|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
3.7.2011 12:20:22   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

Zanima me tudi, koliko časa prej se moraš naročiti k pediatru glede pač na rok poroda...



jaz sem mojo naročila po porodu

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Štajerske nosečke 2011
3.7.2011 12:42:04   
Nevihta123
Maja, dobrodošla v Konjicah.

V Zdravstvenem domu v Konjicah sta 2 pediatra, oba privat:
Dr. Irena Klančnik Unuk
Dr. Damir Dabranin

Verjetno boš slišala veliko različnih mnenj o njiju.
Jaz sem svojo hči najprej imela pri Klančnikovi, potem pa sem jo zaradi kar nekaj negativnih izkušenj prepisala k Dabraninu. Jaz osebno sem bila vedno zadovoljna z njim, par kolegic pa ni...vsak ima dobre in slabe lastnosti.

Glede naročanja, pa najboljše da pokličeš sestro pa vprašaš.

Upam da se srečava in spoznava. Jaz sem oktoberka, kdaj imaš pa ti rok.

Lep dan vsem Štajerkam!



(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Štajerske nosečke 2011
3.7.2011 13:32:49   
issa
hej pozdravljena Maja!!
jaz sicer ne poznam pediatrov v vaših koncih, ampak mi smo izbirali pediatra komaj po porodu, tak da imaš še čas si priskerbet več mnenj glede teh ki so tam,.. user posted image

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.7.2011 16:51:35   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: Nevihta123

Maja, dobrodošla v Konjicah.

V Zdravstvenem domu v Konjicah sta 2 pediatra, oba privat:
Dr. Irena Klančnik Unuk
Dr. Damir Dabranin

Verjetno boš slišala veliko različnih mnenj o njiju.
Jaz sem svojo hči najprej imela pri Klančnikovi, potem pa sem jo zaradi kar nekaj negativnih izkušenj prepisala k Dabraninu. Jaz osebno sem bila vedno zadovoljna z njim, par kolegic pa ni...vsak ima dobre in slabe lastnosti.

Glede naročanja, pa najboljše da pokličeš sestro pa vprašaš.

Upam da se srečava in spoznava. Jaz sem oktoberka, kdaj imaš pa ti rok.

Lep dan vsem Štajerkam!





hvala za info. Jaz imam rok v novembru, glih danes sem bila na morfologiji user posted image .
ja lepo bi bilo koga spoznati tu, prav nobenega še ne poznava. Tak malo za info, delam kot medicinska sestra v LJ, stara sem pa 33. Pa ti?


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Štajerske nosečke 2011
4.7.2011 16:53:24   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: issa

hej pozdravljena Maja!!
jaz sicer ne poznam pediatrov v vaših koncih, ampak mi smo izbirali pediatra komaj po porodu, tak da imaš še čas si priskerbet več mnenj glede teh ki so tam,.. user posted image



Hvala! user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Štajerske nosečke 2011
7.7.2011 20:35:02   
rainbow
Hojla!

kje ste se vse poskrile, upam, da kje v senci in ne na tej vročiniuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 10:21:14   
_perla_
Ja, vroče je pa res user posted image Bo treba še kaj it na dopust user posted image

Punce, povejte mi - ali je fajn it na 3D/4D UZ in pa kam? Kdo to v Mariboru ali okolici dobro naredi in za kakšno ceno?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 11:57:35   
beba75
Lep pozdrav vsem!

Končno so se mi slabosti malo umirile da lahko spet "živim". Sem že v 11t in so mi potrdili na uz. da je z mojima pikicama vse o.k., lepo se razvijata. Nuhalno pa imam 21.7. v bolnici-porodnišnici pri dr. Mujezinovič.
Imam pa namen menjar G pa me zanima ali imate kakšno mnenje (pozitivno ali neg.) o dr. Žebeljan ki dela v mb porodnišnici?

Lep pozdrav še naprej in HB da danes ni tako hudo vroče, ker vročina me pa zdela.

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 14:48:27   
rainbow
Hoj!

beba75, čestitkeuser posted image user posted image , pa kar dva/dve bostauser posted image user posted image
Za dr. Žebeljan ne vem, Mujezinovič pa je tudi meni delal nuhalno, zelo skop z besedami, ampak potem mi je rekla moja ginekologinja, da je zelo v redu. Čim manj slabosti ti želim !!

še dobro, da je danes malo oblačno, je kar za preživet; zjutraj ob sedmih je bilo 23 stopinj, me je skoraj kap.

lep petek popoldan!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 19:04:43   
SuzanaF
Pozdravljene! Danes je bilo spet tako vroče!!! Jaz sem se naročena 19.7. na 3D/4D k dr. Lukmanu na Ptuj. Za plačat je 70 eurov. Baje je pa full dober gin. in ga vse hvalijo. Komaj čakam, da mogoče izvem za spol ker se na morfologiji, ki sem jo imela 29.6., ni videlouser posted image . Kaj pa ve? Bote šle ne 3D/4D? Lep večer!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 20:08:36   
karmen7
Zdravo!

Madoniš, mi smo danes v upanju na malo manj vročine pobegnili na vikend k mojim, pa ni blo nič iz tega. Sopara da te kap, potem pa je še začelo pripekat. Ampak je naš Jure to kar prespal. Drugače smo OK, malo nas krči jezijo, pa malo težko kaka, tako da sva zamenjala hrano.

Beba glede dr. Žebeljana ti pa lahko povem da je on moj ginekolog - sem prišla k njemu po lanskem ss od drugega zdravniku in boljšega si ne morem želet. Če te kaj še zanima pa kar vprašaj. Meni res ni žal da sem pri njemu, ga ne menjam za nič na tem planetu. user posted image

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Štajerske nosečke 2011
8.7.2011 20:09:59   
karmen7

IZVIRNO SPOROČILO: karmen7

Zdravo!

Madoniš, mi smo danes v upanju na malo manj vročine pobegnili na vikend k mojim, pa ni blo nič iz tega. Sopara da te kap, potem pa je še začelo pripekat. Ampak je naš Jure to kar prespal. Drugače smo OK, malo nas krči jezijo, pa malo težko kaka, tako da sva zamenjala hrano.

Beba75 glede dr. Žebeljana ti pa lahko povem da je on moj ginekolog - sem prišla k njemu po lanskem ss od drugega zdravniku in boljšega si ne morem želet. Če te kaj še zanima pa kar vprašaj. Meni res ni žal da sem pri njemu, ga ne menjam za nič na tem planetu. user posted image


(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.7.2011 9:36:54   
beba75
karmen hvala za mnenje o dr. Žebeljanu. Saj jaz sem tudi že same pozitivne stvari slišala ampak se mogla še malo preverit. Res ne bi rada šla " iz dežja pod kap".

Pa se je začelo vrooče poletje. Jaz vročino komaj prenašam in HB imam doma vsaj v mejah normale ( z klimo).
Ste gledale vpčeraj poročila ko so obravnavali vodo v kopališčih. Kaj menite. Se boste vseeno šle malo namočit ali rajši čisto nič?

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.7.2011 12:18:20   
issa
hm kaj te vem,.. jaz bi šla pa nimam kopalk, sem šla ravno danes neke gledat pa mi nekak nič ni šlo name,.če pa zgorni del vredu pa spodni ne,.eh brezveze,.. midva s tamalim imava itak balkonske toplice user posted image user posted image user posted image user posted image tako da se vsaj malo namakama,.heheh user posted image user posted image pa ostale?

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.7.2011 12:36:26   
julijka11
jaz še samo odštevam dneve do pdp user posted image user posted image user posted image ....se mi ne da več nič...prevroče

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Štajerske nosečke 2011
9.7.2011 18:29:38   
rainbow
Ojla!

se še tu javim, še sede mi je vroče, kaj šele, da bi kaj počelauser posted image

Glede kopanja, jaz sem se odločila, da se ne kopam na bazenih, smo bili že maja v Umagu, se nisem. Bi pa zdaj pasalo. Bomo pa šli s puncama na kako kopališče, ker letos ne gremo na morje.

to vročino resnično slabo danes prenašam, smo šle malo dopoldan v park, pa komaj, je še ta mali nekaj čudno postalo, je bila čisto bleda. Je pa imela zdaj 3 dni vročino, pa kašljala je, ampak danes k sreči vročine več ni. Neka virozica, ali kaj.

Škoda mi je edino, ker se Lent konča, pa nismo kaj dosti bile. Kaj čemo.

Fajn se hladiteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Štajerske nosečke 2011
11.7.2011 10:59:56   
Medea10
Hej štajerke, kako ste?
Upam, da ste vse ok user posted image

Beba- čestitke za dvojno srečo! user posted image user posted image user posted image To bo pri vas cartanja. user posted image

3D/4D- jaz bom tud šla. Se moram še naročit. Naj mi katera pove, ki je bila pri Lukmanu, kdaj dela 3D? Po 22. tednu?

Jutri mam pregled, dopolnila bom 17. teden. Upam na UZ, ker sem do zdaj imela samo 1, zelo rada bi pa vidla našo/našega pikico/pikeca.

Ne da se mi iskat seznama... A ima še katera rok decembra/konec decembra?

Dopust- a ste že vse bile na dopustu? Al še greste?
Mi gremo ŠELE 21.8. in to v apartma v Primoštenu. Gre še katera tja?


No lepo bodite, se tipkamo! user posted image

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 11.7.2011 11:11:52 >

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Štajerske nosečke 2011
12.7.2011 15:50:08   
SuzanaF
Pozdravljene! Lenarim, lenarim,... Preveč je vroče za kaj drugega!
Jaz sem naročena pri dr. Lukmanu danes teden in takrat bom imela točno 23. teden. Te sestra vpraša o prvem dnevu zadnje men. in tako izračuna kdaj bi bilo najbolje pridit. Midva komaj čakama kako bo videt najin otroček in kakšnen spol je. Baje dr. Lukman vedno prav pove kaj je. Drugače pa mi je vseeno kaj bo samo, da bo zdravo!
Ime za punčko izbirama med: Emo, Kajo, Saro, Jano,
za fantka: Luka, Jure, Gal, Žiga, Tijan
Brcike pa čutim že od 17. tedna dalje le, da so vedno močnejše in pogostejše. Celo na zunaj se že vidi kako trebošček poskakuje!user posted image
No še malo, da se ta vročina poleže, pa na en sprehod z sestro in 10 mesečno nečakinjo!

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.7.2011 8:52:28   
issa
jutro babike!!!
joj kako paše ta ohladitev, ne?? prav lažje se zadiha in seveda spi ponoči!!!
in kaj ve počnete te dneve??
jaz sem izkoristila in porihtala stanovanje user posted image user posted image user posted image ker prej ko je blo tako vroče se mi res ni ljubilo..user posted image user posted image user posted image user posted image
hodi katera se s tamalimi igrat v magdalenski park??

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.7.2011 18:56:18   
vanessazala
Lepo pozdravljene,sem nova na tej strani,zato še ne vem,kako stran deluje. Rok imam 16.8.2011,naj bi imeli pupo,ni pa sigurno. komaj pa čakamo štručko in v tej vročini je res težavno prenašat temperature.....

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.7.2011 19:58:48   
_perla_
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaF

Pozdravljene! Lenarim, lenarim,... Preveč je vroče za kaj drugega!
Jaz sem naročena pri dr. Lukmanu danes teden in takrat bom imela točno 23. teden. Te sestra vpraša o prvem dnevu zadnje men. in tako izračuna kdaj bi bilo najbolje pridit. Midva komaj čakama kako bo videt najin otroček in kakšnen spol je. Baje dr. Lukman vedno prav pove kaj je. Drugače pa mi je vseeno kaj bo samo, da bo zdravo!


Potem pa prosim, če malo poročaš, kako bo.. Jaz se bom tudi najverjetneje prijavila k njemu na 3d.. Me malo zanimajo izkušnje user posted image Pa upam, da bo tudi nam ugotovil spola, saj zaenkrat nismo nič kaj videli user posted image

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Štajerske nosečke 2011
17.7.2011 7:59:37   
rainbow
Jutro!

Kako mi je všeč ta svežina user posted image user posted image

Issa, ne tja, ne hodimo, pač pa v park. Vso poletje bodo od srede do nedelje otroške delavnice. Smo bile včeraj na igralih, pa slučajno videle neko dogajanje. In seveda sta punci ustvarjali, pa še jaz malo. Je bilo pa tako fajn, prijetne temperature, nič galame in gužve, pa ravno dovolj, da se nekaj dogaja.

vanessazala dobrodošlauser posted image

lepo nedeljo vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.7.2011 22:00:45   
Smejka11
Dovolite, da se še jaz pofočkam na tej strani?!

Sem iz okolice Ptuja, stara 30 let. To je moja 2 user posted image , ampak doma nimam še nobenega user posted image , ker se je v prejšnji nosečnosti vse zakompliciralo. V 33. tednu sem morala roditi fantka, ki je umrl user posted image zaradi ovite popkovine. Zato punce - bodite pozorne na gibe... jaz jih nisem več čutila in je to bil konec za naju!!user posted image user posted image user posted image

Tokrat bo šlo do konca... user posted image Pričakujemo user posted image user posted image , spola zaenkrat še ne vem. Jutri, v torek, imam nuhalno pri dr. Lukmanu, PDP pa bi naj bil konec januarja... Naj bi bil?!! Bom videla, kaj bo rekel dr. jutri. Moj G je dr. Šučur, me je pa dal še na vzporedno kontrolo v ambulanto za tvegane nosečnosti... Tam imam prvi pregled 10. avgusta...

Dr. Lukman je meni (v prejšnji nosečnosti) izvajal 3D UZ in si resnično vzame čas... Dobiš tudi CD oziroma posnetke na USB ključek, če to želiš... Meni takrat ni bilo žal, da sva šla na ta pregeld... Lepo je tudi določil spol in nama povečal slikico, kjer se je videl pimpek user posted image

Nič, naj bo to zaenkrat vse od mene... Vsem želim čimlepše prenašanje nosečnosti, uživajte v njej in srečno!!!

Se tipkamo...user posted image


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 9:51:31   
_perla_

user posted image



nick, pdp, starost, št. nosečnosti, št. otrok doma, kraj, ginekolog/-inja


snezinkaa, 17.junij, Postojna (okolica Maribora)
julijka11, 27.julij, 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
Klarita, 11. avgust, 34 let, 1 user posted image , Maribor user posted image
vanessazala, 16. avgust user posted image
barbara85, 1.september, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Oplotnica, dr. Bandelj
TeniRR, 4. september,user posted image , Ruše, dr. Petrovič, dr. Kuder user posted image
daka, september, 37 let, 2 user posted image , Maribor user posted image
issa,
september, 24 let, 1 user posted imageMaribor, dr. Franič  user posted image
rainbow, september, 36 let, 2 , Maribor, dr. Završnik Mihič
wifi, september, 29 let, 1 user posted imageZreče
Nevihta123, 6. oktober, 34 let, 1 user posted image , Slovenske Konjice
cassy, 31. oktober, 26 let, 0 user posted image , Slovenske Konjice, dr. Ocvirk
m_nova, oktober
oktober11, oktober, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
Janja506, 23 let, dr. Kuder
drejčy, 30. oktober, 33 let, 1 user posted image , okolica Radenec user posted image
_perla_, oktober, 0
twiggi, november, 25 let, 0 user posted image , Maribor, dr. Ozimič  user posted image
Jana73, november, 38 let, 1 user posted image , Velenje
Maja_V., november, 33 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenske Konjice
miša*, november, 32 let, 2 user posted image , Ptuj user posted image
SuzanaF, 15. november, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora
hopsala, 20. november, 21 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor (Zasavje)
Medea10, 20.december, 21 let, 1 user posted image , Marjeta, dr. Kopše-Beričič
neon, december, 30 let, 0 user posted image , Šentjur  user posted image
Taddy78, 15.december, 33 let, 1 user posted image , Maribor, dr. Kopše-Beričič
2mama, januar, 2 user posted image , Celje, dr. Mihič Završnik
mefisto, 15. januar, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , dr. Mihič Završnik
beba75, januar, 36 let (user posted image user posted image )
Smejka11, 11. avgust, 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , (user posted image user posted image )
ilanaaa10, 17.februar, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , dr. Mihič Završnik


SKUPAJ ŠTAJERSKIH NOSEČK:
30
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 2



user posted image


datum rojstva / nick user posted image / ime  / teža , cm / kraj


4.6.2011 / karmen7 /  user posted image Jure / 3160 g, 50 cm / Maribor



(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.7.2011 10:10:18   
Smejka11
Perla - user posted image za seznamček in ker si me dodala...
Ampak... moj PDP je januarja, ne avgusta... a lahko popraviš? Prosim....

_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?