|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
12.6.2011 19:12:43   
katy981
Tudi pri nas ni še nič novega...jaz se kar naprej menim za razne kofetke in piknike tako, da mora počakat še vsaj 2 tednauser posted image
Sicer pa me je to noč zbudil otročiček...se je toliko premikal, vse me je tiščalo in še v križu me je full bolelo. Sem že mislila, da bo treba kam it...pa sem zaspalauser posted image . Me pa že cel teden v popoldanskem času boli kot da bi imela za dobit menstruacijo in mi vsako toliko zatrdi trebuh.
V četrtek sem imela pregled in me je ponovno naročil čez 2 tedna...sem ga vprašala, če je siguren da se še vidimo in se je samo smejaluser posted image   Sem dala tudi bris za streptokok in sem mislila, da bo kej kompliciral...pa je samo rekel, da je pametno, ker je imel že kar nekaj primerov.
Aqua77 in jk09 se vidimo jutri na predavanju o epiduralniuser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Primorke!!
12.6.2011 19:30:36   
Anonimen
....

(odgovor članu katy981)
  Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Primorke!!
13.6.2011 10:44:34   
jk09
Pa ja me ne boste vse julijke prehitele.. user posted image user posted image user posted image  Katy počakaj še malo! Jaz še nič ne čutim krčev. Edino trebuh je težek, da je joj.

Mene je tudi naročil čez 2 tedna. Jaz tudi mislim, da se ne vidimo več. Sem ga vprašala za CTG, je rekel, da ne rabi.. ? .. Izvidi za bris bodo komaj v petek..

Se vidimo pol ob 14h! Upam, da nes ne bo spet 50, kot na ogledu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Primorke!!
13.6.2011 10:46:36   
jk09
Sem mislila, da mi je vrglo ven post, pa vidim da ga je sprejelo.. ah..

< Sporočilo je popravil jk09 -- 13.6.2011 10:48:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Primorke!!
13.6.2011 21:35:59   
aqua77
Pozdravček user posted image !


Evo pa še moj raport od G. V torek sem bila zadnjič pri moji G, ker je šla na dopust je je ne bo do mojega poroda.

Tako da sem bila v petek že v Postojni pri drugem dr. in smo naredili temeljiti pregled našega junaka. Vmes me je poslal še na predavanje k anestiziologu o EA, tako da sem kar tam vse na hitro opravila in me zato danes ni bilo v Izolo. Sem pa dobila tudi potrdilo, tako da mi jo lahko dajo tudi v Izoli, če ne uspem priti do Postojne. user posted image

Naš user posted image  je še vedno narobe obrnjen (lump) in je v medenični vstavi, zato moram v četrtek ob 8 zjutraj bit v Postojni in mi ga bodo probali obrniti.

Poseg je baje boleč in kar rizičen zato moram biti tešča in me bodo zadržali še en dan in eno noč na opazovanju, da se mi nebi sprožil porod. Če se sproži in se ne bo obrnil delamo CR. Če se pa obrne pa v petek pridrajsamo vsi skupaj veselo domov. user posted image

Ljubčka vsem....


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Primorke!!
14.6.2011 11:16:21   
MAMI 4
Kako je lepo brati...ste na koncu...čeprav vam poroda ne zavidam. Jaz sem šele v 17. tednu in sem že sedaj proti večeru kot žogica...kaj šele bo...user posted image
Aqua77 srečno v četretk...

Srečno vsem vam, da bi šlo hitro, čimmanj boleče mimo, da boste vesele stiskale k sebi male štručke!user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Primorke!!
15.6.2011 11:45:14   
DannyS
Ojla punce... evo mene, še vedno 2 v 1.

Drugače sem danes imela spet CTG in je začel nekaj risat, jaz pa ne čutim nič kaj posebnega... če do  druge srede ne bo nič me čaka spet CTG. Kje si bla ti škrpijonka, si prišla kasneje al si že rodila? :)

Včeraj smo se šli malo kopat, glede na to da pol se 6 tednov ne bom mogla, sicer sem bolj kot plavala, visela na tisti napihljivi žogi. :)

aqua77 držim pesti, da bi šlo jutri vse OK... kolegici so ga tudi probali obrnit, ampak ni šlo, tako da se je pol kar za carski zmenla.

(odgovor članu MAMI 4)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Primorke!!
15.6.2011 12:15:58   
jk09
Aqua77; potrdilo za EA iz Postojne ti v Izoli ne bo veljalo. Tako, da če hočeš imet tudi za Izolo pokliči 05/660-64-68 in se naroči na posvet. Najprej te bo vprašala, če si bila na predavanju; reci, da JA ker itak ne morejo preverit. In pol greš na posvet in tam podpišeš potrdilo, ki ti ga oni vzamejo not. Če te na posvetu vprašajo za papir, ki ga dobiš na predavanju, reči, da si ga pozabla doma. Ti bojo že dali novega.
Srečno za jutri!

Katy; mislim, da sem te vidla na predavanju.. mislim, da vem katera si.. ampak si prehitro zbežala.

Dannys, kdaj pa si bila na ctg danes? Jaz sem čakala za posvet za EA tam nasproti 1 uro.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Primorke!!
15.6.2011 13:01:26   
DannyS
jk09, na CTGju sem bla tam okoli 8 ure, končala pa sem vse skupaj nekaj pred 9 uro. Sem pa bla v temnih hlačah in majci, svetle lase...

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Primorke!!
15.6.2011 14:24:49   
jk09
A ne ne.. jaz sem prišla ob 10h.

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Primorke!!
15.6.2011 14:31:12   
monmar
lep pozdrav vse...jaz pa imam v petek kontrolo pri G. z puncami komaj čakamo da je konec šole tako da gremo lahko kaj na plažo vsaj one da se malo kopajo.
za dojenčka smo že vse kupli in imamo samo še posteljico za sestavit. sodelavka mi pa je dala oblekc za izvoz, user posted image tako da sem kar domače že prosla da naj mi ne kupujejo oblekic al kaj takega ker res je vsega dovol. za iz bolnice smo kupli kak mesec nazaj bel bombažni kompletek v babycentru ampak so se naše punce odločle da hočejo nekaj drugega za sestrico kupit tako da bomo šli en dan še to kupit.

no zdaj pa grem po punce v šolo pa se še kaj tipkamo.
uživajte in srečno še naprej


_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Primorke!!
16.6.2011 7:33:06   
škrpijonka
Jaz sem včeraj bila najprej na diabetičnem, tako da sem na ctg prišla komaj po 10 in čeprav ni bilo gužve se načakala.
Jk09 kaj si bila v sivih kratkih hlačah?

< Sporočilo je popravil škrpijonka -- 16.6.2011 7:34:15 >


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Primorke!!
16.6.2011 11:47:21   
jk09
Ne škrpijonka, tisto nisem bila jaz. :) Jaz sem čakala pred okencem za EA. Vojaško zelene dolge hlače.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Primorke!!
17.6.2011 8:42:54   
spetko
oj..
kako ste?..se že kej dogaja tiste ki imate kmalu pdp?
mene non stop neki špika, pritiska, o otrdevanju trebuha da ne govorim...
v torek sem bila na pregledu pri G pa sem mu to omenila pa je reku da ni problem da smo v takem tednu ki ne bomo ustavljali..da ko kaj čutim naj kr pridem gor in bomo rešli :))

ctg pa imam šele 5.7. kr pozno me je dal glede na to da imam rok 16.7.

vidim da vse dobro te preglede opravljate...jaz pa zdj zaenkrat malo počivam ker sem res čisto zmučena...recimo da imamo vse nakupljeno, moram samo še to vse pospravit in pripravit..

lp

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Primorke!!
17.6.2011 10:37:42   
aqua77
Pozdravček,

evo mene na raportu. Včeraj smo šli v Postojno, na obračanje našega user posted image .

So me dali najprej na CTG, vse ok.

Potem pa grem na UZ, me dr. gleda in reče: Sej vaš user posted image  ma pa glavico že dol, se je zgleda sam obrnil! Midva z mojim user posted image  sva bila takoooo srečna, da ni za povedat.

Tako da me niso nič matrali... user posted image user posted image user posted image  Naslednja kontrola bo v nedeljo 26.06. če se do takrat ne bo kaj začelo dogajati... user posted image

Pozdravček vsem...


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Primorke!!
17.6.2011 14:12:57   
jk09
Spetko; pri nas: 8 days to go... ampak se še popolnoma nič ne dogaja.

Aqua77; SUPER! Je že čutil kaj ga čaka, pa je naredil hitro obrat sam. user posted image user posted image

Katy981; oglasi se kaj.. pa ja nisi že notri?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Primorke!!
17.6.2011 14:16:24   
škrpijonka
aqua77 super, da se je user posted image sam obrnil

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Primorke!!
17.6.2011 14:18:14   
katy981
Tudi jaz sem še v enem kosu...vsako toliko me kaj špika in tudi otročiček je kar nemiren.
spetko: ne skrbi za ctg...jaz ga tudi še nisem imela, pa imam rok 1.7. Naslednji pregled imam komaj 23.6. pa tudi takrat ne vem če ga bom imelauser posted image
jk09: sem bila prav presenečena, da nas je bilo toliko na predavanjih...jaz sem sedela bolj odzadaj...sem pa bila tisti dan prav boga, sem že mislila it vprašat če me sprejmejo v porodnišnico, ker me je vse tako tiščalo dol user posted image
aqua77: sem vesela zate...ti je otročiček prešparal eno mučenjeuser posted image

Uživajte še zadnje dni...kolikor se da sploh uživat v tej vročini.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Primorke!!
17.6.2011 15:34:38   
monmar
pozdravljene,
danes sem imela pa kontrolo in vse ok. je pa reku G da naj pridem 5.7. na CTG. malo mi se zdi hitro glede na to da imam rok 25.7. je pa res da naša punčka prehiteva za 2 tedna že celo nosečnost tako da je omenu da mogoče bo kaj prej.
drugače pa tudi jaz že čutim nek pritisk v spodnjem delu trebuha in v križu me kar špika. trebuh pa je kar trd kot en kamen(tako so rekle moje punce).

no lepo se imejte in uživajte. grem malo počivat pol pa na roj dan

_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Primorke!!
17.6.2011 16:18:56   
spetko
aqua77 super da niso obračali,kr to baje zelo boli...že zdej je priden bejbi user posted image

monmar...tudi jaz imam 5.7. CTG..se bova vidle gor..:)))

katy981..kako pa to da še nisi imela ctg?

lep dan ..čeprav je nekam težek se mi zdi...nič se mi ne da..že cel dan poležavam :))

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Primorke!!
20.6.2011 8:43:29   
MAMI 4
aqua77-, super, da ni bilo treba obračati!user posted image user posted image user posted image

Srečno vsem in lepo se imejte!

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Primorke!!
20.6.2011 8:55:59   
aqua77
Pozdravček,

spet je ponedeljek! user posted image  

En lep začetek tedna vsem skupaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu MAMI 4)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Primorke!!
21.6.2011 10:19:01   
DannyS
Ojla... kako zatišje vlada tukaj, kaj ste me mogoče vse prehitele??? :))))

Pri meni se ne dogaja prav nič od nič, vse mirno,... tako, da mi je uspelo it na poroko, sicer so pol moji gležnji čutli posledice, sem imela vse otečene, ampak HB je splahnelo... sem gledala slikice iz zadnjega UZ in po velikosti piše da smo bli za 25.6. tako, da se bom mogoče še par dni načakala, sicer jutri me čaka spet CTG, verjetno bom morala od zdaj naprej hodit na 2 dni gor, kar sem sicer upala da mi ne bo treba...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 8:12:17   
BIA79
Dobro jutro...

punce, kaj vi veste mogoče kdaj in kje poteka materinska šola v Izoli? Mogoče bom šla kaj pokukat, glede na to da bom doma :)

Danny? Nič novega...

Meni je vsak dan težje...je kar grozno ko te že opoldne stiskajo japonke :)

(odgovor članu katy981)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Primhttp://www.ringaraja.net/forum/rteima...
23.6.2011 8:13:54   
Belen
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Dobro jutro...

punce, kaj vi veste mogoče kdaj in kje poteka materinska šola v Izoli? Mogoče bom šla kaj pokukat, glede na to da bom doma :)



v ZD izola v drugem štuku.... urnik je na oglasni deski ZD

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!