|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 9:04:37   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Patea, super odlocitev, da gres na naslednje poletne OI. Sam sedaj ne izgubljaj casa, dobit mores eno drzavo, da se gres kvalificirat, menda ne bos sla s podmladkom Brigite Bukovec se merit a ne. Po moje bo za tek na 100 m z ovirami pravsnji Vatikan, tam mogoce prides zraven, pa se kesa imajo tok, da se vrece ze trgajo pod vsebino, tam das 20 centov v mosnjo in bo user posted image



bojim se, da Vatikan ne bo ravno najbolj ustrezna rešitev; verjetno bi pri njih prišla v ožji izbor, če bi bila sposobna izvesti brezmadežno spočetje ali kakšni drugi čudež ...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 10:05:35   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Patea, itak imas prav vse moznosti, da prides na zimske OI cez 4 leta. Sam poglej to slavno Vaneso Mae, smucat je zacela pred 6 meseci kot pravite in v smucarski dezeli pod Alpami se je kvalificirala na OI, saj je povedal komentator na uvodnen mimohodu sportnikov, ce se ne motim je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi. In ji je uspelo. Punca je ocitno multisupertalent. Na veleslalomu bo zihr k strela vijugala med kolicki.
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami. Mene ne ne bi presenetlo.


Le za info...user posted image

Z velesalomsko progo se je spopadla tudi svetovno znana violinistka, Vanessa Mae. Z zaostankom +26.98 po prvi vožnji zaseda zadnje, 74. mesto.




Zihr kaksna zarota. Nekdo, ki je med 10 najboljsimi v drzavici iz katere prihaja Tina Maze si pac ne more prismucat 26.98 zaostanka. No go, ne ce si se kvalificiral v Sloveniji, to bi bilo mozno, ce si se kvalificiral na Kubi, ma ne v dezeli pod Alpami. Nooo, mogoce je pa sla sredi progr se hitro na caj z limono in rumom, saj jo je zihr zeblo, doma ima trenutno vroce poletje.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 11:19:11   
liliana
Pustimo Vaneso......in gremo raje k Tini....Bravo punca!

Pa še hokejistom en bravo....

user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 12:17:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pustimo Vaneso......in gremo raje k Tini....Bravo punca!

Pa še hokejistom en bravo....

user posted image



še z moje strani user posted image

kapo dol vsem, dobri so

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 12:24:48   
petea
nič, zdaj pa grem študirat, v koga bi se šla reinkarnirat, da pridem do nastopa na OI user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
18.2.2014 18:12:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 21:08:28   
Stanislava_
Danes so razturili na polni črti, še hokejisti za zraven.

Tina je bila pri prvi medalji videti takooo zelooo srečna, nekako zadovoljena user posted image , danes pa je bolj občutek zmagoslavja, se mi zdi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
18.2.2014 21:33:06   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: dota
Za nas je Tinca nacionalni simbol. Nekaj kar nas prezentira zunaj. Za povrh je še lepa. Prepoznana predvsem tam kjer je alpsko smučanje zakon. Za ruse je pa kr neki.



Zdaj pa resnično dvomim, da je za ruse Tinca Mazečka kr neki.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
19.2.2014 18:18:33   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: dota
Za nas je Tinca nacionalni simbol. Nekaj kar nas prezentira zunaj. Za povrh je še lepa. Prepoznana predvsem tam kjer je alpsko smučanje zakon. Za ruse je pa kr neki.



Zdaj pa resnično dvomim, da je za ruse Tinca Mazečka kr neki.



Nacionalni mediji največ pišejo o nacionalnih junakih. Kolikor sem zasledila rusko Pravdo ali francoski Le Monde, samo navajajo dogodke (zmage) določenega dne, ukvarjajo pa se bolj ali manj s svojimi junaki.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
19.2.2014 18:35:20   
malaMravljica
lej kaj sem pa jaz v nemskih medijih danes zasledila.
na 17 straneh je.
http://www.sueddeutsche.de/sport/karriere-von-tina-maze-kate-moss-aus-rna-1.1061930

pa se ena smesna od danes. Na ORF, ko so koncevali z bordanjem danes in je se enkrat povedal dobitnike medalj, pa da Avstrije ni zraven in je omenil bron za Slovenijo, dobitnik Zan Kosir, ki zivi le 5 minut od Avstrije v mestu z neizgovorljivim imenom Trzic. Hehe... smo se smejali, ko mi zmagujemo nas bi pa kar imeli ti Avstrijci user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
19.2.2014 19:36:45   
rozilu
Pridni Nemci. Sicer je bolj zgodba v 17 slikah, ker teksta je bolj malo, ampak itaj je to to - škoda da je v nem., če ne bi še jaz prebrala user posted image user posted image user posted image ...

Sem zadnjič slučajno vidla, da je imela Tina intervju na ORF (po prvi zlati) in me je prav zanimalo kako govori nemško - tako lepo s slovenskim naglasom, da jo še jaz razumem user posted image .

Drugače pa OI: Bravo Tina, Peter, Vesna, Teja in Žan pa seveda vsi ostali športniki, ki se trudite!!! Res so lahko naš ponos! In sploh ne morem verjet, da so dobili 7 (!!!!!!) medalj, pa še kaka več lahko pade... Noooro

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
19.2.2014 21:04:21   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
ki zivi le 5 minut od Avstrije v mestu z neizgovorljivim imenom Trzic.



Od danes naprej je Tržič - BRONZič

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
19.2.2014 22:08:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

lej kaj sem pa jaz v nemskih medijih danes zasledila.
na 17 straneh je.
http://www.sueddeutsche.de/sport/karriere-von-tina-maze-kate-moss-aus-rna-1.1061930


user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
22.2.2014 17:28:29   
Stanislava_
Še ena medalja danes user posted image , noro, osem komadov, kdo bi si misli.l.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
10.7.2014 20:03:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Patea, itak imas prav vse moznosti, da prides na zimske OI cez 4 leta. Sam poglej to slavno Vaneso Mae, smucat je zacela pred 6 meseci kot pravite in v smucarski dezeli pod Alpami se je kvalificirala na OI, saj je povedal komentator na uvodnen mimohodu sportnikov, ce se ne motim je morala v slovenskih kvali bit 10 x med najboljsimi desetimi. In ji je uspelo. Punca je ocitno multisupertalent. Na veleslalomu bo zihr k strela vijugala med kolicki.
Mogoce bo cez dve leti na poletnih igrah skakala v visino ali tekla na 100 m z ovirami. Mene ne ne bi presenetlo.


Le za info...user posted image

Z velesalomsko progo se je spopadla tudi svetovno znana violinistka, Vanessa Mae. Z zaostankom +26.98 po prvi vožnji zaseda zadnje, 74. mesto.




Zihr kaksna zarota. Nekdo, ki je med 10 najboljsimi v drzavici iz katere prihaja Tina Maze si pac ne more prismucat 26.98 zaostanka. No go, ne ce si se kvalificiral v Sloveniji, to bi bilo mozno, ce si se kvalificiral na Kubi, ma ne v dezeli pod Alpami. Nooo, mogoce je pa sla sredi progr se hitro na caj z limono in rumom, saj jo je zihr zeblo, doma ima trenutno vroce poletje.



Njeno kvalificiranje na OI ni bilo zarota, ampak šov talentov: http://www.24ur.com/sport/zimski_sporti/se-obeta-velik-skandal-obstaja-sum-hudih-krsitev-v-primeru-olimpijskih-kvalifikacij-vanesse-mae-na-krvavcu.html

Vanessa Mae je na olimpijskih igrah februarja letos v Sočiju zastopala Tajsko z očetovim priimkom Vanakorn. Tajci naj bi SK Triglavu plačali, da so tekme priredili tako, da se je Maejevi uspelo kvalificirati na OI v Soči. "IO na podlagi zbranih dejstev ugotavlja, da obstaja objektivna odgovornost oseb, ki so sodelovale pri prijavi in izvedbi tekmovanja. Sodelujoče osebe Borut Hrobat, vodja tekmovanja, Vladimir Makuc, glavni sodnik, Matjaž Goltez, časomerilec, in Tugo Marinček," je zapisano v sklepu IO. Omenjene osebe imajo prepoved delovanja pri aktivnostih SZS naslednja štiri leta.

Komisija SZS je pregledala okoliščine tekme, pridobila dokumente ter opravila pogovore, o kršitvah pa je Jurij Žurej, direktor SZS, na seji IO na sedežu zveze v Ljubljani govoril več kot pet minut. user posted image

Komisija SZS, ki je pripravila poročilo, je zapisala, da obstaja utemeljen sum prirejanja izvedbe tekme in prirejanja časov, da je ena tekmovalka lahko izpolnila olimpijsko normo. Žurej pa je zatrdil, da pri vsem tem "ne trdimo, da je za kršitve vedela tekmovalka, za katero naj bi bila tekma pripravljena".



'Kar' 5 minut je bilo potrebnih, da so opisali kršitve ob kvalifikaciji ... user posted image
In seveda glavna akterka zgodbe ni nič vedela, zakaj se gre ... user posted image
Nekateri očitno res živijo zaviti v vato ...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
10.7.2014 21:27:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

'Kar' 5 minut je bilo potrebnih, da so opisali kršitve ob kvalifikaciji ... user posted image
In seveda glavna akterka zgodbe ni nič vedela, zakaj se gre ... user posted image
Nekateri očitno res živijo zaviti v vato ...


Mogoče je bila megla na Krvavcu..se je šele zdaj vreme razjasnilo user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdo bo prižgal olimpijski ogenj?
10.7.2014 21:39:14   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

'Kar' 5 minut je bilo potrebnih, da so opisali kršitve ob kvalifikaciji ... user posted image
In seveda glavna akterka zgodbe ni nič vedela, zakaj se gre ... user posted image
Nekateri očitno res živijo zaviti v vato ...


Mogoče je bila megla na Krvavcu..se je šele zdaj vreme razjasnilo user posted image


user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbira imena
nataly33

prosim za pomoč pri izbiri fantovskega imena.hvala

Matej (62%)

Marcel (38%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!