|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 17:39:52   
Barbs
Živjo;

mene tut špika, zateguje, trebuh konstantno otrdeva, v zadnje pol ure me je pa še križ začel bolet.user posted image  Sicer ni tako, kot sem mislila, da bo - popadki, pa to...ampak, ne morem se zanest... nikjer ne piše, da je vsakič enako. Tko da, pojma nimam, kaj se mi melje zdaj....user posted image
Nič, najbolje, da grem gratinirane palačinke s skuto delat, za vsak slučaj... da ne bom lačna od doma hodilauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 2.5.2006 17:40:22 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 18:00:25   
petka
Ja mater, a sam mene nič ne špika, pa mal bi me pa res lahko user posted image .
Kaj pa delate user posted image

Dejte mi no kakšen nasvet user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 18:55:02   
Barbs
Eh petka... ne sekiraj se... jaz npr. bolj pretiravam kot ne; ker mi je dolgčas in čakam.... pa če kakšno rečem levo desno, špikanje gor dol,  sem potem takoj v središču pozornosti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 18:55:35   
lenika
Ja Petka, mogoče je še bolje, da te nič ne špika in ko se bo začelo dogajat boš vsaj vedela, da gre zares. Mene že nekaj dni občasno špika, da mislim, da je to že to, potem pa preneha. Jaz pa imam resnično že vsega dovolj in bi bila prav vesela, da bi bilo to špikanje zares in bi šla rodit.
Danes že cel dan nagovarjam Matica, da je že čas, da ga spoznamo in naj pride ven, pa me smrkavec že sedaj nič ne uboga, kaj bo še. user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 19:59:15   
Tina15
Evo še mene na zadnji praznični dan. Mi smo si danes privoščili in šli do Porotoroža. Kakšen sonček smo imeli, čeprav je najprej kazalo precej slabše. To je bil moj prvi daljši izlet odkar sem ostala doma na bolniški, tako da sem še toliko bolj uživala. Ta mala je noro uživala in upam, da bo šla danes kmalu spat. Jst sem pa čist fertik. Tolk me noge bolijo, pa kolki in medenica, da je kr hudo. Bom jutri malo poslala k babici, jst pa bom cel dan lenarila.
Pri nas se še nič ne dogaja, čeprov me skoz dol tišči, tko da se mi zdi, da mi bo vse ven padlo. Z glavo buta v mehur, tko da sem non stop na wc. Ponoči v povprečju 5x, tko da sploh ne vem več, kako je, če spiš celo noč. Imam pa do konca še dobre 3 tedne in glede na prvič, ne bo kej dost prej. V ponedeljek imam prvič CTG pri G, pol bomo pa vidli naprej. Menda me bo poslala na pregled v porodnišnico, ker je bila hčerka precej velika in se mi v drugo tud obeta CR.
Lepo se imejte in uživajte lepe majske dni.
Tina
PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 21:12:40   
mammika
Pozravček še z moje strani, dons je pa mene tud špikal tam spodaj pri izhodu user posted image  kot bi se kaj prehladila.. no ja bo čist možno .. Drugače sem pa za  en drek taka nejevoljna že cel dan, tale zgaga user posted image user posted image  me tko peče, ponoči sem 2x bruhala in kooomaj kaj spala, pa sem mislila da bom kaj bolj ko je bil knedl pr babici pa ni blo šans...
O kakšnih seznamih govorite ???
Barbs ti pa men čist skoz lušte delaš user posted image  da pol vsa zgagasta okol hodim user posted image

V četrtek imam priv ctg bomo vidli kaj bo, me prov zanima. Zadnjič mi je omenil če greva rodit pa sem kar zapaničarla, zdej pa ne vem če ne bi kar šla, čeprav mam še en kup stvari za opravt.

Nč fajn bodte se tipkamo še kej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 21:27:09   
cofek
oj, punce!

vidim, da je tudi puncica se v enem kosu, ceprav se se ni javila,...
kljub strahu pred porodom, se tudi že jaz čedalje bolj veselim, da bom zagledala ta nosek in nogice, pa rokice...user posted image

kljub dokaj slabemu vremenu, sva se odpravila na Kum (brez panike, nisva startala od spodajuser posted image ), pol pa so prisli se obiski, tko da je popoldan prijetno minil.

ej, Barbs - tudi midva sva imela palačinke in šmorn za kosilo - sem pojedla 5 palačink, pa bi jih šeeee...kolk so pasale! user posted image
jutri je pa že delovni dan in bom zelooo pogrešala tole razvajanje z zajtrki in kosili. Prosim, še praznikov!!!user posted image

želim vam mirno in prespano noč, lp t


(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 23:15:37   
Shesha
Lep večer majčice!

Pa se vam spet po dolgem casu javljam,tudi midve sva se v enem kosu,...Se pa ze dogaja vse sorte,tko kot ve omenjate in upam da nam bo uspelo vsaj kaksen dan pred rokom it rodit,..Ker bi res ze rada pestvala najino štručko,...Sm je spet nekaj aktivna ratala tko da bomo videli kaj bo,...
A ste tudi ve ze nestrpne kdaj bo,in vam gre ze na zivce to čakanje,...
No lepo se imejte,čim bolj prespano noč vam želim,..
papa


_____________________________

PDP 8.5.2006

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 23:53:47   
majamo
Pozdravček od mene

Jaz se počutim za en dr...   Včeraj smo imeli prvomajski pohod, sem vztrajala da grem malo z našimi, (moj je bil asolutno proti) zvečer pa sem mislila da me bo  mogel peljati, pa da bo kmalu vsega konec, glede na to da mi vsakič ko grem na pregled dohtarji govorijo, da sigurno ne bo do roka (14.5)   Cel dan sem bila na nogah, pa na svežem zraku, pa gor pa dol,   zvečer sem pa mislila da se mi utrga . Noge zatečene, bolečine v križu, drevenenje in krči da je joj...   Proti jutru sem zaspala, danes pa spet po stopnicah gor in dol enih 15 krat. Pa na dolg sprehod po gozdu.   Zdaj pa spet nič, razen bolečin v nogah in prekleto srbenje. . Pa pravijo da gibanje in hoja po stopnicah pospeši. user posted image   lari fari.

Pol me pa zafrkavajo tu sosedje, da sem žogo medicinko pojedla, pa da je že skrajni čas da grem, pa da me je sam trebuh pol pa dolgo nič,...  Skratka...  user posted image  Sej ne mislijo nič slabega, samo se jim fajn zdi,  pa mislijo da mene s tem tut v smeh spravljajo.   

Ko mi pa še kdo reče, da se zna zgodit, da bi še po roku hodla okoli, mi pa kar na resnično na jok gre.  Ne vem kako je pri vas ampak jaz res živim in mislim le še na to kak komaj čakam da grem rodit, pa da mi ne bo več take sile.    Naš mali je za ven, ma že okoli 4.100 g, drugače me bo razneslo.

mejte se.


majamo      

(odgovor članu Shesha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 7:49:59   
mojsoncek
Morgen!

Jaz se samo na hitro javljam, ker imam ze zgodaj CTG (tako kot vecina danes) in se moram se malo ustimati.

Danasnja noc je bila ena prava mala katastrofa kar se spanja tice. Prvic - sla ful pozno spat, ker sva imela z mozekom vceraj vecerni filmski maraton. Drugic - ob stirih postanek na wc-ju in potem NE zaspat nazaj. Zdej se mi pa spi za umret (bom pa na ctg-ju mal zadremala user posted image ).

Ce bom po pregledu se kaj pri volji in pri moceh, bom sla pa se malo po trgovinah. Drugace pa kar domov pod kovter.

Vsem, ki imate danes pregled: Dobro opravite in seveda porocajte!

Se beremo... pa pa

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 8:21:03   
petka
Tudi jaz se javljam na brzaka... šibam na ctg...

Glede na to, da imam danes rok, me lahko komot obdržijo tam. Nimam pa pojma kako bom preživela mučenje, ker sem danes spala točno 1 uro, potem pa še 2x po 10 minut user posted image user posted image . Sem čist fertik, pa prejšnje noči so ble tut bolj boge user posted image .

No ja, se beremo popoldan, če na pa dobite sms (držte pesti user posted image user posted image )

papa

_____________________________





(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 8:59:50   
TiaSara
Živjo majčice!

Med prazniki smo bili zelo pridni, pa nisem nič hodila na net. Sem pa vseeno vmes ugibala, koliko jih je v tem času že rodilo - no pa je šla samo Punčica v ZOO user posted image .

Ja, jaz že malo pestujem vsake toliko (sestrina punčica je že doma) in moram reči, da zaradi tega samo še bolj komaj čakam, da dobim svojo štručko. Me hormoni zelo dajejo! Pa še od kolegice user posted image  ima mladičke - sami user posted image  vsepovsod.  No pri nas še ne bo kmalu. Mali spet brca na vse pretege - ravno prva dva dni v maju je bi neumoren. Na srečo pa ponoči spi, upam, da bo tudi potem, ko pride ven.

Neumorna sem tudi jaz, med prazniki smo še do konca prebelila stanovanje user posted image . Kupila sva si pa še gugalnico za na teraso in sedaj le še čakam na sončka, da se grem tja razvajat. Imela sva zelo dober namen kupiz jogi in posteljnino za v otroško posteljico, pa je Baby Center na Rudniku čist obubožan - niso imel nobenga, ki sva si ga zamislila, v pravi velikosti. Pa tudi posteljnina je bila bolj brezvezna. No tako da naju ta nakup še čaka.

Sedaj imamo tako pogosto preglede, da ga ima skoraj vsak dan kakšna, ne? Jaz ga imam jutri. Ampak ne pričakujem kaj dosti, le napotnice bom dobila, ker jih še nimam.

Tiste, ki ste že pri roku, pa verjamem, da ste že vse nestrpne (saj sem še jaz, ampak se mirim, ker imamo še dosti časa). Sploh majamo, tebi so obljubljali že nekaj časa. Ampak bo, nič batuser posted image .

Poročajte, kako je bilo na pregledih!

P.S.: A je bil včeraj dan palačink? Tudi pri nas smo jih jedli. Kaj je pa danes na vrsti - kakšna ideja bi prav prišlauser posted image .

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 9:00:29   
mojca75
No dobro jutro...

Najprej dobro poravite vse ki imate danes CTG, naj bo po vaših željah - domova al pa v porodno! No jaz mam CTG jutri, pa se še nisem čist odločila kaj bi rada, sej vem, enkat bi šla takoj rodit, spet drugič ne... ah ja...

No sicer pa "srednje tečna" noč, spala vsaj en 4 ure v kompletu user posted image , sam preden sem zaspala, pa potem zjutraj pa eno samo svalkanje po postelji...

No drgač pa nekaj tišči tam dol, trebuh otrdeva, ampak nič posebej bolečega.

Razmišlajm da se sprehodim do tržnice in kupim solato, pa še V DM (po vse kar mi še manjka iz BC seznama - ha ha user posted image user posted image user posted image , ne ne) sam po nekaj kozmetike ZAME! Ja tko bom naredila, pa na en kofe z kolegico, ki tam dela...

Vprašanje: povejte mi pa tole, sm teden do roka, če mi jutr po CTG rečejo da sem za rodit, kako bo zgledal da rečem, OK hvala za pregled, ampak rodit grem pa v Postojno. user posted image
Mal me skrbijo reakcije user posted image , moj pravi da se preveč obremenjujem, da bodo itak srečni da bo ena manj, ampak sej veste, ni mi glih prijetno! OK razen da rečejo 10 cm ste odprti, čez uro rodite!
No zato bi raje da jutr ni nič, pa da se pol začne, magar čez vikend! Pa še user posted image  bo skoz doma...  No tiste z izkušnjami in une brez, kaj pravite?

Ah mamo eni brezvezne težave, sam če me pa to user posted image  ful mori!

Aja, včeraj sem spet sosedovo tamalo (mesec staro) pestvala, je tolk pridna da sem rekla da če naš ne bo, bomo malo menjal otroke user posted image , unadva sploh ne vesta da imata naraščaj, je, spi in gleda!

Lep dan in topel user posted image vsem


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 9:08:59   
maya2
Pozdravljene!

Pri nas še vedno nič, se danes boljše počutim kot včeraj, me je malo bolelo in špikalo po amnioskopijiuser posted image , danes je pa že v redu... ampak jutri me čaka nova... user posted image  Sem se že tako odvadila te vložke nosit, da me prav nervirajo...
Poročajte kako vam je šlo na ctg, ker vidim, da bodo danes na polno delali povsod po Sloveniji...

Sem bila pa včeraj ful presenečena, ko me je babica v porodnišnici vprašala, če sem imela redne menstruacije jaz pa 'valda ja'! Vsak mesec na 28-32 dni, pol pa reče, ja to pa ni rednouser posted image user posted image  redno pomeni točno na isto število dni vsak mesec... a ma katera pol sploh redno??  A ve ste vedle to? No ja vsak dan se kaj novega naučim!user posted image

Grem pečt eno lahko skutino pecivo, da se malo zamotim...
LP

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 9:20:21   
mojca75
Maya2 jest sem mela menstuacijo redno, 28 dan med 6 in 9 uro zjutraj! v piko! če je bil delavnik, sem si zjutraj kar namontirala vložek in šla v službo! do devete me je že zvijalo!
Zato sem že tretji dan izostanka naredila ClearBlue!user posted image
Me zanima kako bo po porodu!

Mojca

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 9:58:30   
lenika
Dobro jutro majčice.

Jaz sem pa danes dobro spala in sem šla samo ob 4- ih na wc in potem še spala do 6.30, nato pa sem še kakšno uro poležavala preden sem vstala.
Midva sva pa včeraj zvečer jedla pico in sem mislila, da bo hudo z mojo zgago ponoči, pa mi je na srečo dala mir. Mogoče se je pa user posted image  že čisto dol spustil in me zato ne peče več zgaga, čeprav trebuh imam še precej visoko in se mi nič ne zdi, da bi se kaj spuščal.
CTG in vaginalni pregled imamjaz jutri, ne bi imela pa nič proti, če bi šla že danes rodit.
Kar se tiče menstruacije sem jaz imela pred jemanjem KT redno, po prenehanju jemanja pa od 28 do 36 dni, kljub temu sem takrat 29. dan delala test in je bil pozitiven user posted image .

Oglasite se kaj, vse tiste, ki imate danes pregled pa poročajte.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 10:16:51   
lenika
No sedaj je pa res že čas, da gremo rodit, sem videla, da se je oglasila že prva, ki bo rodila v letu 2007.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 10:59:09   
puncica
Ojla punce

Kako lepo za vse spodbudne beseda ampak....
...še vedno v enem kosuuser posted image in lepo brez popadkov, no tu pa tam se kakšen prikaže, jaz pa že vstrajno čakam da bi ja mi kakšna voda odtekla al pa čep ven padel, pa nič od nič. Res ne vem kaj je bilo tist dan zadnič, na 10 min popadki od dveh do večera ko sem zaspala ponoč pa blažen mir user posted image Pa nobenga stopnjevanja in nobenga zaviranja, skoz natempirano na 10 min. Moj je že kr mal user posted image . Pa skoz spraševal a te že pelem, jaz pa ne še, ni še to to, ti bom že povedala. No na konc pa ni bilo iz tega nič. Zdej pa spet čakamo, se mi pa zdi da se mi je vse bol dol premaknil in tamal se mi je čist umiril, moram kr štet brce, da jih je kakih 10, pa izcedek je spet tu, antibiotiki nič niso pomagal ja no, upam da bo čim prej.

Ja včeri smo pa užival v živalskem vrtu, sem misla da bo kriza, pa je blo vse čist ok, nobenih bolečin, bi lahko tam hodla še ure, kot da ne bi bila noseča user posted image Tamala uživala 100 na h, pa še eno RR-jevko sem srečala.

Ja nič zdej grem pa še v trgovino tud jaz bom verjetno delala danes skutne palačinke MMMMMMMMM

DeVilla še enkrat čestitke

Ja pa LARI tud čestitke seveda user posted image user posted image user posted image

Pa še seznamček...

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.4. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.4. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.4. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.4. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
2.5. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image

Kje so fantki user posted image


MAJČICE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
04. petka, Ljubljana
05. Mari71, Postojna user posted image
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. puncica, Ljubljana
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. Barbs, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. bajko
12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
16. cofek, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 11:06:35   
Barbs
Živjo bejbike...

sem nazaj - samo da spakiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - evo, točno taki so moji občutki. Moj zlati G je namreč pred pol ure ugotovil, da sem odprta že uhuhuhuhu dobre 3 cm. In ker je že vse zmehčano, čepa ni, sva se dogovorila, da ne bom čakala, da se npr. danes ponoči ob 3h spomne začet... Ker je ravno moj G dežuren celo popoldne v porodnišniciuser posted image  bomo tako našega "hrčka" danes izbezali ven...user posted image
Ob 13h grem na papirologijo  in klistirologijo v porodnišnico, ob 15h pa AKCIJAuser posted image

Punce moje, čist mešane občutke mam, mal me je strah, glas mi stiska, srce mi razbija, po drugi strani se pa zelo veselim... držte pesti zame, pošljem sms, ko bo.

Vsem želim vse lepouser posted image user posted image user posted image in se beremo, ko bom spet pri računalniku.

Barbarauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 11:09:32   
puncica
UUUUUUU Barbs prehitevaš po desni user posted image user posted image user posted image No evo pa ne bova skupaj v porodni, škoda, ja a popadkov še nimaš. DRŽIM PESTI ZATE user posted image user posted image user posted image Sporoči, čakamo na novičkeuser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 3.5.2006 11:10:16 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 11:16:35   
petka
Barbs user posted image user posted image , sem ti kar fovš user posted image . Dobro opravi!!!

Z mano danes ne bo nič user posted image , sicer je ctg celo narisal en popadek, ki ga seveda nisem čutila.... Sem pa odprta za 1,5 prsta, vrat zmehčan, tako da... se dogaja user posted image user posted image . V petek se grem pokazat in upam, da vsaj takrat - če ne že - DO takrat, rodimo user posted image

Zdej grem pa nazaj - naprej probat spat user posted image

_____________________________





(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 11:24:02   
maya2
Barbs SREČNO tebi in user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 11:56:06   
pikicaa
OJLA

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam, ki so v tem tednu dobile svoje sončke v naročje.

Da se vam javim po počitnicah na morju. Sem še v enem kosu.Tri dni je bil sonček ostale dneve pa oblačno z malo dežja. Bila sem cele dneve na sprehodih po obali. Sploh vam ne morem povedati kako je pasalo.
Moje počutje pa je zanič. Kolki bolijo za znoret. Vse mi že pritiska, tako da imam včasih občutek kot da bo vse skupaj ven padlo.

Barbs user posted image user posted image user posted image  čim lažji in hitrejši porod ti želim.

Ostale, ki pa imate danes preglede pa javite kakšno je stanje.

Zdaj pa grem malo pospravit in se pišemo.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 12:05:10   
mojca75
Barbs user posted image user posted image user posted image

Bomo fajn mislile nate in na tvojega user posted image ! VSe dobro!!!!!!!!!

Mojca

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.5.2006 12:09:49   
mojsoncek
uuuuuuuu Barbs to je pa super. Drzim pesti da opravis hitro in s cim manj bolecin!

puncica tudi jaz sem izgubila cimro user posted image user posted image user posted image ... mogoce se pa midve srecava kje na oddelku.

Se porocilo s pregleda: na ctg-ju zaznani popadki, ki jih nisem cutila user posted image ... spodaj se pa se nic ne dogaja user posted image ... imam pa bojda kar "hudo" vnetje, ceprav kaksnega izcedka ali srbenja ali drugih spremljajocih simptomov nimam user posted image user posted image user posted image  in sem seveda dobila Canesten. Skratka, ce ne bo ze prej kaksnega dogajanja imam osmega spet CTG, desetega pa me poslje v porodnisnico. Zaenkrat ostajamo na CR, ker dete se kar vztraja pokonci.

to bo to zaenkrat... pa pa


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?