|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske mamice
17.12.2007 20:49:53   
pikapolona2
Urša super za dnevnouser posted image user posted image user posted image  tudi mi smo setavili omare za sobico in sem že vse pomila in pospravila. Smrekce sm pa ravno danes gledala...te umetne so meni tako grde....edina ki sem jo bidela pa da je bila še kolikor toliko lepa pa je draga 60EUR.....v četrtek dobijo v Kalii spet novo pošilko smrekic v loncu...najbrž bom kar takšno kupila pa jo nato spomladi presadim v naravo. Danes sm že eno gledala pa stane 13 EUR ...to pa ni tak denar več. Tudi mi bomo imeli miceno....ker bi drgač tamala plezala po njej.

Še malo pa bosta Brina in Nejc šla lepo sama na sprehod a ne Uršauser posted image user posted image user posted image  Bravo Nejc za korakce.....mi špa tudi vsak dan boljše korakamo.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: gorenjske mamice
18.12.2007 12:15:05   
Urša08
Ojla!

Men je pa končno ratalo stanovanje v red spravit. user posted image

Pikapolona tud midva sva gledala umetne smrekice, pa so res grde, nama je bil pa en bor všeč ampak je bil 80e. Bi ga še kupla sam letos nisem mela namena smrekco met na tleh, tist bor je bil pa ogromen. Drugo leto. Lepo, da je sobica že tipa topa user posted image user posted image

Peli nč ne piše k ji je računalnik crknuuser posted image user posted image user posted image upam, da ga čimprej zrihta, da se nam spet oglasi.

Sandra spet se nč ne javiš. Kako je Mark?
AjdaN občasno še kaj napiše, kje je pa Barba, pa Žiža, pa Lencyyy, in ostale user posted image

Še teden dni do božiča user posted image user posted image user posted image komi čakam, to je pa moj najlepši čas v letu. Mi je dons ratalo voščilnice poslati. Jutri začnem piškote peči, pa zavijanje daril, .... uf dela je še dost al pa veselja, sej jaz ful rada pečem, pa zavijam darila tako, da bo to bolj veselje kot delo.user posted image

Sedaj pa šibam saj se je Nejc že zbuduuser posted image grem pokukat kaj ga daje.

papauser posted image





(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: gorenjske mamice
18.12.2007 21:18:47   
pikapolona2
danes sem ekspresno zapravila 500 EUR user posted image user posted image user posted image user posted image ....crknila je neka pumpa za hladilno tekočino in poleg je bil še reden servis......grrrrr.......prej k sm imela staaaaaar avto ga je kr mal moj pošraufal al pa sosed pa sm čist poceni skoz prišla.....zdej pa keširam tele servise da kr peče.

Sm bla celi dan v LJ....imela sem tud zobarja...pa mal sm šla po štarcunah.....ej kolk je pa v HM v LJ veeeeeč robe kot v Kranju...pa sej nevem ampak meni se zdi da je vse ceneje...pa kr neki popusti so. Sm si kupila srajco za 7,25EUR...pa dedcu eno športno jopco za 9EUR.....pa mal sem prebrskala po božičnem sejmu.

Potem sem pa čisto slučajno zavila na eno razstavo ki je v mestni hiši.....in sem bila NAVDUŠENA.....kaj delajo ženske iz solčave iz ovčje volne.....govorim o polstenju-... In sm se s punco ki je vodja tega projekta kar pogovarjala in pogovarjala in pogovarjala in potem mi je iz nekih škatl začela vleč ene tolk odštekane klobuke ki jih je delala za eno gledališko predstavo......res ful dobre stvari....pa razlagala mi je kako cela vas živi in diha s tem projektom in jst jo vprašam kateri oblikovalci jim pomagajo...ona pe meni pove da to kr same oblikujejo...res svašta....iz filca je cela stena narejena takih rdečih kal. Ahhhhh moja duša se je nafilalauser posted image

Pred namo v LJ je božičkova koča ....v njem sedi bradati starec in okoli ima škrate in se lahko zastonj slikaš....jst sm se danes komaj zadržala da mu nism šla na kolena sedet se mi je tako lepo smejčkaluser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: gorenjske mamice
19.12.2007 22:09:30   
Peli
Se na hitro javim, da me ne bo Urša kregala, da nič ne napišem user posted image .
Z Aljažem sva se danes špancerala in ga moram pohvalit, je bil tako priden, nama je 1. uspelo pridt do trgovine in nazaj ( 2 slaba KM), niti 1x ni omenil da bi se nesel, hodila pa sva več kot 1 uro. Popoldan smo bili na praznovanju od mojega starega očeta...
Od jutri dalje pa ima moj user posted image dopust, tako da nam več tolko za računalnikom, da ne bo ugotovil kolk časa mam, ko sm doma user posted image , bom probala bit bolj "pridna".

No do praznikov, se vam vseeno še kaj oglasim.

LP user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 7:46:04   
lencyyy
ojla!

Kako smo,vidm da ful lepo pišete ,odkar me ni bilo kar dve straniuser posted image .
Ja no ker sem delala se mi pol k sem dam pršla sploh ni dal na računalnik,sem urce not prnašala pr Tajiuser posted image user posted image ,drgač pa pr nas je kar nekej novga jest imam začetek plučnice že tri dni crkavam,tajo mam na razdalji tko da zaenkrat je kr ok.Službo sem si zagarantirala za pol ,sem ful vesela,zdej tko nam šla več  ta mesec,ker ne vem kako bo tale zdravje,ampak se mi že meša od ležanauser posted image user posted image .
pr nas smo pa že postavili smrekci in jaslice to ma Boštjan načez in je res ful lepo nareduuser posted image .No sejzej se vam pa mal večkrat spet uglasim pa se breremo,no

Čavči












_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 10:13:24   
pikapolona2
hej hej...
preverite kako dobra reklama

http://producten.hema.nl:80/


pa Urša danes 17 30....pridem poteuser posted image .

Peli a si nov računalnik dobila...al si starega usposobilauser posted image

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 12:30:44   
Urša08
o punce ste pridne user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz pa čakam sedežno. Včer so me klicali, da je že narejena in kdaj jo lahko pripeljejo. Zmenili smo se za danes dopoldan, pa jih še ni user posted image ampak kdor čaka dočaka. Drugač sem pa že pridno začela peči in mam že dvoje piškote narejene, pa čokoladno salamo.
Drugač pa komi čakam, da se začnejo prazniki. Še dons pa jutr in bo moj 16 dni doma.user posted image Ma sej ta teden je blo kr noro, mojga praktično do večera ni blo doma, ma skoz je mel neki.

Ja dons že komi čakam pilates, da se mal zmigam.user posted image user posted image user posted image Pa lučko tud user posted image

no sedaj pa šibam, ker je tamal pravi sitko

papauser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 12:55:36   
Peli
Sam na hitro - lep pozdrav od mene!!! user posted image

Ja škatla dela kolkr dela - ni glasu, pa ene petkrat se ugasne, predn se zalaufa...

Aljaž je prehlajen zdej še bolj kašla, tako da se kopat ne bomo mogl it...
Nč, zdej pa hitr za šporget.

LP

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 12:57:09   
pikapolona2
Urša, še dobro da si me spomnila na lučkouser posted image . Upam da bo barva sedežne OK. Pol jo pridemo pa sprobat.....pa Brina bo čokoladno salamo v rokah držala in po sedežni tackala...to bo taprav test!user posted image user posted image user posted image

Jst imam že tudi 2 piškotov pečenih....sam eni so medenjaki pa še morajo malo v škatli gverat da bodo bolj mehki.

papa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 12:58:15   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Sam na hitro - lep pozdrav od mene!!! user posted image

Ja škatla dela kolkr dela - ni glasu, pa ene petkrat se ugasne, predn se zalaufa...

Aljaž je prehlajen zdej še bolj kašla, tako da se kopat ne bomo mogl it...
Nč, zdej pa hitr za šporget.

LP



Peli Uršinga moža nafehti naj ti škatlo mal pogledauser posted image .

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 14:10:11   
Urša08
Eto sedežna je prišla user posted image user posted image user posted image user posted image je pa še zunej tko da jo hodm merkatuser posted image je pa leeeepaaaa, je take svetlo marelične barve

kej več napišem pa kasneje

papauser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: gorenjske mamice
20.12.2007 22:14:33   
Peli
Urša če bi teb Nejc zdej tako štalo naredu, kot jo je men Aljaž 2 dni nazaj, bi te lih kap zadelauser posted image ...
Z možem sva v spalnici študirala kako bova plac za posteljo naredila, mali pa je priden gledal TV v dnevni, ko pridem nazaj, pravi moj "po moje je Aljaž posran", ma ga pogledam - men nč jasn - z eno rjavo stvarjo namazan po vseh hlačah, no na srečo ni bil pokakan, ampak namazan s čokolado. Frajer je šu v kuhinjo na mizo po čokolado v bonbonjero in so bogvekolk v usta nabasov, ker pa ni mogel vsega dol pojest, je vse skupaj izpljunil na kavč, nato pa lepo "puzal" čez. user posted image Urša si predstavljaš? user posted image - no jest mam na srečo tak kavč, da blago samo snamem, je šel v stroj pa v sušilca, ni nikjer ničveč vidt.

Ja računalnik nama popravlja možev stric, bo si drug teden vzel mal časa, bomo najbrža, mal zamenjal...ma se sploh ne vtikam v to... k me potem takoj kej ob živce sprav.

Aljaž je pa danes imel vročino, kašla zdej še bolj, čeprav pa je čist dobre volje, normalno je, tako da mislm da ni kej resnega.
Danes nism vedla kaj bi sama s sabo tako sm se popoldan spravla eno rulado spečt, potem je naš nekej sanjal od pizze, pa sm ga brž v trgovino poslala, pa sm še pizzo spekla... ja kmalu se bom kotalila user posted image .

Urša si zdej user posted image , k boste za božič že čist novi? user posted image

LP



(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: gorenjske mamice
21.12.2007 8:58:18   
Urša08
Jutro!

Ja jaz sem čist happy user posted image user posted image user posted image sej sploh nisem mogla dojet, da je kr nova dnevna, je zdej čist druga. Je blo tko fino se včer zvečer ulešt gor, pa nč ni moj križ trpel user posted image user posted image . Ste vabljene na ogled in probo, ampak ne na tako z otroškimi čokoladnimi rokicami user posted image

Peli joj dej nehi me strašit, pomoje me kap rukne user posted image , če mi Nejc kej takega ušpiči.user posted image bomo kr čokolade ukinli pa bouser posted image . Bogi Aljaž, zdej pa še vročina. No in to ravno zdej, ko je tvoj user posted image doma in bi lahko šli mal naokrog. Držim pesti, da se čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image .

Nejc sicer tud mal kašlja, ampak zaenkrat še ni sile (že trkam). Mam pa še tok dela dons , pa se mi nč ne da. No sej mam do jutri čas, da vse zrihtam . A vaši mulčki tud igrače okrog mečejo user posted image mene že glava boli in ko se naveličam mu kr vzamem, ja grda mami k mu ne pusti razgrajatuser posted image .

Lepo se imejte pa se še slišimo.

papa

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: gorenjske mamice
23.12.2007 18:40:40   
barba
Oj, sem vidla, da ste me pogrešale.user posted image

Končno sem doma na zasluženih počitnicah. Sem pa kot zakleto že 3 dni čisto brez glasu. Sem kar živčna ker me Meta sploh ne šmirgla in ne uboga. Še poklicat je ne morem.user posted image  Upam, da se kmal porihtam in da se bomo imeli lepo za praznike.

Mi smo tud včeraj omare nazaj v dnevno postavili ker smo vse prenovili, pa do včeraj ni blo nobenga pomagača.user posted image  Sej kar dobr zgleda, sam en mizar bo mogu prit neki še popravt. V hodniku bodo pa menda omare po novem letu. Sem jih že začetk dec. naročila, pa so rekl, da lih teh nimajo na zalogi.user posted image  Bo tud pr nas kar lepo.

Joj, ste pridne s pečenjem piškotov. Jst pečem sam kej "na metre" npr. potica, šarkel, razna peciva k se narežejo, ... Sam za tele praznike bo bolj švoh k me tok zdravje matra. Kreham ko kak star foteruser posted image user posted image user posted image

Grem še mal kavč poglihat, Meto skopat, ....

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: gorenjske mamice
23.12.2007 21:16:08   
Peli
Ojla!

Nam mal časa zmankuje. Danes nam je končno uspelo postavit smrekco in jaslice, mamo kar pestro, mal smo bolni, ampak bo...

Lepo da se nam javi še kakšna "izgubljena" gorenjka!

V glavnem se mi niti ne da nevemkolk pista vsem gorenjkam in njihovim družinicam želim Vesele božične praznike!!!
                                     user posted image         

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: gorenjske mamice
27.12.2007 22:20:37   
Peli
kaj pa je zdaj to????

A se vse potepate?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: gorenjske mamice
28.12.2007 12:06:04   
Urša08
oj,oj

se že javljam na raport user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo šli v soboto k mojim za 4 dni in sva z user posted image obležala, tako da sta mojedva Nejca rihtala. Sedaj pa šibamo malo naokrog. No kr precej se potepamo.
Zjutrej sem še na socialno letela za otrošker doklade zrihtat, pa v banko smo šli Nejčku račun zrihtat. Potem pa še do prababice in pradedka od Nejca se mal pokazat in je šel dopoldan mimo.

Drugače je pa včer moj user posted image sestrično dobil in smo mal nazdravili na njeno zdravje.

Kaj naj še napišem, non stop se nekaj dogaja, se potepamo, dobro da je moj do 7.1 doma, da bova lahko vse nardila kar sva mela v planu.

Sedaj grem pa mal pospravit, pa potem še kosilčka narest.

Sem še neki pozabila povedat. Newjc sedaj dela že po deset, pa tud 17 korakov je že naredu, tko da počasi napredujermo, ampak po vseh štirih je pa še zmeri zakon k je treba kam hitr pridt.


papauser posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: gorenjske mamice
29.12.2007 0:36:45   
Peli
helov!

Evo, mene, ne morm psta... no po novem hodim ob poldan dremat user posted image , zvečer pa potem ne zaspim.
Jaz sm si pa danes dopoldan priskrbela varstvo za Aljaža pri moji mami in sm šla do frizerja, po dolgem času, sm spet mal drgačna... . Aljaž pa je hotu mami kar mal jokcat pa spraševat po meni, no pa ga je zamotla, da je zdržal, ko sm pršla ponj me je tako objemal pa lubčkal...user posted image se vidi, da sva nonstop skupaj in se je kar fino navezal name, no pa tud atiju ne pusti dihatuser posted image , kadar je doma, včasih gre v jok, če gre ati samo v WC, zadnjič sm ga naštimala da je šel s kahlo za njim, user posted image je čist znoru user posted image .
Mi se tud kar mal potepamo, mamo kar pestro, mene še vedno matra nos, Aljaž pa še vedno kašlja...drugače pa nič novga.

Za novo leto bomo doma, k nam prideta tast in tašča pa mojadva starša in sestra... zdej se mi prbližn mal sanja kaj bom delala za večerjo, no user posted image mi je obljubil pomoč... bo že kej ratal.


Lahko noč!



P.S. - Sandra si še 2 v 1 ?


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: gorenjske mamice
30.12.2007 8:13:19   
Urša08
Dobro jutro

Nejc se igra, user posted image še spi oz. je spal saj mi je Nejc ravnokar pobegnil k njemu v spalnico. Samo da vidi, da so vrata odprta že šiba k očiju. Prav posrečen je. user posted image

No mi smo imeli včer dan, ko smo mal po obiskih hodili. Zjutraj smo šli do enga para v Begunje, potem k mojim na kosilo, popoldan pa še v Logatec do moje prijatewljice in njenga moža. Smo šele neki čez 8 domov prišli in sem Nejca samo slekla in v postelco položila. Je bil res lep dan, samo sem bla kr mal zmatrana. Sem se ulegla na kavč in zaspančkala.

Dons sem pa rekla mojmu da bova mal stanovanje v red spravila dopoldan, po kosilu pa še na en kratek obisk do moje tete.

Zgleda da je povsod pestro in nam zmanjkuje časa za računalnikom sedet. Za silvestra bomo pa mi doma. Nejca bova spat spravila, midva bova pa najbrž kak film pogledala. Kuhala ne bom nič, bom kar tatarca kupla, pa mal salamc pa sirčkov narezala in bo večerja.

Peli boste mel pa prav družinsko silvestrovo. Ful lepo da boste vsi skupaj, tako tvoji, njegovi, pa še sestrica.  Pa ne se preveč matrat s kuhanjem, bolj počivej, čez 4 mesece bo konc s počitkom, boš mela kar dva nadebudneža doma.user posted image

Sedaj grem pa user posted image kavico odnest, da se bo hitrjš zbudu.user posted image user posted image user posted image

papauser posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: gorenjske mamice
31.12.2007 9:54:51   
pikapolona2
ku ku ...mi smo nazaj.....zdej pa čakamo na novo leto......po vseh praznovanjih....koncertih in ohceti se mi res bolj malo ljubi za silvestra tako da bom samo malo svinjske ribice spekla in salato naredila.

Drage babnce lepo praznujte pa se tipkamo v letu 2008!
 
user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: gorenjske mamice
31.12.2007 12:11:17   
Urša08
Ojla!

se še jaz malo javim, po vsej verjetnosti letos zadnjič user posted image


Punce kaj naj vam napišem. V glavnem naj bo leto 2008 polno veselja, zdravja, sreče, predvsem pa družinske harmonije. Imejte se rade, pa pocrklejte svoje user posted image in user posted image . Vse to želim vam in vašim domačim. Pa čimlepše praznujte!

papauser posted image




(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: gorenjske mamice
1.1.2008 20:49:23   
Peli
Praznovanje je za nami, mi smo se imeli prav lepo. Aljaža sm popoldan dala bolj pozno spat, tako da je pričakal polnoč in nazdravil z nami. Bil je prav priden.

Aljaž je že več kot en teden brez flaše, sicer jo je 3 dni nazaj opazil v omari in je začel težit, da bo čaja, pa sm mu ga nalila v kozarec pa je bil potem čist zadovoljen. Ne vem pa kdaj nama uspe ukint dudo, za zaspat jo vedno hoče, sicer mu ponavadi potem pade iz ust in spi brez nje.
Jaz mam pa zadnje par dni mal težav, me ful zvija, nimam pojma od česa, sicer po enih 3 urah to mine...user posted image no, danes je zaenkrat še kar mir, upam da bo tud noč mirna. Tako, se zdaj kar notr zadržujem, nič sprehodov...no, včeraj smo šli sicer z avtom v nabavo, pa mi je blo potem žal...
Jest mam moža ta teden še doma, sicer bo najbrž v četrtek nekaj delal, samo če bo šlo tako naprej, bom jest kar lepo doma počivala...

LP


SREČNO IN ZDRAVJA POLNO LETO 2008!



(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: gorenjske mamice
2.1.2008 12:19:43   
Urša08
Ojla!

Se še jaz mal javim. Nejc spančka, moj user posted image dela sicer doma ampak vseeno delauser posted image , jaz pa kavč peglam. Novo leto smo dočakali, jaz sicer komi bi me kmal zmanjkalo ampak sem zdržala in nazdravila letu 2008. Nejc je že ob pol osmih omagal in sva ga spat nesla, po polnoči pa šla pogledat najinega angelčka kako je to spančkal user posted image

Peli kaj to berem, da te zvijauser posted image dej se čuvi, da ne bo kej narobe. Kdaj maš pa pregled pri ginekologinji? Če se ne umiri jo pa jutri pokliči in naj te pregleda da boš bolj mirna. počivej

kje sta pa ostale???? Še niste k seb prišle?

no jaz grem pa sedaj kosilo delat, da bomo popoldan mal vn šli


papauser posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: gorenjske mamice
2.1.2008 16:10:15   
barba
V NOVEM LETU VAM ŽELIM VSE DOBRO, VELIKO ZDRAVJA, SREČE IN OSEMNEGA ZADOVOLJSTVA. PA NAJ SE VAM IZPOLNI ČIM VEČ ŽELJA IN NAČRTOV.

No, mi smo se vrnili iz počitnikovanja. smo nadvse uživali na masažah, v bazenih in savnah. Sva z možem malo pokombinirala, tako da smo se 300% razvajali. Spet je mogla Meta zabavat celotno hotelsko jedilnico. Samo, da je imela gledalce je že na ves glas pela svoje različice ringaraje.user posted image  Tako si je prislužila kar nekaj čokoladic, lizik in navdušenih oboževalcev. user posted image  Smo se mogli kar iz prizorišča umaknit, drugače ni blo konca.user posted image  Men je blo kar nerodno. user posted image user posted image  

Aja, silvestrovali smo super, hrana super, muzika plesna, ognjemet lep in dolg. Meta je zaspala malo pred 11h in ker smo imeli sobo v pritličju hotela sva jo šla samo parkrat vmes pogledat. Že dolgo nisva toliko plesala. Če bo novo leto tako kot se je začelo bo kar vredu.

Ni kaj, vsega lepega je enkrat konec in jutri je spet nov delavni dan.user posted image


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: gorenjske mamice
2.1.2008 21:15:04   
Urša08
dober večer

no jaz pa še kar kavč peglam user posted image user posted image user posted image smo imeli plan se it kopat v Bohinj pa smo kar doma ostali, ker mene neki boli v spodnjem delu trebuha user posted image no sej zdej je že boljš, sam popoldan je bla pa kriza, tako da sem kr poležavala na kavču, user posted image je pa Nejca na sprehod peljal.

Drugače je bil pa danes Nejc ful pridkan glede na to, da je bil prej ene tri dni pravi mali sitko. Dons se je pa sam zaigral, pa ful se je smejčkal,.... v glavnem pravi mali dobrovoljček je bil.user posted image
Barba super za lepo preživete praznike user posted image user posted image user posted image

No moj user posted image je pa doma še do konca tedna tako da bomo še malo uživali in se crklali.user posted image

Pikapolona greve jutri mal migat in pokurit praznične dobrote?

en lep večer

papauser posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?