|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 18:30:28   
5y
Mah zdej sm itak že mal pozna s tem Magnesolom, ker itak imam manj kot 1 teden do PDP. Sem pa zadnjič sestro vprašala pri ginekologu, če lahko te magnezijeve tablete še vedno jem, pa je rekla, da ja, da ni problema. Zakaj pa bi lahko Magnesol škodil oziroma zakaj ga na koncu ne bi smeli več jest? A katera ve?

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 18:47:46   
pikomiko
Mislim, da je povezano s krči in posledično s krčenjem maternice, katera se pripravlja na iztis otroka. Ne me držat za besedo, če ti je sestra rekla, da lahko potem pa že ni škodljivo. Meni je G rekla, da naj neham.

(odgovor članu 5y)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 19:32:54   
lananai
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

12.09.
sabina bina - ERIK (?g, ?cm)

18.09.
Nevihta123 - TIAN (2800g, 49cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

23.09.
amon - SARA (2730g, 50cm)
Sanja. - MATIC (3500g, 52cm)

27.09. 
neya26 - NEJA (2750g, 50cm)

29.09.
marelicadoo - LOVRO (3400g, 51cm)

30.09. 
lenc@ - ELA (3920g, 53cm, og 37cm)



user posted image   4
user posted image   6

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 19:33:40   
lananai
lenc@, čestitke za babiko user posted image !

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 20:12:03   
lananai
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

12.09.
sabina bina - ERIK (?g, ?cm)

18.09.
Nevihta123 - TIAN (2800g, 49cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

23.09.
amon - SARA (2730g, 50cm)
Sanja. - MATIC (3500g, 52cm)

27.09. 
neya26 - NEJA (2750g, 50cm)

29.09.
marelicadoo - LOVRO (3400g, 51cm)

30.09. 
lenc@ - ELA (3920g, 53cm, og 37cm)
nanita - ALJA (3250g, 51cm)



user posted image   5
user posted image   6

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Oktobrke 2011
30.9.2011 20:13:32   
lananai
Zdej se je pa začelo dogajat, še eno bejbiko imamo! user posted image nanita, čestitke!
Me že zanima, kdo bo prvi uradni oktobrček! user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 10:28:34   
jenny700
ja še malo pa bodo punce v vodstvu ;)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 12:29:25   
Mica Potica
zivjo punce..
Komaj sem čakala ta oktober, zdaj pa se naši še prav nikamur ne mudi.
Celo dopoldne sem pucala, sesala, pomivala, ... pa da vidimo koliko jo je to zmotlo.

Sicer pa - že včeraj je bila neverjetno mirna, a vseeno je bilo več kot 10. Danes pa je z mojim sploh ne zbudiva. Treseva trebuh, pa nič odziva.. Čokolado sem pojedla, pa nič odziva. Tako da - če še po kosilu nič ne bo--> via slovenj gradec na CTG.  že zato, da bova pomirjena.

Je moj danes malce poškilil, ko sem brala na FBju in pravi, da smo res postale, kot da bi se pričelo neko tekmovanje... Katera bo? Kdaj bo?  :)
sej je res. Jaz prav čakam, kdaj spet dobimo kakšno sporočilo o novem članu.

lepo se imejte... zdaj pa kuhat.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 13:23:42   
5y
Mica potica jst mislim, da je mala samo trdno zaspala, v končni fazi je celo dopoldne delala (pucala, sesala, pomivala,...user posted image ). Drugač je pa moja zadnje čase čez dan tudi precej mirna  (itak revca mala nima več placa) in kot sm že rekla, meni to sploh ni všeč, ker potem takoj začnem paničarit. Joooj sm panik, da ni večjega. Že zaradi tega komaj čakam, da bo mim in da jo bom končno objela. Če bo šlo pa čez rok, bo pa sploh bedno.....sam vse tako kaže user posted image trebuh se ni še prav nič spustil, kakšnih drugačnih znakov pa tudi ni. Pa sem tudi jaz celo dopoldne delala, no pa na splošno sem vsak dan kr aktivna, pa se ne pusti zmotit. Sicer pa kaj se čudim, saj jaz sem tud 1 teden zamujala...pa kot pravjo, kri ni voda user posted image Je pa sploh zanimivo kako smo pri nas vsi navajeni zamujati in  vse delati zadnjo minuto (smo bili tudi vsi rojeni čez rok)...očitno nam je bilo to položeno že v zibko user posted image
Mah jst sm rekla, da se ne mislim več obremenjevat, ko bo pa bo. Narava že ve kdaj bom pripravljena.

Kako je pa kaj z vašim psihičnim stanjem (strahom pred porodom)? Jst že mislim, da sem čist pripravljena in da me ni nič strah, potem me pa na momente čist zvije in vem da če bi mogla jit takrat rodit, bi me blo full strah. En tak moment je bil npr. včer zvečer. Saj zdej sm spet bolj pogumna in "pripravljena", ampak vseeno pride sem pa tja tudi strah....sploh proti večeru. Kako je pa z vami, ste vse že 100% pripravljene?

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 15:33:34   
divinus
user posted image zivijo. tud jst sm danes spet naredila generalno po hiši, potem pa še kosilo skuhala itd. zde mal počivam pa epo čutim gibe. jst po naravi nisem paničarka sam bolj kot gre proti koncu bolj me je strah če ne čutim dovolj gibov. ne vem zakaj.  mogoče tud zato ker sem ze mela popadke pa mi je G rekla da zdej naj bl pazim na gibe.

drgač jst mam se 20 dni do konca sam glede na to da smo 2x skor ze sli bi mi blo kar fajn da bi blo zdej v tem tednu. sm vseeno v 38t, in se mi ne da lih prow čakat.

glede poroda pa- hja 1x sem sla bistveno bolj naivno ket grem zdej. zdej ze vem kej me čaka, pa sm v prvo zelo hitro rodila. ni me tolk strah bolečin al kej, bl ne vem česa- vsega po malo. pomoje najbolj tega da se boljim da ne bo kej ureduuser posted image  pa apriori sploh nima kaj it narobe ker je vse ok. ma ja , delajo hormoni svoje ni kej.

učeri sva z možem gledla en film- friends with benefits- in je ful smešen, pol te pa se prime da bi se "crtkov" in sva se kar opogumla. pa me je pol čez 1 uro začelo malo bolet ku za M, ma je hitro minilo. sem bla ze kar mal vesela, sm si misnla a zdej pa bo, smo te razdražli, pa ničuser posted image  tko da ne vem če lih kej pomaga vse.. od čisčenja do seksa... pomoje ku se bo spolnu bo reku zdej pa grem ven, ti mama pa se kar hecejuser posted image

a ve ste kej uporabljale seks metodo za sproženje poroda? user posted image


(odgovor članu 5y)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 16:38:07   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: divinus
a ve ste kej uporabljale seks metodo za sproženje poroda? user posted image


Pri nama še ni cajt, imam šele na noč čarovnic PDP. user posted image Sicer mi pa niti ne paše, ker me tko butasto že ene 14 dni sramne kosti bolijo. In zadnjič, ko sva, je blo še slabše, sem se ful zbujala ponoči. user posted image

(odgovor članu divinus)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 17:21:52   
Mica Potica
Joj, jz med to nosečnostjo nisem za te zadeve. Me je skoz ful bolelo, tako da zdaj niti ne čutim potrebe. Moj je pa tudi rekel, da mu je malce čudno, da ima kr občutek, da bo kaj narobe naredil.. pač psiha.  :)

Ja, tamala se je malo zbudila. 5 minut sva jo tresla, pa nič. Potem sem se pa spomnila, da jo vedno računalnik ful znervira in sem si laptopa postavila na kolena. Po 1 minuti je že dala prvi znak, nato še nekaj naprej. Seveda, elektronika ni nič kaj prida in se kar hitro zbuni. To je že celo nosečnost, če imam računalnik preblizu telesa.

V bistvu mi je bilo zanimivo, ker sem ponavadi jaz večji paničar, pa niti nisembila tako fejst živčna - skoz sem imela nek občutek, da sej po kosilu bo pa brcnila. Potem me je pa moj malce presenetil, ker je non stop spraševal, če je že in da če še po kosilu ne bo, da greva. Ker je ponavadi on bolj u izi in miri mene, me je to presenetilo in sem mogoče še zaradi njega bila malce živčna.
Ampak zdaj je vse cool.

5y - tudi pri meni je tako. na trenutke sem ful korajžna, na trenutke me pa stisne. In tudi - ponavadi me stisne zvečer.  

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 17:51:57   
pokamoka
heej
Vidim, da se vse nekako pripravljamo... tiste, ki imamo datum postavljen (beri: napovedan CR) nam je sicer malo lažje... ampak vseeno, vam povem, da imam včeraj in danes tak občutek, da bom morala še prej leteti v porodnišnico, kot smo domenjeni. Ne vem... vse mi nekaj dol pritiska, pa tak občutek imam, da se mi je dete malo spustilo navzdol... sej ne vem... ker v bistvu ne morem vedeti, kako se to dejansko čuti, ker sem prvorodka, pa vseeno...

Z razliko od nekaterih, ki ste fuuuuul aktivne s čiščenjem, ker si pač želite, da malo pospešite zadevo, sem jaz čista kontra. Jaz počivam in ne delam nič, ker nočem sprožit poroda prej, kot smo domenjeni... rada bi počakala res še teh par dni (jih lahko preštejem na prste ene roke:) Tak da vsa dela opravljajo drugi... jaz pa počivam. In potem me gledajo, a se že kaj dogaja al ne. Nekako se tudi možek pripravlja na dogovorjen datum in tudi noče, da bi bilo treba prej leteti od doma.

Midva sexa ne prakticirava... nama je bilo priporočeno, da se mu pač odpoveva, zaradi vseh čudnih zapletov... pa tudi paše nama ne. Meni ne zaradi občutka, možek pa nekako noče , ker se boji, da bo kaj narobe naredil... hmm... ja, psiha.

Strah pred porodom... itak, da ga imam. Imam strah pred neznanim... pa sprašujem se, kako bo potem... imam pa (kot ste nekatere že pisale) tudi sama nihanja (od blaznega navdušenja in pripravljenosti do strahu). Ampak, verjetno je to normalno.

Toliko za zdaj... grem naprej počivat... pa se še beremo...

srečno vsem...
pa pa

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 17:52:50   
Fižolčka
Ojllaa punce..

Jaz sem tako vesela, da sem 1. oktober dočakala 3v1
Še nekaj mesecev nazaj se mi je to zdelo praktično nemogoče. No, zdaj ko smo dočakali 1.10. bi pa počasi že res rada šla rodit

Mojega prepričujem, da po vseh mogočih raziskavah "crklajnje" pomaga, pa me sploh noče slišati user posted image . Zadnjih nekaj tednov, ko je bilo zame to prepovedano (pri dvojčkih zaradi možnosti prezgodnjega poroda to odsvetujejo vse od 30t naprej) sva se temu izogibala, zdaj ko bi lahko, pa moj ni navdušen :) Mica Potica, očitno imajo nekateri naši možki iste poglede na to!

Povejte mi nekaj.. Me bega. Kako vaš ginekolog v zadnjih tednih oceni dolžino mat vratu in to, ali ste kaj odprte -> z navadnim vaginalnim pregledom ali z UZ?

LP user posted image

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 18:01:36   
Mica Potica
Pokamoka! ne boš verjela. ravnokar sem premišljevala, da se še nisi oglasila in sem si mislila, da si zagotovo izbrala današnji datum. Zanimiv bi bil - te enke...  :)

Joj, po eni strani ti kar zavidam, ker veš, po drugi strani pa... niti ne.
Mene je tudi nekako bolj strah te spremembe. Kaj bo sedaj... Kako bo to izgledalo... itd....

(odgovor članu Fižolčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 19:38:21   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Fižolčka
Povejte mi nekaj.. Me bega. Kako vaš ginekolog v zadnjih tednih oceni dolžino mat vratu in to, ali ste kaj odprte -> z navadnim vaginalnim pregledom ali z UZ?


Jst še nič ne vem, mi ni nič pogledala. Naslednji pregled imam šele 13.10. - slabe 3 tedne pred PDP.

(odgovor članu Fižolčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Oktobrke 2011
1.10.2011 21:38:34   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Fižolčka
Povejte mi nekaj.. Me bega. Kako vaš ginekolog v zadnjih tednih oceni dolžino mat vratu in to, ali ste kaj odprte -> z navadnim vaginalnim pregledom ali z UZ?


Jst še nič ne vem, mi ni nič pogledala. Naslednji pregled imam šele 13.10. - slabe 3 tedne pred PDP.



Ta teden sem imela zadnji pregled v ambulanti, vedno mi je delal vaginalno. Tudi potem, ko grem v porodnišnico na pregled po ctg-ju, vem da me bo pogledal vaginalno. Je sicer res moteče, ampak če g misli, da tako mora bit, pač naj bo tako.user posted image
Tudi sicer z Uz ne more določiti koliko si ti odprta, ker dejansko potipa s prsti, en prst je en centi.user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 7:10:12   
pikomiko
Jutro babike in bebike!

Danes sem malo bolj zgodnja, me je že user posted image zbudil in kavico skuhal. Včeraj sem tudi jaz pospravljala, ko nora, ker so majstri naredili fini prah po stanovanju. Sva se z mojim zmenila, da bo on posesal jaz pa pomila pa je prišlo nekaj vmes in sem bila sama. Zvečer pa take bolečine v križu, da sem mislila, da me bo razgnalo. Pa je blo očitno še premalo, sva šla še na piknik.user posted image Nič ni nucalo za rodit, tudi user posted image ne. Čeprav se spraviva zelo redkeje, ker se ravno tako user posted image boji da bo kaj narobe oz. ma slab občutek.

Strah pred porodom - včasih ja drugič ne, tretjič bi pa raje tako kot ti pokamoka.

Mat. vrat ti pa pogleda vaginalno na UZ se ne vidi.

A so pri vas sosedje že kaj firbčni? Pri nas je samo avto drugače parkiran že sprašujejo starše, če je že kaj user posted image .
Jaz imam vse preglede le pri moji G v ambulanti, tudi po roku, zakaj Sa.Ka pa tebe da v porodnišnico?

Pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste že rodile in za tiste, ki nas še čaka pa lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 11:38:39   
Sa.Ka
V ambulanti pri mojem G končaš pač pri 37 tednu, porodnišnica je pa itak sam po hodniku pa mal po stopnicah.user posted image   G dela tud v porodnišnici. Merlo.user posted image
Včeraj sem mislila, da že grem v P, pa sem danes spet dobrega počutja.user posted image En dan tako, drugič spet drugače.user posted image Ma sam da sem prišla do sem, do 38 tedna.user posted image Še dojenček se je obrnil na glavo, tako da načeloma naj nebi bilo CR.user posted image  

Lepo sončno nedeljo želim vsem skupaj.user posted image

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 11:39:35   
carmik
Pozdravljene

čestitke za vse novopečene mamice... vidim da jih je čedalje več user posted image

Mene neki zanima... včeri se mi je pojavil tak izcedek, ki je fuul lepljiv pa čist brez barven... A mogoče katera ve zakaj je to? Na internetu sem gledala da bi lahko bil to čep. Te sluzi je ogromno ( hlačke so čist premočene, ni pa beli tok ker je čist prozoren)

lepo se imejte
uživajte z svojii user posted image ostale pa odštevajte dneve



(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 12:28:22   
jenny700
carmik...lahko to pomeni, da se ti lušči čep...kar pomeni...da boš še kakšen dan ali dva doma, potem pa veslo pot v Rim :)) Lahko pa že danes rodiš...:)
jaz imam pa ful povečan beli tok...spet...tokrat zaradi antibiotikov...user posted image , pa tudi sluz sem že opazla, tako da brez vložka ne gre več da bi hodila okol...ker kar lije iz mene...

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 13:32:43   
Fižolčka
..Živjo vsem..

Mat vrat in odprtost so meni samo 1x merili vaginalno z UZ, menda je tako najbolj točno. Sedaj pa me itak vedno pregleda samo vaginalno. Sprašujem zato, ker nisem bila prepričana, ali lahko tudi zgolj vaginalno (na otip) preceni odprtost.
Tudi jaz imam zadnje dni močno povečan izcedek (brezbarvna sluz), kar pa naj ne bi bil čep. Čep je vedno obarvan (rahlo tudi rahlo krvavo) in naj bi bila kot gmota neke zmesi. Vsaj takšne info s strani ginekologa imam jaz. Če pa je tale izcedek čep, potem pa sploh super.. ker pomeni, da bomo kmalu šli via porodnišica :)

Jaz moram reči, da se tudi pri nas že začenjajo klici v smsilu "A ste že šli rodit". Čeprav imam rok 28.10. sem najverjetneje za vse kriva sama, ker so mi vsi napovedovali, da je malo verjetnosti, da bomo z 2x user posted image zdržali do 1. oktobra. In sedaj vsi kličejo in preverjajo user posted image

Sta pa naša fanta danes dobila že prvo darilo, ki je mamico spravilo v jok - Dobili smo namreč bon za slikanje www.malicudez.com poglejte si, ker je res čarobno!!

Lep vikend še naprej in držim pestke za vse, ki boste danes prvič videle svoje user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 14:58:10   
pokamoka
heeej

Mica Potica:):):)... se oglašam, da ne boš mislila, da sem že letela proti porodnišnici... hja, sem še doma. Preko vikenda verjeto ne delajo dogovorjenih CR:):):) Še sem doma. Sej bom povedala... preden bom šla. Razen, če ne bo sila in bo nas kaj prehitelo. Ampak zdaj smo pa res že tako blizu, da bo (očitno) res na dogovorjeni datum.

Drugače sem kr o.k. Malo malo spim zjutraj, ker ne morem. Se zbudim med četrto in peto in potem je konec in je treba kar vstati, ker se tolk premetujem po postelji, da me začne vse bolet. In potem ta primanjkljaj nadoknadim že z dopoldanskim spanjem... potem pa še malo popoldne. Ah, saj itak nimam nič za delat, razen za brati. No, ja... včeraj sem še nekaj malega čistila (ampak res malo malo) in danes tudi... neke gospodinjske zadeve so me napadle in sem malo še po kuhinji počistila. Hmm... moram, preden grem:)

Glede materničnega vratu: zelo natančno ti ga lahko G izmeri z vaginalnim UZ. Če te samo potipa pač čuti, koliko si odprta in koliko imaš zmehčan MV. Meni ga je enkrat zmeril z UZ, enkrat pa mi je pretipal. Zdaj nazadnje, ko sem bila na pregledu, pa me je pustil pri miru. Me ni tikal, da so zadeve ostale nedotaknjene, da se kaj ne sproži... itak sem že tolk na koncu, da je predvideval pred enim tednom, da bomo sredi tedna lahko že leteli v porodnišnico. No, pa nismo... do zdaj:)

Toliko za zdaj... se še javim in se beremo...
lepo nedeljo še naprej vam želim...
vsem, ki pa boste šle v P, pa želim vso srečo...
pa pa

(odgovor članu Fižolčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Oktobrke 2011
2.10.2011 16:32:10   
Mica Potica
Živjo,

fižolčka - vesela sem zate, to je res lepo darilo. Sama sem se tudi odločila za to slikanje in se že dogovorila. Seveda moj še ne ve, ker bo presenečenje, predno pride. Fotke dela do 5 dni po porodu. Komaj čakam da bo.

Hja, jaz pa nisem nič boljše. Glava boli za znoret in zdaj računam, da je to že od prejšnega petka. In danes sem zoept spala samo do 3h, potem pa pokonci. Ob 6h se me je moj usmilu in me povabil, da greva skupaj gledati Igro prestolov. In to je zdaj zgledalo takole: preko HBOja lahko izbirava filme po internetu in gledava kadar nama paše. Tako sva danes pogledala 5 delov Igre prestolov - do zadnjega v tej seriji. Pravi maraton.  :)))) Tako da TVja imam dost do novega leta.

Jaz sem tudi mislila za včeraj, da bo kaj, ker me je skoz nekaj ščemelo. Danes pa nič. Le v glavi me ščemi. Mogoče mam pa popadke v glavi?  user posted image

Sem bila včeraj pri nas doma, kjer smo pekli kostanj. Mmmmmnjami!!! Kako dober je bil. Pa na koncu pride ena mamina kolegica in začne paniko pelati, da ne smem kostanja jesti, ker sem noseča. Ko je že vse čist prestrašila, ker je tako napadla, smo končno izvedeli od nje, da zato, ker pospeši porod. Pa je bilo smeha, saj ženska ni vedela, kako daleč sem in da vsi komaj čakamo. Tak da - po babjih čenčah, naj bi tudi kostanj pospešil. A če pogledam sebe - ni res. Saj sem danes še 2 v 1.

pokamoka, kako ti zavidam... še malo, pa boš imela v rokah svoj zakladek.







(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Oktobrke 2011
3.10.2011 7:05:13   
pokamoka
heeej
Jutro, jutro...:):):)

Pa je še ena noč za mano. Hmm... ni bla ravno najboljša, ma smo jo preživeli:) Nikakor nisem mogla spati v postelji... vse me je motilo (blazina, kovter, trebuh, noge...) in gledala sem na uro, jaz pa še nič spala. In potem mi je prekipelo in sem se preselila v dnevno sobo. Nekaj časa brala knjigo in potem končno zaspala. Jao... ni mi bilo všeč. Zdaj mi je bolje, ker vem, da je nov dan pred mano in da grem samo še enkrat spat in potem..... user posted image user posted image user posted image akcija:)

Najino dete je kar živahno. V bistvu se mora imeti prav lepo notri v trebuhu, ker je tako živahno... in kar nekako se odziva na moje dotike. Očitno se vsi pripravljamo na to, da se spoznamo... hmm... ja, zdaj smo pa res na koncu. Včeraj sva z možekom govorila, kako lepo nosečnost sem imela. Sicer je trajalo, da sva do tega otročka prišla (beri: operacija, 2 IVF postopka), ampak je bilo lepo... pozabila sem tiste težave, ko sem morala v bolnico... skrbi je konec...  zdaj se začenjajo nove:):):) Ampak, bomo že zmogli... če smo prestali marsikaj, bomo pa še porod:)

Danes naredim še zadnje stvari... preverim, če mi v torbi vse štima, brala bom... in to bo to.

Toliko za zdaj...
lepo se imejte, pa se še javim...
pa pa

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?