|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
18.9.2006 20:31:04   
biba77
ja, kadarkoli je lahko to nase srecanje, samo prosim, upostevajte, da moramo mi biti ob 19h ze doma (kopanje in spanje), tak, da nama date vsaj toliko casa, da vas vidim...
fras, seveda se te spomnim. pa se katere druge tudi: ena fishika je imela tudi lep trebuscek takrat...user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Suana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
19.9.2006 7:44:19   
hati
Da se še jaz, po dolgem času, malo pofočkam. Vidim, da je Za nas še malo počitniško len. user posted image  user posted image  user posted image

GoYa najprej tebi iskrene čestitke in veliko radosti v novih dogodivščinah.

Biba77 tvoja pikica je pa tako srčkana, prav res za pojest.

Se mi zdi, da se nekako menjujejo zadeve. Da fosilke počasi postajajo fosečke. Tudi jaz še kar lepo pridno stojim v vrsti in čakam. In razmišljam, da se je eno leto tako hitro odvrtelo, da me je kar groza. Kot včeraj se mi zdi, ko smo pisale Miklavžu, naj prinese user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Zgleda da je pismo prepozno pripotovalo. Tako da, le glejte, da ga letos prej odpošljete. Kajti Miklavž bo vsak čas. user posted image  user posted image user posted image

Jaz sem tudi ravno iz dopusta, tako da še nisem padla v delovni ritem. Se mi ne mudi. user posted image  user posted image


Dobro čvekice, vse skupaj vas lepo pozdravljam in vam privoščim čim več lepih novičk. Ne pozabite uživat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
19.9.2006 7:45:12   
koala
JAp, vidim da ste me "prostovoljno določile" za organizatorkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Torej kaj pravite na ta petek? Okloli 16-te?
Pa samo še to: Kaj bi pa jedle? A pizzo, ali kaj drugega?
Po moje je najboljše če se dobimo v Europarku, ali pa ima morda katera drugi predlog, mogoče pri Marogici?

Ajd babe, z prijavami in predlogi na dan.user posted image


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
20.9.2006 22:14:13   
Anitka
Ojla babnce!user posted image

Kako ste kaj? Jaz sem malce bolna, no proti včeraj sem danes že velikooooo bolje. Sem nekje staknila tako vnetje mehurja, da je joj. To se mi je zgodilo prvič v življenju in upam, da tudi zadnjič. Tako sem zdaj na tabletaH in počitku.

Vidim, da se pridno dogovarjta za srečanje. Žal jaz ne morem v petekuser posted image user posted image Bom pa vsekakor vesela, če se vsaj ve dogovorite oz. še raje bom user posted image user posted image user posted image user posted image če srečanje preložite.user posted image

Nič punce uživajte in se beremo, jaz pa letim počivat.

Pa pa

Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
20.9.2006 22:37:10   
biba77
Koala, ce govorimo o petku naslednji teden, potem sem ZA. Ta teden zal odpade, ker ima dragi dopust in sva ze naredila en plan.

Anitka, cimprej okrevaj!


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.9.2006 9:55:36   
koala
Jaz sem sicer mislila ta petek, a ker ni zainteresiranih, je lahko tudi naslednji. Bi pa bila zelooo vesela, če bi uspelo.
Torej vam naslednji petek bolj ustreza?
Anitka, bi lahko prišla naslednji petek?

Aja, pa hitro okrevaj!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.9.2006 10:19:50   
lana38
Kaj pa če bi bilo srečanje v soboto? Čez teden imam vedno toliko obveznosti, da vas nikoli ne bom uspela spoznati. Razen, če se dobimo na Ptuju. Žal imava samo en avto, tako da tudi če bi user posted image  peljal sina na trening, ne bi mogla priti, ker se res ne bi rada vozila z avtobusom. Trenira pa v ponedeljek, sredo in petek. Tako da pač torek in četrtek posvetima bolj učenju in tako sem čez teden res zelo zasedena.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.9.2006 15:08:52   
Anonimen
Sem rekla, da se prej ne bom javljala, dokler ne izvem kaj novega, kaj in kako je z mano na poti do druge user posted image

Jah nč....ponovili bomo postopke. Jaz grem drug teden na HSg, mož na spermiogram.user posted image  Potem bomo pa videli, kako in kaj naprej.user posted image

Nimam nč cajta, ker šibam na roditeljski sestanek. sam na hitro sem vam sporočila najnovejšo novico.

Lp

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.9.2006 18:50:45   
pika74
Ojla bejbike,
Najprej bibi oz. Astri en lep pozdrav in en velik user posted image user posted image  za user posted image .
Ostalim pa lep pozdravček.

...

Aja, morm še kej napisat user posted image .... ok bom kratka, k vem, da nimate dost cajta za brat...user posted image
Novembra grem na drugič na IVF; tokrat bo dolgi postopek. Drgač je vse kot ponavad. Mi je pa zlo všeč tale lepa jesen - z velik sončka in še dokaj visokimi temperaturami user posted image user posted image . Sam da bi trajalo user posted image user posted image user posted image  še en cajt.

No, lepo se mejte, pa napište še kej. user posted image user posted image

Lp
pika74


< Sporočilo je popravil pika74 -- 21.9.2006 18:51:15 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.9.2006 7:20:30   
koala
Ojla Pika, a novembra bomo držale pesti, ja super.
Lana zaradi mene je lahko tudi v soboto.
Torej babe, petek ali sobota? Kaj vam bolj odgovarja?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.9.2006 9:19:33   
soncek.djukelica
ojla,
tudi jaz navijam za soboto!user posted image
pa še mal izleta na štajersko bi mi pasalo,že tako dolgo nisem bila tam! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.9.2006 9:34:23   
emaa
Uživajte na srečanju in mi poročajte kako je bilo. Jaz sem včeraj popoldne prišla domov iz porodnišnice, kjer sem bila zaradi skrajšanega materničnega vratu. Dobila sem injekciji za razvoj pljučk, maternični vrat se na srečo ni poslabšal, izboljšal pa tudi ne, ker pa je edina rešitev počivanje, lahko počivam tudi doma. Tako da bom od zdaj naprej samo občasno malo gor pokukala.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.9.2006 20:33:27   
Anitka
Ojla ženskice!

A ni bil lep sončen vikend?user posted image Škoda le, da je tako kratekuser posted image No jaz sem ozdravela, le še tablete pojem do konca pa bo. Upam, da se mi kaj takega ne ponovi, saj so bile bolečine neznosne.

Meni za srečanje bolj odgovarja med tednom npr. torek, četrtek - takrat nimam treninga oz. izjemoma tudi ta petek. Se bi pa mogoče dalo zogranizirat tudi v soboto, če bi bilo le dovolj zgodaj, ker grem v soboto na eno pranovanje.

Emamair pridno počivajte in se pustite razvajati. Držim pestke, da bo počitek koristil.user posted image user posted image

Soncek.djukelica kako si pa kaj ti?A si tudi ti vesela sončka?

Koala zate kot organizatorko pa en veeelik user posted image

Ojla Pika74, a še kaj motroriziraš naokrog? Midva sva želela iti danes na eno vžnjo, pa sva se lepo oblekla in opremila pa ni user posted image motor vžgal.user posted image user posted image Upam, da bo še kak sončen vikend.

Kristina držim pestke, da bodo po HSG-ju hitro user posted image user posted image P nič bat, pa kakšno čokoladko vzami s sabo za po posegu, ker boš lačna user posted image

Lana38 pa ti? Kako si?

Biba77 in bauci user posted image user posted image user posted image , upam, da vaju kmalu vidim.

In kako sta kaj Bambi z user posted image in Pia73 z user posted image user posted image ? Upam, da se kaj oglasita.

Sicer pa vsem en lep pozdravček in se bermo,

Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.9.2006 21:18:40   
pika74
Ojla user posted image ,

Anitka, midva se še kar voziva. In ta vikend je bil res idealen za take turceuser posted image . Včeraj sva bila na primorskem koncu... ti bi naju morala vidit, kako sva martinčkala na eni graščini na Komnu. Ej čisti užitekuser posted image .
No, danes sva šla pa malo na Krk, kjer sva se še zadnjič letos kopala v morju. Voda je bla zelo čista. Samo mogoče že za kako stopinjo prehladna. Ampak vseeno sva se kar dobro naplavala. Sončka je blo pa tud zadost.

Res je bil lep vikend...user posted image .

No tokle na kratk z moje strani.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 7:16:43   
koala
No stvari so takšne in stojijo takole, ker nam večini bolj paše v petek (glede na odziv po sms-jih)pa meni tudi,se dobimo v petek 30.9(upam, da nisem v datumu mimo vsekala) ob 16-tih v Europarku.
Dobrodošle!!

Emamair, ti pa pridno počivaj in pazi na svoji user posted image user posted image

Papa!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 7:42:47   
lana38
koala!
Pa si usekala datum, v petek je 29.9.user posted image
Škoda, spet me ne bo.user posted image Enkrat se bomo že dogovorile.
Jaz sem pa še kar. Ta teden sem v nepričakovanju user posted image , ki bi naj prišla med 28. in 30.9. Resnično upam, da je ne bo. Drugače me čaka HSC, ker je morda mastalo kaj zarastlin v moji maternici, kot posledica trikratne abrazije po UPN. 10.10. imam kontrolo pi G in potem se bova dogovorila kako naprej.
Lepo se imejte na srečanju in upam, da bo naslednjič tak termin, ki mi bo končno ustrezal. Sem res komplicirana, a ne?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 12:07:00   
koala
Lana hvala za "obvestilo" o datumu.

Torej srečanje je v PETEK 29.9!!!!! ob 16-tih v Europarku.

Lana tebi pa želim, da se tečka ne prikaže vsaj naslednjih 9 mesecev.
Aja, nisi zakomplicirana in obljubim, da se enkrat pripeljemo tudi na Ptuj, da se bomo lahko spoznale, a velja?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 12:31:48   
lana38
Velja!user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 12:35:22   
bambi
Evo, za srečanje v petek 29.09. ob 16h v Evroparku se midve z Gajo javiva..... Kje v Evroparku pa????

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.9.2006 14:41:25   
koala
V takosu? Ali želita kje drugje?
Meni je vseeno.
Sem pa ful vesela da se bomo videle!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
27.9.2006 20:18:21   
biba77
Nam bi sicer pasalo kje na svezem zraku, samo ne bomo komplicirali. Midva z Baucem prideva.user posted image

Koliko pa nas sploh bo???user posted image

Anitka, si ze zdrava?

Pika74, drzim pesti!


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
29.9.2006 15:43:53   
Anonimen
Zdajle verjetno čvekate v Europarku in se imate lepo. user posted image Uživajte. user posted image

Jaz pa samo sporočam, da sem danes opravila HSG in je vse ok. user posted image Jajcevoda prehodna, nič me ni bolelo in sem zadovoljna ter srečna z izvidi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
29.9.2006 19:06:49   
koala
Hoj!
Pa smo iz srečanja, bilo je čudovito, sem se "nažulila"
Bibin bauc je luštkan in pridkan, skratka fant in pol,
Gaja od Bambi pa je itak cukerček da bi ga človek pojedel, je pa pravi energijski paketek.

Škoda da udeležba ni bila večja, no bo pa drugič boljše.

Aja Kristina user posted image user posted image user posted image za neboleč HSG in sevedauser posted image user posted image za dobre izvide.

< Sporočilo je popravil koala -- 29.9.2006 19:10:42 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
30.9.2006 8:42:36   
Anitka
Oj!

Žaluser posted image user posted image user posted image user posted image se nisem mogla udeležiti srečanja v MB, ker sem imela težave z avtom user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa nisem videla vajinih user posted image user posted image in pa seveda vas dragih mojih prijateljic. Upam, da ste se lepo načvekale in pozabavale in da bo kmalu spet kakšna priložnost za snidenje. Ob prvi priliki, ko bom potovala proti MB vam sporočim, da se dobimo vsaj za kakšno urco.

Jaz sem ozdravela in sem spet top fit. Sem pa sicer precej utrujena, ker imam kar fajn živahno skupinico v vrtcu, ki me zahteva v 120% prisotnostiuser posted image Pa potem so še tu treningi in pa razni aktivi, konference... Pa sem že v četrtek čisto izžeta.

Pika74 sem ti kar malce favš user posted image , najin motor pa še vedno nekaj nagaja user posted image



Kristina sem vesela, da je vse O.K. in sedaj čimprej user posted image user posted image user posted image naproti.

Lana38user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce vsem en lep pozdravček in se beremo, zdaj pa me čaka pucanje user posted image

Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
30.9.2006 11:35:30   
lana38
Dober dan!
Vam kar zavidam, da ste se včeraj tako fajn imele in lepo cartale user posted image . Upam, da se vam bom naslednjič končno lahko pridružila.user posted image

Anitka!
Danes je 30.9. vem, da je zato user posted image pri mojem imenu, ampak žal je user posted image  danes že 4. dan prisotna, tako da spet nič.user posted image  Zdaj imam 10.10. pregled pri G in bomo videli, kako se bo odločil za naprej: HSC ali pa kaj drugega. Najraje bi, da bi se kar rešila te HSC, da ne bi več izgudljala časa po nepotrebnem, potem pa bi vseeno še morala na HSC. Vsaj spomladi sva se zmenila za HSC, če v 6. mesecih ne zanosim.
Lepo se imejete na ta lep vikend.

Kristina!user posted image  
Super, da je vse OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!