|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OI - kaj gledate?
11.2.2014 10:01:34   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ce se ne motim je tudi Adidas tipicna nemska pravljica o uspehu. Dva brata ustanovita eno firmo in ko firma zraste jo razdelita in vsak pobere polovico, naredi iz svoje polovice eno vodilnih v svoji panogi in brata kmalu zasedata vrh nemske lestvice najbogatejsih nemcev.


Nekako tako, ja.
Samo da nista uspela vsak v svoji panogi, ampak sta (bila) rivala v isti panogi - športnih oblačilih in obutvi. Gre za Adidas in Pumo.

http://en.wikipedia.org/wiki/Adidas

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OI - kaj gledate?
11.2.2014 11:40:53   
malaMravljica
Patea, smotana sem, sej vem, da je ista panoga, sam tok blesavo sem napisala.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OI - kaj gledate?
11.2.2014 11:50:51   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


ni mi bilo čisto jasno, ali misliš v isti ali v dveh panogah, pa sem komentirala


sem že dolgo časa nazaj gledala dokumentarec o njima; zanimiva zgodba

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
11.2.2014 11:58:50   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....


podpis....ni mi blo jasno kaj oz. kdo je mazečka

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
11.2.2014 12:05:14   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....


Ja, sam res.
Danes sem gledala ponivitev, na HRT - in so o sosedih (BIH in Slovenija), govorili samo dobro user posted image . Mi pa takoj popljuvat, kr neki.

malo mimo OI, pa vseeno...pri nas karkoli prebreš je eno samo pljuvanje, sploh če rezultati niso več odlični. Tako fino se je naslajat nad nekom ki 'pada', med tem ko berem na hrvaškem njihov časopis, revije, pa pišejo z veliko bolj prizanesljivim 'tonom' o nekom, ki ni več med najboljšimi.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
11.2.2014 12:43:06   
alda
cenim prav vsakega športnika, ki se trudi po svojih močeh, pa naj bo prvi ali pa zadnji,ker
tudi za zadnje mesto je moral nekaj pokazati".

Tako da BRAVO Tina : 4. na OI je več kar velika večina pozerjev in "poznavalcev" športa ne bo nikoli dosegla niti v sanjah, kamoli v resnici!



bdw:jaz npr nebi mogla biti niti diskvalificirana na tekmi, ker sem tak teleban za smučanje, da si še smučk ne znam sama pripet user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
11.2.2014 17:50:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: alda

cenim prav vsakega športnika, ki se trudi po svojih močeh, pa naj bo prvi ali pa zadnji,ker
tudi za zadnje mesto je moral nekaj pokazati".


Tudi zadnji mora biti nekdo, ker ni druge matematike user posted image .
In imeti pogum in dobro voljo, tudi če samo za sodelovanje. Npr bob Jamajka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
11.2.2014 19:53:23   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mika


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....


Ja, sam res.
Danes sem gledala ponivitev, na HRT - in so o sosedih (BIH in Slovenija), govorili samo dobro user posted image . Mi pa takoj popljuvat, kr neki.

malo mimo OI, pa vseeno...pri nas karkoli prebreš je eno samo pljuvanje, sploh če rezultati niso več odlični. Tako fino se je naslajat nad nekom ki 'pada', med tem ko berem na hrvaškem njihov časopis, revije, pa pišejo z veliko bolj prizanesljivim 'tonom' o nekom, ki ni več med najboljšimi.



Joj, pljuvajo ja . Še naš ata, skor pri sedemdesetih, je danes ugotovil " uboga, se ji prav vidi, da je stara, sem jo videl včeraj na 24 ur, pa saj ona kaže tvoja leta uškinamama " user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 6:08:37   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Joj, pljuvajo ja . Še naš ata, skor pri sedemdesetih, je danes ugotovil " uboga, se ji prav vidi, da je stara, sem jo videl včeraj na 24 ur, pa saj ona kaže tvoja leta uškinamama " user posted image



valda si vzela kot kompliment. Maze(čka) je ful mlada! user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 9:05:40   
petea
No, pa se ji je končno poklopilo tako, kot se je moralo.

Pa ima olimpijsko zlato!
Čestitke Tini!
In ostalim našim dobitnikom medalj!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 9:59:01   
malaMravljica
Ja, odkar smo se skor skregali kdo je tisti ruski ****, ki je prizgal olimpijski ogenj, so nasi sportniki pridelal srebro, bron, bron in zlato. Med 4 dobitniki medalj pa 3 zenske. Bravo punce!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 18:43:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ja, odkar smo se skor skregali kdo je tisti ruski ****, ki je prizgal olimpijski ogenj, so nasi sportniki pridelal srebro, bron, bron in zlato. Med 4 dobitniki medalj pa 3 zenske. Bravo punce!!


Dobro jim gre user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 21:36:50   
malaMravljica
****

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 21:39:23   
malaMravljica

Ha ha ha, kaj pa je tko zaljivega, ce napisem x in y skupaj brez presledka, da je treba cenzurirat v **** ? Madona je RR ratal Lukkast.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
12.2.2014 22:06:57   
LuLu
kako pa je Vanesa Mae? Jo je katera videla smučati? Je sploh v Sočiju?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
13.2.2014 13:51:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kako pa je Vanesa Mae? Jo je katera videla smučati? Je sploh v Sočiju?


Na otvoritvi je bila.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
13.2.2014 14:04:19   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kako pa je Vanesa Mae? Jo je katera videla smučati? Je sploh v Sočiju?


Na otvoritvi je bila.....


kot glasbenica ali kot športnica?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
13.2.2014 15:17:29   
petea
pred dnevi je bil en zanimiv dokumentarec;
iz njega mi je ostala v spominu izjava enega Rusa: 'Rusija je izrazito zimska država. Zelo se morate potruditi, da najdete kraj, kjer pozimi ni snega. In tak kraj je Soči.'
user posted image

očitno bo to kar držalo, saj se igre glede na temperature počasi spreminjajo v poletne:
http://www.rtvslo.si/sport/oi-2014/pomlad-v-sociju-19-stopinj-in-kratki-rokavi/329797

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
13.2.2014 16:28:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea


kot glasbenica ali kot športnica?


Šla je v mimohodu športnikov pod tajsko zastavo.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
13.2.2014 16:50:45   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kako pa je Vanesa Mae?


Nastopila bi naj v veleslalomu.



Aja, smučati pa je začela pred 6 meseci. user posted image

Še je upanje zame, da se kdaj uvrstim na olimpijado ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
14.2.2014 9:15:35   
malaMravljica
Patea, itak imas prav vse moznosti, da prides na zimske OI cez 4 leta. Sam poglej to slavno Vaneso Mae, smucat je zacela pred 6 meseci kot pravite in v smucarski dezeli pod Alpami se je kvalificirala na OI, saj je povedal komentator na uvodnen mimohodu sportnikov, ce se ne motim je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi. In ji je uspelo. Punca je ocitno multisupertalent. Na veleslalomu bo zihr k strela vijugala med kolicki.
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami. Mene ne ne bi presenetlo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
14.2.2014 10:03:10   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi.

na katerih je tekmovalo po največ 10 tekmovalk user posted image

P.S.: A so se tudi druge soborke uvrstile na ZOI? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami.

Ne, ne, ne ona. Bom kar jaz tista. user posted image


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
14.2.2014 10:16:33   
malaMravljica
Patea, super odlocitev, da gres na naslednje poletne OI. Sam sedaj ne izgubljaj casa, dobit mores eno drzavo, da se gres kvalificirat, menda ne bos sla s podmladkom Brigite Bukovec se merit a ne. Po moje bo za tek na 100 m z ovirami pravsnji Vatikan, tam mogoce prides zraven, pa se kesa imajo tok, da se vrece ze trgajo pod vsebino, tam das 20 centov v mosnjo in bo user posted image


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 8:23:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Patea, itak imas prav vse moznosti, da prides na zimske OI cez 4 leta. Sam poglej to slavno Vaneso Mae, smucat je zacela pred 6 meseci kot pravite in v smucarski dezeli pod Alpami se je kvalificirala na OI, saj je povedal komentator na uvodnen mimohodu sportnikov, ce se ne motim je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi. In ji je uspelo. Punca je ocitno multisupertalent. Na veleslalomu bo zihr k strela vijugala med kolicki.
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami. Mene ne ne bi presenetlo.


Le za info...user posted image

Z velesalomsko progo se je spopadla tudi svetovno znana violinistka, Vanessa Mae. Z zaostankom +26.98 po prvi vožnji zaseda zadnje, 74. mesto.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 9:02:22   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Patea, itak imas prav vse moznosti, da prides na zimske OI cez 4 leta. Sam poglej to slavno Vaneso Mae, smucat je zacela pred 6 meseci kot pravite in v smucarski dezeli pod Alpami se je kvalificirala na OI, saj je povedal komentator na uvodnen mimohodu sportnikov, ce se ne motim je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi. In ji je uspelo. Punca je ocitno multisupertalent. Na veleslalomu bo zihr k strela vijugala med kolicki.
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami. Mene ne ne bi presenetlo.


Le za info...user posted image

Z velesalomsko progo se je spopadla tudi svetovno znana violinistka, Vanessa Mae. Z zaostankom +26.98 po prvi vožnji zaseda zadnje, 74. mesto.



dobra je user posted image
jaz bi se odrazala slabše ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?