|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
13.5.2011 12:41:21   
si.pikica
pozdravček še z moje strani!
zdaj se nekaj časa nisem oglasla, ma bom malo nadoknadla. sem namreč na bolniški po včerajšnji AC in ker morem počivat imam čas tudi za računalnik in seveda RR.
razen tega, da moram počivat, je z mano vse ok, trebušček raste, ni pa še tako hudo velik, tako da nekatere stare hlače še oblečem. sicer sem zdaj prebrala vse za nazaj, ma ne vem, če se bom spomnila vseh tem, ki sem jih želela pokomentirat.
skratka mi še nič nismo gledali za vozičke in ostale stvari... sva se odločla, da bova počakala do rezultatov AC in potem gremo v akcijo. saj dosti stvari bova dobila, voziček pa imava vseeno namen kupit novega

brc oz. premikov še ne čutim...sem pa včeraj user posted image na hitro vidla na uz in je vse ok, tako da me ne skrbi, če še nič ne čutim, saj sem user posted image šele 17t.

glede tistega seznama o počutju, kakšen naj bi bil spol... tudi jaz imam kar nekaj iz obeh... nisem imela slabosti, moja koža pa se ni čisto nič poslabšala, celo lasje se mi manj mastijo kot prej... mah saj bom kmalu zvedla za spol, nakje čez 3-4 tedne
sem pa tudi jaz rahlo slabokrvna in jemljem železo, ma saj to ni nič nedavadnega

da ne bom preveč dolgovezla, se še kasneje kaj oglasim in pokomentiram. lep dan še naprej vsem souser posted image .



(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Oktobrke 2011
13.5.2011 13:58:35   
inja22
hej puncee :):)kok supr je tkole k vas dost kej pise..:)se prec bols pocutm k vidm d je se katera na istem hehe,js namrec vcer mela pregled tocno v 19 tednu,vse ok,razn vodo morm it se enkt dt v ponedeljek ker je bla kr slaba kr premal pijm..sm k pa resss nism zejna noo,tko d zdj se konkretn nalivam tlele hehe..gibov se kr ne cutm oz se zdj ne vem tocn..ampk ce je vse ok potem bom pocakala tud to..:)bi mi blo pa ress lazje ce bi jih,mislm d bi bla pol bl sporscena lahko.. :)js se trudm bit optimiska ja,sm js sm ena tistih k je trajala d sm zanosila in ze maskej skos dala zato sm mal bl zivcna :)ampk valda d bo vse ok..:)mora bit!! ;)men pa raun meso took pasee,tko d js s tem nimm problemov hehe,komj cakam morfologijo k je 26 maja d vidm bebijaa iiii :)aja pa tista k je napisala za fb zaprto skupino,men se to zdii supr idejaa :):):)js sm tkoj za ;)lep dan se naprej :)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Oktobrke 2011
13.5.2011 14:35:24   
sensiTive
Ja, res je luštn, k se več čveka. Men se FB tud zdi dobra ideja, tko da se strinjam (sam narest je pa pomoje ne znamuser posted image ). Drugač so mi pa taka in drugačna napovedovanja za spol hecna, ker ponavad niso glih utemeljena. Men so to bučke user posted image
Danes sem bla na CSDju, sem se šla za ziher pozanimat kaj in kako gre postopek za študentke. Dobila 2 obrazca (za starševski dodatek in za očetovski dopust za mojega), 60 dni pred PDP lahko urejamo te stvari, bova takrat šla uredit še priznanje očetovstva.
Sem bila tud na ZZZS in ugotovila, da je zakon prav diskriminatorni do tistih, ki nismo poročeni. Prek partnerja se ne morem zdravstveno zavarovat, ker uradno še ne živiva skupaj 2 leti, ko pa gledajo dohodke, pa seveda upoštevajo tudi njegove zraven, tukaj pa ni nobene omejitve v letih. Pa še prav sprehajajo te, pejte na UE, stopite do tistega okenca, pejte po obrazec v knjigarno,... Preden vse urediš, mine skoraj celo dopoldne.
Ampak važno je, da no naše pikice vreduuser posted image

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Oktobrke 2011
13.5.2011 14:53:17   
oktober11
mene tudi skrbi glede vse te papirologije, glede na to da sta najini občini 50 km oddaljeni. načeloma bi se naj vse urejalo na moji občini, ampak se še moreva pozanimati kak pa kaj, da se ne bova nonstop sem pa tja vozila.
facebook bi bil pa fajna stvar, vendar tudi jaz nisem prepričana da vem narediti to skupino.
mene pa zanima, kak se vam že trebuščki poznajo. jaz nimam skoraj nič trebuha, večino ljudi rabim prepričevati da sem že skoraj na polovici user posted image user posted image počasi me bo še zaradi tega začelo skrbeti. čisto vsa oblačila so še ista, vključno z vsemi kavbojkami ki so mi še čisto prav, niti malo me ne tišijo user posted image kaj te vem, okolica pričakuje nosečniški trebušček, me opazuje, te pa razočarano ugotovijo da ni še nič konkretnega user posted image do oktobra je še daleč, bo še verjetno preogromen postal user posted image
glavno da je vikend, da se malo naspimo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 9:27:51   
frutolino
Dobro jutro vsem!

Evo mene spet pri jutranji rutini user posted image !
Zdajle dvignem rit in grem v trgovino po špecarijo, popoldan pa se dobim s sodelavki s katero si bova izmenjale cote za naše malčke ;)!
Pri nas je ful sonček, počutim pa se super!
V ponedeljek imam morologijo in komaj čakam, da vidim malega user posted image !

pa pa

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 11:37:49   
sončica25
Lep sončen dober dan user posted imageuser posted image

me nekaj dni ni bilo gor pa vidim da ste zeeeelo pridne s pisanjemuser posted image .bravo, pridne.user posted image user posted image

no, jaz se počutim odlično, nobenih težav, delam vse kar sem tudi prej in se moram pohvalit da sem včeraj šla na en tak fajn pohod za dobro urco intenzivne hojeuser posted image ....se mi je kar fajn zdel ko sem nekaj naredila zase in za mojegauser posted image user posted image
frutolino, ti si pa skoraj takšna kot jazuser posted image ..moja rutina pa je da vsak dan ko pridem v službo spijem kavo, pregledam 24ur, grem na FB če je kaj novega in grem še na ringaraja.net user posted image user posted image podobno kot ti, a ne?user posted image
Pregled pri svoji G imam v torek 17. in komaj čakam da zvem kako moja bebica rasteuser posted image .datuma za morfologijo še nisem dobila in mislim da jo bom zdej.user posted image pa sej.......nima bit kaj narobe.
trebušček se mi je začel počasi delat in že ne morem več skrivat s kakšnimi obtisnjenimi majčkamiuser posted image .jutri bom noseča 16.tedenuser posted image in še nič posebnega ne čutim.na NS mi je sicer rekla da mam posteljco bolj zadaj in nosimuser posted image spredaj....ampak še ni nič posebnega.na vsake toliko časa me malo kaj špikne ampak vse je OK.še nič me ne daje nakupovalna mrzlica.......imam še čas.

Za FB se strinjam tudi jaz.

Lepo preživite dan pa kmalu spet kaj pišem.user posted image

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 14:07:48   
Neya26
Ojla,
ja prav si napisala, ko si napisala, da ene nimamo cajta pisat.... berem pa še zmeri :) mene si že dodala na seznam pod 26.10. nuhalna je že bla in so bili rezultati super. morfologijo pa imava s partnerjem 13.06. Aja drugače pa sem stara 28 let in prihajam iz Lukovice pri Domžalah.
No nosečke, lepo bodite.

(odgovor članu Luca29)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 14:29:08   
Nevihta123
Pozdravljene souser posted image :)

Moram vam povedat, da sem včeraj končno naletela na res simpatične cotke za nosečke in zelo všečno trgovinco v MB, imajo pa jo tudi v LJ. Cene so mal dražje, ampak ker gre moja tamala k birmi naslednjo soboto, res ne morem it z športnimi hlačami iz H&M :)
Če katero zanima (al pa jo že vse razen mene poznate;))  je La Vie. Pa še šivalnico imajo kr zraven da vse skrajšajo al pa drugače popravijo, počakaš tistih 10 min. pa je:)

Lep dan še naprej vsem user posted image in vašim sončkom!



(odgovor članu Neya26)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 15:04:58   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*
lananai, bom še tebe vprašala. Če mam jaz v materinski pod tokso napisan tole (poz. +) a to pomen da sem jo PREBOLELA? Sem prav malo zmedena. Hvala za odgovor.

tkole piše v mat. knjižici na strani 2:
1. toksopl. - (datum izvida) - IgG poz. (+) 25 IU/ (neki kar ne znam prebrat)user posted image   


Jst imam napisano IgG neg in je nisem prebolela, tako da si ti najbrž jo. Vprašaj na naslednjem pregledu.

IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive
ampak kot da bi se me kdo dotikal od znotraj.


Jst tudi tako čutim. V prvi nosečnosti najbrž sploh nisem vedela, da je to to. Ker takrat sem začutila ene mehurčke oz. kot da bi user posted image noter prevale delal. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 19:14:12   
pamb
HEJ!

Ženske, ko berem, za kolko ste se kaj zredile, je meni kr grozno... jaz sem sedaj v 17.ted, pa sem pridelala že dobre 4 kg, tud trebušček se mi že vidi...
res je, da zdaj več pojem čez dan, jem večkrat in po malo, zvečer se ne nažiram, če sem res lačna, pojem kako sadje ali jogurt... kile pa kr pridno rastejo...
pozna se tudi, da sem nehala kadit in zdaj zjutraj zajtrkujem pred službo, prej sem pa spila kavo, zraven pa cigaret (zelo zdrav začetek dneva, vem...)...

katero kaj hrbtenica oz. križ boli? mene zadnja dva tedna kar matra... zjutraj (že zdaj) komaj vstanem iz postelje, sploh na levo nogo se težko postavim... za popi.... čez dan je pol ok, ko sem aktivna, zvečer pa spet... dobila sem od kolegice to blazino za dojenje, http://www.blazina.com/Slike_blazine.html in je res super že sedaj, jo sama uporabljam za lažje spanje na boku...
mogla bom začet delat neke vaje za hrbtenico...

drugače pa sem kar vredu, prejšnji teden sem imela pregled pri G, je bilo vse ok... spet sem dala kri in vodo za preiskave, (toksoplazmoza je bila prvič neg.), v ponedeljek pa se grem še na morfologijo naročit...

"rebecca", mislim, da nas je kar nekaj, ki čakamo ta tvoj paket user posted image
midva sva oba zagreta za to idejo...

za otročka še nisva nič kupovala, se pa že paseva med otroškimi policami,user posted image poleti (julij...) bova začela z urejanjem otr. sobe  in  takrat tudi začela z nakupi...

pogovarjala sva se tudi že o imenih... pa sva ugotovila, da imava čist kontra "okus"user posted image  kar je meni všeč, njemu ni in obratno...

nosečnice iz mb in okolice, če ne prej, julija, avgusta bomo zorganizirale prvo srečanje, ne?user posted image
kasneje pa bomo z vozički ob dopoldnevih delale gužvo v Evroparku... hehe

LP vsem, pa izkoristite vsak sončen dan (kak fajn, zdaj jih bo vedno več...) 

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Oktobrke 2011
14.5.2011 20:04:06   
jenny700
pamb ....samo ne se obremenjevt si kilami prosim! vem kako ti je...sicer sama sm se od začetka nosečnosti zredila mogoče za kilo ali dve...vendar pa sem se pred nosečnostjo zelooo zredila 8 kg (trenutno jih imam 68-70kg)...na mojo višino (173cm) to ni nič, vendar se pa opazi..predvsem nekateri v moji okolici dajejo raznorazne komentarje...pa se požvižgam na njih! (hvala bogu, da bi se s takim ukvarjala..škoda mojega časa)..rajše božam bušija :) hehe. Tako da nikar se ne počuti grozno! Dokler se boš redila v mejah normale, je vse ok.user posted image
tudi pri nama so imena problem, jaz bi takega on bi takega...juhuu...veselje...no samo tapravo ime bo že prišlo ob pravem času :)

Vesela sem da se nam toliko punc javlja vsak dan in piše svoje dogodivščine! suuper user posted image

lep pozdrav

(odgovor članu pamb)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 8:03:29   
Janja506
pamb midve sva na istem. jaz sem do 17.tedna pridobia 4 kg, potem se mi pa zdi, da so mi do 19.tedna kg še bolj naraščali, ampak sedaj se je umirlo. Sem v 20.tednu in imam 6kg več, pa mi je ginekologinja rekla, da je to normalno.
Sicer pa, če bom dobila kak kg več, bom ga že po nosečnosti dol spravla, ne bo prvič.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 9:39:53   
sensiTive
Jutro user posted image
Danes bo očitno res deževen dan. Meni kar paše, da bo dež mal spral cvetni prah ipd.
Kdaj ve čutite brce? Meni je malo čudno, ker jih najpogosteje čutim zjutraj in zvečer, ko ležim v postelji. In ležat moram na hrbtu, na boku jih ful redkeje čutim, podnevi pa še redkeje. A jih ve ful čutite podnevi? Sej vem, da je od vsake posameznice odvisno, ampak me vseen zanima.
Aja, je katera gledala evrovizijo? Sem navijala za Majo, se mi zdi, da si je zaslužila biti vsaj med prvih 10, čeprav tudi 13. mesto ni slabo. Zmagovalna pesem mi je pa tako tako. Kako se vam zdijo rezultati?

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 10:01:03   
Zelenkaa
Drage moje souser posted image , a se me še kej spomine user posted image

Končno lahko napišem, da so slabosti in obiski wc školjke za mano, in da lahko začnem uživat v nosečnosti. Pa tudi energija se je čudežno vrnila nazaj. Zdej sem imela kr neki dela, da sem vas vse prebrala, sam res do zdej nisem zaradi slabosti mogla niti brat, kaj ele da bi kej napisala.

V glvanem jutri ima redni pregled, potem naslednji dan me pa čaka AC, ker DHT ni bil čist ok, ampak jaz sem taka pozitivna oseba in vem da bo vse ok. Tudi pred pregledi nimam nobenih negativnih misli, vedno sam pozitivne user posted image

Bova pa tudi midva kmalu izvedela za spol, ker do zdej nisva mogla, ker je najina pikica držala prekrižane nogice, no zdej po AC pa bova vedela za 100%.

Kar se tiče hrane mi diši čisto vse, nimam pa povečanega apetita, kilce pa zaradi slabosti kopnijo user posted image , sam vem da ne za dolgo. Ena je napisala da je jedla lubenico - meni je moj G rekel da je to sadje ki naj se ga v širokem loku izogibam.

Drugače pa kar se tiče oblačil, svoje hlače še spravim z lahkoto nase, edino gumba ne zapnem več, glede nosečniških pa so mi vse prevelike v trebuhu. Čeprav se mi zdi da se mi moj trebušček že pozna, mi vsi pravijo, da ga sam jaz vidim user posted image

Glede opreme za pikico, pa midva še nič ne kupujeva, ker bova počakala na rezultate AC-ja.

V službi sem že povedala in so vsi presrečni, jaz pa še bolj.

Nej bo to dovolj za zdej, vam pa obljubim da bom zdej ko se bolše počutim tudi tukaj gor bolj aktivna.

Lep deževen dan - zelo primeren za lenarjenje.


(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 14:38:36   
inja22
hej hejuser posted image tud pr nas na dolenskem je dz.. ampk sj pase tud mal tega ane ane hehe,no pamb d ti se js povem d je to ress zadnja stvar k te ma za skrbet hehe,js sm v 19 tednu in mam 7 kg vec..in sm sla prvic u lajfu cez 50 kg zdj pr 24 letih,,in mi je tk supr ;)tko d to se res ne sekiri ;)js se ful silm pit no,jutr morm it se enkt vodo dt..bemtis..a ma se katera probleme s tem d nima vode cist ok??aja men se ze kr pozna busi zdj,ne pa neki ful velik..tista k zna nardit fb skupino nj jo kr nardi,to bo suprr :):)aja tud midva pred julijem se ne misliva nc kupvat..:)in ja tud midva nisva porocena tko d mene ze tud skrbi kako pa kaj bo s temi papirji..pa js nism studentka,pa tud zaposlena nism trenutno..se tolazm s tem d se bom cez en mesc sele ubadala s tem hehe :)lep pozdravck punce moje :)user posted image user posted image

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 15:38:02   
Anonimen
Hej,
tu še ena ki se že doooooooooolgo ne javlja. Imam pa razlog. Namreč ena od mojih znank je ugotovila, da sem tu na forum in mi gre blazno na živce, da bere kaj vse počnem ter da nosi stvari naprej... Zato pa zdaj pišem kot anonimna.
Redno vas berem :).
Hotela pa bi samo vprašat, če se kaj premika glede predloge ene izmed vas o zaprti skupini na FB. Rda bi se vam pridružila, če bo tema res zaprta. Pa bom tam kaj več napisala. ČE ne pa tudi ok, se bom pač javljala kot anonimna.
Na hitro naj povem, da BS in AC sta že za mani in zdaj čakam morfologijo, ki bo tudi zelo kmalu. Upam, da bo vse ok. AC je bila ok, samo se vseeno zavedam, da na AC iščejo samo najbolj pogoste komosomske okvare. Zato ne bom mirna do morfologije. Moram pa biti pozitivna :).
lp

(odgovor članu inja22)
  Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 19:52:04   
anak
za vikend sem bila odsotna....se pa javim, da bom danes zvečer naredila skupino na FB in vam na RR objavim točno ime. Drugače smo super....razen vetrov, ki nočejo in nočejo ven :(
Nekaj elegantnih oblekic sem jaz nabavila v Popku....cene visoke, prodajalke super prijazne, oblekice so pa tudi kvalitetne. Toliko na hitrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 20:00:41   
pikomiko
Jst sem v 20 tednu pa nč ne čutim brcik. Sicer je to moj 1.user posted image , tko da niti ne vem kako naj bi zgledal. Nekaj že čutim, če je pa to tapravo pa ne vem.
Me je G vprašala če kaj miga pa sem rekla, da bi jaz vedla ne. Je rekla bova zdej vidle in me dala na uz. MIGA MIGA se je smejala  . Upam da jih bom kmal čutlauser posted image user posted image user posted image .

Punce kilce grejo pa sedaj tud meni počasi gor, 3 kg v 1 mesecu. Jih bomo že spravle dol, če ne bomo pa še eno temo za to odprle pa se bodrileuser posted image user posted image user posted image

Lep začetek tedna vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 20:43:21   
si.pikica
pozdravček še od mene...
ker že 4. dan počivam, sem že prav lena postala in seveda me vse boli... hrbet, vrat... še malo bom mogla potrpet, potem pa lahko počasi začnem spet opravljat vsakodnevne aktivnosti... še dobro da je danes cel dan deževalo in da mi ni blo tako hudo, če sem bla cel dan v hiši. se pa bojim, da bojo moje kile zdaj v tem tednu šle še bolj gor, ker sem cel dan doma in ne počnem drugega kot gledat tv in brat knjige, pa še non stop sem lačna, oz. kr nekaj jem mogoče zudi od dolgčasa... sicer se trudim, da so prigrizki zdravi, ma včasih ne uspe.

v glavnem, vi kar pridno pišite, da se bom zabavala z branjem user posted image

kar se pa FB tiče.... jaz nima profila in ga tudi ne mislim imet, ker mi to pač ni všeč, tako da se bom še naprej pogovarjala z vami samo preko RR. upam, da zaradi FB ne boste "zapustile" tega foruma...

lp za enkrat...user posted image

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Oktobrke 2011
15.5.2011 22:58:37   
anak
Na FB lahko tudi od danes čvekamo pod zaprto skupino Oktoberke 2011.
Si.pikica mislim, da ne bo nobena zaradi FB zapustila RR, ker se tu najde ogromno koristnih informacij.
Anonimen tema je zaprta in trenutno sem edina članica user posted image ni straha, da bi naš čvek vsi brali.
inja22 jaz sem že tudi blizu 7 kg + user posted image upam, da se bojo kilogramčki v drugi polovici malo ustavili.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Oktobrke 2011
16.5.2011 9:25:19   
pikomiko
Jutro punce.

Jest sem se pa tako prehladila, da mi bo grlo razgnalo. Kašljam, vse me peče po prsnem košu,...sam še kakšne pljučnice se manjka. Sem ostala doma. Pop imam zdravnika, upam, da bo razumna, saj je zoprna ko sam user posted image .
si.pikica Tud jest nimam profila in ga ne bom odpirala, tko da ostajam na RR. Bova pa midve skupaj jambrale in se veselile. Ampak vem da naju punce ne bodo zapustileuser posted image .

Pa, pa

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Oktobrke 2011
16.5.2011 9:58:10   
Zelenkaa
Pozdravljene user posted image

Evo jaz sem iz rednega pregleda in vesela ker je vse OK. Sam spet ni blo vidt kaj bo user posted image Naslednji pregled - morfologijo imam 20.6.

Si.pikica berem da si ti že dala skozi AC, mene to čaka jutri, pa me zanima ali moram biti tešča, sam po mojem ne, vsaj upam da ne user posted image

Lepo se imejte, kljub mrzlemu vremenu.



(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Oktobrke 2011
16.5.2011 10:18:02   
Shilou
Pozdravljene.

user posted image vsem za uspešen pregled.

Mene še  čaka in komaj čakam, da vidim kaj se dogaja.  Sama že kar čutim, da se nekej dogaja v trebuščku- men je ful smešen občutek, se vidi, da sem 1.user posted image Drugače se počutim odlično, kot da ne bi bila sploh noseča. Mi je kolegica rekla, da se mi nikjer nič ne pozna. Trebušček še je vedno isti in komaj čakam, da bo poskočil ven user posted image user posted image Dnevi hitro minevajo in takoj bo tukaj tisti dan,... jupiiiuser posted image user posted image user posted image

Punce lep dan vsem

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Oktobrke 2011
16.5.2011 10:18:30   
Shilou
Punce a greste kam na morje in kdaj?


< Sporočilo je popravil Shilou -- 16.5.2011 10:21:58 >

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Oktobrke 2011
16.5.2011 10:39:08   
ellaMarela
Dan.
Tudi za mano je pregled in brez UZ. Pregledal mi je maternični vrat, ki je zaprt in dovolj dolg (nekaj takega). Pa poslušal je srček, ki lepo bije. Mi je pa dal datum za morfologijo, ki je 13.6.

Si.pikica in pikomiko tudi jaz nimam profila na facebooku, ker pač imam svoje pomisleke, bla bla bla, tak, da smo že tri, ki se bomo družile na RR.

Kar se pa morja tiče, pa že komaj čakam, da gremo. Gremo pa na začetko julija in nato še avgusta. Gremo pa na Pag. Se pa obeta lepo poletje, ker je Zofka včeraj fajn prala (tak vsaj pravi pregovor).

Lep dan.

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...





merida



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 199

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!