|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 10:28:37   
lananai
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

12.09.
sabina bina - ERIK (?g, ?cm)

18.09.
Nevihta123 - TIAN (2800g, 49cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

23.09.
amon - SARA (2730g, 50cm)
Sanja. - MATIC (3500g, 52cm)

27.09. 
neya26 - NEJA (2750g, 50cm)

29.09.
marelicadoo - LOVRO (3400g, 51cm)

30.09. 
lenc@ - ELA (3920g, 53cm, og 37cm)
nanita - ALJA (3250g, 51cm)

03.10. 
vanilija - LOVRO (3690g, 51cm)



user posted image   5
user posted image   7

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 12:28:32   
Sa.Ka
Bravo za še enega oktoberčka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bolj tako tako....preko noči in zdaj dopoldne zelo slabo čutim gibe otroka ali bolje povedano nič. Mogoče 3 do zdaj.user posted image   Mogoče se gremo zvečer priklopit na ctg. Če ne bo bolje.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 13:19:53   
Mica Potica
Sa.Ka - poskusi s čokolado; sladkor ga zbudi. Pri meni pa pomaga tudi, če si dam računalnik z vključeno brezžično povezavo na kolena. Po 1 minuti že brca in damo stran. Tak kratek čas ne more škodit.

Vanilija - čestitke!

Drugače pa - sem bila na pregledu. Na CTGju rahli popadki, enkrat čez 100, pa sem neki rahlega čutila, 3x pa čisto malo tam okol 50-60. To še ni nič, tako da še kar čakamo.
Nenaspana totalno in kadar sem tako nenaspana, dobim še glavobol in občutljivost na svetlobo. Tak da - sreča da sem sama doma, ker sem sama sebi sitna. :)

Pa lep dan še naprej!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 13:40:08   
inja22
cestitkee :)fulll sm misla d bo vec oktoberckov ze hehehe,iz teh nasih oktoberkou bo pol septemberckou pa novembrckou ratal :):)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 20:37:12   
jenny700
inja22...zgleda da res...no ja...prezgodaj je še govoriti...mogoče nas bo pa več na en dan rodilo...bi bilo zanimivo...

glede telih komentarjev...tudi jaz sem že počasi naveličana ker morem vsakemu govort, kdaj bo (pa včasih rečem kr malo več, zato da če bi bila slučajno čez rok, da mi ne bi vsakih 15min telefon zvonil...a še nisi rodila?)...pa to buljenje v trebuh, pa komentarji kako mam velikega, da imam ziher dva...itd....jooooj user posted image  res mi dvignejo pritisk...res komej čakam da rodim...

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 20:48:41   
Weeda
vanilija - čestitkeuser posted image

Jenny700,  midva sva po nasvetu sodelavke vsem rekla, da imam rok sredi oktobra. Potem si vsak misli, da je to  okrog 15. in so tiho, čeprav imam rok že 9.10. Tudi staršem sva rekla enako, ker bi drugače ves čas viseli na telefonu in spraševali če se že kaj dogaja. Po pravici sva povedala samo parim kolegom in jaz v službi, ker vem da ne bodo težiliuser posted image . Vem pa kako je to nadležno, če ti ves čas nekdo visi za vratom. Midva sva se zato odločila tudi, ker so nama prej 5 let moževi starši (beri:tašča) težili kdaj bodo vnuki (pa drugače so res super ljudje, samo v tem primeru pa totalno brez meje). Na začetku se še smehljaš, potem ti pa res postane že zoprno...Ti samo ohrani mirne živce in si v glavi požvižgavaj kako pesmico oziroma poskusi misliti na kaj drugegauser posted image .

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Oktobrke 2011
4.10.2011 21:41:11   
jenny700
Weeda..se bojim, da se ne bom prej že nad koga znesla..user posted image  bom pa upoštevala tvoj nasvet..

(odgovor članu Weeda)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 9:06:03   
Mica Potica
Dobro jutro!!! user posted image

Danes je dan zopet lepši!  Ker sem se naspala!!!!  od 23h - 6 samo s 3 prekinitvami za wc, ki so bile napol v spanju. Nato pa še ena urca za jagodo na vrh smetane od 7-8h. Mmmmmm, kako je svet danes lepši.   :)))

Lep dan!!!

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 10:34:31   
5y
Jutro nosečke (ja pozna jutra imam jaz user posted image )!

Kako smo? hitro je treba izkoristit zadnje "poletne" dni.....v petek bo menda že sneg user posted image   No meni je bilo napovedano, da bom rodila v petek haha user posted image - sam ne vem točno kater petek (od mami sodelavka misli, da ima vedeževalske sposobnosti user posted image ). Drugače pa ni nič novega. No bejbika se mi je čisto umirila, včer sem jo full manjkrat začutila kot dneve prej. Sicer je blo pomoje več kot 10x, ampak se vidi, da totalno nima več placa in da se ji ne da stalno brcat v steno maternice.....se mi zdi, da ma že dost vsega user posted image . Jutri imam PDP in tudi pregled pri ginekologinji...me res zanima, če se slučajno že kaj dogaja, pa da jst tega ne vem. Kar se tiče noči, so se pri meni čist pokvarle....zdej me je pa res že matrat začel...kr ne morem se naštimat. pa še mala me tako čudno v črevesje prtiska, da me potem ko ležim skos nekaj zvija....kot tisti filing pred menstruacijo. Samo niso krči ali pa popadki, ampak je bolečina konstantna. Tako da, kaj naj rečem...komaj čakam user posted image
Včeraj sem še okrasila kotiček v spalnici, ki je namenjen najini princeski (sm narisala medvedka), danes še do konca pripravim pajacke, za pojoči vrtiljak....potem pa mislim, da je to, to. Bi vam pokazala slikice, sam ne vem, če tu na forum sploh lahko dodam kakšno slikco. Ali je to možno?

Komaj čakam, da se javi pokamoka, da malo pokomentira potek. čeprav pri njej je to čisto drugače izgledalo, kot bo pri nas, ki ne bomo imele CR. Jst si namreč še zdej ne znam predstavljati kako bo vse skupaj izgledalo. Čeprav saj je vseeno...meni je samo važno, da moja pikica na svet pride, pa da jst ne bom preveč boga, da se bom lahko ukvarjala z njo. Vse ostalo je ta trenutek tako nepomembno user posted image

Uživajte user posted image

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 14:03:46   
jenny700
OJLA BEJBE :)

ja treba je izkoristt vreme dokler bo še...v petek pa sneeeg :) juheej...res se ga veselim...ker ga že prov pogrešam, no tako ali tako pa mislm da se ne bo obdržov...jaz računam da bo zapadu tam nekje do Pokljuke...:)

jaz si sploh ne predstavljam, da bi rodila čez rok, zato kapo dol vsem puncam ki ste tik pred rokom, oz. kkšn dan čez, res more biti napor..že jaz komaj čakam, pa imam PDP 18.10....pa bi najraš že danes šla...ali pa vsaj kakšen teden pred 18.10....ker si želim, da bo čimprej vse mimo, bolečina, porodnišnica...:) včasih prov ne morm vrjet da bom MAMI...:) tako mi je še čudno...no saj se bom kar hitro navadila...:)

(odgovor članu 5y)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 16:05:02   
pikomiko
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700



jaz si sploh ne predstavljam, da bi rodila čez rok, zato kapo dol vsem puncam ki ste tik pred rokom, oz. kkšn dan čez, res more biti napor..


Jaz sem že dva dni čez pa še nič, bi najrajš kar zatežila, da naj nekaj ukrenejo. Vsak dan se bolj bojim, da je kaj narobe, tlačijo me more, slabo spim, ker kar naprej nekaj razmišljam,.... user posted image DOBRO ČUTIM pa vseeno bi raje rodila. Tudi želja, da ga vidim je nenormalno velika. Jutri imam pregled upam, da mi vsaj reče da je vse OK.

Lepi dnevi - obožujem jih ampak nimam volje, da bi se sprehajala, razen kratek sprehod, kar pa se mi zdi da ni nič, ker sem prej delala cele kilometre. Pa naj bo sneg, da bo romantično, čeprav ga jaz v dolini verjetno ne bom vidla. Pokljuka bo pa lepa.

pokamoka
, tudi jaz komaj čakam tvoje poročanje

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 18:56:09   
marelicadoo
ojla

da se malo javim in povem da sem vesela zelo da je naš mali user posted image končno zunaj in da zaenkrat jemo spimo in se previjamo tako da ni kaj preveč zahtevno bitjece user posted image je pa nadvse simpatično in ljubko user posted image

v glavnem pri meni se je začelo tako da se mi je tam okrog pol enajstih kar naenkrat nekaj vlilo in ker nisem bila ziher če je to plodovnica sem mojemu rekla, da bomo še mal počakal da vidimo kaj bo sledilo no in ko se je vaja ponovila čez nekaj minut sva z mojim odšla v porodnišnico - da vidimo kaj dogaja

no in tam so me dali na ctg - nič odprta, nobenih popadkov sam voda mi je odtekala ampak to počasi na easy in tako se je dohtar odločil da grem kar na oddelek in počakat da se bo stvar počasi začela dogajat

in tako sem bila na oddelku porodnišnice novo mesto do pol dveh popoldan naslednjega dne ko se je začel mal bolj zares, naj ob tem povem da so tako sestre kot zdravniki v novem mestu odlični - res prinesli so mi tako zajtrk kot kosilo in vmes naredil še ctg in ko me je dohtar ta prvič pregledala nekje zgodaj zjutraj sem bila odprta centimeter do dva, zato so me poslali nazaj počivat oziroma hodit da bo šlo hitreje ampak nisem mogla tako da popdaki so bili popoldne nekje na 7 do 11 minut nakra se je proti popldne vse umirilo in me je samo spodaj špikalo in stiskalo skoz medetem ko sem imela popadke na 15 minut do pol ure ampak ti so bili hudi zelo taki močni - naj ob tem napišem da sem med temi intervali spala

in ko sem ob pol dveh ugotovila da tole pa ni nekaj kul sem šla k sestri in ji povedala da tole ni nekja uredu no in ko me je zdravnica pogledala mi je rekla: saj vi ste pa za rodit, odprti 3-4 cm in tako so me pospremili v porodno sobo kjer so mi naredil ctg in mi dal klistir - in ta klistir je povzročil da sem se odprla še za 1 do 2cm - zdaj vsaj vem zakaj je koristen

in mi babca reče zdaj pa kar pokličte moža da ne bo kaj zamudil, ura pol treh in potem mi je dala še inekcijo proti bolečinam in tako se je nekje čez kakšno uro začelo zares in ob 16.37 smo imeli našo user posted image zunaj

tako da za takšen porod podišem takoj še enkrat user posted image

in resnično moram izreči vse pohvale osebju bolnišnice N.M., res poskrbijo zate in meni je bilo najbolj všeč to da me niso dali takoj v porodno sobo ampak so me lepo pustili spati in počivati v veliko bolj udobni postelji na oddelku in me imeli skoz na očeh kako sem jaz in tako te lepo v miru pustijo da se telo samo odloči kdaj je čas za akcijo in ne počnejo nič na silo in ja preventivno sem dobila antibiotik ker niso vedeli koliko vode sploh še imam da se s tem zaščiti od bebice imunski sistem

tako da tudi ko sva bila sprejeta na oddelek so nam bile sestre na razpolago z nasveti, napotki in tako in vse smo imele na zalogi od pižam do brisač do vložkov do hlačk za enkratno uporabo in tudi crokse so imeli na razpolago tako da res vse pohvale -v bistvu smo me rabile samo pripomočke za osebno higieno

zdaj smo doma in mali pridno je - se dojiva, spi in previja tako da počasi vzpostavljamo ritem ampak ni nam hudega user posted image

vse čestitke novim mamicam in nasvet bodočim mamicam - ne preveč komplicirat glede poroda in dihanja - babco poslušat in ji sledit pa bo stvar stekla brez problema

aja glede dojenja - imejte s seboj za v bolnišnico kremo za občutljive prsi jaz sem imela REŠILKO in se je obnesla zelo, ker ko moraš dojit doist pogosto znajo bit brdavice kar boleče in ta kremica je takda da je ni treba nič spirat lahko tudi dojiš s to kremo ne vpliva nič na malega

lep večerni pozdravček

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Oktobrke 2011
5.10.2011 20:23:32   
si.pikica
pozdravček še z moje strani!

čestitke vsem novim mamicam.... in čim bolj mirno čakanje tistim, ki bomo to kmalu :)
pri meni zgleda, da bo še kar nekaj časa trajalo.... do PDP imam sicer še 15 dni, danes sem bla na prvem CTG-ju in mi blo še nič, nobenih popadkov (skozi med 20 in 30). saj ji tudi čutim še ne, čeprav premikanje user posted image je pa pa intenzivno. mi je prav smešno, ko se mi včasih naredi kakšna bula, ki pa seveda čez kakšno minutko izgine... imam občutek, da ji primanjkuje prostora notri.
zdaj imamo tudi mi skoraj vse že pripravljeno, tako da uživam še te lepe sončne dneve... jih bom prav pogrešala, ko bo ohladilo, čeprav mislim, da pri nas ne bo snega....
in severda jem vse kar potem nekaj časa ne bom smela, seveda v upanju, da nam bo dojenje steklo. s tem mislim predvsem na mandarine, ki jih obožujem. sem zadnjič brala, da se ne svetuje citrusov na začetku dojenja...no sej bomo vidli še sproti kako bo.

zdaj se grem še malo uleč na kavč, fajn bodite...LP

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 9:07:41   
Mica Potica
Dobro jutro,

počutim se kot ena stara mama. Od včeraj zvečer me že skoz ščemi v nogah ( ponavadi je samo zvečer in na trenutke ponoči ), in boli v spodnjem delu križa. Očitno se je tamala naštimala v nek tak čuden položaj.
Ponoči me je skoz nekaj špikalo, da sem bila že prav vesela in gledala na uro, če je to to.. ampak zgleda da ni.  user posted image

Zopet nenaspana in po moje sitna. Ker sem sama, me prav jezi, da ne morem te jeze spraviti na koga drugega. user posted image   Mogoče najdem kakšno blazino in jo prebutam.  user posted image

Zaužijte še zadnji lep dan, jutri bo že poslabšanje in vonj po jeseni.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 9:50:10   
Mica Potica
user posted image
Da se malo zbudimo in zarotiramo z boki.. Zaplešimo in zasučimo medenico...
Naj naši sončki zaplešejo z nami!

Dobra kombinacija melodije, da te malo poživi in da energije za nov dan.

Jz že plešem! 
user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=eyjWu7IuTgU&feature=player_embedded

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 11:08:53   
*Anna*
da se še mi javimo user posted image

torej, naša mala pupika je pohitela in naju osrečila 26.9. ob 15.10 uri, s 3320 g in 52 cm ... naš sonček Lana user posted image

pri meni se je začelo zjutraj ob petih, ko mi je malo odtekla voda, bila sva tako naročena ob 7ih za ctg, tako da sva se počasi odpravila. Pred tem sem bila že 2x na ctg, ki je kazal popadke, katerih nisem čutila. Tudi na ta dan je ctg kazal popadke, jaz pa jih nisem čutila. Bila sem odprta 3,5 in ker so bile porodne vse zasedene, so me dali na oddelek mojega pa poslali domov ... zadeva se je hitro odvila in ob 10ih sem bila odprta že 6. Seveda so bile vse porodne še vedno zasedene ... ta dan je bil v Postojni pester :) v tem času je prišel tudi možek in sva skupaj predihavala popadke do 11.30, vendar še vedno ne v porodni sobi, tako da tudi epiduralne nisem mogla dobit ... no, se je dalo zdržat. Ko so eno revico takoj po porodu spokali ven iz porodne, mene pa not, sem bila odprta že 10 a vseeno dobila epiduralno ... zadeva se je nato zavlekla do 15ih ... in tako sva dobila čudovito punčko! Pridno! Nič ne joka, nič ne tarna, samo sladko spančka in papa!

In mami in ati sta srečna!



(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 11:46:08   
Mica Potica
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

12.09.
sabina bina - ERIK (?g, ?cm)

18.09.
Nevihta123 - TIAN (2800g, 49cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

23.09.
amon - SARA (2730g, 50cm)
Sanja. - MATIC (3500g, 52cm)

26.09. 
*Anna* - LANA (3320g, 52cm)

27.09. 
neya26 - NEJA (2750g, 50cm)

29.09.
marelicadoo - LOVRO (3400g, 51cm)

30.09. 
lenc@ - ELA (3920g, 53cm, og 37cm)
nanita - ALJA (3250g, 51cm)

03.10. 
vanilija - LOVRO (3690g, 51cm)



user posted image    6
user posted image   7

(odgovor članu *Anna*)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 11:47:02   
Mica Potica
Čestitke! Veliko lepih skupnih trenutkov vam želim.

(odgovor članu *Anna*)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 13:01:33   
SRCE
Ojla....

Vsem novim mamicam čestitke user posted image user posted image user posted image ....

Mene pa zanima a katera tudi čuti non stop lakoto...jst se že par dni sploh ne morem najest...jem in sem še kr lačna.....mal čudno se mi že zdi toleuser posted image ...a se mogoče to dogaja pred porodom?

lp

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 13:15:58   
carmik
ojla

Da vam še jaz sporočim novico... 2.oktobra  ob 21:10 se je rodila Klara 53 cm pa 3540g.

Lep pozdrav

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 13:32:01   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: SRCE


Mene pa zanima a katera tudi čuti non stop lakoto...jst se že par dni sploh ne morem najest...jem in sem še kr lačna.....mal čudno se mi že zdi toleuser posted image ...a se mogoče to dogaja pred porodom?

lp


JAAAAAAAA! Meni odkar se je spustila,  ni pomoči glede hrane. Najbolj pa vse kar je sladko. Se moram kar mirkati.
Sem včeraj moje rekla, da če bi bilo kot voda in nobenih posledic ( kg, slabo počutje... ), bi z roko zajela v skodelico od evrokrema in jedla.  :))))

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 13:34:22   
Mica Potica
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

12.09.
sabina bina - ERIK (?g, ?cm)

18.09.
Nevihta123 - TIAN (2800g, 49cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

23.09.
amon - SARA (2730g, 50cm)
Sanja. - MATIC (3500g, 52cm)

26.09. 
*Anna* - LANA (3320g, 52cm)

27.09. 
neya26 - NEJA (2750g, 50cm)

29.09.
marelicadoo - LOVRO (3400g, 51cm)

30.09. 
lenc@ - ELA (3920g, 53cm, og 37cm)
nanita - ALJA (3250g, 51cm)

02.10.  
carmik - KLARA (3540g, 53cm)
user posted image


03.10. 
vanilija - LOVRO (3690g, 51cm)



user posted image    7
user posted image   7



(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 14:04:37   
divinus
zivijo.

jst sm bla zdej 2 dni v bolnici. se mi je ze v noči na 4.10 začela bolečina v krizu in ni popustila do 4h popoldan pa sem se sla pokazat pa so me kar obdrzali ker sem bla odprta 1 prst. popadki so se usavli in potem so se ponoči ob 2 spet lotili in čez 2 uri ustavli. dej pa spet tema. tko da sem odprta 2 rsta in sme rekla da se grem kar domov ulezt in počakat da bo kej- ker je lahkoze danes lahko pa čez 1 teden.

sem pa v bolnici hodila po stopnocah, hodniku, ... pa nič. tko da zdej čakam. sm misnla da ker grem ze v drugo da bo kej prej pa se ker vleče. ok, sej do pdp je se 14 dni pam ker me heca ze 10 dni bi bil počasi čas. bomo vidli ali bo kaj zdej čez vikend:) jutre mam jst roj dan, v nedeljo mami pa mamo v nedeljo zur tko da... mogoče bo pa kej vmes:)  luna je v glavnem v sredo 12 tko da mal raćunam da mi kej pomaga pa da ven potegne. me zanima koliko bo vplivala na nas:))

se beremo.

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 14:34:25   
pikomiko
IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica

user posted image
Da se malo zbudimo in zarotiramo z boki.. Zaplešimo in zasučimo medenico...
Naj naši sončki zaplešejo z nami!


http://www.youtube.com/watch?v=eyjWu7IuTgU&feature=player_embedded


Ta komad sem poslušala včeraj, najina user posted image je začela plesat, ko nora, zdej sem poslušala še enkrat in spet pleše. Že ve kaj je dobro za ušesa user posted image .

Jaz sem spet iz pregleda, mat.vrat se je razmaknil, tako, da ga je sedaj samo še 1 cm. Še vedno čakamo na popadke, z G sva dorekli  datum za rodit, če do takrat še ne bo šlo po naravni poti. Drugače sem ok, včeraj sem lezla v en hrib, da bi kaj blo pa nič.user posted image

Bravo za vse nove sončke user posted image . Veliko zdravja!!!



(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Oktobrke 2011
6.10.2011 14:37:04   
pikomiko
IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica



user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število , pregled, amniocinteza, kraj, morfologija
 
1. 10.
amon , x , 1 ,  x, KP
*Anna*, 28 let , 1 ,  x,   Notranjska
miska 21,  x, 0 ,  x,  x
sensiTive,  23 let, 0 ,  po 23. maju,  okolica Ljubljane
superstar7, x, 0 ,  x,  x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0 ,  23. marec, Lj
marelicadoo, 35 let, 0   14. september, Novo mesto, 25. maj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0 , 7. september, okolica Lj, 1. junij,
 
4. 10.
agotha,  x, 1  11. april,  x  
majuška10 , x , 1 ,  x, x
anna_,  22 let, 0 ,  9. junij, Gorenjska, že mimo
becky27,  28 let, 1 , x, Lukovica
5. !!! frutolino, 33 let, 1 , Krško,   ALEX 20.9.2011 čestitke!!!
gospayamahica, 31 let, ,  x, Prekmurje, 23. maj,
 
5. 10.
2. !!! Shilou, 27 let,  Maribor,    MIHA,   11.9.2011 čestitke!!!
24julij, 30 let 2 ,  x,  x, narejena

6. 10.
nanita, 22 let, 0 , x, Velenje, 3. junij,
betipol, x, 0 ,  x, x, 7. junij
Aikido,  x, 1 ,  x, Ce
4. !!! Nevihta123, 34 let, 1 ,  Sl. Konjice/CE, TIAN 18.9.2011 čestitke!!!  
1. !!! inja22 , 24 let, Ivančna Gorica,   SARA 1.9.2011 čestitke!!!


 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0 ,  x, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1 ,  31. marec, Štajerska
anonimen,  x, x ,  11. marec, x
pozi,  x, 1 ,  21. marec, Ce
Mica Potica, x let ,  13. september,  x, x,
veselka,  29 let, 1 ,  29. marec,  x,


9. 10.
Weeda, 27 let,  0 ,  15. julij, Komenda, 26. maj,

10. 10.
  primana,  22 let, x ,  28. junij,  Logatec, 31. maj, 
ŽanaTaja,  32 let, 2 ,  20. september, Kamnik,
janja 506,  23 let, 0 , 12. maj,  Štajerska, 7. junij
pokamoka,  30, 0 ,  5. julij,  Z SLO, 31. maj



11. 10.
diksy,  x, 1 ,  11. april,  Štajerska
Soncnica2011, x let, 0 ,  x, Ljublana,
tehtnica2011, x let, 0 ,  x, x,




 
12. 10.
*rebecca*,  27 let, 0 ,  23. junij,  Notranjska

13. 10.
ribica81, 29 let, 0 ,  19. september, KP,
carmik, 20 let, 0 , x, Ljubljana, 30. maj,
oktober11,  x, 0 ,  11. julij,   Maribor
 
14. 10.
vvvv,  x, 1 ,  17. marec, Štajerska
divja,  29 let, 1 ,  29. maj,  x, x




15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0 ,  14. marec, MB/Francija
miska_piska, x, 2 ,  x, LJ
jagodka1, 28 let, x ,  1. april,  Gorenjska

 
16. 10. 
SRCE,  x, 3 ,  x, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 0 ,2. junij, Gorenjska, 2. junij
Nia*, 30 let, 0 ,  14. julij,  Celje, narejena
KOKICA32, X let, 1 ,  X, X,



19. 10.
babkaa, 25 let, 0 ,  6. april, MB, 2.junij
marjanita, 30 let, 0 ,  23. maj, Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, 0 ,  x,  Lj
si.pikica, 33 let, 0 ,  6. julij, AC 12. maj, Koper, 13. junij,

21. 10.
ella Marela,  x, 1 , 11.julij, Koroška, 13. junij,

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0 , 6. maj, Ce, 20. junij
špelca marelca 1,  x, 2 ,  x,  Lj, 20. junuij,
strumf, 28let, 1 , 1.junij,  Kranjska,x
 
23. 10.
majcika09, 36 let, 0 ,  x, x,



24. 10.
Sa.Ka, x, 1 ,  21. september,  x

25. 10.
Jana73, 38 let, 1 , 27. september, AC 23. maj, Velenje, 23.junij,
zana21, x let, 2 , x, x, 22. junij


26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0 , 25. julij, AC 17. maj, Primorska, 20. junij,
škorec, 30 let, 1 , x, x
nosek5, 27 let, 1 ,  21. september, LJ
 6. !!! Neya26, 28 let 0   x,  Lukovica, NEJA 27.9.2011 čestitke!!!
anak, 28 let, 0 ,  10. junij, CE, 10. junij
alenkica30, 30 let, 1 ,  15. junij, Ptuj, 16. junij,
lucy_,  x let, x , x, x
zelenkica, 26 let, 0 ,  x, Dolenjska,



 
27. 10.

jagodaaa, x, 0 , 28. marec,  NM
pikapolonica5, 27 let, 0 ,  x, x
pamb,  28 let, 1 , 0 ,  8. junij, okolica Maribora, 20. junij
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  33 let, 1 ,  x, Pomurje, 8. junij,
frnikola 982,  x, 0 ,  x, x
asdf81,  x, 0 ,  18. marec, x
Brižitka, 30 let, 1 ,  x,  Štajerska, x,  

30. 10.
sončica25, 26 let, 1 ,  29. junij, okolica Velenja, 29. junij
3!!! sabina bina, 28 let, 0 ,  x,  Vipava, ERIK 12.9.2011 čestitke!!!




31. 10.
 tedi2, 23 let, 1 ,  23. junij, x
lananai , 30 let, 1 ,  14. september, Savinjska, 15. junij  
Klara-1,  28 let, 0 ,  20. julij, Gorenjska, 14. julij,
bucka11,  25 let, x ,  x,  x



(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?