|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.12.2011 6:54:25   
nova_tukaj
Punce, da vam povem svojo zgodbo po prvem obisku Linea Snelle. Super, zadovoljna, punce prijazne, polne pozitivne energije, vse ti lepo predstavijo, da bi kar takoj začel telovadit, prostor prijazen, lepo diši po oljih, ...., skratka vse pohvale user posted image user posted image user posted image . No in dobila sem teden dni brezplačne vadbe. Punce se odločijo, da bom jih obiskala trikrat (thermoslim+bodywarm+elektrika). Včeraj sem bila prvič in sem bila tudi ful zadovoljna. Sicer je bilo vroče in sem bila utrujena, ko sem se peljala domov, ampak spet user posted image user posted image user posted image .
Na posvetu pa je bilo takole: Povedala sem, da sem shujšala cca 17 kg z ločevalno. Terapevtka mi je dala vse pohvale in dejala, da moram zdaj težo vzdržeat in ogromno televadit, da ne dobim user posted image  kg nazaj. NIČ NOVEGA, TO VEM!!! Dejala je, da ni ločevalna najboljša dieta, da se moram držati načel zdrave prehrane (5 obrokov, črtati belo moko, sladkor...). Dobim Jedilnik zdrave prehrane in seznam živil z glikemičnim indeksom. Po meritvah pa se začne "prodaja storitev". Opredelila me bi v 4 mesečni program z zgoraj našteto telovadbo. In tako bi izgubila mehko kožo na trebuhe, stegnih, celulit, skratka preoblikovalo se mi bi telo. Shujšala bi mogoče cca 4 kg, ampak cm bi bili manjši za cca 30 cm (celo telo). Na to ti dajo garancijo. Lahko, da bi bili rezultati po končanih 4 mesecih še boljši. Število terapij se ti spremeni v točke, kar pomeni, da lahko še potem dodatno koristiš več telovadb, ki jih imaš gratis!!! Prijaznost in predstavitev, te zopet pritegneta user posted image . Cena user posted image user posted image user posted image  1.880,00 eur user posted image user posted image user posted image .

Meni pa še vzame vožnja 50 min na eno stran, pa terapije 1,5 h, pa da si pri njih kakšnih 10-15 min prej, torej dobre 3h/2-3 teden. Dopoldan v službi, popoldan tole razvajanje, mož dela cele dni, pa dva majhna otroka. Da pa cene ne omenim še enkat. Mislim, da ne bo nič user posted image .

Punce, ki ne poznate Linea Snelle, tole je moja zgodba in srečanje z njo. Ima seveda + in - strani!!!

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.12.2011 7:26:24   
miška17

                                                              TABELA
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,5kg        -20,5kg         97,6kg       68kg     77,1kg
sramežljiva           -0,6kg         -6,9kg          72,5kg        65kg    66,0kg
malabiba30           -1,0 kg       -20,0kg          82kg         60kg     62,0kg
taly                         +0,9kg        -3,2kg          64,2kg       55kg    60,8kg
sesil                       -1,0 kg         -6,0kg          84,0kg       70kg    78,0kg
Lili28                      -0,0 kg        -0,2kg          71kg          60kg    70,8kg
valči                       +0,9kg         -0,9kg          70,8kg     59,9kg   69,9kg
bambixxx               -0,1kg         -17,8kg         86,0kg      65kg     68,2kg
nova_tukaj            +0,5kg         -16,9kg         78,7kg      60kg    61,8kg
HuAnita                  -0,8 kg         -2,8kg            65kg        58kg    62,2kg
6.12.2011:
happy85                 -0,0kg         -8,5kg         67kg          55kg    58,5kg
Neža7                    -1,1kg          -10,0kg       95,5kg       70kg    85,5kg


Niso javili kg, ponedeljek 5.12.2011:
1.teden
urshak                    -0,0 kg         -2,4kg        104,2kg      80kg   101,8kg
spelca8                  -0,7kg          -8,2kg          89kg         65kg    80,8kg
zvoncki                   -0,0 kg         -3,5kg         85kg          60kg    81,5kg
neika                      -0,9kg           -3,1kg        80kg          75kg    76,9kg
RAKICA1                -0,6 kg         -1,8kg        70kg          60kg    68,2kg
Vilma                      -0,5kg        -11,2kg        78kg          65kg    66,8kg
mojcaz.                  -1,2kg           -1,2kg         87kg        67kg    87,0kg
karmy85                -0,0kg          -7,5kg         72,5kg      60kg    65,0kg



2.teden
/


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,12.12.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.


[/quote]

< Sporočilo je popravil miška17 -- 7.12.2011 7:28:26 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.12.2011 7:45:33   
miška17
Ojla!
Že nekaj dni me daje viroza in posledično nič gibanja. Pa otroške miklavževe dobrote so me ogrožale in kljub vsemu zaenkrat kaže tehnica -kg.user posted image user posted image user posted image Ampak do naslednjega tehtanja je še nekaj dni.... in želim si da bom kmalu spet tekla...
Po mojih izkušnjah dodatno gibanje pripomore, da teža ne zbeži v preveč +kg in morda boste imele uspeh -kg. Meni je to že uspelo v preteklostih, da sem po praznikih imela -kg z pomočjo dodatnega gibanja. Zato vam toplo priporočam dodatno gibanje.user posted image
  Ne vržt puško v koruzo!user posted image Bodite zmagovalke!user posted image

Lp

< Sporočilo je popravil miška17 -- 7.12.2011 7:59:17 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
7.12.2011 9:36:07   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Punce, da vam povem svojo zgodbo po prvem obisku Linea Snelle. Super, zadovoljna, punce prijazne, polne pozitivne energije, vse ti lepo predstavijo, da bi kar takoj začel telovadit, prostor prijazen, lepo diši po oljih, ...., skratka vse pohvale user posted image user posted image user posted image . No in dobila sem teden dni brezplačne vadbe. Punce se odločijo, da bom jih obiskala trikrat (thermoslim+bodywarm+elektrika). Včeraj sem bila prvič in sem bila tudi ful zadovoljna. Sicer je bilo vroče in sem bila utrujena, ko sem se peljala domov, ampak spet user posted image user posted image user posted image .
Na posvetu pa je bilo takole: Povedala sem, da sem shujšala cca 17 kg z ločevalno. Terapevtka mi je dala vse pohvale in dejala, da moram zdaj težo vzdržeat in ogromno televadit, da ne dobim user posted image  kg nazaj. NIČ NOVEGA, TO VEM!!! Dejala je, da ni ločevalna najboljša dieta, da se moram držati načel zdrave prehrane (5 obrokov, črtati belo moko, sladkor...). Dobim Jedilnik zdrave prehrane in seznam živil z glikemičnim indeksom. Po meritvah pa se začne "prodaja storitev". Opredelila me bi v 4 mesečni program z zgoraj našteto telovadbo. In tako bi izgubila mehko kožo na trebuhe, stegnih, celulit, skratka preoblikovalo se mi bi telo. Shujšala bi mogoče cca 4 kg, ampak cm bi bili manjši za cca 30 cm (celo telo). Na to ti dajo garancijo. Lahko, da bi bili rezultati po končanih 4 mesecih še boljši. Število terapij se ti spremeni v točke, kar pomeni, da lahko še potem dodatno koristiš več telovadb, ki jih imaš gratis!!! Prijaznost in predstavitev, te zopet pritegneta user posted image . Cena user posted image user posted image user posted image  1.880,00 eur user posted image user posted image user posted image .

Meni pa še vzame vožnja 50 min na eno stran, pa terapije 1,5 h, pa da si pri njih kakšnih 10-15 min prej, torej dobre 3h/2-3 teden. Dopoldan v službi, popoldan tole razvajanje, mož dela cele dni, pa dva majhna otroka. Da pa cene ne omenim še enkat. Mislim, da ne bo nič user posted image .

Punce, ki ne poznate Linea Snelle, tole je moja zgodba in srečanje z njo. Ima seveda + in - strani!!!


Od kje ste? Jaz imam prijateljico, ki je blizu Hrastnik in je sedaj hodila 3mes na privatno vadbo in rezultati so bili odlični user posted image  Sploh ni bilo debela. Imela je št.44 in v 3mes je šla dol na št.36. Samo s zdravo prehranjevanje in tudi ločiti hrano v vseh katergorijev. Izgubila je v 2mes cca. 12kg in 17cm iz telo. Ta mesec je bilo zadnji mesec in jo bom morala vprašat končni rezultati user posted image
Plačala je 150 evro na mesec s tem, da je imela 2x tedensko vadbo po 1,5 ur.

Če vas zanima lahko jo vprašam za točno vse informacije.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 8:37:58   
nova_tukaj
Hvala Neža! Samo mi je do Hrastnika predaleč.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 10:04:43   
cebelica81
Super tema. Z veseljem bi se vam pridružila v tej temi. Tudi sama moram izgubiti kar nekaj kilogramov - hujšam, hujšam, potem mi pa volje zmanjka in grem spet nazaj. Verjamem, da bi mi s podporo na tem forumu lahko uspelo :) Grem brat objave za nazaj. Jutri sporočim še svoje podatke - se bom tehtala.

Lep dan vsem...

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 10:05:50   
thaiss
jaz vas tudi berem, pridne ste!!!
prejšnji ponedeljek (28.11) sem začela z ločevalno, in sem kar pridna!!!!


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 10:35:52   
miška17
cebelica81 in thaiss dobrodošle med nami!user posted image user posted image user posted image user posted image

Skupaj nam bo vsem uspelo tudi decemberske praznike in dobrote premagati. Samo ne obupat ob padcih!user posted image

Jaz sem prišla od viroze k sebi in pričela spet teči.... Jupi!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 8.12.2011 10:36:49 >

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 12:41:49   
cebelica81
Ja, dober čas za začetek hujšanja - december ;) Če v decembru dosežem to, da ohranim težo in grem kak gram dol je pa tudi dosežek. Ponavadi imam v januarju vedno kak kg več kot v decembru, tako da držim pesti za vztrajnost in pridnost :) Itak, da mi bo uspelo! Letos pa sploh, ker sem že pred decembrom pridelala kar nekaj odvečnih kg user posted image .

Sem pa brala vaše objave in sem navdušena. Malabiba30 čisto si me navdušila s svojimi rezultati user posted image user posted image user posted image . Ma vse ste pridne!

< Sporočilo je popravil cebelica81 -- 8.12.2011 12:42:54 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 14:19:24   
Changes
Cestitke vsem, ki ste dosegle kar ste si zadale!!
Vem in verjamem, da pot ni bila preprosta... Mene to se caka - nimam sicer krepko prevec KG, le na nepravih mestih user posted image ...

Prebirala sem forum po dolgem in pocez, brala vasa priporocila, izkusnje. Ker sem bolj 'lene sorte', definitivno potrebujem tak nacin vadbe, ki me v to prisili. Osebni trenerji so zelo dragi (glede na ucinkovitost?). Iz prve roke sem zvedela, da se v Ljubljani s tem tednom odpira Slim Line studio. Glede na to, da v njem dela moja prijateljica, dobim jutri ali v ponedeljek (upam, da cimprej) kao 'interne bone'. To pomeni, da lahko preizkusim 6 terapij, namesto obicajno 1 ali 2 :)).

Ce bi katera zelela, lahko vprasam ce lahko dobim interne bone za preizkus (6 terapij!).
Ne morem jih pomojem dobiti nevemkoliko, vendar menim da par kom - cca 3,4 bi moralo iti skozi.... user posted image

V kolikor bi bila katera zainteresirana, naj mi sporoči. Lahko se morda dogovoriva, da greva skupaj tja (manj treme user posted image ).



(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.12.2011 22:05:33   
cebelica81
Tako, pa sem začela. Ravnokar končala s 25 min orbitreka in 20 min pilatesa. Je prav pasalo, čeprav se tako težko spravim k telovadbi. Glede na malo prostega časa, ki ga imam, mislim da mi bo vadba uspevala nekje vsak drug dan. Saj to je dovolj, kaj mislite?

Jutri pa na en dolg sprehod z mojo malčico ;) Upam, da nama uspe takoj po vrtcu.

(odgovor članu Changes)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.12.2011 9:14:54   
bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

cebelica81 in thaiss dobrodošle med nami!user posted image user posted image [image]

podpis user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.12.2011 11:41:27   
thaiss
hvala za dobrodošlicouser posted image

danes imam sadni dan, tako da se že pridno vitaminiziramuser posted image
do danes sem lažja za slaba 2kguser posted image
decemberske dobrote mi ne predstavljajo prevelike skušnjave, ker nisem od sladkega. No, kakšni rezini pršuta se bom težko odpovedala.
vsak večer pridno telovadim, sicer ne kej dosti, par trebušnjakov, ker imam  trenutno poškodovano ramo in hodim na fizioterapijo. Ko sem pa v formi pa rada tečem, upam da z novim letom spet začnem z mojimi teki ob morju, ker za vodeno vadbo v zaprtih prostorih jaz nisem.
čestitke vsem ki ste že bližje ciljuuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.12.2011 10:00:06   
miška17
Ojla!
Kako ste ? Kako vam gre?
Zaenkrat meni tehtnica kaže, da sem na pravi poti.user posted image
Danes sem že imela jutranji dolg sprehod v hitrem tempu z nekaterimi člani moje družin in imeli smo se prav lepo.
Lp


< Sporočilo je popravil miška17 -- 11.12.2011 10:03:18 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.12.2011 17:30:54   
sesil
pravkar odtekla pol ure - slaba vest, ker sem preveč pojedlauser posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 7:01:31   
nova_tukaj
Danes je tehtnica pokazala 60,3 kg.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 7:17:00   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: miška17

cebelica81 in thaiss dobrodošle med nami!user posted image user posted image [image]

podpis user posted image


tudi jaz se podpisujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 7:21:40   
malabiba30
dobro jutrooooo....

evo, tehtanje je za menoj, tehtnica po tem vikendu ostaja na 62kg. sem zadovoljna, samo da ni šlo navzgor user posted image user posted image

smo pa ta vikend malo manj "se nažirali", saj nismo imeli časa, da bi mislili na hrano, ker smo dobili novega družinskega člana user posted image  - malega maltežančka, starega 10 tednov - tako da sem tudi treninge ta teden dala na stran. Tale kepica je tako kot mali otrok :-) največ dela imamo z uvajanjem da lula na papir - tole je znanstvena fantastika...upam da nam čim prej uspe user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 7:30:42   
cebelica81
dobro jutro.

tako, pa začnimo zares. moja začetna teža je 102 kg, moj prvi cilj pa 89 kg. Ampak tokrat grem počasi in vztrajno proti cilju v smislu spreminjanja navad in ne hitro in potem spet takoj nazaj na prvotno stanje.

malabiba30 veliko užitkov z novim družinskim članom :)

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 7:43:44   
miška17
dobro jutro!
Jaz sem veselauser posted image , kajti december je in jaz sem na 76,7kg to je -0,4kguser posted image user posted image user posted image od prejšnega ponedeljka.
Lp, si pišemo

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 9:06:28   
bambixxx
jutro,

tehtnica crknila, za tabelo ostajam na istem.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 10:28:48   
happy85
cebelica81 in thaiss dobrodošle user posted image

Ta teden tehtnica na moji straniuser posted image zato -0,5 kg. Počasi, a vztrajno se premikam proti zastavljenemu cilju. Nisem verjela, da je sploh še možno, da pridem kdaj pod 60kg. Tako da sem kar ponosna nase. Ampak bo pa potrebno očitno začeti se resneje ukvarjati s telovadbo - kljub izgubljenim kg, je še vedno teža nesorazmerno porazdeljena po telesu in v oprijetih oblačilih prav nič lepo ne izgledam user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 10:39:54   
cebelica81
hvala vsem za dobrodošlico :) kot berem ste ena prav fajn skupinica

happy85, pravijo da je najboljši za oblikovanje telesa pilates. jaz ga že pridno treniram - čeprav ne tako redno kot bi želela - in ne morem verjeti kakšna je razlika v gibčnosti po nekaj dneh vadbe. na začetku sem že skoraj obupala, ker veliko vaj nisem mogla pravilno delati, zdaj mi gre pa že ful dobro in imam težave samo z nekaterimi težjimi vajami.

glede rezultatov na obliko postave se pa še javim. je prehitro, da bi lahko že kaj rekla ;)

Lep dan vsem in naj ponedeljek ne bo predlog :)

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 11:20:41   
Vilma
V veselem decembru vas zapščam, pa ne za dolgo. user posted image
Ponovno se vam pridružim januarja, do takrat je cil obdržati težo. Torej imeti 66,8 kg 8. januarja 2011. user posted image
Lepo bodite in zmerno pri hrani v tem mesecu. ;-)

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.12.2011 12:33:48   
neika
jaz sem ga ta vikend sračkala, zato se ne bom tehtala...user posted image

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?