|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 10:43:27   
škrpijonka
piccolina1983 vse naj naj še od mene, lepo praznuj user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 10:47:58   
Anonimen
user posted image najlepša hvala, tebi in tvoji user posted image pa želim en lep dan user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 11:40:11   
julijka11
o piccolina; še ena slavljenka; tudi tebi želim vse najlepše!user posted image user posted image user posted image


se je pa meni spet poslabšalo in imam tako zamašen nos, da komaj dihamuser posted image ; moja malena pa ima spet krizo, ker je tulila, ko je izvedela, da grem v službo, ona pa k babici; sem se zjokala skoraj še samauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 11:45:30   
aqua77
piccolina 1983, vse naj naj, za tvoj direndaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 11:47:45   
rakica82
Piccolina1983 vse najboljše user posted image user posted image user posted image . Lepo praznuj.

Pri meni so želje Magicspell delovale, sploh nisem šla do jutra nič lulat user posted image . Dober občutek.

TAko da sem danes dozo sončka že dobila, najprej Šmarna pol pa še sprehod. Je ful pasalo.

Jaz se absolutno strinjam kar se tiče let in koliko časa moraš biti skupaj da veš da je to to. Mislim ,da vsak zase vse kdaj je zrel za resno zvezo, jaz vem da sem mojega spoznala ko je bi lčas za to. In sva oba zelo kmalu vedela, da je to to, pa tud preselila sem se h njemu zelo hitro tak od,a sva v bistvu živela skupaj. Ko sva bila 3 leta skupaj, sva se zaročila in povedala mojim. Moj tata je pa reku samo ,ja logično sej jst že vsaj 2 leti vem, da sta vidva na pravi in da bosta skupaj ustvarila družino, Me je čist presenetil.
Po drugi strani sva pa dobivala tudi komentarje v smuslu ,a že poročila se bosta, a ni prekmalu..user posted image .Pa sem bila jaz na poroki stara 27, moj pa 29. Tko da nekateri ljudje vedno najdejo kaj za komentirat.
Brezveze poslušat take komentarje.

MIdva pa danes začneva mterinsko šolo, jutri zjutraj mam pa pregled. Tako da pester teden. Cajt pa kar šiba, men se tedni tok hitro obračajo.

Lepo se mejte pa uživajte na sončku.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 12:11:11   
škrpijonka
Joj glede komentarjev sem se jaz sedaj spomnila enega, ki zmaga. Določena oseba ko je zvedela da sem noseča je komentirala, no sedaj bo punčka potem pa takoj še enga fanta naročita, potem se pa tvoj lahko kastrira. Če ta ne zmaga.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 12:24:00   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Joj glede komentarjev sem se jaz sedaj spomnila enega, ki zmaga. Določena oseba ko je zvedela da sem noseča je komentirala, no sedaj bo punčka potem pa takoj še enga fanta naročita, potem se pa tvoj lahko kastrira. Če ta ne zmaga.


tuki pa človek ostane brez komentarja.... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 12:45:58   
frcafella
Zdravo!

Se popolnoma strinjam, da v času nosečnosti vidiš samo trebuhe in vozičke... Je pa to pri meni bilo še bolj opazno, ko sva se prvič trudila zanositi... Sem res videla samo trebuhe, mi ni bilo jasno, kako to, da ga vsaka ima, samo jaz neuser posted image

c&a ima še samo danes teh -20%....

maca84, kaj če bi za srbečico na bradavici poskusila z lanolinom?? pa res redno mazanje... Vsak dan....
beeo, dobrodošlauser posted image  JAz imam Mutsyja in ga lahko samo pohvalimuser posted image

total, jaz sem rodila z epiduralno. Sicer sem jo dobila res v zadnjem trenutku, ko sem bila odprta že 6 cm, ampak je bilo kot balzam... Rodila sem potem v dobri uri odkar sem dobila EA. Glede epiduralne so vsekakor deljena mnenja, kot glede vsake ruge stvari, ampak jaz sem absolutno ZA. Sploh se ne gre za to, da človek ne bi zdržal teh bolečin, seveda jih, ampak ne vem zakaj trpeti več kot je potrebno, vsaj po moje. Sama sem tudi celo nosečnost mislila, da bom rodila brez, ampak ko so se res boleči popadki vlekli in vlekli ure in ure, sem si samo želela, da se ta bolečina nehauser posted image Ko dobiš EA, je res eno veliko olajšanje, čutiš VSE, tudi bolečino, ampak seveda dosti dosti manj, ma jaz sem bila kot rožica. Tudi NE DRŽi, da ne veš, kdaj moraš potiskati, ker točno čutiš, da nekaj sili ven med nogami... Saj pravim, sama sem rodila v dobri uri po tem, ko sem jo dobila. Bila polna energije, brez kakršnih koli težav. Tako da sicer vsakemu svoje, ampak tudi tokrat upam, da jo dobim. VAm pa polagam na srce, upoštevajte mnenja in nasvete tistih, ki so to dale skozi, ne pa nasvetov tistih, ki so o EA samo nekaj brali.... Pa tudi NI RES, da lahko ostaneš hrom za celo življenje, tudi če bi prišlo do ohromelosti, je to le začasno... Ampak takega primera pri nas še ni bilo. Je dosti več drugih komplikacij pri porodu. Tako da če katero še kaj zanima, naj kar vpraša, z veseljem odgovorim... Sem pa rodila v MB, kjer EA ni na voljo nonstop, moram pa pohvaliti vso osebje in v porodni in na oddelku...

spetko, veliko počivaj...
piccolina, vse najboljšeuser posted image ...
 
julijka11, en objem zate.... Saj bo bolje... Otrokom pa je itak najlepše z mamico. Zdaj se je navadila na tebe, zdaj pa spet ločitevuser posted image

Papa

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 13:21:00   
bubu_bibi
piccolinca user posted image in user posted image user posted image user posted image . Pa sporočilo prihaja, prihaja...

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Joj glede komentarjev sem se jaz sedaj spomnila enega, ki zmaga. Določena oseba ko je zvedela da sem noseča je komentirala, no sedaj bo punčka potem pa takoj še enga fanta naročita, potem se pa tvoj lahko kastrira. Če ta ne zmaga.


Ma kaj vse folk premore, ne moreš verjet. user posted image

rakica82 - kako te prepoznam?

Pa še glede poroda, še nekaj, kar je meni dalo misliti... Bom videla, kaj bo user posted image rekel.

Lepo bodite!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 13:46:50   
škrpijonka
Punce kaj že kaj zatekate? Jaz imam gležnje da joj.
Kar se pa prsi tiče, pa so še zmeraj enake, tako da še zmeraj nosim stare modrčke.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 13:51:34   
aqua77
bubu_bibi, zanimivo se bere ta babiška zadeva, sam moj po moje ne bo za, bomo kar doma počakali, da nas prime, potem pa divja vožnja iz Lucije do Postojne. Upam samo da med potjo ne rodim na avtocesti... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 13:53:54   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Punce kaj že kaj zatekate? Jaz imam gležnje da joj.
Kar se pa prsi tiče, pa so še zmeraj enake, tako da še zmeraj nosim stare modrčke.


Ojla,

jaz že kar nekaj časa zatekam. Gležnji, noge čutim, ko počepnem, in prsti na rokah, ko stisnem v pest. Prstani mi pa že nekaj časa niso več prav... Moderčke sem si pa kupla večje za eno cifro, en mesec nazaj ali dva, tako da je zdaj ok.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 13:59:05   
rakica82
Bubu_bibi jaz mam temno rjave lase, malo čez ušesa, 160 cm, kil preveč user posted image , mož bo z mano je pa ful večji od mene tudi bolj temen, pa ne ravno suh.
Drugače pa bom v kavbojkah pa eni majčki, čist športno.

Upam ,da se bova spoznale.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 14:01:50   
rakica82
Aja pa, sej verjetno se bomo mogli predstavit. Jst sem Petra drugače, da boš vedla user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 16:42:12   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Aja pa, sej verjetno se bomo mogli predstavit. Jst sem Petra drugače, da boš vedla user posted image


Saj res! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 17:12:48   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Aja pa, sej verjetno se bomo mogli predstavit. Jst sem Petra drugače, da boš vedla user posted image


o, soimenjakinja:)))

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 17:44:55   
Anonimen
Najprej hvala vsem za čestitke in lepe želje user posted image user posted image user posted image , zdaj pa moram takoj deliti novičko z vami...jutri dobim lupinico in voziček z globoko košaro za user posted image jaz sem tako vesela, da sploh ne znam opisat user posted image

Lep večer vsem user posted image in user posted image

(odgovor članu julijka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 17:57:21   
maca84
piccolina1983 darilo z enodnevno zamudo al kako že? user posted image

punce (tiste ki ste tudi na FB) - če fotkamo buškota pa želim objavit fotko tako da je vidna samo skupinici naši, kako se to nardiuser posted image tiste ki ste že objavile fotke mi boste najbrž znale najbolj pvedati

anci banci
eno vprašanje zate - sem videla tvojo fotko na FB pa me samo zanima če sta bila s tvojim dragim lani v celju na tistem vikendu v sklopu priprav na zakon? ne vem al si prava pa smo bili skupaj al si pa tisti ki je bila tam zelo zelo podobna?

uživajte sončka še do konca, jst sem glih pršla iz travnika, zdej se grem pa ubadat z diplomo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 17:58:26   
maca84
sem pozabla - frcafellahvala za namig za kremo.user posted image Bom poizkusla .

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 18:20:01   
Anonimen
maca84 na FB imaš pri naši skupinici čisto na vrhu opcijo share: post, link, photo itd. Izbereš photo in uploadaš svojo fotografijo v skupino. Vidna bo samo nam in nikomur drugemu (tudi na tvojem wall-u ne bo nič pisalo, da si kaj uploadala, ne skrbet). Torej vse kar moraš narediti je, da izbereš fotko in jo objaviš v skupini.

Glede vozička...v bistu ja user posted image toliko časa sem govorila kakšen voziček (in lupinico) hočem, kaj mora imeti, kake barve mora biti...da se je moja mami odločila, da mi ga podari za RD. In to točno tistega, ki sem ga želela user posted image sem še vedno presenečena in zelo zelo vesela user posted image  

(odgovor članu maca84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 19:57:00   
Beeo
V Materinski sem bila v MB v stolpnici ja, 16 nadstropje, ampak kot sem rekla, mislim da vas tukaj veliko ve dosti več kot tam povejo ...

piccolina1983: Vseeeeeeeee najlepše, slajše, čudovitejše!!!
Piccollina, to kar si odgovorila Suzikiii za čas in odločtve je takoOOOOOOOOOoooooo lepo, da sploh ni kaj za dodati. BRAVO!!!

frcafella: Super, torej smo se prav odoičili, v petek pa kar po naročilo, ker 8-10 tednov mine hitro :)))
Samo še za barve se moram odločit, pa globoko košaro bomo tudi vzeli, kljub temu da je poletje, ker športni del je čist premalo zaščiten in neraven.

škrpijonka: Glede zatekanja, hm ... malo sem opazila, da mi morda balerinke niso tako komot, ampak mislim, da je to bolj razvada ko greš iz zimskih čevljev v pomladne, kar se tiče modrcev pa jaooooo, zdaj moram že drugič po nakupu :))) kar za dve košarici razlike, auch, pa so mi bile moje prav všeč, no sej so mi zdaj tudi, ampak je feeling aml drugačen :))) Moj se pa ne pritožuje :))))))

Drugače pa nasvet vsem, ki imate težave s spanjem, obračanjem v postelji in zatekanjem. Malo sem brskala po spletu in si tokrat privoščila nekaj zase. Našla sem namreč novo spletno trgovinico ZIZA :))) Res je d best. Malo sem še preverila FB :) Meni je super. Pomaga mi ponoči in čez dan, zvijem jo lahko kakorkoli mi paše, full je mehka, lahko jo operem, le ... moj se tu in tam pritožuje, da ponoči objemam ZIZO in ne njega :))))))))))))))
Tako da če katero zanima: www.zizaobjemi.me Aja, pa full so dolge tako da se komot zaviješ vanjo, moja prijateljica je imela krajšo in se je ves čas pritoževala, da je ne more imeti hkrati pod glavo in med nogami :)

Toliko za današnji večer, gremo zdaj malo počivat.

Aja, še tole, nov oddelek oziroma babiška hiša zveni zelo privlačno :)




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Julijke 2011
6.4.2011 21:47:34   
taipai
ola nosečke user posted image
Če mi dovolite in sprejmete medse, e tudi jaz povočkam med julijke! Doma imam že enga decembrčka 2009, zato pa tudi nimam kaj dosti časa (ja ja izgovori:D) za RR.
Rok imam 22.7, tokrat naj bi crkljali punčko user posted image . :)
se še kaj javim, pa več napišem! :)

lp user posted image

(odgovor članu Beeo)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Julijke 2011
7.4.2011 7:22:21   
maca84
jutro  user posted image

no čeprav nisem kofetarica vam za dobro jutro in dober začetek dneva vsem tistim ki to ste pošiljam eno user posted image , tistim ki ste pa tako kot jaz pa pripada ena user posted image

jaz ravnokar finiširam popravke za diplomo da potem pošljem mentorici v ponoven pregled. user posted image menda mi bo uspelo da maja opravim zagovor, sicer se mi bo še zrolalo user posted image

nekje je ena omenjala nekaj v zvezi z babiško hišo pa sem zadevo spregledala. A lahko kaj več o tem se da izvedet?

no lep dan vsem, itak bo spet sonček tako da izkoristimo ga user posted image


< Sporočilo je popravil maca84 -- 7.4.2011 7:24:44 >

(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Julijke 2011
7.4.2011 8:56:26   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj, no mi smo bili včeraj na pregledu, naše pupe lepo rastejo :), pupa A ima že 800g in je obrnjena z nogicami navzdol, pupa B pa ima 850g in je v medenični vstavi. Če se moja pujska A ne bo obrnila, me čaka carski rez, ampak saj je vseeno, samo da je s pupami vse ok :), Še najboljša novica pa je, da je moj MV stabilen in se ne krajša :) Po pregledu pa sva letela še v Avstrijo, v Ikeo, se mi zdi, da je bila tole zadnja priložnost za take shopinge, da se mi čez en mesec ne bo več nikamor dalo, sicer nisva kupovala pohištva za otroško sobo, ga bo svak naredil po naročilu, sva pa vzela omare za zgornjo kopalnico, ki jo moj sedaj rihta. UAkva, glavom, domov sem prišla tako crkljena, da sem se samo še zvlekla na kavč.  taipai, dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image  maca84, daj čimprej zrihtaj tole diplomo, potem boš imela manj časaBeeo, super za dobro spanje user posted image user posted image  z Zizo user posted image user posted image user posted image  piccolina, kakšen voziček ste potem dobili? Akvič, kakšno je to zatekanje??? a je to samo druga beseda za debelost (saj veš, da se hecam, ti si itak glista, razen v buškota), pa dobro opravi danes na 3D Za mlade mamice in tiste, ki ste kmalu potem, ko ste začele resno zvezo  zanosile, takole bom rekla, če se razumeta s partnerjem, zakaj pa ne...mislim tudi če niso vsi pogoji pošlihtani (služba, stanovanje,...). Midva z mojim sva začela dokaj pozno hoditi, pri mojih 28. letih, nekako sva takoj vedela, da je to to in sva v roku enega leta že delala izkop za skupno hišo. Pri 30. sva se odločila, da bova imela pa otroke, ja seveda, ko bi le lahko šlo tako hitro. Za najine pupe sva se matrala 6. let  in dokler jih dokončno ne bova držala v rokah, bova ves čas v nekem strahu, da ne bi plo kaj narobe.Torej, zakaj ne zanositi dokler si mlad, mlajše ženske lažje zanosijo, lažje prenašajo nosečnost, več potrpljenja imajo z otroki,...m akar veliko plusov je.user posted image  Kar se pa tiče svežih zvez, nikoli ampak res nikoli ni garancijo, da bo forever and ever, pa če si s človekom skupaj 1.leto, ali pa 30. let Vidim, da se kregate glede epiduralne, sicer nimam nekega silnega mnenja o njej, glede na to, da mene po vsej verjetnosti čaka carski rez, vendar pa je izbor in način poroda stvar vsake posameznice. Pri takih zadevah je potrebno vedno gledati z dveh strani, enostransko pač ne gre. Kakor ima epidrualna prednosti, ima seveda tudi slabosti, odločitev je pa vaša, katere od teh bodo pretehtale    

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Julijke 2011
7.4.2011 8:58:40   
Suziiika
user posted image

Dobro jutro rožice user posted image  --- malo rožic za vse rožice tu user posted image



piccolina1983 res si lepo napisala mi včeraj odgovor user posted image  Čist prav maš, in hvala. Včasih rabmo ke takega slišat za malo spodbude, kljub temu, da vemu kako stojijo stvari user posted image Pa upam, da si uživala včeraj kolkr se je dalo user posted image

škrpijonka eh pa kake komentarj to najdejo ljudje, user posted image  sej ne morem verjet. Da si upajo rečit takšno nekomu... Bv.. Js prav ne razumem kak sploh majo jajca, da grejo to rečit enmu, če te vsi ostali podpirajo, kaj se ma takšen, ki je samo megla dneva, za vtikavat? Sicer pa saj vemo kak pravjo --- tisti, ki kaj pomenijo, majo veze, tisti, ki pa ne, pa tak ne user posted image

julijka11 joj punca želim ti, da se čimprej pozdravite user posted image

mismis glede svežih zvez pa tega, se strinjam, ker ko je to to, preprosto veš, garancije pa ni.. Pri mojih večletni zvezi prej, si nisem po dolgih letih predstavljala otroka z njim, ko pa sem spoznala mojga dragega, je blo pa vse na svojem mestu, pa še un občutek, ko da človeka poznaš že leta..
user posted image  Kaj češ lepšga.. Pa user posted image  za pregled.

Na hitro sem vas prečekirala, šibam na kavico pa neki pojest, vam pa želim, da boste imele lep dan z veliko brcanja user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 7.4.2011 9:05:00 >

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?