|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 18:58:36   
tajs
hej hoj. mi smo tud odmou priracal. mi smo pa bli v izoli v marini so moji deci opazovali, preučevali jadrnice in barčice, kopal se pa nismo nič. je blo tolk meduz notr v vodi da se starejši ni upau notr it, pol pa tud mali ni poskusu. nazaj grede smo se u stavili v mcdonaldsu, zdej pa so otroci zunej, mož malo počiva, jst pa dolčas pazim. malo me že dva dni popadki dajejo (taki čist u izi) tko da sm v niskem štartu.

vsem novopečenim mamicam želim vse dobro in veliko prespanih noči.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 21:30:45   
rakica82
hej punce,

Mismis lepo, da si se oglaslila. Čuvaj se. Ko boš bol jpri mnočeh pa le poročaj kako so tvoje punce.

Total super, za dobro počutje. Kar tako naprej.

M ismo imeli spet naporen vikend. Včeraj dekliščina, mož je bil na fantovščini. Spali smo sicer premalo ampak smo se pa imeli luštnouser posted image .

Danes sem pa praznovala moj rojstni dan, sem par dni prehitela, ker imamo drug vikend poroko in ne bi šlo. Sva kar na terasi nardila mini pikinik in je blo čist lušno, nismo preveč komplicirali, smo se še fajn nasmejali, mal so krožile zgodbice in slikice od včeraj tako, da je bil prov lep dan. Pa razkazala sva vsem sobico za dojenčka ,sva se malo považilauser posted image . Pol sem se pa še od mojih poslovila, ker grejo zdej drug vikend za 3 tedne na morje in se naslednjič vidimo, ko bosta že nona in nonouser posted image . No razen, če bi naša bebika ful zamujala, samo to pa ne bo, smo se zmenili takouser posted image .

Drugače pa mene zdej že od četrtka špika nekaj v trebuhu, no čist nizko dol me špikne kot v nožnici vsake tok časa. Pa nimam pojma kaj je to ,a so to lažni popadki al kaj. Pač prvič res ne vem kako to zgleda.user posted image .

Tiste, ki ste že v nizkem štartu, naj bo porod čim lepši, da boste štručke hitro stisnile v naročje user posted image user posted image user posted image .

Vsem pa najlepši zadnji teden v juniju, joj kok gre hitro, vsak čas bomo vse mamice user posted image .

Evo zdej pa pod tuš pa danes do časa v posteljo, da nadoknadimo zamujeno od včeraj.

nočko




_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 22:46:54   
MagicSpell77
Piccolina1983 na FB sporoča:
Malce prehiteva, ampak izgleda, da ni hotel cakati se 4 tedne do PDP...danes se je rodil najin najvecji zaklad - MARK. Ima 2500 g in meri 47 cm...ima pa zelo velik apetit...ze v porodni sobi smo se 2x podojiliČestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 22:55:30   
frufru
user posted image
 
datum rojstva / nick / ime user posted image  / teža , cm
13.6.2011 /
mismis /  user posted image   Brina 1810g, 45cm  
                                  user posted image   Zarja 2210g, 46cm

18.6. 2011 / balem /user posted image Zala 3080g, 49cm
19.6.2011 / marjetka15 /user posted image Tia 2940g, 48cm
22.06.2011 / Suziiika /user posted image
Brianna
22.6.2011 / Total / user posted image  Teo 

26.6.2011 / Piccolina1983 / user posted image Mark 2500 g, 47 cm
user posted image   7 
user posted image   5
user posted image   2

 
 


< Sporočilo je popravil frufru -- 26.6.2011 22:56:34 >

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 23:33:48   
škrpijonka
Čestitke Piccolina1983 še tukaj user posted image , me prav zanima kako bo na koncu razmerje user posted image :user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Julijke 2011
26.6.2011 23:53:32   
julijka11
piccolina1983, čestitam!user posted image user posted image user posted image

pa ne da boste vse junijske julijke?user posted image


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 8:46:44   
monmar
piccolina 1982 čestitamuser posted image user posted image user posted image

mene tudi zanima kakšno bo razmerje na koncu kajti na začetku sem bla edina ki bo imela punčko vse ostale prijatelce pa imajo fantke edino sestrična od mojga moža ima punčko.

jaz sem tudi opazla da vas je kar dosti ki kar prej rojevate.
mene je ta vikend tudi že malo stisnilo, saj včeraj ko sem vstala je iz nožnice blo malo sluzaste snovi ampak kasneje se pa je umirlo (2x) je po malo blo. ma po moje tudi utrujenost me kar daje. pol je tudi malo v hrbtu me bolelo (špikalo) ampak je tudi to m inilo. zdaj je za 1x kar vredu sem pa si rekla da bom kar počasi vse skupaj delala. me pa kar peče v zgornjem delo trebuha oz.verjetno bol zgaga me daja.

zdaj pa grem počasi se pa kaj tipkamo kasneje.

_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 9:11:22   
rakica82
Piccolina1983 čestitke user posted image user posted image user posted image . Pa veliko lepih trenutkov z Markom.

Sam je res, cel kup julijk bo zgleda junijskih mamicuser posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 9:45:04   
julijka11
rakica82 vse najlepše in vse dobro!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

..vem, da imaš šele drug teden, ampak moj spomin je kot ementaleruser posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 9:58:09   
rakica82
Julijka11 hvala . Ja mam v petek, sem rojena na prvi julijski da.

Spomin pa itakuser posted image ,jaz sem si vedno vse zapomnila zdej pa pozabljam vse po vrsti. Kaj čmo


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 10:05:43   
bucibirba
Piccolina1983, čestitke še tukaj user posted image user posted image user posted image , pa dosti dosti cartanja z malim Markom!!!!user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 10:21:02   
MetiLu
Dan punce!
Najprej, Piccolina1983 čestitke user posted image user posted image user posted image  

Pa res nekam prehitevate punce user posted image  no, naši se zgleda še nič ne mudi, sva pa danes prijadrale do polnih 37. tednov user posted image  Do julija naj še počaka, pol pa gas čez vas user posted image  

Sicer mam pa spet mal več mravljincev v rit, skoz neki brkljam po stanovanju, pa cunje rihtam, pa prah brišem user posted image  medenica se širi, mi pritiska na živce, da mi skoz desna noga mravljinči, pa zjutraj ko vstanem imam tko zatekle stopala, da me kar zbodejo, ko stopim na noge user posted image  Kot bi stopila na kup igel; a je to normalno? Pa izcedek je postal zelo gost, bele barve, brez vonja, ampak tudi brez krvi, tako da nič posebnega. Po vseh navodilih so to znaki bližajočega se poroda, ki lahko nastopi v parih dneh oz. tednih user posted image  ...
Spali smo pa dones ok, ni bilo treba it nič lulat user posted image  

A mi bo katera dones delala družbo tukaj gor? Zgleda da bom vsaj do treh tukaj vedrila ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 10:55:44   
škrpijonka
Joj skoraj vsako nekaj špika, pri meni je še vse mirno.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 12:43:06   
maca84
MetiLu jst zjutraj nimam glih hudo zatečenih stopal pa je vseen problem se postavit na noge. Tudi mene špika ko bi po iglah hodila....pol ko pa "shodim" in se razhodim je pa ok. Nosečniški cukrček še eden očitno user posted image jst jih že ne štejem več user posted image ampak pač sprejmem,čeprov so nekteri res zoprni no,pa sej bodo minili.

Sem pa danes uspela uredit vse papirje na CSD od srede dalje pa uradno na porodniški, zaposlena pa od sobote....al je meni fajn,pa še na šiht mi ni treba hodit user posted image user posted image user posted image

aja,tiste ki ste pisale da vaši otročki v trebuhu kolcajo in to občutite.....na kak način se pa to čuti? ker men se zdi da tut naše dete kolca 2x na dan sam ne vem če je to touser posted image tko skos čutim premik na istem mestu ko take rahle brcike,ampak niso,ker kadar brca so konkretni streli za 11-metrovke user posted image tko da ne vem.....je pa prov luštno občutit user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 14:06:57   
julijka11
maca84 bi rekla, da kar kolcanje čutiš, ker je nekako tako...na istem mestu, traja kar nekaj minutk, je enakomerno in dosti nežnejše v primerjavi z brcami

jaz tudi opažam malo večji izcedek, samo nič drastičnega...

sem pa danes mojo leno rit celo spravla na zrak že pred kosilom, sicer je mala imela v trgovini napad razočaranja, posledično tuljenje skoraj pol ure z vmesnimi prekinitvami in me je čisto prebudilo...še dobro, ker sem doma še vedno brez kave...( plan je bil, da jo kupim, pa sem zaradi scene na to čisto pozabila)

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 14:54:20   
Matejita
Rakica82 cestitam za rojstni dan. Ce si ga ze praznovala, bos morala pa se cestitke ze zdaj sprejemat user posted image .

Piccolina1983 cestitke za Marka user posted image .

Maca84 kolce so pa ritmicne in cutis isti gib nekajkrat zapored v priblizno enakem intervalu. Ker mene najina user posted image  ne brca s prevec zaleta user posted image , je intenzivnot kolcanja in brcik enaka.

Sicer se mi pa zdi, da nam gre kar dobro. Nobena ni rodila 2 meseca ali celo vec prej, da pa je kaksen teden prej je pa cisto normalno.


Sem fasala tecnoritis cez vikend. Malo krize sem imela, ker se mi je zacelo neznaaaaaaaaaaaaaaaaaansko vleci. V cetrtek zacenjam 40i teden, tako da je po eni strani razumljivo, da bi rada zakjucila cakanje, vse si zelimo ze cartat nase user posted image , me je pa najbolj nazivciralo to, da sem sicer vedno polna energije, vedno pocnem najmanj 2 stvari hkrati, zdaj je pa seznam moznih aktivnosti zelo omejen zaradi mojih dimenzij, pa skoraj konca nosecnosti, pa se poslabsanega vida. No vceraj sem se ze malo poboljsala, tako da upam, da se bom lepo obnasala do konca.

Pozdravcek cez luzo!

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 15:23:35   
julijka11
matejita veš da sem ponoči razmišljala, če si še 2v1?...je pa res, da si blizuuuuuser posted image

moj pa ima take akrobacije, da ni primerljivo s kolcanjem...kako so si različni, ne?

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 16:13:23   
rakica82
Matejita user posted image sej čestitke sprejema, ni problema, sploh pri tebi ko je vprašanje,če boš v petek še v enem kosu user posted image .

Je pa tudi mene zagrabil nek lenoritis, zdej vsak dan popoldne odspim ene pol urce. Pa drugače ne maram spat popoldne, zdej pa kr rabim, isto kot na začetku nosečnosti, ko me je vsak dan zmanjkalo na kavču.

To od bolečin in vstajanja, je pa meni znano. Nimam sicer zatečenih stopal, me pa boli desni kolk vsak dan, ko vstanem šepam kot bi mela sto let user posted image . No sej tudi leta grejo počasi gor user posted image .

Tsiste, ki ste poročene. nekje sem zasledila,da je v porodnišnico pametno nesti poročni list s sabo. A mam lahko kopijo? Al more bit original.

Lepo se mejte pa zdej v tej vročini počivat, pa pustit se cartat user posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 16:28:55   
MetiLu
Mi smo ravno po kosilu, se pa tko čudno počutim... od nekje 11-ih do pol treh mi je trebuh otrdeval na 10-15min, zdej se je pa umirilo user posted image  Pa tko me je želodec bolel vmes 1 uro user posted image  ... kr neki...

Matejita, tud jaz sem malo računala na tvoje novičke user posted image  

Ja Maca, sej jaz tud nimam tko nog otečenih, bolj ej občutek tak, da so podplati čist napeti, pol me pa kar zaskeli, ko vstanem. Sej v 2 min je pol ok, ko se razhodim... jao, vsak dan me kaj novega doleti user posted image  Kolcanje je pa Julijka lepo opisala, pri meni je isto user posted image

Rakica, jaz imam kopijo poročnega lista. Tudi v prvo sem ga imela, ni bilo problema. Imam zdej kar vse papirje skupaj v mapci v torbi user posted image

Škorpijonka, jaz tud v prvo do zadnjega nisem imela nobenih znakov, kakšnega posebnega špikanja in tiščanja, zdej me pa hvata vse po vrsti. V prvo je bil prvi pravi znak, ko mi je začela odteka plodovnica 3 dni pred PDP user posted image

Sem pa prej gledala na Reality TV eno oddajo Saving babies, ki je bila sicer kar šoking, ampak potem je bil en del, ko je k eni mamici prišel starejši sinek prvič pogledat sestrico v P, pa je bilo tako user posted image  da mi je šlo kar na jok user posted image  star je bil pomojem lih nekje med 2 in 3 leta in je tako lepo jo pogledal in se stisnil k mamici in potem takoj malo pobožal po prstkih in ji dal lupčka user posted image user posted image  ma res je bilo lepo user posted image

Uh, že komaj čakam, tole odštevanje je res že prov tečno user posted image

Grem zdej mojedva prepričat, da gremo do sadjarja po marelice in lubenico, pa v tuš po sladoled, pa v eno štacuno pri nas v zg. štuku Tuša po fake krokse zame. So me prej klicali, da so dobili eno barvo v moji št. in me čakajo user posted image  

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 27.6.2011 16:31:40 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 21:20:09   
bubu_bibi
piccolina1983 user posted image user posted image user posted image in čestitke! user posted image user posted image user posted image

Matejita - zgleda, da nes je več takih, ki smo razmišljale, kako kaj s tabo. Še malo in bo!

rakica82 - fino za žurko, taprave čestitke še pridejo user posted image .

Jaz sem danes na pregled čakala 3,5 ure user posted image user posted image . Naročena za ob 11h, šla noter ob 14.30 user posted image . Vmes pa smo še 15 minut CTGja posneli. Dogaja se še ni nič, detece visoko, MV zaprt... Naslednji pregled 4.7. (tokrat ob 7.15 user posted image ).
Aja, pa en izpit sem padla, samo raje to kot da dobim eno bogo 6ico, ki bi mi čisto pokvarila povprečje.

Jutri ga pa midva briševa na obalo, pri sosedi bodo špricali rože, pa še vreme hočem izkoristit.
Lepo bodite! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 21:41:10   
monmar
user posted image matejita tudi jaz sem mislila da si že rodila. bo pa kmalu.

jaz tudi občasno ko vstanem me kar boli v kolkih tako da tudi jaz kar šepam nekaj minut pol pa pridem k sebi. vsako tolko me še v križu stisne ampak neha. je pa res da beli tok mi kar se povečuje. danes že parkrat sem opazla sam ne vem če bi mogla kaj mojmu G. javituser posted image drugače ma imam 5.7. ctg tako da bom uni dan ga kaj več vprašala.  ko sem bla za njih noseča nisem nič kej takega doživljala saj so ble 5 tednov prej rojene. tako da me vsaka malenkost malo zaskrbi. pol si malo tukaj pri vas preberem pa vidimuser posted image  da smo vse na istem pa se pomirim.

no lepo se imejte pa se vidimo. grem še malo na FB pogledat

_____________________________

BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
30.07.2004

28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Julijke 2011
27.6.2011 22:16:48   
julijka11
večeruser posted image ,

mi smo ravno z Lenta oz. parka, kjer se je moji mali dogajalo 100 / uro...jo je ata komaj dohajaluser posted image ; jaz sem se pa raje zmenila s full dobrim kolegom in sva tako počasi capala za njima in vmes klepetala.....pa še folka sem srečala, ki ga nisem že 10letuser posted image ...da ne govorim, kako sem se najedla palačinke...sem komaj peljala domov; pa še mali je ravno takrat brcal, da sem res še komaj vozila
tamala je pa po pričakovanju zaspala že po prvih 100m..za sebe pa tudi vem, da se mi bodo današnje aktivnosti poznale še kake tri dni...sem namreč čisto brez kondicije ( ni čudno, saj sem štepala samo kilometrino na kavču )user posted image

nočko

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 6:00:06   
Lycia
Jaz sem imela včeraj pregled in moram priznat, da sem šla tja kar zaskrbljena. Pravzaprav je v avtu čakala oprema za v porodnišnicouser posted image Dva tedna fuuuul krčev in zadnje dni nek čuden občutek da nekaj odteka, skratka brez vonja, brez barve... hm, le kaj neki bi lahko bilo user posted image torej kljub temu, da je to naš četrti prihajajoči jenči si nisem predstavljala kako in kaj saj so mi prej trikrat predrli jajčne ovoje v porodni. Da skrajšam. Ni bila voda temveč izcedek. Ja, tudi takšen je bojda lahko.
Mi je vzela bris na patogene bakterije ker se je naš fante zadnjikrat ob porodu okužil in pokasiral gnojno vnetje ušes. Se bi res radi izognili čemu podobnemu tokrat. Revež je ves čas jokal mi smo mu pa vsi rinli dudo pa flašo. Je rekla v porodnišnici sestra, ja gospa mleka nimate dovolj, se ne naje revček lačen. in mu flašo prinesla. grrr... njega pa ušesa bolela. Končalo se je seveda na pediatričnem odelku bolnišnice z nastavkom v glavici za antibiotik. Čuvajte svoje sončke saj če jih me ne bomo jih namesto nas nobeden tudi ne bo.
No še ena takšna cvetka iz pediatrične. Na oddelku smo bili vsi od A do Ž od 1. dneva do osnovnošolcev. Takšnih ki so se prosto sprehajali po hodniku in tistih v strrogo "zastraženih" sobah z nalezljivimi in nevarnimi boleznimi. KO smo šli v pritličje k otorinolaringologu na terapije/prelede nas je sestra popokala iz vseh sob v en lift kjer smo bili tako pomešani nekj dni stari dojenčki kot otroci z virusnimi pljučnicami .....
Kje sem končala prejle? Aha, torej krči so že pripravili teren, maternični vrat je skrajšan, zmehčan. Je rekla G, da naj Buscopan in magnezij jemljem samo še kakšen teden ker potem nima smisla bremzat. Pravi ona, saj ima že dve kili, se že lahko brez škode rodi user posted image Ne vem koliko bo držalo, vendar zadnjikrat sem brala, da dojenčki, ki se rodijo pred rokom, ne nujno kot nedonošeni, da so kljub temu bolj občutljivi in imajo velikokrat astmo, ekcem, kakšno epilepsijo itd. No, naši dve punci sta bili rojeni 3 tedne pred rokom in ena ima astmo ter ekcem, ta druga "samo" ekcem. Fant je bil rojen dva dni čez rok in je /trkam/ zdrav.
Berem, da ste nekatere brez kondicije. se pridružujem. stopnice so že pravi podvig, še posebej sedaj po dvotedenskem ležanju.
V glavnem pa tudi pri vas potekajo še zadnje priprave. Jaz sem te dni naročila še lanolin kremo (Lansinoh), pa pralne prsne blazinice (Avent) (ja, tudi tokrat se nadejam upešnemu dojenju), en modrček za dojenje. Nabaviti moram še dudo, eno tanko kapico (za vsak slučaj, če bo polarni mraz user posted image in pralne (tosamine) krpice za umivanje.
CTG imam 6.7.

Uživajte še malo v boksicah in brcikah user posted image
Pa na osvežitev v današnjem vročem dnevu ne pozabite

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 10:05:12   
julijka11
Lycia, takšne pediatrične cvetke pa tudi pri nas poznamo ( na žalost ); smo bili na rutinski preiskavi zaradi ugotavljanja alergij in to na oddelku skupaj z respiratornimi in driskalnimi obolenji....sicer so nas kao izolirali in smo bili v pisarni pri sestrah, ampak mala se je kljub temu okužila z rotavirusom in to preko sestre, ki jo je pobruhala ena punčka iz oddelka.....HB da se je takrat še dojila, ker drugače bi mi dehidrirala...shujšala mi je v treh dneh za pol kile, jaz sem bla tudi čisto fertik, ker sem 2 dni za njo še sama začela driskat in bruhat...ampak zanimivo je pa to: ko sem bila že kužna ( vedela pa še nisem ) sem še delala eno smeno in tisti dan sem se proti koncu že čudno počutila, v stiku pa sem bila s sedmimi ljudmi  + priprava hrane in nobenega nisem okužila..

pa da ne omenjam rednih sistematskih pregledov tam, kjer nimajo ločenih čakalnic za zdrave in bolne in so tudi vsi pomešani, v čakalnici pa kup igrač, ki jih noben ne razkužuje...saj ne veš, če bi se tam sploh prikazal

jaz tudi mislim, da če dete ni ogroženo, je bolje, da je še malo v trebuhu...kolikokrat so ženske odprte par cm in to več dni ali tednov; drugo je, če ti začne odtekat voda...


drugače pa sem po pričakovanjih čisto fuč danes...oz. še bolj fuč kot ponavadi...ampak vsaj vroče ni tako user posted image

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 10:49:09   
Lycia
Julijka11, res ne morš verjet kaj se dogaja tam kjer bi morali ekstra skrbet za higieno, zaščito pred sekundarnimi okužbami itd. mislim, me je res strah tega MRSA virusa, ki ga pokasiraš v bolnici, ko prideš npr. zarad sive mrene. No, kot praviš, še sreča da ste se dojile, je nadomeščala izgubljeno tekočino.
DRugače se tudi strinjam glede razkuževanja. Ne skrbijo tako kot bi morali.

ne, pri nas ni videt da bo neka vročina. pa se mi je zdelo kot da je bila napoved po radiu user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?