|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 19:13:06   
TomTaylor
Pobiram stave :-) Jz rečem: Putin. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 19:19:54   
nananaja
tud jst tko mislem. to so njegove igre

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 19:34:44   
Felicita
valda da putin user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 20:05:36   
Felicita
user posted image

oh well.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 20:08:13   
Stanislava_
Je Putin ali ni?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 20:10:52   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Je Putin ali ni?



šment. Ni. "popušila" sem milijon dolarjevuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 20:14:48   
Stanislava_
Kdo pa?

Ne sekiraj se user posted image , naslednja prilika je že na letnih OI

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 20:31:23   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kdo pa?

Ne sekiraj se user posted image , naslednja prilika je že na letnih OI



En "nikad čula svetovno znani" hokejist oz. golman če sem prav slišala.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 21:54:24   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kdo pa?

Ne sekiraj se user posted image , naslednja prilika je že na letnih OI



En "nikad čula svetovno znani" hokejist oz. golman če sem prav slišala.


No ta nikad čula zadeva je par kategorij nad našo mazečko. Človek je hokejska legenda v svetovnem merilu ne sam rusiji. In to v nekem športu, ki je rahlo drugačnih razsežnosti kukr alpsko smuučanje in neka obskurna mazečka (z vsem dolžnim spoštovanjem do svetovne prvakinje), ki je v primerjavi s tem modelom kje ogen upalil 'kr neki nikad čuo'.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
7.2.2014 22:10:36   
liliana
No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
8.2.2014 7:12:10   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....


Za nas je Tinca nacionalni simbol. Nekaj kar nas prezentira zunaj. Za povrh je še lepa. Prepoznana predvsem tam kjer je alpsko smučanje zakon. Za ruse je pa kr neki. Prvič niso alpskosmučarski narod drugič pa so s hokejem nekje tam kukr amerikanci. Je hokej nekako nacionalni šport. In legende so svetinje. Tako kukr je nam smučanje in pač smučarji ki so neki dosegli.
Ampak roko na srce, da v športih ki niso ravno za dol past svetovno popularni in se v njih obrača denar, tudi še taki šampioni ne bodo nikoli dosegli neke vsesplošne prepoznavnosti in slave. In smučanje je tudi en takih športov. Ni to kategorija nogomet, F1, hokej, košarka.

Ps. Nisem športni fanatik, niti hokejski navdušenec.

P.s. Zakaj pa Tina ni nosila naše zastave? A kdo ve? Logično bi blo da jo nosi najboljši.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
8.2.2014 7:51:14   
*Goričanka*
IZVIRNO SPOROČILO: dota

P.s. Zakaj pa Tina ni nosila naše zastave? A kdo ve? Logično bi blo da jo nosi najboljši.


Pa saj jo je nosila v Vancouvru. Zakaj bi jo dvakrat zaporedoma?

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
8.2.2014 8:40:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: dota


Za nas je Tinca nacionalni simbol. Nekaj kar nas prezentira zunaj. Za povrh je še lepa. Prepoznana predvsem tam kjer je alpsko smučanje zakon. Za ruse je pa kr neki. Prvič niso alpskosmučarski narod drugič pa so s hokejem nekje tam kukr amerikanci. Je hokej nekako nacionalni šport. In legende so svetinje. Tako kukr je nam smučanje in pač smučarji ki so neki dosegli.
Ampak roko na srce, da v športih ki niso ravno za dol past svetovno popularni in se v njih obrača denar, tudi še taki šampioni ne bodo nikoli dosegli neke vsesplošne prepoznavnosti in slave. In smučanje je tudi en takih športov. Ni to kategorija nogomet, F1, hokej, košarka.




Tako kot je za slovence Tretnjak kar neki....prav tako Irina Rodnina......in s Tretnjakom in Rodnino so rusi malo "požugali" kje si želijo zlata verjetno in kje ga lahko dobijo.....









(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
8.2.2014 8:41:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: *Goričanka*

IZVIRNO SPOROČILO: dota

P.s. Zakaj pa Tina ni nosila naše zastave? A kdo ve? Logično bi blo da jo nosi najboljši.


Pa saj jo je nosila v Vancouvru. Zakaj bi jo dvakrat zaporedoma?


Zakaj pa ne dva krat zaporedoma.....? Še vedno je med "zimskimi smučarji" najboljša.......

(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
8.2.2014 23:22:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No malo lepše pa se vseeno lahko izražaš, če nas želiš razsvetliti z znanjem o hokejski legendi.....ni se treba spuščati na primitiven nivo in uporabljati za primerjavo "obskurno mazečko".....


Ja, sam res.
Danes sem gledala ponivitev, na HRT - in so o sosedih (BIH in Slovenija), govorili samo dobro user posted image . Mi pa takoj popljuvat, kr neki.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OI - kaj gledate?
8.2.2014 23:26:01   
Stanislava_
Hokej, bob, tek na smučeh, umetnostno in hitrostno drsanje - to so športi, ki jih nikoli ne spremljam, sploh, pogledam pa kakšno (ponavdi ne več kot eno user posted image ) tekmo na OI, če je mogoče.

Najbolj me zanima bob, do kje bo prišla Jamajka user posted image  user posted image user posted image .

Pa pri vas, kaj spremljate?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OI - kaj gledate?
8.2.2014 23:52:21   
TomTaylor
A ni bila MEGA otvoritev v Sočiju? Kljub temu, da niso uspeli z zaključnimi deli, otvoritev je bila pa fenomenalna in je presegla vsa pričakovanja.
Kar se pa hokeja tiče - hokej in rusija...sinonim...., samo tale golman...jz sem še premlada, da bi ga poznala, pa čeprav je svetovno znan. Mi je pa žalostno, da Slovenka piše o Tini Maze kot o "mazečki" ipd....Kakšen odnos user posted image Čeprav smo majhni "ambasadorje" pa imamo vseeno odlične!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OI - kaj gledate?
8.2.2014 23:53:56   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Najbolj me zanima bob, do kje bo prišla Jamajka user posted image  user posted image user posted image .





hehe, carji teli jamajčani :-)) mene tudi zanima in držim pesti, da se bodo dobro uvrstili.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OI - kaj gledate?
9.2.2014 10:44:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A ni bila MEGA otvoritev v Sočiju? Kljub temu, da niso uspeli z zaključnimi deli, otvoritev je bila pa fenomenalna in je presegla vsa pričakovanja.


Meni ja user posted image .

Nisem opazila, da dela niso bila zaključena, ker se je vse svetilo. Vsa čuda rasvetjave v kombinaciji z rusko dušo (odlična mi je bila abeceda na začetku, čeprav so malo hiteli - je bilo treba pri 31 črkah user posted image ) in nepremičnim Putinovim pogledom user posted image . Skratka, bilo mi je vredno ogleda - ruska deklica, balet, pot bakle...

Najbolj pa me je fascinirala obleka gospodične, ki je nosila ime republike Iran - oblečena spodaj v dolgo krilo.Sicer podrobnost, ampak mi je bilo lepo.

Od oblek držav so mi bili zmagovalci Poljaki user posted image  - najbolj zimsko elegantni, z drugega konca pa Nemci - kot bi kupili obleke v prvi kitajski trgovini. Všeč so mi bile tudi Rusinje v plaščih, in Ameri v tistih pisanih jopah. Naši pa nekje v zgornji tretjini user posted image . Mogoče kdo ve, kdo je šival bunde?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OI - kaj gledate?
9.2.2014 10:45:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Mi je pa žalostno, da Slovenka piše o Tini Maze kot o "mazečki" ipd....Kakšen odnos user posted image Čeprav smo majhni "ambasadorje" pa imamo vseeno odlične!


Olimpijski duh je še na oni strani Urala...



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: OI - kaj gledate?
9.2.2014 12:03:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Od oblek držav so mi bili zmagovalci Poljaki user posted image  - najbolj zimsko elegantni, z drugega konca pa Nemci - kot bi kupili obleke v prvi kitajski trgovini.


metulj333, a sem ti rekla, da so nemci kot bi pobegnil iz slabe trgovine? mavrica maj es user posted image

p.s. ok, če je bilo pa tko fajn, bom pa dl-jala otvoritev, da si pogledam to čudo..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.2.2014 12:04:18 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: OI - kaj gledate?
9.2.2014 13:11:41   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Všeč so mi bile tudi Rusinje v plaščih, in Ameri v tistih pisanih jopah. Naši pa nekje v zgornji tretjini user posted image . Mogoče kdo ve, kdo je šival bunde?


hehe, Rusija je bla tut meni všeč. Pa nizozemci. Američani pa kot ene maškare, mi niso bili všeč. Naši mi imajo pa zelo všečno opravo, res ni slaba.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: OI - kaj gledate?
9.2.2014 14:04:39   
malaMravljica
Jaz sem tud samo pogledala kaj za ene obleke imajo nemci, pa so jih v Rusiji baje full lepo sprejeli z barvo mavrice.

Sem tudi spremljala otvoritev na nemski nacionalki in ko so prikorakali slovenci notri je komentator reku, da v tej ekipi je ena prava zvezda in to je Tina Maze. Zelo lepo je govoril o njej, kot vedno. Je pa pol komentator prav z zanimanjem spremljaj, ce bo uni, ki je pol ogenj prizgal, baklo predal naprej.

Seveda je Tina glavna zvezda v smucarskih drzavah, je tudi prav tako, tam nam dela reklamo. Sej Sloveniji je verjetno bolj pomembna prepoznavnost v Avstriji, Italiji, Nemciji, Svici, Franciji,
... Kot pa v Rusiji. Ze res, Rusija je velik trg, samo za nas je Evropa bolj pomembna. Svak je sel zadnjic sluzbeno v Rusijo, so jih tu pripravljali, da Rusija ni Evropa, sam potem je reala prekosila vsa pricakovanja. Celo leto priprav in dogovarjanja, na eno visoko stavbo naj bi neko velikansko reklamno konstrukcijo montiral. In so prisli tja, pa stavba kamor naj bi montiral se stala ni ne.

Sicer pa kaksna skoda Robi Kranjec se je poskodoval, danes ne bo skakal.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: OI - kaj gledate?
10.2.2014 18:40:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz sem tud samo pogledala kaj za ene obleke imajo nemci, pa so jih v Rusiji baje full lepo sprejeli z barvo mavrice.


Ziher je bilo namerno, zdaj bodo pisani Adidas v Rusiji prodajali kot vroče žemljice user posted image . Pišuka, a je Adidas sploh nemški?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: OI - kaj gledate?
10.2.2014 22:54:42   
malaMravljica
Ce se ne motim je tudi Adidas tipicna nemska pravljica o uspehu. Dva brata ustanovita eno firmo in ko firma zraste jo razdelita in vsak pobere polovico, naredi iz svoje polovice eno vodilnih v svoji panogi in brata kmalu zasedata vrh nemske lestvice najbogatejsih nemcev. Neki tacga no.

Na to, da so nemci res lih dost kicasti za ruse pa nisem pomislila. Imas prav user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!