|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
23.6.2011 20:45:18   
MagicSpell77
Iskrene čestitke Marjetka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Si pa faca, da si že na prvem sprehodku bila :) Jaz tudi upam, da čim prej po porodu postanem spet mobilna.


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Julijke 2011
23.6.2011 20:48:28   
aqua77

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ? user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: 13.6.   user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: 9.6.  user posted image   
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
mlavla, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 17.6. user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?  user posted image  
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 22.6.  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 10.6. user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.6.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 11.6.   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 24.6. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
piccolina1983, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image  
daška91, 19, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.7. user posted image
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
monmar, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P:  ? user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Lycia, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., user posted image
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 86
 
user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
13.06.2011 mismis user posted image user posted image Brina & Zarja
22.06.2011 Suziiika user posted image Brianna
19.06.2011 marjetka15 user posted image Tia
Total user posted image  Teo
 


 
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image


    < Sporočilo je popravil aqua77 -- 23.6.2011 20:53:57 >


    _____________________________

    " Neka bude, što biti nemože."
    P.P.Njegoš

    (odgovor članu tajs)
  • Neposredna povezava do sporočila: 3502
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 21:15:23   
    bubu_bibi
    marjetka15 - čestitke! user posted image

    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu marjetka15)
    Neposredna povezava do sporočila: 3503
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 21:23:51   
    bucibirba
    Pozdravljene!

    Da se še tukaj javim po doooolgem času user posted image . Vidim, da ste pridne s pisanjem, vas komaj dohajam user posted image , pridne pridne user posted image !

    Torej, naj še tukaj čestitam Mismis, Suziiiki, Total in Marjetki15...vam želim dosti dosti cartanja z vašimi otročički user posted image user posted image user posted image

    Aqua77, hvala za seznamček, super pridna user posted image !

    Pri nas nič novega, no, razen tega, da sem danes uradno nastopila porodniško user posted image ! Vse je pripravljeno, jutri imam pregled, sam mislim, da mi ne bo CTGja delala. Potem pa gre na dopust, tako da moram še zvedet h komu me bo napotila. V glavnem odštevamo dneve user posted image . Naš piščanček je pa še zmeraj tako aktiven, mi trebuh kar naprej pleše naokoli user posted image ...mi je prav lušno...no, razen ko me zbudi ob 4ih zjutraj (zadnje čase kar rutina) in potem kar ne morem nazaj zaspat...ah, predpripraveuser posted image

    Sem pa bila danes malček na morju, sam se nisem nič kopala, je bila voda glih malček premrzla in ravno zdaj se ne bi rada prehladila...sam je blo glih tako lušno, ker sem se naužila morskega zraka in počivala user posted image .

    Lepo se mejte, pa čimslajše odštevanje vam želim! user posted image

    < Sporočilo je popravil bucibirba -- 23.6.2011 21:26:14 >

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 3504
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 21:25:33   
    MetiLu
    Total in Marjetka, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image  

    Tajs, saj bo hitro minilo user posted image  ti si že zelo blizu.

    Jaz sem pa dones tud že vozičkala user posted image user posted image  hec, smo bile s sosedam z otroci zunaj, pa sem jima razkazala naš vagen, ker je že na parkirnem mestu v pritličju bloka v skupnem prostoru, kjer trenutno mrgoli vozičkov user posted image  pol sta pa naš tamal pa sosedova punčka gurala vozek gor pa dol pred blokom, pomojem folku ni bilo nič jasno, glede na to, da sem jaz tam zraven s trebuhom stala user posted image  pa mi reče sosedovala tamala (3 leta), če lahko dam zdej dojenčka notr? smo se malo nasmejali user posted image  v glavnem, počasi tudi jaz že komaj čakam user posted image  

    Zdej pa počas zobe umit, pa spat. Jutri me malo gospodinjenja čaka. Sem sama doma, pa bom mela mir...

    Nočko



    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu aqua77)
    Neposredna povezava do sporočila: 3505
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 22:04:26   
    julijka11
    total in marjetka čestitke!user posted image

    marjetka, tvoja je izbrala pa super datumuser posted image

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3506
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 22:09:30   
    monmar
    pozdravljene... kako ste kaj?
    jaz že cel dan imam tak čuden občutek. zjutraj sem šla z možem v trgovino neki malega kupit za kosilo in ko sem prišla domov nisem več mogla stat na nogah. tako sem bla utrujena da sem kar na gugalnici na terasi zaspala. celo popoldne pa me v križu neki špika ma ni hudo. sam malo vsako tolko me strese in to je to. danes pa je 35,4t in na tak isti teden sem njih 2 rodila. malo me tolaži da nimam več miloševiča za G, saj takrat sem ga imala in nisem prav nič bla zadovolna z njim. zdaj imam G v postojni in mi je všeč ker vse kar ga vprašam mi pove in tudi sam ti vse pove. je pa res da se mi zdi da me je mal prezgodaj dal na ctg(5.7.) rok pa imam 25.7. nimam pa več pregledov je reku ampak samo še ctg. na zadnje je pa reku da je otrok pravilno obrnjen in da je vse skupaj že nisko ampak da se ne odpiram še. HB ker bi rada prišla vsaj v 38 teden. no to je vse za danes, grem probat zaspat kajti jutri imajo punce zadnji dan šole in smo jim obljubli da gremo z njimi v šolo in pol pa gremo na pico.

    lepo se imejte in uživajte še naprej

    čestitam pa iz vsega srce vsem ki ste povile male stručkeuser posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
    MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
    30.07.2004

    28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3507
       RE: Julijke 2011
    23.6.2011 22:12:35   
    vipercat
    najprej se bom opravičila, da vam vdiram v temo. pred kratkim sem rodila punčko, doma pa imamo že enega fanta. ker imamo parček, je bilo potrebno zamenjati plavo za roza user posted image . sedaj imamo oboje, samo prostora v omari več ne user posted image . če ima slučajno katera podobno situacijo (veliko punco, sedaj pa pričakujete fanta), bom zelo vesela kakšne menjave. no tudi vse za dojenčka (haha sedaj obeh spolov) se najde.
    http://www.mojalbum.com/vipercatr1/albumi

    pa še enkrat oprostite vdiranju :) lepo in mirno nosečnost vam želim

    (odgovor članu jana banana)
    Neposredna povezava do sporočila: 3508
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 8:12:38   
    rakica82
    Jutro,

    Marjetka user posted image user posted image user posted image , čestitke za malo Tio. Super pridni, se že sprehajate. Naj vam bo še naprej tako lepouser posted image user posted image user posted image .

    Samo kaj je zdej to ,da kar po vrsti prehitevate. Mene je začelo kar skrbet, da ne bom čez kakšne 14 dni samo ostala na tej temi user posted image .

    Sem bila pa včeraj popoldne čisto preč, najprej sva z porezala živo mejo, je mamo na žalost ful, jaz sem pobirala po telh in vozila stran. potemsva se šla z mojim malo usest na balkon in mi začne neki migotat pred levim očesom, čisto prečuser posted image . Itak ,da me je moj poslal direkt v posteljo, sem odspala pol urce in je blo bolje. Pol pa čez nekaj časa, me začne tko ful tiščat v trebuhu, špikat čisto nizko dol, še dihala sem bolj težko in to pol ni nehalo dokler nisem šla spat. Pa tud spanje je blo bl tko tko.
    Za znoret, res čist nič prijetno, ene dvakrat me je tko špiknilo, da sem se mogla prov ustavit sredi koraka, ker nisme mogla nikamor. Pa moj je reku, pa kaj danes tko globoko dihaš.

    Samo upam ,da je bilo to bolj občasno, ker se ne predstavljam bit tko do konca. Pol odpade Šmarna gora, pa mo tko paše.

     Aqua user posted image pridna s seznamčkom.

    monmar ti si pa imela včear podoben dan kot jst.

    zdej pa dokler se v redu počutim šibam po opravkih, najprej kiropraktik, potem trgovina, pa še pospravljanje, danes bi rada kuhinjo, bom itak skoraj cel dan sama doma, pa se morem nekako zamotit.

    Lepo se imejte, pa vem da večina težko prenaša vročino tako, da izkoristite današnjo ohladitevuser posted image .

    pozdravčke vsem


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu vipercat)
    Neposredna povezava do sporočila: 3509
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 11:24:05   
    MetiLu
    Dan!

    Po pričakovanju sem danes tko lena, da se mi je komaj uspelo iz počivalnika zlest in si it kavo skuhat user posted image  temperatura pa prav paše user posted image  tamavček je bil zjutraj ful priden, sva šla BP v vrtec. Sem nahitro povprašala vzgojiteljico, če je ok, da ostane kakšen teden doma, ko pridemva z Izo iz P in je rekla, da je to kar fajn praksa, da se otrok ne počuti odrinjenega. Pol mi je pa tadruga vzgojiteljica rekla, da jim je že vse razložil, da ga bo babi Heli prišla pazit, ko bo šla mami v porodnišnico user posted image  user posted image  vidim, da tamal vse registrira, čeprav se mi na momente zdi, da me nič ne posluša user posted image

    Sem imela danes v planu malo posesat, ker nisem že 4 dni user posted image  , pa nekaj malega imam za zlikat... ma nimam nobene volje do čiščenja... Iza se tudi tko na počas premika dones, nič eksplozivnega še ni dala od sebe user posted image  vreme ...

    Punce, mene tud tole špinkanje in zbadanje in krči v dimljah na desni strani dajejo, kakšen dan bolj, kakšen dan manj. Trebuh mi tud en dan skoz otrdeva, spet naslednji dan manj... ni več nobenega pravila user posted image  Zadnjič eno noč me je skoz v križu špikalo, pa nisem vedela, kaj je zdej to, no pa je tud nehalo sredi noči... včeraj me je želodec bolel zvečer, sem imela tak čuden pritisk, pa se je tud umirilo... tko da neki se dogaja, kaj konkretnega pa še ne user posted image  edino beli tok je postal bolj gost, malo grudast, brez posebne barve ali vonja in prebava je bolj urejena zadnje dni, kar je prov blagodejno. Ma jest sigurno še vsaj 14 dni ne grem nikamor user posted image

    Če bom popoldan pri volji, bova šla s tamalim v Lj pogledat za kakšne sandale, čeprav se mi zdi, da glede na znižanja, ki so že povsod, ne bo več kaj dost izbire oz. številke za njegovo nogico... Če bo gospdič sploh blagovoljen it v štacuno user posted image

    No, pridne bodite in lep dan vsem

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 3510
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 13:47:12   
    MetiLu
    No, pa sem le uspela malo rit premaknit user posted image  sem na stežaj odprla vsa okna in se je tako super zluftalo, da sem malo zagona dobila, pa sesalec sprehodila, preoblekla posteljo, zlikala, pa še spodnjo goščavo sem se lotila zdepilirat, se je kar dan naredil user posted image user posted image user posted image  bo zdej lažje presredek masirat user posted image  

    Zdej sem pa že kosilce pojedla, sem si uspela v 2 minutah skuhat njoke pa mal drobtinc in cukra in je prav pasalo. Sem nekaj o pici sanjala, pa sem bila že preveč lačna, da bi jo zdejle pekla...

    Zdej pa urco počitka, pol pa po tamavčka user posted image

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3511
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 14:34:44   
    rakica82
    Jaz sem tudi uspela nekaj pospravit, malo spucala predale po kuhinji, zdej pa malo na kavč pol pa še po mojega v službo pa kosilo.

    Samo ta tema pa nekaj sameva zadnje dni. Kje se vse skrivate? Kaj že vse v porodnišniciuser posted image ?


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3512
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 14:35:11   
    škrpijonka
    Čestitke še tukaj vsem mamica, prehitevate user posted image .

    Punce kdaj ste dobile napotnico za porodnišnico in rešilca?
    Pri meni je še vse mirno, endino kar me matra je nočno sprehajanje do wcja, imam pa točno določene ure user posted image .

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3513
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 15:12:15   
    julijka11
    škorpijonka, meni je dala napotnico v začetku 35t, sicer upam, da je še 5t  ne bom rabilauser posted image

    rakica82...lenitis..vsaj pri meni; preberem vse, pisati se mi pa že bolj ne da

    metiLu...pridna...jaz danes ne delam drugega kot ležečki preklapljam med monom in ringarajo..no, z malo sva šli do pekarne, ker sva bile brez kruha, to pa je tudi vse

    me daje nespečnost, popoldan sem full utrujena, ma res se mi nič ne da...vreme je spet tako napornouser posted image

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3514
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 15:29:04   
    MetiLu
    Po predvidevanjih sem tamalga uspela iz vrtca zvlečt samo do sadjarja po marelice in paradajz, o kakšnem potepanju do LJ ni hotel niti slišat user posted image  zdej gleda mojstra mihata na "njegovem" novem prenosnem DVD prevajalniku in imam jaz računalnik zase user posted image

    Pa še najprjatlco sem povabila na obisk, da bo popoldan hitreje minil, možeka ne bo do poznega večera. Dela cel dan, pol gre pa na bowling (jaz bi tud, pa ne morem user posted image ). Mogoče se pa potem lotim pico spečt...

    Julijka, tud jaz sem cel dopoldan preklapljala med parimi spletnimi stranmi user posted image  ja nekaj je treba počet, men TV sploh ne potegne, je niti ne prižgem čez dan...

    Škorpijonka, jaz sem napotnice dobila ta teden v torek, 1. dan 37. tedna. Sem jih prec dala v torbo za v P user posted image

    Rakica, jaz sem tukaj, pa se mi zdi da imam včasih monologe, pol mi je pa že nerodno, ker so samo moji posti en za drugim gor  user posted image  


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3515
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 15:53:15   
    rakica82
    Rakica, jaz sem tukaj, pa se mi zdi da imam včasih monologe, pol mi je pa že nerodno, ker so samo moji posti en za drugim gor user posted image



    al pa jst user posted image .

    Ej Julijka lenoritis pa razumem user posted image , vreme je pač bolj za ležat. Jaz sem pravkar odspala eno kitico. Uf, je sedlo

    Napotnico sem jst dobila včeraj .


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3516
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 16:21:43   
    bubu_bibi
    Hej hoj babike, tudi jaz vas še ne zapuščam (uradno še tri tedne)... user posted image

    Lušno vas prebirat, za pisanje mi pa včasih zmanjka energije/časa/volje... user posted image

    Vreme mi sicer paše (ohladitev, zlasti ponoči), samo škoda, da je dež zdaj za vikend, ko sem imela v planu prati cel kup cunj in jih sušiti na soncu... Bo že. V ponedeljek imam pregled, je zadnjič rekla, da bova na hitro pokukali v trebuščka, kako detece napreduje. Danes me je zagrabilo, da samo še 21 dni, glih ko sem se navadila in uživam stoodstotno (se pozna, da me je faks letos malo izčrpal in sem samo odštevala tedne vaj/kolokvijev in drugih obveznosti, da ja ne padem tega zadnjega letnika - saj veste). Moj user posted image pravi, da bo potem še lepše, ko se bomo vsi trije cartali, žgečkali, ljubčkali in imeli radi. user posted image Joj joj, sploh ne morem verjeti, kako hitro je šel čas... (Očitno sem tudi jaz bolj vremenske sorte, ker ob tem dežju sem postala vsa jokava. user posted image )

    No, toliko, da vaju MetiLu in rakica82 ne bo preveč skrbelo, da sta osamljeni. user posted image
    Lepo bodite, se beremo! user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 3517
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 16:40:39   
    Matejita
    Zivjo punce user posted image ,

    vceraj imela pregled (zacela 39t). Pravi nas dojenckolog, da se je maternicni vrat izbrisal (da je 0cm dolg), da se je Nina ze cisto spustila, da od tu naprej gre samo se ven, da so popadki, ki jih cutim pravi, nic vec vadbeni in da zdaj manjka samo se da se zacnem odpirat, da se odlusci cep in da bomo 3je. Pravi, da misli, da se v roku 1 tedna vidimo.

    Ker do zdaj nisem imela bolecih popadkov, sem jih po mojem pokasirala ponoci, ko me je 2 uri bolelo kot ce bi imela boleco menstruacijo, saj je to to a ne? Blagor vam izkusnjami, ker si malo bolje vse skupaj predstavljate, ceprav pravijo, da je vsak porod drugacen... Sicer je pa danes ob 6h popoldan na konzulatu organizirana proslava 20. obletnice neodvisnosti SLO in ce ne bo kaksnih popadkov tekom dneva, verjetno greva.

    Vidim, da ste v podobnih aktivnostih kot jaz - surfanje v glavnem, po internetnih straneh. Zadnje dni mi je bolj kot ne vse odvec, se celo it ven, kar sem prej strasno rada pocela, samo potem me pa vcasih dolgcas zagrabi, tako da se potem kar na silo na kaksen krogec spokam.

    Bubu Bibi, saj kolior se naporno slisi studij in nosecnost, pa vsaj nisi vseskozi v odstevanju user posted image .

    MetiLu, ti kar pisi monologe, jih strasno rada berem.

    Rakica82, po mojem smo po pregledih, ene v pripravah, ostale pa v zdravljenju lenivcevega sindroma.

    Fajn preostanek petka vam zelim user posted image

    _____________________________

    Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 3518
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 16:47:24   
    ~Minnie~
    No da se vam še jaz malo javim po doooolgem času ... vas tud redno prebiram, pisat se mi pa ne da ... oz. bolj sodelujem na FBju ki mi je bolj "pri roki".

    Jaz sem danes zakorakala v 36. teden, tako da upam da vsaj še 3 tedne pri nas ne bo akcije :)
    Imam pa naslednji petek prvič CTG.

    Glede priprav - oparti moram še cunjce in posteljnino, ostalo je pripravljeno. Cunjc sploh nimam velik in me kar mal skrbi al bo dost al ne .... drugače smo pa, glede na to da ne veva al je punčka al fantek v trebuščku, z bodočo babico zmenjeni, da takoj ko rodim grejo v šoping po cunjce za iz porodnišnice ... upam, da ne bo kakšno deževje kot danes in da se bo kompletek lahko posušil do najinga odhoda iz porodnišnice user posted image

    Drugače sem pa tako lena odkar sem doma (trenutno še koristim dopust, porodniška se mi 30. začne) ... bi mogla začet mal diplomo skupi pacat, zdele je res idealn čas ampak raj bluzim tle po netu user posted image Groza, ampak imam res tak odpor do te diplomske :(
    Danes sem recimo že spet preučevala katero kamero kupit, pa čeprav mi je od začetka ena všeč, pa se kar ne upam naročit user posted image

    Lepo bodite in božajte bušije, mene je zdej mali/mala tok začel/a brcat pod rebra, zgleda da uživa, ko šteje kolk rebrc ma mami user posted image

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 3519
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 17:04:27   
    marjetka15
    Punce živijo,

    hvala vsem za čestitke.
    Total: tudi tebi iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Julijka11: zakaj je naša Tia izbrala super datum?

    Drugače pa smo mi super, za sabo imamo že 2 obiska patronažne sestre.
    Popek se je že skoraj zacelil in pridno jemo, spimo in kakamo user posted image .

    No kolikor mi bo čas dopuščal vas pridem še prebirat, da vidim, kako hitro mi boste sledile user posted image user posted image user posted image

    lp

    (odgovor članu ~Minnie~)
    Neposredna povezava do sporočila: 3520
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 17:53:43   
    julijka11
    marjetka15; ker se je rodila na moj roj. danuser posted image ...no, pa 19 je po numerologiji zelo srečno št.

    (odgovor članu marjetka15)
    Neposredna povezava do sporočila: 3521
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 19:18:18   
    tajs
    no no, nč me kregat ker sm jst tud bl mal aktivna, vas redno berem ampa pisat se mi pa res ne da. moj pdp se kar hitro pribljižuje in me počasi grabi panika (pdp mam uradno v četrtek, zadnjega junija). je bil pa učiri tolk težek dan da sm si pa res prvič v celi N zaželela da bi šla rodit da bi blo končno konec teh N tegob. sm mela pritiska najprej 147/90, potem sem šla pa do sosede, k ma mal boljši aparat in glej mi je pritisk narastu na 168/90. normalno pa ga mam 110/70. tko da sm šla samo še spat, kr sm mela občutek da mi bo razneslo glavo. dons zjutri pa je pritisk mi padu nazaj na 130/80 in je mal boljš, me pa že cel dan neki navija, zvija,... upam da ne bo dons al pa jutr kake akcije, kr bi jutr zvečer rada šla na fešto. pol u nedeljo pa kr če se že tolk mudi.

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3522
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 19:27:15   
    zabica81
    hojla souser posted image
    Niste osamljene jaz vas vsako jutro ob kavici preberem. Sam potem mi zmanjka časa za pisanje, pa rečem saj bom. Pa nič user posted image

    Čestitke mamicam user posted image user posted image user posted image , pa user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste ti pred zdajci. Naj mine čim hitreje. Jaz bi še kr malo počakala. V ponedeljek (začnemo 37t) imam drugi CTG. Pri meni ni nekih znakov dogajanja, se mi saj zdi. Itak sploh ne vem  user posted image Sem pa že ene 2 krat rekla mojemu, danes me boš pa peljal. Pa ni bilo nič od tega.

    Tudi jaz sem imela v načrtu, pranje cunjic čez vikend pa bolj slabo zgleda. No upam, da se vreme popravi. Cel teden sem ful utrujena, sem mislila da od vročine. Danes sem pa tudi večino časa preležala pred TV, pa ni vročine user posted image

    Mene pa zanima, kako je s prekuhavanjem dudic? Vem, da bi lahko vprašala strica googla, sam je tukaj bolj enostavno vprašati :)

    user posted image uživajte še teh nekaj tednov, ki so nam ostali. Moram povedati, da sem že malo neučakana, po drugi strani pa bi rada še malo počakala :)
    Brce so pa zelo boleče (občasno). Ampak še malo, pa jih ne bo več user posted image Se bomo pa stiskali.

    Lep vikend, pa obljubim da se bom bolj redno javljala

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3523
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 20:24:56   
    monmar
    pozdravljene vse... danes sem nekako mal bolša bla zjutraj. punce sem peljala v šolo in šla nazaj domov da sva z možem spila kavico( je uzel še 1 dan dopusta da nisem lih sama za vse). pol sva ob 10 šla nazaj po njih v šolo pa zaradi gužve ki je na cesti smo rabli več kot 30.min do kopra. ponavadi smo od šole do kp vcca 10 min. smo pol šli na kosilo ker nisem spet mogla kuhat...no saj sva jim obljubila da jih peljemo na pico. ko smo pa prišli domov sem se počutla kot da bom padla skupaj saj se mi je tako spalo in še sem ponovno dobila bolečine v križu in na trenutke res imam občutek da mi bo kar dete ven padlo. sem pa prvič v celi nosečnosti šla popoldne počivat in sem kar zaspala za 2 urce. je pa tudi vreme ki mi kar ustreza. ne dežuje ampak kar precej piha.

    ko sem vstala pa sem kar začela prat šolske torbe tako da mi jih ta burja hitro posuši in zdaj pa sta mi še samo 2 stroja ostala za oprat za ta teden. 
    za našo punčko smo že vse pripravli edino kar naše dvojčice si želita da bi jim kupla kaj drugega za iz P. bi rade one kaj zbrale in so še rekle da kot starejše sestre bi rade one kuple z svojimi dinarčki kako lepo mehko igračko. tako da verjetno jim bom ugodila.

    no to je za 1x vse se še kaj tipkamo.

    _____________________________

    BITI MAMA DVOJČIC JE TEŽKO, VENDAR NI LEPŠEGA KOT DVOJNEGA NASMEHA ZJUTRAJ KO VSTANEŠ...
    MONIKA (2150g) IN MARLENE (1555g)
    30.07.2004

    28.6.2011 SE NAM JE PRIDRUŽILA NAVIHANKA MELANI (3190g)

    (odgovor članu zabica81)
    Neposredna povezava do sporočila: 3524
       RE: Julijke 2011
    24.6.2011 20:41:52   
    juhica
    Ah jst tut sam berem manj al več tuki, mi je na Fb bolj zanimivouser posted image  - čeprav imajo tle tok simpatične smajlije. Zdele sva s tamalim imela bayblade turnir v predalčku od Ikee user posted image ,  zdej pa se mi nč več ne da... Imela sem dva popadka danes - verjetno so lažni, ne vem več, sm čist vse občutke pozabila, me je pa kr fajn zategnilo - uh sem tudi jst tok neučakana, bi šla kar rodit - no še ene dva tedna moram počakati, sej bom šele v torek komaj 36. teden...

    (odgovor članu monmar)
    Neposredna povezava do sporočila: 3525
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Poslovila sva se od 4. in 5. sina
    Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
    7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
    Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?