|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 20:30:39   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Šivilja user posted image Pa dej nehi že no ker te bo res pobralo... Pač glej Notting hill, kaj češ drugegauser posted image

Aja, zdravouser posted image

Ej, zdej se pa res lahko kej dobimo ko boste kaj šli v GGuser posted image Mislim da bi blo to prav fino...



Veš te stvari me raztresejo - me sprostijo in mi ni težko tega delat. Mal me mori konstantna skrb za otroke, tako da bomo mal varuške vklopli, pa ta k.... služba. Sam kaj, ko je ne morem pustit.


Nujno se mormo dobit. Bomo kakšen vikend v maju ziher gor. Drugače smo vsako leto za prvi maj, samo letos gremo pa na Dunaj. Potem smo pa gor zadnji teden v juniju in prva dva tedna v juliju.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 20:31:50   
šivilja
Mogoče še mal Majano zraven povabim, da se okrepijo na svežem zraku. Men se zdi, da nas to gro drži še celo zimo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 20:34:05   
FLASK_A
Perfektno- ko boš želela še več norega kričanja, kar pokliči, takoj pridemo. user posted image Hm. Mogoče nam pa celo rata kakšen pir v miru spit če se bodo lepo zaigrali tamali... Skratka, le sporoči.

In tu ti dam prav- občasne varuške so zakon. Izkoristi jih malo, da se spočiješ...

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 21:42:05   
koala.cek
jest sem tudi šele notri prišla. možiček pa še travo zaliva. je kar enega dela okoli hiše in ko gredo otroci spat, je šele za dihat. smo celo popoldan preživeli na igrišču, na kolesih, trampolinu,...ni lepšega.

jutri gresta pa na vikend počitnice. sem mislila kako bova midva športala po hribih in dolinah...japajade...heksenšus se fasala...hodim ko kura. pa tako bi rada jutri vse pomila in posesala.

šivilja - dobra si. se klanjam. na GG pa le pejte. lahko pa za kakšen vikend pridete še k nam gorski zrak okušat.

in ne morem verjet, da je dejansko konec zime. čez 14 dni nas čaka 10dnevni dopust na morju, postavljanje prikolice in še več morskega zraka.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 22:03:21   
Anonimen
ČER!

Nisem imela časa vsega nazaj it brat nazaj, zato samo tole:
Šivilja... BRŽ na bolniško, če ti jo ponujajo... Ne boš v službi nič pametnega zamudila user posted image   P.S. Kako izgleda avtotrening? Mi ne uspeva user posted image ....

A bi kera prišla naslednji petek na Tupperware? Jst bi imela predstavitev, ampak zgolj samo zato, ker ga nisem vidla že 10 let in me zanima kaj imajo... RESNIČNO mi gre samo za videt izdelke, ne za darila user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 8:39:05   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

ČER!

Nisem imela časa vsega nazaj it brat nazaj, zato samo tole:
Šivilja... BRŽ na bolniško, če ti jo ponujajo... Ne boš v službi nič pametnega zamudila user posted image   P.S. Kako izgleda avtotrening? Mi ne uspeva user posted image ....

A bi kera prišla naslednji petek na Tupperware? Jst bi imela predstavitev, ampak zgolj samo zato, ker ga nisem vidla že 10 let in me zanima kaj imajo... RESNIČNO mi gre samo za videt izdelke, ne za darila user posted image



Jst bi pa neki mela od tupperware, če ti lako kr naročim :) Uno za nogico merit, kokr majo tudi po trgovinah s čevlji. Imamo težave zatipat prstek :S


Drugače pa jutro. Otroci so v vrtcu. Zakaj gre vse tako tekoče in gladko ko smo same? Ko smo vsi 4 se skoz neki preganjamo, vedno zamudimo, tut če vstanemo pol ure prej kot smo danes...

Sem pa zjutrej naštimala pesmice, ker sta še vedno spali (to je pr nas tkooooooooo redko) in sta bli v sekundi obe v luftu in plesali sredi sobe user posted image  Mogoče bosta zdej vsako jutro dlje spali, da bosta muziko dobili. Sanja svinja...al kako že gre...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 8:50:32   
Anonimen
Maja bom si zapisala in jo povprašala ko bo tukaj user posted image

Dobro jutro...
Sem zjutraj ko sem tamali dala za jest (ob pol šestih) mogla vzet lekadol +C ker sem bla čist povožena user posted image Nevem kaj me spet daje user posted image Noč pa tako tako... ko Žiga pri nama spi, mam občutek, da celo noč samo njega prekladam user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 9:05:44   
Leela
Cela odisejada, da v službo pridem. Imam že pol šihta za sabo se mi zdi.

šivilja to je pa redko, da dobiš dopust zaradi burn out. Že dolgo nazaj smo imeli enega direktorja, ki je bil zaradi tega na bolniški in je moral golf špilat. Saj potem je kmalu šel, ker je bil postavljen na položaj zaradi enih uslug. pa še na vrtu bi lahko delala, ker te to sprošča. 2 tedna za regeneracijo-super.

Živa bom še jaz pogledala, če je kaj takega da ti naročim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 9:26:35   
majana79
Jutro!

Mi mamo pa spet AB, tokrat amoksiklav. Upam da pomaga. Je pa dr. G. predlagala cepljenje.



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 10:10:57   
ledenka
majana user posted image user posted image user posted image  za J! upam, da mu bo cepljenje pomagalo...

sicer pa HBDJP.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 10:26:07   
majana79
ledenka, ja, pa da dobimo predlog ORL, če ne je to ful drago user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 10:26:55   
PapuaNG
jutro,

spali še kar. Se ne bom pritoževala, ker je znalo bit že dosti slabše. Je pa spal zjutraj skoraj do sedmih, pa še takrat sem ga zbudila. Je bil najprej tako prijeten, potem pa joj. In sem ga mela dost pa rekla, da zdej pa jst grem in sem si začela čevlje obuvat, pa je takoj videl kok je ura-je bil takoj na polno kooperativen user posted image Ma so smešni ti mulčki. Smo meli pa včeraj roditeljski sestanek v vrtcu, bo naš samo še z dvema ostal v tej skupini, ostali grejo pa naprej, dobijo pa 9 novih malčkov. Sem kar malo žalostna, ker se je na nekatere kar navezal se mi zdi...ampak kaj čmo, to je lajf. Itak so pa zjutraj pa popoldne pa včasih tudi vmes skupaj z drugimi. Je pa dobro povedala vzgojiteljica-da je čist fino, da se vzgojiteljice menjajo, ker vsaka lahko da otroku nekaj drugega in ima otrok na ta način največ koristi. Se kar strinjam s tem.

Sicer pa na polno delovno-še ponedeljek, pol pa upam, da bo malo bolj na izi.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 10:32:51   
maja1488
aja šivilja, vzemi bolniško!  Si boš mal spočila. Raje zdej, ker ko boš čist burn out, ti je zihr živ bog ne bo dal, glede na to kako zdravstvo mamo. V službi bodo že zmogli. Glih tko kokr bi se mogli znajdet če bi te čist zvilo. Vrtnari, šivaj, peci...pridemo vse sprobat :)

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 10:43:58   
koala.cek
jutro HBDJPuser posted image

moj heksenšus je minil. izgleda je masaža in ležanje pomagalo. čistilna akcija po bajti mi je danes usojena.

šivilja - mmm jest bi tudi še kaj posadila. kaj bi bilo najbolje na rdečo zemljo ? pri nas raste fižol, krompir, fižol, intojeto...vse drugo crkne.

pa še nekaj. kako naj spravim dol madeže od čokoladnega mleka ? s ful kemije ane ?


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:19:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

pri nas raste fižol, krompir, fižol, intojeto...vse drugo crkne.

sem najprej gledala, kaka rastlina je injeto user posted image  a kak fižol user posted image  

letim delat, da grem pol na hitro na kosilo...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:25:52   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

pri nas raste fižol, krompir, fižol, intojeto...vse drugo crkne.

sem najprej gledala, kaka rastlina je injeto user posted image  a kak fižol user posted image  

letim delat, da grem pol na hitro na kosilo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me too...... no comment...mislim da to pomeni da je res petek in da mozgane vec ne delajo normalno (ce so moje kdaj sploh normalno delale user posted image )

jst sem tolk knap koncala en prevod, tolk sm zvuzlana, rok je bil za 12.30, jst sem ga oddala v 12.22! hm....zdaj grem pogledat kaj je v hladilnku....ce ne...kebab??user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:31:22   
Leela
jaz se danes tudi na slow motion

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:36:17   
ivanamdb
uh leela, ampak daj look on the bright side, petek je! user posted image
maja - jp, ko sve midve same vse lepo naredimo gladko, ko potem dodas mojega....potem smo mozno zrihtani 3 ure pozneje....npr. danes je meni bila budnica v 7.30 (beri D je zacela sireno) in je ob 8.20 bila ze v vtcu, moj je bil pokonc ze ob 7 in sem ga srecala pred blokom ko sem se vrnila iz vrtca....user posted image user posted image (res je da se jst ne lispam nc posebnega, ker se itak potem vrnem domov,in se potem zrihtam bolj normalno)
ti samo nastimaj vsak dan pesmice, takoj bo lepse startal dan. potem si one same to nastimajo. D je danes v vrtcu vidla kasetofon, in je takoj stisnila play....(hm ne vem ce jo dat na folklor/balet ali kaj, vceraj je tolk skakala na glasbo od flashdance....)
sivilja strinjam se  - vzem bolnisko! v GB takoj ko reces da si pod stresom in zacnes malo jokat ti dajo najmanj en teden... in res vse ki jih poznam (tud zelo odgovorni in pridni) takoj vzamejo! ker ce rabis rabis, ni nobena sramota.
in of course majana en kos user posted image user posted image user posted image user posted image daj spakirajte se in pejte v NM!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:45:27   
Leela
ivana saj je čist kul. Pritisk pada, računalnik mi šteka. Grem na kavo.
Čeprav danes sem se vozila v službo uro in pol. Sem zmatrana.

Majana tudi od mene roj pikepok.


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 12:53:01   
majana79
leela, boga... je bla baje neka nesreča zjutrej na AC?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 13:06:30   
koala.cek
ej babe user posted image user posted image

smo zjutraj debatirali o finančnem razvratu....in zdej mi gre samo še razvrat po glaviuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 13:13:48   
majana79
hahaha

koalka, samo da dogaja user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 14:18:14   
Leela
ja nesreča je bila, nimaš kej. Radosti migrantstva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 20:01:50   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

ej babe user posted image user posted image

smo zjutraj debatirali o finančnem razvratu....in zdej mi gre samo še razvrat po glaviuser posted image


sam da ni finančni pa je vse okej user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.4.2011 21:23:24   
šivilja
utrujena, zaspana in jutri dežurna

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




način poroda
ninola

Kako je potekal vaš porod?

umetni popadki (26%)

carski res (20%)

lasti popadke (47%)

z epiduralno anestezijo (6%)


Število vseh glasov: 95

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!