|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:24:57   
baguSka
Fragola si hotela slikco prlimat...!?

Flaska se popolnoma strinjam s tabo. Sej so bogi po svoje... ampak ko kej tacga vidim, me pa ma, da bi jih kr fentala najraj. Ceprav se zavedam, da mogoce niso sami krivi da so taki.user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:37:12   
fragola
ja ja sej pole sem jo prilimala!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:47:09   
ellie
Uh...ste se razpričale...pa sem samo na terapijo vmes skočlauser posted image

Lepe kužeke imateuser posted image  

FLASK_A me pa zanima, katere pasme je tvoj...al je mešanček? ne vem, mogoče sem spregledala...mi je pa ful všeč. Nekaj takega bi jaz imela, če bi imela. Čeprav ne vem, če bi se kdaj odločila za to...preveč skrbi pa preveč mi je hudo, ko ta živalica enkrat pogineuser posted image


No drugače pa prosim ne govorite o user posted image ...jaz sem do torka smauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:53:21   
Bubamaraa
jaz bi človeka ki muči živali lastnoročno fentala...user posted image user posted image user posted image

drgač pa komi čakam, da grem domov, ker sem čist brez energije....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: poroka 2008
4.3.2008 14:00:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
FLASK_A me pa zanima, katere pasme je tvoj...


tibetanski španjel je. Drugače jih v Slo ni veliko... Moj je imel cifro 123 (šteje se pa od prvega psa, ki je bil kdaj v Slo), tako da nekaj jih je že poginilo... Res kar redka pasma. Ful je pekinezerju podoben, ima pa popolnoma drug značaj. Sam se kateri zafrknejo pa pekinezerja kupijo, ker je cenejši- pol imajo pa štalouser posted image
Drugače pa dela z njim ni (ni kopanja, česanja), je 1x na dan-brikete, ven ga pa 3x peljemo, od tega je en sprehod. Pa fuuul uživa, bi mogli večkrat ituser posted image
Sam tale moj ne bo nikoli poginil, vešuser posted image user posted image user posted image user posted image Bom jokala ko dežuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: poroka 2008
4.3.2008 14:22:14   
FLASK_A
Bubamaraa, zdaj ti pišem ZS...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: poroka 2008
4.3.2008 14:26:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Bubamaraa, zdaj ti pišem ZS...


odgovorila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: poroka 2008
4.3.2008 14:28:56   
baguSka
No drugače pa prosim ne govorite o ...jaz sem do torka sma


ellie, pa sej si lohk sama mal pomagas... sej vcasih je pa cist lustn.. user posted image user posted image user posted image

jao bubamaraa a ves da sem jaz glih 3 minute nazaj tocno isto mojmu na msn napisala... da komi cakam da grem domov, ker sem cist brez volje in energije... user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: poroka 2008
4.3.2008 14:51:16   
bt08
O kok ste se na čvekale.Lepo,lepo.Jaz sem pa mal delala,ne velik,ker je brez veze.Zdaj mam pa pauzo.user posted image user posted image user posted image

Kake lepe kužate mate.Mi ga pa nimamo,ga majo spodnji mešanc med haskijem in še enmu ( nevejo kdo je oče ).Pa je mela mladičke,tk oda bomo enga obdržal.

Jaz bi pa mela,pa če bom kdaj šla na svoje pa mela hiško,pa velik vrt bi ziher dom dobil pri nas kak bernandinc al pa novofundlanc,to so mi pa zakon kužeti.Doma smo mel 15 let nemškega opvčarja,mi je bil kot brat,pol je bil pa že bogi je pa moral zaspančkat.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: poroka 2008
4.3.2008 17:02:16   
ellie
baguska ja sej...sam po 1 tednu vseeno ze ornk faliuser posted image  tud če si sam pomagašuser posted image  ja bogi si bo moj, ko bo prišel domov...sam da vrata prestopiuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: poroka 2008
4.3.2008 17:36:07   
lyra*
hellow nevesticeuser posted image
samo na sex mislite! drugač pa sm js bla zdj 4dni sama doma pa morm priznat,da tut jaz nisem več čisto mirnauser posted image user posted image  



barbara.a   ti ko si želiš bernardinca...jaz ga imamuser posted image user posted image ti slikice pokažem če hočešuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: poroka 2008
4.3.2008 17:58:24   
Jaguarka
user posted image user posted image nevestice, vi pa skrbite za svoje bodoče možeke, da jim nič ne fali na intimnem področju user posted image

sicer pa komaj čakam konec tedna, da greva prstane naročit user posted image
bodo pa nekaj takega kot imam v albumu

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: poroka 2008
4.3.2008 18:09:22   
bt08
Irya a res,men so tok coolski psi da ni res,jaz morem met nekej velizga ogromenga.....user posted image Ti kr pokaž svojega psička,kako mu je pa ime?

Veš pomlad prihaja ( čeprav sneži ),in vsi samo na sex mislijo,sej jaz pa nisem nič boljš!

jaguarka no pol jih pa kr poslikaj,da vidimo taprave prstančke.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: poroka 2008
4.3.2008 19:14:46   
Jaguarka
Poslikam 100%; od takrat naprej, ko sem videla da ste čisto vse (brez izjeme) pofotkane pri izbiri poročne obleke, samo jaz ne; slikam vse!!! Tako!!! user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: poroka 2008
4.3.2008 19:42:00   
FLASK_A
Bravo Jaguarkauser posted image user posted image Komaj čakam slikice!

Drugač pa pri nama ni takouser posted image Ga je neki pobiksu pa se mora odkupit prejuser posted image Upam, da se bo kmal, ker če ne, ga bom kar naskočlauser posted image Ker zdej pa že res faliiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image Jojoj, ta pomlad... Jah, itak je vse ona krivauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: poroka 2008
4.3.2008 19:44:18   
FLASK_A
Mah zdej iščem, če kdo prodaja koš za plenice, pa ni nobenga v LJ- ki bi imel vsaj številko pri oglasu, na mejle se pa ne javljajo. Mi je butast, da dajo oglas, telefonske pa nikjeruser posted image Upam, da kje najdem, ker je Jakova sobica takoooo zelooo lepa, sam kaj če pa smrdiuser posted image user posted image user posted image (pa ne mislit, da ne odnašamo- vsak dan sprot, sam to je user posted image mali drekci pekciuser posted image user posted image )

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: poroka 2008
4.3.2008 20:18:46   
bt08
Flaška itak smrdi to ful,poznamouser posted image user posted image user posted image user posted image ,sam mi mamo koš navaden kr v kopalnici,tud previjalno mamo v kopalnici,ker je dost velika.Pa še najbolj topla,kopalnico mamo vedno toplo.Upam da se kmalu rešimo pleničk,če bo prišel kešen nov član kmalu,da ne bota oba v plenicah.lula že v wc,kakat pa noče,je rajš zaprt kot da bi kakal v wc.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja pomald nas daje,med tud ko sem nehala jest Kt,povsod in skoz bi user posted image user posted image user posted image user posted image ,mojmu ne gre v glavo kaj mi je,ni navajen.sam kaj ko je on mal živčen zarad šihta kaj in kako bo.Jaz ga pa sam spomnim na user posted image ,da mal pozab te probleme.

Zdaj pa šibam mal pred Tv!Pridne bodte!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: poroka 2008
4.3.2008 21:40:29   
fragola
Dober večer no danes smo šli na sneg in sicer na Lokve to je 30km oddaljeno od mojega kraja in tam je tako snežilo, pri nas pa je bil samo močan veter in dež! Sem dala slikice v album, samo je pa res full snežilo, sva peljala prvič psa na sneg in je bil taki smeh. Kja je on delal se kobacal dajal smrček v sneg skakal kot srna, prav smešen je biluser posted image !

Geslo pa je istouser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: poroka 2008
4.3.2008 21:43:48   
Jaguarka
Flask_a super naprsne šopke si naredila. Jaz sem si nabavila take mini satenaste vrtnice, pa sem imela v mislih da dam zadaj en list bršljana pa eno vrtnico gor in na koncu zvežem s satenastim trakcem. Ampak sedaj, ko sem videla kake lepe si ti naredila, sem si mislila da bi tudi jaz nabavila tisti list "umeten", ker če bi delala iz bršljana bi morala to kaki dan ali dva pred poroko (to pa dvomim da se bom imela čas takrat ubadati s tem).
Kje si nabavila te liste? In koliko stane komad?

Jaz sem za 100 kom satenastih vrtnic dala skoraj 20€ (pride vse skup dosti ceneje kot pa če kupim narejene naprsne šopke).

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: poroka 2008
4.3.2008 21:46:13   
Jaguarka
nimam gesla ne za sneg pa ne za ono user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: poroka 2008
4.3.2008 21:51:22   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

nimam gesla ne za sneg pa ne za ono user posted image user posted image user posted image

sem ti poslala user posted image zs

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: poroka 2008
4.3.2008 23:44:30   
ellie
Jaguarka sicer ne vem, kje si kupila vrtnice...v promaku je enaka cena. Tam dobiš tud vse ostalo za te šopke...predvidevam da tudi tiste listke, ko jih ima flaska.

fragola vi ste pa res bili sredi najhujšega snežnega metežauser posted image  luškan kuži...znajo pa te živali res bit smešne, še posebej, ko jim je nekaj novouser posted image


No tak...mene pa je danes obiskala teta s krvavca (M)user posted image ...še dobro da zdaj prej, ker naslednji teden tako grem na krvavecuser posted image  no pa še dobro da zdaj, ko mojega ni...bo lažje za zdržatuser posted image  pa recimo, da smo vsak mesec bližje user posted image ...ker zdaj še čakamo, da mi bo poročna obleka avgusta še pravuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: poroka 2008
5.3.2008 7:17:50   
Bubamaraa
morning.....

evo mene že na delovnem mestu....user posted image ..danes se veliko boljš počutim, kot sem se včeraj...sam ta sneg mi gre na živce....user posted image

zdej grem pa mal albume pogledat, ker jih že dolgo nisem....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: poroka 2008
5.3.2008 7:20:46   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

mi imamo pa sneg user posted image  in to kar od mal pod 10 cm... sem včeraj timoteja oblekal v kombinezonček pa šal kapo in gas na sneg... se mu je full dogajal user posted image

flaška a to misliš palčka zavijalčka kupit? Jaz ga imam in ti povem da so kasete user posted image  drage. Ena kaseta je okrog 10 eur in jo imaš pa 14 dni. Drugače sem pa zadoovljna ker res ne smrdi... saj če kasete zmanjka dam pa vrečko za smeti notr in potem je tud ok

fragola full lepe slikce user posted image

ellie saj bo pri vama tud sonček posijal user posted image ... zdaj do poroke je pa itak bolje tako kot je in z mano in mojim malčkom se na kavi dobiš pa vidiš kar sta buba in flaška user posted image  ... potem po poroki pa user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: poroka 2008
5.3.2008 7:34:54   
Bubamaraa
Nataši jaz sem mela tud palčka zavijalčka..pa sem mela eno kaseto ziher 1 mesec....pa sem bila res zadovoljna, ker res ni smrdelo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?