|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
25.3.2012 15:39:18   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Sirenetta: a ti si še vedno 2 v 1???? Jaooooo, kar ne morem verjet user posted image user posted image
Pa ponavadi drugorodke rodijo tudi po 10 dni prej user posted image
Ma mislim, da boš ta vikend kar v porodni sobi preživela.. hehehe user posted image user posted image user posted image
Uhhh, Nata.. Jaz je pa raje ne bi dobila.. Ona dobre volje????? Potem je ziher kaj ulovila prejšnjo noč.. hahahahaha user posted image user posted image user posted image


ha ha ha ha ha...nič ne zgleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ta moja princeskica prav neće ven...ma kdo jo zastopi, tle notri nima nanka več placa za se pošteno premaknit user posted image

Eh, še malo pa bom v nevarnosti, da ujamem 1.april user posted image je že pred vrati ... jao meni, da ki bom prej, ja user posted image

Še uno malo popadkov se je ustavilo pa se nalivam z malinovim čajem, zdaj sem iz obupa še uno akupresurno točko na nogi začela masirat ma ta bimba moja niti pod razno ne želi ven user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Primorke!!
26.3.2012 8:53:49   
bankc
Dobro jutro!

Mene tale ura zdaj čist heca, zvečer nisem zaspana, zjutraj pa kar ne morem vstat. user posted image

Sirenetta sej jaz tudi ves čas mislim, da bom tudi tokrat prej rodila, pol bom pa najbrž na istem kot ti user posted image user posted image user posted image . kaže da je tvoji pupi všeč v mama hotelu in se zaveda, da ko bo prijokala na svet, da se bo marsikaj spremenilo user posted image . no sam da ne boš rodila pol na 1. april, ker ne vem, če bo vse verjele. bomo mislile da je prvoaprilska šala user posted image

Drugače smo pa mi preživeli full lep vikend. v soboto smo lenarili user posted image , v nedeljo so bili pa moji starši na obisku. in fantje so šli hodit naokol, z mami sva se pa zapeljali čez mejo v HM in sva nakupili mal cunj za starejšega. od kar smo na primorskem, mi raste ko kopriva. prej je vedno nosil eno številko po dve sezoni, sedaj ga pa sploh ne dohajam več. user posted image . in sem prav navdušena nad šopingom. še za poroko sem mu kupila srajčko s kravatko. ma bo pravi frajer. sam jaz ne vem kaj bom oblekla.
sem ta vikend spoznala pupo, ki ima rok 17. aprila in je imela manj trebuha kot jaz. nič čudnega da so me nazadnje v sprejemni pri G vprašali, če sem prišla na CTG user posted image .

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Primorke!!
26.3.2012 13:59:02   
kimica86
Sirenetta: kaj čakaš še tukaj??? Bejž rodit user posted image user posted image user posted image
Pejdi hodit po stopnicah gor pa dol user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Primorke!!
26.3.2012 17:29:06   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Sirenetta: kaj čakaš še tukaj??? Bejž rodit user posted image user posted image user posted image
Pejdi hodit po stopnicah gor pa dol user posted image user posted image


Ne ne ne ne ne. Zdaj bom pa počakala do 1.aprila. Če frčafela ni hotela do zdaj ven, pa naj počaka še teh 5 dni, da bom imela oba otroka rojena v aprilu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

He he he, že zdaj se dajeva jaz in ona, po čigavo bo, po njeno ali po moje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Primorke!!
26.3.2012 20:25:34   
kimica86
Ma ne boš ti zdržala do 1. aprila, boš vidla user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Primorke!!
27.3.2012 8:50:59   
ursa_p
Pozdravljene primorke! user posted image
Vidim, da se nekatere ze crkljate s svojimi soncki! Najprej cestitke vsem!

Vas pa vabim na studijsko fotografiranje otrok, ki bo to soboto v Kopru.

Marsikdo si želi kvalitetne, zanimive in dobre fotografije svojega otroka, pa se ali nikoli ne odloči priti v studio ali pa je cena nedostopna.
Tokrat bo fotografiranje dostopno vsem, saj bo potekalo v soboto v trgovskem centru Planet Tuš v Kopru ( http://fotostudio.si/?p=473 ), cene pa se gibljejo od 10 EUR naprej. Vse informacije, fotografije, cenik za trgovske centre in druge lokacije fotografiranj so objavljene na spletni strani.
Fotografije pa si lahko ogledate tudi na fb strani: http://www.facebook.com/fotostudio.si .

Vabljene! user posted image

Lep pozdrav, Ursa

PS: Vsem, ki pa še čakate, pa želim lahek porod! user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Primorke!!
27.3.2012 12:02:13   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ma ne boš ti zdržala do 1. aprila, boš vidla user posted image user posted image


Kaj gremo stavit? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Primorke!!
27.3.2012 12:53:32   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Pozdravljene primorke! user posted image
Vidim, da se nekatere ze crkljate s svojimi soncki! Najprej cestitke vsem!

Vas pa vabim na studijsko fotografiranje otrok, ki bo to soboto v Kopru.

Marsikdo si želi kvalitetne, zanimive in dobre fotografije svojega otroka, pa se ali nikoli ne odloči priti v studio ali pa je cena nedostopna.
Tokrat bo fotografiranje dostopno vsem, saj bo potekalo v soboto v trgovskem centru Planet Tuš v Kopru ( http://fotostudio.si/?p=473 ), cene pa se gibljejo od 10 EUR naprej. Vse informacije, fotografije, cenik za trgovske centre in druge lokacije fotografiranj so objavljene na spletni strani.
Fotografije pa si lahko ogledate tudi na fb strani: http://www.facebook.com/fotostudio.si .

Vabljene! user posted image

Lep pozdrav, Ursa

PS: Vsem, ki pa še čakate, pa želim lahek porod! user posted image



A že????? Sem mislila, da bo vsaj naslednji vikend user posted image user posted image Ne vem kako bo moja prenesla vse to.. Ufiii user posted image Zgleda, da bomo morali počakat na naslednje srečanje user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Primorke!!
27.3.2012 12:54:35   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ma ne boš ti zdržala do 1. aprila, boš vidla user posted image user posted image


Kaj gremo stavit? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz se nerada stavim, ampak naj bo.. Za kaj se greva stavit?? user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Primorke!!
27.3.2012 14:46:04   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

A že????? Sem mislila, da bo vsaj naslednji vikend user posted image user posted image Ne vem kako bo moja prenesla vse to.. Ufiii user posted image Zgleda, da bomo morali počakat na naslednje srečanje user posted image


Naslednjič bo po vsej verjetnosti šele v prihodnjem šolskem letu. user posted image

Hitro se pozdravite! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Primorke!!
27.3.2012 15:39:54   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ma ne boš ti zdržala do 1. aprila, boš vidla user posted image user posted image


Kaj gremo stavit? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz se nerada stavim, ampak naj bo.. Za kaj se greva stavit?? user posted image user posted image


He he, za eno veliko biro, da bo lažje teklo mleko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Primorke!!
27.3.2012 17:20:55   
kimica86
No.. Pa naj bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Primorke!!
27.3.2012 18:44:19   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

No.. Pa naj bo user posted image user posted image user posted image


Zmenjeno, zdaj pa samo še tiščat noge skupaj do 1.aprila user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Primorke!!
27.3.2012 19:46:38   
kimica86
Hahahaha.. Ma jaz vseeno dvomim, da ti bo uspelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Primorke!!
27.3.2012 21:29:36   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hahahaha.. Ma jaz vseeno dvomim, da ti bo uspelo user posted image user posted image user posted image


Ajde da vidimo pustimo se presenetit! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Primorke!!
27.3.2012 22:05:44   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hahahaha.. Ma jaz vseeno dvomim, da ti bo uspelo user posted image user posted image user posted image
 

Ajde da vidimo pustimo se presenetit! user posted image user posted image user posted image


kolko pa si že čez PDP??

zanimiv datum 1.4...navijam user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Primorke!!
27.3.2012 22:47:47   
simona84
Sirenetta kaj še vedno si v enem kosu ;))
ala daj kot pravi Kimica86 mal po stopnicah da se čimprej rešiš....sam ja kot vidim sta stavile....zdaj zanalašče ne boš, boš držala noge skupaj hehehe...no upam da se čimprej rešiš in da bo čimlažje ;)

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Primorke!!
28.3.2012 13:02:28   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hahahaha.. Ma jaz vseeno dvomim, da ti bo uspelo user posted image user posted image user posted image
 

Ajde da vidimo pustimo se presenetit! user posted image user posted image user posted image


kolko pa si že čez PDP??

zanimiv datum 1.4...navijam user posted image



Prvi PDP je bil 20.03. (po zadnji menstruaciji) drugi PDP pa 30.03. tako da mi lahko še celo uspe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislila sem vseskozi, da bom prej, ker sem imela en kup težav, rizična nosečnot in evo zdaj pa tako detece nikakor ven user posted image .

Pa ta prvi sin se je rodil 10 dni prej pa nisem imela nobenih težav, samo je bil toliko prej že čisto donošen-velik 56, težek 4020...tako da po vsem tem, sem sklepala, da tokrat bo pa ziher prej.

Nikoli si ne bi mislila, da pridem celo do aprila!!!!!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Primorke!!
28.3.2012 13:04:11   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: simona84

Sirenetta kaj še vedno si v enem kosu ;))
ala daj kot pravi Kimica86 mal po stopnicah da se čimprej rešiš....sam ja kot vidim sta stavile....zdaj zanalašče ne boš, boš držala noge skupaj hehehe...no upam da se čimprej rešiš in da bo čimlažje ;)


Sej še samo 3 dni potem pa grem lahko rodit! Navijajte! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Primorke!!
28.3.2012 13:29:43   
kimica86
Ma ne dajjjj.. Jaz še vedno upam, da boš do 31.3. rodila, da častiš pivičko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Primorke!!
28.3.2012 13:33:50   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ma ne dajjjj.. Jaz še vedno upam, da boš do 31.3. rodila, da častiš pivičko user posted image user posted image user posted image


Na 31.3. bi še nekako pristala, mi je lušten datum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čeprav itaaaaak da bo na koncu na 1.april user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Primorke!!
28.3.2012 13:39:17   
kimica86
Ne pa neeee- ne smeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No ja, čas imaš do 31.3. do 23:59 user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Primorke!!
28.3.2012 15:35:27   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ne pa neeee- ne smeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No ja, čas imaš do 31.3. do 23:59 user posted image user posted image


He he, si misliš, da res rodim 31.3. eno minuto do polnoči...je ruba da skočim iz porodne postelje in naštelam uro za 2 minute naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Primorke!!
28.3.2012 15:39:51   
kimica86
A dejjj no dejjjj user posted image user posted image Ne boš imela moči za to narest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Primorke!!
28.3.2012 17:49:51   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

A dejjj no dejjjj user posted image user posted image Ne boš imela moči za to narest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


He he...pri ta prvem sem, čim je prišel ven, še preden sem porodila posteljico, že delegirala, kako in kaj naj slika in snema moj user posted image ta malega, medtem ko ga je sestra še nagega komaj začela rihtat tam zraven. Potem mi je babica rekla, da pri naslednjem popadku gre posteljica ven. To pa sploh praktično čutila nisem, sem že imela po glavi druge stvari (slikanje in snemanje ta melega) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ja vse to po šestih urah krikov bolečin priklopljena na umetne popadke. Ko pa je prišel ven, pa je bilo kot da sploh nisem nikoli rojevala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Igranjo vaši predšolskih otroci računalniške igrice?
darja72



sploh ne (41%)

občasno (1xtedensko) (24%)

vsak dan do 1 ure (10%)

dnevno več kot 1 uro (5%)

nikoli še niso poskusili (19%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!