|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
18.3.2012 15:38:45   
kimica86
Sirenetta: jaz imam tudi probleme z dojenjem user posted image user posted image user posted image Na azčetku ga je še nekaj bilo, ko sem si skozi samo črpala (na 3-4urce) in vedno načrpala dovolj za vsak obrok, razen zvečer pred zadnjim hranjenjem ob 23h, ko je pač malo manj mleka in sem takrat dodajala AM- pa še bolje mi je bilo, ker je AM težje prebavljivo in je tamala bila dalj časa sita in je pridno spančkala vsaj 5-6 urc.. Odkar sem jo začela samo dojiti, se je količina mleka zmanjšala pa tudi ona ne vleče zadosti, 50-70 ml pri vsakem obroku, potem pa dodam še vsaj 1x toliko dodatka AM.. Sem si pa začela 2dni nazaj ponovno po vsakem dojenju tudi črpat (pač uno kar ostane v zizkah) in danes zjutraj je tamala spila 100ml mojega mleka, ampak predvidevam, da je zaradi tega, ker sem si odpočila in spila 2dcl čaja za dojenje pred spanjem in 1dcl kompota (spali smo od 24h do 7h)..
A te Tametil tablete torej lahko tudi osebna zdravnica predpiše???? Ker jaz sem bila v četrtek na pregledu pa nisem vedla za te tablete, če ne bi vprašala.. Ne bi pa se rada naročala spet tam, ker mislim, da me itak imajo poln kufer, ko sem bila celo nosečnost vsaj 2x mesečno tam user posted image user posted image Jaz bi šla vprašat za te tablete.. Ma niso nič škodljive??? Mislim zaradi dojenja.. Da ne bi tamala pila kar ni potrebno user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Primorke!!
18.3.2012 16:26:53   
Anonimen
oj,se opravičujem ker vam vdiram v temo.Jaz sem rodila 2010 tudi sama sem imela težave glede dojenja pila sem 1,5-2,5l tekočine na dan(več tekočine več mleka),počivala kolikor se je dalo,in pila sem čaj iz grškega senahttp://www.hisazacimb.si/index.php?main_page=product_info&products_id=244 in v lekarni v žavljah kupila laktogal,in moram reč da mi je dojenje lepo steklo dojili sva se do 1 leta

(odgovor članu kimica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Primorke!!
18.3.2012 20:58:53   
sirenetta
Kimica oboje Tametil in Syntocinon ti lahko predpiše osebna zdravnica.

Meni je moja osebna zdravnica pri ta prvem dala recept za Tametil - sem šla k njej in ji vse razložila in mi je dala recept.

Jemala sem jih, ko je bil Mihael star 2 meseca in sem jih pila nekje par tednov, glih toliko da je zalaufalo. Sicer sem ga po nasvetu svetovalk iz med.over.net tudi pogosteje pristavljala, nekje na eno uro....Ampak vse to glih en teden, potem pa je stvar stekla, tako da smo se kmalu dojili spet lepo normalno nekje na 3 ure. Pa tudi Tametil sem potem opustila, ko je steklo.

Ni mu nič škodilo. Sem prepričana, da ne bi predpisovali ne Tametil ne Syntocinon, če bi bilo kaj nevarno, da škodi otroku.

Tokrat se bolj nagibam k Syntocinonu, ker sem potem ugotovila, da se mi mleko sicer tvori, ampak res zelo zelo počasi izteka. Še kasneje ko je stvar lepo laufala, sem videla, da so recimo dojke polne, trde, ko sem si hotela načrpat mleko recimo za rezervo za v zmrzovalnik, sem videla, da res grozno počasi gre mleko ven.

Lahko pa vseeno še vprašaš svetovalke na med.over.net za še malo bolj strokovno mnenje.

Srečno z dojenjem in oglasi se še kaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Primorke!!
19.3.2012 13:03:09   
kimica86
Torej Syntocinon je nekako po tvojem boljši??? Načeloma, jutri gremo na 2. posvetovalnico h pediatrinji.. Misliš, da bi ona tudi lahko predpisala ta sprej??? Mahhh, nimam volje hodit toliko na te forume, ker potem se še toliko bolj zmedem user posted image
Vem samo,da na 1 urco je ne bom pristavljala, ker tamala rada spančka in če ni naspana je res zelooooo sitna.. Bomo pač poskušali razne druge metode user posted image
A ti si še vedno 2 v 1?? Kdaj bo čas za pot v Rim?? user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Primorke!!
19.3.2012 20:29:01   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Torej Syntocinon je nekako po tvojem boljši??? Načeloma, jutri gremo na 2. posvetovalnico h pediatrinji.. Misliš, da bi ona tudi lahko predpisala ta sprej??? Mahhh, nimam volje hodit toliko na te forume, ker potem se še toliko bolj zmedem user posted image
Vem samo,da na 1 urco je ne bom pristavljala, ker tamala rada spančka in če ni naspana je res zelooooo sitna.. Bomo pač poskušali razne druge metode user posted image
 


da ne pišem še enkrat odgovora ti kopiram moj odgovor od januark
 




IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Punce, eno vprašanje imam.. A katera uporablja Tametil tablete zaradi dojenja???? Pa nek sprej na S baje tudi pomaga za dojenje (sem že pozabla kako se imenuje- moram pogledat nazaj na chat od Primork user posted image )
Me zanima, če to dvoje kaj škodi potem za mleko??? So kašni stranski učinki???
   
Jaz mam tametil. meni e osebna dr rekla da raj tametil in dojenje kot adaptirano mleko. sntocinona p nisem probala.


jaz sem imela oboje in mi je res super steklo dojenjeuser posted image Tudi meni je pediatrinja rekla bolje to kot adaptirano mleko.Meni je recept za oboje napisala pediatrinja.






< Sporočilo je popravil n€na -- 19.3.2012 20:30:04 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Primorke!!
20.3.2012 9:28:12   
bankc
Punce vas je prav fajn brat, da že sedaj nabiram vse informacije. ker v prve se mi ni izšlo najbolje, in si sedaj samo zapisujem vaše nasvete, da ko pridem do tega, da bom vedla kaj najprej probat user posted image user posted image user posted image . vem pa kako je hudo, ko dojenje ne zlavfa in se pol sekiraš in obremenjuješ, pa vsi ti pamet solijo,..... men se je mešal, pol me je pa še tašča vsak dan čisto živčno delala, zaradi dojenja, je šlo pa sam še navzdol. domnevam da zaradi živcev. tako da punce, sam probat se čim manj obremenjevat, pa bo šlo.

drugače pa komaj čakam, da se bomo kaj dogovorile za kakšen sprehod in da vidim in spoznam vse user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Primorke!!
20.3.2012 16:31:39   
kimica86
Sem jezna na P kot user posted image Mi ni želela predpisati recept za Syntocinon!!!! Kao, da to pomaga samo, če zastaja mleko in me vprašala, če se to pri meni dogaja pa sem rekla, da ne vem, ker tamala spije vedno od cca. 50-70ml kar je zanjo premalo (danes je začuda celo 100ml, ma najbrž ker sem pred spanjem spila čaj za dojenje in 2dcl kompota) in se mi zdi, da bi moglo bit še kaj mleka v zizkih, ma se tamala prehitro utrudi in obupa.. Pa mi je rekla, da ne bo nič predpisala, če se meni samo zdi.. Grrrr.. Kot, da ji je težko napisat en klinčev recept user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Primorke!!
21.3.2012 8:56:39   
n€na
kimica...sploh ne morem verjet da se vaša P tako obnaša. Jaz sem naši sam rekla, da bi rajši na polno dojila kot pa dodajala AM, ker se mi zdi še vedno bolj zdravo materino mleko kot pa umetno in mi je brez problema napisala oba recepta.

Mi pa bomo danes upihnili tretjo mini svečko. Kako čas bežiuser posted image

bankc..ko bom šla v KP ti javim in se lahko dobiva na kavi..pa še kakšna se nam lahko pridruži.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Primorke!!
21.3.2012 10:44:51   
kimica86
Ma, sej ne vem kaj naj si mislim.. Bom pa raje poklicala svojo doktorco in jo vprašala, če bi mi lahko predpisala ta sprej in grem magari iskat potem recept h njej user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Primorke!!
21.3.2012 15:46:13   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ma, sej ne vem kaj naj si mislim.. Bom pa raje poklicala svojo doktorco in jo vprašala, če bi mi lahko predpisala ta sprej in grem magari iskat potem recept h njej user posted image


Držim pesti, da bo vsaj ta malo bolj zrelo reagirala...

Sicer ji pa povej, da ti ziher počasi izteka IN da mala nima moči, da bi vlekla.
Če bo pa treba kaj razlagat, pa ji povej, da ti tudi patronažna ni mogla pomagat pri tem. Da je lahko samo ugotovila, da mala ne vleče dobro in da tebi mleko ne teče.
In pa to, kar je napisala tudi Nena glede dojenja in adaptiranega mleka.
Pa upajmo, da bo napisala brez problema...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Primorke!!
21.3.2012 17:16:48   
simona84
sirenetta to kar se tiče sprejov oz. tablet sploh nisem vedla da obstajajo....in niti se ne bom s tem ukvarjala, prvič za to ker imam sama kar dosti težav z alergijami kar se tiče zdravil in najmanj si želim da bi kaj zdaj staknila al pa da bi mogla na kakšna testiranja hodit, drugič pa sama vidim da ko dam user posted image dojit se preveč utrudi in tako trdno zaspi v samo petih minutah dojenja da jo niti zbudit ne morem...sem se že sprijaznila s tem da pač dokler bom imela kaj za ven črpat si bom črpala, drugače pa bomo furali aptamil...pač tako je, niti se ne obremenjujem s tem....na dan si načrpam cca 160 - 180 ml, kar imam glih za dva obroka, to je pa tudi vse kar načrpam...meni je glavno da pridobiva na teži, da nič ne izgublja, ker ko sva bile v bolnici je kar dosti izgubila glih zaradi tega ker od mene ni dobila dovolj mleka.....in kako so teli zadnji dnevi, te že kaj špika? ;))

Kimica86 srečno pri dojenju, upam da vam zlaufa na polno ;)

no punce jaz bom počasi drug teden začela pohajat po kopru (zaenkrat pohajam samo okoli hiše, in ulicah), tako da jaz sem za da se kaj dobimo na vozičkanju in da se spoznamo, tiste ki ste za javite in se bomo dogovorile ok :))

uživajte user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Primorke!!
21.3.2012 17:51:36   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Držim pesti, da bo vsaj ta malo bolj zrelo reagirala...

Sicer ji pa povej, da ti ziher počasi izteka IN da mala nima moči, da bi vlekla.
Če bo pa treba kaj razlagat, pa ji povej, da ti tudi patronažna ni mogla pomagat pri tem. Da je lahko samo ugotovila, da mala ne vleče dobro in da tebi mleko ne teče.
In pa to, kar je napisala tudi Nena glede dojenja in adaptiranega mleka.
Pa upajmo, da bo napisala brez problema...


Ufff.. Sej nimam kaj za zgubit, če poskusim še s tem sprejem.. Če ne škodi nič, ne meni ne otroku, zakaj za vraga ne poskusit??!! Če pač kljub temu ne bo šlo, bomo gurali dokler bomo pač lahko.. Ker tamala dnevno spije zaenkrat samo cca. 200ml mojega mleka (kadar sama vleče).. Če grem po dojenju še črpat, načrpam mogoče samo še 20-30ml in nič več!! Ampak dojenček itak več povleče iz zizk, kot lahko jaz načrpam, ker črpalka ni isto kot, da bi otrok vlekel.. Nimam nič proti, če ji bom kljub temu dodajala, ma največ 1 obrok.. Tamala dnevno spije okrog 650-700ml (5-6 obrokov- večjih, če pije po malem jih je tudi 8-9) in bi rada dosegla, da spije vsaj 500ml mojega, ker, ko bo ona začela dlje vlečt in bo več spila, bo tudi več mleka nastajalo.. Tako sem vsaj jaz slišala user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Primorke!!
21.3.2012 21:36:39   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

kimica...sploh ne morem verjet da se vaša P tako obnaša. Jaz sem naši sam rekla, da bi rajši na polno dojila kot pa dodajala AM, ker se mi zdi še vedno bolj zdravo materino mleko kot pa umetno in mi je brez problema napisala oba recepta.

Mi pa bomo danes upihnili tretjo mini svečko. Kako čas bežiuser posted image

bankc..ko bom šla v KP ti javim in se lahko dobiva na kavi..pa še kakšna se nam lahko pridruži.



N€na sem ti poslala ZS user posted image

Pa čestitke za tretjo mini svečko user posted image user posted image user posted image

Drugače pa kar se tiče dojenja, je tako, da če gre je fajn, če pa ne gre pa tudi z umetnim zrastejo ostroci gor. Punce sam ne smete se preveč sekirat. Jaz sem se pri mojem sinu full presekirala in sem imela prva dva meseca popolnoma uničena, ker sem bila tako živčna. In tudi ko sem si pumpala, sem si napumpala samo 10ml, kar je nič.
Bom pa tudi jaz v druge sprobala s sprejem, če dojenje ne bo šlo. sam ne mislim se pa tako presekirat, kot pri prvem. sem prav preveč lepega zamudila ko sem bila tako obremenjena. in zaradi živcev je šlo pa dojenje še toliko težje. Zato pa pravim, čim manj se sekirat, važno da so user posted image zdravi in da rastejo.

Moja kolegica, ki ima dojenčka, me je ravno prejšnji teden klicala, ker je z malim pristala v bolnici. je mislila da vleče in da je, ji pa sploh ni in je bil že podhranjen. full si je želela dojit in mu ni dodajala, pač pa ga je samo pristavljala. sedaj je na umetnem in mali neverjetno napreduje. včasih če ne gre pač ne gre in ne moreš z glavo skozi zid. je le treba gledati na to, da ima otrok hrano in da napreduje s težo in rastjo.

Kimica86 tale tvoja P je pa res čudna, mislim da je prva za katero slišim, da se ne potrudi, da bi mamici steklo dojenje. saj vsi pravijo da je potrebno narediti vse. Kaj pa jo kušta tisti en recept user posted image . No upam da ti bo vsaj osebna napisala, če ti že P ni! user posted image

Jaz pa danes kar nisem ok. že cel dan me po malem boli glava, pa nočem vzeti tablete, ker se mi zdi, da sem jih v tej nosečnosti pojedla že čist preveč. Zdele grem spat in upam da bom jutri ko nova.


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Primorke!!
22.3.2012 11:00:51   
kimica86
Ja, ma pri tvoji kolegici je problem, da nima sploh mleka ali pa ga ima zelo malo (mogoče 40-50ml na obrok, kar ni nič)..
Jaz ga imam, saj vsako jutro imam nabite dojke (tamala ponoči celo noč spi 6-7ur) in ko je zelooo razpoložena navleče tudi 100ml, drugače pa ne več kot 60ml.. Tako, da mleko imam, samo je tamala malo bolj lena za vlečt in bi ji rada pomagala, da bo lažje vlekla.. Zakaj pa ne bi poskrbela, da tamala pri vsakem obroku zvleče vsaj 80ml in da dobi več mojega mleka in manj AM.. Jaz vem, da nimam mleka na izvoz in da bo tamala lahko spila vedno po cca. 150ml, ampak vsaj, da spije malo več kot polovico mojega mleka (npr. 400-500ml dnevno)..

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Primorke!!
22.3.2012 13:09:43   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Ja, ma pri tvoji kolegici je problem, da nima sploh mleka ali pa ga ima zelo malo (mogoče 40-50ml na obrok, kar ni nič)..
Jaz ga imam, saj vsako jutro imam nabite dojke (tamala ponoči celo noč spi 6-7ur) in ko je zelooo razpoložena navleče tudi 100ml, drugače pa ne več kot 60ml.. Tako, da mleko imam, samo je tamala malo bolj lena za vlečt in bi ji rada pomagala, da bo lažje vlekla.. Zakaj pa ne bi poskrbela, da tamala pri vsakem obroku zvleče vsaj 80ml in da dobi več mojega mleka in manj AM.. Jaz vem, da nimam mleka na izvoz in da bo tamala lahko spila vedno po cca. 150ml, ampak vsaj, da spije malo več kot polovico mojega mleka (npr. 400-500ml dnevno)..


Kimica - tu so nasveti, kako ohranjati user posted image budnega med podojem, mogoče ti bo kaj v pomoč:

http://www.dojenje.net/vprasanja/22-nasveti-za-prebujanje-zaspanka.html


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Primorke!!
22.3.2012 13:12:15   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

kimica...sploh ne morem verjet da se vaša P tako obnaša. Jaz sem naši sam rekla, da bi rajši na polno dojila kot pa dodajala AM, ker se mi zdi še vedno bolj zdravo materino mleko kot pa umetno in mi je brez problema napisala oba recepta.

Mi pa bomo danes upihnili tretjo mini svečko. Kako čas bežiuser posted image

bankc..ko bom šla v KP ti javim in se lahko dobiva na kavi..pa še kakšna se nam lahko pridruži.



Nena čestitke za dopolnjene mesece! user posted image user posted image user posted image

Čez kakšen mesec se ti pridružim v vozičkanju!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Primorke!!
22.3.2012 14:25:15   
pathra
Punce jaz se pa ze sprehajam po kp al pa po portorozu.. ce bi se mi katera pridruzla...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Primorke!!
22.3.2012 15:38:35   
n€na
helou :)

Jaz pa komaj kdaj lahko kaj napišem na RR....še preberem vas komaj...brat začnem zjtraj in do večera komaj uspem vse prebratuser posted image
Evo nasednji teden, če se bo zbujal tako kot ta teden bom začela vozičkati tudi jaz ob morju. user posted image pathra in bankc in vse ostale smo na vezi. Jaz bom verjetno že zelo zgodnja, saj bom pred sprehodom peljala tavečjo v vrtec.

Gašper se vsem zahvaljuje za čestitkeuser posted image

kimica....jaz tut upam, da bo tvoja zdravnica bolj razumevajoča!!

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Primorke!!
22.3.2012 19:35:08   
simona84
Nena čestitke tud iz moje strani za upinjene svečke, sicer en dan kasneje, ampak sem komaj zdaj mal bolj podrobno prebrala vsa sporočila in sem videla da ste včeraj praznovali :))

punce pa ne pozabit name za vozičkanje, jaz bom drug teden začela vozičkat po kp...predlagam da se vse zainteresirane za vozičkanje po kopru zmenimo npr. v ponedeljek, da se tukaj gor dobimo, da se dogovorimo za kateri dan in da vidimo tudi kakšno bo vreme drug teden, pač to je moj predlog, če ima pa katera kakšen drug predlog pa naj ga kar napiše...

pozdravčke

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Primorke!!
23.3.2012 7:39:47   
bankc
Jutro!

ja tudi jaz sem za vozičkanje, sam da jaz si bom samo predstavljala, da ga že imam user posted image user posted image user posted image . ja sej nevem kako bi bilo najbolje, da se zmenimo. mogoče res najbolje, da se kar dogovorimo kje približno in kdaj bi se dobile.

N€na tudi jaz bolj bolj zgodna, ker najprej peljem malega v vrtec in se mi pol res ne splača vozit nazaj gor domov in pol spet nazaj v dolino. tako da bom ziher že kje v kopru. me sam pokliči user posted image

Pathra se ti pridružujem user posted image user posted image user posted image . sam povej ko boš rabila družbo. tale vreme je prav mamljiv za hodit ob mojru.

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Primorke!!
24.3.2012 16:17:04   
sirenetta
Jaz sem še tukaj.user posted image
Sicer popadke ali popadkiče imam že od torka, tudi na Ctg-ju včeraj so se lepo izrisali celo na 7 minut, ampak še ni to to.
Me je tudi G pregledala in sem minimalno odprta, tako da čakamo na akcijo.

Je pa bila taka fajn kombinacija na Ctg-ju, spet "ta huda" Nata in pa Renata. Pa moram povedat, da sta bili spet fajn obe. Sem se nasmejala Nati z njenimi izjavami, se je hecala in sploh nič bila zatežena. Renata pa je bila posebno prijazna, me vprašala, če bi sedela za Ctg, kar sem s hvaležnostjo sprejela, ker ležat in še posebno potem ustat iz ležečega položaja je zame že cel podvig.
In smo se tako lepo pogovarjale, pa še ena nosečka je bila istočasno z mano na Ctgju zraven mene. Se je Renata kar vsedla tam zraven in se pogovarjala z nama.

Pa smejala se mi je, ko sem rekla, da najbrž Ctg ne pokaže nič popadkov. Jaz sem imela to, kar se je izkazalo kot popadki, za nedolžno otrdevanje trebuha user posted image . Je rekla, da je to to in da, če jih imam že od torka, da ziher več kot par dni ne bo več trajalo.

Res močno upam, da bodo tudi pri samem rojevanju babice tako razpoložene kot so bile do sedaj kadar sem imela Ctg.user posted image In da kadar bo akcija, da bo hitreje kot je bilo prvič!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Primorke!!
24.3.2012 16:32:47   
sirenetta

Jelcy vidim, da si online...kako je stanje kaj pri tebi?

Se že kaj dogaja?

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Primorke!!
24.3.2012 18:31:22   
kimica86
Sirenetta: a ti si še vedno 2 v 1???? Jaooooo, kar ne morem verjet user posted image user posted image
Pa ponavadi drugorodke rodijo tudi po 10 dni prej user posted image
Ma mislim, da boš ta vikend kar v porodni sobi preživela.. hehehe user posted image user posted image user posted image
Uhhh, Nata.. Jaz je pa raje ne bi dobila.. Ona dobre volje????? Potem je ziher kaj ulovila prejšnjo noč.. hahahahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Primorke!!
25.3.2012 9:56:56   
pathra
Ko sem bila v porodnišnici je Nata bila vedno dobre volje user posted image .. pač moreš pa razumet njen humor user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Primorke!!
25.3.2012 15:34:11   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Ko sem bila v porodnišnici je Nata bila vedno dobre volje user posted image .. pač moreš pa razumet njen humor user posted image


He he očitno imam dober smisel za natin humor, meni je ona vedno nekako hecno smešna, no, zdaj ali pa sem jaz čudna...no, saj itak, da sem, tisti ki me poznajo vejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 25.3.2012 15:40:18 >

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!