|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 7:36:06   
katjandraž
Jutro!

Jaz grem počasi v Postojno, še malega oddamo v vrtec in šibamo. Čep se mi zdi, da je malo šel že včeraj po pregledu, samo nisem vedela, da je to to, včeraj zvečer je šel večji del, danes zjutraj je bilo malo krvavo na hlačkah. Neki me tud šraufa, samo ne vem, a je to prebava, živci ali rahli popadki?user posted image

Definitvno vam še kaj sporočim, če ne drugače, preko naše tajnice. Držite pesti! Če še katera medtem uide, srečno!

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 8:23:33   
tananejka
Dobro jutrouser posted image !


Sneguser posted image .....jaz ga mam pa počasi dostuser posted image

Sem šla takoj prečekirat, če je kaj novega na RRju. Pogrešam Anuš???
 
Katjandraž: DOBRO OPRAVI!!! Pa previdno vozite v Postojno!!!
 
Businka: dobrodošlauser posted image user posted image user posted image ...zdaj se nas je pa nabralo za celo vojskouser posted image .

Neja: jaz sem enkrat že pisala, kaj bom vzela v porodnišnico.....kopiram:

- toaletno torbico
- napotnico
- materinsko knjižico + zdravstveno izkaznico
- dokument
- poročni list
- blazinice za dojenje
- nastavek za dojenje
- copate (s trdim podplatom)
- nogavice+ spodnje hlače
- vložki (vir)
- knjigo (če bom SLUČAJNO imela željo po branju user posted image )
- beležka
- fotoaparat + kamera
- GSM + polnilec
- nogavičke za user posted image , ker jih rado zebe v nogice.

Jaz imam pripravljeno torbo....upam, da jo bom kmalu lahko zagrabila in letela v porodnišnicouser posted image .

Punce...pište kaj, da mi ne bo dolgčasuser posted image

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 8:57:20   
beti 1
Dobro jutro!

Tananejka, se strinjam s tabo, ta zima bi se res že lahko končala, letos je že prav neskončno dolga user posted image . Zdaj ko smo me na vrsti, da končno ugledamo naše user posted image , bi se pa res spodobilo da se začne pomlad. Držim pesti, da ima ginekologinja prav.
Jaz mam sicer zelo rada sneg, predvsem takrat ko še pada, mi je lepo gledat kako sneži in pa se sprehajat med sneženjem. Ampak danes mi pa ta sneg čisto nič ne paše, moram tekom dneva prit do Tolmina, pa sem se že s svakinjo zmenila, da bova šla z malim z njo, da user posted image  ne bo treba dopusta jemat, ker ma ful dela. Pa me je zdaj klicala, da se boji naju peljat če sneži. Pa jaz tud nimam najboljšega občutka, ker je ravno avto zamenjala, pa ga ni vajena, pa še letne gume ma. Ne gre pa drugače kot po cestah skozi legla zime. Na pa še to, lih gledam vreme po TV in za nedeljo spet močnejše sneženje do nižin user posted image user posted image user posted image ..

Sem se zbudila ob štirih zjutraj in potem kar nekaj časa nisem mogla zaspat nazaj, me je nekaj po trebuhu šraufalo. na poti iz vrtca se mi je potem posvetilo, da ma verjetno vreme spet prste vmes.

Katjandraž prijetno in srečno vožnjo do Postojne. Zdaj maš pa res vse na kupu, PDP, odprta si, mlaj je bil, pa še slabo vreme oziroma nizek pritisk, tko da ti samo sporoči, kdaj je user posted image  pršla, drugih razlag danes ne sprejemam.

Tud mene zanima, kje se skriva Anuš, če ji ni serviser kaj pokvaru namesto popravil, pa se ne more oglasituser posted image .

Dobrodošli MAREC06 in Businka. Bom še malo počakala s popravljanjem seznama, mam občutek da bo treba dodat tudi kakšno user posted image , ne samo user posted image .
 
Fiona P lepo da si se pozdravla, upam, da so se tudi ostali člani družine. Jaz sem se pa od tamalega ravno tolko nalezla, da me nekaj po žrelu praska nonstop, pa še malo bolj zamašen nos mam kot ponavadi.
 
Neja  jaz mam v enem predalu par stvari zase in za user posted image , da jih samo preložim v torbo.
Kopijo poročnega lista pa že 1 teden dajam v materinsko, pa je še ni not.  Glede na to da je jutri moj PDP glede na zadnjo M, bi se verjetno spodobilo, da zložim stvari v torbo in jo vzamem s sabo, ker bom cel vikend pri starših.
 
Tolko od mene zaenkrat se še beremo čez dan.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 8:58:50   
barba
Anuš je prva mamica v marcu!!!!user posted image user posted image user posted image

Takole je napisala:"Pekarna Ljubljanska porodnišnica je ob 1.30 spekla 49cm veliko in 3,3kilsko štručko KLEO.
Anja in Bojan. Pošiljam vsem marčicam dobro voljo."
 
Čestitke naši mamici!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:06:47   
tananejka
Sej se mi je zdelo, da je nekam dolgo ni na spregleduser posted image .


ČESTITAM MALI DOJENČICI, OČKU IN MAMICI.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO ANUŠuser posted image user posted image user posted image , LEPO SE CARTAJTEuser posted image



(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:09:12   
cebelicamaja
user posted image user posted image user posted image Bravo Anuš. user posted image user posted image user posted image
Vse najlepše želim mali družinici.

Ni se čisto držala napisanega vrstnega reda, ma mislim, da ji Katjandraž na zameri.


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:12:23   
neja
Bravo Anušuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce, kar tako naprejuser posted image

LP

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:23:17   
cebelicamaja
Tudi jaz sem bila presenečena, ko sem skozi okno zagledala sneg. Prepričana sem bila, da se bo z našim mesecem razcvetela tudi pomlad v vsej svoji veličini.

Beti1, boš pa morala sedaj kar pogosto seznam spreminjat user posted image user posted image user posted image . Se kar začenja dogajat. Po mojem res še počakaj, ker danes lahko še kakšno novico dobimo.

Vse nove marčice, dobrodošle.

Pa rojevat pejte punce, da ne bo Barb toliko dolgčas, da bo zaposlena s SMS-ji user posted image user posted image user posted image .

Lep pozdrav vsem,

maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:38:48   
ribi06
user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke za Anuš.
Pa kako "rejeno" punčico je rodila. Meni je 10 dni pred rokom G "stehtal" user posted image   3000 g.
Komaj čakam da vidim ali bo user posted image  ali user posted image  in kako bo user posted image  izgledal/a, verjetno bo punčka.
Zunaj pa kar sneži,
lepo pozdravljene

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 9:40:50   
beti 1
ČESTITKE ANUŠ user posted image user posted image user posted image , KLEI user posted image user posted image user posted image  in OČKU user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 10:03:06   
tinkatonka
Hojla punce!

Jaz sem bila letošnja februarčica, zdaj pa v rokah že držim svoj največji zaklad, sinčka Aneja. Med nosečnostjo sem vas dosti prebirala, in se veselila z vami ob vsaki lepi novički, ki ste jo objavile tu na RR-ju. Zdaj ko ste v zadnjih dneh pričakovanja, pa vam želim čim lažje in hitre porode. Ve samo ubogajte babico pa bo porod potekal tako kot mora. 

Punce POGUMNO!!!! user posted image user posted image user posted image  Nagrada na koncu je neprecenljiva. 

Lp Tina
user posted image user posted image ČESTITKE ANUŠ za deklico Kleo!user posted image user posted image
 
 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 10:15:16   
Businka
Čestitke mladi družinici user posted image user posted image ! res je lepo slišati tako novico,  se je začelo dogajanje, a ne?

Imam že pripravljen nahrbtnik, manjkajo še samo drobnarije. Tudi bom pripravila nogavičke za tamavčka s sabo, da ga ne bo zeblouser posted image . pri meni pa se še nič ne dogaja, razen raztegovanja medenice in občasnega otrdevanja.  Zanimivo, da mi trebušček otrdeva skoraj ob istih urah vsak dan?!

Lep snežen pozdrav, čeprav si močno želim pomlad, sonce in rožiceuser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 10:30:19   
soncicaT
Da se še jaz danes pofočkam.user posted image

Jaz sem še doma, zanimivo, ko skozi počivam, se je stanje zaenkrat čisto umirilo...hvala bogu..da pridemo do 38. tedna , potem me sploh ne skrbi več. No zdaj sem 37t2d...user posted image

user posted image se mi zdi že kar velik, ko božam trebušček, prav občutim njegov hrbet in seveda nogice, z rokicami pa me tipa po trebuščku že čisto spodaj.user posted image

Nič uživajte, jaz pa si grem privoščit en čokolino..

Lp


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 11:22:34   
mateja78
Lepo pozdravljene.

Pa se še jaz po dolgem času oglasim. Ker sem bila v bolniški nisem imela toliko dostopa do internetauser posted image , zdaj pa se je tudi to pošlihtalo.
Najprej moram čestitat vsem ,ki že crtajo svoje otročičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pri nas je zaenkrat še vse vredu in z veseljem odštevamo dni , čeprav nebi imela nič proti če bi dojenček privekal na dan že kar danes.

Upam da se bom zdaj lahko več oglasila.

LP MATEJAuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 12:35:10   
barba
Še ena novička: Jerneji je zjutraj odtekla voda in sedaj čaka v porodnišnici na popadke.

Držimo pesti!!!!

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 13:40:37   
soncicaT
Uf, Jerneja, držimo pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa zanima, če vam bo doma odtekla voda, a vas bo kdo peljal, al boste rešilca poklicale?

lP

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 13:58:32   
neja
Hudiča, jaz pa sploh napotnice za rešilca nisem dobila. A mislite, da mi je G pozabil dat, ali pa tega več ne dajejo? Prvič sem jo imelauser posted image . Sicer pa bi ga klicala le v primeru, da sem res čisto sama in ne bi bilo nikogar doma, ki bi me peljal.

Jerneja, držim pestim zateuser posted image .

LP

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 14:39:36   
soncicaT
Mene je včeraj prav presenetilo pisemce z bolnice...stroški bivanja (4dni), ki jih seveda plača zavarovalnica...celih 137.000sit...huh nisem vedela da je to tako drago.

Neja, jaz tudi nimam napotnice za rešilca..user posted image , me kar skrbi koliko bi kaj stala vožnja v bolnico.

Moram rečt G v ponedeljek, če me ne bo kaj prej presenetilo seveda.user posted image

Lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 14:50:37   
Businka
Nisem vedela, da je napotnica za rešilca:/ G. mi je rekla, da je za vsak slučaj, če me prej presenetiuser posted image

Jerneja, vsi mislimo nate oz. vajuuser posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 14:54:33   
barba
Men je pou fajn, da se neki dogaja. user posted image  Tale zasnežen dan sta mi Anuš in Jerneja prav polepšali.user posted image

Glede napotnic za rešilca in porodnišnico sem včeraj kar rekla G in mi jih je napisal. Je reku, da jih ne bom rabila do naslednjega pregleda 22.3.user posted image , sam za vsak slučaj. Najbrž ne bom klicala rešilca, če odteče voda. Mož ima 10min vožnje do doma iz službe, do porodnišnice je pa tud 15min vožnje. Bomo vidl kako bo.user posted image  V torbo tud še nisem zložila stvari, ma pa pripravljene.

Sem Jerneji poslala SMS, da stiskamo pesti zanjo in se vam zahvaljuje. Upam, da se že kaj bolj konkretnega dogaja.

Grem pomit kuhinjo...
LP

P.S. Čakam na vaše novice.user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 2.3.2006 14:58:21 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 15:01:57   
beti 1
Za rešilca ni napotnica ampak nalog za prevoz, ali ga rabite ali ne je odvisno od regije kjer ste. V Ljubljani ga ponavadi zahtevajo. Če mate kakšno posebno željo, da ne bi šle v najbližjo porodnišnico se morate zment, da vam to gor napišejo.  Kako majo urejeno tam, kjer naloga ne rabiš, pa ne vem.

Jerneja  držim pesti da se bo hitro in dobro končalo.

No, še katera danes? user posted image

Že prav nestrpno čakam novičke od Katjandraž, a gremo pobirat stave, če je že v porodni? user posted image  user posted image  user posted image

Sem se prav razveselila, prej je v Ljubljani malo sonček posijal. Vsaj domov bom komot pršla.
Zdej pa šibam po malega v vrtec, da se še malo po snegu zdivja preden odrinemo.

Vas pridem spet pogledat proti večeru.



< Sporočilo je popravil beti 1 -- 2.3.2006 15:02:36 >

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 15:50:09   
cebelicamaja


Tudi jaz sem vesela, da se dogajajo stvari.

Po mojem, bi se Katjandraž, že oglasila, če bi jo spustili iz porodnišnice. Najbrž je res kar v Postojni ostala. Dopoldne je rekla, da jo že pošteno šraufa, tako da mislim, da je to to. Sedaj pa samo še čakamo novičk.

Torej Jerneja in Katjandraž dajmo . Me smo z vama.

Glede rešilca pa jaz tudi nisem dobila ničesar. Je pa res, da se ne sekiram toliko, ker bi ga klicala res samo v izjemnem primeru. Mislim pa, da če bi ga klicala in ne bi imela papirja, mi tega ne bi zaračunali. Saj ko se naredi nesreča tudi ljudje ne nosijo papirjev za rešilca s sabo.

Pozdrav,

maja



_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 16:13:58   
tananejka
user posted image user posted image  Lepo, da smo takole štartale. Držim pesti za Jernejo in komaj čakam na kakšno lepo novičko od Katjandraž user posted image  user posted image  user posted image . Kar ne morem verjet, da ene že cartajo svoje sončke druge pa so tik pred tem.

Jaz sem napotnico za rešilca dobila, ampak tudi , če mi bo odtekla voda me bo peljal Andrej oz. mami, če njega ne bo doma.

Se še kaj beremouser posted image


(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 20:06:52   
barba
Štorklje majo dons velik dela!!!user posted image user posted image user posted image

Jerneja sporoča: "Ob 18.30 sva prejela najlepše darilo. Najina LANA je težka 3030g in velika 49cm".

Andraž (katjandraž) pa je postal veliki brat in je takole napisal: " Ob 18.39 se je v Postojni rodila moja sestrica ANA, velika 54cm, težka 3790g in zdaj sem veliki brat!" 
 
ČESTITKE VSEM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Odštevanje-marčice
2.3.2006 20:19:10   
cebelicamaja
Ja super!!!!user posted image user posted image user posted image

Barba, ti pa res ni dolgčas.

Obema družinicama vse čestitke. Bravo Katja, bravo Jerneja. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?