|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:36:21   
Blacky30
Frutka, vse najboljše za tvoj rojstni dan!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Pa sorry za enodnevno zamudo!!!user posted image
 
user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:37:18   
renatka
Blacky in Kekec ter seveda Frutka vse naj naj za rojstni dan user posted image user posted image user posted image !
Vrtnica 79- dobrodošla user posted image !
Jaz sem ravno končala seznam za Baby center, kaj še vse potrebujemo ( same mnalenkosti), ki so slučajno nanesle na okrog 150€, za mojega user posted image , ker gre danes v nabavo, ker moram jaz počivat. Me prav zanima, kaj bo prinesel domov, kljub natančnim spiskomuser posted image ! Se veste kakšni so moški user posted image !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:38:36   
lyra*
blacky30  ti samo sporoči,ko greš,da bomo navijali!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mmmm....kak bi zdaj eno tortico!user posted image user posted image  Sta user posted image user posted image  kr zaplesali v trebuhu!
 
frutka  vse najboljšeeeeeeeeeeee

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:43:57   
Blacky30
Dragi KEKEC, vse najboljše za tvoj rojstni dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Uživaj v otroštvu, brezskrbno in nagajivo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:44:19   
willma
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke slavljencem!


Punce eno vmesno vprašanje: kje se splača kupit tepih (cca 3mx2m), da je kvaliteta in izbira sorazmerna s ceno.

Kakšen tepih center, IKEA, Rutar,...?



renatka držim pesti, da te bo tvoj user posted image presenetl s prfektnim nakupom user posted image


PS: Kaj katera hodi kaj na sprehod po mestnem parku ali pa po magdalenskem? In kdo organizira skupne pijačeuser posted image Jaz sem mal žejnauser posted image

< Sporočilo je popravil willma -- 15.7.2008 13:47:04 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:50:15   
Blacky30
Čmrlika, tvoja Taja pa je čisto tebi podobna, predvsem pri očkah.

Glede debate o EA pa res nisem našla razloga za zamero, bolj sem brala tvoj in moj odgovor, manj sem vedela, kaj te je zmotilo, da bi mislila, da sem ti kaj zamerila.user posted image  No, glavno, da je vse ok.

Glede odhoda v P se je želja povečala, sploh danes (mogoče bo jutri spet manjšauser posted image ), morda pa je vse skup povezano s tem, da sem se nekak sprijaznila, da detece mora ven in sem na nek način pripravljena na porod. Samo zdaj pa me bo user posted image  hecal in zavlačeval.user posted image user posted image

Renatka, poročaj o nakupu, če je vse ok prinesel. Me res zanima. Sicer pa, naj si eno prodajalko rezervira, pa mu naj nosi vse, kar je na spisku. Kaj se bo matral, saj zato so one tam.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 14:15:21   
VRTNICA84
 
Hvala vsem za lepo dobrodošlico!
Sem zelo vesela, da se vam lahko pridružim pri klepetu.

Kekec & Mojca doma še nimam nobenega user posted image . Tak, da je vse to za mene prvič. Se pa ga z user posted image  zelo veselima. Komaj čakama, da ga boma lahko videla 21. 7 na UZ.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 14:23:17   
cati
Blacky in Kekec ter seveda Frutka vse naj boljše.

Pa Blacky navijamuser posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 15:23:13   
arabela*
pozdravljene mariborčanke.
Dopustniki pozdravljeni,prav tako noveuser posted image .
Glede epiduralne,ta zamisel mi je šinila v glavo,v primeru,da ne bom sposobna prit do ptujske porodnišnice.Pada si pol to epiduralno zazihram.čeprav vem,da jo je v mb prava umetnost dobit.
K&M,ne ne nisem še rodila.bomo kar do septemba čakali,al pa do konc avgusta.Čeprav so vsi ljudje okoli mene jasnovidni in mi napovedujejo predčasni poroduser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 18:22:09   
VRTNICA84
Čestitke vsem slavljenkam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim če mi katera pove ali uporablja od dm mama oljno kopel za nego suhe kože,  olje za masažo in masažno kremo vse od istega proizvajalca?

Ker bi si rada kupla pa me zanima kakšno mnenje imate.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 20:06:36   
*bubi*
Mmmmmmm, Blacky, zdaj pa so se mi sline pocedile user posted image  Kje pa si doma? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 20:10:01   
*bubi*
Jaz sem ravno končala seznam za Baby center, kaj še vse potrebujemo ( same mnalenkosti), ki so slučajno nanesle na okrog 150€, za mojega , ker gre danes v nabavo, ker moram jaz počivat.


Zakaj pa ne bi kar preko interneta to naročila user posted image



Blacky, preveč tickerjev imaš naštimanih, vsak nekaj drugega kaže user posted image  Celo napis: Otrok je že doma! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 20:15:29   
*bubi*
Prosim če mi katera pove ali uporablja od dm mama oljno kopel za nego suhe kože, olje za masažo in masažno kremo vse od istega proizvajalca?


Tole imam jaz in mi po pravici povedano ni všeč - ful težko se razmaže, trebušček bel ostane. No, saj je res masažna krema, kar pomeni, da jo moram vmasirat (kar pošteno!) not, ampak to je meni včasih že malo too much user posted image  user posted image




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:23:50   
B.M.
Tudi jaz uporabljam to znamko olje in masažno kremo pa moram rečt da sem zadovoljna,krema se res počasneje razmaže ampak res je,zato je masažna da jo masiraš,moraš si pač vzet malo časa pa ni take sileuser posted image . Sicer lahko pa uporabljaš tudi navadno mandljevo olje ki ga kupiš v lekarni,imaš najmanj možnosti za alergije in podobne reakcije.


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:24:45   
kekec in mojca
No, pa smo doma - prišli iz praznovanja... mali je presrečen in res zadovoljen, samo meni je pa ful hudo - pozabla sem na pijačo za otroke v gostilni, vzgojiteljice pa me tudi niso čisto nič spomnile... user posted image user posted image user posted image tako da so dobili samo torto... Mojemu user posted image tudi ni bilo nič jasno, zakaj so bili otroci tako žejni, ko so prišli nazaj... user posted image user posted image user posted image še dobro, da je vsaj tistim, ki so prosili, naročil kar so želeli... Joj, joj, joj...user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:25:42   
kekec in mojca
Sicer lahko pa uporabljaš tudi navadno mandljevo olje ki ga kupiš v lekarni,imaš najmanj možnosti za alergije in podobne reakcije.


Tudi jaz ti raje priporočam mandljevo olje kot to masažno..

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:34:56   
Vrtnica79
Opa, vidim da se danes nekaj sladkate tuuser posted image


Čestitke vsem, toliko vas je na kupu da več ne vem kdo sploh praznujeuser posted image .


Čmrlika ja veš da sem si mogla ogledat slikice tvoje pupike! Res je čas da se še najine punce spoznata.


Kaj zdaj, katera je organizatorka srečanjuser posted image  A bomo zakafetkale kajuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:47:36   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Dodrodašla Vrtnica84 user posted image

Ti (saraya) si takoj za Blacky na vrsti, a ne?


Ne, ne, se bo še malo načakala, tako kot jaz. Midve bova cimri user posted image  Pa gold fish zraven vzameva user posted image



..to pa to...da me slučajno  ne pozabita...user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:48:35   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Blacky30,vse najboljše za rojstni danuser posted image


še jaz...user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:49:02   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Kekcu vse najboljše za rojstni danuser posted image


user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 21:51:45   
gold fish
eno vprašanje....... a se lahko v mb porodnišnici zmeniš za spinalni CR? Mislim, da je trnjulčica to imelauser posted image ...
al je tak, da če se zmeniš je pol vedno splošna anastezija?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 22:09:38   
tea78
gold fish, kolikor jaz vem se moraš vnaprej zmenit, isto kot za ea, jaz sem rodila z ea,
sem bila na sestanku pri dr. zabavniku, pa pol ko sem šla rodit, sem ga osebno klicala, pa ni prišel, ker je v sosednji sobi delal carski rez, še hvala bogu, da sem imelo poznanstvo pri glavni anastezistki, ki mi je naredila ea, bilo mi je zelo vredu, nobenih bolečin, le na koncu, ko sem bila 9 cm odprta, so mi ea izklopili, pa našibali umetne je bolelo, ampak ko dobiš otročka v roke, vse pozabiš.user posted image


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 22:25:55   
*bubi*
pozabla sem na pijačo za otroke v gostilni, vzgojiteljice pa me tudi niso čisto nič spomnile...


Mojca, ti se nič ne sekiraj! Ta žejni so že sami povedali, da nekaj manjka. Zgoraj je menda bil avtomat z vodo, tak da se je bubi fajn napil. Saj ni čudno, če je toliko torte zmazal user posted image

Glavno, da so se otroci imeli super user posted image  Pa da sem se jaz lahko Kekca mlajšega nacartala user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 22:56:04   
kekec in mojca
Bubi, hvala za tolažbo... meni je bilo pa kar malo hudo za Tineta, ker nisem bila nič z njim. Prepričana sem bila, da spi in da če se bo zbudil, me bo že ati poklical... Potem pa je baje jokal, ati pa svoje obljube ni izpolnil... Mah, zmeraj me razjezi, ko mi takrat, ko je vsega konec, pove, da je jokal in da ga je potolažil... Potem imam pa krivo vest, ker me ni zraven.

Ampak vseeno, želela sem, da bi se predvsem Kekec imel lepo na praznovanju, zato sem nonstop skakala okoli in gledala, če je vse vredu... da se slučajno ne bi katera vzgojiteljica preveč glasno oglašala na otroke, pa se kaj takega pri nas ni zgodilo. Ok, verjetno že težim s tem rojstnim dnevom, a ne? Tiste, ki imate starejše otroke, a ob njihovih rojstnih dnevih še vedno podoživljate, kako ste šle v porodnišnico?

Gold fish, da se zmenit, še ena za Trnuljčico ga je imela, samo ne vem, katera... a boš rodila s CR?

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 15.7.2008 23:01:13 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 23:56:34   
trnuljčica
Gold fish jaz sem imela spinalno a. Za mano pa še hijenca. Zmeniti se ni ravno prava beseda. V bistvu sem 1 teden pred dogovorjenim dnem cr šla na anestezijo vprašati, če se moram zmeniti za spinalno. So mi prijazno odg, da jo oni brez težav dajo in ni potreben nek dogovor, le gin, ki bo opravil cr se mora vnaprej strinjati. Tako, da mora biti operater obveščen prej in dati dovolenje. Ti ga seveda prijazno spomniš na željo, ko si recimo 1 dan pred porodom  v P. Potem pa oni ( sestre in operater na odd v porodnišnici) pokličejo na anestezijo in povedo, da bo jutri ob tej uri cr z spinalno. Anestezist je tako vedno na oddelku. Pride na dan cr, te malo pogleda. Že prej mu moraš izpolniti kup papirjev z vprašanji... Moj operater je bil dr Mujezinovič- toplo priporočam. Nič nima proti spinalni. Tudi Hijenca ga je imela, če se ne motim. Se pa ne rabiš nič bati. Jaz si nisem predstavljala kako je to, ko ti dajejo spinalno v hrbtenjačni kanal. Saj veš, ne veš kaj naj pričakuješ. Pa sem jih ogromno videla... Na koncu je trajalo menda 2 minuti. Od tega je bila 1,5 min razkuževanje kožeuser posted image ... Skratka, če ne bi anestezistka rekla zdaj bom zbodla sploh ne bi vedela, da je kaj naredila. Prisežem. user posted image Skratka nič se bat. V primeru da gre kaj med op narobe te pa takoj uspavajo. Je pa boljše kot splošna- dete ni zadeto, ti prav tako ne, vsemu slediš, slišiš jok, pokažejo ti ga, vprašajo po imenu... Pa anestezist se pogovarja s tabo... Nato ga pogledajo pediatri in ko so oni gotovi ga takoj vidi očka. Edina slaba lastnost je, da pri nas ni možna prisotnost očeta v op dvorani( v tujini je). Ampak to ni tudi pri splošni anesteziji. Del operacije do rojstva je bil zelo kratek, ca 2 ali 3 minute, nato se pa vse vleče. No vsaj meni se je zdelo, da se. Saj veš poln si občutkov, pa videla bi user posted image ...

Jaz bi vseeno poklicala na anestezijo in vprašala kako je sedaj z spinalno.  Zlasti vprašaj če moraš iti na razgovor kot za ea. Jaz posebej nisem šla. Sem šla za ea 2 mes prej.

Skratka za user posted image in tebe je definitivno najboljši vaginalni porod. V primeru, da pa obstajajo indikacije za cr, pa bi se jez vedno odločila za spinalno anestezijo. Zlasti če je cr vnaprej indiciran. Saj res ni razloga zakaj ne. Anestezist je tako tam, če ti da splošno ali spinalno. LP

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!