|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 8:32:51   
koala.cek
dobro jutro družba,

a ni bil krasen vikend ? to gre čisto prehitro naokoli.

zoja - moje mnenje: zmajčico bi odnesla v posteljo eno uro prej, se pravi ob 19.30, ji dala lubčka, rekla lahko noč in šla ven. dvakrat, trikrat bi ji šla še lepo povedat, da mora ajat, mogoče tudi bolj na ostro, ampak ob 20.30 bi zagotovo že spala. Tako mi tudi počnemo in največkrat ob 20 že spi. Prej je ob 19. Pa zdaj me malo baše, ker so daljši dnevi, pa smo do 19 skoraj zunaj.

glede tašče - ugotovila sem, da sva si z mojo čist preveč različne, da se karkoli spuščam v debate, zato zdaj raje v tistem času kaj počnem ( ker je dela itak skoz veliko ) al da se umaknem, spregovorim tiste nujne besede, to je pa tudi vse. kregala se pa ne bom, ker živimo v isti hiši in mi bo potem še bolj depresivno vse skupaj. mi je pa že večkrat povedala, da nekega zaupanja nima, tako da kaj se zdaj čem neki trudit. ga pa še jest ne bom imela. no, sej to isto je povedala tudi svojemu sinu. kar je še slabše. ima pa veliko več zaupanja v druge ljudi, ki so že marsikaj hudega storili, ampak to pač ne vidi.

danes pa tavelikega peljam na pregled ORL. sem ga enkrat prijavila, ker ne vem ali slabo sliši, al je zamišljen, al se dela...mah kaj pa vem.

v sredo pa imam z zmajčkom sistematskega. a mi za ta dva pregleda pripada kakšen dan nege ? sej sama ne moresta it al kako ?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 8:41:15   
majana79
Jutro!

koalka, ne vem kako je z nego, vem da pri odraslih ne dobiš bolniške, ker pravijo, da se lahko naročiš tudi popoldne user posted image pokliči k vašemu P pa prašaj...

pri nas nič novega, oba moška sta še vedno na AB, J. se mi je zjutraj zdej spet topel, ampak ko sem mu zmerila, ni imel vročine... bah, kdaj bo že konec tega

smo misli it na plavanje jutri, ker prelagamo že od oktobra, pa spet ne bo nič user posted image

vikend je bil? se mi ne zdi user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 8:54:07   
Leela
jutro

nikoletka dobro opravite na pregledu

koalka vi tudi. lahko dobiš bolniško kot spremstvo. Za cepljenje ti da pediater potrdilo za spremstvo in moraš iti do svojega osebnega zdravnika po bolniško. Za orl moraš tudi dobiti potrdilo samo ne vem ali greš z orl potrdilom do svojega zdravnika po bolniško (isto spremstvo) ali moraš iti še prej do pediatra. Daj povej če kaj izveš.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 9:08:37   
PapuaNG
jutro,


vikend je bil res krasen. Včeraj sem se šla z mulčkom razvajat k mojim na vikend, ker je moj itak delal cel dan pa se mi ni dalo v ljubljani čmurit. Na vikendu se vsaj zlaufa in nadiha svežega zraka. Pa mislim,da mulček počasi preboleva tole alergijo na KML-včeraj je pojedel za celo kepico sladoleda (ok, ne prav veliko), pa ni bilo panike ponoči-ene dvakrat se je sicer zbudil, ampak to ni bilo od tega. Tako da bomo počasi probali z večjimi količinami user posted image

Koalči-ko sem jst vprašala za bolniško za spremstvo za sistematskega, mi je rekla sestra, da mi ne pripada, čeprav je dohtarca delala samo ob sredah v času mojega delovnega časa in niti en dan popoldne, da bi lahko po službi šla. Naj si kao dopust vzamem user posted image Moji šefici pa vedno brez problema da bolniško za spremstvo, tko da bog si ga vedi, kaj je res. Pomoje da če zatežiš, ti da user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 9:21:17   
koala.cek
hvala za info. torej tudi tole je del korupcije. user posted image  jah, bom pa kakšno bonbonjero nesla sestram. sicer nimam glih panike z dopusti, ampak recimo da se mi zdi neumno.

papua - naša P tudi opravlja sistematske preglede samo ob sredah dopoldan.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 9:55:14   
Leela
ma kr nekaj. In kaj če imaš več otrok, pa za vsakega dopust, pa zase dopust, pa bog nedaj da je kakšen otrok v bolnici (dopust).

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 9:57:29   
majana79
leela, ja seveda, tko pač zdravstvo oziroma delodajalec prišpara

ti pa res ne razumeš tega no.

user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 10:02:58   
petrazg
Jutro...

Mislim, da je to tako kot jim paše... Mi smo do zdaj dobili vedno , ko smo želeli, še ponujali so jo včasih... Je G rekla, pa naj bo še oči doma, če sta pa oba tako boga... takrat sta imela oba slinavko, oči je bil pa v San Franciscu user posted image

Drugače sem pa spet samohranilka do srede zvečer... eh

< Sporočilo je popravil petrazg -- 11.4.2011 10:12:30 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 10:08:38   
koala.cek
a ponovimo vajo iz prejšne srede ? se dobimo to sredo spet pri mercatorju ? junk food in to? user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 10:13:04   
petrazg
Komot...user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 10:46:57   
ledenka
dobra ideja user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 12:44:14   
Anonimen
Dan!

Mam perila kokr čete, pa se mi ne da user posted image   Bo že počakalo, ane user posted image

Neki sončno oblačno je danes user posted image   Morm kuhat, ker bo dragi lačen domov prišel user posted image A se kera javi?! user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:00:03   
petra a
če pediater nima sistematike popoldan, ti morajo dati bolniško, greš pač s potrdilom k svojemu zdravniku...jaz k znam bit "zaj....." bi pa tudi izredni dopust vzela, če bi bila zadosti razkurjena-sem že prakticirala...pol je sicer ex pediatrinja jokcala da bi lahko tudi izjemo naredila in bi me vzela popoldan, sam k sem jo pa prosila pa to ni bilo mogoče, moja dohtarca mi pa ni hotla dat bolniško za spremstvo, to sem popizdila in zagrozila z pritožbo imenovanemu zdravniku, pol so se pa vsi usral in je bilo naenkrat vse mogoče

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:07:26   
petra a
petra-evo,te poslušam.hvala k si me spomnila da računalniki še obstajajo.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:20:23   
ledenka
petra a, lepo te je videt user posted image

vprašanje, sicer bolj za flašonko, ampak tud ostale...
parket imamo v češnjevi barvi, v kuhinji bojo pa ploščice. kake barve bi jih dala, da se ne bodo teple s parketom? bi najraje sive, sam mislim, da ne bo šlo zraven... eh.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:37:47   
petrazg
ooo Peterca... pridna, ker ubogaš user posted image zdaj imaš še eno nalogo... da najdeš čas za kavo.... user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:40:17   
betty.ford
ledenka, meni je lepa kakšna rumena barva v kontrastu s češnjevo.

a v petek bo kakšna večerjica? toliko da vem planirati.

v sredo se vam spet ne bom mogla pridružiti pri igri,...

meni se dan hitro vrti. danes. jutri tudi. pa še v sredo se mi bo. potem pa bom uspela biti spet mamica.

v soboto je čarobni dan v Lipici.

lepo mi bodite!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:49:44   
Anonimen
Ajsi, a govorimo o talnih ploščicah? Mi smo v Šentvidu imeli parket češnjo, temno sive ploščice po tleh in rdečo kuhinjo. Kakšna bo pa kuhinja?

P.S. Prestavljen Tupperware na četrtek, 21.4. ob 17ih. Če katera slučajno zavije v naš konec user posted image


< Sporočilo je popravil živa25 -- 11.4.2011 13:50:21 >

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 13:58:03   
petra a
čao ledenka-mi je všeč tvoja slikca...kakšne barve bo pa kuhinja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 14:02:03   
petra a
ledena princesa kaj pa kakšne umazane bele (npr. bele z zamazano sivo), pa hrapave, da se ne svetijo?

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 14:03:33   
petra a
petrabom probala...balzam, mali spi, tjaše ni, mat pa na kompjuteru :)

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 14:59:15   
Leela
ledenka za barvo bo maja povedala. Ima dober občutek. Jaz bi rekla srednje sivo

za bolniško: najbrž kje piše kaj se sme in to. mi je smotan že v štartu iti k zdravniku v bojnem razpoloženju.

sem danes spila že 4 sk. kave

Uživajte

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 15:13:52   
ledenka
barva kuhinje? nimam pojma user posted image  (ja sej vem, grozaaaaa!). razmišljam o...

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

em, a se vidi, da nimam pojma, kaj sploh hočem? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 16:23:02   
maja1488
Dan!

Nekako preživeli zobozdravnika s taveliko. Upam, da zdej doooooooooolgo ne bo treba. Za nagrado gre jutri po kosilu domov in ptičjo hišico sm ji mogla kupit.

Ledenka, sivih imaš malo morje odtenkov. Zihr boš našla eno ki zraven paše. A bo to isti prostor? Meni se bolj kot barva ploščic 'tepe' različna struktura lesnih površin, če gledam te kuhinje ki si jih nalepla. Meni osebno ne gre več vrst lesa skupej. Če mojga vprašaš je pa to zakon.
Najbolš da flašo vprašaš.
Za kuhinjo sva šla midva v gorenje in sva si tam zmišljevala barve, omarce, predale...tla, luči... Pol nama je zrisal, sprintal in sva šla k mizarju. Ja vem....še vedno sem jim hvaležna :) Takrat je blo zastonj, zdej ne vem kako je.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.4.2011 16:36:46   
FLASK_A
maj gad, sambadi šut mi. samo dretje. user posted image user posted image user posted image

kaj naj naredim??!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!