|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.8.2011 22:15:35   
Lili28
Dobrodošla, zvoncki user posted image


čim manj kruha in sladkarij (ampak vsemu se zaenkrat ne odpovem, ker vem, da bom tako že na začetku izgubila boj)


user posted image user posted image user posted image si me nasmejala user posted image Jaz sem sladkarije kar črtala in se mi potem vsak dan sproti fajn zdi, ker mi je uspelo. No, saj kdaj mi tudi ne, je pa naslednji dan bolje user posted image

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 6:18:16   
nova_tukaj
Tudi jaz sem začala z ločevalno. In rezultat po prvem tednu tehtanja -2,80 kg. Zadovoljna! Željo imam, da izgubim 20 kg; vem da tako zlahka ne bo šlo, sploh pa ne v teh prvih treh mesecih. Pa koliko bo izgubljeno, vse je dobrodošlo! Res pa je, z več kg ko štartaš, bolj se ti dieta pozna in več kg potem izgubiš.

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 7:51:28   
miška17
tejci1981, zvoncki in nova_tukaj dobrodošle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 9:33:30   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

tejci1981, zvoncki in nova_tukaj dobrodošle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


podpis user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 9:41:06   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: zvoncki

Pozdravljene!

Končno sem se tudi jaz "opogumila", da se vam pridružim. Upam, da bom tako lažje izgubila kakšen kg, saj mi samo bolj počasi gre. Začetni kg 85, trenutni 82, željeni 65. Ok, vem, živim nekje v oblakih, ampak zaenkrat bi bila že pod 70 zadovoljna.

Kako sem se lotila : zaenkrat nič kaj drastičnih sprememb, da me že na začetku ne mine vse : 4x tedensko sobno kolo (ostalega si trenutno žal ne morem privoščiti), zvečer jesti najkasneje do 7, čim manj kruha in sladkarij (ampak vsemu se zaenkrat ne odpovem, ker vem, da bom tako že na začetku izgubila boj), poskusila bom jesti manj in večkrat na dan (ampak ta bo težka).

Kakšen nasvet tistih, katerim vam kg že izginjajo?

Lep pozdrav vsem in veliko uspeha pri doseganju ciljev!


mogoče si najprej zastaviš manjši, bolj dosegljiv cilj, npr. 72 kg, pol ko to dosežeš, pa spet znižaš. psihološko učinkuje, ker moraš zaenkrat izgubiti "le" 10 kg, ne pa 17 kg. user posted image
sobno kolo je super, pa kakšen dolg sprehod s hitro hojo tudi. kruh lahko ješ predvsem zjutraj, pa to polnozrnatega ali črnega. sladkarij pa raje sploh ne kupuj - če jih ni doma, jih ne moreš jest. user posted image

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 9:47:03   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Tudi jaz sem začala z ločevalno. In rezultat po prvem tednu tehtanja -2,80 kg. Zadovoljna! Željo imam, da izgubim 20 kg; vem da tako zlahka ne bo šlo, sploh pa ne v teh prvih treh mesecih. Pa koliko bo izgubljeno, vse je dobrodošlo! Res pa je, z več kg ko štartaš, bolj se ti dieta pozna in več kg potem izgubiš.



pazi samo, da po 3 mesecih ne začneš spet nazaj normalno jest, ker boš v pol krajšem času dobila vse nazaj ali še več. govorim iz izkušenj...
pri ločevalni so preveč drastični sadni zajtrki, sadni in vodni dnevi. meni je bila prava muka ta dieta, skozi lačna. mi dosti bolj sede montignac, nikoli lačna. pa vso srečo user posted image .

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 10:07:14   
sramežljiva
Evo punce.Jaz sem iz jutranjega sprehoda(pol ure izmenične hitre hoje in teka).Za enkrat mi gre bolj počas,diham ko konjuser posted image ,ampak bom vztrajala.Kaj pa jeste ponavadi za zajtrk,kosilo,večerjo?
Jaz imam danes za zajtrk trdo kuhan jajček,en narezan korenček in en mali paradižnik.Uspelo mi je pojest brez dodatka kruha.Za kosilo bom pripravila dušenega zajčka v zelenjavni omaki,pire krompir in solato.Čez dan poskušam popit vsaj 2 litra vode.Ni lahko,ampak po malih korakih mi mora uspet.Zato sem si pa zastavila cilj najprej 65 kg.Zaradi psihičnega učinka.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 10:40:54   
Lili28
Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj. No, kakšne osnove ločevanja so na drugi strani kar koristne...

Sramežljiva: moj zajtrk ponavadi predstavlja bela kava ali kak naraven sok (pomaranča, limona), zraven pa kos polnozrnatega kruha pa sveža paprika ali paradižnik na njem. Tudi kakšni kosmiči z jogurtom ali kaj podobnega. Pri kosilu ponavadi ne kompiciram: kar skuham za ostale, le da sebi zadeve malo prilagodim (brez krompirja, samo meso in zelenjava, npr.), večerja je pa ponavadi kar solata na tak in drugačen način. Pa mi včasih tudi kakšen košček kruha zraven uide user posted image
Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost. Te meni pri teh zadevah zmanjkauser posted image Bomo videli. Pa srečno.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 11:59:47   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sramežljiva

Evo punce.Jaz sem iz jutranjega sprehoda(pol ure izmenične hitre hoje in teka).Za enkrat mi gre bolj počas,diham ko konjuser posted image ,ampak bom vztrajala.Kaj pa jeste ponavadi za zajtrk,kosilo,večerjo?
Jaz imam danes za zajtrk trdo kuhan jajček,en narezan korenček in en mali paradižnik.Uspelo mi je pojest brez dodatka kruha.Za kosilo bom pripravila dušenega zajčka v zelenjavni omaki,pire krompir in solato.Čez dan poskušam popit vsaj 2 litra vode.Ni lahko,ampak po malih korakih mi mora uspet.Zato sem si pa zastavila cilj najprej 65 kg.Zaradi psihičnega učinka.



vse je super, samo pire krompir spusti pri kosilu user posted image

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 12:00:57   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj. No, kakšne osnove ločevanja so na drugi strani kar koristne...

Sramežljiva: moj zajtrk ponavadi predstavlja bela kava ali kak naraven sok (pomaranča, limona), zraven pa kos polnozrnatega kruha pa sveža paprika ali paradižnik na njem. Tudi kakšni kosmiči z jogurtom ali kaj podobnega. Pri kosilu ponavadi ne kompiciram: kar skuham za ostale, le da sebi zadeve malo prilagodim (brez krompirja, samo meso in zelenjava, npr.), večerja je pa ponavadi kar solata na tak in drugačen način. Pa mi včasih tudi kakšen košček kruha zraven uide user posted image
Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost. Te meni pri teh zadevah zmanjkauser posted image Bomo videli. Pa srečno.



odlično si napisala, se popolnoma strinjam z vsem user posted image

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 12:23:41   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj.

Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost



S tem se popolnoma strinjam. Dodala bi še vsakodnevno potrebno gibanje za hujšanje in hkrati za zdravje. Sem pa pristaš  prehranjevanja po principu zdravega krožnika:

http://med.over.net/index.php/full=1/id=27618/title=Kako_oblikujemo_zdrav_kro__nik




< Sporočilo je popravil miška17 -- 10.8.2011 12:24:41 >

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 13:03:59   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj.

Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost



S tem se popolnoma strinjam. Dodala bi še vsakodnevno potrebno gibanje za hujšanje in hkrati za zdravje. Sem pa pristaš  prehranjevanja po principu zdravega krožnika:

http://med.over.net/index.php/full=1/id=27618/title=Kako_oblikujemo_zdrav_kro__nik






http://www.zzv-ms.si/si/zdrava-prehrana/kako-oblikujemo-zdrav-kroznik.htm

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 13:42:07   
tejci1981
Dan moje dame user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

vse je super, samo pire krompir spusti pri kosilu user posted image



No jaz ga pri kosilu nisem,...sem ga pojedla 1 žlico zraven špinače in jajčka..... kesam se user posted image

Drugače pa sem že 2 dni brez konkretne večerje - včeraj je bil le en mali jogurt, predvčerajšnjim pa par bobi palčk user posted image (vem ja.....sam kaj ko je bil tak dolg dan, pa cel dan je deževalo in sma bla z malim sama doma.......)
Proti večeru pa upam, da nama bo uspelo naredit en krog hitrga vozičkanja.....to je za enkrat moja telovadba, čeprav se nekaj prepričujem da bi z Pilatesom začela ali barem trebušnjaki,....



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 15:23:27   
sramežljiva
Pire krompir sem spustila.Sem zato pojedla ogromno skledo mešane solate.Jedilnike bom prilagajala celi družini.Jaz se bom poizkušala izogibat OH(krompir,bel kruh,testenine...).Sedaj ko imam dopust (14 dni)se lahko malo preseravam in različno kuham,potem pa.....Problem,ker naši ne marajo pz izdelkov,jaz sem jih pa začela jest.Ampak,ostali sploh nočjo probatuser posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 17:07:02   
zdravjeplus
IZVIRNO SPOROČILO: sramežljiva

Pire krompir sem spustila.Sem zato pojedla ogromno skledo mešane solate.Jedilnike bom prilagajala celi družini.Jaz se bom poizkušala izogibat OH(krompir,bel kruh,testenine...).Sedaj ko imam dopust (14 dni)se lahko malo preseravam in različno kuham,potem pa.....Problem,ker naši ne marajo pz izdelkov,jaz sem jih pa začela jest.Ampak,ostali sploh nočjo probatuser posted image


V pomoč pa so lahko naravne zeliščne tabletke, ki zmanjšujejo občutek lakote - tukaj: hujšanje

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 17:56:35   
buchka6
Živjo!

Tudi jaz sem se pred kakim pol letom odločila da izgubim nekaj kilogramov. Odločila sem se za hujšanje po Montignacu in izgubila kakšnih 8 kg (iz 68kg na 60kg). Sicer se Montiganca nisem povsem točno držala, ampak vsaj približno. Še vedno ločujem beljakovine, OH in zelenjavo, kar mi ne predstavlja nobenega problema, sem se čisto privadila na to in je sedaj del mojega jedilnika. Predvsem sem hvaležna ker sem se lepo navadila jesti zajtrk in pred njim sadje. Kavo sem se navadila piti brez sladkorja in mi je čisto všeč. Ni se mi bilo  niti težko čisto odpovedati krompirju (ga v svoji prehrani sploh ne pogrešam) ali pa kruhu zvečer. Seveda sem se kdaj tudi pregrešila. Sedaj je malo večji problem, ker sem med počitnicami doma in kuhamo za celotno družino skupaj (so vsi bolj tradicionalno naravnani in je zraven mesa vedno krompir ali riž, ampak poleti se vedno najde zelenjava zame ;)), med letom ko pa sem v študentskem domu mi je bilo pa super saj sem kuhala zase in povsem po svojih željah :) Kar mi zadne čase  povzroča problem so sladkarije, predvsem čokoladne dobrote, sladoled, katerimi se ne morem in ne morem upreti. Saj če bi se kdaj pa kdaj pregrešila ne bi bilo problem, ampak se mi zdi da v teh poletnih mesecih čisto preveč tega pojem. Razlog je tudi to da je doma VEDNO na zalogi sladoled in kakšno pecivo, piškoti, karkoli..in jaz se temu res ne morem upreti (med študijem pojem tega veliko manj). Doma je vedno navada da po kosilu spijemo kavico in je zraven kakšna sladkarija. Jezna sem nase, ker sem si tako lepo "naštimala" prehrano in tudi rezultati so bili vidni (tisti super občutek, ki ga je nekdo že omenjal, ko so ti prav oblačila, ki jih prej niti nase nisi moral spraviti ;)). Ima kdo kašen nasvet kako naj se uprem ali vsaj omejim vnos teh "pregreh"? Vesela bom kakršnegakoli nasveta. :)



(odgovor članu zdravjeplus)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 18:02:13   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj. No, kakšne osnove ločevanja so na drugi strani kar koristne...

Sramežljiva: moj zajtrk ponavadi predstavlja bela kava ali kak naraven sok (pomaranča, limona), zraven pa kos polnozrnatega kruha pa sveža paprika ali paradižnik na njem. Tudi kakšni kosmiči z jogurtom ali kaj podobnega. Pri kosilu ponavadi ne kompiciram: kar skuham za ostale, le da sebi zadeve malo prilagodim (brez krompirja, samo meso in zelenjava, npr.), večerja je pa ponavadi kar solata na tak in drugačen način. Pa mi včasih tudi kakšen košček kruha zraven uide user posted image
Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost. Te meni pri teh zadevah zmanjkauser posted image Bomo videli. Pa srečno.



odlično si napisala, se popolnoma strinjam z vsem user posted image


še sama se podpišem pod tole...zelooo dobro napisano...



aja - ko so se omenjale ločevalne diete....tudi sama sem ena izmed tistih, ki je dobila nazaj vse in še več - ko sem seveda začela z "normalno" hrano....poznam samo eno dekle, ki se ji kg niso vrnili. Je pa striktno držala 90 dni diete in nato še 90 dni po-diete....


(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 18:38:10   
malabiba30
aja..in še to...DOBRODOŠLE vse nove :-) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 19:53:54   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28

Ojla!

Glede ločevalne bi se jaz kar strinjala z bambixxx. Tisti ekstremi so kar zahtevni in poznam veliko ljudi, ki so po koncu te diete vse (z dodatkom) dobili nazaj. No, kakšne osnove ločevanja so na drugi strani kar koristne...

Sramežljiva: moj zajtrk ponavadi predstavlja bela kava ali kak naraven sok (pomaranča, limona), zraven pa kos polnozrnatega kruha pa sveža paprika ali paradižnik na njem. Tudi kakšni kosmiči z jogurtom ali kaj podobnega. Pri kosilu ponavadi ne kompiciram: kar skuham za ostale, le da sebi zadeve malo prilagodim (brez krompirja, samo meso in zelenjava, npr.), večerja je pa ponavadi kar solata na tak in drugačen način. Pa mi včasih tudi kakšen košček kruha zraven uide user posted image
Poskusila bom tako, da tole hujšanje ne bo daleč od realnega življenja in da ne bom prehranjevalnih navad po koncu hujšanja opustila, to je vedno past. Punce, ki so tukaj že od začetka, bodo pa verjetno rekle (pa se strinjam), da je ključnega pomena vztrajnost. Te meni pri teh zadevah zmanjkauser posted image Bomo videli. Pa srečno.



Tudi jaz imam težavo z VZTRAJNOSTJO....

Sem začela z Montijem z začetkom leta + kombinacija postenja na polno in prazno luno, pa sem bla januarja, februarja in marca lepo pridna,...če bi se držala naprej, bi do sedaj zgubila 10 ali več kg,....pa kaj ko mi je to počasno hujšanje začelo it na živce,...sploh ko kak teden al 2 ni bilo nobene spremembe na tehtnici, pa sem probavala kombinacijo z kako dieto kliničnega centra ali pa ono varianto ko kombiniraš prepečenec,pomaranče,paradižnik, jajca,..... pol pa sem zdržala 2, max 3 dni, pol se pa za nazaj najedla!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Tako da sem sedaj spet na starih januarskih poteh in upam, da me tokrat drži malo dlje,...tolažim se še z dejstvom, da oktobra končam z porodniško in nastopim službo + vpisala sem se v šolo, tako da bojo mogoče še živčki pozitivno vplivali na minus na vagi......user posted image

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 21:09:08   
miška17



TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17               +0,3kg        -7,2kg           87,0kg       68kg  79,8kg
malabiba30          -0,0 kg       -15,0kg          82kg         65kg   67,0kg
sesil                      -1,0kg         -4,0kg           84,0kg      70kg   80,0kg
Claudi                    -0,2kg         -1,7kg          86kg         75kg    84,3kg
urshak                   +0,3kg        -1,5kg          103,8kg    80kg   102,3kg
happy85                -1,0kg         -3,0kg          67kg         55kg    64,0kg
bambixxx               -0,0kg        -12,4kg        84,8kg      70kg     72,4kg
loremi                    -0,0kg         -7,8kg         83,6kg       65kg    75,3kg
soncnica33          + 0,3 kg      +0,3kg          71,5kg       63kg    71,5kg
indapanda             -1,0 kg        -1,0kg          66,2kg       59kg    66,2kg
mercii                   +1,1kg        +0,9kg         90,8kg        85kg    91,7kg
Lili28                      0,0kg          0,0kg         71kg           60kg    71kg
sramežljiva            0,0kg          0,0kg         72,5kg        65kg    72,5kg
HuAnita                 +0,4 kg        -2,3 kg       65kg           58kg    62,7 kg 
tejci1981                 0,0kg          0,0kg       98kg           70kg    98kg
zvoncki                    0,0kg          0,0kg        85kg           65kg    82kg
nova_tukaj             -2,8kg         -2,8kg      


Niso javili kg, ponedeljek 8.8.2011:
1.teden
pikapolonice         -0,0kg         -4,4 kg           61kg        56kg    56,6kg
karmy85                -1,2kg         -4,7kg           71,8kg       60kg    66,3kg
mala zirafa             user posted image kg        -13kg             66kg        56kg     53kg


2.teden
RAKICA1               -0,0kg         -5,4kg          70kg          60kg   65,8kg
majčica1508         -0,3 kg       -3,2kg           87,4kg     69,9kg  84,2kg
beachgirl                 user posted image               -33kg



NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,15.8..2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.


[/quote]

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 21:10:14   
Lili28


Dodala bi še vsakodnevno potrebno gibanje za hujšanje in hkrati za zdravje




Absolutno! Sem se le prehranjevanja dotaknila, gibanje je tudi ključ do uspeha.

Sem vesela, ker se vas toliko strinja z mano. Teorijo torej obvladam(o), zdaj pa še praksauser posted image

Sama sem si kilce gor nabila s tem, da sem po porodu dobila super apetit in glej ga, čudež, kljub obilnim obrokom sem hujšala. user posted image To dojenje je res zakon! Potem sem pa z vsakim obrokom GH več, pridobila najmanj 1.5kg, ker obrokov nisem zmanjšala... user posted image Zdaj pa je čas za akcijo user posted image Glede vztrajnosti: tudi zato smo verjetno vse tu. Za vzpodbudo. Sama bom, če me pot zanese h piškotom, zavila raje k računalniku pa pojamrala.user posted image Mogoče potem piškota ne bom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.8.2011 23:49:38   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sramežljiva

Pire krompir sem spustila.Sem zato pojedla ogromno skledo mešane solate.Jedilnike bom prilagajala celi družini.Jaz se bom poizkušala izogibat OH(krompir,bel kruh,testenine...).Sedaj ko imam dopust (14 dni)se lahko malo preseravam in različno kuham,potem pa.....Problem,ker naši ne marajo pz izdelkov,jaz sem jih pa začela jest.Ampak,ostali sploh nočjo probatuser posted image


pz testenine od barille so 100x boljše kot navadne user posted image

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.8.2011 6:12:11   
sramežljiva
bambixxx,hvala za nasvet.Pri nabavi pz živil sem začetnica,zato sem vsakega nasveta vesela.Kruh pa pečem sama.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.8.2011 7:40:23   
malabiba30
miska17....evo, jaz danes odhajam na dopust, tako da bi še kar danes sporočila podatke za ponedeljkovo tehtanje... :-)

začetna: 82kg
tedensko: -0,5kg
trenutna : 66,5
skupaj: -15,5kg

ne pozabit name, se pa vrnem šele 24.8....tako da definitivno pridem nazaj in me lahko kar pustiš na tabeli :user posted image user posted image  (se pa en ne bom javila v ponedeljek 22.8. ampak šele v sredo  - upam da vsaj z isto kilažo user posted image   - ker morje je morje...lahko pusti mal posledic..grrruser posted image  )

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.8.2011 21:37:23   
bambixxx
malabiba30 uživajte na dopustu user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?