|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
19.9.2011 19:37:10   
Mica Potica
hejla,

vse je roza!!!  user posted image
Ravnokar mi je uspelo vse cunjice, ki sem jih dobila od ostalih popisat, pofotkat in zložit ( ne da se mi namreč nit vlečt, pa smo kar pofotkali ), pa ugotovim  DA JE VSE ROZA. Prav nobene cunjce ni v drugih barvah.
Sem takoj možeku "naročila" : če kdo sprašuje kaj kupiti, ti samo reči - karkoli, a samo da ni roza. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Oktobrke 2011
19.9.2011 20:04:39   
pikomiko
Hej Mica Potica pametna punca user posted image user posted image user posted image v sredo dobim pošiljko cunjic od prijateljice pa bom kar fotkala, tako, kot ti user posted image . Sem mislila mami zaposlit z nitkami pa mi je fotkanje zellllllo vše.

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Oktobrke 2011
19.9.2011 20:53:28   
Weeda
Tudi jaz sem vse cunjice pofotkala, vlječenje nitk mi sploh na pamet ni prišlo, heheuser posted image .

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Oktobrke 2011
19.9.2011 20:59:49   
lananai
Jst sem tudi fotkala in zapisala. Mi je najbolj komot varianta. user posted image

(odgovor članu Weeda)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 7:07:17   
pokamoka
heeej, dobro jutro:):):) Napovedujejo lepše vreme... jupiii, samo da ne bo tako, kot je bilo včeraj, ker pa res ni blo o.k. Samo dež in nič drugega...

Cunjice... jaz sem pa naredila pike s flomastrom na etikete od cunjic, pa samo pogledam kakšna pika je gor, pa vem, kdo mi je tiste cunjice posodil. Ej, meni se pa ni dalo fotkat... hmmm... kako smo si različne:):):)

Mi smo o.k. Nič novega... danes perem še neke cunjice, ker se pač obeta nekaj sonca, da jih lahko posušim zunaj... in potem je to to. Potem pa samo še čakamo... da pridemo do cilja:):):)

Bodite lepo... pazite nase, pa se beremo...
pa pa

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 8:05:17   
veselka
Jutro,

jaz pa nimam nič izposojenega. imam še ogromno od Aurore, ker sem na začetku kupovala precej nevtralno. ona je dobila vse novo. tudi si nimam namena izposojat. čeprav posojam pa naprej.

Auroro imam doma, ker se ne moremo odločit ali ima drisko ali ne.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 11:29:09   
5y
Jaz sem pa oblekice kar dobila....nekako so te, ki so mi jih odstopile, zadovoljne s številom otrok, ki jih imajo in oblekic ne potrebujejo več. Jih imam pa kr veliko. Saj na koncu vem, da jo bom oblačila samo v oblekice, ki sem jih sama kupila user posted image Drugače se mi zdi pa ta posoja oblekic malo tako, tako...itak se po parih pranjih vse razpere in potem vračaš nazaj na pol uničene stvari. Jaz pomoje kasneje oblekic ne bom posojala, ampak podarila....seveda po tem, ko jih ne bom več potrebovala. 

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 11:31:24   
KOKICA32
Dober dan.user posted image

Moj prvi CTG je za mano.user posted image Drugače je tudi vse okej.

(odgovor članu 5y)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 12:27:17   
lananai
Meni se pa zdi, da sem jst nove oblekice pakirala v škatle, ko jih je tamala prerasla. Je pa res, da nisem nikoli prala več kot na 40° in nikoli sušila v sušilcu.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 13:05:13   
Sa.Ka
Tam do št 68 pa res ne uničiš oblekic.user posted image Pol ko se pa začne kašica gor in dol, bruhci...tam pa gre enega pranja.user posted image
Moje izkušnje so, da se obleke obrabijo, ko začnejo plezat oz. ko shodijo.


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 14:54:19   
Weeda
Oblekice, št 56 in 62, ki sem jih dobila sposojene, so kot nove in ne vidim razloga, zakaj jih ne bi uporabila in potem vrnila. Verjamem pa, da kasneje ko se plazijo in jejo gosto hrano precej cunjic uničiš in je verjento posojanje manj smiselno.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 18:05:49   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka


Ja, tole nesproščenost je treba kar lepo odpravit čimprej, ker pri porodu gre res vse zelo počasi zaradi tega. Tako da Mica potica, priporočam ti kakšno čtivo na temo poroda npr. Modrost rojevanja.user posted image Vzemi to kot dobronamerni nasvet. Tam v porodni je potem vse tako napeto, živčno, nobene sproščenosti...



Sa.Ka, hvala za nasvet. Jo že berem. Sem pa pričakovala kaj bolj tankega...  :)

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 20:16:18   
marelicadoo
dober večer

če prav razumem tele naše nicke tukaj in imena na FB

je naša "frutolino" danes rodila in sicer pravi takole

Bom kratka, ko prideva v soboto domov vam javim vse v detajle! Danes 20.9. Ob 9:53 sem točno 14 dni prej rodila sinčka Alexsa 3100g/50cm/34,5cm v brežiški porodnišnici! Oba sva super!

tako da očitno se bo seznamček dojenčkov le začel počasi dopolnjevati

jaz imam juter ctg in bomo videli kaj pravi naš user posted image

pozdravček

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 21:23:54   
SRCE
OJLA....

FRUTOLINO user posted image user posted image user posted image čestitke......punce a vaš že kaj zvija? Mene skoraj vsak večer nekaj časa pol se pa umiri.....pritiska me dol,boli trebuh in v križ...pa občutek kot da mi bo kolke razneslo....in seveda rata trd trebuh.....user posted image ...bomo vidli koliko časa me bo zvijalo takole,ker imam PDP čez tri tedne.....

lp

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 21:24:14   
lananai
OKTOBRČKI 2011

01.09.
inja22 - SARA (2520g, 47cm)

11.09.
Shilou - MIHA (2620g, 49cm)

18.09.
Nevihta123 - ? (?g, ?cm)

20.09.
frutolino - ALEX (3100g, 50cm, og 34,5cm)

user posted image   1
user posted image   2
?
     1

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 21:28:50   
lananai
Mene zvija... samo od treme... user posted image Drugač pa še nič. No, itak imam PDP šele 31.10., tako da boste mogoče še vse pred mano.
frutolino user posted image user posted image user posted image čestitke za Alexa!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Oktobrke 2011
20.9.2011 21:41:25   
Sa.Ka
Frutolino čestitke  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa tudi stiska ja. Kar precej. V prvo niti malo, zdej sem pa čisto na nekaj čudno živčna.user posted image Potem pa še berem ,kako so šle kar rodit z ritko naprej...ma men je kar slabo. Pritisk imam tud kar mal povišanega...ma bo že.user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 5:53:26   
pokamoka
Frutolino...čestitke, čestitke... naj vam gre lepo... bodite zdravi...:):):)
Očitno se akcija oktobrk nadaljuje...

Heeej...
Spet dežuram zjutraj:) Vstala pred peto uro, ker mi ni šlo več za spanje. Očitno ga imam dovolj... če ga pa ponoči nimam, pa nadoknadim preko dneva. Saj sem itak doma in živim zeloooo umirjeno življenje in imam čas tudi spati:)

Hihihihi... mene tut stiska, ampak ne dobesedno... v glavi me stiska... pa pritisk mi naraste, samo pomislim, da se mi bliža dan odhoda... Kot sem že napisala, res upam, da naše dete zdrži do dogovorjenega datuma, da imam vsaj do tam še nekaj dni:) Nekako še ne bi šla... vem pa, da bom verjetno to rekla tudi večer prej. In to samo zaradi strahu... da se ne bomo narobe razumeli:) Trebuh tudi meni otrdeva, ampak vem da mi otrdeva takrat, ko sem dalj časa pokonci... pač telo mi ne zdrži preveč časa v akciji. Tak da... vem, da se mi še ni nič ne dogaja... :):):) Je bilo pa včeraj naše dete precej umirjeno... danes pa spet računam na akcijo:) Ampak mi je lepo to... ker menda da po porodu te brcike mamice kar pogrešajo. Tak da se jaz zdaj prav zavestno z mislimi osredotočim na premikanje v mojem trebuhu, ko se pač to začne...

Midva sva se zmenila, da morava še nekaj fotk narediti, kakšna sem s trebuščkom... da bomo imeli spomin za vse večne čase. Bova zdaj izkoristila naslednje dneve... da ne bomo kaj zamudili:)

Hmmm... sem šla zdaj malo gledat seznam oktobrk, pa sem ugotovila, da nas je precej malo, ki smo še aktivne tu gor... glede na tisti seznamček... hmmm... le kaj se dogaja ostalim???? Upam, da se kaj javijo...

Toliko za zdaj... se še beremo...
pa pa

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 9:05:53   
Mica Potica
dobro jutro,

joj kako je men všeč tole vreme. Ko zjutraj odprem vsa okna in je prav svež zrak.. in tako ostane tudi cel dan... Iiiiiiiiiii

no, in sedaj imam pa res po moje dovolj cotk. Včeraj sem šla dokupiti še povsem navadne bodije in hlačke, čist enobarvne, le da niso roza. in zdaj še operem to, potem pa je tuto kompleto zrihtano.  :)

Doma je pospravljeno, kot še nikoli. Ker sva bila prej oba zelo predana sluzbi in vedno delala nadure, domov prihajala utrujena in prosti čas porabljala za sprostitve, sploh ni bilo časa pospravljati. In čez čas se je to nekako kar kopičilo. Ko je bil čas, smo pospravili najnujnejše. Zdaj, ko sem pa doma, pa je tipi topi, moti me že vsak kozarček, ki ostane na mizi in podobno. Kot da to ne bi bila jaz.

Prej sem bila res bolj smotana za vsa gospodinjska opravila. Čez teden sva oba kosilala v sluzbi, ob vikendih so naju vedno vabili starsi, doma naju itak nič ni bilo, tako da naju sploh ni motil ves kaos, ki je nastajal ponavadi zjutraj, ko sva se spravljala v sluzbo. Likali smo zelo malo in zato imeli večjo skrb, da smo ja pravi čas ujeli zakljjuček programa sušenja, da smo lahko hitro zložili in preprečili zmečkanine. :)

Hmmm, zdaj pa je kontra zgodba. Mi je moj rekel v nedeljo, ko sva jedla ( seveda sem na mojo željo kuhala jaz - kar je bilo še 3/4 leta nazaj nekaj neverjetnega ), da postajam prava mamica. In, joj, kako lepo se mi je zdelo. To po moje naredijo hormoni.
Me prav zanima, kako bo, ko bom enkrat sla nazaj v sluzbo. a bom preveč pomehkuzena ali ne. Upam, da tam ne, ker za tisto delovno mesto moraš biti iz zeleza, kot nekakšna Železna lady.  :))))

tak da, tako je to pri nas. skratka - ČAKAMO.
Danes še 4.akupunktura in v petek zadnja. Potem smo mi READY. :)

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 9:38:29   
marelicadoo
dobro jutro

evo mene iz ctg - zdravnica pravi da naš user posted image prav uživa in da mu še ni nič hudega

in tudi naš je bil včeraj bolj na easy ampak danes je bil pa aktiven zelo - tako da očitno se je moral včeraj mal spočit user posted image

tako da naslednji pregled drug teden da vidimo kako in kaj

moj se pa zafrkava da user posted image ve da še nima svoje sobe in bo pač počakal toliko časa da poštimamo še zadnjo sobo in ko bomo preselil spalnico bo on imel čist svojo sobo takrat bo pa pokukal na svet user posted image

glede hormonov pa mora bit ziher nekaj na tem - jaz pospravljam kar naprej nekaj - kar nekaj najdem da pol mal prestavim - pa nisem glih tip za red in pospravljanje - me ni nikoli prej nič motilo user posted image

lepo bodite še naprej




(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 14:44:36   
Janja506
KOKICA32 in Mica Potica a so vama na akupuntkuri probali napovedat spol otroka glede na srčni utrip?

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 16:02:42   
divinus
zivijo. jaz sem pa nova tukaj. sem v 36t, rok mam 21.10. sem pa ze vsa "zmehčana" in je ze vse skupaj nizko tko da lohko tud ze danes tečemo. morm mal počivat je rekla g.

vas je pa zanimivo brat, se posebej hehe tiste k pisete ze ob 5h zjutrraj. res da ne morem ponoči spat ne da bi se ene 3x zbudila ma zjutraj bi pa se kar spala.
nastimano je ze vse to da če je treba lohko mirne volje gremo. je pa res da tud jaz vse non stop pospravljam in me dela "zivcno" vsaka stvar ki ni na svojem mestu.

se se kej javim:))

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 16:21:03   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: Janja506

KOKICA32 in Mica Potica a so vama na akupuntkuri probali napovedat spol otroka glede na srčni utrip?


ne.. niti mi ne meri srčnega utripa.
Pride me malo povpraša, mi nastavi te igle in me pusti ležati pol urce ob glasbi. Prvič pa mi je vse razložila za kaj je katera točka.

Divinus - pozdravljena!!!

ja, spanje je prav smešna stvarca. Jaz sem včasih spala kot ubita, zdaj pa vedno tam nekje ob 4-5h ze lucko prizigam in sudoku resujem. Ko pa moj vstane, da gre v sluzbo ( 6h ), pa nazaj zadremuckam tam do 8-9h, tako da nadoknadim. :)

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 17:20:48   
jenny700
Divinus dobrodošla :)

ravnokar gledala vremensko napoved..vreme bo SUUUUPEER user posted image  toplo in ne vroče, kot smo bile navajene te vročine...:)

no jaz končno uživam porodniško lenarim,pospravljam,...res je feltno..včerej sem mislila da bo že akcija, ker sem se sredi noči zbudila s mokrim flekom na hlačkah..pa sem na koncu ugotovila, da sem imela tako pooolhen mehur, pa še vrejetno me je bejbi boksov v njega, da se mi je kar ulilo user posted image   drugače sem pa že čisto neučakana kdaj se bo začelo dogajat...da bo za mano, da bom lahko končno objemala, cartala mojga sončka user posted image  še dobrih 27 dni!! pa se mi že zdaj zdi celo večnost...upam da bo kkšna lunca vplivala malo hitreje...
piti sem tudi začela čaj iz malinovih listov...pa meni ni tako ogaben kot nekaterim, je grenek, samo za pit pa je...mogoče mi ni tako hudo groznega okusa, ker sem se zelo odvadila piti sladkane čaje...1x na dan...pa bomo vidl če bo kaj pomagalo...user posted image

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Oktobrke 2011
21.9.2011 17:35:00   
pikomiko
frutolino čestitke tudi iz moje strani. Lepo se pedenajte in veliko cartajte!!!
Dobrodošla divinus user posted image .

Pri nas se ne dogaja nič posebnega razen brcanja, kolcanja,pretegovanja,... stiska me pa trema. Jutri imam pregled pa da vidimo, če bo CTG kaj zaznal. Kar malo že odštevam dneve - še 12. Če nas preseneti prej bo pa toliko slajše presenečenje. Dobila sem polno cotic pa bom še te oprala itak sedaj že ne vem več kaj naj počnem (sprehodi, branje, počivanje, pospravljanje - po nepotrebnem user posted image , kuhanje,...). Tud jest kar nekaj v tri krasne pospravljam in prestavljam, me zanima, če bom potem tko zagnana, ko bo kaos od igrač.

Imejte se lepo

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?