|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarke 2012
9.8.2011 10:44:19   
Teta M
Ojla!
Kje ste vse nosečke? Meni kar paše malo ta ohladitev,ne bi pa rada da traja predolgo...:-))
V FB skupini nas je že 11 user posted image ,dobrodošle še ostale.....


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: februarke 2012
9.8.2011 11:26:59   
*cvetka*
Pozdravljene user posted image ! Jaz sem včeraj prišla iz 14 dnevnega dopusta, zato ni bilo nobenega glasu od mene. Mi pa nič kaj ne paše tale mraz in dež. Mi je blo na morju čist fajn ko je bil sonček in toplo.
Čestitke vsem za uspešne preglede! user posted image  Mene čaka jutri naslednji pregled. Upam, da zdej ne pozabim vprašat za spol. user posted image  Nimam pa še nič kaj velikega trebuščka, hlače še vse zapnem, tudi gor sem šla do zdej sam 1 kilo... Pa bo v četrtek že 15 tednov... Koliko se vam že pozna trebušček? Že nosite nos. hlače?

Kaj je pa s seznamčkom? Zdej se nam je pridružilo že kar nekaj novih nosečk.

Aja, jst nimam FB, tko da se vam ne morem pridružit tam. user posted image

Uživajte in razpišite se... je lušno brat. user posted image

LP

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: februarke 2012
9.8.2011 14:20:07   
2mama
Joj, sama sem že nekaj časa na nosečniških hlačah, moj trebuh je ful velik, pa sem v 16. tednu. Te dni me je začel tudi ful bolet križ. Bojda lahko oboje (tako hitro rast trebuha in bolečine v križu) pripišem lastni "razmajanosti" po nosečnosti z dvojčki (ko sta se rodila, sta imela oba skupaj čez 5 kg).

Kako se počutite ostale?

(odgovor članu *cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: februarke 2012
9.8.2011 15:25:25   
trinity22
Pozdravček,

no mi smo po strem, še vedno so slabosti, čeprav mogoče kak dan mal majn ... hlače še nosim svoje, seveda ne več tistih, ki so mi bile prej v nulo pač tiste, ki so mi bile prej malo prevelike mi sedaj še fajn pašejo na rit user posted image se mi pa zvečer, ko seveda zbašem vase že vse mogoče trebušček kar fajn pozna. Tudi AS smo že privlekli iz omare, samo moramo še baterije kupit, pa sedaj se še tako ne bi slišalo, čez kak teden bomo pa že s taveliko miss iskale in poslušale srček user posted image

lepo bodite

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: februarke 2012
9.8.2011 18:10:47   
dvojčica6
Ola čveke...res bolj maslo čvekamo, zdej ko bo fraj dopustov bo menda malo bolje:)

ohladitev - o, ja! paše, paše... v tisti sopari ni blo za dihat, pa ne bom niti govorila, kako smo meli v naši brezklimni mansardiuser posted image

A že jamramo o kilah?user posted image Js sem prva na seznamu ponavadi...plus 1 kg je blo že 20.7. na prejšnjem pregledu, se mi pa kar zdi, da bo še kaka kila več naslednjič... Ne vem no, sam v prvi nosečnosti sem nosila do konca moje cote (sem jih sicer raztegnila), ma zdej ne oblečem več nič... trebuh pa... no, dvojčki bojouser posted image user posted image user posted image Ma če sm skoz lačnaaaa...

Slabosti... jih je blo ful maj kot v prvi user posted image , zdej pa že en cajt ni več nič...no, razen če sem lačna... zato pa skoz jemuser posted image user posted image user posted image

AS... js ga nimam, a je luštna zadeva?

Em... kaj še... čakamo prve gibe... upam,da bo kej hmali, da postane ta nosečnost bolj realna... zaenkrat mi razen trebuha ni še prav jasno, da bom spet(!) mela enga kričačauser posted image user posted image user posted image

Šibam! Lepo se mejte!



(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: februarke 2012
10.8.2011 12:00:46   
PapuaNG
Pozdravljene,

da se vam še jaz pridružim. Sem čakala še NS, zdaj je pa tudi to za mano. Torej-rok naj bi bil po prvih izračunih 10.02., po NS naj bi bilo pa 13.2. Kakorkoli-enkrat takrat user posted image Imam pa doma že enega kričača (2 leti in 2 m), je pa tretja nosečnost, druga se je končala predčasno, pa nič za to, važno, da gre zdaj vse po planu. Kje pa ste na FB? Se vam še tam pridružim...

Sicer je pa s slabostmi več ali manj konec, hvalabogu, le trebušček se že fino pozna, sploh zvečer :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: februarke 2012
10.8.2011 12:05:00   
*cvetka*
Pozdravljena PapuaNG!

Jaz sem ravno s pregleda. Veliki smo že skor 10 cm in tehtamo približno 100 g. Zaenkrat vse ok. Mali se je skrival in se spola ni dalo prav dobro videt, tako da bo treba še mal počakat...

Uživajte v sončku!

LP

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: februarke 2012
10.8.2011 15:57:34   
Teta M
PapuaNG: Daj prosim pošlji mi na ZS svoje podatke,da te poiščem na FB,potem te lahko šele dodam v skupino...
Pa dobrodošla med nami user posted image


< Sporočilo je popravil Teta M -- 10.8.2011 15:58:11 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu *cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: februarke 2012
10.8.2011 16:52:18   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: *cvetka*

Pozdravljena PapuaNG!

Jaz sem ravno s pregleda. Veliki smo že skor 10 cm in tehtamo približno 100 g. Zaenkrat vse ok. Mali se je skrival in se spola ni dalo prav dobro videt, tako da bo treba še mal počakat...

Uživajte v sončku!

LP


hehe, pol pa vam napovedujem punčko... naša je tut skrivala, kaj ma med nogicami, fantki pa baje takoj pokažejo svoje bogastvouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: februarke 2012
10.8.2011 17:09:12   
dvojčica6

FEBRUAR 2012

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj
 
 
1.2.
Daisy_, 28, 2 , 1 , 5.7., ?, ?, ?
2mama, 35, 2 , 2 , ?, ?, ?, CE
 
2.2.
alegra, 34, 3 , 2 , 16.6., 13.7, ?, ?
dvojčica6, 29, 2 , 1 , 15.6., 29.6, 20.7. NG
*cvetka*, 28, 1 , 0 , 6.7., 10.8., 20.7., ?


3.2.
anonimna , ?, 3 , 2 , 29.6., ?, ?, ?
anonimna, ?, 3 , 2 , 15.6, 14.7., ?, ?
lipsika, 28, 2 , 1 , ?, ?, ?, CE
 
5.2.
m a j c i k a, 31, 3 , 2 , 22.6., ?, ?, CE
LILI/NIK, 34, 4 , 1 , 1.7., ?, ?, ?
mz13, 28, 1 ,0 , 23.6.,
?, 25.7., ?

6.2.
Najki, 31, 3 , 2 , ?,
?, ?, LJ


7.2.
pikapoka 30, ?, 2 ,1 , 17.6.,
?, ?, ?
 
8.2.
seltron, 29, 2 , 1 , 14.7., ?, ?, NM
fatima, 32, 3 , 2 , ?, ?, ?, ?
Elissa, 26, 1 , 0 , 21.7., ?, 27.7., LJ
Teta M,36,3,1,?,?,28.7.,LJ

9.2.
ellena, ?, 2 , 1 , ?, ?, ?, ?
anonimna , ?, ? , ? ,
?, ?, ?, ?
Anausica, 22, 2 , 0 , LJ
 

10.2.
PapuaNG , ?, 3 , 1 , ?, ?, ?, ?
 
11.2.
Anuška79 , ?, 3 , 2 , ?, ?, ?, ?
 
12.2.
metka007 , 26, 0 , 24.6., 20.7., ?, Štajerska
Marjana1984, 26, , 0 ,28.6., 13.7., 27.7, LJ

13.2.
Sončica66, 27, 1, 0, 16.6., 12.7., Koroška


14.2.
*Zvončica*, 32, , 1 ,6.7., ?, ?, Štajerska
barb78, ?, 2 , 1 , okolica MB
 

15.2.
tatu, 33, 1, 0, 4.7., 4.8., 4.8., LJ

 
17.2.
ilanaaa10, 22, , 0 ,
?, ?, ?, Štajerska user posted image


18.2.
še ena mami 27, 718719 , 0 ,
?, ?, ?, Trebnje

19.2.
@uror@, 27, , 1 ,
30.6, ?, 4.8, Štajerska
romare,39, 4,  2 ,
9.8, ?, ?, LJ  user posted image
 
x.2.
anonimna, ?, 2 , 1 , 13.7., ?, ?, ?
anonimna , ?, 2 , 1 , 28.6., ?, ?, ?
riba27 , ?, 1, 0 ,
metulj13, ?, 1, 0 ,


25.2.
dara90 , 20, 1, 0, Portorož

26.2.
trinity22 , 33, 2,1 , Celje

28.2.
majči77 , ?, 897898, 1


29.2.
simona84 , 1, 0 ,Obala



 
Skupaj nas je: 28
 
Nosečke z dvojčki user posted image  user posted image :

Marjana1984

 



(odgovor članu *cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: februarke 2012
10.8.2011 17:10:48   
dvojčica6
Uf no...neki sem se matrala... če bo kaj narobe, mi sporočite, sam datumov pregledov pa se mi ne da pisatuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: februarke 2012
10.8.2011 20:56:02   
Sončica66
Pozdravček user posted image

js pa že kr od konca junija nosim nosečniške hlače, nobenih svojih nisem spravla več na rit in sem morala it po nove... sicer sem se zredila za debelih 5 kg... zdaj so se kile malo umirile, v zadnjem mesecu sem pridobila samo 1 kg, hehe...

Pri meni ni bilo nobenih slabosti, bruhanja... no, trebušček pa imam že kr velik user posted image

V katerem tednu pa se začne slišat srček na tisti napravi??

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: februarke 2012
10.8.2011 21:00:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

IZVIRNO SPOROČILO: *cvetka*

Pozdravljena PapuaNG!

Jaz sem ravno s pregleda. Veliki smo že skor 10 cm in tehtamo približno 100 g. Zaenkrat vse ok. Mali se je skrival in se spola ni dalo prav dobro videt, tako da bo treba še mal počakat...

Uživajte v sončku!

LP


hehe, pol pa vam napovedujem punčko... naša je tut skrivala, kaj ma med nogicami, fantki pa baje takoj pokažejo svoje bogastvouser posted image user posted image user posted image



Naš fant je bil bolj sramežljive sorte, pokazal premoženje šele na zadnjem UZ.

Sončica66: mi srček poslušamo že od 12. tedna.



(odgovor članu dvojčica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: februarke 2012
11.8.2011 9:24:20   
PapuaNG
jst mam pa zaenkrat še srečo s kilami, sem še kar na kilaži pred nosečnostjo. Vmes mi je šlo še kakšno kilo dol zarad slabosti. Pa tut malo se pazim, da se še ne prenajedam, ker pri prejšnji user posted image mi je šlo v tretjem mesecu za 4 gor. Sicer je blo na koncu ravno prav plus kil,pa vseeno. Sem se takrat veliko več gibala (zdej zarad mulčka to enostavno ne gre) in sem lahko, vsaj na koncu, jedla ko zmešana, pa se nisem zredila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: februarke 2012
11.8.2011 10:01:43   
LILI/NIK
pozdravček vsemuser posted image da se vam spet malo javim. mi smo čedalje boljše... slabosti ni več... muči me samo to da se hitro utrudim pa prebava .pa če kaj hujšega ne bo bo tud okuser posted image . no jst mam tam cca. + 3 kg vagala sem se prejšnji teden... lahko da je dans kej več.. je pa res da sem bla pred nosečnostjo glede kil skoraj podhranjenauser posted image tako da imam trenutno okol 52 kguser posted image nosečniške hlače sem si že nabavla vendar so mi še večinoma vse prevelike... če si pa svoje dam gor me pa že preveč tiščijo tako da sem nekje v vmesni fazi user posted image pregled imam čez 14 ni , vendar po mojem mi ne bo delala ultrazvoka ker je pol septembra morfologija. drugače se mi pa že kake 5 dni zdi da bi lahko čutla gibe... sploh ko se po kosilu umirim..user posted image sicer se mi pa zdi da se je preveč ohladilo... sem bolj zmrznjene sorte... in bi rada mela še mal poletja... lepo se imejte in božajte svoje trebuščkeuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: februarke 2012
11.8.2011 11:34:31   
2mama
Hojla,

sama sem se odločila, da se ne bom prav nič tehtala med nosečnostjo. No, razen pri ginekologinji, ko se pač moram. :) In to je JUTRI! Čaka me drugi pregled pri njej, če pa štejem NS, pa tretji.

Sama se počutim OK, čeprav me malo križ boli.
Najhujša mi je vsakodnevna vožnja, v službo in domov je 160 km, in ko pridem domov, sem adijo. Je še katera v taki situaciji?

lepo se mejte

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: februarke 2012
11.8.2011 12:46:04   
Sončica66
Tudi jaz se sicer doma ne tehtam, saj nimam tehtnice, me pa vsakič pri G kap, koliko sem šla spet gor... no, sej zadnji mesec se umirja user posted image

Jaz sem si bolniško uredila pri G, ker je služba kjer sem delala vsekakor preveč stresna za moje stanje, zato sva kar tako uredili. In hodim vsak mesec podaljševat bolniško, zato imam tudi preglede malo bolj pogoste, kar me prav nič ne moti user posted image .

Če se že zdaj srček sliši potem si bomo tudi mi nabavili tisto zadevico za poslušanje srčka user posted image


Lep pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: februarke 2012
11.8.2011 17:30:03   
*cvetka*

Dvojčica, čist možno da maš prav... user posted image   Sicer mi je prav vseeno kaj bo, se ne bi mogla odločit al bi rajš mela user posted image  ali user posted image . Bolj me zanima zarad firbca in da se bolj posvetim izbiri imen za punčko al pa za fantka... A ve mate že zbrana imena? Jaz sicer mam en spisek narejen, ampak mislim, da bomo še kar tuhtali... Tako težko je zbrat...


< Sporočilo je popravil *cvetka* -- 11.8.2011 17:31:06 >

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: februarke 2012
11.8.2011 17:44:02   
dvojčica6
*cvetka* no, sej malo za šalo, malo zares, neuser posted image user posted image user posted image ja mene tut ful zanima pa še oklevam al vprašat al ne...za prvo nismo vprašal, zdej pa me ful razganjauser posted image

imena - neki na skrivš sestavljam ja...

pregled mam js 17., in se tudi samo pri G tehtam...doma se mi ne da vlačit spod omare tiste vage, sploh pa bi se sam sekirala, ker sm garat spet kako kilo dobila...mam res neverjeten apetit, čeprav se mi zdi, da se počasi malo umirja...

gibov...še ne čutimuser posted image sm pa ful nestrpna...

trebušček...je za 5 mesec nosečnostiuser posted image

pa pridne, ker ste mal več napisaleuser posted image user posted image user posted image

šibam...lp in fajn odpravte tiste k mate jutri pregled

(odgovor članu *cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: februarke 2012
11.8.2011 21:41:33   
m a j c i k a
Pozdravček, po doooooooolgem času!!!!!
Pri nas vse ok, NS je za nami, vse super, edini problem je bil, da smo vidli sam ritkouser posted image , pa tolk sma bla z mojim firbčnauser posted image in Dr Strahova se je res trudla pa ni šlo, bo treba še počakatuser posted image
V sredo mela pregled pri svoji G nisva delale UZ, sam poslušale srčka in nardile vaginalni pregle, vse ok, sam vnetje mam in sem dobla svečkeuser posted image ...... Naslednji pregled 14.9. takrat bo tudi morfologija, mogoče bomo pa takrat že kaj vidliuser posted image .
A sem vam lahko pridružim na FB, kateri moram poslat privat sporočilo?

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: februarke 2012
12.8.2011 10:10:53   
PapuaNG
majcika, super za NS. Se človek kar bolje počuti, ne? Za spol je pa še dovolj časa. A čez dober mesec pa že morfologija? Madonca mi gre hitro čas. Moja G je na dopustu, tako da imam naslednji pregled šele 25.8., proti koncu 16. tedna...

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: februarke 2012
12.8.2011 12:56:29   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

majcika, super za NS. Se človek kar bolje počuti, ne? Za spol je pa še dovolj časa. A čez dober mesec pa že morfologija? Madonca mi gre hitro čas. Moja G je na dopustu, tako da imam naslednji pregled šele 25.8., proti koncu 16. tedna...


hvala, nam je kar lažje jauser posted image , sej vem, da je za spol še dovolj časa, sam ko smo tak firbčniuser posted image !!!
Tud meni čas kar beži, se mi zdi da sem šele včeraj zagledala dve črtici, na pa sem že v 15 tednu.....lp!!!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: februarke 2012
12.8.2011 12:59:14   
m a j c i k a
V glavnem punce pazite se, pustite se razvajat, božat in crkljat, vedno pašeuser posted image !
Mi šibamo v nedeljo zjutraj na končno dočakani dopust proti Pagu za 14 dni, tako da se tipkamo spet po 28.08. dalje....
Lp vsem, aja pa če me boste dodale v FB skupino, me najdete pod Maja Debeljak, pa pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: februarke 2012
12.8.2011 13:47:45   
alegra
hej punce,

se malo oglasim da vas lepo pozdravim..jutri šibamo na dopust (no tokrat greva za spremembo sama - fantje so rekli, da se gredo še malo k babici razvajat) kar mi bo pa čist sedlo  - še zadnji dopust na off user posted image

danes grem malo v shopping..sicer še vse oblečem, imam problem z gumbi ali zadrgo user posted image   .

bodite lepo user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: februarke 2012
12.8.2011 15:32:27   
Teta M
Majcika: meni lahko pošlješ na ZS podatke,sem že po FB gledala, pa vas je malo več z istim imenom...daj napiši mi še iz kje si,da te lažje poiščem na FB....

Meni tudi trebuh kar raste,občasno mi je še vedno slabo...pregled imam 23.8....Drugače pa tudi mi odhajamo jutri zvečer še za 4-5 dni na morje.....


< Sporočilo je popravil Teta M -- 12.8.2011 15:33:36 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu alegra)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!