|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.4.2011 18:20:00   
zoja10
štartam, v kiku bom ob 6.40. če katera pride. danes imajo 25 procentu znižanje na vseeee!!
woho

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 7:55:23   
petrazg
Dobro jutro bejbe... Fajn je bilo včeraj... Super ste in lepo je bilo večino videt po dooolgeeem času...

Bedimo že od 6 zjutraj, čakamo dinozavra ali nekaj podobnega , da se nam zvali user posted image A. nosi kozarec sem in tja in opazi minimalne spremembeuser posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 8:23:07   
nikolet
jutro

otroci v vrtcu... je N. dones tud ustala ob 6huser posted image in se pol drla da je še tavelikega zbudilauser posted image user posted image

no pol ga je pa nadrla k je ni obogal, k je hotla it hitr v vrtec... je čist naumna na vrtec, je ful rada tm.... no tak da smo bili že ob pol osmih v vrtcu....


zdej sem si pa kavo skuhala, pa zajterk naredila... zdej pa mal po netu brskam pol pa kosilo delatuser posted image


aja pa dež padauser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 9:01:30   
betty.ford
jutrček!

prav lepo vas je bilo videt včeraj. mi je bilo udobno v vaši družbi!
čudovite ste! polne pozitivne energije!

zdaj pa - i'm ready to do some work.

izkoristite tale deževni petek!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 9:06:45   
majana79
Jutro!

Včeri je bilo res super, našim moškim se je po moje kolcalo do nezavesti. user posted image

Bedno vreme, sva misla it do tržnice pa ne bo nič od tega...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 9:24:52   
Leela
živjo,

Se vam tudi jaz zahvaljujem za družbo včeraj user posted image  A čevapi so bili dobri? sem pozabila vprašat.

Danes sem doma. Ker sem pojedla kilo želetk in en traktor je šel čez mene.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 10:53:04   
maja1488
Babovičje!

Fino je blo včeraj. Betka, ti reva spet nisi do besede prišla user posted image

Petrazg, ja kaj se pritožuješ. Razvajence imaš.
Mi gremo popoldan v šoping za torto. Točno mi je M zrecitirala zjutrej kaj more imet gor. Sicer je najprej rekla, da morm met winxice user posted image . Grem po dekleti ob 14 in potem spet pičada na obalo. Sem že mal sita tele cesta. Bo že.

Aja...prej sm prvič v življenju futrala kure. Do tam kjer jajca nosijo nism prišla, ker mi je sape zmanjkalo. Na kok časa je treba to sranje kidat? Da vem kdaj morem bit ultra dobra do mojega, da bo šu on to delat user posted image

Grem, danes bo še pestro. Komi čakam, da ponovimo včerajšnji večer, čeprav sem zjutri dobila prepoved, da kdaj še kam grem. Sta se ko opici obesle name in začeli tulit da je tati strog user posted image  a bejž no.

U še to...včeri ko sm se peljala domov je bil in the middle of nowhere postavljen semafor in je rdeča luč tok časa gorela, da so mi šle vse mogoče scene iz csi po glavi. Ko se je rumena prižgala sem pomojem na 150 prišla v dveh sekundah. Se je kr pokadilo za mano. Burrrrrrrr

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 16:59:39   
majana79
zojislava, naslednje leto za moj rd pričakujem tut tako zapestnico kot jo je maja dobila user posted image

aja, pa poiskala sem pocoyo... naš otrok se ni še nikoli tako režal, kot se ob tej risanki... beats me why user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 19:45:06   
Dudica1
Me veseli da ste se imele fino fajn user posted image user posted image
Jaz sem v četrtek oddajala T. na počitnice zato mi ni zneslo,tako da smo zdej sami in mal na off ker je tak miiiir v hiši user posted image M. je sam kot da ga sploh ni in mi glih prav pride ker neki kašljam in sm že skor brez glasu...

Jutri pa delam torto za našega dveletnika user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:03:17   
betty.ford
danes je pa grozno nizek pritisk. meni se spi že od dopoldneva! sem komaj privozila domov in HB za mojega, ki je popazil na mulčka ta čas, ko sem spala.

Betka, ti reva spet nisi do besede prišla


user posted image  sem res parkrat z odprtimi usti ostala. (zato pa tu na forumu več pišemuser posted image )
ampak je bilo res prijetno v vaši družbi! sproščujoče!

ampak tole z RD pa mi nekaj ni bilo jasno... če sem karkoli zamudila, maja, vse najboljše!user posted image
pa mali Lananai tudi želim prekrasen zaključek 2. leta! user posted image
Leela, upam, da si bolje! meni je AB pomagal. user posted image

zoja, zdaj me je majanin post prepričal in sem Pokca predvajala še našemu zmajčku - salve smeha!user posted image
se spomnim te risanke, ko so nekaj let nazaj vrteli na SLO 1 - čudovita!
evo, pa se je začelo Pocoyo obnorenje.

in jaz: happy, ker imam pred sabo 3 proste dneve! žal polne dežja, ampak samo da so prosti!
lahko noč vam želim in prijetne sanje!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:05:55   
betty.ford
A čevapi so bili dobri? sem pozabila vprašat.


jaz sem vse pojedla! ko bomo naslednjič v PO, bomo tam.user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:09:28   
maja1488
Se bom naslednjič držala jst nazaj z zaprtimi usti user posted image

Betka, jutri bo ta torta, ne danes. Zapestnica je pa zakon. Jo morem mojmu pokazat. Pomojem se bova tepla kateri jo bo nosu.
Umrta sem. No pri nas je blo vsaj mal sonca. Pa na obali tut. Je blo očitno to v zameno za enourno Z-jino dretje v avtu.

Bom jst tut guglala za pocojo. Sam da bom mal miru v hiši.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:10:11   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

A čevapi so bili dobri? sem pozabila vprašat.


jaz sem vse pojedla! ko bomo naslednjič v PO, bomo tam.user posted image


ja, mi tut, definitivno!

samo res, betka ni prišla do besede pa bogi ostali gostje, se je poznalo da smo same 'glasne' za mizo user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:24:38   
maja1488
Ja, uni za nami so se kmal pobrali. Bogi deci. Ni čudno da je tako zlivalo danes povsod user posted image

In majana je OH jedla. LooooOOooooL

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:33:54   
majana79
ja, danes sem pa stelle, ker mi jih je nekdo dal... packa

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.4.2011 21:35:20   
maja1488
Uuu jst imam tudi stelle še za pojest.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 13:10:51   
Leela
maja vse najboljše za RD user posted image

stelle???

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 15:04:09   
majana79
pan di stelle user posted image najboljši biškoti ever

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 15:19:44   
Dudica1
Maja happy birthday user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz pečem tortico za M. in sadit si grem rožice upam da mi uspe user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 17:27:47   
Anonimen
Majči vse naj naj!!!

Smo pekli burek in se mastili z njim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 17:35:50   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pan di stelle user posted image najboljši biškoti ever


a to mulino bianco? nisem še jedla

a nista bila Katka in Vili lepa.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 18:28:42   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pan di stelle user posted image najboljši biškoti ever


a to mulino bianco? nisem še jedla

a nista bila Katka in Vili lepa.


zivjo punce. vecerja je bla su.pe.r! super ste ble!!! jst pridem spet v slo junija...tko da lahk spet organiziramo AFZ dinner user posted image

majana - a kva nisi povedala da so ti vsec mulino, bi ti kaj prinesla! ok, zdaj vem za naslednjic.
leela - a si boljse?
jp, men sta bla vsec, zal nisem vidla vse, ker sem glih tedaj bla na ac.
maja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kokokkokokoo koooooodeeeeee (beri=vse najboljse)

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 18:41:02   
Leela
oj ivana, hvala sem boljše. me moji deci pri miru pustijo, so šli k tašči. Vi ste boljše?

maja jaz bi naročila 10 jajc. Za dostavo se še zmenive ok.Moj L. tudi gleda winxice, čeprav ne vem zakaj, ker barbike recimo so mu butaste.
F. in L. sta v četrtek šele ob 11h zaspala, F. se je slekel v posteljci do golega in zaspal. L. mi je zjutraj povedal, da je bil ati zloben.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 18:49:32   
zoja10
he he, zgleda da je blo pri vseh bol tako tako z mulci, no važno da smo se imele fajn, in fino jedle user posted image ...

jungle manija... imam 130,30,117,11,18,121,38,15,111,17... če katera rabi sicer romajo v smeti...

danes gremo na kres, taja je spala 1 uro in mislim da bo doma... če ne bo nehalo zlivat seveda.
med drugim tudi driska, 5x po malo.. mogoče pa ni to taprava driskauser posted image . vsaj upam ker imam že vse nakupljeno za ponedeljkovo zabavo. če ne bom pa sama vse pojedla..user posted image
sem kupla radrel rdeča pomaranča, čakam da gre gospa spat user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.4.2011 18:59:20   
ivanamdb
leela - super da so te na miru pustili! ja ja, mi smo fajn, oz. D je fajn, moj pa ga se neki s@@je da mu je se slabo. tasca je rekla da je D bila super, pridna, malo na spidu ampak vse fajn, ampak da je moj bil za pop$£%$£/$%, slabsi kot kaka stara baba ki lezi na kavcu in non stop jamra. user posted image
moj in tast sta sla v staro bajto neki pogledat (ker so zdaj zaceli tud to renovirat), ze ne vem kolk ur jih ni... D zaspala, g.tasca zuni kadi....ah mir...(edino kaj sem lacna user posted image tuki zal ne morem ropat po hladilniku)

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?