|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 6:56:41   
Luca29
Pozdravljene souser posted image !

Jaz sem pa od ponedeljka doma na bolniški, ker sem v soboto letela na urgenco zaradi krvavega izcedka. Hvala bogu kaže, da je vse ok, zdaj mam sam še minimalno svetlo rjavega izcedka.Dobila sem pa utrogestan kapsule za v nožnico... a je to ok, kaj pravite?

Ponavadi se jih jemlje do 12 tedna, jaz sem jih pa začela v 18user posted image A je lahko kaj narobe?


(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 10:40:12   
jenny700
Luca29...upam da se ti uredi čimpreje...mislim pa če ti je dr. predpisal te kapsule..potem ne more biti nič narobe...

Ja drage moje, bo treba malo več pisati na forum...veliko punc (ko sem gledala na seznam) od njih ni duha ne sluha user posted image  mene pa tako firbc matra kako druge preživljajo nosečnost user posted image user posted image   počutje, šoping,...itd?? Novembrke so tako pridne kot sem gledala...user posted image  sicer pa čisto razumem, mene narava dela sili, da skoz preždim pred računalnikom in potem nimam kaj da ne bi šla pogledat še na forum...drugače bi rajše videla, da bi bila zuuuunaj na soooončku user posted image

jagodka1 in Klara-1 tale seznamček je malo za šalo kot pa za res...kot tista "fora" z nihalom...malo sem brskala po spletu, pa sem našla ta seznam...

(odgovor članu Luca29)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 11:18:04   
strumf




user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image število user posted image , pregled, NS, kraj, morfologija
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna*, 28 let , 1user posted image ,  x,  25. marec, Notranjska
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  x, x, x
superstar7, x, xuser posted image ,  x, x, x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, 18. marec, Lj
marelicadoo, 35 let, 1user posted image , 0  23. marec, Novo mesto  
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0user posted image , 24.februar, 22. marec, okolica Lj
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 11. april, 23. marec, xuser posted image user posted image
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, x, Krško
 
5. 10.
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
nanita, 22 let, 1user posted image , 9. marec, x, Velenje
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, 28. marec, Ce
Nevihta123, 34 let, 1user posted image , 17.marec, 30. marec, Sl. Konjice/CE
inja22 , 24 let, 1user posted image 0 ,  12.maj, x, Ivančna Gorica, 26.maj


 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, 30. marec, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, 28. marec, Ce

9. 10.
Weeda,  1user posted image , 0 ,  x, x, x

10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  29. marec, 28. marec, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2user posted image ,  9. april, 4. april, Kamnik
janja 506,  22 let, 0user posted image , 12. maj, 31. marec, Štajerska
pokamoka,  30, 1 user posted image ,  3. maj, 30. marec, Z SLO



11. 10.
*rebecca*,  27 let, 0user posted image ,  19. maj, 30. marec, Notranjska
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april, 4. april, Štajerska
 
12. 10.

13. 10.
ribica81, 29 let, 1user posted image , 0user posted image ,  6. junij, x, KP
carmik, x, 0user posted image , x, 5. april, x
oktober11,  x,1user posted image , 0 ,  5, maj, 5. april,  Maribor
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, 1. april, Štajerska
divja,  29 let, 2user posted image , 1 ,  29. maj, x, x, x


15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  14. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april, Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec, 29. marec, x
 
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  x, 31. marec, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 1 , 0 ,2. junij, /, Gorenjska, 2. junij
Nia* , 30 let, 1user posted image ,0 ,  10. maj, 12.april, Celje

19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, 12. april, MB, 2.junij
marjanita, 30 let, 0 ,  23. maj, 12. april Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  x, x, Lj
si.pikica, 33 let, 1user posted image , 0user posted image ,  1. junij, x, Koper

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , 13. maj, 19. april, Koroška

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 6. maj, 4. april, Ce, 20. junij
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x, x, Lj
strumf, 28let, 1user posted image ,1.junij, 9.april, Kranjska,x
 
23. 10.

24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec, x, x

25. 10.
Jana73, 38 let, 2user posted image , 1user posted image , 3.5., 3.5., Štajerska

26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image , 28. marec, x, Primorska
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x, x
nosek5, 27 let, 2user posted image , 1user posted image ,  18. marec, 15. april, LJ
Neya26, x let, 1user posted image ,   x,april, x
anak, 28 let, x ,  10. maj, 19. april, CE

 
27. 10.

jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec, x, NM
pikapolonica5, 27 let, 0user posted image ,  x, x, x
pamb,  28 let, 1user posted image , 0 ,  14. april, 18. april, okolica Maribora
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  x, 1user posted image ,  x, x, x
frnikola 982,  x, xuser posted image ,  x, x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x, x user posted image user posted image

30. 10.
sončica25, 26 let, 1 ,  17. maj, 23. april,    okolica Velenja

31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x, x
lananai , 30 let, 1user posted image ,  11. maj., x, Savinjska
Klara-1,  28 let, 1user posted image , 0 ,  1. junij, x, Gorenjska
 

user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image67
NOSEČKE user posted image user posted image : agotha, asdf81

 Z NAMI ZAČELI:
user posted image  
user posted image
user posted image


user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




seznam dopolnjen user posted image

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 11:32:31   
strumf
IZVIRNO SPOROČILO: Luca29

Pozdravljene souser posted image !

Jaz sem pa od ponedeljka doma na bolniški, ker sem v soboto letela na urgenco zaradi krvavega izcedka. Hvala bogu kaže, da je vse ok, zdaj mam sam še minimalno svetlo rjavega izcedka.Dobila sem pa utrogestan kapsule za v nožnico... a je to ok, kaj pravite?

Ponavadi se jih jemlje do 12 tedna, jaz sem jih pa začela v 18user posted image A je lahko kaj narobe?




živjo. jaz sem že od sredina marca doma zaradi krvavitve, sem imela prej dobroston tablete. potem v 15 tednu pa sem dobila utrogestan kapsule. pa mi ni nič rekla da so za v nožnico. pa sem prebrala navodila, pa je pisalo da se lahko jemlje na oba načina. ker pa mi ni G nič posebej naročila da si jih dajem v nožnico, ponavadi to posebej pudari, v lekarni pa so tudi rekla, da jih moram jemati na prazen želodec in vedno ob isti uri, jih jaz kar pojem. sedaj pa sem ob tvojem postu kar malo skeptična ratala glede jemanjauser posted image

kar pa se tiče jemanja, je tudi meni rekla, da do 15t dajejo dobroston, kasneje pa dobroston več ne pride v poštev, pa dajejo utrogestan. tak da nič bat. sej prej nisi imela izcedka kajne?


kar se tiče opreme ne bomo nabavljali nič novega (imamo vse per perego 3 swich, smo zelo zadovolni), imamo 13 mesecev starega fantka, pa že takrat smo vse kupili v zeleni barvi, tako da opremo imamo vso. kar pa se tiče oblek, če bo fantek itak ni problem, če bo pa punčka, bo nekaj začetnih mesecev malo fantovska, kasneje bomo pa nabavili kiklice user posted image . čeprav imam občutek da bo spet fantek. spola pa še ne vemo, ker nam je vedno do sedaj pokazal samo hrbet user posted image .


lp

(odgovor članu Luca29)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 12:05:55   
jenny700
Punce...mene pa že dooolgo zanima, če je že katera kupovala na newbabyland.com ? ali v Italiji...Trst, Udine??? In kje??user posted image

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 13:10:35   
Jana73
No, nekaj sem vas pa priklicala, da sem posodobila seznam . Dajte še ve, ki nimate časa pisat, se vsaj javit, da nas še berete.

Počasi bom nuhalno izbrisala. Sedaj počasi pride v poštev morfologija.

Bilo bi fino, če bi se bolj opredelile, glede kraja iz katerega smo, ker bi se lahko dogovorile za kakšen "sestanek" Potem pa itak pride skupno vozičkanje...

Lepo nosite!

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 13:22:49   
Luca29
živjo. jaz sem že od sredina marca doma zaradi krvavitve, sem imela prej dobroston tablete. potem v 15 tednu pa sem dobila utrogestan kapsule. pa mi ni nič rekla da so za v nožnico. pa sem prebrala navodila, pa je pisalo da se lahko jemlje na oba načina. ker pa mi ni G nič posebej naročila da si jih dajem v nožnico, ponavadi to posebej pudari, v lekarni pa so tudi rekla, da jih moram jemati na prazen želodec in vedno ob isti uri, jih jaz kar pojem. sedaj pa sem ob tvojem postu kar malo skeptična ratala glede jemanjauser posted image

kar pa se tiče jemanja, je tudi meni rekla, da do 15t dajejo dobroston, kasneje pa dobroston več ne pride v poštev, pa dajejo utrogestan. tak da nič bat. sej prej nisi imela izcedka kajne?


Baje je oboje ok, men je rekla naj si dajem v nožnico zato tko delam...sej zdaj ni ne duha ne sluha o izcedku in upam da se nikoli več ne prikaže, ker me je skor kapuser posted image
to se mi je zgodilo prvič in sem mislila, da sem iz hujšega že ven, pa mi je na urgenci rekla zdravnica: ja ni lahko bit noseč, skoz eni problemi...
lepo bodite!

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 13:45:20   
inja22
pozdravljene :)js mam pa jutr pregled in jutr dopolnim 19 teden :)komaj cakam,upam d bo vse ok kr sem zadnje casae malo pod stresom pa se zdj ne cutim gibov oz ne da bi vedla :)to je moja prva nosecnost pa se postelco mam spredi kar nj bi pomenl d jih bom se kasnej,tko sm prebrala na netu...ne vem pa ce drzi..a katera to ve??js sploh se nimm neki ful trebuha..kaj pa ve?mogle bi si jih fotkat pa gor dt heheeh ;)aja men se je koza tud polepsala..vsi mi pravjo d bom mela puncko,js pa mislm d bo fnt..sm mi boma kr do konca pocakal d bomo zvedl hehe nc prejt,ker moj noce vedt ;)punce upam d se vama vse lepo uredi,d nasi otrocicki lepo rastejo ;)lep pozdrav pa se javim jutr,upam d bo vse ok :)me je vsakic strah pregleda ehhe ;)papauser posted image

(odgovor članu Luca29)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 13:49:39   
Shilou
Pozdravljene.

Trenutno sem noseča 19. tednov in že  čutim rahlo žgečkanje pod popkom oz. včeraj zvečer okoli popka- je kar hecen občutek. Drugi teden imam pregled in komaj čakam, da vidim pikico. Na zadnjem pregledu mi ni znal povedati spola, ker pikica drži skupaj nogice- enako je bilo tudi na nuhalni.

Midva z mojim še nisva nič kupila, čeprav je 1.nosečnost. Odločila sva se da bova šla v nakup nekje avgusta. Bova pa kupila vse novo. Skratka polno dela naju še čaka, saj nameravama urediti user posted image svojo sobico.

Moje počutje je OK, razen od včeraj zvečer čutim občasne bolečine v trebuhu- pripisujem raztezovanju. Vsak večer poslušam srček z AS-super zadeva. Zadnja dva dni pikica pošteno nagaja, saj nonstop plava iz enga konca na drugi konec trebuha in jo iščem z AS.

Do sedaj sem s zredila za pol kg, sicer pa imam od prej že viška kguser posted image Jem normalno. Na začetku mi je zelo pasalo sladko, sedaj se je umirilo. Edino meso mi ne diši preveč. Zaenkrat so še mi vse stare hlače prav in še bodo en čas. Trebušček,... je skoraj enak kot pred user posted image .

Materinsko šolo imam šele v sredini sept. PDP 05.10, na nuhalni je rekel da 02.10. Me prav zanima kaj mi bo rekel drugi teden.

Prihajam s Ptuja.


Punca berem vas vsaki dan, bom se potrudila,da se javim pogosteje.


Lepo bodite in božajte ter čuvajte svoje pikice.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Luca29)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 13:53:07   
lananai
Evo, mi s pregleda. UZ mi ni delala, sva pa poslušali srčka, ki dela lepo in izmerila mi je velikost maternice, ki zgleda tudi ustreza. Je rekla, da je vse OK. Naslednji pregled je morfologija, 15.06.

Se mi že 2 dni občasno zdi, da mogoče nekaj čutim v trebuhu... Kaj pa vem, mi je še nekoliko zgodaj, 15t2d. Pričakujem pa, da bo prej kot v 1. nosečnosti. Dva razloga - baje je v drugi nosečnosti ponavadi prej in še dosti bolj suha sem kot prvič. Prvič sem gibe čutila v 19. tednu.

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 14:28:49   
carmik
Pozdravljene user posted image ,

Kako ste? Se vam trebuščki že poznajo? Men se zdi d sm k en balonček...do 16.tedna ni blo nč vidt, zdj je pa na hitr zrastu...Zredila se pa na srečo nism še nič, kar mi je tut ginekologinja rekla da je najbolj da se še neki časa ne zredim več kot kkšn kilogramček..ker sm mela prej kakšno kilco preveč...

Evo da sporočim še manjkajoče podatke za seznam : morfologijo imam 30.5., stara sem 20 let in prihajam iz LJ

Je še katera tko neučakana...jst kumi čakam da bo oktober tukaj ... user posted image

gibov še ne čutm, čeprav se mi včasih zdi da občutim neke mehurčke..ampak samo na hitr

Velik sreče v nosečnosti in pridno božajte svoje trebuščke...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 14:46:03   
primana
Hejla nosečkeuser posted image

Redno vas berem, in oglašam se, de me ne izbrišete user posted image . Sama se počutim super, trebuh mam že kr trd in tut v službi ne morem več skrivat, me tudi tisti, ki jim nisem povedala že opazijo.
Glede naslednjega pregleda: 31.5.2011 morfologija

Mehurčki in manjše brcke pa so že user posted image vsaj po moje user posted image

Luca29 res upam, da bo vse uredu in počivaj!

inja22 sama nikoli nisem imela strahu pred pregledom, ker sem si že na začetku dala v glavo da bo vse uredu in da moram samo optimistično gledat na nosečnost. Tako da, vse bo vredu. Sekirat se moramo začet šele, ko je dejansko kaj narobe, pa še takrat misliti pozitivno. Vem pa da je od vsakega človeka odvisno kako reagira na stvari, vem pa da ne morem soliti pameti user posted image .

Ena višje je rekla, da bo dvospolnik po tistemu članku user posted image najn bo tudi verjetno user posted image HEC.

Sem pa v 18 tednu in 3 dni... kako gre hitro, kmalu bo oktober user posted image .
Se še oglasim

Lep danuser posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 17:12:03   
oktober11
Luca, tudi jaz držim pesti da bo vse ok user posted image

jaz že kar zavzeto čutim neke metuljčke, in upam da so to res user posted image gibi. kak je težko ko si prvič noseč, in ti ni nič jasno user posted image te pa pridejo trenutki ko kar naenkrat začnem razmišljati kaj pa če gre kaj narobe, kaj pa če eno, kaj pa če drugo,.... sam negativizem, čeprav bi mogla pozitivno misliti da je z mojim user posted image vse super. in ravno takrat čakam da kaj začutim v trebuščku, metuljčkov pa od nikoder user posted image eh, to je tista nefajna plat nosečnosti. jaz bi sedaj tudi vsak dan bla pri ginekologinji, samo da bi slišala kak srček bije user posted image

drugače pa so zaenkrat kupljeni trije bodiji z dolgimi rokavi, to pa je tudi vse. dragi pravi da še mava čas user posted image ampak bo nosečnost hitro mimo, glede na to da bom jutri dočakala 18. teden. za voziček pa je že skoraj odločeno da bo od lux4kids (viper lux). večkrat se sprehodim mimo trgovine, in mi je vedno bolj všeč. pa tudi več žensk sem s tem vozičkom v mb srečala.

za morfologijo sem napisala da jo imam 2.6. in komaj že čakam user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa se mi ideja o "sestanku" in kasnejšem skupnem vozičkanju kar dopade, glede na to da se moje kolegice še ne mislijo odločiti za otroka v bližnji prihodnosti, tak da bom več ali manj sama vozičkala user posted image tak da bi bilo fajn če bi kdaj mela kako družbo kje v mariborskem parku user posted image

souser posted image , lep popoldan vam želim ter da vas user posted image čimprej in čimbolj brcati začnejo user posted image

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 18:10:36   
jenny700
juuhuu kako lepo da se nam počasi oglašate nosečke ;)
tudi jaz danes začutila "mehurčke"...wooow res lep filing...upam, da bo čimprej še kaj več, da še moj dragi občuti brcike pa premikanje :)
oktober11..tudi pri meni je tako, da bom bolj sama vozičkala oz. če bom imela družbo jo bom šele januarja, februarja :S..ssem pa drugače iz Bleda...pa upam, da se dobimo na kakšnemu kofetku ;)

lp

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 19:14:07   
anna_
Hej hej, pa smo se zbudile še me zaspanke user posted image Jst se že dolgo nism nč oglasila, sem vas pa redno brala, zvečer prej k sem padla u pojstlo user posted image No za mano je že nuhalna, vse ok, pa tudi morfologija, vse ok :) za spol nisva prašala, bova počakala do oktobra, čeprov me pa firbc matra ja user posted image ampak bo že, važno da bo zdrav/a. Drugač pa že ful fino čutm pikico, zdj sem v 19.tednu, čutim jo pa od konca 17.tedna, sm mislna da je to kej druzga ker mi je blo dost zgodi, ampak zdj vem da je to to, ker je že precej očitno user posted image Mam pa pojstlco zadi, k je ena rekla da jo ma spredi in še ne čut, sm js tud brala da baje to vpliva ja. Drugač pa tud mene kdaj tko špika v trebuhu, včasih me kkšn krč zagrab in sm skoz na magneziju, upam da bo bolš.

Sicer pa nisva še še nč kupovala, tud če je 1.nosečnost, bi raje še mal počakala.. verjetn bo to pršlo na vrsto tam avgusta, kkšna malenkost pa že prej, kej si bova pa sposodila. Aja naslednji pregled mam 9.6, če bo kera kej urejala seznam ;) Aja punce kakšno mate pa kej kri? Jst bolj tko user posted image Kaj ve kej jeste? Meni tko nč kej ne paše meso, se bom mogla mal potrudit da bo železa več user posted image
Fino bodte, božajte svoje trebuščke in pazte nanje ;) LP

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 19:22:04   
anak
pozdravljene souser posted image . Mi smo včeraj imeli pregled in je vse BPuser posted image Naslednji pregled je morfologija, ki jo imamo 10.6. Za na seznamček sem pozabila napisat, da bo to naš prvi user posted image (zeloooooo pričakovan) in drugauser posted image . Počutje je drugače super (treba potrkat). Danes zaključujemo 16t in 2 dni že čutim nekaj...hmmm...sploh ne znam opisatuser posted image Niso "vetrovi"....mogoče je pa to naš piščanček, čeprav se mi zdi za prvič zelo hitro. Čez kak teden bomo zagotovo vedeli ali so to brcikeuser posted image
Po NS sem zavlila v najbližji HM in kupila prvi body (nevtralne barve). Voziček sva tudi naročila, ker imajo 20.5. v Baby centru neko akcijo (na vso otroško opremo). Drugi nakupi bodo pa počakali do avgusta.
Moj trebušček je pa že pravi balon user posted image ....upam, da se bo rast malo upočasnila....ker če bo šlo tako do konca...ojej user posted image Pa kilograme tudi veselo nabiramuser posted image

A je katera za to, da naredimo na FB zaprto skupino oktoberke 2011 ???


user posted image za Jano73, ki kljub današnjemu noremu tempu najde čas in uredi seznamček.

< Sporočilo je popravil anak -- 11.5.2011 19:28:35 >

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 20:23:28   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: primana
inja22 sama nikoli nisem imela strahu pred pregledom, ker sem si že na začetku dala v glavo da bo vse uredu in da moram samo optimistično gledat na nosečnost. Tako da, vse bo vredu. Sekirat se moramo začet šele, ko je dejansko kaj narobe, pa še takrat misliti pozitivno. Vem pa da je od vsakega človeka odvisno kako reagira na stvari, vem pa da ne morem soliti pameti user posted image .


Veš na kaj sem se spomnila, ko sem to prebrala? Danes sem v ordinaciji na vratih WCja prebrala eno lepo misel oz. tibetanski pregovor.

Če je situacija rešljiva, je zaskrbljenost brez pomena.
Če situacija ni rešljiva, vam tudi zaskrbljenost ne bo pomagala.


In to je res.

Za kri sem danes vprašala. Nisem lih najbolj zadovoljna z rezultatom, hemoglobina le 120. user posted image Čeprav je G rekla, da je OK. Sem pa po prejšnjem pregledu začela jemat Elevit, tako da je z železom najbrž že boljše. Ko bom pa nehala, bo pa kar kriza, bo treba pazit... Tokse pa na žalost še vedno nisem prebolela.

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 21:02:16   
Anonimen
čau punce,

ooo, ste pridne s pisanjem. Tud jst se bom mal pobolšala. user posted image  user posted image  user posted image  
Že enih pet dni čutim metuljčke v trebuhu in ker že tolk časa traja sem prepričana da je to najina mrvica. Glede oblekic: jaz vsake tolko kupim kak bpdy al pa hlačke, pajacek, če kje vidim kaj lepega in z ugodno ceno. Danes sem v Kiku dobila 3 majčke za 3€, tolk so cart. Večji nakupi, ki jih k sreči ne bo veliko, bodo pa še počakali. Mamo še čas, ane?

lananai, bom še tebe vprašala. Če mam jaz v materinski pod tokso napisan tole (poz. +) a to pomen da sem jo PREBOLELA? Sem prav malo zmedena. Hvala za odgovor.

tkole piše v mat. knjižici na strani 2:
1. toksopl. - (datum izvida) - IgG poz. (+) 25 IU/ (neki kar ne znam prebrat)user posted image   

lep večer punce

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 21:06:36   
Sa.Ka
Čer čer. user posted image

Jaz pa postajam počasi utrujena.user posted image Magnezijeve šumenke že pridno pijem, pa ta naš user posted image v trebuhu brca že tako silovito, da se čuti že prave brce. Čutiš nogico, rokico, ko se malo izboči ven.user posted image user posted image user posted image Res lepi občutki. Edino prvorojenka tega še ni zatipala, ker se ji vedno mudi sem in tja user posted image

Drugače je pa en sam dolgčas, malo se moram pripravit na renovacijo stanovanja, nove omare in tko. Moramo obrnit trenutno situacijo, da bomo imeli bolj prostorno in maksimalno izkoriščen prostor.user posted image
Nakupi in vse kar spada...samo kozmetika in komletek za otroka, ko gre domov iz porodnišnice. Vse ostalo imam na kubik.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Oktobrke 2011
11.5.2011 21:15:43   
sensiTive
Še jaz se oglašam. Vas tudi redno berem, ampak dostikrat ne znese kaj napisat. Je pa luštno, da se več načveka, danes ste bile prav pridne user posted image
Uau, nekatere ste imele že morfologijo. Jaz imam naslednji teden pregled, ampak nisem sigurna, če je že morfologija, ker ni G nič posebej rekla.
Aha, za seznamček: starost 25 let, 1 user posted image , sem pa iz okolice Ljubljane.
Joj, metuljčki in mehurčki, jaz brcik ne čutim tako, ampak kot da bi se me kdo dotikal od znotraj. Sem rabila par dni, da sem pogruntala, da je to touser posted image
Lepo božajte bušije.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Oktobrke 2011
12.5.2011 8:49:00   
frutolino
Čao časo vsem!
Bom probala tole pisanje vnesti v mojo jutranjo rutino! Najprej peljem svojo princesko v šolo, pridem domov si skuham kavico, grem na net da pogledam današnje novice, prečekiram facebook in preberem Oktoberke 2011!user posted image  Ni mi hudgauser posted image !
Vidim, da ste vse pridne in lepo božate svoje trebuščke! Jaz sem včeraj kupila dva nova pajacka! Sicer ni nobene potrebe ker imam cot na tone ampak vseeno za mojo dušo! Pa tudi sebe sem malo pocrkljala z novimi cotkami, ki bodo ustrezale trebuščku in dolgi poletni vročini! I fell good! Mene nakupovanje ful pomirjauser posted image ! Sicer je to mal drag hobi ampak kdaj pa kdaj si pa lohk prvoščmouser posted image !
V ponedeljek 16.5. imam morfologijo! Komaj čakam, da vidim našo žabo kak uživa v tropskih krajih user posted image ! Hrane in pijače je dost, voda je bliz, vroče je pa tut user posted image ! No šalo na stran!

No bodite pridne in upam, da moja jutranja rutina ostaja!

pa pa

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Oktobrke 2011
12.5.2011 11:38:47   
Janja506
Pozdravljene!

Ravnokar prišla iz pregleda pri ginekologinji. Danes so mi sestre najprej naredile vse meritve, poslušali smo utrip, vse je ok. Potem sem dala še kri in urin, sicer so prejšnji izvidi krvi vredu vendar vseeno spremljamo situacijo. Glede hemoglobina se sploh ne bom čudila, če bo pod mejo, sem bila že pred nosečnostjo na spodnji meji vseh vrednosti (tako da se nagibam k slabokrvnim skupinam). Sladkorne tudi nimam, toksoplazmozo sem že prebolela, tako da naši hišni muci niso v nevarnosti za selitev. :)
Po vseh teh meritvah pa so k ginekologinji v ambulanto pripreljali še UZ in smo videli našega otročička, težak je 209g, velikosti ta UZ ne zna preračunat, noseča sem 19t3dni in ponovno smo preverili spol .... nismo še ziher, ampak zdaj se je že 2x pokazal kot fantek, tako da možno da bo res, čist prepričani bomo pa šele oktobra.

Podatki za seznam:
Janja506, starost 23let, morfologija 7.6., PDP 10.10., štajerska
Prosim, če se me da zbrisat iz PDPja 4.10., ker so mi ga na nuhalni prestavli na 10.10, pa da ne bom 2krat na seznamu. 

Lep dan vsem!

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Oktobrke 2011
12.5.2011 17:46:16   
Klara-1
Lep, sončen pozdrav iz Gorenjske.

Danes pa je soparno zunaj. Se kar notri zadržujem. Pojedla pol kile lubenice in se nalivam z vodo, ker sumim na vnetje mehurja pa čeprav test par dni nazaj ni pokazal nič. Ma grem v ponedeljek nazaj, da še enkrat preveri. Raje grem v brezveze v ZD kot pa da kaj vpliva na mojo pikico.
Hormoni prav fino vplivajo name. Sem brskala med najinimi poročnimi čestitkami, da bi dobila kakšno idejo za prijateljico... pa sem jokala zraven ko dež. Me je mož prav čudno gledal, če sem ok ali se mi že malo meša. user posted image

Luca 29, držim pesti, da bo vse ok.

Pravkar čakam nekoga, da pride opravit meritve za otroško sobico. Morava res komplet renovacijo naredit, od tal do stropa, sten, menjave okna in radiatorjev... Bi rada da je to do konec avgusta narejeno (vmes so dopusti in vemo kako je to), da potem v miru pripravim še cunjice in ostalo potrebno.

Pazite nase in na svoje trebuščke.

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Oktobrke 2011
12.5.2011 19:03:57   
pikomiko
Heeeej!

Včeraj bla na pregledu (rutinskem) mu jaz pravim. Tehtanje, pritisk, urin,... potem pa še na hitro pogledamo, če migamo in utripamo. Ostalo mi pa nč ne reče.user posted image   1.6. imam MORFOLOGIJO (seznamček)-hvala Jana, pravi, da bomo takrat vse premerli.user posted image

Tokrat mi je dala še za poslušat user posted image utrip srčka viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Glede toksoplazme vam ne znam pomagat, ker ne znam brat za mojo G. Me je pa poslala na polikliniko na pregled za sladkor user posted image .   A nobeni ni treba železa jest? Jest ga moram.

Midva sva kupila voziček in posteljico, ostalo po večini imava oz. še dobiva.user posted image





(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Oktobrke 2011
13.5.2011 8:43:09   
frutolino
Čao, čao vsem skupaj!

Tamaleckeno peljala v šolo, prečekirala najnovejše novice in FB, zdej pa še mal komentiram na Oktobrke 2011 user posted image !
Včeraj sem imela en lep popoldne s svojo sestro in njeno familijo! Blo je lepo ampak domov sem prišla čist hin! Blo je nekam soparno!
No zdele grem mal pospravit, pol bom šla pa verjetno mal likat (imam ogromni kup) ampak vse skup langzamuser posted image ! Danes zjutraj sem gledala našo 6,5 letnico in ugotovila, da raste ko konoplja, vse hlače ima nad gležnji, zgleda, da bo treba spet v šoping!
No zdej pa grem v akcijo, da čimprej končam!

pa pa pa uživajte!

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




kupovanje vozička
chebeltza

Bi kupili nov voziček priznane znamke, pod drugim imenom ter po ugodnejši ceni (npr. pliko p3. namesto od peg perego, od mamas and papas ali sleepy feet?

da (37%)

ne (10%)

ne vem (7%)

odvisno od cene (13%)

odvisno od modela ter opreme (25%)

ne potrebujemo več vozička (8%)


Število vseh glasov: 470

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!