|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
1.5.2014 21:10:16   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
^^ tole. nikakor nisi sposobna sprejeti opcije, da bi nekdo imel tudi altruistične namene. ker so na oblasti psihopati, si ne znaš predstavljat da bi kdorkoli imel nesebične namene, če se ukvarja s politiko (recimo ko se mora, ker gre vse v maloro). po eni strani te razumem zakaj si sumničava, je pa tudi res, da predalčkaš na pamet (na podlagi izkušenj, že res, samo - ni vse zlato kar se sveti ali kako že pravijo).


Če greš v politiko na način, da namerno izigravaš sistem, nisi brez nesebičnih namenov........


ali pa si dovolj obupan? tudi to je možno.

p.s. v bistvu se ne "norčari" iz svojih "vernikov", ker verniki vejo zakaj je cerkev nastala in v kaj verujejo - ni nobene prevare tle.. kdo je koga "namerno izigral" pa raje ne bi user posted image


Torej verniki podpirajo izigravanje pravnega sistema.......


ja, tudi verniki so dovolj obupani....

aja, jaz sem tud prvo mislila, da so copy - paste šlagerji, samo ko pregledaš koncept (sem potem ko je aleksandra vprašala, šla mal bolj podrobno gledat), v bistvu nimajo nič s špagetarji (leteča špagetna pošast), ki so tipični "norčarji"-ateisti. oni so vsi verni in neverni, zbrani pod zombi zastavo, da nardijo konec psihopatskemu načinu vodenja države.


Kako.....?


to bomo pa zdaj videli.
za začetek zbirajo stvari in pomagajo filat prazna skladišča prijateljev mladine.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.5.2014 21:12:36 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 14:54:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


user posted image moje sposobnosti... vidiš, da se z mano ukvarjaš, ne samo z vero



Seveda se ukvarjam z "vero"....nisi mi bila sposobna odgovoriti, kaj te je tako pritegnilo pri verski skupnosti.....kaj si razbrala in z njihovih dejanj, iz njihovega statuta, organizacijske oblike, delovanja........ker je možno, da sem jaz kaj spregledala......rrovke, ki je pa blizu ustanoviteljem te "verske skupnosti", pa tudi sama ne poznam tako dobro, da bi mi bilo jasno dejansko ozadje registriranja te skupnosti.......


a si ti sposobna videti kaj dobrega pri njih? user posted image
sem že sposobna prepoznati stvari, ki so mi všeč pri tej verski skupnosti. Tebi jih ne bom pisala, ker mi ni do ponovnega jajčkanja s tabo, kak je to brezveze, kar je meni všeč in vedno najdeš nasprotni pogled na vse. Če napišem dobrodelnost... si že prej dala odgovor, kako so druge verske skupnosti tudi dobrodelne...



To ni verska skupnost.....to je zgolj "skupnost", ki je izigrala sistem (našla luknje v sistemu itd.) in se je registrirala kot verska skupnost.......zato mi prosim ne nosi na pladnju pod nos in ne provociraj s sveto kravo, budo, jezusom ali alahom.....

Ti bi razvijala debato. Jaz pa ne rabim debate o tem kaj je meni všeč


Če ti je pa debatiranje z mano odveč, pa pač prenehaš replicirati na moje poste.....ali pa me zablokiraš, če me ne moreš brati.......čisto simpl......


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:01:26   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ali pa si dovolj obupan? tudi to je možno.



Tudi.....recimo JJ iz obupa marsikaj dela.....človek, ki iz obupa izigrava sistem lahko postane zelo nevaren......

ja, tudi verniki so dovolj obupani....


Samo potem tudi "verniki" ne morejo pričakovati obrata na bolje.....če "verniki" iz obupa podpirajo izigravanje sistema določenih osebkov, isto izigravanje sistema pri drugih osebkih pa kritizirajo ne morejo pričakovati obrata na bolje......ker nekdo, ki pride na oblast z izigravanjem sistema se bo težko spremenil......lahko sicer "obupan vernik" verjame, da pa je ta izigralec sistema boljši od onih prejšnjih.....je pa še vseeno tisti, ki zgolj hvata krivine.......

Kot pravi vedno Stanislava in jaz se njenemu mnenju pridružujem.....imamo takšno vlado, kot si jo zaslužimo....kot smo sami.....torej so nam bolj pri srcu tisti, ki znajo izigravati sistem in so zadosti manipulativni, da rajo prepričajo v pravičnost izigravanja, laganja in hvatanja krivin......

to bomo pa zdaj videli.
za začetek zbirajo stvari in pomagajo filat prazna skladišča prijateljev mladine.


Ja....pustimo se presenetiti.......user posted image



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:06:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ma halo, naj gredo v zombilandijo.


a ne štekaš? so že tam. to je zombilandija. zakaj pa misliš da se tako imenujejo? zakaj pa misliš da majo "maše"? zato ker maše ne moreš prepovedat, kot npr. proteste in govore proti vladi, korupciji, ukrepom..


Moja država je Slovenija, ni zombilandija!!

Seveda jih lahko prepoveš, saj kršijo javni red in mir.


kaj pa vem, mogoče ko boš dovolj na dnu in vsi koli tebe apatično gledali kako se uničuje in zapufava država, da boš mela filing da je zombilandija.. enim se že tko zdi.
afaik, ko se maša prijavlja, se po zakonu ne sme prekinjat in ni kršenje reda in miru - je maša.

pa sej ti samo razlagam, ni se treba razburjat, da ti nisi v zombilandiji..


Pa se razburjam - zato imam enako pravico kot da ropotam s ponvami.

In ne, ne rabim biti na dnu, da prepoznam krivice. Dobro, da jih še dovolj zgodaj, da lahko še vedno koga s ponvo po trapasti izkoriščevalski glavi.

In maša se lahko prepove, če to pomeni kršenje miru. Preberi si zakon o verskih skupnostih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:14:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana



daj ne pretiravaj user posted image

o tem, kaj in zakaj je meni nekaj všeč s tabo ne bom. Ne rabim te zaradi tega blokirat. Še vedno te rada berem, ko si z drugimi uporabniki pišeš
kakorkoli obračaš besede.. to je registrirana verska skupnost.
jaz sem še vedno dovolj sposobna, da ti odgovorim kar te zanima, ampak ne bom. "Ne bom" ti težko sprejmeš a ne? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:17:39   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In maša se lahko prepove, če to pomeni kršenje miru. Preberi si zakon o verskih skupnostih.


to mene tudi zanima.. kje to piše? Zakon o verskih skupnostih... verjetno se kak drugače imenuje, ta ne obstaja. Zakon o verski svobodi? Veš člen, da ne berem vse? Kazenski?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:27:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Pa se razburjam - zato imam enako pravico kot da ropotam s ponvami.


ne vem, mogoče se moraš registrirat za to user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:54:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In maša se lahko prepove, če to pomeni kršenje miru. Preberi si zakon o verskih skupnostih.


to mene tudi zanima.. kje to piše? Zakon o verskih skupnostih... verjetno se kak drugače imenuje, ta ne obstaja. Zakon o verski svobodi? Veš člen, da ne berem vse? Kazenski?


Ja, zakon o verski svobodi.


6. člen:


6. člen
(temeljna načela delovanja cerkva in drugih verskih skupnosti)
(1) Delovanje cerkva in drugih verskih skupnosti je svobodno, ne glede na to, ali se registrirajo ali pa delujejo brez registracije.
(2) Delovanje cerkva in drugih verskih skupnosti mora biti v skladu s pravnim redom Republike Slovenije in javnosti znano. Cerkev ali druga verska skupnost sama v skladu s svojimi avtonomnimi pravili določi način obveščanja javnosti o svojem delovanju. Delovanje cerkve ali druge verske skupnosti ne sme nasprotovati morali in javnemu redu.

Kopiram še 12.tega:
(prepoved delovanja cerkve ali druge verske skupnosti)
(1) Cerkvi ali drugi verski skupnosti se s sodno odločbo prepove delovanje, če:
1.     s svojim delovanjem huje krši ustavo, spodbuja k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti, k nasilju ali vojni ali razpihuje narodno, rasno, versko ali drugo sovraštvo oziroma nestrpnost ali preganjanje;
2.     njen namen, cilji ali način izvajanja verskega nauka, verskega poslanstva, verskih obredov ali druga dejavnost temelji na nasilju oziroma uporablja nasilna sredstva, ogroža življenje ali zdravje ali ogroža druge pravice in svoboščine pripadnikov cerkve oziroma druge verske skupnosti ali drugih oseb na način, s katerim hudo krni človekovo dostojanstvo;
3.     se ugotovi, da je njena izključna dejavnost doseganje pridobitnega namena ali izvajanje pridobitne dejavnosti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:55:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Pa se razburjam - zato imam enako pravico kot da ropotam s ponvami.


ne vem, mogoče se moraš registrirat za to user posted image


Po zakonu o verskih svobodi se ne rabim.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:55:54   
LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In maša se lahko prepove, če to pomeni kršenje miru. Preberi si zakon o verskih skupnostih.


vseeno sem šla brati zakone, ki se tičejo verskih skupnosti... na kratko, kolikor sem razumela.
Verska skupnost pri svoji registraciji mora napisati kako potekajo obredi, kje... in to se sprejme ali zavrže pri registraciji. Ker je ta skupnost uspešno prišla skozi registracijo, mora obrede izvajati v skladu s tem, kar je zapisala v statutu. Če to krši, se jo lahko izbriše iz registra.
Predvidevam, da so omenili svoje maše s cinglanjem, pač karkoli že počnejo in je v skladu z njihovim od države potrjenim statutom. Država zagotavlja nemotene obrede verskih skupnosti. Kdor jih krši, je kazensko odgovoren
"Oviranje verskih obredov
311. člen

Kdor ovira, prepreči ali moti verski obred ali kdor se na kraju, ki je temu namenjen, žaljivo obnaša, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta."

tore,j če je kršenje jrm, potem se registrirana verska skupnost najverjetneje ne drži statuta, in se jo lahko izbriše.
... dvomim pa, da je to želja katerekoli registrirane verske skupnosti.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 15:56:49   
LuLu
aha, si vmes odgovorila

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 16:22:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In maša se lahko prepove, če to pomeni kršenje miru. Preberi si zakon o verskih skupnostih.


če si slučajno mislila to zvonenje članov Čezvesolja pred parlamentom... tukaj sta članka o cerkvenem zvonenju

http://www.mladina.si/145452/teror-zvonov-2/

http://katoliska-cerkev.si/odziv-na-clanek-z-naslovom-je-cerkveno-zvonjenje-glasba-ali-hrup

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 16:32:39   
mateyka
jaz mislim, da manj kršijo mir, ko ropotajo s ponvami kot ko zvonijo zvonovi v cerkvah.. če bi mel merilec decibelov, bi se to dalo empirično zmerit..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 16:49:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz mislim, da manj kršijo mir, ko ropotajo s ponvami kot ko zvonijo zvonovi v cerkvah.. če bi mel merilec decibelov, bi se to dalo empirično zmerit..


definitivno manj user posted image
v cerkvah je to vsak dan, po parkrat, oni le na mašah v določenem kraju, ki so ziher bolj redko, ne vsak dan

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 18:37:00   
Ivo.
Verjamem, da je še komu smešno tole tolčenje po ponvah in zvoncih in nisem edini, ki me to zabava. Verjemi mi, da imam ravno pravšnjo mero empatije do resnično vernih ljudi, saj so reveži nesrečno špricali osnovnošolsko snov pri biologiji ravno tam nekje okoli Darwina in to jim je za vedno spremenilo življenje. Vera je individualna stvar posameznika in v kaj nekdo veruje se ne bom vtikal. Iskanje lukenj v zakonu draga moja patrino pa je slovenski nacionalni šport in če bi ga državljani začeli obsojat bi naša država celo imela kakšno upanje. Kaj pa misliš, da delajo v parlamentu? Sprejemajo zakone, da bodo imeli poslanci in žlahta kaj delat, ko to ne bodo več. In celotna procedura traja toliko časa samo zato, da se določi kako čim bolj zožat zakonske pogoje na določene osebe. Ni mi čisto jasno kje vidiš žaljenje drugih v delovanju te cerkve. Kdo sploh sem? Zombi? Haha. Mislim, da še nisem vstal od mrtvih in tudi nikoli ne bom.
Živi in pusti živeti patrino, da boš lahko uživala vse ure in vsak dan ;-)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 18:47:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ivo.
..saj so reveži nesrečno špricali osnovnošolsko snov pri biologiji ravno tam nekje okoli Darwina in to jim je za vedno spremenilo življenje.


to zdaj primerjaš ameriški kreacionizem vs evolucija, pa to niti ni evropska stvar. niti evolucija ne razlaga kako je nastalo vesolje, tko da pazi kaj primerjaš..

(odgovor članu Ivo.)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 19:25:53   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ivo.

Verjamem, da je še komu smešno tole tolčenje po ponvah in zvoncih in nisem edini, ki me to zabava. Verjemi mi, da imam ravno pravšnjo mero empatije do resnično vernih ljudi, saj so reveži nesrečno špricali osnovnošolsko snov pri biologiji ravno tam nekje okoli Darwina in to jim je za vedno spremenilo življenje. Vera je individualna stvar posameznika in v kaj nekdo veruje se ne bom vtikal. Iskanje lukenj v zakonu draga moja patrino pa je slovenski nacionalni šport in če bi ga državljani začeli obsojat bi naša država celo imela kakšno upanje. Kaj pa misliš, da delajo v parlamentu? Sprejemajo zakone, da bodo imeli poslanci in žlahta kaj delat, ko to ne bodo več. In celotna procedura traja toliko časa samo zato, da se določi kako čim bolj zožat zakonske pogoje na določene osebe. Ni mi čisto jasno kje vidiš žaljenje drugih v delovanju te cerkve. Kdo sploh sem? Zombi? Haha. Mislim, da še nisem vstal od mrtvih in tudi nikoli ne bom.
Živi in pusti živeti patrino, da boš lahko uživala vse ure in vsak dan ;-)

Ti nimaš empatije do nikogar očitno le do sebe Ivek. V isti sapi ko svojo empatijo poveličuješ, se iz vernikov norčuješ. Hodiš sam sebi v zelje. Kaj počnejo v parlamentu je škoda analizirati in iz tega delati dizertacijo. Vsak, ki ima kaj kmečke pameti ve, da se trenutno to, kar se dela pri nas, ne dela prav. In kar je res, je to, da je vera individualna stvar posameznika in to nisi ti potuhtal, temveč je to že dolgo znano. In ker je vera tako intimna stvar in po drugi strani resna stvar, je grdo, da jo izrablja nekdo, ki v bistvu ni veren, temveč jo uporabi le zato, da se sponzorira, si dviguje ego, igra klovna in spravlja v smeh ljudi, ki so brez pravega občutka za sočloveka in za kvaliteten humor. In ni ti jasno, kje vidim žaljenje vernih ljudi? Ja, verjamem, da ti ni jasno. Če človek nečesa ni sposoben razumeti, tega tudi ni sposoben dati. Osebno nikogar ne oviram pri življenju, niti pod razno pa ne mislim lagati in vehamentno kimati, da se z nekom strinjam in ob nekom zabavam, če mi je ob gledanju tehle "kvazi vernikov" namesto njih nerodno. Kaj vse so ljudje pripravljenji narediti za prepoznavnost in lastno promocijouser posted image in kako so nekateri brez lastnega prepričanja in brez hrbtenice, da se jim zdi to zabavno. Pomilovanja vredno. Podpiram vse vstaje, štrajke, upore, ki so bili organizirani v zadnjih časih in kjer ljudje odkrito povedo, da se tako kot se danes živi, pač ne da več živeti. Tole kar delajo tile klovni je pa nevredno slovenskega naroda. Sori Ivek, ti se zaradi mene kar smej, če se imaš zakaj. Kot dedec bi po moje lahko naredil kaj bolj koristnega kot da se skrivaš za ponvo.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Ivo.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 19:31:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Podpiram vse vstaje, štrajke, upore, ki so bili organizirani v zadnjih časih in kjer ljudje odkrito povedo, da se tako kot se danes živi, pač ne da več živeti. Tole kar delajo tile klovni je pa nevredno slovenskega naroda.


tule bi samo dodala, da vstajnike zapirajo, gredo nad njimi s solzilcem... verskega obreda se ne sme motiti


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 19:53:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana



daj ne pretiravaj user posted image

o tem, kaj in zakaj je meni nekaj všeč s tabo ne bom. Ne rabim te zaradi tega blokirat. Še vedno te rada berem, ko si z drugimi uporabniki pišeš
kakorkoli obračaš besede.. to je registrirana verska skupnost.



Nič ne obračam besede.....cel čas govorim o tem, da vidim problem in zakaj vidim problem ravno v tem, da je to registrirana verska skupnost.....

jaz sem še vedno dovolj sposobna, da ti odgovorim kar te zanima, ampak ne bom. "Ne bom" ti težko sprejmeš a ne? user posted image


Pri tebi mi kaj drugega kot sprejet "ne bom" ne preostane......user posted image ker se itak ne spuščaš v debate ampak zgolj bereš in kako "duhovito" spustiš za boljše vzdušje ali da se ohladiš......user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:03:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pri tebi mi kaj drugega kot sprejet "ne bom" ne preostane......user posted image ker se itak ne spuščaš v debate ampak zgolj bereš in kako "duhovito" spustiš za boljše vzdušje ali da se ohladiš......user posted image





no vidiš, kako me kot rr uporabnico dovolj poznaš.. pa ne vem zakaj duhovito v narekovajih user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:06:18   
liliana
A Ivota pa ne bo nobena branilka RR verodostojnosti prijavila, da dela reklamo......? Ali se vsaj obregnila ob to, da se človek prijavi zgolj zato, da nekaj duhovitega napiše o novi in hitro rastoči verski skupnosti.....?

Bemu mast babe, ki stojite odločno za svojimi RR načeli in branite neodvisen forum RR od raznih EPPjevskih provokatorjev.......user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:07:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


no vidiš, kako me kot rr uporabnico dovolj poznaš.. pa ne vem zakaj duhovito v narekovajih user posted image


user posted image
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:14:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


tule bi samo dodala, da vstajnike zapirajo, gredo nad njimi s solzilcem... verskega obreda se ne sme motiti




Torej ponev in pisker nista sveta.....kot recimo pri nekaterih krava......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:18:18   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Podpiram vse vstaje, štrajke, upore, ki so bili organizirani v zadnjih časih in kjer ljudje odkrito povedo, da se tako kot se danes živi, pač ne da več živeti. Tole kar delajo tile klovni je pa nevredno slovenskega naroda.


tule bi samo dodala, da vstajnike zapirajo, gredo nad njimi s solzilcem... verskega obreda se ne sme motiti



Ma daj no Lulu. Čisto vseh vstajnikov in protestnikov tudi ne zapirajo in jih ne šricajo. Vendar je treba kot vstajnik, štrajkar , protestnik z jasno izraženimi načeli in ne neki komedijant, ki želi biti medijsko opazen...imeti hrbtenico, pogum , spoštovanje do drugih- če klenkaš s ponvo, pa je dovolj le to, da nimaš sramu. Prepoved protestov še ni izgovor za takšno igranje komedije in norčevanje. Osebno v tem primeru bolj spoštujem Jehove priče in harekrišnevce, ki so tudi po svoje nenavadni, vendar oni res verujejo in s tem namenom to počnejo- tile pa ..eh.Saj sem že napisala, kako bi lahko koristneje in pametneje izrabili čas in energijo.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali poznate cerkev blaženega zvonenja?
2.5.2014 20:20:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A Ivota pa ne bo nobena branilka RR verodostojnosti prijavila, da dela reklamo......? Ali se vsaj obregnila ob to, da se človek prijavi zgolj zato, da nekaj duhovitega napiše o novi in hitro rastoči verski skupnosti.....?

Bemu mast babe, ki stojite odločno za svojimi RR načeli in branite neodvisen forum RR od raznih EPPjevskih provokatorjev.......user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Počakaj- mogoče sedajle nimajo časa, ker se učijo igrati na ponvo in piskeruser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?