|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.8.2008 16:39:18   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, če to drži, ti lahko rečem samo eno: spakirajte se že! user posted image user posted image user posted image  Čeprav nekako slutim, katera bo tokrat na vrsti user posted image


A si si mislila, da bo Gold fish tista??user posted image


ja, sem vedela user posted image


No, sama pa bom počakala, da K&M iz morja pride, danes so me spustili iz P v enem kosu user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.8.2008 18:54:08   
arabela*
oila babikeuser posted image
Mi smo še tud 2v1.
CTG že pridno beleži popadke,tak da pač vsak dan čakamouser posted image
Je pa fajn,ker se je počutje normaliziralo,slabosti so se umirile.Hitro,ne??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.8.2008 9:02:17   
kekec in mojca
Hej, Bubi, jaz sem nazaj. Lepo, da si počakala name. user posted image  

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.8.2008 20:11:54   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Hej, Bubi, jaz sem nazaj. Lepo, da si počakala name. user posted image  


Ni problema, bom še marsikaj drugega počakala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.8.2008 21:41:16   
kekec in mojca
Na primer kaj? user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.8.2008 8:18:21   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Na primer kaj? user posted image user posted image user posted image




No, zaenkrat na to, da je lev prešel v devico user posted image user posted image user posted image


Danes bom dočakala še konec OI user posted image

Pa še recimo en teden bubijevega uvajanja v vrtec. No, potem moram počakat še prve dni v septembru, ko bo bubi šel v veliki vrtec..... potem pa lahko počasi že grem v P user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 8:42:16   
spps
dobro jutro Mariborčanke!
imam eno prošnjo za vas in to je,če se mi lahko katera javi,katera je bila na NS pri Kseniji Pelkič-Ogrizekuser posted image

Lep dan vsem!

< Sporočilo je popravil spps -- 25.8.2008 8:44:54 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 10:15:19   
*bubi*
katera je bila na NS pri Kseniji Pelkič-Ogrizek


Jaz sem bila 2x in sem z njo zelo zadovoljna. Te kaj konkretnega zanima?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 10:39:07   
B.M.
Tudi jaz sem bila pri Pelkičevi na NS pa saj mislim da nas je bila večina iz MB

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 11:01:10   
spps
Najprej,kako najlažje najdem njeno ambulanto na gregorčičevi (sem iz Slov. KOnjic in MB ne poznam dobro) in kaj vse rabim s sabo,cena pregleda...
a snema cd?kakšnega moram nest s sabo?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 11:34:45   
Blacky30
Saraya in *bubi*, že navijamo za vaju!!!! Dajmo, dajmo.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image        user posted image user posted image ...................

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 25.8.2008 11:35:48 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 12:37:22   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: spps

dobro jutro Mariborčanke!
imam eno prošnjo za vas in to je,če se mi lahko katera javi,katera je bila na NS pri Kseniji Pelkič-Ogrizekuser posted image

Lep dan vsem!

Jaz sem bila.user posted image
Kaj te zanima?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 12:37:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Najprej,kako najlažje najdem njeno ambulanto na gregorčičevi (sem iz Slov. KOnjic in MB ne poznam dobro) in kaj vse rabim s sabo,cena pregleda...
a snema cd?kakšnega moram nest s sabo?user posted image
tole user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 13:42:38   
kekec in mojca
Bom ti jaz odgovorila. Približno leto nazaj sem bila pri njej na NS. Snemaš lahko na DVD, samo moraš imeti pravega, katerega ne vem več točno (zdi se mi, da DVD-). Vprašaj, ko se boš naročla. Samo snemanje DVD-ja je zastonj.

Zraven je lahko kdorkoli, UZ naredi preko trebuha.

Kaj vse rabiš s sabo? Kokice, ko boš gledala svoj film. user posted image user posted image user posted image No, zdaj pa zares - vedno jemlji s seboj na preglede materinsko, četudi je ne boš rabla.


Za pot pa takole - upam, da ne bom preveč zakomplicirala.Pripeljala se boš najbrž mimo Europarka po Titovem mostu. Pri prvem semaforju greš ravno, pri drugem zaviješ levo (pazi, voziš po dvopasovni enosmerni ulici), pri tretjem greš spet ravno, četrti semafor je itak samo za pešče, tam greš ravno, do petega semaforja, tam moraš zaviti levo, v naslednjem križišču spet levo in si na Gregorčicevi ter poskušaš parkirat (dvomim, da ti bo to tam uspelo, ker je ta ulica vedno zasedena!). Poišči pizzerijo Galea, ki je v novejšem bloku na desni strani (mislim, da gor piše Galea 2), greš skozi manjši podhod ob tej pizzeriji, da prideš na drugo stran bloka, takoj pri stopnicah desno je njena ordinacija.

Jaz sem bila naročena na pregled ob pol petih, na vrsto sem prišla po peti uri, ker je zamudila iz službe (nujni primer). Drugače je pa zelo prijazna, strokovna, vse ti pove in razloži. Svetujem pa ti, da jo na samo snemanje dobro spomni tudi ob začetku pregleda, pri nas smo se spomnili šele po 10 minutah pregleda. Sam pregled je trajal sigurno 20 minut, res je vse dobro pogledala in ugotovila, da je vse ok. Zna se zgodit, da pregled traja tudi več.

Cena - takrat sem plačala 50 €, zdaj se mi zdi, da je že 60, samo za to nisem sigurna.


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 13:57:33   
kekec in mojca
Pa še navijanje za Bubi in Sarayo:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 16:34:48   
renatka
Pozdravljene vse! Končno imam čas, da se vam javim. najprej bi se vam vsem rada zahvalila za čestitke user posted image user posted image user posted image ! Na hitro vam bom napisala mojo porodno zgodbo! Zjutraj ob 9 sem prišla v SG na kontrolo in bila 1 cm odprta ter zrela za porod. G mi je rekla, da če bom jutri prišla nazaj ali mi vstavi tabletko in pristala sem na tabletko, rekla še je, da vtjetno danes ne bo nič iz tega, če bom mela srečo bom v njenem dežurstvu rodila, to pa naj bi bilo do 6 zjutraj v nedeljo. imela sem še dva CTG zadnjega ob 15 in je babica rekla, nič ne bo danes, jutri če bo sreča. Jaz mojega user posted image  pošljem domov, ob 16 sem mela spet G pregled, ko mi reče G da sem 2 cm odprta in da sem za porodno. Ob 17.10 sem prišla v porodno, poklicala user posted image , da pride nazaj, ob 18 so mi vstavli epiduralno, pri še vedno 2 cm odprta, ob 19.10 so mi predrli mehur in ob 19.30 so se začeli prvi popadki, ob 20.10 pa je že prikukala moja Evica na svet in ni bilo lepšega trenutka na svetu ko ta. Moj porod je bil hiter, intenziven in udaren, brez epiduralne, ker mi ni primla, ker je šlo prehitro, še vrezat me niso utegnili, tak da sem imela potem epiduralno za šivanje. Vglavnem je to bila zame in za mojega najlepša izkušnja do zdaj.
Se vidimo, kaj na kavici, ker z Evico že hodiva na sprehode! 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 18:42:22   
*bubi*
Jaz sem bila naročena na pregled ob pol petih, na vrsto sem prišla po peti uri, ker je zamudila iz službe (nujni primer).


No, jaz sem bila že 3x pri njej in nikoli nisem čakala. TAko da se ne zanašat na to.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 18:43:44   
*bubi*
renatka, user posted image user posted image user posted image  za tako zgodbo user posted image


Uživajta!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 18:45:42   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Saraya in *bubi*, že navijamo za vaju!!!! Dajmo, dajmo.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image        user posted image user posted image ...................


IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Pa še navijanje za Bubi in Sarayo:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala. Mojca, če boš še cel teden tak skakala, ti bodo vse hlače prevelike user posted image  user posted image user posted image user posted image



No, vsaj jaz še ne grem nikamor, vsaj tak mi je danes v P rekla user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 20:02:03   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, vsaj jaz še ne grem nikamor, vsaj tak mi je danes v P rekla user posted image


No, saj nekaj časa še imata. user posted image

Navijam za vaju Bubi in Sarayauser posted image user posted image user posted image

Sicer pa , a se ne bi vidve zmenile za 2.9.08.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.8.2008 20:08:12   
arabela*
hvala za vzpodbujanjeuser posted image user posted image
Bova z Bubi poštimale en skupen datum,tak da bova cimreuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.8.2008 8:17:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Bom ti jaz odgovorila. Približno leto nazaj sem bila pri njej na NS. Snemaš lahko na DVD, samo moraš imeti pravega, katerega ne vem več točno (zdi se mi, da DVD-). Vprašaj, ko se boš naročla. Samo snemanje DVD-ja je zastonj.

Zraven je lahko kdorkoli, UZ naredi preko trebuha.

Kaj vse rabiš s sabo? Kokice, ko boš gledala svoj film. user posted image user posted image user posted image No, zdaj pa zares - vedno jemlji s seboj na preglede materinsko, četudi je ne boš rabla.


Za pot pa takole - upam, da ne bom preveč zakomplicirala.Pripeljala se boš najbrž mimo Europarka po Titovem mostu. Pri prvem semaforju greš ravno, pri drugem zaviješ levo (pazi, voziš po dvopasovni enosmerni ulici), pri tretjem greš spet ravno, četrti semafor je itak samo za pešče, tam greš ravno, do petega semaforja, tam moraš zaviti levo, v naslednjem križišču spet levo in si na Gregorčicevi ter poskušaš parkirat (dvomim, da ti bo to tam uspelo, ker je ta ulica vedno zasedena!). Poišči pizzerijo Galea, ki je v novejšem bloku na desni strani (mislim, da gor piše Galea 2), greš skozi manjši podhod ob tej pizzeriji, da prideš na drugo stran bloka, takoj pri stopnicah desno je njena ordinacija.

Jaz sem bila naročena na pregled ob pol petih, na vrsto sem prišla po peti uri, ker je zamudila iz službe (nujni primer). Drugače je pa zelo prijazna, strokovna, vse ti pove in razloži. Svetujem pa ti, da jo na samo snemanje dobro spomni tudi ob začetku pregleda, pri nas smo se spomnili šele po 10 minutah pregleda. Sam pregled je trajal sigurno 20 minut, res je vse dobro pogledala in ugotovila, da je vse ok. Zna se zgodit, da pregled traja tudi več.

Cena - takrat sem plačala 50 €, zdaj se mi zdi, da je že 60, samo za to nisem sigurna.


hvala k&m za odgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se bomo že potrudili in našliuser posted image  moja mala komaj čaka,da vidi bodočega bratca ali pa sestrcouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.8.2008 9:35:23   
kekec in mojca
Kaj je z vami, čveke? A tema izumira? user posted image user posted image user posted image

Trnuljčica, glede na to, da bo bubi naslednji teden rodila, a ji grema z najinima tamalima stat pred porodno sobo, da bosta z jokom navijala? Saj ni druge, samo oba dava v voziček, pa bo himna takoj tu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.8.2008 9:38:08   
*bubi*
Hmmmmm.... resno razmišljam, da te ne bom obvestila, kdaj grem rodit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.8.2008 14:03:11   
willma
Bom ti jaz odgovorila.


Hvala K&M!

Sem malo pozabila na Mariborske nosečkeuser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!