|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 8:36:16   
BIA79
Hvala Belen... ti si pa vedno na tekočem :)

Sem zdaj šla pokukat tudi na spletno stran zdravstvenega doma in sem videla da imajo celo obvestilo na netu :) Za Klaro sem hodila v Koper :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 8:49:55   
Belen
HAHA... se spomnem od dveh let nazaj..... in ko se pogovarjam z bodočimi mamicami....
ne brini, me ne daje nostalgija user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 9:04:40   
DannyS
Ojla...

Joj Belen, jaz sem pa že mislila da.... :))))

Pri nas še nič novega, razen tega da bom od zdaj naprej morala hodit vsaka dva dni gor na CTG, sigurno me bojo tudi tam spodaj kaj pregledali, tako da meni se zdi, da ti s temi vaginalnimi pregledi na koncu nosečnosti še kaj sprožijo... vsaj prvič me je začelo tako špikat nekaj lih po vaginalnem pregledu.

BIA79 jaz HB ne zatekam, razen tisti dan ko smo bli na poroki, sem imela pol gležnje ko slon ko smo prišli domov.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   [Brisano sporočilo]
23.6.2011 9:32:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DannyS)
  Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 11:53:42   
aqua77
Ojla user posted image !

DannyS, ti si pa tik pred zdajci! user posted image user posted image user posted image  Bomo dihale s tabo in navijale, samo če nas bo kdo obvestil? user posted image  Še malo pa boš imela malo štručko v naročju... user posted image user posted image

Jaz že komaj čakam. Danes sem šla v pekarno po zajtrk pa me vpraša prodajalka, koliko ur mam še do konca? user posted image user posted image  Ker zgledam, ko da bom vsak čas počla... user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejta na današnji ultra vroč dan....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 14:51:26   
katy981
Tudi jaz sem še tuuser posted image
Danes sem imela zadnji pregled pri svojemu ginekologu...sem pričakovala kaj več kot rutinski pregled. Pravi, da je vse ok in da ni razloga, da bi hodila prej na ctguser posted image
Naročil mi je, da v kolikor do naslednjega petka (1.7. imam rok) ne rodim, naj se prikažem v bolnici na ctg. Kaj vam se zdi normalno, da do roka ne greš na ctg??? Sicer sem po forumih  brala, da je še nekaj takih ginekologov, ki te prej ne pošljejo na ctg.
Test za streptokok je negativen, otročiček lepo obrnjen z glavico navzdol in to je tudi vse kar mi je povedal.
Kaj ve katera koliko dni po PDP čakajo preden ti sprožijo porod?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 14:56:01   
Belen
haha katy981...če imaš kakega miloševiča (ok ni več) al naumovskega je vse možno user posted image user posted image user posted image  tudi pri ravnikarju se da zgodit ....
no koga maš?
sam ne mi rečt daizingerja al lovšina? user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Primorke!!
23.6.2011 15:00:15   
Punca iz RRazvoja
Punce,malo sem vam spremenila naziv teme, da ne boste imele še linka zraven user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Primorke!!
23.6.2011 15:07:53   
chery_82
katy981: praviloma bi morali CTG delati od 36 tedna naprej na vsakem pregledu pri svojem gin. (v povprečju vsaj 2-3 ctg-je do PDP- torej po vsej logiki bi morala še enkrat it na pregled k svojemu gin. naslednji teden pred PDP-jem ampak on se je zgleda odločil drugače), po PDP-ju pa ponavadi na vsake dva do tri dni v bolnišnici v kolikor je vse v redu. Po PDP-ju je težko napovedat kdaj ti bodo porod sprožili, ker je to odvisno od več dejavnikov (velikost otroka, izvidi CTG-ja, izvida amnioskopije, tvojega zdravstvenega stanja- RR, izvidi urina,...). Včasih se ne govori o dnevih ampak tudi kakšnem tednu, tednu pa pol.


< Sporočilo je popravil Admin -- 23.6.2011 19:05:45 >

(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Primorke!!
23.6.2011 21:56:05   
monmar
pozdravljene... kako ste kaj?
jaz že cel dan imam tak čuden občutek. zjutraj sem šla z možem v trgovino neki malega kupit za kosilo in ko sem prišla domov nisem več mogla stat na nogah. tako sem bla utrujena da sem kar na gugalnici na terasi zaspala. celo popoldne pa me v križu neki špika ma ni hudo. sam malo vsako tolko me strese in to je to. danes pa je 35,4t in na tak isti teden sem njih 2 rodila. malo me tolaži da nimam več miloševiča za G, saj takrat sem ga imala in nisem prav nič bla zadovolna z njim. zdaj imam G v postojni in mi je všeč ker vse kar ga vprašam mi pove in tudi sam ti vse pove. je pa res da se mi zdi da me je mal prezgodaj dal na ctg(5.7.) rok pa imam 25.7. nimam pa več pregledov je reku ampak samo še ctg. na zadnje je pa reku da je otrok pravilno obrnjen in da je vse skupaj že nisko ampak da se ne odpiram še. HB ker bi rada prišla vsaj v 38 teden. no to je vse za danes, grem probat zaspat kajti jutri imajo punce zadnji dan šole in smo jim obljubli da gremo z njimi v šolo in pol pa gremo na pico.

lepo se imejte in uživajte še naprej

_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu chery_82)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Primorke!!
24.6.2011 14:31:30   
škrpijonka
Punce kdaj pa so vam dali napotnico za porodnišnico in rešilca?
Kar se tiče ctg-ja ga imam od 36t vsak teden, zaenkrat je še vse mirno, sem pa v 38 t.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Primorke!!
24.6.2011 14:41:34   
MAMI 4
Meni so pred 2,5 leti dali napotnico že v 36. tednu...Zdaj bi jo že lahko dobila! Spomni G., morda je pozabil...in srečno!

Srečke, še malo pa bo štručka tu!!!

No, saj tudi mi napredujemo, zdaj se že oglašamo, prvi nogometni podvigi so že tu! Sem pa že-šele v 17. tednu...

Lp

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Primorke!!
24.6.2011 14:44:44   
škrpijonka
Ja verjetno je pozabila, jaz pa tudi pozabim vprašat. Sicer pa imam ginekologinjo gor v Izoli, tako da nebi smelo biti težav, če me kaj zvije in bom brez napotnice.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu MAMI 4)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Primorke!!
24.6.2011 21:48:58   
monmar
pozdravljene vse... danes sem nekako mal bolša bla zjutraj. punce sem peljala v šolo in šla nazaj domov da sva z možem spila kavico( je uzel še 1 dan dopusta da nisem lih sama za vse). pol sva ob 10 šla nazaj po njih v šolo pa zaradi gužve ki je na cesti smo rabli več kot 30.min do kopra. ponavadi smo od šole do kp vcca 10 min. smo pol šli na kosilo ker nisem spet mogla kuhat...no saj sva jim obljubila da jih peljemo na pico. ko smo pa prišli domov sem se počutla kot da bom padla skupaj saj se mi je tako spalo in še sem ponovno dobila bolečine v križu in na trenutke res imam občutek da mi bo kar dete ven padlo. sem pa prvič v celi nosečnosti šla popoldne počivat in sem kar zaspala za 2 urce. je pa tudi vreme ki mi kar ustreza. ne dežuje ampak kar precej piha.

ko sem vstala pa sem kar začela prat šolske torbe tako da mi jih ta burja hitro posuši in zdaj pa sta mi še samo 2 stroja ostala za oprat za ta teden. 
za našo punčko smo že vse pripravli edino kar naše dvojčice si želita da bi jim kupla kaj drugega za iz P. bi rade one kaj zbrale in so še rekle da kot starejše sestre bi rade one kuple z svojimi dinarčki kako lepo mehko igračko. tako da verjetno jim bom ugodila.

no to je za 1x vse se še kaj tipkamo.

_____________________________



_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Primorke!!
26.6.2011 17:30:27   
jk09
Punce, mi smo 18.6. dobili našega korenjaka, velikega 53 in težkega 3580!
Mame ne bo več veliko sem gor, ker imamo pestro.. ampak samo da vam sporočim.

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Primorke!!
26.6.2011 23:31:00   
škrpijonka
Čestitke jk09 user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Primorke!!
28.6.2011 10:19:15   
jk09
No pa me je spet zaneslo k vam.. sedaj sem malo že prišla h sebi.. ampak bo treba še počivat.

Škrpijonka: Hvala!! user posted image

Katy81; ne sekiraj se zaradi ctg.. meni ga tudi niso prej delali (saj veš da imamo istega gin.).. to ni nič kaj takega. To je še najmanjši problem. :) Glede na to, da te ni že nekaj dni sem gor.. mogoče tudi ti že pestvaš.

Monmar; katerega gin. imaš v Postojni? Jaz bi se tudi rada gor prešaltala.

Punce želim vam, da bi čim prej pestvale in da bi šlo vse čim lažje in hitro, pa čim manj boleče! Srečno vsem, ki še čakate!!

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Primorke!!
28.6.2011 11:08:02   
katy981
jk09: čestitke in blagor tebi, ki že pestvaš svojo štručkouser posted image
pri meni ni še nič novega...no včeraj zvečer sem že mislila, da se bo začelo...pol pa sem zaspala in danes je vse mirno. Zvečer so me začele full močne bolečine v križu in v predelu jajčnikov...me pa je tudi vse tiščalo dol tako, da sem res mislila, da se bodo začeli popadki.

monmar: kaj novega? v prejšnjem postu si opisala iste znake kot jih imam jaz. Sicer sem imela bolečine v križu in menstrualne krče že prejšnji teden, pa so se pol umirili.

Joj jaz sem že prav neučakana...pa še vsi okoli mi težijo kdaj mislim rodit, ker imajo rezervirane dopusteuser posted image
Zdaj so mi začeli še prsti na roki zatekat, da jih ne morem niti skrčit...pa to posedanje doma me prav spravlja v depresijouser posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Primorke!!
28.6.2011 12:22:28   
aqua77
Pozdravljene user posted image !

Evo se še jaz malo oglasim.
Najprej čestitke jk09!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kakšen pa je bil porod? Si se namatrala?

Mi smo bili v nedeljo na kontroli v Postojni. Za enkrat še vse zaprto in "nezrelo". user posted image  Naslednja kontrola 08.07. če prej ne bo akcije. Mi je dr naročil naj 08.07. pridem zjutraj na tešče in naj s seboj že vse stvari prinesem če bo stvar že zrela!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Primorke!!
29.6.2011 12:57:36   
BIA79
Čestitke jk09 user posted image

Danes sem imela pregled in zdravnik ni preveč zadovoljen z mojim pritiskom, zatekanjem in urinom, tako da imam kontrolo spet čez en teden. No jaz odštevam dneve do porodniške, ker mi je res muka hodit v službo,ampak si šparam dopust za naslednje leto. Še dobro da imam tako dobro tajnico in šefico,ker vem da drugje znajo kar komplicirat...

Kaj kdo ve če je pri Danny kaj novega?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Primorke!!
29.6.2011 14:40:39   
škrpijonka
Joj jaz sem danes bila na ctg-ju in je še vse mirno, je pa rekla da imajo ful gužvo.

Danny je verjetno že rodila, zato se nič ne oglasi.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Primorke!!
29.6.2011 18:09:11   
jk09
Hvala vsem za čestitke!!
Porod je bil zelo težek.. ampak ne bom vas strašila. Upam, da bo za vas boljše in da bo šlo čim lažje. Čim bolj se psihično pripravite.
Jaz sem vesela, da sem šla v Postojno in da sem imela EA.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Primorke!!
29.6.2011 21:30:49   
Belen
no dannyS je danes rodila punčko Viktorijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke še tuki na RR user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Primorke!!
29.6.2011 22:13:13   
škrpijonka
je pa šla krepko čez rok
čestitke za Viktorijo user posted image , lepo ime

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Primorke!!
30.6.2011 7:49:50   
katy981
DannyS: čestitke tudi tebi user posted image Kako to, da so te pustili čakati toliko po roku? Meni so rekli, da v Izoli čakajo še 7 dni po PDP in pol sprožijo. Kaj to drži?
jk09: imaš kak predlog kako se psihično pripravit??? meni je že sam pregled pri g. cela muka in prav podzavestno imam celo telo v krču. Kaj kljub epiduralni je bilo tako hudo?

Včeraj sem naredila celo paniko...je bil že itak čuden dan, že od jutra mi je non-stop zvonil telefon. Popoldne pa, ko sem šla na wc je kar nekaj teklo iz mene. Pol sem šla v roku 1h še ene dvakrat in še vedno tako, da bi nekotrolirano lulala. Pa sem poklicala sestro k g. in mi reče, da mi to počasi odteka voda in naj se spokam v bolnicouser posted image
Meni se ni zdelo, da je že čas za akcijo, ampak me je kolegica prestrašila, da tudi če počasi odteka voda, ti morajo čim prej sprožiti porord. Pa sem šla v bolnico na ctg in pregled....vse je še ok, moj otročiček očitno še nima namena ven. No vsaj sem imela moj prvi ctg in sem pomirjena da je vse ok...v petek moram spet gor in pol na vsaka 2 dni, če ne bo kaj novega.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj ste rodile?


Kdaj ste rodile prvega in drugega otroka?

Oba na rok. (14%)

Oba čez rok. (24%)

Oba pred rokom. (28%)

Prvega pred, drugega po roku. (7%)

Prvega po, drugega pred rokom. (12%)

Enega na rok, drugega pred/po roku. (15%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!