|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 18:23:52   
jenny700
Shilou...čestitke za user posted image !!! jeej :) lepo slišat da poteka vse kot more bit ;) men so pa zdj že dvakrat napovedal da bo user posted image ? Z verižico in iz "djotiš" karte (ne vem kako se napiše pravilno..zvezdna karta-karta planetov:). Kitajski horoskop mi pa kaže da bo user posted image ??user posted image  zanimivo :)

Zdj bi lahka že na seznamček dal predviden spol? kaj mislite? jana73? če ni preveč dela s tem...?

sensiTive...bila dans v BC v BTC-ju..že zjutraj guuužva..kr fajn so si manl roke trgovciuser posted image ..no mal sva pa midva tud pršparala...sva dobla bone, tako da bova mogla nazaj pridt jih vnovčit ;) Mislm pa da mau bližje...Jesenice ali Kranj

lananai...ja res je daleč tale Korčula, sam je pa takooo lepooo :) saj sem že obupala da bova šla za cel teden na morje user posted image  preprosto ne bo časa..hiša, delo,..sva se pa zmenila, da bova skočila za par vikendov na morje, Bovec, da izkoristiva zadnje dni v dvoje ;) hehe

ellaMarela..jooj sploh ne bom razmišljala o porodu..res..ker bom imela nočne more...bo že kar more biti..verejtno bom pa vzela epiduralno...ne vem še...

Punce dajte mi povedat, kako poteka materinska šola? Ali se to moraš sam prijavit? Ali ti reče to sestra, ginek. na pregledu naj se prijavim? Pa predavanja za epiduralno?? Da ne bom navsezadnje prepozna...




(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 18:33:34   
jenny700
*lenc@* welcome back! user posted image  na fbju smo zaprta skupina..oktoberke 2011, pošlji prošnjo in počakaj da te sprejmejo..potem pa sam napiši kateri nick uporabljaš na RR user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 19:13:06   
bucka11
Živjo nosečke. Evo tukaj še ena oktoberka user posted image , rok imam 31.10 stara 25 let.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 20:10:51   
pikomiko
jenny700 jest sem se ravno danes prijavila za materinsko šolo v juniju dal so pa dva roka, ker jih je baje full v ZD na Rudniku. Julija in avgusta pa ne delajo. Pokliči v zdravstveni dom, al pa na net od zdravstvenega doma poglej.Pa če bo partner zraven ga moraš tud prijavit. Traja 8 dni od pon. do čet. ob 18.00 (vsaj tukaj, kako je drugje ne vem). Sama G te pa ne da. Prijavla sem se pa samo na PRIPRAVO NA POROD.
Glede epiduralne pa tud jest prosim, kakšno user posted image , ki ve kako in kaj.

(odgovor članu bucka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 20:13:25   
Shilou
jenny700 hvala.

pri meni je bilo, da v kitajski karti spola user posted image , po nekem izračunuuser posted image , z verižico pa prvouser posted image (se vrtela v krog)nato user posted image (nihala sem in tja), pasalo sladko, slabosti in bruhanje zvečer. Skratka vse v smeri user posted image , pa bomo imeli učitno user posted image .

hehe, glavno, da bo vse OK rečem.

Dobrodošle nove nosečke.

(odgovor članu bucka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 22:34:43   
jenny700
bucka11...DOBRODOŠLA! user posted image  če želiš se nam lahko pridružiš tudi na fb-ju ;)

pikomiko...ej hvala sem šla pogledat...še dobro da sem, namreč predavanja se nam začnejo 6.6.? Potem pa dopust...haloo...septembra pa res ne mislim hodituser posted image  če bo sploh septmebra? Je pa podobno kot pri vas, začetek predavanja je na ta dan, potem pa vsak ponedeljek in četrtek ob 18h...za epiduralno se bom pa še pozanimala..

shilou...ja skratka važno je da bo vse ok...sam mi je res smešno tale ugibanja, pa ugotavljanja drugih..včasih se tudi zdravnik zmoti kajne?

no lahko noč vsem...

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Oktobrke 2011
20.5.2011 22:39:43   
inja22
dobrodosle nove nosecke tud od mene :)punce ki ste napisale d mate probleme z vodo,tud js jih mam skos...in se tud morm silt pit..pa mi ne gre prevec..grrr...upam d si nas najdla na fb,ste dodane :)midva tud greva jutr u btc :):)prvic odkar sm noseca in komj cakammmm :)user posted image lep vecer vsem :)user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 8:51:45   
Shilou
Dobro jutro.

sprememba mojih podatkov

27.let
Maribor
user posted image
morfologija je bila:20.05.


lep preostanek lepega sončnega dne

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 10:16:01   
bucka11
Pozdravljene na fb-ju se vas ne da dodat?

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 10:17:36   
alenkica30
hojla

moje vnetje se izboljšuje, čeprav še skozi po malem krvavim user posted image Gin pravi da je z user posted image vse ok, ampak mene vseeno zelo skrbi. sploh nisem pri volji za nič, samo o tem razmišljam. Uporabljam pa dalacin in canesten. Menda imam kombinacijo hujšega bakterijskega in glivičnega vnetja. Jao mene, le kako sem to fasala user posted image

Klara, kako si ti, že zdrava?

rebecca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za uspešno morfologijo. tudi mi jo komaj čakamo.

zelenka, zelo si mi simpatična s to zeleno pisavo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bucka11 dobrodošla. uf koliko nas je. ko sem rojevala prvič, je bila v porodnišnici taka gužva, da sva bile na začetku v sobi kar 2 user posted image ni fajn

epiduralna
sem velika zagovornica, čeprav meni ni pomagala da bi normalno rodila (se nisem odpirala). Poznam pa veliko primerov ko je ravno epi pomagala tudi pri odpiranju. Pa fajn je ker popadke normalno čutiš, ni pa tistih bolečin. Jo vsaki priporočam, čeprav mene v porodno sobo več nebo. pA tudi pri cr se bom odločila za popolno anestezijo.

kje kupujete nosečniška oblačila? Ima katera tiste okrasne pasove za čez pas? HB prihajajo vedno toplejši dnevi in bomo lahko v oblekcah. Imam namreč velike težave s prekratkimi majčkami.

lp







(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 12:13:13   
nanita
Pozdravljene oktoberke.

Se kar nekaj časa nisem oglasila:) Toliko dela imam, trebušček mi že kar vztrajno raste:) Koža tudi mene srbi zato se poskušam redno mazat. Mislim, da sem nagnjena k strijam in jih bom najbrž tudi v nosečnosti imela. dobila sem jih že nekaj v puberteti. Nimam nobenih posebnih težav, v zadnje čase imam krče v nogah tk da ne vem kako bi lahko to ublažila. Morfologijo imam 3.6.2011 in komaj čakam. Napovedali so mi da bo user posted image bomo pa naslednjič mogoče kaj več videli:) Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke.



(odgovor članu alenkica30)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 12:46:37   
Anonimen
ojla, da se še jaz mal javim

nanita: za krče pij magnezijeve šumeče tablete ali pa donat. To bi moglo pomagat. Men donat tkooo paše, ima poseben okus, ki ga prej nikol nism marala, zdej pa njamiii, pa še na prebavi se pozna. user posted image


Kaj zdaj, je bila katera danes v BTC-ju? Kolk majo znižano, res samo 20%? Midva se popoldne odpravljava, tko da me mal firbec. Sej te popuste ima najbrž cel BTC a ne, ker mene bolj kot v BC vleče v H&M. Bomo vidli, če kaj dobiva.

Sicer pa pripravljam kosilo in čakam mojega user posted image , je šel na strelsko tekmo in midve z mrvico tiščimo pestke za atija. Najdli se bomo omega3 maščob-sem včeraj šla na Kopersko tržnico po frišne ribice, pa ji h potem nisem pripravila, k je pršlo nek umes, tko da so danes na vrsti. Mmmm, komaj čakam.

Trenutno pa se je pri nas takooo ulil dež in sodra da je prav grdo. Je pa soparno za adijo mijo. Aja, ko smo lih pr vročini. V četrtek na pregledu me je G vprašala, kako prenašam to vročino, pa sm rekla da super, še vedno hodim okrog v flis jopi. user posted image  Me je debel pogledala in se začela smejat, je rekla, ok, ok, potem pa res še ni hudo. Pol pa je rekla: ma potem tudi v meni ne boste imela težav, ma vi ste prav za v učbenik, vse kot more bit. user posted image  

Nič, zdej bom pa res nehala klofat, se ogasim še kaj.

Aja, no, ma res sam še to. Včeraj je bodoča nona (moja mami) pršla pogledat voziček (k ga je pač financirala, ne) in je bla čiiist ganjena, sam gledala pa božala ga je, po ličkih pa user posted image . Joj, sm kr temo hitr spremenila, da neb še mene kej okužila. user posted image

No toliko, lepo se mejte, se pišemo. čau čau

(odgovor članu nanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 14:21:51   
Neya26
Ojla,

jaz bi pa lepo prosila Jano73, če na seznamu pri meni pod 26.10. popravi starost na 28 let. Si me pomladila za 10 let ;)
Hvala :)

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 15:41:19   
nanita
Ja magnezij že pijem, upam da bo kaj pomagalo, ker mene te noge ubijajo, res me zelo boli, najbolj pa paše če ležim:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 16:15:52   
jenny700
Inja22..vso sreco! Pa porocaj kako je bilo v shopingu :)

(odgovor članu nanita)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 16:18:10   
jenny700
Bucka11...moras poslat prosnjo za skupino..poglej oktoberke 2011..smo zaprta skupina :)

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 16:24:47   
Shilou
drage moje, dajte malo iddej za imena za user posted image .  

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 16:29:15   
jenny700
*rebecca*...midva sva kupla v BCju vozek ze vceraj..ker majo povsod akcijo..za vsakih 50eur nakupa dobis bon za 10eur..in nekako to pride -20% popust..in to je fuul..ne vem kr sm jest gledala vozkov..Bebe Confort High Trek model...kje se ga najbolj splaca kupit...ga ne dobis za tako ugodno ceno kukr sva ga midva v BCju, ce ga ne bi imel vec, bi ga kupla v Italiji k je ugodno..hvala bogu za akcijo v BC :) Pa se garancijo mam,pa dobim nadomestnega! Vauu :) hehe
Tako da sva potem vzela tega, sportni del plus kosara..lupinco bova naknadno kupla s temi boni k sva jih dobila...sm se pa cist zalubla v ta vozk,pa se moj dragi ga je tko hitr pogruntov ker je res preprost :)

Aja ena je sprasevala za cunje...jaz sem kupila v kiku k majo akcijo..ne vem ce je se..mas tud te pasove...preveri :)

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 16:34:30   
jenny700
Shilou..predlagam da vzames malo casa in s pomocjo spleta izberes par imen,zihr bos dobla kksnga :) drgac so pa men vsec bl taka imena..Rozle, Matic,..

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 19:43:05   
pikomiko
nanita baje moraš pit magnezol, to je drugo, kot magnezij.

Ja tud jaz bla v btc-ju. Prov en lušten dopoldan sem imela. Kupila sem pa posteljnino za v bebikino postejco. Pa seveda se nisem mogla upret 2 bodijem in enem kompletku. Joj je vse corti. Mojmu so se kar očke svetle, ko sem mu jih pokazala.
Za mojga sem pa kupila pižamo, katera je bla znižana kar 43 eurov.user posted image
V H&M mi pa zame ni blo všeč absolutno nič. Sem kar mal razočarana. user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 22:22:55   
Jana73


user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število , pregled, amniocinteza, kraj, morfologija
 
1. 10.
amon , x , user posted image 1 ,  x, KP
*Anna*, 28 let , user posted image 1 ,  x,   Notranjska
miska 21,  x, user posted image 0 ,  x,  x
sensiTive,  23 let, 0user posted image ,  po 23. maju,  okolica Ljubljane
superstar7, x, 0user posted image ,  x,  x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, Lj
marelicadoo, 35 let, 0user posted image   23. marec, Novo mesto  
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0user posted image , 1. junij, okolica Lj, 1. junij
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image  11. april,  x  
anonimna7 , x , 1 ,  x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  9. junij, Gorenjska, že mimo
becky27,  28 let, 1user posted image , x, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, Krško, 16. maj
 
5. 10.
Shilou, 27 let 0user posted image ,  x,  Maribor, 20. maj, user posted image

6. 10.
nanita, 22 let, 1user posted image , 9. marec, Velenje, 3. junij, user posted image
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, 7. junij
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, Ce
Nevihta123, 34 let, 1user posted image , 17.marec, Sl. Konjice/CE
inja22 , 24 let, 0user posted image ,  12.maj, Ivančna Gorica, 26.maj


 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, Ce

9. 10.
Weeda, x,  0 user posted image ,  x, x, 26. maj

10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  31. maj,  Logatec, 31. maj
ŽanaTaja,  32 let, 2 user posted image ,  9. april, Kamnik
janja 506,  23 let, 0user posted image , 12. maj,  Štajerska, 7. junij
pokamoka,  30, 0user posted image ,  3. maj,  Z SLO, 31. maj



11. 10.
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april,  Štajerska
 
12. 10.
*rebecca*,  27 let, 0 ,  23. junij,  Notranjska

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  6. junij, KP
carmik, 20 let, 0user posted image , x, Ljubljana, 30. maj
oktober11,  x, 0 user posted image ,  5, maj,   Maribor
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, Štajerska
divja,  29 let, 1user posted image ,  29. maj,  x, x


15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  14. marec, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april,  Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec,  x
 
16. 10. 
SRCE,  x, 0user posted image ,  x, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 0user posted image ,2. junij, Gorenjska, 2. junij
Nia*, 30 let, 0user posted image ,  10. maj,  Celje

19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, MB, 2.junij
marjanita, 30 let, 0user posted image ,  23. maj, Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, 0user posted image ,  x,  Lj
si.pikica, 33 let, 0user posted image ,  1. junij, AC 12. maj, Koper

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , 13. maj, Koroška, 13. junij

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 6. maj, Ce, 20. junij
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x,  Lj, 20. junuij
strumf, 28let, 1user posted image , 1.junij,  Kranjska,x
 
23. 10.

24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec,  x

25. 10.
Jana73, 38 let, 1user posted image , 3.5., AC 23. maj, Štajerska
zana21, x let, 2 , x, x, 22. junij


26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0 user posted image , 28. marec, AC 17. maj, Primorska, 20. junij
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x
nosek5, 27 let, 1user posted image ,  18. marec, LJ
Neya26, 28 let user posted image 0   x,  Lukovica, 13. junij
anak, 28 let, user posted image 0 ,  10. junij, CE, 10. junij
alenkica30, 30 let, user posted image 1 ,  15. junij, Ptuj, 16. junij

 
27. 10.

jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec,  NM
pikapolonica5, 27 let, 0 user posted image ,  x, x
pamb,  28 let, 1 , 0user posted image ,  14. april, okolica Maribora
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  x, 1user posted image ,  x, x
frnikola 982,  x, 0user posted image ,  x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x  

30. 10.
sončica25, 26 let, 1user posted image17. maj, okolica Velenja, 29. junij

31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x
lananai , 30 let, 1user posted image ,  11. maj, Savinjska, 15. junij
Klara-1,  28 let, 0user posted image ,  1. junij, Gorenjska
bucka11,  25 let, x ,  x,  x

 

user posted image

SKUPAJ NAS JE :  68
NOSEČKE : agotha, asdf81

 Z NAMI ZAČELI:
 



user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Oktobrke 2011
21.5.2011 22:30:47   
Jana73
Ojla souser posted image !

Seznam posodobljen. Glede podatkov je tako: preberem vse, popravim sproti, če pa kaj ni v redu, le povejte in napišite. Prej je seznam urejala lana777. Ker je nikakor nismo mogli priklicati, sem se samovoljno javila... Mislim, da mi še kar dobro uspeva. user posted image . Dodala sem tudi napoved spola user posted image , kot je bilo predlagano.



Bi pa lepo prosila tiste, ki ste že imele amniocintezo, če lahko kaj več o njej napišete (beri: podrobno opiši!), kajti jaz jo imam v ponedeljek... pa me mal panika grabi...user posted image , predvsem zaradi verjetnosti splava. Torej: hitro za komp in napisat kako je, da se malo odpaničarim user posted image . Hvala.

Lepo nosite!

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Oktobrke 2011
22.5.2011 9:10:19   
Anonimen
Dobro jutro,
no Jana73, ti bom jaz prva odgovorila. AC kot poseg ni nič posebnega, vsaj zame ni. Tudi jaz sem se bala. Predvsem sem se spraševala koliko boli in strah pred SS. Jaz sem delala AC na Medgenu, zate pa ne vem. Tam sem morala biti že zelo zgodaj, sestra ti postavi vrsto vprašanje glede tvojih prejšnjih bolezni, nosečnosti, podatke o družinskih članih in njihovih boleznih,.. Naredi ti nekakošno družinsko drevo. No, nato sem šla v ambulanto, z UZ naredili kratek pregled in meritve, nato pa sledi AC. Zapičijo ti tisto dolgo iglo v trebuh in sloh ni tko hudo. Nasprotno, nič bolečin, le čuden občutek. Nato poskrka plodovnico, ki traja vse skupaj cca 1 min ali kaj več. skratka sam poseg je ultra kratek. Ne rabiš bit tešč. Nato so me dali na ležalnik, tam odležala 2 urci in domov. Doma pa sem skušala prve 3 dni res čimveč ležat, čeprav sem bil tudi na nogah al v sedečem položaju, z računalnikom v rokah, heh. Po 3 dnevih pa sem že tudi šla na sprehod, pa 1-2 krat dvignila otroka. Nato vsak dan več. Že od drugega dne sem se počutila kot, da mi nič ni. Sam je vseeno boljše ležat. Prvi dan sem mogoče tu pa tam čutila, da me mal zateguje v predelu vboda, tak čuden občutek, in pa zelooo zelo rahli krči. Drugače pa ker sem se tako v redu počutila nisem pol niti pomislila, da bi lahko zaradi AC sledil SS. Tako, da le pozitivno in vse bo ok.
Rezultate sem dobila že po 2 tednih, ker na Medgenu so hitrejši oz. te oni kar pokličejo, ko dobijo rezultate. Baje da na gin. kliniki pa čakaš pošto, kar zna trajat kak teden več. Sicer pa se morate zavedat, da z AC pregledajo le najbolj pogoste kromosomske okvare, ne pa vsega.
Srečno in javi kako je šlo.

(odgovor članu Jana73)
  Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Oktobrke 2011
22.5.2011 11:24:39   
Jana73
O hvala za odgovor!!!!!  Mene je kar G naročil.... mislim, da na ginekološko klinikouser posted image user posted image Šment! Sem mislila, da samo tam delajo AC!? Zdaj moram pa ju3 poklicat kam moram sploh it.
Samega posega se ne bojim... (smo že marsikaj dali skoziuser posted image ). Za SS mi je nelagodno... 1. sem rodila s 33. tedni zaradi razpoka plodovnika... po domače voda mi je odtekla. To je edina skrb.

Kar se tiče napak vem, da je to test samo na tiste najpogostejše... Že na NS smo šteli prste, gledali želodček in mehur, pa srce... tudi možganovina se je videla... Sem optimistična!! Vse bo OK!!! user posted image In seveda bom sporočila kako je šlo...

Lepo nosite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Oktobrke 2011
22.5.2011 12:42:00   
Anonimen
Jana73, jaz sem šla samoplačniško, zato sem izbrala Medgen, kjer mi je AC opravljal Pušenjak. Drugače pa mislim, da na napotnico moraš tam kamor te pošljejo (vsaj zdi se mi) in to je gin. klinika. Sam tudi tam so samo strokovnjaki in brez skrbi. Vse bo ok.
Jaz pa sem šla zaradi preventive. Že zaradi prejšnje nosečnosti imam kar precej strahov. Saj veš.. več veš, več se bojiš :/. NS pa tudi ni bila ravno dobra, žal (1:400, NT 2,4mm)


(odgovor članu Jana73)
  Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Prt
black rose

Na mizi imamo:

prt iz blaga (33%)

PVC prt (12%)

steklo (19%)

nimamo prta (36%)


Število vseh glasov: 332

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!