|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
1.6.2011 14:10:09   
mismis



user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 13.6.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ? user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: 13.6.   user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: 9.6.  user posted image   
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.6.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ? CTG: 8.6.  user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 28.6. user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image P: 8.6.   user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 8.6.  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 10.6. user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 7.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.6.  user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.6.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 11.6.   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
daška91, 20, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.6. user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: ? UZ: 2.6. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
piccolina1983, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 1.6.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
monmar, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P:  ? user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 85

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image     


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 3226
       RE: Julijke 2011
    1.6.2011 17:24:18   
    julijka11
    hojla user posted image ,

    ginekologi ma res izgleda, da ima vsak svojo prakso; moja naroča proti koncu vedno pogosteje, zadnji mesec najprej na 2, potem na 1 teden...za ctg sem dobila napotnico, samo sem šla tisti dan že rodit, ko sem bila naročena...mi pa moja zdaj na zadnjem pregledu tudi ni povedala mer, tudi vpisala jih ni, samo da vse ustreza tednom....medtem ko na enem pregledu prej, mi je pa za vse meritve povedala, kateremu tednu ustrezajo, vpisala mi jih pa tudi ni v materinsko, samo v kartoteko

    moja mala včeraj je imela dve strašni izjavi: po dolgem izpraševanju moje tete, če je zaljubljena v kakšnega fanta, ji je rekla, da je zaljubljena samo v mamicouser posted image
    in druga cvetka: smo srečali na sprehodu družino z fantkom, starim 1 leto in so ji rekli, če bi ga imela...in moja se obrne k meni, pokaže na trebuh in odločno zavrne ponudbo, češ, da ga ne potrebuje, saj imam jaz v trebuhu Gašperjauser posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3227
       RE: Julijke 2011
    1.6.2011 20:46:00   
    bubu_bibi
    Večer!
    Frufru - user posted image in user posted image za Navihančka.

    Vidim, da se nežnosti vaših malčkov, ki grejo srčke še nam, nadaljujejo... user posted image

    IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

    smo srečali na sprehodu družino z fantkom, starim 1 leto in so ji rekli, če bi ga imela...in moja se obrne k meni, pokaže na trebuh in odločno zavrne ponudbo, češ, da ga ne potrebuje, saj imam jaz v trebuhu Gašperjauser posted image

    No povej, a ni fenomenalno?! user posted image Bravo Mala! user posted image

    Lep večer prav vsaki, se beremo jutri!


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3228
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 8:01:24   
    daška91
    Eno lepo dobro jutro vam želim !! user posted image

    Kavica popita, zajterk smo pojedli , kaj še češ bolšega. Danes sem zelo zgodnja ki me je proti jutru zgrabil tak krč v mečih jooj, dobro da imam dragega zraven da mi je malo pomasiral nogo. Ampak potem sem takoj dobila nasmešek na obraz ko me je začel sonček tako nežno brckat user posted image user posted image !!

    Evo drugi teden pa tudi midva končno začneva z MŠ !! user posted image

    (odgovor članu daška91)
    Neposredna povezava do sporočila: 3229
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 8:16:09   
    MetiLu
    Dobro jutro!

    Jaz pa še nisem kavice dobila user posted image  ker moram jemati železo in moram zdej mal počakat, preden kaj mlečnega dam vase ...

    Tamal je že na poti v vrtec, spet s kolesom. Mi je včeraj tako kri spil, ko sem ga prišla v vrtec iskat z avtom, da sem mislila, da ga bom tam sred dvorišča čez rit naklestla user posted image  je tako histerijo začel zganjat, ko je mene zagledal, da mi tud na 5 m ni blizu prišel in to samo zato, ker ga ni prišel iskat oči s kolesom user posted image  nisem vedela, al nej se v zemljo vdrem al kaj user posted image  tud tok me ni spustil blizu, da bi mu razložila, zakaj ni bilo očita... v glavnem, sem čist ven padla, da sem rabila celo uro, da sem se pomirila. Sem bila tko huda nanjga, res se mi je fržmagal, mi je šlo kar na jok od cele situacije user posted image  no, tolk o mojem sončku včeraj, mi zna oreng živc potegnt user posted image
    Danes imamo pa popoldan predstavo v vrtcu ob zaključku leta in že komaj čakam tele škratke, kaj so nam pripravili user posted image  tamal že 14 dni pesmice poje in razlaga o enih risbicah in čestitkah in miškah (so skupina mišk)... bo zabavno user posted image

    Danes se da pa dihaaaaaaat user posted image  jaz že luftam, pa še en stroj cunj se vrti, pol mam pa spet mir za nekaj časa. Smo šli pa včeraj na sprehod in si hočem obut superge, pa so me tiščale z vseh strani user posted image  čeprav niti ni videt, zgleda tud men mal noge zatekajo user posted image  no, HB je poletje tukaj in lahko v japankah okol skačemo.

    Pa še ena sprememba se mi kaže, mi paradajz v solati ne diši več tok, da bi ga mogla za vsako ceno vsak dan jest. Zgleda se je naša user posted image  odločila, da rabi mal več kalorij, ker se mi spet vrača želja po sladkem user posted image  sem zdej v enem tednu sama pojedla skoraj celo 400g nutello user posted image  na kruh namazano seveda user posted image  

    Ko smo že pri hrani, si jo grem kar privoščit user posted image

    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 2.6.2011 8:17:54 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu daška91)
    Neposredna povezava do sporočila: 3230
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 10:24:10   
    marjetka15
    Punce živijo,

    evo se zopet malo javljam.user posted image

    Prejšnji teden smo končno dobili voziček, je pa tako lep, res, ni mi žal tudi enega evra zanj, je pa takle:
    Matr bom važna, k se bom z njem sprehajala user posted image .
    Previjalno, posteljico in poličke tudi že imam, samo posteljico je dobavitelj nekaj poškodoval in čakam na nove stranice. Samo sej mam itak košek za začetek in ni tok panike. Je pa sobica taka:


    Imam pa tudi jaz že vse, samo še 2 pralna stroja moram oprati. Imam tok cunj da sem jih že ene 5 opralauser posted image
    Eno vprašanje:
    A ste oz. boste ve oprale vse obloge v vozičku, košari, lupinci. Jaz sem mislila samo tisto na katerem bo otrok ležal, stranskega pa ne. Pa ne vem, kaj mislite?

    Sva pa bila včeraj z možem v KR porodnišnici na predavanju o EA, vendar moram it jest naredit še UZ hrbtenice, da vidimo, če jo sploh lahko dobim.
    Drugi teden pa še patronažno pokličem, da bo že pred porodom prišla do mene.

    Uživajte pa božajte trebuščke.user posted image

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3231
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 10:29:06   
    marjetka15
    Evo še linki za voziček in sobico:
    http://www.outletbebe.es/index.php?main_page=popup_image&pID=2611

    http://www.xn--otroke-sobe-jhc.si/image/data/KOLEKCIJA/Orchidea/1/std_8-1.jpg



    (odgovor članu marjetka15)
    Neposredna povezava do sporočila: 3232
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 11:10:06   
    Suziiika
    Js sem pa lih prišla iz stricove češneuser posted image mala v bušiju ni nič še brcala danes, pa sem po kavi pa zajtrku rekla, da grem probat mal jo s češnam zbudit.. Pa še vedno neki štrajka.. user posted image  Tak, da čakamo da se zbudi.. Pa tud počutla se nisem najboljše par dni, me vse neki sekira bv user posted image

    Ma js sem glede G pa pregledov pa vsega že čis zmešana, najprej mi da datum čez 4 tedne - tedn pred rokom, pol dobim odgovor od pušenjaka da se mu to zdi premalo zanimanje zame, pol se odločim, da se bom pač naročila na ctg sama lepo, pa bomo je me tam kontrolirali, pa mi odgovori, da nosečnice ne moremo napotnice tak izkoriščat kot neko vstopnco namesto pregledov pri G, ker majo tudi v porodnišnici dost dela.. Tak da nimam pojma kaj bom zdej naredla sploh user posted image

    Komi čakam da jutri dragi pride, da malo pozabim na vse, ker takle ko sem sama čis preveč razmišlam in je še sam slabi pol..user posted image

    In taka energija avtomatsko vpliva na bejbiko zgleda, ker se tak v k**** počutim..  Se bom probala v kako knjigo zakopat, pa pozabit na vse okol mene, druga se mi tak ne lubi neki, čis sem brez energije, ne vem kaj je to user posted image  

    Je pa zgleda bil bolši luft danes ponoči, sem js tud kr vredu spala, sm se zbujala na dobri 2 uri za wc, tak da to je v primerjavi na eno uro prej, super. user posted image

    Pazite nase punce user posted image

    _____________________________

    Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

    (odgovor članu marjetka15)
    Neposredna povezava do sporočila: 3233
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 11:37:03   
    rakica82
    Ojla,

    evo jaz sem daens imela pregled, vse v redu. Sem na plus 2 kg, delala mi je ultrazvok. Naše dete je že od začetka bolj pri tamajhnih, vedno leze čist po spodnji krivuljiuser posted image , ima pa 1800 g zdej, obrnjen z glavico dol.
    Je pa ugotovila, da me ni dala na test za sladkor in morem it zdej v ponedeljek spit 75g une glukoze al kaj že jeuser posted image .

    Naslednji pregled
    imam pa 23.6.

    Sem danes na hitro preletela čez kaj ste pisale.
    Izjave vaših sončkov so pa res tako luštneuser posted image , kako znajo bit cortkani res.
    Metilu ti se pa ne sekiraj, sej ma vsaj otrok kdaj ko hoče neki po svoje in pika. Pa čist normalno ,da te znervira.
    Marjetka15 super za sobico in vozičekuser posted image .

    Sem vidla, da ste res vse več ali manj prirpavljene, mi nismouser posted image . Mava tok vsega, da niti pod razno še nisem začela prat pa likat ali ka jtekega. Pa tudi ne vem kdaj bom, ker mava zdej čist vse vikende zasedene. Tako, da bo še noro pri nas zadnje dva tedna.

    Suziika stres ful vpilva na naše sončke, jst sem imela res ful stresen vikend, sekirala sem se skoz, pa jokala in se je poznalo, sem opazila da je bila naša pikica na začetku tedna čisto mirna. In sem se mogla v torek zjutraj zavestno uležt na kavč, se umirit pa en pogovor sva mela s pikico ,da je začela brcat.

    Lepo bodite



    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 3234
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 14:11:22   
    škrpijonka
    Jaz sem danes dobila košek, tako da sedaj me čaka samo še pranje cunjic. Me pa sedaj malo vreme hece, no bomo že.

    Tiste, ki ste dobile oz. same naredile previjalno desko, kako ste jo pritrdile na predlnik?

    < Sporočilo je popravil škrpijonka -- 2.6.2011 14:21:42 >


    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 3235
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 15:05:56   
    Matejita
    Jutro punce,
    danes sva zaceli s 36im tednom oz. 9. mesecem, se mi je zdelo, da bo to cez stoletja, ko sem bila npr. v 6em tednu. Tudi prvi teden doma se mi nikakor ne zdi dolgocasen, kot sem predvidevala. Se vedno pogresam otroke user posted image , ampak sem kar polno zaposlena. Vsak dan kaj malega gospodinjskega naredim, vceraj sva sla popoldan v kino, pa je dan naokoli. No danes grem v solo po en denarcek pa z dragim k zobozdravniku, pa bo tudi ze popoldan.

    Od priprav pa, moram se spokat stvari za v P, za Nino je ze vse ready, meni pa manjkajo dokumenti in nekaj ostalih stvari se, pa so povecini kar doma. Cakam tudi ene 3 paketke iz Slovenije, zdajle enkrat bodo otovorjeni postarji zaceli skakljat naokoli. Jasno, da nam bodo stvari prisle prav, ampak bolj kot to, bodo pa imela vsa ta darilca custveno vrednost, ker najina user posted image  ne bo mogla ravno dosti casa prezivljat s svojimi slovenskimi starimi starsi.

    Skorpjonka tudi ze cisto pripravljena, samo se pranje, nabava pa zakljucena, a ne?

    Rakica82, ne skrbi, vazno da imas stvari doma, en dan ko te bo prijelo, bos pa vse to uredila brez problema. Se mi zdi, da  najvec casa vzame odkrivanje, kje se kaj dobi, pa odlocitve kje kupit. Si ze na 90% pripravljena tudi ti.

    Suziiiika, ce hoces pikico zbudit so mi rekli, naj kaj sladkega pojem in deluje. Po mojem ker so sladkarije energetska bomba. Sicer sem se tudi jaz en dan bolj down pocutila, pa tudi nismo kaj prevec brcali, na cokolade pa je vsaj malo reagirala.

    Marjetka15, cestitke za prekrasen vozicek, upam, da se bos po pavje sprehajala naokoli, zaradi vozicka, se bolj pa zaradi user posted image ,

    MetiLu, upam, da si uzivala v vrtcevski predstavi. Sem prepricana, da vcerajsnji dan ni bil najbolj prijeten zaradi kolesarske scene, ampak tudi ti zdajle malo bolj intenzivno reagiras in sem prepricana, da bo tale zgodba ena od tvojih anekdot, ko bo Janez pripeljal snaho na obisk user posted image .

    Daska91, tebe tudi krci hecajo. Jaz vstanem in stopim na nogo in mi dajo mir, dokler se spet ne obrnem user posted image , kaksno navuhano nosecnisko zadevo moram pa tudi jaz imet.

    Bubu Bibi in Julijka, sta kot nasi prerokovalki, kaj se nam bo dogajalo, ko bodo nase pikice malo zrastle user posted image . Ta nepredvidljivost in originalnost me vedno znova fascinira pri otrocih, verjetno zato tudi tako strasno rada ucim!

    Naj se vam naredi eno fajn cetrtkovo popoldne!



    _____________________________

    Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3236
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 16:40:37   
    bucibirba
    No, pa smo tudi mi s pregleda user posted image Smo meli UZ in z našim malim je vse super! user posted image user posted image user posted image Jeee! Je rekla, da je vse super, od  pretokov do srčka, mer, lege...smo pa težki 1940gr. Sva bla z mojim prav vesela. Ljubezen user posted image ! Naslednji pregled je 9.6., ko bomo meli tudi CTG user posted image , pa test za streptokok tudi.  Sam je pa tako vroče, da se počutim kot kuhan rak...tukaj kaže na dež, pa se potem oblaki razkadijo, pa spet da bo dež pa spet nič user posted image ....pa tako bi pasalo, da bi se malček ohladilo! Nič, vas moram pozdravit, grem peč pecivo za jutri, ko grem sodelavke pozdravit v LJ...jih moram malček pocartat user posted image  PA PA 

    (odgovor članu Matejita)
    Neposredna povezava do sporočila: 3237
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 17:10:29   
    juhica
    Škorpionka, mi smo jo z unimi nastavki kokr so za stenske police pritrdili kar na steno - odspodaj -  predalnik pa je prislonjen na steno, tako da se zihr ne bi kej premikalo, pa je blo super, sam steno pa poškoduješ...

    (odgovor članu Matejita)
    Neposredna povezava do sporočila: 3238
       RE: Julijke 2011
    2.6.2011 21:49:22   
    MetiLu
    Čer!
    Moram samo javit, da je naš mali car v vrtcu user posted image user posted image  jest sem bila čist šokirana, kako je lepo nastopal, vse pesmice znal, jih res najglasneje pel in skoz pogledoval, če ga gledava in mu ploskava user posted image  pa eno pesmico je deklamiral čisto sam, ma čist sem bila preč user posted image user posted image user posted image  mi je vmes tud nekaj solzic ušlo, od čiste sreče, res... ne znam opisat. Zato imamo otroke user posted image user posted image  tok so bli luštni user posted image  pa po vsaki točki se je priklonil user posted image  tok je užival v nastopu, da sploh nisem mogla verjet, da mu ni nič nerodno ali da bi ga bilo strah pred tako množicouser posted image  Sploh ker imamo zadnje čase zjutraj težave z odhodom v vrtec... in po pripovedovanju vzgojiteljic sem imela občutek, da je bolj tiha miška in da se drži zase oz. v krogu izbranih prijateljčkov.

    Pol smo šli pa proti avtu in ga pohvalim, da je res zelo lepo nastopal in pel in me mirno, zmagoslavno, ponosno pogleda in reče: Hvala mami user posted image  ves zadovoljen user posted image

    Danes me je sine res 100% presenetil, ga vidim zdej še iz druge strani, kadar ni ob meni user posted image  in sem res ponosna nanj user posted image

    No, zdej pa dost, me mal tud hormoni šponajo. Sem sam hotla popoldansko doživetje z vami delit.

    Nočko

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 3239
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 8:10:14   
    MetiLu
    Dobro jutro, kako smo fajn spali, brez lulanja user posted image  še Janez je 20 min dlje spal kot zadnjih 14 dni. Zdej pa že brzita z očijem proti vrtcu. Mi tamal odzdravi na vratih, pol pa doda še: Adijo Iza... user posted image  me je zjutraj spet objemal in spraševal, koliko časa jo bo še čakal. Pa ker pri tej starosti še nimajo predstave, kaj pomeni še več kot mesec, sem mu obljubila, da bova popoldan naredila velik koledar, da bo vsak dan lahko odšteval dneve user posted image  upam, da ni napačna ideja, ker je še kar nekaj dni user posted image  Da ne bo predolgoo trajalo user posted image

    Danes ima možek zadnji dan dopusta in morava na kar nekaj koncev letet in par stvari opravit. Glede na včerajšnje poležavanje bo danes kar pasalo it malo od doma user posted image  pri nas se je že sonček pokazal, je pa dežek fajn namočil travo in pohladil ozračje.

    Tolk zaenkrat, lep dan vsem user posted image


    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 3.6.2011 8:11:35 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3240
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 9:09:29   
    maca84
    hej user posted image

    no jaz sem pa včeraj šla v laboratorij - zadnji test krvi za železo in toksoplazmozo in pol še kr v lekarno zavila in nabavila še manjkajoče zadeve ki so na voljo le v lekarni. Za popek nabavila in fiziolško (ki je lahk tudi za nosek itd...) pa namest alkohola v kaki flaški kar tiste zložence pa kokr se jih bo ponucalo se jih pač bo. Se pa lahko tut še kasneje uporabijo. Tako da smo zdaj kompletni, sledi še priprava dveh torb in pa oddaja papirjev na csd pa smo zmagali user posted image Upam da nama danes uspe še pospravit otroško sobo da potem še vse  nabavljeno zložim v predale in na police potem pa še en dan sestava posteljice in je to to. Najino dete še vedno veselo brca, včasih že prov boleče sicer ampak kar naj,vsaj vem da je ok vse user posted image

    No zdej grem pa skuto skuhat do konca ker imam v planu za kosilo naredit skutne štrukljle. Upam da me ne bo minilo vmes user posted image

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 3241
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 9:36:20   
    rakica82
    Dan punce,

    Pri nas je ponoči scier padalo ampak ni zunaj zato nič hladneje, je kar toplo. Tako ali tako se zdej obetajo deževni dnevi, kar meni sploh ne paše. Mam dosti raje sonček. Pa bomo že. Mogoče se bom končno spravila pospravljat bajto, morem še vse spucat pred poletjem.
    Čeprav sem zadnjič mojemu rekla ,kok dela še mam in mi reče, sej mava čistouser posted image , čist po moško. Sej res da sproti sesam pa te stvari pa spucam na grobo kuhinjo, kopalnico pa tko . Je pa treba enkrat na leto spucat tud kuhnijske omarice pa okna. Me je gledal ko da sem z lune padla. Pol pa reče, bom kst pomil okna, vsaj dan eno. In je rešil stvar. Sej je ful priden in ko mu rečem naredi, pa ponavadi skupaj pospravljava, samo vidi pa nič ne. Čist po moškouser posted image .

    Matejita sej vem, večino stvari mam doma, morem nakupit še vso kozmetiko pa stvari za iz porodnišnice tudi za bebiko. Bolj je kriza, ker ponavadi perem in likam med vikendi, ko je cenejša elektrika, vikendov pa zdaj nimam prostih. Tako ,da se bova mogla drugače zoorganizirat.

    Metilu ko sem brala tvoj post sem še jst dobila mravljince user posted image , otroci so res naš največji zaklad ni kaj.

    Nič punce imejte se lepo med vikendom, jst šibam do mojih na obisk, morem še za avto registracijo zrihtat. Pa bo spet šel denar od meneuser posted image .

    Lepe pozdravčke


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 3242
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 10:12:28   
    maca84
    tajs pa še katera,ki je brezposelna in si rihtate tiste nekajdnevne zaposlitve in potem poordniška.....kdaj ste pa potem oddale papiprje? čist na koncu ,ko ste bile že kao zaposlene al ste že prej,čeprav je pogodba o zaposlitvi nekaj dni pred pdp in uradno še niste bile zaposlene ko ste oddajale papirje na csd? Upam da sem dost razumljivo vprašala,ker ne vem kako naj drugače razložim..... user posted image

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 3243
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 10:17:08   
    daška91
    maca84- Jaz sem brezposelna oseba in sem že oddala vse papirje na CSD za paketek oziroma denar.Jaz sem pusitla šolanje (fax) na začetku nosečnosti , in tako nisem imela ne redne zaposlitve, če bi se pa hotela zaposlit me pa noben nebi vzel. Tako da sem rajši prijavlena kot brezposelna ( nič na zavodu ) , in baje da nam kot brezposelne osebe pripada večji otroški dodatek, mislim da sem prav zastopla uno žensko gor na csd .

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 3244
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 11:28:02   
    maca84
    daška91 to z otroškimi dodatki drži,samo če si neporočena in z otrokovim očetom vsak na svojem naslovu,se pravi da si ti nekako mati samohranilka......in kot taki ti ne pripada porodniški dopust oz. porodniška ampak le starševski dodatek (tistih 197€ al nekaj takega mesečno). Si pa pri tem kar nekaj € na slabšem kot pri porodniški in obstaja "luknja v zakonu" da če si zaposlena vsaj zadnji dan pred nastopom porodniške (to je 28dni pred PDP) potem ti v vsakem primeru pripada porodniška, ki pa je glede na slovensko minimalno plačo kar nekaj višja v končni fazi kot pa starševski dodatek. je pa res da si večje firme takih zadev ne bodo privoščile in te tako zaposlovale tako da je najlažje najdit kakšnega kolega z s.p.jem ki ti naredi uslugo, ti mu potem vrneš stroške za tvojo nekajdnevno zaposlitev, ti pa zaradi tega 1 leto prejemaš mesečno kar nekaj več € kot je tistih cca 200 starševskega dodatka. Sej tudi jaz to nebi vedela če nebi punce tukaj povedale tega in če nebi direktor mojemu možu za to povedal na koncu mi je pa še na CSDju sama rekla da če mam možnost me naj kak s.p.jevec vsaj za kak dan ali dva prej zaposli ker bo bistveno bolj ugodno zame gledano s finančne plati user posted image ja,še obstajajo dobri ljudje na csdjih,ker do zdaj sem imela z njimi bolj kot ne slabe izkušnje.

    (odgovor članu daška91)
    Neposredna povezava do sporočila: 3245
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 11:42:38   
    daška91
    maca84- Jz sm še čizto izgubljena glede tega, se še lovim, ki to je moj prvi otrok. Očetu pripada ''očetovski dopust '' 15 dni če se ne motim. A misliš da bi bla varjanta da vzame on porodniško (mogoče bom smešno napisala user posted image ) , namesto mene ... ne vem !! Ali pa če me zaposli v njegovem s.p. ??

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 3246
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 12:27:49   
    maca84
    daška91 če ma mož s.p. bi te res lahko zaposlil za kak tist dan prej verjetno.....je tut varjanta menda da on porodniško vzame namesto tebe,amlo preračunajta kaj se vama bolj splača......sej je tudi pri meni prva nosečnost in prvič vsa ta papirologija tako da bodo verjetno še bolj podrobno znale odgovorit tiste ki so že imele tak primer (meni je tajs kar veliko pomagala z nasveti, mogoče se še ti obrneš na njo in prosiš za pomoč, da ti jaz ne dam kakšnih površnih informacij). Samo ne vem pa kako je zdaj s tem ko si napisala da si že oddala papirje,če bi lahko spremenila itd.... očetovski dopust mu pa pripada v vsakem primeru 15 dni plačanega in 75 dni neplačanega ki ga pa more pokoristit do otrokovega dopolnjenega 3.leta starosti. To je mene opozorila na csd da je to opcijo najboljš tudi obkljukati da bo tudi neplačani dopust koristil,ker se naknadno to ne da spreminjati in uveljavljati. Če ga pa koristi al ne je pa potem čist odvisno od očeta. Bolj se gre za obveščanje csdja da ima to namreo ,ker se tega kasneje ne bo dalo spremeniti, če ob oddaji papirjev pri njih te možnosti nisi označil.

    (odgovor članu daška91)
    Neposredna povezava do sporočila: 3247
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 12:29:42   
    bubu_bibi
    daška91 - glede očetovskega ti jaz znam odgovorit, ker sem prav to tudi sama spraševala. Lahko koristi del porodniškega dopusta (mislim, da vse razen prvih 3 mesecev, ali kaj takega), samo če ima sp in je od tega dela odvisen, je to bolj tako tako. Ker ko bo on na porodniški, ne bo smel izdajati računov in delati. Opcija, da te on zaposli, kot ti je pisala maca84 je v tem primeru veliko bolj koristna.

    Kako ste kaj, babike? Jaz imam za sabo zelo slab dan in nemirno noč, tako, da sem danes bolj kot ne user posted image user posted image . Amapk se trudim gledati pozitivno, ker pod mojim user posted image raste največji čudež in zaklad...

    MetiLu - ti kar piši. Mislim, da vse prav rade prebiramo vaše zgodbice in je tvoj Janez prava zvezda! Pa res - otročki so tako super! Danes sem videla eno vrtčevsko skupino na pohodu - sem se jim kar smejala in mahala. Tako so bili srčkani. user posted image

    Nič, grem si kavico naštimat pa za knjige. Lep vikend prav vsaki in se beremo!


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu daška91)
    Neposredna povezava do sporočila: 3248
       RE: Julijke 2011
    3.6.2011 17:41:21   
    julijka11
    pozdravljene srečkeuser posted image ,

    jaz sem se končno lotila polnjenja omare...me sicer čaka še ogromno dela s sortiranjem in pranjem, ampak vsaj začela semuser posted image ; cotik pa imam na zalogi tudi za tri leta...sem upala, da bom dobila v omaro vse za Gašperja, pa ne bo šlouser posted image  in bodo romale vse št. od 80 dalje nazaj v vreče

    sem pa našla najmanjši body, ki ga je imela moja punca-št. 44 ( sem ga dobila), uporabljala pa ravno 1 teden, pa še to ji je bil prav le, če sem ji ga zaprla pod širokim povijanjem...uf, ko se spomnim, kako hitro je preraščala stvari v prvih treh mesecihuser posted image  je bilo končno suho, pa ji je bil že tesno...

    je pa danes moja tudi priredila pravo predstavo babici in dediju; ima en cd s pesmicami o belimiški in mišku, ki so čisto rokersko obarvane, pa ena je takšna z brazilskimi ritmi in ona tako pleše in skače na te pesmice, da padeš dol...zraven pa si še poje na vse grlo in se gleda v ogledalo, medtem ko izvaja poskokeuser posted image user posted image user posted image ...pa danes je rekla, da bo vse stvari, ki so njej premale, dala Gašperčkuuser posted image  ( ga že kliče po svoje, mala lumpa)

    papirje na csd sem jaz že tudi oddala, upam da se mi bo še kaj povišala ob uskladitvah in da bodo le te čimprejuser posted image ; denar mi bodo pa nakazali šele drug mesec, ker sem za ta mesec bila malo prepoznauser posted image

    zdaj moram pa še naročit postelje...uf, ko pomislim kako se mi bo spraznil račun se mi prične user posted image

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 3249
       RE: Julijke 2011
    4.6.2011 14:17:50   
    tajs
    Drage moje brezposelne nosečke. vse ki imate možnost da se pri nekom zaposlite, v času nosečnosti, vam to toplo priporočam, saj je razlika v izplačilu več kot 100 eurou mesečno, mislm da tm okol 150 e. postopek mislim da ni popolnoma nč kompliciran in vam bo vzel en dan. važno je da ste zaposlene vsaj en dan pred nastopom porodniške, če se boste boljš počutile, se zaposlite dva al pa tri dni prej. ta čs k boste zaposlene boste mogle plačat nek prispevek državi (mislm da je za tri dni zaposlitve tm okol 55 e), to pa je tudi ves strošek k ga boste plačale. drugače pa vsak privatnik mesečno plačuje računovodjo, da mu ureja takšne stvari in je res najboljš se obrnt na računovodjo, mu povedat da te bo zaposliu, kir dan in bo on uredu vse papirje. vsaj tko je pr men, se pa nč bat to ni nč mim zakona, je popolnoma vse popredalčkan, če me razumete. torej moj nasvet je, pejte do računovodje, povejte mu kdaj mate pdp, zračunajte kdaj nastopte s porodniško, uredte papirje in potem na csd. po končani porodniški pa vas ta ""šef" lepo postavi na cesto. več jst ne vem, kako pa kaj, ker res vse stvari je nm uredil računovodja, mi smo samo podpisovali. upam da sm komu pomagala, pa res vm polagam na srce da če je le možno se zaposlite. 150 e vsak mesec, vsaj eno leto če ne več,..... jst ne vem no ampak se splača po mojem mnenju.

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3250
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
    "Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?