|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2013
2.7.2013 21:21:42   
ni_ka21
Poznam eno ki ima peg peregov voziček gt3 in je zelo zadovoljna, sploh ne potrebuje košare, ker je voziček primeren že za novorojenčka. Ja za ime imava tudi midva malce problemčekuser posted image .Prvemu sva dala ime, ko sva ga videla...mislim da enostavno veš kakšno ime mu paše, ko ga vidišuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Novembrke 2013
3.7.2013 6:29:12   
Danijeladejan
Pozdravljene user posted image
Da vam javim da je 3d za nami,res lepo in nepozabnouser posted image Pričakujemo pa user posted image user posted image Vse je ok,PDP pa bi naj bil 5.11. Moja ginekologinja mi je rekla 3.11, ampak saj je normalno da se premika malo. Pokukala bo pa ven, točno takrat ko bo ona htela user posted image Je pa zelo zelo aktivna že navsezgodaj zjutrajuser posted image No zdaj pa bomo lahko tudi kaj roza kupli user posted image

Uživajte user posted image

(odgovor članu ni_ka21)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Novembrke 2013
3.7.2013 8:10:53   
iris1978
Pozdravljene punce,

da se še malo tu javim in ne samo na fb. Sem v 21. tednu, rok imamo v sredini novembra -17.11. Kaj bomo dobili še ne vemo, ker vztrajno skriva in ima popkovino med nogicami. Upam, da se bo jutri kaj več videlo. Počutje je ok, včasih me samo malo dol tišči, trebušček pa vztrajno raste. Ker sem na dieti zaradi sladkorne, sem iz prvotnih + 7, prišla na samo +2, kg grejo samo dol. Ampak dokler otroček dobi vse, me sploh ne moti, ker jih tako imam viška. Če katera rabi kaj dodatnih kil jih podarim user posted image . Uživajte user posted image

(odgovor članu Danijeladejan)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Novembrke 2013
4.7.2013 8:50:36   
reza1
tintin tale vaš voziček mi je pa noro všeč! user posted image Bom šla malo pofirbcat v trgovino user posted image

Imena...midva še ne veva spola, ampak za punčko mava nek ožji izbor, zatakne se pa pri fantku user posted image so nama všeč popolnoma različna imena. Zaenkrat se še ne pregovarjava veliko o tem, si pravim, da bo že še čas user posted image Po dopustu naju čaka morfologija, tko da mogoče bo pa potem kaj več znano glede spola.

Trenutno pa komaj čakam morjeeee, greva to soboto, in že pakiram user posted image

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Novembrke 2013
4.7.2013 15:43:15   
srečkicanosečkica
Hey! Končno najdla še ostale srečke user posted image , ki pričakujejo novembrauser posted image
Rok imam 29 novembra in se že vsi veselimo novega člana user posted image . Vidim da imate že nekatere vse nabavljeno, no jaz še nimam trenutno nič, trenutno pa mi gre najbolj voziček po glavi user posted image ker jih je tolko in ne veš katerega izbrat hehe verjetno pa bom šla pogledat v mb v e leclerka ko je neka nova trgovina z vozički.Če bi blo po moje bi ga že verjetno mela, sam hvala bogu me je moj mal bremzo hehe.
Na naslednji pregledek gremo 23.7 kjer bo gin pregledla vse organčke najine user posted image in se že oba s partnerjem zelo veselima saj je na pregledu nuhalne bil pravi migec.
Uživajte user posted image se javim še kajuser posted image

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Novembrke 2013
8.7.2013 13:59:02   
the seven
Punce, rabim pomoč oz nasvet. Že na začetku sem vedela, da nebom mogla imeti previjalne mize zaradi prostora zato bom imela samo pločo, ki jo daš na posteljico in previjaš. Sedaj me me z vseh strani matrajo, da moram imeti obvezno nekaj za previjati in oblačiti v kopalnici, ker ko bom kopala user posted image naj ga nebi nosila v spalnico, zaradi temperaturne razlike, ampak ga previla in oblekla v kopalnici, kjer je pravtako prostorsko bolj švoh, da bi postavila še nekja tja.

Kakšen nasvet kako boste to izvedle ali pa če katera že je bila v podobni situaciji. Je res potrebno vse imeti v kopalnici. Sama imam od kopalnice do spalnice 3 korake. Malo tavam v temi sedaj, kaj in kako naj naredim.

Sicer smo pa z user posted image super, v tem tednu nas čaka morfologija in že komaj čakamo. Malo imamo zmešane štrene, ker imamo še poleg tega smrt v družini in pogreb ravno na dan mojega pregleda, upam, da mi bo šla G toliko na roko, da mi za kakšen dan prestavi pregled. No bomo že nekak.

Pozdravček vsem :)

(odgovor članu srečkicanosečkica)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Novembrke 2013
8.7.2013 15:55:25   
Matkurja
Mi v kopalnici nismo imeli previjalne blazine, ker imamo taozek pralni stroj, drugam pa nismo imeli placa postavit. No, od začetka sem si vsakič na tam ozkem PS naštimala eno debelo brisačo in ga gor položila in malo obisala, dobro zavila in potem odnesla v sobico, kjer je bila previjalna. Pol k je bil večji, sem ga pa direkt iz banje v brisačo zavila in nesla v sobico. Pa je bil rojen pozimi.
Kar se pa tiče previjalne.. je bolj na komot, ker imaš lahko zaven tudi pripomočke, ki jih pri previjanju potrebuješ, ampak tudi to se da po moje uredit.

(odgovor članu the seven)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Novembrke 2013
9.7.2013 9:15:42   
anit6
Tudi pri nas ni možnosti, da bi imeli previjalno mizo v kopalnici, ker je tko majhna, da se kumi obrneš notri. Imam jo v dnevni sobi in ko bom otročka okopala ga bom zavitega nesla v dnevno in tam preoblekla,..itd.

Glede na to, da imaš spalnico tako blizu, mislim da te sploh ne rabi skrbet.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Novembrke 2013
9.7.2013 15:01:11   
KulGirl
Druga možnost je, da banjico nesete v prostor kjer boste dojenčka lahko skopali in potem tudi uredili in oblekli. Tako ne bo nobenih temperaturnih šokov.

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Novembrke 2013
9.7.2013 16:52:11   
ni_ka21
Mi smo imeli samo kociko na pralnem stroju, pa je bil malček vedno na mehkem in porihtan v kopalnici:)

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Novembrke 2013
9.7.2013 17:47:28   
ni_ka21
Mi smo si kar kociko nesli v kopalnico pa dali gor na pralnistroj in smo vse rešli tako kot je potrebnouser posted image

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Novembrke 2013
9.7.2013 19:18:21   
mala zirafa
A stenska previjalna ne pride v poštev?Jaz bi jo najraje imela, pa mož noče delat lukenj v ploščice.Bomo kupili predalnik z blazino, ki nam bo služil tudi potem.

(odgovor članu ni_ka21)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Novembrke 2013
10.7.2013 13:56:09   
Anonimen
Čao babuške,

Samo na hitrco se javljam, da vam javim, da sem dobila rezultate od amnicenteze in je z našo deklico vse ok user posted image user posted image user posted image ! Tako da nismo dečka klicali Lili user posted image . Moje težave z razbijanjem srca so veliko boljše sedaj, ko jemljem železo, pa bolniško so mi podaljšali do konca avgusta user posted image . Morfologijo sem že imela, je bilo vse ok, razen naša Lili je nekam drobčkena, zato imam jutri še enkrat morfologijo v lj. porodnišnici, da preverijo še pretok krvi v žilah, da naša punčica slučajno ne dobiva premalo hrane. Sicer je bila že prva hčerka zelo drobčkena (rodila se je z 2.850, čeprav samo 1 teden prezgodaj), pa še sedaj je taka suhcena baletka user posted image . Tako da mislim, da so se samo zmotili v PDP in se mi bo iz 4. novembra premaknil za en teden naprej. Vam jutri javim, kako je bilo na pregledu in vas še malo bolje preberem in pokomentiram.

Lep poletni pozdrav user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Novembrke 2013
10.7.2013 16:26:35   
Sončnica...
Malo da javim mofrologija super ... Pregled super imamo 500g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Novembrke 2013
10.7.2013 17:35:03   
mala zirafa
A ste za to da bi si izmerile trebuhe okoli popka in poročale?

(odgovor članu Sončnica...)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Novembrke 2013
11.7.2013 7:44:35   
november2010
Pozdravljene.... tudi pri nas pričakujemo tretjega user posted image v mesecu novembru - po UZ imam rok 4.11 po zdnji M pa 28.10. po moje pa da bo ravno nekje vmes :)

Zanima me koliko kaj čutite brce? Vsak dan? Ker jaz kak dan zelo intenzivno, potem pa se zgodi da včasih pa čisto nič....

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Novembrke 2013
11.7.2013 13:29:20   
the seven
Punce hvala za vse nasvete v zvezi s previjalno mizo.

Morfologija tudi za nami, vse OK. Imeli bomo user posted image , je velik že 20 cm in ima dobre pol kilce. Septembra imamo spet UZ tako, da se že veselim, da vidimo našega user posted image . Mogoče gremo tut na 3D, sicer jst nism tok za, ker glih niso poceni tejle pregledi ampak moj dragi si želi. Ali ima katera namen iti? Kok se sploh splača, meni je tudi na morfologiji mal s 3D pogledala ampak naš lump ni bil nič kaj zainteresiran za sodelovanje. Tok, da nama z G ni uspelo nobene konktetne slikice nardit user posted image .

Brca pa že kar. Jst ga čutim že kakšna 2 tedna na začetku je bilo čutiti bolj zvečer ali pa zjutraj ko sm ležala, sedaj pa ima telovadbo tudi čez dan, pa kr usak dan - menda bo športnik po atiju user posted image . Drugače pa nevem kdaj točno naj pričakujem, da bo lahko brce čutil tudi ati, včasih jih sicer sama če položim roko na trebuh začutim ampak ko na trebuh položi roko fant se pa dete takoj umiri. Zanimivo :)

Mu pa tudi že zapojem kakšno pesmico ...

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Novembrke 2013
14.7.2013 19:29:42   
srečkicanosečkica
Jej vse ste že mele morfologijo js jo mam drug torek in upam da bo vse vredu. Drugače pa je najin pravi migec predvsem zvečer pa zjutraj user posted image vendar pa sma se z mojim zmenla da nočema vedet kaj bo ker bi rada presenečenje. uživajte user posted image

(odgovor članu the seven)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Novembrke 2013
15.7.2013 10:40:23   
anit6

IZVIRNO SPOROČILO: the seven

Morfologija tudi za nami, vse OK. Imeli bomo user posted image , je velik že 20 cm in ima dobre pol kilce. Septembra imamo spet UZ tako, da se že veselim, da vidimo našega user posted image . Mogoče gremo tut na 3D, sicer jst nism tok za, ker glih niso poceni tejle pregledi ampak moj dragi si želi. Ali ima katera namen iti? Kok se sploh splača, meni je tudi na morfologiji mal s 3D pogledala ampak naš lump ni bil nič kaj zainteresiran za sodelovanje. Tok, da nama z G ni uspelo nobene konktetne slikice nardit user posted image .




Tudi mi2 sva se odločla, da greva na 3D. Zato, ker si partner želi in sva se naročila k dr. Strahovi. Imam pa jutri pregled in upam, da mi bo naredla morfologijo in da bomo mogoče izvedli spol otroka. user posted image

Kumi čakam jutri pregled, ker jaz svojega otročka nič kaj preveč ne čutim.user posted image Res, da je to prva nosečnost in rečejo, da brcanje čutiš malo kasneje. Ampak me vsak drugi vpraša: ooooo zdej ga pa že čutiš kaj, super občutek, kaj ne??? :/ :/ Sicer me vsak tolk časa neki piči, tak občutek kot da bi me nekdo dregnu s prstom. Ampak ker ne vem če je to to....me je kr malo strah. No upam, da ni nič narobe. user posted image

(odgovor članu the seven)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Novembrke 2013
16.7.2013 10:08:14   
mojesanje
tudi mi smo že imeli morfologijo, rok imam 23.11.. Že v prvi nosečnosti smo morfologijo ponavljali in enako je tudi v drugi. Otroček mi leži zelo spodaj in zdravnica ne more zmeriti obsega glavice. Ker pravi, da je sicer vse ok, me ne skrbi ampak se veselim, ker bom malčka videla 2xuser posted image . So tudi kateri drugi ponavljali morfologijo?
Tudi mi nismo imeli previjalne v kopalnici, pa se naš mali ni nikoli prehladil. Zelo hitro mine teh nekaj mesecev, zato je obremenjevanje s tem brezpredmetno. Tudi v drugo bo enako...

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Novembrke 2013
19.7.2013 22:31:30   
Anonimen
Čao souser posted image !

Evo mene opet user posted image . Sem si vzela malo časa za rr, pa ste očitno vse na morju, ker sploh nisem veliko zamudila. Moja ponovna morfologija je pokazala, da je z našo Lili vse ok, samo morda je en teden mlajša ali pa nekoliko manjša, vendar je moj PDP ostal na 4. novembru. Vmes sem dobila alergijsko koprivnico na Ferum Lek, tako da sedaj jemljem Legofer in upam, da ne bo spet kakšne alergije, saj me konec avgusta in septembra čaka še alergija na ambrozijo user posted image . Pa še mož je moral na minioperacijo tura, tako da sva bila sedaj oba na bolniški, oba uboga kot neka penzionista user posted image . Morje smo morali prestaviti, tako da gremo šele v drugi polovici avgusta, ko se bom lahko zgovorila tudi na alergijo na ambrozijo in upam, da me bo zdravnica spustila.

brce - Lili brca kot za stavo tako podnevi kot ponoči, vendar po obrokih, tako da točno vem, kdaj spi in kdaj je budna. Očitno se bomo vstajali okrog 6h, se najedli in zaspali do kakšnih 11h, potem spet spali in se zbudili popoldne, ponovno pa noreli okrog 11h zvečer user posted image . Je tudi že večkrat brcnila očija in starejšo Elo, tako da že imamo družinske pogovore user posted image .

previjalna - Mi smo starejšo kopali kar v dnevni-spalnici-otroški sobi (takrat smo živeli še v enosobnem stanovanju), kjer sem imela tudi previjalno, toda sedaj se bomo kopali v kopalnici, po kopanju pa bom Lili v brisači odnesla v otroško na previjalno in jo tam do konca uredila. Se mi zdi tako najbolj praktično.

voziček - ga imamo še od Ele - Quinny Speedy, vendar bomo uporabili samo košaro, saj smo športni del kupili rabljen in bom spomladi spet na bolhi poiskala kakšen rabljen Quinny Freestyle, se mi zdijo ful praktični za vožnjo tudi po pesku in gozdnih poteh.

pregledi - Čestitke vsem za super preglede in zdrave pikice user posted image user posted image user posted image !

mala zirafa - upam, da ste sedaj ok z zdravjem, držim pesti user posted image . Glede ležanja na levem boku, pa pri meni večino časa odpade, ker mi začne razbijat srce, pa tudi Lili mi včasih da zelo jasno vedet, da se moram obrnit user posted image . Včasih ji prav nič ne paše, ne na hrbtu, ne na levem, ne na desnem boku. Jao mene, kaj šele bo, če že sedaj komaj spim, pa sem šele na začetku 7. meseca user posted image . Pa čestitke za princa user posted image ! Nekaj idej za imena: Ian, Izak, Jon ... mogoče ti bo pa kakšno všeč user posted image .

oblekice - Jaz sem na razprodaji "častila" tudi Lili in ji nabavila en debelejši kompletek, nogavičke, rokavičke in set bodijev iz bio bombaža. Kako uživam, ko kupujem otroška oblačila user posted image . Sicer imam stvari še od starejše, toda sta se malo pokrižali v letnem času, tako da imam ful poletnih stvari za do pol leta, Lili pa bo dojenčica pozimi. Tako da bom še vedno imela razlog za malo zapravljanja za cotke user posted image .

trd trebušček in tiščanje - mene tišči navzdol in navzgor, pa tudi na stran user posted image . Ne vem, ali se slabo spomnim, ampak se mi zdi, da se mi v drugo veliko težje vse širi in razteza, morda zaradi CR. Pa če sem preveč na nogah, mi trebušček kat otrdi, tako da mi je takoj jasno, da moram vsaj za 10 minut počivat. Zvečer sem pa itak čista cota, tako da vas občudujem vse, ki ste v službah, saj sem jaz utrujena že od bolniške user posted image .

velikost trebuščka in kile - Jaz sem se do sredine 6. meseca zredila 4 kg, mi gredo kile kar počasi gor, toda trebušček mi že tako štrli ven, kot da bom čez en mesec rodila user posted image . Toda je res samo trebušček, tako da se od zadaj sploh ne vidi, da sem noseča, toda od spredaj pa imava z možem že težave se stoje objeti user posted image .

reza1 - Čestitke za zadnji izpit user posted image user posted image user posted image !

Danijeladejan - Najini pupi pa se bosta morda rodili na isti dan, ko imava tako blizu rok user posted image . Nimaš kaj, sedaj se boš pa težko izognila Hello Kitty in barbikam user posted image .

Če sem katero pozabila, čestitke za lepe novice in se tipkamo user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu mojesanje)
  Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Novembrke 2013
20.7.2013 8:11:19   
reza1
Evo mene, končno spet pri računalniku :) Ta teden sem imela morfologijo, tak da izgleda vse OK, mogoče je otroček ene 3 dni manjši, ampak nič kritičnega. Pa še posvetovalnico sem imela ta teden, tako da je bilo kar pestro. Mi je pa reku, da moram med šihtom večkrat vstat, ker imam baje zategnjene vezi (al neki takega) in da ni to preveč fajn. Pa priporočal mi je ležanje na levem boku in čez dan počitek 2 uri, kar pa itak ni mogoče, ker skoz delam popoldne. Tako da zdaj poskušam dopoldne malo več poležat, pa med šihtom ustajat, zvečer pa itak noge u luft na kavču, ker mam še to "srečo", da so se mi pojavile zelo vidne krčne žile user posted image Sej je blo tko samo vprašanje časa, ker jih mamo v družini... Pa seveda sem dobila dalacin + svečke, ker mam nek čuden izcedek (brez srbenja). Tako da je reku nič sexa user posted image Eh, kt da bi ga ob takem izcedku sploh kdo lahko imel user posted image me res moti, in upam da bo kmalu boljše...

NenaLena hvala za čestitke! user posted image sem zato tako uživala na morju, da ne znam povedat :) sprehodi vsak večer, pa izležavanje in seveda plavanje, ki ga res obožujem. Pa veliko sonca in seveda klima v hiški user posted image Ker tista tahuda vročina me pa res ubija :)

Trebušček , ki mu jaz pravim že trebuh, v primerjavi z ostalimi nosečkami v istem tednu kot sem sama, sploh ni tako velik, kot se meni zdi user posted image Zredila sem se pa cca 1-2 kg

Previjalna kupjena! user posted image in to večer preden sva odšla na morje user posted image Je očka eno tako fajn najdu na bolhi, da sva jo kar kupla in seveda še isti večer sestavla. Je pa precej ogromna, tako da ni šans, da bi šla v kopalnico. Je pa itak otroška soba čisto zraven, tako da ne bom nič komplicirala (btw: sploh sm pa šele zdaj prebrala, da naj bi kao imel previjalno v kopalnici user posted image )

Voziček imam pa tut ogledan na bolhi, tako da upam da ga dobim konec avgusta enkrat, ker mi prej ne bo uspelo na ogled user posted image Če bo še na voljo seveda...

Tko, sem se razpisala, zdaj pa počas delat za 4 urce, potem pa na piknik user posted image

Uživajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Novembrke 2013
21.7.2013 14:09:08   
mala zirafa
Lepo vas je brat.Kako vam zavidam, uživate na dopustih.Jaz sem na morju doma pa sem se samo 3x kopala user posted image . Sem na bolniški in s temi krči se ni za hecat.Dobesedno po minimalnem opravilu jih dobim, Tako postanem nesposobna za katerokoli delo.V najslabšem primeru delam še 2 tedna in končam, ker mi ostane več kot 4 tedne dopustauser posted image .Vsaj nekaj.

Glede opreme imamo samo voziček,ležalnik,tetra plenice, cotke vsaj za prve 3 mesece, dekce, zibko, ostalo pa me še vse čaka.Ko mi nakažejo iz csd-ja grem v nabavo.Me veseli da je z vami vse ok.6.8. imam spet pregled in me res zanima če bo spet UZ.V laboratoriju sem že bila.
Želim vam lep dopust, kjerkoli že boste ali ste!

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Novembrke 2013
22.7.2013 14:20:32   
Evylish
hei! se še js pridružujem novemberkam user posted image .
rok imam 23. novembra, menda da bo user posted image je vsem naokoli že zdaj jasno da bo mala razvajenkauser posted image user posted image

nakupljeno nimam še nič ker bova po večini vse dobila od sestrične in bova potem dokupila potrebnouser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Novembrke 2013
23.7.2013 7:56:20   
stračatela
malažirafa-kaj čakaš da ti nakažejo iz csd ja?ker tista pomoč ob rojstvu se po novem baje nakaže šele po rojstvu-mislim da je 250E,pa še to če ne presegate z dohodki

(odgovor članu Evylish)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




koronavirus
Lelly28 RR

Ali ste zaradi koronavirusa kaj bolj drastično spremenili življenje (zaloga živil, manj obiskov , otroke ste pustili doma, izogibate se prostorom z veliko ljudmi)?

da (74%)

ne (26%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!