|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
29.7.2011 12:21:51   
dara90
Tajči jaz imam tudi dr.Ravnikarja pa se mi zaenkrat zdi OK..Kaj pa je narobe če smem vprašat?
Punce hvala za nasvete, se kar precej nagibam k Postojni :)

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Primorke!!
29.7.2011 13:05:51   
tajči84_
kaj je narobe? Zali me, da sem se zredila ko pujs a vsega sem sla 10kg gor...visoka sem 177cm prej sem imela 65 kg zdaj pa 75kg in sem v 35 tednu, ni zelel povedat spola otroka, sem mogla na 3d da sem zvedla in to sem sla v postojno...

(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Primorke!!
29.7.2011 17:28:51   
dara90
A res a kaj? Ne morem verjet...Sicer to sem že slišala, da žali ženske, ki se po njegovem mnenju preveč zredijo...Upam, da ne bom imela z njim takih problemov kot ti, ker res ne bi rada med nosečnostjo menjala ginekologa :/ Prav svašta...Če meni ne bo hotel povedat spola bom znorela...Ne morem verjet kaj se to dogaja!

(odgovor članu tajči84_)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Primorke!!
30.7.2011 14:40:20   
jk09
Katy; dobra si, da greš že tako hitro sama na sprehod.. jaz še nisem šla sama.. user posted image ..
Aqua; upam, da se čim prej lahko oglasiš, sedaj pa nisi več v enem kosu! user posted image user posted image

Punce ne se sekirat za kg! Jaz sem jih imela +18, sedaj pa jih imam samo še +5. Sem pa rodila 6 tednov nazaj.

(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Primorke!!
30.7.2011 15:26:30   
spetko
oj..

dara90...glede ravnikarja so same graje slišat...o tem da sovraži debelejše ženske ne govorim...tako kot je rekla svoj primer tajči..on edino kar je dober je diagnostik...drugo pa kar se tiče njegovega jezika in obnašanja pa katastrofa...sej vse pove zakaj ga ni več v SBI
drugače pa vsaka ima svojo izkušnjo v porodnišnicah...jaz sem imela 2x dobro izkušnjo v izoli..imam pa kolegico ki je imela katastrofa izkušnjo v postojni..tko da..vse je odvisno..
pa dobrodošla :)))

jaz imam tudi še +4kg...upam da še njih dam dol in še kaj več..:))

joj to vreme..niti ne moreš nikamor ven ker ne veš kje te bo kaj ulovilo...pa povrh še taka sopara...niti se mi ne da delat nič....jaooo..

nič grem še malo odležat pol pa akcija z mojimi fanti..:))

lep dan...


_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Primorke!!
2.8.2011 20:31:58   
škrpijonka
Jaz sem rodila v Izoli in nimam pripomb.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Primorke!!
9.8.2011 12:54:03   
jk09
Punce kako ste kaj? Nobena se nič več ne oglaša.. očitno smo vse super zaposlene z našimi sončki.. mi komaj shajamo.. nori tempo..

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Primorke!!
12.8.2011 7:58:37   
škrpijonka
Ja res smo polno zaposlene, če pa se že kaj javim se na FB ali pa v temi starši čvekamo. Se pridno dojite?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Primorke!!
12.8.2011 13:35:21   
spetko
ciao punce..
ja res slabo čvekamo tukaj...se moramo pol raje dobit kje na kavici..ki mislim da bomo več rekle kot tu ki ni časa...:)))

kako je kej?...

jk09..kaj praviš nori tempo a...kolko ste zdej stari?..

škorpijonka...mislim da sem te vidla v porodnišnici lih sem šla domov in ti si verjetno to noč rodila oz. prišla...šla pa sem 12.7. domov..je možno?



_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Primorke!!
12.8.2011 15:43:52   
katy981
Evo se javljam še jaz!
Vsakič, ko začnem tipkati, se moj Lukec prebudiuser posted image
Tudi pri nas je kar pestro...so začeli krčki in vsako toliko smo prav bogi...na srečo pa zvečer pridno spi. Drugače pa smo 2x na dan vnih...zjutraj je sprehod že obvezen in pol še zvečer z možem.
Če se mi katera želi pridružiti, se jaz skoraj vsako jutro sprehajam po semedelski.
lp

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Primorke!!
12.8.2011 17:35:55   
jk09
Škrpijonka; ja na srečo mi vsaj z dojenjem nimamo težav, smo pridni pridni in veliko papamo.

Spetko; mi imamo jutri točno 8 tednov. Ja, ko že mislim, da smo se malo ustalili, se spet nekaj zgodi in je spet krizna, pol spet boljše.. in tako. Še posebej za ostale stvari (pospravljanje) mi zmanjkuje časa in moči.

Ti si pa bila res ekspresna, 10. si rodila in 12.7. si šla že domov?

Katy981; preveč si pridna s sprehodi! Jaz sem šla sama samo 1x do zdej... kriza..

Punce, kaj pa kaj jeste? Mi imamo krizo s krčki in moja hrana je vsak dan ista se mi zdi..
Katy981; za krčke ti priporočam kapljice Colikind.


(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Primorke!!
16.8.2011 13:11:31   
ribica81
Ojla primorke!

Čestitke vsem, ki ste že rodile!!! Mene to še čaka oktobra. Me pa zanima kje ste vse tiste, ki ste še v pričakovanju. Bi se lahko dobile na kakšni kavici.

Lp vsem bodočim mamicam in tistim, ki to že ste.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Primorke!!
16.8.2011 20:16:18   
škrpijonka
Spetko rodila sem 11.7., sem pa videla tvojiva fanta, ko sta prišla k tebi na obisk.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Primorke!!
23.8.2011 11:47:23   
pathra
Zdravo punce jaz bi se vam kar pridružla user posted image . Sem Portorožanka preseljena v Koper, PDP imam določen 30.1.2012 in zaenkrat vse poteka super. Nobenih slabosti nisem imela, samo kronično utrujena sem bila.

Mene zanima če ima katera kakšne izkušnje z pilatesom za nosečnice v bcentru v izoli, ker sem danes dobila letak?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Primorke!!
30.8.2011 16:13:13   
spetko
oj..evo me končno da se malo javim

tudi pri nas so na sporedu krčki..pa čeprav se pazim s hrano

tako da jk09...vem kako je da je ješ eno in isto...jaz kar jem je piščanec,puran,goveje meso,nič začinjeno, s krompirjem,pašto,rižem, od sadja banano,vsake tolko lubenico...itd itd..v glavnem zelo majhen spekter...
zdej pa ste vi verjetno že dali skoraj skozi to...mi imamo še malo..no upam da čimprej mine..

škrpijonka..aha..se mi je zdelo da sem te vidla,samo nisem bila sigurna pa nisem hotela motit..

pathra..dobrodošla..za pilates pa je moja sestra hodila in je bila zelooo zadovoljna...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Primorke!!
7.9.2011 13:43:03   
n€na
Pozdravljene!

Naj se vam tudi jaz pridružim...sem bila z vami že na koncu lanskega leta..pa se je takrat zame žalostno končalouser posted image
Imela sem pa nick aTri...Sedaj sem spet v veselem pričakovanju in pričakujem januarja user posted image

ČESTITKE VSEM, ki že pestujete svoje štručke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Primorke!!
11.9.2011 9:14:06   
spetko
nena...ČESTITKE...in super da si se pridružila in da bo vse ok...

tukaj pa slabo se pogovarjamo :)))...

lepo nedeljo želim

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Primorke!!
12.9.2011 13:20:06   
n€na
Hvala spetko :)

Upam, da boste sedaj na jesen/zimo spet začele malo več kukati sem in da bo debata stekla.

lep dan vsem!

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Primorke!!
15.9.2011 10:58:51   
jk09
Ciao! Evo mene.. naš mali sonček nina tako, da malo pobrskam po netu ta čas.. Jaz tudi upam, da ta tema ne bo zamrla.

Čestitke nena! Upam, da uživaš s trebuščkom. Jaz kar ne morem verjet, da ga ni več ko pogledam slikice. Preveč hitro gre vse skupaj.

Spetko,upam, da že kaj več lahko ješ. Jaz sem začela vse počasi, samo mlečnih izdelkov še ne upam.

Kako kaj vozičkate? Se vaši sončki kaj potijo?

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Primorke!!
17.9.2011 16:19:08   
spetko
nena...jaz tudi upam da bojo kaj več prišle kukat tukaj ko bo bolj mrzlo..

jk09...ja tudi jaz sem začela malo bolj jest..pa tudi počasi mlečne izdelke,sicer ne neki preveč...kakšen 1dcl mleka al pa jogurt al kakšen burek ki ima not skuto..pa malo sicer ga napenja samo ne tolko da bi bilo ful hudo...
mi vozičkamo skoraj vsak dan...poti pa se tudi...sicer zdej manj ampak avgusta ko je bila ta vročina huda..pa je bil cel pikčast od pota...

komaj čakate ohladitve al...?

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Primorke!!
20.9.2011 8:46:05   
škrpijonka
Prišla ohladitev z njo pa prehlad user posted image . Sem cele dneve zunaj, ne vem kaj bom delal ko bo dež.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Primorke!!
20.9.2011 9:04:45   
katy981
Tudi jaz sem cele dneve vnih...verjetno se srečujemo vsak dan, ampak se ne prepoznamouser posted image
Kaj vaši malčki čutijo, da se krajšajo dnevi? Moj je že vse prestavil za 1h...spanje, hranjenje, krčke...tako, da se spet lovimo z urnikiuser posted image


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Primorke!!
24.9.2011 21:50:51   
spetko
'večer..

katy981...ja vrjetno res da se vidimo ampak ne vemo da se virtualno poznamo :)))...
amm..nisem neki opazla da bi bilo kaj narobe z urnikom...še vedno gre spat okoli 21h tko kot je prej hodil ...ok pustimo kadar so krči ko je šel kdaj spat tudi ob 23h...ja drugače pa je res že hitro tema...se bomo morali navadit da gremo ven da je tudi tema...:)..

škrpijonka...ja ohladitve so bile en čas in spet podnevi toplo..kdaj bo prišla jesen in pol zima res ne vem..ampak jih je pa zaradi tega dosti bolnih in prehlajenih ker tako prekakuje te temperature...bomo vidli...
sicer pa zjutraj in zvečer je kr bolj sveže kar prav paše..:))

lep večer še naprej...



_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Primorke!!
25.9.2011 11:01:45   
n€na
user posted image

Lahko, da smo se videle včeraj na sladki istri....Je blo polno vozičkov user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil n€na -- 25.9.2011 11:03:07 >

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Primorke!!
27.9.2011 7:29:23   
Aleda
Pozdravljene,
jaz sem pa malo vskočila iz sosednjega foruma, ker sem pri marčevkah. Sicer sem pa tut jaz primorkauser posted image malo višje gor, rabim mnenje če ste že ble v Ikei v Vilešu ( sej to je ta čez mejo, a ne?).  Z mojim sva razmišljala da bi šla mal pogledat in par stvari kupit za otroško sobo (zavese, lučke, omaro, tepih... pa za kakšen kavč bi pogledala) pa ne veva kam se bolj splača v Italijo al Celovec, a sta obe isto veliki? Sestra je že bla v Italiji pa je rekla da ni vidla nobenga pohištva pa da niso imel nevem kakšne izbire. Zdej pa ne vem če je ona sploh vse vidla.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




cene zasebnega varstva
tinchek1980

Koliko plačujete za zasebno varstvo otroka v manjši skupini (do 8 otrok) v Lj. ali okolici?

manj kot 200 evrov (47%)

200-250 evrov (15%)

250-300 evrov (16%)

300-400 evrov (13%)

več kot 400 evrov (8%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!