|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarke 2012
23.8.2011 10:37:27   
dvojčica6

FEBRUAR 2012

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , kraj
 
 
1.2.
Daisy_, 28, 2 , 1 , ?
2mama, 35, 2 , 2 , CE
 
2.2.
alegra, 34, 3 , 2 , ?
dvojčica6, 29, 2 , 1 , NG
*cvetka*, 28, 1 , 0 , ?


3.2.
anonimna , ?, 3 , 2 ,?
anonimna, ?, 3 , 2 , ?
lipsika, 28, 2 , 1 , CE
 
5.2.
m a j c i k a, 31, 3 , 2 , CE
LILI/NIK, 34, 4 , 1 , ?
mz13, 28, 1 ,0
?
februar2012, 29, 1 ,0 , LJ


6.2.
Najki, 31, 3 , 2
LJ


7.2.
pikapoka 30, ?, 2 ,1 ,
?
 
8.2.
seltron, 29, 2 , 1 , NM
fatima, 32, 3 , 2?
Elissa, 26, 1 , 0 LJ
Teta M, 36, 3, 1, LJ

9.2.
ellena, ?, 2 , 1 ,?
anonimna , ?, ? , ? ,
?
Anausica, 22, 2 , 0 , LJ
mladiček2., 25, 2 ,1 , KR
 

10.2.
PapuaNG , ?, 3 , 1 , ?
 
11.2.
Anuška79 , ?, 3 , 2 , 
 
12.2.
metka007 , 26, 0 , Štajerska
Marjana1984, 26, , 0 ,LJ

13.2.
Sončica66, 27, 1, 0, Koroška


12.2.
pukec, 31, 2, 1,  ?


14.2.
*Zvončica*, 32, , 1 ,Štajerska
barb78, ?, 2 , 1 , okolica MB
 

15.2.
tatu, 33, 1, 0, LJ

 
17.2.


18.2.
še ena mami 27, 1 ,
0, Trebnje

19.2.
@uror@, 27, , 1 ,
Štajerska
 
x.2.
anonimna, ?, 2 , 1 ,  ?
anonimna , ?, 2 , 1 , ?
riba27 , ?, 1, 0 ,
metulj13, ?, 1, 0 ,


25.2.
dara90 , 20, 1, 0, Portorož

26.2.
trinity22 , 33, 2,1 , Celje

28.2.
majči77 , ?, 2, 1
metka.cvetka , ?,  2, 1 ,?


29.2.
simona84 , 1, 0 ,Obala



 
Skupaj nas je: 43
 
Nosečke z dvojčki user posted image  user posted image :
Marjana1984

Z nami so pot začele:
ilanaaa10, 22, , 0 , Štajerska
romare,39, 4,  2 , LJ 




(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: februarke 2012
23.8.2011 11:33:15   
metulj13
Pozdravljene! Ja res je peklensko vroče, še dobro da obstajajo klime :)

Na seznam se lahko doda še moj PDP, ki je 27.02.2012. Trenutno pa imam še 24 let.

Lep pozdrav vsem user posted image !

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: februarke 2012
23.8.2011 12:37:09   
dvojčica6


FEBRUAR 2012

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , kraj
 
 
1.2.
Daisy_, 28, 2 , 1 , ?
2mama, 35, 2 , 2 , CE
mz13, 28, 1 ,0 ?
 
2.2.
alegra, 34, 3 , 2 , ?
dvojčica6, 29, 2 , 1 , NG
*cvetka*, 28, 1 , 0 , ?
*kristy*, ?, ? , ??

3.2.
Roberta69, ?, 3 , 2 ,?
lipsika, 28, 2 , 1 , CE

4.2.
arupnik3, ?, ? , ? ,?
 
5.2.
m a j c i k a, 31, 3 , 2 , CE
LILI/NIK, 34, 4 , 1 , ?
februar2012, 29, 1 ,0 , LJ
Najki, 31, 3 , 2 LJ

6.2.


7.2.
pikapoka 30, ?, 2 ,1 ,
?
 
8.2.
seltron, 29, 2 , 1 , NM
fatima, 32, 3 , 2?
Elissa, 26, 1 , 0 LJ
Teta M, 36, 3, 1, LJ

9.2.
ellena, ?, 2 , 1 ,?
anausica, 22, 2 , 0 , LJ
mladiček2., 25, 2 ,1 , KR
 
10.2.
PapuaNG , ?, 3 , 1 , ?
 
11.2.
Anuška79 , ?, 3 , 2 ,
aikalana , ?, ? , ?
12.2.
metka007 , 26, 0 , Štajerska
Marjana1984, 26, , 0 ,LJ

13.2.
Sončica66, 27, 1, 0, Koroška

12.2.
pukec, 31, 2, 1,  ?


14.2.
*Zvončica*, 32, , 1 ,Štajerska
barb78, ?, 2 , 1 , okolica MB
 

15.2.
tatu, 33, 1, 0, LJ

 
17.2.


18.2.
še ena mami 27, 1 ,
0, Trebnje

19.2.
@uror@, 27, , 1 ,
Štajerska
 
x.2.
riba27 , ?, 1, 0 ,?
zebra , ?, ?, ? ,?

25.2.
dara90 , 20, 1, 0, Portorož
panda1, ?, ?, ?, ?

26.2.
trinity22 , 33, 2,1 , Celje

27.2.
metulj13, 24, 1, 0 ,

28.2.
majči77 , ?, 2, 1
metka.cvetka , ?,  2, 1 ,

29.2.
simona84 , 1, 0 ,Obala


 
Skupaj nas je: 43
 
Nosečke z dvojčki user posted image  user posted image :
Marjana1984

Z nami so pot začele:
ilanaaa10user posted image
romare user posted image






(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: februarke 2012
23.8.2011 12:39:43   
dvojčica6
anonimne punce, upam da mi ne zamerite, sem vas vrgla ven s seznama, ker smo po moje meli že mal zamešano...če bi rada kjira še zmir bla na seznamčku pa naj se javi, bom popravla...

juhej, kolk nas je žeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: februarke 2012
23.8.2011 16:52:17   
zivaziva
alo alo,

tudi jaz sem vam pridružujem, rok imam 14.2., stara sem pa zaenkrat še 27 let iz LJ. Zaenkrat je s pikico vse ok z mano pa bolj tko tko še vedno bruhanja.

A je kateri še vedno slabo?

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: februarke 2012
24.8.2011 8:17:37   
metulj13
Pozdravljena zivaziva!

Jaz moram reči, da slabosti skoraj nimam več! Počutje je zelo dobro, kar veliko energije in volje!

Pozdrav vsem user posted image !

(odgovor članu zivaziva)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: februarke 2012
24.8.2011 8:18:47   
metka.cvetka
Pozdravljene,

gledam kaj vse pomenijo ostali podatki v tabeli: stara sem 28 let, to je moja 2 nosečnost, imam eno hčerko, ki bo stara 2 leti septembra.

Glede strij: hvala za nasvete, si bom kar eno olje kupila, sem šla gledat da so kreme od Mustele in ostalih "firm" kar dost drage tko da si bom mandljevo olje kupila pa se bom 2 x na dan namazala pa bomo vidl kako bo.

Brcanje otročka: komaj čakam, da bom začutila prve premike, vesela sem, da jih lahko pričakujem prej kot sem mislila.

Glede vročine: to je za znoret, jst komaj čakam soboto, saj naj bi bilo potem bolj hladno ali celo "obetajo" dež. Še hčerka je ful sitna in potem še jst z njo... user posted image   Sam tud tak teden pride. Tamala je vsa v pikicah (vročinske pike) in se skos praska tako da komaj čakam, da vse to mine...

S pozdravi

metka.cvetka



(odgovor članu zivaziva)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: februarke 2012
24.8.2011 14:53:54   
2mama
metka.cvetka,
sem v 18. tednu. pravijo, da v drugi in vsaki naslednji nosečnosti malo prej začutiš gibe.

danes sem bila v laboratoriju, dala kri za pregled sladkorja. ste ostale ze tudi dale to skozi?

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: februarke 2012
24.8.2011 17:00:12   
*Zvončica*
Pozdravljene po dolgem času še od mene user posted image . Upam da ste vse dobro in da vas ne mučijo kakšne nevšečnosti.

V tem času ko me ni bilo tukaj sem dala skozi Ns, vse je tako kot mora bit, tveganje majhno; potem smo bili še na morju in uživali. Zdaj pa že kak teden doma, jaz počivam, zaradi manjših težav podobnih tistim v 1.nosečnosti (nizka posteljica,izcedki).

Sem vas na hitro preletela kaj ste pisale, samo se ne spomnim vsega user posted image - očitno vreme svoje dela in sem površno brala; no pa da vseeno malo pokomentiram.

Izcedki so tudi za mene sestavni del nosečnosti, razna glivična in bakterijska vnetja sem imela prvič in zdaj ponovno. Ph nožnice se mi čisto podre... Pomaga mi prav zares nič ne, od raznih vaginalet do krem. No po porodu se preneha user posted image , vsaj po prvem se je. Se pa malo izboljša, če malo pazim kaj jem oz. če se izogibam sladkemu, to namreč zelo dobro vpliva na razvoj glivic in pri meni je razlika kar opazna glede na prehrano.

Strije, sem prvič mazala z Weledinim oljem in imam tokrat ponovno ta namen, samo zaenkrat še nisem začela.

Gibi tudi jaz že čutim, sem pa tudi v prvo kar hitro čutila otročka. Ni pa to vsak dan, včasih več dni nič, potem kaki premik, gib, tudi že pravo brco user posted image .

Vročina je pa drugače tudi pri nas konkretna...grem kar pod tuš, ker vse teče z mene.

Punce lepo bodite, pa pišite kaj, da bom ponovno imela toliko za brat user posted image .

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: februarke 2012
24.8.2011 21:09:30   
metka.cvetka
2mama:
Jst pri prvi nosečnosti nisem dala kri za pregled sladkorja, a sem nekaj slišala od kolegice,
da sedaj vsem pregledujejo kri za pregled sladkorja oziroma, da moraš celo na neko preiskavo
kjer moraš popiti kar nekaj tekočine (glukoze), ki menda ni najboljšega okusa in potem preverijo na krvi
če imaš slučajno sladkorno. Ampak smešno je, da ko sprašujem znanke okoli sebe ki so rodile,
niso vse dale čez ta pregled tako da ne vem na podlagi česa se odločijo ali greš na ta pregled
ali ne...

Glede izcedka: jst sem imela tja do 10 tedna kar nekaj izcedka vendar ne ves čas. Enkrat je bil
izcedek prisoten drugič ne. Zoprno je ker zelo smrdi, a pri meni je zaenkrat kar izginil pa nisem nič
storila na tem. Upam, da mine tudi pri tebi Zvončica.

Glede strij: meni gredo olja na "živce" ker sem potem vsa mastna. Danes mi pa reče sodelavka, da se moram
z oljem namazati takoj ko pridem izpod tuša (še preden se obrišem z brisačo). Spet nekje drugje sem pa slišala
da se nekatere namažejo z oljem pred tuširanjem. To še nisem prakticirala in imam namen sedaj poskusit, pa me
zanima, če katera uporablja katero od teh dveh načinov ali se klasično namažete z oljem?

S pozdravi,

metka.cvetka

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: februarke 2012
25.8.2011 8:10:25   
Teta M
Jutro!

V torek sem imela pregled, dete je bilo živahno,vse je ok...je pa sramežljivo tiščalo noge skupaj,tako da se spola zopet ni videlo..Naslednji pregled imam 28.9.,je že kar morfologija na vrsti...user posted image ..kako gre čas hitro..

Glede pregleda cukra v krvi,jaz sem to dala lani čez, na LJ.poliklniki, pač dobiš za spiti glukozo,potem pa tam sediš 1 uro, po 1 uri ti odvzamejo kri,počakaš tam na izvid...V tej eni uri moraš kar sedeti v čakalnici,nič biti preveč aktiven,pa samo vodo lahko piješ....Če je nivo povečan,ponovijo test čez nekaj časa, s tem da dobiš občutno večjo dozo glukoze za spiti....Pač ni prijetno,ker je res sladko,ni pa tako grozno...Vse moje znanke,ki so blie lani istočasno noseče, ali pa tudi za mano,so dale to čez,tako da se mi zdi,da je skoraj obvezna ta zadeva...Malo sem pozabila,kdaj je najbolj primerno za ta test...mislim,da sem ga delala v drugi polovici nosečnosti....sej to G pove oz.napoti....
A kaj razmišljate,da bi šle na 3D UZ?
Dobrodošle še v naši FB skupini,tiste ki še niste tudi tam včlanjene....Nas je že 14 članov/članic tam...user posted image
Lep dan vsem!


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: februarke 2012
25.8.2011 8:43:51   
metka.cvetka
Glede pregleda za sladkorno v nosečnosti:jst sem res 100 % da moji dve
znanki nista bili na tem pregledu (ena je rodila na začetku avgusta,
druga pa v marcu letos) tako,da upam, da tud meni ne bo treba iti.

Je katera hodila v patološko ambulanto?

LP

metka.cvetka

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: februarke 2012
25.8.2011 12:07:54   
PapuaNG
Pozdravček še od mene. Pregled danes minil ok, srček bije, je bila pa najprej kar presenečena, da že čutim gibe. Ampak je bil user posted image tut na UZ precej aktiven, tako da je rekla, da mogoče je pa res to to. No, jst vem, da je to to, ker tok se pa že spomnim iz prejšnje user posted image . Pa ni jih vetrov, ki bi te tako brcali user posted image . Aja, pa železa imam zaenkrat za izvoz-143 user posted image

Morfologijo imam 27.09., sicer nekoliko zgodaj, ampak ok, tudi prav.

Za sladkor je pa pomoje tako, da če je otrok precej velik, da te dajo na pregled, da ni velik zaradi sladkorne. Mene je dala prejšnjič nekje v drugi polovici user posted image , se spomnim, da sem mela že kar trebuh in da mi je bilo edino zoprno to, da nisem mogla jest, lačna pa kot volk. Sem navajena jesti zajtrk vsako jutro že pred sedmo in je bilo tisto kar mučenje.

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: februarke 2012
25.8.2011 12:08:44   
PapuaNG
Aja, z oljem sem se pa ponavadi namazala zvečer pred spanjem, da se mi cunje za v službo ne umažejo. Pa ker mi gre načeloma na živce ta oljnat občutek. Če greš spat, te pa itak ne moti...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: februarke 2012
25.8.2011 12:47:09   
*Zvončica*
Hej, no tokrat pa ni minilo toliko časa od mojega zadnjega pisanja user posted image .

PapuaNG čestitke za uspešen pregled.

Test za sladkorno, ga v prvo pred tremi leti nisem delala, zaenkrat mi ga tudi še niso omenili; bom pa ob priliki vprašala, da vidim, če moj g. po novem tudi vse pošilja ali kako; samo nekako dvomim v to. Pa tudi se mi zdi, da imajo gin. nasplošno kar različno prakso - glede na to kaj berem in koliko sem se s katero pogovarjala.

Olje, jaz sem se ponavadi mazala po tuširanju zvečer, na suho kožo, preden sem se preoblekla v pijamo. Pa saj tud vpije se to olje dokaj hitro oz. se ne spomnim, da bi me kaj motilo. Zaenkrat se še ne mažem, mislim pa v kratkem začet.

3D prvič sem bila, mogoče bi zato tudi zdaj šla...no ne vem še, se pa imam še nekaj časa za odločit...

Nič, lepo se imejte v ponovno vročem dnevu; jaz bi ga sicer raje preživela v kakšnem bazenu kot na kavču samo ja...pa naslednje leto user posted image .

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: februarke 2012
26.8.2011 9:56:12   
PapuaNG
Jaz v prvo nisem šla na 3d. Se itak precej pozno to dela, pa sem rekla, da tisto malo pa še lahko počakam, pa bom videla user posted image v živo. Pa še z denarjem sva bila takrat bolj na tesno, tako da se mi je zdelo brezveze še za to zapravljat denar. Itak že na NS vidiš in dobiš občutek, kako to zgleda...



(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: februarke 2012
27.8.2011 10:29:14   
LILI/NIK
takole da poročam glede pregleda... pridem tja pa pravi da ta pregled je samo formalni, je samo pregledala izvide ( v sredo sem dala vodo ) povprašala če že kej brcike čutim, pa če mam kej izcedka pa mi predpisala canesten 3 povedala da so vsi izvidi bp. sestra me je še pa prej stehtala in mi izmerla pritisk. in to je to. datum morfologije 23.9. kjer se vse podrobno pregleda... tako da ni blo včeraj v bistvu nč pregleda...sam pogovor... aja pa to mi je všeč da se nisem od zadnjega pregleda zredila več kot 1 kguser posted image en objemček vsemuser posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: februarke 2012
30.8.2011 8:31:34   
metka.cvetka
Pozdravčke vsem,

včeraj sem imela pregled pri ginekologinji in mi je vzela bris. Malce sem
zakrvavela, sam me je že prej opozorila, da je to normalno. Zaradi
prebavnih težav in vrtoglavic sem 4 ure na bolniški za en mesec potem
bomo pa vidl kako in kaj. Drugač je vse vredu. Zarad akutne ledvične
odpovedi so mi rekl, da bom kasneje vodena pod patološko ambulanto,
je to katera hodila?

Lep dan,

metka.cvetka

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: februarke 2012
30.8.2011 16:56:34   
Sončica66
Pozdravček vsem user posted image

no, tudi jaz sem danes dala pregled čez.. sem fulll vesela, rezultati nuhalne so super 1:8000 in tudi vse ostalo super štima. Sva izvedela, da je baje punčka user posted image user posted image ... čeprav mi intuicija že od začetka tako pravi, se je danes samo še malce bolj potrdilo moje prepričanje user posted image

Ne vem pa zakaj imam zadnje dni drisko... sicer sem že po naravi bolj občutljive sorte, pa vseeno me čudi tale moja prebava, glede na to, da zelooo zdravo jem zadnje čase. No, upam da se čimprej popravi prebava.

Uživajte v super sončnih zadnjih toplih dneh user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: februarke 2012
31.8.2011 7:38:03   
metka.cvetka
Sončica66:

glede driske, meni se pojavlja že 4 tedne, sam jst sem neki časa
zaprta potem imam pa drisko 2 do 3 dni. Sem povedala ginekologinji
in ni zagnala nobene panike, tudi ko sem jo vprašala, če lahko jem
probiotike je rekla, da jih lahko, a da jih ona na mojem mestu ne bi.
Tako da upam, da čimprej izveni :)

Lep dan,

metka.cvetka

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: februarke 2012
31.8.2011 8:24:19   
metulj13
Kukuc user posted image

Jaz nimam problemov z drisko, bolj probleme z zaprtjem, ampak še nekako gre!
Mogoče ti ne paša kaka hrana, da imaš s tem probleme!

Glede na to da sem prvič noseča, me zanima če je možno, da v 15 tednu čutim metuljčke v trebuhu (oz premike mojega dojenčka)?? Predvsem ko sedim pri miru?

Lep dan s soncem obsijan vsem!



(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: februarke 2012
31.8.2011 8:54:41   
Sončica66
Ja, tudi jaz sem mnenja, da je kriva hrana. Od včeraj popoldan in danes ponoči pa kar teče iz mene. Grooozno, kljub temu, da sem zvečer pojedla prepečenec, malo piščančjih prsi pa čajček sem pila, pa sem pol noči presedela na školjki. Po mojem mi niso pasali včeraj ravioli z zeliščnim maslom, ki sem jih jedla v gostilni....

Grem danes do moje zdravnice, tako ali tako nesem bolniško, pa bom usput še vprašala kaj se dogaja. No za zajtrk danes sem si privoščila suhe borovnice in prepečenec, ter vodo user posted image

Upam, da čimprej mine!  Lep sončkov dan vsem skupaj user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu metulj13)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: februarke 2012
31.8.2011 14:51:52   
Marjana1984
No da se še jaz malo javim po zelo dolgem času.
Vmes sva bila en teden na dopustu in je blo super, samo čist preveč vroče.
V četrtek sem imela pregled in je vse OK. Naslednji je 22. sept. morfologija.
Jaz sem se do sedaj zredila 4 kg, hlače pa mi itak niso nobene več prav razen kakšna trenirka. Ampak ker sem na bolniški še nekako gre.
Tudi jaz imam povečan beli tok oz. izcedek in me ful mot.
Jaz hodim v patološko ambulanto v porodnišnici zato ker sta dvojčka.
Gibov še nič ne čutim, ne vem pa kako je s tem pri dvojčkih.
Zdaj naj bi baje bila oba fantka in ne par kot so rekli na nuhalni. Bomo vidli kaj bodo rekli na morfologiji. Jaz še vseeno upam, da bo par.

OK dovolj za danes. Lepo se imejte in izkoristite še te tople dneve.

Aja, če bo kera popravljala seznamček naj moj PDP popravi na 9.2.

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: februarke 2012
31.8.2011 19:39:15   
dara90
Zdravo punce, pa se še jaz javljam po dolgem času... Moram reči, da se v zadnjem tednu počutim naravnost odlično - manj spim, polna sem energije, telovadim, dobre volje sem... V prvih 3 mesecih pa sem se res počutila zelooo slabo, čeorav nisem bruhala...Res ne morem verjet kakšna je razlika v počutju po 1. trimesečju!
Nekaj me zanima, sem v 15.tednu pa sem se zredila samo za pol kilograma, a je to normalno oziroma ali se vam zdi da je ful premalo?je moja 1.nosecnost pa ne vem...Jem kot pred nosečnostjo, ne ravno veliko pa me zdaj skrbi da morda jem premalo? pri ginekologu so me šele zadnjič začeli tehtati zato še niso nič komentirali, bom vprašala naslednjič...
Drugače pa se meni že kar meša zaradi tega belega toka, katastrofa to je res nadloga :(
Upam da tale tema malo oživi ker vidim da februarke nismo kaj preveč aktivne
user posted image

Pa lep pozdravček vam in vašim bušijemuser posted image

(odgovor članu Marjana1984)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: februarke 2012
2.9.2011 11:00:41   
metulj13
Zdravo nosečke ;)

Mene še kar naprej žgačkajo metuljčki po trebuhu ;)
Zanima me, če ima še katera probleme s spanjem? Jaz se zbudim sredi noči in se potem premetavam po postelji. Ko je treba vstat za v službo bi pa še kr spala ;)

dara90 glede teže je itak tako, da ima vsaka drugače, ene se zredijo več ene manj. Če bo premalo kil ti bo pa tako ali tako ginekologinja povedala. Za enkrat pa nič ne skrbi, ker je vse OK!

Pozdrav vsem!



(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?