|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 22:13:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Resno so se registrirali. Mislim, da hočejo samo opozorit na nekatere večje napake v zakonih, kar se mi zdi dobro, nekdo mora. Način je pa nekoliko drugačen, mogoče komu radikalen, vendar verjetno ti časi tudi zahtevajo drugačen pristop, ne vem... bomo videli, kaj jim bo uspelo.




Saj....zgolj s tem, ko so se resno registrirali kot verska skupnost so dokazali, da so v bistvu grozna napaka.......glede na to, da pa gre za praktično iste akterje kot po mariborskih demonstracijah pa so dokazali na kvadrat, da so napaka.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 22:14:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ko najdete vse slabe strani te cerkve, pa si vzemite čas in še kako dobro probajte najt user posted image ... jaz sem jih kar nekaj


Recimo.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 22:20:35   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ko najdete vse slabe strani te cerkve, pa si vzemite čas in še kako dobro probajte najt user posted image ... jaz sem jih kar nekaj


Recimo.....?


js sm kot pozitivno opazla to, da promovirajo dobrodelnost, verjetno je tut Lulu to misnla, drugega pa ne vidim nič... mogoče bo povedala če je še kaj takega...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 22:23:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

js sm kot pozitivno opazla to, da promovirajo dobrodelnost, verjetno je tut Lulu to misnla, drugega pa ne vidim nič... mogoče bo povedala če je še kaj takega...


A ne promovira to praktično vsaka verska skupnost......?


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 22:37:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

js sm kot pozitivno opazla to, da promovirajo dobrodelnost, verjetno je tut Lulu to misnla, drugega pa ne vidim nič... mogoče bo povedala če je še kaj takega...


A ne promovira to praktično vsaka verska skupnost......?




lilijana, me veseli, da si bila v življenju premalo revež in socialni primer, da bi videla razliko med to versko skupnostjo in ostalimi verskimi skupnostmi.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
30.4.2014 23:09:45   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma halo, naj gredo v zombilandijo.


a ne štekaš? so že tam. to je zombilandija. zakaj pa misliš da se tako imenujejo? zakaj pa misliš da majo "maše"? zato ker maše ne moreš prepovedat, kot npr. proteste in govore proti vladi, korupciji, ukrepom..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 8:57:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


lilijana, me veseli, da si bila v življenju premalo revež in socialni primer, da bi videla razliko med to versko skupnostjo in ostalimi verskimi skupnostmi.


In ti si bila v svojem življenje cel čas revež in socialni problem, da te je ta cerkev s svojo dobrodelnostjo v letu dni svojega delovanja prepričala.......?

Drugače pa....kako so nam nekoč razlagali......vera je opij za ljudstvo.......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 9:04:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma halo, naj gredo v zombilandijo.


a ne štekaš? so že tam. to je zombilandija. zakaj pa misliš da se tako imenujejo? zakaj pa misliš da majo "maše"? zato ker maše ne moreš prepovedat, kot npr. proteste in govore proti vladi, korupciji, ukrepom..


Vse kar kažejo je zgolj to, da pri nas vsak bedak lahko registrira vse kar hoče, da ni nobene meje.....od zombi verske skupnosti do verske skupnosti golih in pohotnih žensk.......v bistvo skoraj isto, kot kandidatura dr. Arturja Šterna na predsedniških volitvah......lastna promocija pod pretvezo opozarjanja na aktualne probleme.......

Apatičnemu ljudstvu pa tak opij dobre dene.....da v kriznih razmerah, ko itak ni denarja za tak luksuz kot so gledališke predstave, imajo zastonj gledališko predstavo, kjer šimfajo politike......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 9:52:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma halo, naj gredo v zombilandijo.


a ne štekaš? so že tam. to je zombilandija. zakaj pa misliš da se tako imenujejo? zakaj pa misliš da majo "maše"? zato ker maše ne moreš prepovedat, kot npr. proteste in govore proti vladi, korupciji, ukrepom..


Moja država je Slovenija, ni zombilandija!!

Seveda jih lahko prepoveš, saj kršijo javni red in mir.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 13:25:48   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


lilijana, me veseli, da si bila v življenju premalo revež in socialni primer, da bi videla razliko med to versko skupnostjo in ostalimi verskimi skupnostmi.


In ti si bila v svojem življenje cel čas revež in socialni problem, da te je ta cerkev s svojo dobrodelnostjo v letu dni svojega delovanja prepričala.......?

Drugače pa....kako so nam nekoč razlagali......vera je opij za ljudstvo.......


cel čas revež? Zakaj cel čas? ... Dovolj časa, ne cel čas

prepričajo nas različne stvari. Vsakega nekaj drugega. Katero je pravo ali edino prepričanje pa se seveda ne bova šli.
kaj so tebi razlagali o veri je spet tvoja izkušnja. Vsak ima svoje ljudi, ki so mu razlagali o veri... ali pa je spet le ena sama vera prava? tvoja? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 13:34:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Seveda jih lahko prepoveš, saj kršijo javni red in mir.


https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/311-clen-oviranje-verskih-obredov

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 15:23:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma halo, naj gredo v zombilandijo.


a ne štekaš? so že tam. to je zombilandija. zakaj pa misliš da se tako imenujejo? zakaj pa misliš da majo "maše"? zato ker maše ne moreš prepovedat, kot npr. proteste in govore proti vladi, korupciji, ukrepom..


Moja država je Slovenija, ni zombilandija!!

Seveda jih lahko prepoveš, saj kršijo javni red in mir.


kaj pa vem, mogoče ko boš dovolj na dnu in vsi koli tebe apatično gledali kako se uničuje in zapufava država, da boš mela filing da je zombilandija.. enim se že tko zdi.
afaik, ko se maša prijavlja, se po zakonu ne sme prekinjat in ni kršenje reda in miru - je maša. potem je zvonenje cerkve k maši tudi kršenje reda in miru? kolikor je meni znano zakon obravnava verske skupnosti na zbrani maši drugače kot en zbor protestnikov. v tem je keč zombi cerkve, kolikor jaz vem.
pa sej ti samo razlagam, ni se treba razburjat, da ti nisi v zombilandiji..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.5.2014 15:33:28 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 15:32:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Vse kar kažejo je zgolj to, da pri nas vsak bedak lahko registrira vse kar hoče, da ni nobene meje.....od zombi verske skupnosti do verske skupnosti golih in pohotnih žensk.......v bistvo skoraj isto, kot kandidatura dr. Arturja Šterna na predsedniških volitvah......lastna promocija pod pretvezo opozarjanja na aktualne probleme.......

Apatičnemu ljudstvu pa tak opij dobre dene.....da v kriznih razmerah, ko itak ni denarja za tak luksuz kot so gledališke predstave, imajo zastonj gledališko predstavo, kjer šimfajo politike......


a vidiš kako zanimiv pogled imaš na to; jih skenslaš še preden lahko karkoli pokažejo. na nek način zelo slovensko user posted image da bi se kdorkoli recimo lotil nečesa na način, ki je nenavaden, zato da zaobide onemogočanje - ta je bedak. da bi kdo znal imet poštene namene in mu je dost korupcijsko prepredene države, ki te onemogoča karkoli spremenit, in da bi le nekako prodrl skozi ta kup stagnacije na način ki ti ni blizu oz. če se le malo drugače loti zadeve, ga ti že okrcaš, da je to varka in opij za ljudstvo, da ni nobene meje..

jaz mislim, da je treba dat zombi cerkvi čas, da se pokaže, in podporo v unih stvareh, ki so dobre za ljudi in državo - jaz vedno pravim, da ni važno kdo, važno je kaj; ali dejanja sama. če bodo delali dobro, potem je že bolje, kot če ne bi delali nič.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 15:46:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a vidiš kako zanimiv pogled imaš na to; jih skenslaš še preden lahko karkoli pokažejo. na nek način zelo slovensko user posted image da bi se kdorkoli recimo lotil nečesa na način, ki je nenavaden, zato da zaobide onemogočanje - ta je bedak. da bi kdo znal imet poštene namene in mu je dost korupcijsko prepredene države, ki te onemogoča karkoli spremenit, in da bi le nekako prodrl skozi ta kup stagnacije na način ki ti ni blizu oz. če se le malo drugače loti zadeve, ga ti že okrcaš, da je to varka in opij za ljudstvo, da ni nobene meje..

jaz mislim, da je treba dat zombi cerkvi čas, da se pokaže, in podporo v unih stvareh, ki so dobre za ljudi in državo - jaz vedno pravim, da ni važno kdo, važno je kaj; ali dejanja sama. če bodo delali dobro, potem je že bolje, kot če ne bi delali nič.


Ja. Dejanja......vendar skupini, ki je "zaslovela" tako, da ja "zaobišla" sistem a istočano prodaja svojim vernikom ravno to zlonamerno izigravanje sistema......v bistvu se norčari iz svojih "vernikov".......poleg tega, da se norčari tudi iz pravnega sistema...ne morem dati svojega blagoslova......

Ker registracija te verske skupnosti je izigravanje našega pravnega sistema.....nastala je pa ravno zato, ker je namerno izigrala pravni sistem......in kot tako je ne morem resno jemati kot poštenega akterja na slovenskem prostoru.......

Drugače pa, če v kontekstu oblikovanja zombi cerkve odgovorim.....niti niso izvirni......ime jim je izbral JJ.....ostalo so si pa sposodili od neke italijansko ameriške špagetarsko cedilne verske skupnosti.....niti izvirni niso bili....zgolj copy - paste šlagerji......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 1.5.2014 16:01:58 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 15:52:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


cel čas revež? Zakaj cel čas? ... Dovolj časa, ne cel čas

prepričajo nas različne stvari. Vsakega nekaj drugega. Katero je pravo ali edino prepričanje pa se seveda ne bova šli.
kaj so tebi razlagali o veri je spet tvoja izkušnja. Vsak ima svoje ljudi, ki so mu razlagali o veri... ali pa je spet le ena sama vera prava? tvoja? user posted image


Ne bluzi nekaj v tri dni.....ker dobro veš, da pisker in ponev z vero nimata nič.....user posted image

Če se t.i. Zombi cerkev ne bi registrirala kot verska skupnost bi lahko bila zelo zabavna parodija.....kakor hitro se je pa registrirala kot verska skupnost zgolj zaradi tega, kot pravi mateyka, da lahko neomejeno mašujejo po slovenskih ulicah pa kažejo zgolj na to, da so izigrali pravni sistem za dosego lastnih interesov.....torej niso nič drugačni od tistih, ki jih kritizirajo v svojih molitvah pred parlamentom......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 16:08:36   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....kakor hitro se je pa registrirala kot verska skupnost zgolj zaradi tega, kot pravi mateyka, da lahko neomejeno mašujejo po slovenskih ulicah pa kažejo zgolj na to, da so izigrali pravni sistem za dosego lastnih interesov.....torej niso nič drugačni od tistih, ki jih kritizirajo v svojih molitvah pred parlamentom......


^^ tole. nikakor nisi sposobna sprejeti opcije, da bi nekdo imel tudi altruistične namene. ker so na oblasti psihopati, si ne znaš predstavljat da bi kdorkoli imel nesebične namene, če se ukvarja s politiko (recimo ko se mora, ker gre vse v maloro). po eni strani te razumem zakaj si sumničava, je pa tudi res, da predalčkaš na pamet (na podlagi izkušenj, že res, samo - ni vse zlato kar se sveti ali kako že pravijo).

p.s. v bistvu se ne "norčari" iz svojih "vernikov", ker verniki vejo zakaj je cerkev nastala in v kaj verujejo - ni nobene prevare tle.. kdo je koga "namerno izigral" pa raje ne bi user posted image

aja, jaz sem tud prvo mislila, da so copy - paste šlagerji, samo ko pregledaš koncept (sem potem ko je vprašala, šla mal bolj podrobno gledat), v bistvu nimajo nič s špagetarji (leteča špagetna pošast), ki so tipični "norčarji"-ateisti. oni so vsi verni in neverni, zbrani pod zombi zastavo, da nardijo konec psihopatskemu načinu vodenja države.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 2.5.2014 13:43:13 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 16:10:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ne bluzi nekaj v tri dni.....ker dobro veš, da pisker in ponev z vero nimata nič.....user posted image



In če jaz vidim to povezavo svetega piskra in ponve z mojim verovanjem? Kdo si ti, da mi boš govorila, da je to bluzenje v tri dni? user posted image
A tudi drugim članom drugih verskih skupnosti govoriš, da so njihove svete stvari bluzenje v tri dni ali pa tam vidiš to povezavo in je potem vera ok in zate sprejemljiva?

Sicer pa sem oni dan napisala, da imajo par dobrih stvari, kar še ne pomeni, da sem članica te skupnosti... mogoče pa le nisem... mogoče pa sem user posted image

tega zagotovo ne veš

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 19:09:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


^^ tole. nikakor nisi sposobna sprejeti opcije, da bi nekdo imel tudi altruistične namene. ker so na oblasti psihopati, si ne znaš predstavljat da bi kdorkoli imel nesebične namene, če se ukvarja s politiko (recimo ko se mora, ker gre vse v maloro). po eni strani te razumem zakaj si sumničava, je pa tudi res, da predalčkaš na pamet (na podlagi izkušenj, že res, samo - ni vse zlato kar se sveti ali kako že pravijo).




Če greš v politiko na način, da namerno izigravaš sistem, nisi brez nesebičnih namenov........

p.s. v bistvu se ne "norčari" iz svojih "vernikov", ker verniki vejo zakaj je cerkev nastala in v kaj verujejo - ni nobene prevare tle.. kdo je koga "namerno izigral" pa raje ne bi user posted image


Torej verniki podpirajo izigravanje pravnega sistema.......

aja, jaz sem tud prvo mislila, da so copy - paste šlagerji, samo ko pregledaš koncept v bistvu nimajo nič s špagetarji (leteča špagetna pošast), ki so tipični "norčarji"-ateisti. oni so vsi verni in neverni, zbrani pod zombi zastavo, da nardijo konec psihopatskemu načinu vodenja države.


Kako.....?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 2.5.2014 18:46:05 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 19:22:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

In če jaz vidim to povezavo svetega piskra in ponve z mojim verovanjem? Kdo si ti, da mi boš govorila, da je to bluzenje v tri dni? user posted image



Potem pač vidiš in ti ni pomoči......user posted image

A tudi drugim članom drugih verskih skupnosti govoriš, da so njihove svete stvari bluzenje v tri dni ali pa tam vidiš to povezavo in je potem vera ok in zate sprejemljiva?


Ne, ker običajno ne bluzijo v tri dni z verovanjem v pisker in ponev......

Sicer pa sem oni dan napisala, da imajo par dobrih stvari, kar še ne pomeni, da sem članica te skupnosti... mogoče pa le nisem... mogoče pa sem user posted image

tega zagotovo ne veš


Vprašala sem te za teh par dobrih stvari.....odgovora mi še nisi bila sposobna dati.....

In tvoje osebno članstvo me niti ne interesira.....ne govorim o tvojem osebnem članstvu ali nečlanstvu......ker me ti kot oseba pri tej debati sploh ne interesiraš.....odgovarjam le na tvoje provokacije pri tematiki, ki mi je pač zanimiva......user posted image toliko, da razjasnive, preden greš še dalje v svojem slogu osebnega obračunavanja.......


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 19:34:03   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

In če jaz vidim to povezavo svetega piskra in ponve z mojim verovanjem? Kdo si ti, da mi boš govorila, da je to bluzenje v tri dni? user posted image



Potem pač vidiš in ti ni pomoči......user posted image




tudi sveta krava ti je smešna? O kaki pomoči pišeš?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 19:40:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vprašala sem te za teh par dobrih stvari.....odgovora mi še nisi bila sposobna dati.....



user posted image moje sposobnosti... vidiš, da se z mano ukvarjaš, ne samo z vero

a si ti sposobna videti kaj dobrega pri njih? user posted image
sem že sposobna prepoznati stvari, ki so mi všeč pri tej verski skupnosti. Tebi jih ne bom pisala, ker mi ni do ponovnega jajčkanja s tabo, kak je to brezveze, kar je meni všeč in vedno najdeš nasprotni pogled na vse. Če napišem dobrodelnost... si že prej dala odgovor, kako so druge verske skupnosti tudi dobrodelne...Ti bi razvijala debato. Jaz pa ne rabim debate o tem kaj je meni všeč

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 20:28:13   
patrino
Če se t.i. Zombi cerkev ne bi registrirala kot verska skupnost bi lahko bila zelo zabavna parodija...
Podpis. Tako pa enostavno nihče ni siguren iz česa si v bistvu dela norce- iz negativnih politikov, verskih mogotcev, preprostih izkoriščanih ljudi, ki so verni, ali iz samih sebe...in zaradi tega ni ne smešna in niti je ne moreš označiti za dobrodelno. Čeprav trdijo, da hočejo opozoriti na svoje nestrinjanje, ki ga čutijo ob sedanji situaciji v državi, ob gledanju njihovih predstav ne občutim nekega občudovanja in simpatije, temveč le to, da so ljudem, ki so res verni ( pa ni važno pripadniki katere vere so)in ki v teh težkih časih mogoče ravno v veri najdejo največ utehe, breme razočaranja še povečali. Vsak vernik ima občutek in zavest v sebi, da je vera nekaj svetega , pa ni važno v kateri se najde. Tudi če veruje v pisker in ponvo, če je le to iskrena vera in ne neko norčevanje. Osebno se mi zdi, da bi jih bilo lahko sram. Ne zaradi nestrinjanja s sedanjo situacijo- zaradi tega, kako so se zadeve lotili. V bistvu niso nič drugačni, kot vsi sedanji politiki, ki se tako zelo trudijo rešiti zadeve in opozoriti na nepravilnosti. Žal to počnejo na čisto neprimeren, žaljiv in egoističen način, ki koristi le njim ( očitno se radi gledajo v novicah in so si takšni všeč) in nikomur drugemu. Dobrodelne akcije in podpora revnim se dajo izvajati tudi brez tega egoističnega pompa in norčevanja.

< Sporočilo je popravil patrino -- 1.5.2014 20:29:41 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 20:47:06   
Ivo.
Seveda je ta cerkev nastala kot parodija ali veste kako je katoliška nastala??? Ne veste, torej "so what"! Seveda verujejo v svete ponve itd., druge cerkve verujejo v goreče grme, vstajenja, brezgrešnost ali vsevednost ipd. Seveda ima cerkev namen, katera ga pa nima. Dopustite možnost, da se za svoj namen spremeni, preoblikuje, organizira. Tudi največji slovenski cerkvi se je spremenil ali morda še vedno kuri grmade?? Tale ima vsaj dobrodelnega. In seveda, dobrodelni smo lahko tudi zasebno, česar ta cerkev ne prepoveduje. Preveč se izpostavljajo?? Kako pa se organizirajo dobrodelne akcije in privabi čimveč ljudi? Z oglasnim sporočilom v oglasniku??? In ja, zvonjenje ob vsaki pasji procesiji s preštevilnih zvonikov po naši državi pa ni motenje javnega reda in miru? Pa naj gredo popisat vernike. Spoštovanje do ustanovitelja. Super ideja, če ne drugega, sem se pošteno nasmejal ob obisku policista in interpretaciji zakonov.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 20:59:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ivo.

Seveda je ta cerkev nastala kot parodija ali veste kako je katoliška nastala??? Ne veste, torej "so what"! Seveda verujejo v svete ponve itd., druge cerkve verujejo v goreče grme, vstajenja, brezgrešnost ali vsevednost ipd. Seveda ima cerkev namen, katera ga pa nima. Dopustite možnost, da se za svoj namen spremeni, preoblikuje, organizira. Tudi največji slovenski cerkvi se je spremenil ali morda še vedno kuri grmade?? Tale ima vsaj dobrodelnega. In seveda, dobrodelni smo lahko tudi zasebno, česar ta cerkev ne prepoveduje. Preveč se izpostavljajo?? Kako pa se organizirajo dobrodelne akcije in privabi čimveč ljudi? Z oglasnim sporočilom v oglasniku??? In ja, zvonjenje ob vsaki pasji procesiji s preštevilnih zvonikov po naši državi pa ni motenje javnega reda in miru? Pa naj gredo popisat vernike. Spoštovanje do ustanovitelja. Super ideja, če ne drugega, sem se pošteno nasmejal ob obisku policista in interpretaciji zakonov.

Če je tebi smešno še ne pomeni, da je vsem, to le pomeni, da imaš slab smisel za humor in nobenega smisla za empatijo do resnično vernih ljudi. Ne , tile cingljajoči zombijski verniki ne verujejo v ponvo in pisker ( to so jasno sami povedali, če jih poslušaš in parkrat gledaš njihove prispevke)temveč so , tako kot mnogi drugi v naši ljubi, pač našli luknjo v zakonu in se pod pretvezo dobrodelnosti in vere mečejo ven in si filajo ego.
Kako si lahko dobrodelen? Čisto brez težav in brez neokusnosti in žaljenja drugih. Lepo lahko daš osebno kaj dobrega drugemu, ki je v stiski,lahko neseš in daruješ v sto in eni resnično dobrodelni akciji ali pa si tam nekje, ko je človek, ki je v stiski, pač le zato, da mu nudiš moralno in psihično oporo. Vse se da, če je le volja . In vse od zgoraj naštetega je bolje kot blesarjenje s cingljanjem in tolčenjem po ponvi. Namesto tega, bi šli raje kakemu upokojencu nasekati drva, kakšni samohranilki bi kupili štruco kruha itd.
Ivo ( kdo sploh si?...naj me koklja če nisi med zombiji tudi ti..) samo zato, da se vas par zabava in reži, še nihče ni bil sit.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Ivo.)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 21:01:57   
mateyka
http://www.24ur.com/novice/slovenija/cerkev-za-zombije-opomin-za-drzavo.html

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?