|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 15:25:52   
mojca75
Uhhhhhhh komi nasla, potem pa komaj prebrala vse ...tolk ste bile pridne user posted image user posted image user posted image ...

Se dobro da pri nas ni bilo kake godbe zjutraj sicer bi strelala, zjutraj sem ravno malo zaspala, pa da mi prihrumijo kaki pihalci.... ah sej najbrž bi bilo čist zabavno!user posted image

Puncica, super za novo temo, zgleda da si jo odprla, pa boš šla v Rim... no kakorkoli držimo pesti!

Midva pojedla kosilo, počas pospravila, moj user posted image  je sel v klet (v svoj svet šraufov, žičk, lesa in druge krame....) jaz pa na net. Prebrala vse, se pofočkala na tej temi in zdej letim ven na en kofe (mogoče tud sladoled). user posted image

Hvala za osvežitev spomina kaj so mako in kaj tetra majčke, hvala bogu te tetra so čist mem! Ne vem pa zakaj se reče "mako" majčke ... če bi bile vsaj "bombo" majčke (bombaž) user posted image

MarijaPo ..se je že spodobilo da si se oglasila, smo tolk gruntale če že z vašim novim berlingotom letite za Postojno.... brez obrata!  Od teh alternativnih tem, pa jaz prisegam na FIŽOL user posted image user posted image user posted image  mora imeti nekaj magičnega v sebi.... za crknit!

tko zdej pa na kavo,... pa ne čvekajte preveč, pol moram ful prebrat (hecam se, hecam se... moj pravi da sem že čist odvisna od tega foruma), pa KAJ POL!!!!

Mojca

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 16:17:08   
lenika
Punčica vso srečo, če boš šla že danes. Mene tudi danes že cel dan nekaj špika, pa ne vem če je to to. Ti pa kot izkušena mamica že veš, da so to popadki. Skratka čim hitrejši in čim lažji porod ti želim.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 16:41:33   
DeVilla
Ojla majčice!!! Hvala vam za vse čestitke!!! In Puncica tebi, hvala za objavo!! user posted image

Naju z Lucijo so spustili domov že 3 dan po rojstvu. Danes sva že kar lepo ugnezdeni, mene še malce špika po trebuhu, ker kot ponavadi pretiravam z pospravljanjem in premikanjem po stanovanju.. user posted image  Lucija je pridna; ko ne spi, malca ali pa se previjava, potem pa spet spi naprej.. Dojenje nama je tako dobro zalaufalo, da ne morem verjet! Pri prvorojenki sem imela ogromne probleme, je pa res, da ima Lucija tudi blazno dober sesalni refleks in ko to ona povleče iz dojke, mi kar prste zaviha na nogah!! user posted image

Porod je bil zelo hiter.  Po pregledu v sprejemni v lj. porodnišnici so ugotovili rahle popadke in odprtost 4 cm.. Ker me je špikalo že od sobote, me je ginekolog kar poslal v porodni oddelek. Ob 12.30 so me sfriziral in "spucal" mojo notranjost, potem sem z bodočim očkom hodila po hodniku in sva se kar nekja režala.. Ob 14h šla ležat na porodno mizo, svojih popadkov pa sem imela bolj malo.. Zdravnica mi je predrla mehur, tako da mi je začela odtekat plodovnica, dobila pa sem tudi flašo glukoze, ker sem nazadnje jedla ob 8h zjutraj.. Rokenrol se je začel že ob 14.20 - popadki so si sledili na 12, 10, potem pa kar že 8 minut!!  Šlo je tako hitro, da mi je moja babca Maruša komaj uspela dat inekcijo za lajšanje bolečin!! user posted image  Malo pred pol četrto me je zagrabil tak popadek, da je bilo joj.. Sploh ni popuščal, le enakomerno je naraščal cca. 20 min in se končal, ko je bila ob 15.48 rojena Lucija!! Jaz sem bila tako utrujena, da sem hotla samo spat, nobenih solz ni bilo, le olajšanje ker je bolečine konec.. Šele čez nekaj minut sem res dojela, da imava še eno punčko... user posted image  Potem pa je bilo samo veselje!!

Naša tavelika je ful dobro prenesla dejstvo, da ni več edinka!! Tamalo ful boža in lupčka, kliče jo Cija.. user posted image

Majčice, želim vam tako hiter porod kot sem ga imela jaz in tako čudovito babco kot je Maruša iz lj. porodnišnice!!

Lp, DeVilla & Lucija Maja user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 17:23:04   
maya2
Pozdravljene majčice!

DeVilla: user posted image user posted image user posted image  čestitke!

Danes je naš dan D pa sem tudi jaz še doma, se nič ne dogaja, nič ne špika, sem celo noč super spala, le dva postanka na wc-ju!! Mi gre vedno boljše...user posted image user posted image Naš/a user posted image  še ne mara ven... pa saj ne ve, da je že maj, nima koledarja zraven ... jutri zjutraj moram na ctg, oz. amnio kao 'po ptrebi' (upam da še ne)... user posted image
Sva bila z user posted image  na doooolgem sprehodu, mogoče bo kaj pomagalo...

Se sploh ne bom več na telefonske klice javljala, ker definitivno ne rabim kakih 'last minute' nasvetov!!user posted image  

LP

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 17:27:00   
Barbs
DeVillauser posted image user posted image user posted image ... super, da si OK; upam, da bo tudi pri meni šlo hitro... sem vsa korajžna ves čas, zdaj me je začelo pa mal zvijat....

Punčica, če je to to, potem držim pesti - škoda le, da ne bova skupaj, ker nama rok seka samo za dva dni - ali to pomeni, da bom jaz pojutrišnjem?user posted image

Ok, čvekce, grem ležat ( surprise, surpriseuser posted image ) ... aja, pa sladoled sem jedla - 3!!!!! kepce  - same mlečne, bogate s čokolado, krispijem, in vso ostalo šaro, ki dela sladoled bolj dietetičenuser posted image

Maya2 - žijo, šele zdaj sem vidla, da si vmes pisala, moram hitr dodat - danes imaš rok ne? No ja, noč je še mladauser posted image  Bod fajn!user posted image


< Sporočilo je popravil Barbs -- 1.5.2006 17:28:33 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 18:46:06   
mojsoncek
Oj! Komaj en osem-urni delavnik je odprta tema pa se ze druga stran polni. Ja kljub lepemu vremenu, je cvek danes kar dobro "zalaufal"...
 
DeVilla user posted image user posted image user posted image . Res je lepo v tem casu (ko smo ze vse v pricakovanju, kdaj se bo zgodilo), prebrati kaksno lepo in tako pozitivno porodno izkusnjo.

maya2 - navijam zate, da se zacne cimprej kaj dogajati in da nam sporocis veselo novicko...

puncica ostajas na seznamu noseck ali se bos vpisala na seznam mamic user posted image

Drugace pa danes malo pocivam, malo pospravljam, kosila ni bilo treba kuhati (sva sla k mojim in jutri greva tudi user posted image  - btw. nisem kuhala kosila ze 5 dni, ker non stop nekaj okrog skaceva).

Ja nic, jaz grem malo pred TV... vas pridem se kasnej malo precekirat. pa pa

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 21:16:17   
mammika
Ojla evo še mene... cel dan sem samo jedla ker smo pekli zunaj, fajn roštiljčkanje, sem si ga prav želela preden grem rodit ker potem ne vem če si bom upala kaj takega papat...
Bejbe men se pa tko čudno ne vrti ampak kot bi se peljala v kakšnem avtobusu tko se mi vse premika pred očmi mi sploh ni fajn. Kaj bi to lahko bilo???? user posted image
Bom šla kar počivat je blo velik dela za obiski za pospravit... No knedl je šel k babici spat upam da bom lahko izkoristila noč in celo prespala user posted image
Nč se tipkamo fajn bodte user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 21:45:06   
MiaSophia
Živel 1. maj user posted image !

Pa smo dočakale naš mesec! Ja, tudi jaz sem si srčno želela dočakati maj in evo, želja se je uresničila. Moje telesno stanje pa je kar raznoliko, kar pomeni, da me je danes parkrat kar fajn stisnalo tam nekje spodajuser posted image , pa kar neko x bolečino v desnem kolku sem začutla oreng user posted image , lulat 100 x. Ne pijem več NIČ zvečer!
Na vsake toliko se mi zdi, da user posted image preizkuša mojo potrpežljivost s suvanjem tja dol direkt proti izhodu lule user posted image user posted image user posted image , no, pa se tolažim s tem, ko pravite, da ko se user posted image umiri, potem se pa začne zares user posted image
Emm, no, Marička, sem vesela, da je tvojemu nesodelovanju pri klepetu botrovala Igorjeva "pohotnost". Predlogi z obračanjem user posted image na glavo, so pa presenetljivo domiselni, ja, za probat je. Mogoče bi kar same stopile v zam. skrinjo za nekaj minut, mogoče pomaga tudi to user posted image user posted image user posted image user posted image ?
Punčica, držim pesti zate in ti želim vse dobro user posted image Če se ti ljubi, mi prosim pošlji tvojo gsm cifro...ker sem jo pa čist nekam zafurala...Lahko tudi katera druga napiše, če jo ima.
Komaj čakam CTG v sredo...
Lahko noč, majčice, lepo spančajte user posted image user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
1.5.2006 23:24:57   
Mari71
Živjo, majčice. Še eno prednočno javljanje od mene. Zelo veseli, da smo dočakali maj. Se pa od večernih ur nekaj novega pri nas dogaja - user posted image  sicer veselo miga, ampak špikanje tam spodaj pa tako intenzivno, da že skoraj meji na kak popadek. No ja, bomo videli, vsekakor poročam (prej ali slej)user posted image . Nočko vsem! Pa še eno user posted image  za Punčico, za vsak slučaj!

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 7:15:14   
mojca75
Dobro jutro majčice!

Za mano ena drekasata noč, no bolj jutro! OD 4 do 6 nisem več zaspala, ob 6 sem vstala! Halooooo? in to jest večna zaspanka....user posted image , no ja... mogoče uspem popoldan kakšno kitico odspat, če ne bo potrebno kam iti (pa ne v porodnišnico, dete se še ne misle ven prisvalkat kot kaže).

prebrala VSE živo na forumu, pa kar neko tečnobo stresam. user posted image

sicer vse po starem "čakajoč Godoja, ne ne mislim - otroka", trebuh otrdeva, boli me ne, mal pritiska dol, kg ne gredo pretirano gor (+11 do sedaj), trebuh kot bi požrla veliko žogo,... vsak dan sto klicev al pa sms-ov....

Ma, evo težim, grem se še mal svalkat po postli....

Bom pol prebrala, kaka noč je za vami, pa mi bo sigurno lažje...

Mojca

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 8:25:14   
MarijaPo
Ohoj Bejbe,

sem mal gledala tale seznam od RR za novorojencke, pa 1/2 stvari nimam, a je to ful cudno?
Recimo kaj mi bo cebricek za pranje za na potovanja al kaj je ze?

Sicer pa sem danes se kar dobre volje, ker sem se uspela skopat in celo lase oprat, ceprav sem imela grozne sanje, da sem imela tole Evo z nekom drugim (ne z mojim lepim, a zdaj nejevoljnim, ker ste ga oznacile za pohotnega Igorjem) in da me je bilo strah, da bi Igor zvedel.

Ali bomo res imele piknik? Igor se ga ze zelo veseli, ker ima namrec zelo rad cevapcice. user posted image

Vazno, da bo moz zadovoljen in da bomo se prihranile (a se spomnite tiste reklame za pralni prasek?).

Uzivajte in ne ga srat z otrdevanjem trebuha, moja zivcna sestra je imela celo nosecnost trd trebuh in je potem prezgodaj rodila - sicer ne od otrdevanja, sam koristilo pa tud najbrz ni.
Sicer pa so ugotovili, da se je mali rodil prezgodaj, ker ima nekompatibilno krvno skupino glede na mamo = mojo sestro.

---------------------------------------------------------------------------------
PDP 22.5.06

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 8:58:28   
cofek
Morgen!user posted image

kako ste kaj danes? a se je odštevanje čvekačk na forumu že začelo?
Upam, da je puncica OK in ce ze ima pikeca/ico, bo sporocila kako sta?!user posted image

pri nas nic novega - spala, sla 1x na wc,...

mi je pa bilo vceraj popoldan nekaj slabouser posted image , no saj pol smo sli ven, pa sem zgleda vse predihala in prebavila.

včeraj ste bile pa res razpoložene za čvek - tale maj nam je pa dal nove energije, ne?user posted image

MarijaPo - meni se zdi (dejansko) najbolj verjetna 4. točka (telepatija).

DeVilla upam, da bom imela tudi jaz tako lahek in hiter porod (da ti potem ne bom toliko fouš). Me veseli, da ste ok.user posted image

lp, t


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 9:07:00   
Barbs
Jutro user posted image  ....

vstala (ta prvič) ob 6h - mislim zares vstala... prej sem itak že šestkrat za na wc, ...Zmazala kekec paštetouser posted image  in en kos ne prveč mladega kruha. Nato sem hodila okrog in težila; najprej sama sebi, potem user posted image , ki me je bil edini vesel, da sem pokonci in celo na dvorišču; nato si je nemudoma zabil v glavo, da mu moram metat teniško žogico, on jo gre iskat, mi jo prinese in noče spustit iz gobca. Ko sem mu jo hotela vzeti, je renčal, če mu jo nisem, je cvilil, ker bi se igraluser posted image ... MISLIM - pasji sine, nehi me še ti zajuser posted image ... Sem mu morala dat eno skorjo kruha s kekcem, da je odprl gobec in spustil žogicouser posted image .
Pojem pašteto; normalno me začne pečt zgaga . ITAK. Grem v shrambo po novo flašo donata. Ki ne obstaja več. Donata niuser posted image ! Nemudoma v spalnico, jokat in stokat, da je dragi raje vstal, se oblekel in šel do dežurne štacune, kot da bi me poslušal... Še njegov jutranji komentar, podkrepljen z ustreznim pogledom : "pejt že rodit, da si bomo lohk tiste tri dni mal spočil..."user posted image

Še dobro, da je jutri normalna sreda. Otroci v šolouser posted image , jaz pa na ctg. Gospodar (user posted image ) si je omislil tridnevni dopust, da me bo lahko prevažal okrog, vendar ga imam na sumu, da si je že trikrat premisli....

Bomo videli jutri... mejte se; pridem spet...user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 2.5.2006 9:09:39 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 10:17:34   
tt79
Dobro jutro majčice!

Pravkar sem se zbudila in moje očke so skor še skupaj prilepljeneuser posted image , pa še v nič kaj lep dan se nisem zbudilauser posted image , pr nas je ful meglauser posted image
Sicer pa sem ponovno spala celo nočuser posted image , brez postankov na wc, čeprav sploh ne vem kam gre vsa tekočina, ki jo spijem pred spanjemuser posted image cca 1liter. Očitno je moja bejba zlo zlo žejna, pa ona vse spijeuser posted image

Drugače pa mam tut js obcutek, da je naša Puncica že mamica, ker ni njena navada da se ne javljauser posted image pa zdi se mi da nas je čedalje manj klepetulj-sploh ne vem s kom bom klepetala do konca maja.

MarijaPo- js mislim, da čebrička tut ne rabiš, če imaš že banjico. Js bom npr. imela samo čebriček že od prvega dne, pa banjice ne bom kupila...user posted image

Drugače pa sem sklenila, da ne kupim čist nč več, razen previjalne, ki mi še fali, ker imam že čisto polno omaro cotk in potrebščinuser posted image za tamalo...

No zdej grem pa na en kofetek, pa se slišimo...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 10:30:14   
lenika
Pozdravljene majčice!

Kako smo kaj danes? Jaz sem v redu, ker sem dobro spala, na wc sem šla samo 2x, sem pa imela neke čudne sanje, da sem morala nazaj v službo, jaz pa kar nisem mogla več delatuser posted image .
Sedaj me je že spet nekaj začelo špikat v spodnjem delu trebuha in občasno tudi v križu, ampak nič konkretnega in nič rednega.
V četrtek imam CTG in prvič me bo tudi spodaj pogledala, če sem slučajno že kaj odprta ali pa imam mogoče že kaj zmehčan maternični vrat. Jaz resnično upam, da se bo kaj začelo dogajat in ne bom šla čez rok.
Punčica, če si še doma se javi, da ne bomo ugibale ali si rodila ali ne.

Lepo se imejte in lepo preživite še ta zadnji praznični dan.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 10:33:00   
petka
 
MarijaPo, tale seznam za novorojenčka, objavljen na Ringaraji, je odlična marketinška poteza Babycentra (če se ne motim...) jaz nimam niti 2/3 stvari s tam gor in jih prav gotovo ne bom rabila... bedarija za tiste s preveč denarja po mojem mnenju user posted image  Raj ne gledat, ker maš itak vse kar rabiš, če ne bo pa tvoj Igor tekel v štacuno al pa v lekarno user posted image

Tko, zdej grem pa še mal v postlo, zaspala sem šele nekaj čez 4 in se zbubila ob 9:40 user posted image , ampak mi ni dost, ker vem, da danes vsa živčna ne bom NIČ spala, ker je jutri moj PDP in ctg in tako dalje.

Me zanima, če je pri Punčici že kaj, pa LARI, pa Mayi2... Držim pesti user posted image


_____________________________





(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 10:40:14   
Lara28
Dobro jutro, no dan... Je že kar pozno. Sam sem danes zaspala šele okoli treh in sem se zdaj zbudila, spočita!!
No, pa ste bile res pridne - kar dve strani v enem dnevu! Bomo kar rekord postavile se mi zdi! 
Pa mamo še cel mesec kaj za čvekat! Tako da tt79 ne se bat, da boš sama, jaz sem tudi šele pri koncumaja. Me je včeraj sicer zjutraj nekaj špikalo, pa trebuh je otrdeval, tako da sem že na uro gledala, ampak ni bilo nič, po dveh urah se je vse umirilo. Sem pa ugotovila, da je vse res in da bomo res skoraj rodili. Sem šla kar torbo pripravit za v porodnišnico. Da ne bo potem panike ko moj ne bo nič našel. Ko smo delali prostor za otroka v hiši, sem na novo preurejala omare in zdaj nič ne najde revež bogi. Za vsako stvar: Lubica, ki mamo....???
Tak da moram še bit nekaj časa doma, da bo se navadil na novi sistem, drugače me bo še v bolnico klical, ko bo kaj rabo.

Ja tudi jaz čestitam Devilli in upam, da "nas" bo čim več takih s podobno porodno zgodbo!
Mejte se in se beremo!
LP Lara 

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 10:42:12   
mojsoncek
"Jutro"!

Danes nas je ze kar lepo stevilo pofockanih... zgleda, da bom po novem najprej vsak dan prestela koliko se nas/vas je ze javilo in katera se fali.

Jaz sem imela danes spet ta dolgo... res ne vem kako mi uspe toliko casa zdrzati v postelji, ko me pa vse tako boli ko lezim user posted image . Dete je bilo vceraj cez dan (v primejavi s prejsnjimi dnevi) presenetljivo mirno. In glej ga zlomka... takoj, ko sem zvecer na glas izrekla magicne besede: "kaj pa ce je to zatisje pred nevihto in se je umirilo?!", je user posted image  vzel-a efedrin (ali kaksno podobno substanco) in zacel-a razturavati. In tako je trajal zur v mojem trebuhu kar nekaj ur. Drugic bom raje tiho.

Kaj bom pocela cez dan se ne vem, se bom pustila presenetiti...

uzivajte... se beremo... pa pa

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 12:00:28   
Barbs
Oj,

zdaj sem se spomnila.... punčica se je tako prijazno ponudila in nam raztalala njeno telefonsko štrevilko, da bo lahko objavljala, kako je z nami, a njeno pa ima katera?user posted image  Upam, da vsaj kdo iz RR od moderatorjev....
Boga punči, že rodila po moje, pa nam ne more povedatuser posted image
Ja take mam, kar neki kompliciram in premlevam - pa TiaSara je kar tihouser posted image ;
Glede seznama potrebščin, ki je objavljen ; boge tiste, ki so ga resno vzele in ki zdaj norijo okrog in kupujejo "kar jim manjka" user posted image user posted image  Petka, jasno.... EPPuser posted image user posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 12:10:32   
maya2
Pozdravljene!

Sem ravno prišla domov s ctg-ja, pa amnio so mi še nardil, rezultat je naslednji: ctg v redu, vmes en popadek, glih tolk da zdaj vem kako naj bi to zgledalouser posted image , plodovnica je še čista, sem še čisto zaprtauser posted image user posted image , skratka bo še trajalo..user posted image  je rekel doktor... user posted image  v četrtek moram spet na ctg in amnio... v glavnem jaz bi že rodila, pa ne gre!!! user posted image  Bomo pač še pospešeno hodili na sprehode, pa baje hoja po stopnicah pomaga,... user posted image
Sem kar vedla, da bomo maksimalno zamujali...

LP


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 12:39:57   
Nataša31
Ojla punce!

Da seše jest malo javim. kot prvo Barbs, ful ti hvala za nasvete glede dojenja, pa pečk....zato je tale forum tako super.
Mi smo OK, sicer imamo pred sabo še približno 3 tedne, ampak sem že takšna, da me vsi sprašujejo, a še nisi šla rodit??? Po pravici povedano, mi gredo na živce.
Včeraj smo naredili krog okrog Bleda, seveda s postanki ob vsaki klopci, pa ene 3 ure smo rabiliuser posted image !
Danes me je 2krat tako špiknilo spodaj, da sem skoraj zajokala od bolečine, pa tudi beli tok je juhuhu. Sicer pa v soboto vstopim v 37.teden, tako da mislim da ni več panike. Upam asmo, da ne bom rodila glih od 11.-14.maja, ker ima moj dragi usposabljanje v vojski na terenuuser posted image  Pa si ful želi biti zraven, jest pa tudi.
se bom v tem tednun pomenila z user posted image , da bi bil ta pravi čas šele od 15.maja naprejuser posted image !
V četrtek nam pride mizar namonitrat previjalno nad pralni stroj, mislim da bo super, samo da me ne bo kap ko bom videla račun..No ja, bomo že pretrpeli, pa počakali na nakazilo CSDja 15.5.user posted image
Me pa naš tamal z glavico udarja dol, kot da bi poslušal metal. Glede na zgago, ima verjetno tudi že dolge laske, pa ga meče
Edino malo me skrbijo obiski v porodnišnici. Čeprav tako 'v narekovajih' vsakič povem prijateljem, da si želim miru v porodnišnici, vsi pravijo bomo prišli tamalga pogledat kar tja. Groza, upam da se bom lahko zmenila z babicami oz. sestrami na oddelku, da omejijo obiske. Itak da sem sama kriva, kaj pa kar direktno ne rečem.
Kakšne imate pa kaj izkušnje oz. nasvete za 'ravnanje' z bodočimi babicami in dedki? Moji so itak predaleč, 250 km da bi hodili vsak dan, čeprav sem se kar odločila da potem ko ne bo več hodila patronažna spakiramo za 14 dni k moji predragi mami. kar se pa tiče tašče in tasta pa se mi zdi, da me že zdaj daje 'poporodna depresija'. Namreč živijo 10 minut stran, pa vsi so navdušeni oz. bolje rečeno bolano navdušeni nad dejstvom, da bo prišel user posted image !
Bojim se, da bodo hodili vsak dan na vrata, pa viseli pri nama. saj ne rečem, da mi kdaj ne bo fajn, če bodo prišli, pa peljali mojega user posted image ven, pa kaj skuhane prinesli, vednar se bojim da bo tega preveč. To bo še kriza!!!Upam, da imate kakšen nasvet zameuser posted image
joj, sem se razpisala.
Aja, še en predlog moderatorki. Bi lahko potem odprli en forumček, npr. mamice majčike, da bi si potem ko bomo že pestovale  naše user posted image , izmenjale kakšne nasvete, skratka spet pomagale druga drugi?!? No, če bo, bi bila resnično vesela, da se sporoči kam pogledat.
No, vsem želim lep preostanek dneva in držim pesti za vse tiste majčice, ki že nestrpno pričakujeteuser posted image  tele prve dneve maja. ostale pa še malouser posted image
lp
Taška

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 13:04:50   
lenika
Nataša 31 obstaja forum Starši čvekamo in tam čvekajo vse tiste, ki so že mamice. Aprilke že imajo svojo temo, majčice, ki so že rodile pa jo bodo gotovo tudi kmalu odprle.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 14:15:57   
mojca75
Ojla punce,

prav lepo vas je "prebrat"... jaz sem zdele naredila tooolk dobro kosilo! a vam povem? mal pečenega krompirčka, pa pečen piščanček, pa baby korenček na maslu in solata (zelena) in pol k se je že malo prebavilo še jagode s sladoledom. user posted image  bi jedl če bi zobke imel, je rekel moj!

Zdej se zavestno nažiram z jagodami, k jih mam ful rada, ker pol k dojiš jih naj ne bi jedel user posted image ? sej bom zdržala. Sem bla pri našemu "sadjarju" pa je mel glih lepe, sveže, pa sem spet kupila eno gajbico, 2 kg.
Aja, sem šla pa pol zjutraj nazaj spat, pa sem zaspala še za eno urco user posted image user posted image user posted image  in nehala biti tečna!

No zdej pa mal polenarim, pol grem pa ka mami na kavo, pa mal na čvek!

Kar se pa seznama tiče, se pa spoh ne sekiram, tud tistega kar so mi rekl v šoli za starše nimam vsega, mam pa bolj ali manj vse tisto kar sta mi priporočili sestrični ki že imata 3 punčke in soseda ki je rodila dober mesec nazaj! Sploh sem se pa vzdržala vse kozmetike - razen lekarne (fiziološka, hladilno mazilo, mandljevo olje). Trgovine so odprte, če bomo kaj rabili bomo kupili, npr zakaj bi že imela prsno črpalko in 16 flašk, če bom dojila, če pa ne bo šlo - bomo pa takrat kupili al si pa sposodili.

Človek že tko preveč zapravi če zaide v te štacune, predvsem mislim na razne nepotrebne traparije - men sploh ni težko si zamislit, da nekaj "rabim". mojemu pa lasje pokonci, je glih zadnič odpru predalnik od user posted image  pa reku "pa kaj naš otrok še nima, pa niti rodil se še ni!" user posted image , jaz pa user posted image ... pa sploh nimam poklukanega seznama! Ha ha....

MarijaPo - držim pesti za jutri, da z dr. Likarjem shecata Evo da se prav obrne!!!! Da bomo potem user posted image user posted image user posted image !

Upam pa tud da je Puncica OK! V enem ali dveh kosih, sam da je user posted image  in kot user posted image .

Mojca

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 14:31:49   
F*S*M
Punčica vam javlja da je še v enem kosu vendar so v ZOO in se bo javila zvečer ko bodo prišli domov.

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.5.2006 15:15:13   
lenika
Pozdravljene.

Mene je cel dopoldne nekaj špikalo, tako kot včeraj, sedaj se je zopet vse skupaj nehalo in zato sva se z dragim odločila, da greva v mestu na eno teraso malo na kavico, da pozabim malo na to špikanje in bo še ta dan hitreje mimo. Bolj me skrbi jutrijšnji dan, ker ob sredah moj možek pride iz službe šele ob 17.40 in bom resnično cel dan sama doma. No, šla bom k mami na kosilo in če bom zmožna tudi malo v trgovino, ker je po teh praznikih naš hladilnik pošteno izropan.
No sedaj še čakam, da moj dragi do konca posesa stanovanje, potem pa šibava.
Me veseli, da se je Punčica oglasila user posted image .

Lepo se imejte.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?