|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 9:49:16   
Suziiika
Jutro user posted image ,

hvala vam vsem user posted image  Joj js pa tak smotano spim par dni, ne vem kak bi se obrnala, da bi blo prav, pa za vsako ko se obrnem, se seveda zbudim user posted image  Pol pa tak težko nazaj zaspim, pa še ene 4x na wc treba letet, pa je unoč že okol..Pol zjutri mi nekak rata za ake 2 urce fajn zadremat, pa to na trebuhuuser posted image  Sicer tak mal po strani še vedno, ampak mi tak paše, a mislte da je vredu to?
Js se pa vstajam iz stola zdej že res ko prava nosečka, tak počasi pa lih komaj dvignem rituser posted image  Ker me ta trtica tak boli, da si morem prav čas vzet, da vstanem user posted image

Drugače pa juhica poznam to srbenje, ob živce te lahko spravi, js sem ga občutla bol ponoči najprej, ko se lepo uležeš, pa te kr naenkrat vse začne srbet, zdej  me pa že čez dani tud user posted image  Nisem sicer nobenga spraševala kaj je to, mislim pa da je krivo ker se koža razteguje pa suši? Po moje user posted image

julijka11 uh to pa si nabavla user posted image  sej prav tak user posted image  pa super za MF

frufru jao kaj vse ne slišiš, pa kaj je z folkom, vozijo ko norci al kaj?user posted image  Sam, da je vse okej, si se pa mogla fejst vstrašit ja user posted image

**M** držim pest, da ti podaljšajo bolniško user posted image

Kar pa se kg tiče, se pa ne bi mogla manj sekirat, razen če bi blo res ful kritično al pa premalo.. Drugače pa sploh nič.. Dejstvo je da mamo bejbije v bušiju, kile grejo pa tud gor, pri enih bol pri drugih manj.. Samo da je vse vredu z user posted image user posted image

Je kr težko se spravit neki napisat zadne čase(ti ti js user posted image ), ker je tako lepo vreme zuni, sem si nabavla knige, pa kr na sončku zuni lepo berem user posted image  Padem not, pa gre čas tak hitro.. Me je včeraj tu po prsih prav sonce opeklouser posted image  Ne morš verjet, bom pa danes isto ponovila, kuhat mi ni treba, ker pride tašča, nas pelje v kitajsko za rojsni dan, tak da se mi kr fajn zdi user posted image

Lep dan vam želim, pa res pazite nase user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 31.3.2011 9:51:40 >

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 10:03:59   
juhica
Mismis, kri so mi vzeli dva tedne nazaj, vse ok, sam jetrnih encimov itak ne gledajo pri rednih kontrolah, sicer je to zelo redko zaplet pri 23. tednu, pa men se še fleki delajo, ki naj se takrat baje ne bi - valjda da sem najbolj črno varianto poskušala najprej izločitiuser posted image  - je pa opozorilo definitivno na mestu, jst sm za to šele na forumu izvedela, da je lahko tudi z jetri kej narobe, in res upam da ne bo kaj v tej smeri, ker je mal prezgodi...

Srbi me pa povsod od lasišča do nog, najbolj pa komolci in za rameni. Zdej ne bom unga železa pa cukra jedla, če bo kej bolj, če ne bom pa v ponedeljek navalila na ginekologinjo in zdravnika.... Tuhtam še na barvni šampon za lase, sam je že ene osem dni okoli, bi se že prej pokazalo, pa še na sonce, ker smo bili včeraj skoz zunaj, samo sej sem imela dolge rokave, pa nikooooli težav s tem....

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 10:47:10   
rakica82
Hej,

evo jaz sem z jutranjega razgibavanja, bla na Šmarni gori, da sem se malo pretegnila. Zgleda sem danes neki čudno spala in sem mela noge na začetku težke ko cement pa vrat me boli. Še dobro ,da grem popoldne do kiropraktika, da me naravna user posted image

Tajs sej če grejo kile po porodu dol, se pa res ne rabiš sekirat.

JAz sem se odločila, da me kile sploh ne obremenjujejo, prvič v mojem življenju user posted image , važno da je z user posted image vse v redu.

Julijka11
user posted image za morfologijo, pa za uspešne nakupe.

Frufru kaj vse dela folk na cesti, to ne moreš verjetuser posted image , še dobro da je vse v redu. Verjemem, da te je čist vrglo s tira.

*M* upam, da ti odobrijo bolniško. Pa kar se nakupov tiče je moj isti, če se le da se izogiba trgovine na daleč.

Bucibirba tako sem jaz prejšnji teden en dan bruhala, me je cel dan po želodcu zvijalo, pol sem dala ven in je blo v redu.

Mismis
super za cunjice, ne boste rabli vsega kupovat, sploh pri vas ko boste imeli user posted image user posted image .

Suziiika
jaz tudi še kar dosti spim na trebuhu, tko malo na pol, se ponoči avtomatično obrnem na trebuh.

Juhica upam ,da pogruntaš kaj je to srbenje in da ni nič hujšega.

Lepo se imejte

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 11:46:29   
total
Dan,kako smo?? Mene pa že neki 2 dni šraufa pa trebuhu,kar pojem mi ni dober..pa tut na wc morem večkrat it...user posted image .
juhica upam,da se čimprej pozdraviš tega,mora bit to res nadelžno.
frufru sam,da si ok...sami norci danes po cestah.

Glede spanja tut jaz rada zlezem še na trebušečk,ampak sam tko na pol..lažje tko zaspim. Glede kg jih pridno pidobivam,se vagam čez 14 dni,da vidimo pol..user posted image Srečnice ste tiste,ko ste še na nizki teži....kako vam uspe se nič zredit???????

Danes je zopet sonček in spet se bomo sončili zunaj,me na ležalniku kr zmanjka. Mamo pa delavce danes,ker delajo fasado na garaži..še mal pa bo lepo.

lp



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 12:34:17   
aloje
Hojla,samo da je zunaj sonček pa je takoj dan lepši.
Včerajšni pregled za menoj,spila glukozo-od začetka še kar,proti koncu pa fuj in fej,ogabno na vse zgodaj zjutraj.Danes klicala,vse ok,sladkor 4,4 voda tudi ok.Naša user posted image je enkratno,mi je naredila še ultrazvok,sem čist pomirjena,ko sem videla na ekranu.Bila kregana zaradi kg,zredila v enem mesecu za 1 kg,skupno 5kguser posted image .Mah sej bo.
Juhica tudi jaz sem imela srbeče probleme po lasišču in nogah (približno 14 dni),pa se je kar na lepem umirilo,po nogah sem se probala namazat z različnimi kremami pa ni nič pomagalo,zaenkrat je ok,upam,da se tudi pri tebi umiri.
Julika
samo,da je vse ok,to je važno.
Drugače pa je že lep čas tudi pri meni na pohodu zgaga-juhu,nič luštnega.
Naslednji pregled imam 28.4.
Lepo se imejte.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 12:42:48   
rakica82
Aloje oprosti samo mi ni jasno zakaj je 5 kg tak problem? Men se res zdi, da malo pretiravajo s tem.

Itak vsaka drugače pridobiva te kile, ene več, druge manj. Pa ne vem, če je to ful odvisno od tega koliko poješ, jaz jem v nosečnosti ful. Od vekomaj imam težave s težo, ponavadi sem se zredila takoj, pozna se mi vse kar dam vase user posted image .
Zdaj v nosečnosti mi pa telo očitno drugače reagira in se pač še nisem nič zredila.

Tako da Total po moje ni nekega recepta, jaz jem vse, trudim se da grem dvakrat na teden na Šmarno, to je pa to.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 12:49:34   
tajs
user posted image  ooooj jst mam pa voziček!!!!! ga je dons poštar dostavu, je idealn, edin mal velik, al pa se sam men zdi, fuull sm vesela, popoldne pa še mož prpele nou avto. dons je pa res dan a! user posted image


(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 13:19:30   
total
IZVIRNO SPOROČILO: tajs

user posted image  ooooj jst mam pa voziček!!!!! ga je dons poštar dostavu, je idealn, edin mal velik, al pa se sam men zdi, fuull sm vesela, popoldne pa še mož prpele nou avto. dons je pa res dan a! user posted image




Vaooo čestitke,sama nova kolesa pr hiši....user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 13:22:17   
total
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Aloje oprosti samo mi ni jasno zakaj je 5 kg tak problem? Men se res zdi, da malo pretiravajo s tem.

Itak vsaka drugače pridobiva te kile, ene več, druge manj. Pa ne vem, če je to ful odvisno od tega koliko poješ, jaz jem v nosečnosti ful. Od vekomaj imam težave s težo, ponavadi sem se zredila takoj, pozna se mi vse kar dam vase user posted image .
Zdaj v nosečnosti mi pa telo očitno drugače reagira in se pač še nisem nič zredila.

Tako da Total po moje ni nekega recepta, jaz jem vse, trudim se da grem dvakrat na teden na Šmarno, to je pa to.


rakica82 sej vem,da ni recepta,vsaj zdaj se nam ni treba sekirat zaradi kg...user posted image user posted image user posted image .
aloje za 5 kg si bla kregana????? Pa kaj je s temi vaši G.,to mi res ni jasno...men še 1x ni omenila kg user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 13:33:48   
medko
ojla
da se še jaz malo javim tu na rr
ne morm počivat, tud če bi mogla user posted image pa zunaj je tako lepo, ob 11h je blo že 18°. malo okrog hiše hodimo, z avtom nisem šla od doma že .. ohoholala cajta.. bom kmalu padla v predporodno depresijo user posted image hecam se
glede kil tud jst ne zastopim v čem je fora, ene se pazijo in grejo kile vseeno gor. ko sem bila 1.noseča sem zadnji mesec zihr dobila enih 5kil (je bil pač veseli december - kako naj ne bi šle gor???) in vse skupaj sem šla 18kil, pa mi moja g ni nič težila. zdaj v tej nosečnosti mi pa že pravi da se morm mal zredit, trenutno sem na 1kg+, ker sem na začetku izgubila ene 3kg. ma zdaj ko sem malo bolj v miru bojo pa sam šibale navzgoruser posted image
joj ste že pridne vse z opremo, pa s cotkami, pa vsem.. sej jest mam že od 1. načeloma vse, sam mam tak filing kot da bo tokrat punčka, pa bo treba še kej dokupit.. zibka je, avtosedež tud, voziček za prvo silo bo tud še, edino si ne predstavljam kako bo poleti ko bo tolk stopinj, kako te male štručke sploh oblačit? za pozimi so nam rekli en rokav več oblečt malemu kot smo sami oblečeni.. in poleti??? a ima katera izkušnje?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 13:55:34   
**M**
Me je minil glavobol sam od sebe, nemorm verjetuser posted image  zdej pa spet jem. pa glih sem dala pečt pecivo, upam, da bo ratalo, ga prvič pečem, njami. Da o tem kakšno mam kuhno ne govorim, čakam nekoga, da pride pospravt, bom dočakala aneuser posted image

srbenje...že ene 14 dni me srbijo noge po tuširanju, ampak mine. Me pa že celo nosečnost srbi hrbet, ga skos nastavlam mojmu za čohat ampak brez kakih flekov, prej pa nikol, nism pa delala neke panike, sm predvidevala, da so pač hormoni. Js mam bolj probleme z nogami, me zvečer skos neki trga po kolenih al pa gležnjih, za znort. A ma še kera take težave??
mismis...super za oblekice, sploh pri vas, ko imate vse dvojno
suziiika...js mam tut take težave ponoč spet, kr neki se premetavam pa skos na wc hodm, obup, pol pa zjutri zaspim k top. Si ne predstavljam, da bi mogla na šiht. Fajn, da ni treba kuhat, pa s kitajsko si mi lušte nardila. Bo treba jt mal naokol.
rakica82...si res pridna s tole šmarno
kako se ne zredit...sm ugotovila, da očitno morm bit noseča, da se mi na kilah kej pozna al pa da stojijo. Prej me je tut voda redila, upam, da bo po porodu tut tko kot zdej oz da gre kej dol
tajs...user posted image  za vozek in avto
medko....kako oblečt naše male pa tut mene zanima. Dolg rokav al kratek, izkušene ajde razpište se maluser posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 14:20:19   
juhica
No, a pol se vse praskamouser posted image ?
Jst sem se mal umirila, fleki so še, sam manj opazni,bomo videli, kaj bo noč prinesla... Itak nisem zdržala in sem se nabutala cukra (take dobre stvari po rojstnem dnevu) in šla na sonce na sprehod, une jetrne zadeve pa v naslednjih nosečnostih (z istim očetom) baje ne moreš dobiti, glih ena punca piše na forumu o srbenju v nosečnosti, tko da sm si še oddahnila, verjetno je res kaka alergija... Hvala za odzive, ste me potolažile, da imamo vse kake male problemčke user posted image ...

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 15:42:54   
frcafella
Pozdrav user posted image !

Danes pa sem ful slabo spala, na wc šla vsaj 3x.... Jao mene, katastrofa, kaj šele bouser posted image

škorpijonka, kilogrami se pridno nabirajo, se pa vmes med pregledi nič kaj ne tehtam, se pustim presenetitiuser posted image  Ampak ene 6 kg sem se ziher že zredila... Ma bo že šlo dol, tudi prvič je, tako da se tolažim s tem...

julijka11, aaaaaa, kar 5 parov čevljev?? Jaz bi tudiiiiiiiiiiiiuser posted image

juhica, nekaj imam v spominu, da sem prebrala, da je srbenje celega telesa lahko povezano z jetri???
rakica82, si zelo pridna s to Šmarno gorouser posted image  JAz sicer precej hodim in tečem za mojim malim, kaj drugega pa res ne, nimam nekak energije...

aloje, a si se premalo ali preveč zredila?? Meni se zdi to čisto fajn... Sicer pa se mi zdi, da je to ful odvisno od G; eni ful komplicirajo glede pridobivanja teže, drugi pa sploh ne...

medko, poleti ni potrebno obleči en rokav več kot sebi... Dojenček je itak zaščitev v vozičku, tudi pokriješ ga lahko, če se ti zdi, da je bolj hladno... Je pa tudi res, da zunaj itak nisi, ko je največja vročina.... JAz sem na začetku za bodi z dolgimi rokavi...

papa

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 17:08:48   
aloje
Tajs user posted image za voziček in avto-moj avto je pa danes na servisu,šmrk sem privezana doma,pa sej so rekli da bo menda še danes končan-upam.
Jah jaz tudi ne zastopim teh g. prejšnič me je pohvalila,da je vse ok pa sem šla ravno tako 1kg gor,a sedaj pa tako,res pa je,da sem s 1.3 na bolniški in nisem več psihično obremenjena zaradi službe,pa tudi ni takega tempa,pa tudi v službi ne vem kako sploh bi delala s tem mojim buškotom,pa tudi dvigovanje svari v službi (ni stvari ki nebi tehtala pod 10 kg).Res,da nimam idealne postave pač kakšen kg preveč,sem pa imela lani velik problem,ko mi je g. menjavala kontrac. tabletke in sem v 5 mesecih pridelala skoraj 10 kg ampak 3meseci so bili ok nato pa katastrofa v telesu sama voda,ko sem prenehala jesti tablete sem bila 2 dni vsake 5 minut na wc-ju,je od mene samo lilo kg. pa tudi ispuhteli-no 3 so ostal.Ah pa saj se sploh ne sekiram,sej se bomo potem potrudili,sedaj pa res ne mislim stradat.
Punce hvala za spodbudo.

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 18:50:44   
julijka11
mismis; noga se mi je podaljšala za eno št. že v 1user posted image ( sem bila takrat tako presenečena, da sem šla full brskat infor. zakaj se to zgodi; mislim da mi  je podplate že takrat teža tolko polegla, da bodo zdaj ostali na istem - no, upam že tako, ker sem že takrat morala dati stran kar nekaj parov, ker so me preveč tiščali)

kile; zaenkrat še ni prirasta, tisti minus 3 še noter dajem; tudi v 1. nos. je bilo tako- kile nikamor...me je moja G še skoraj kregala, ker se nisem redila po predpisihuser posted image

spuščeni kužoti tudi meni so nočna mora, sploh pa va kakšnih manjših gozdovih oz. gozdnih poteh; in to  napadalne pasme; se mi je že tudi zgodilo, da sta ga meli sicer dve punci na ketni, vendar brez nagobčnika in sta ga obe skupaj komaj držali, tako silo je delal pes; čisto divji je bil, renčal, se hotel strgati s ketne....groza; še dobro da takrat nisem bila noseča, ker sem bila čisto pretresenauser posted image

da ne omenjam kako ne razumem lastnikov, ki pripeljejo pse na potrebo v bližino otroških igrišč in za njimi ne počistijo; moja mala je že tako zarila v pasji drek, da če se nebi uspela zadržati, bi od mene šlo samo user posted image user posted image user posted image ; komaj sem jo uspela za silo spucala

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 20:18:06   
juhica
Julijka11, pa veš kaj mene fuul pogreje ob teh spuščenih psih, živčno zatrjevanje lastnika: "Sej ne bo nič naredil!!!"  So eni kar malo jezni, če grdo gledaš njihovega psa, ki ja nobenemu ne bo nič naredil, pa še njih komaj komaj uboga - jst mam pravico bati se tujih cuckov!!! In psa morajo imeti na povodcu, ne pa da okol leta, lastnik pa nekje en kilometer zadaj v gozdu. En pes, ki "nikoli nič ne naredi", je na lepem brez kakršnegakoli vzroka ugriznil mojega moža...

Jst sem imela eno grdo izkušnjo, komaj komaj so me rešili, ampak ne bi o tem, kljub temu nimam pretiranega strahu.
Sem pa enkrat v okolici Domžal sprehajala svojega en mesec starega sinkota, na makadamski cesti ki gre nasred travnikov, in ena baba je imela 3 zlate prinašalce spuščene in so bili pol kilometra stran od nje in vsi leteli name zelo čudno - kri mi je zaledenela (kaj bojo naredili otročku v vozičku, ker vem kaj je to, ko te trga zobovje) - in na srečo je takrat v nasprotni strani po cesti pripeljal kombi, preden so pritekli do mene, in psi so se usmerili na njega, ga zasledovali in lajali ko nori (ni izgledalo kot igra). Jst sm kr tekla do vasi in klicala moža naj mi pride nasproti hitro, samo niso šli več za mano. Očitno imam res srečo pri teh stvareh...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 20:43:24   
tajs
ja psi majo kosmata ušesa, jst še za našga nikol ne rečm da nau nč naredu, raj rečem do zdej še ni nikol. mojo mami je sosedou ps napadu, ker je enkrat s sendvičem mim njega letela. pa pes k jo je vsak dan vidu, že nevem kolk let. takrat ji je lic čist raztrgu, ma nevem kolk šivov.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 21:48:20   
MetiLu
čer user posted image

se samo javljam, da smo doma. Smo uživali na polno, sploh tamal. Kaj več pa jutri ko se sestavim in vas preberem...

Nočko

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Julijke 2011
31.3.2011 23:27:17   
MagicSpell77
Juhica, te čist razumem. Jaz imam tudi lepega kužata, ki še ni nobenga ugriznil. Pa vseeno ne bi nikol rekla nobenemu, da ne bo nič naredil. Ker ga predobro poznam (je tak kot jaz, ima rad svoj mir) in nalaja ljudi, ki se vtikajo v njega. Ima pač travme, ker je enkrat en kreten kamne v njega metal. Ga imam rajši na vrvici, pa če vidim kakega pretirano navdušenega človeka, ki leti proti nama rajši rečem, da grize. user posted image user posted image Pa imamo vsi mir. Se pa strinjam, kužati nimajo kaj iskat pri vrtcih in igralih oz. igriščih, če pa že, pa obstajajo vrečke! Samo nosit jih je treba s sabo pa se malo sklonit. Ampak to so za ene že pretirani napori. Lenuhi! Mislim, da obstaja celo zakon, da bi morali vsi lastniki psov imeti vrečke vedno s sabo. Jaz za našim vedno pobiram. Razen v hribih, ko pa itak nobenega ne moti, saj naj bi planinci hodili po stezah, naš kuža pa vedno kakšno grmovje najde. Pa smetnjakov tudi ni, da bi stran vrgla. Tako, da ne bo kdo mislil, da sem brez grehov. user posted image

Jaz se sploh ne morem odločit kaj bi kupila, vse mam nagledano, pa nič ne hasne. user posted image Saj, ko bom eno stvar kupla, se bodo tudi ostale poklopile. Punce, čez kakšen mesec bodo pa prve julijke že na socialni "težile" za porodniško. user posted image Jaz kar komaj čakam, ker pol naročim svoj e-paket. Tako, da trenutni plan je kupit voziček in previjalno komodo. Pol bom pa vidla, kakšna poteljica paše zraven in če ima voziček v kompletu lupinico, potem pa na e-zavitek navalim. Tudi, če vse prej nabavim, imam še vedno nekaj stvari pri njih nagledanih, tako da denarja skoraj ziher ne bom vzela...
Danes sem super vesela, ker mi je soseda, ki je Francozinja rekla, da gre aprila malo v Francijo in bo prinesla same fajn organske kremice user posted image za našo pupiko, da ne bo rita rdeča ipd. Pa baje, ker imajo tako ponudbo, je to pri njih fulll ceneje kot tu.

Kilogrami so se mi pomirili user posted image Bravo jaz! Glede na to, da je bilo samo prešnji mesec +6, sem ta mesec "samo" na dodatni +1. Res pa je tudi, da smo ukinili vse kalorične obroke po osmi uri. Dragi ima tudi prepoved pečenja palalčink. Tako, da sem bolj na sadju. In se pozna! Vse skupaj imam pa +14 kg, zato naj bebi kar iz zalog jemlje. user posted image user posted image

Srbenje. Ma tukaj v MB je tako klorirana voda, da me prav moti vsakič, ko se stuširam, bi najrajši kožo iz sebe dale. Ampak to že prej pred nosečnostjo. Za razliko od Novega mesta (kjer živi moja mami), kjer me pa nikoli ni nič srbelo. Sem pa opazila, da me včasih (pa ne pretirano) srbijo prsa in trebuh. Verjetno res zaradi največjega raztezanja.

Tako! Lahko nočko od mene in eno brco od naše pupe!


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 0:06:50   
_Mavrica_
Bom še jaz malo pokomentirala....
se mi je danes razrešil en VELIK nesporazum, ki mi je na nek način blokiral pisanje diplome (trajalo že skoraj eno leto) in zdaj odkrito imam upanje, da mi uspe diplomirat pred porodom user posted image , sem pa zelo vesela....

Joj, vidim da imate že vse dosti nakupljenega....midva pa še vedno ničuser posted image . Sem se zmenila da od sorodnice dobim cotke od njenih otročkov, vsaj za začetek, samo nisem pa še nič videla in tudi ne morem še zdaj vzet, ker dokler ne bo diploma, imam še svoj računalnik na mestu, kjer bo potem kotiček za bebita in niti ne vem koliko še dokupit....tako da je še kar precej dela. Posteljico sicer dobim za darilo, vse ostalo me pa še čaka....pa tudi trenutno nisva finančno v najboljšem položaju, bo pa upam da kmalu boljše.
Voziček sva si ogledala (cel komplet) in sicer Concord Neo-ta, ni tako zelo poceni pa skrbijo me malo manjša kolesa spredaj, za makadam in poljske poti, vendar sicer je obema zelo všeč in še ostaja v igri, zaenkrat imava v planu še enkrat aprila skočit v MB, kar bo kar pošten izlet (z dolenjske) pogledat Lux4kids, ki je bil prva izbira, vendar pa bi ga res rada najprej videla...a ima katera slučajno kaj izkušenj z njim?   
Je pa tudi moj user posted image  zadnje čase malo hecen, se ne razumeva ravno najbolje, tudi zato, ker imam občutek da ga nič resnega ne zanima. Saj v trgovino še gre z mano, vendar vse zbiranje informacij in odločanje kar prepusti meni, mene pa to zelo moti! On bi se še kar samo s svojimi hobiji ukvarjal, kot da se nič ne bo spremenilo....včasih imam občutek, da nikoli ne bo "dozorel" in to me pošteno skrbi!
Imava pa tudi midva svojega kužka, manjše pasme, ki je v stanovanju. In ker je bil do sedaj sam in ni bilo potrebe, sva ga kar malo razvadila in je kar posesiven do svojga teritorija in zahteva pozornost. Pa me tudi hudo skrbi kaj bo ko pride user posted image  . Sva ga že preselila na hodnik čez noč, vendar ima pa vrata v spalnico vseeno odprta in se on včasih, kar sam prestavi (s postljo vred) če mu zapaše user posted image , je bilo prav smešno kako mali pes veliiiiko posteljo vleče za sabo in se matra okoli vogalov, zato mu pa že od začetka nisva preprečila, sva se smejala, pa se mi zdi, da je bila to velika napakauser posted image . Ne skrbi me toliko, da bi dojenčku kaj naredil, bojim se pa da bi znal iz ljubosumja grist in uničevat njegove stvari....pa še kar ne vem kako naj ga to navadim/naučim, časa pa ni več dosti...
S srbenjem po trebuhu in prsih imam tudi jaz kar precej problemovuser posted image , samo to kar pripisujem presuhi koži in raztezanju, se ne obremenjujem kaj dosti...

Kg!! Uh, da koga naderejo zaradi 5 kg??!! Jaz sem v 23. tednu in sem že 12kg+...na vsakem pregledu je bilo vsaj 3 viška, pa sem jih tudi že slišala in me res skrbi, jest pa ne znam manj....saj niti ne jem več, se kar samo od sebe množi, ne vem po čem, pa se trudim in s sadjem in z večjo količino vode... samo za 5 kg se pa res ne bi sekirala!

Socialna... že čez en mesec?? A katera točno ve kdaj moraš it, ker jaz se še nisem dosti zanimala za to, se mi je zdelo tako dalečuser posted image ....pa tudi jaz nimam službe, niti statusa nimam več, nobene delovne dobe zaenkrat, nič! Sem razmišljala, da bi se pri stricu zaposlila malo prej, ker se mi zdi da bi vseeno tako da bi bila z dnem ko grem na porodniško zaposlena malo več dobila kot osnovni starševski dodatek. Kdaj se potem za mene uradno začne porodniška? 28 dni pred rokom ali na dan poroda? Tega ne razumem čisto.... no saj, če slučajno kakšna ve....
Lepe pozdravčke vsem in lahko nočuser posted image




_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 6:56:38   
aloje
Dobro jutro!!!!!!!!!!
Danes se mi pa dogaja,sem sineta že nahecala,da sva kombi zaspala,da mora hitro vstat,da ga jaz peljem v šolo,pa sej revež še ni dojel zakaj se sploh gre,joj kako se je potem smejal.
Mavrica jaz imam voziček Lux4kids,sem fulll zadovolna,res,da sem vzela brez premikajočih sprednjih koles,je tako vzmeteno,da sploh ne opazim,da se kolesa ne premikajo levo in desno.Ima res velika in široka kolesa,da bo res veselje peljati po kamnih,sploh ne opaziš,sem malo že sprobala.Ko pa ga zložiš pride kar velik zaradi koles ampak se kolesa snamejo je čisto ok.Pa pri meni ni problema, ko imamo karavana.
Psi-imam zelo rada živali ampak v mejah normale,tudi pri nas sosedje svojega psa vn spustijo,da leta sam,ne vem mislim,da se jim ga ne ljubi na sprehod peljati,potem pa zaide še malo k nam drekce puščat.Pa ne da bi bila sitna,sem ni dolgo nazaj sosedi rekla,da jo prosim,če lahko psa priveže in naj bo tam kjer mora biti,da če bi jaz hotla psa bi ga nabavila,ne pa da se še iz svoje lastne hiše bojim stopiti.Sedaj je malo boljše,je privezan,soseda pa tudi dober dan ne.Sem imela v otroštu tudi slabe izkušnje,se mi še danes poznajo ugrizi.
Uživajte.

(odgovor članu _Mavrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 9:10:49   
rakica82
Ojla,

evo pri nas se danes sonček nekam skriva user posted image . Upam ,da si še premisli, ker sva ravno včeraj iz kleti prinesla mizo in stole za teraso.

Ja psi, mene tudi pogreje to, sej ne bo nič naredil. Pes je pes, vseeno je žival in sploh na krajih kjer je veliko ljudi in otrok mora biti privezan. Da nne govorimo o otroških igriščih, sem tudi jaz že videla kako je kdo pripeljal psa v otroški peskovnik na potrebo.

Mavrica user posted image , zdej pa pridno piši diplomo, da bo dete imelo diplomirano mamicouser posted image .

Na CSD, pa moreš it en mesec pred začetkom porodniške. V mojem primeru se porodniška začne 21.6, papirje pa moram oddat že maja.
Tako sem jaz razumela vse skupaj, poglej si malo na internetu, CSD Šiška ima vse lepo napisano.

Aloje ti pa že zjutraj za hece, sej se še niti dobro zbudil ni ti ga pa že vržeš na finto user posted image .

Lepo se mejte



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 9:45:04   
Suziiika
Jutro punce user posted image

Js pa sem se danes taaaak fajn naspala.. joooj user posted image  Pa še včeraj sem jamrala kak nič ne spim.. Zgleda je treba tule mal pojamrat pa je user posted image  Kitajska je bla super včeraj, mmmm, tašča bla fejst vesela darila, čestitka jo je kr do joka spravla user posted image  tak da moj namen je bil dosežen user posted image

Pri nas se tud danes sonček še skriva, baje da naj bi bil popoldne malo, upajmo nouser posted image
Mi mamo že 3 dni mizo zuni, v ponedeljek smo že mel prvo kosilo zuni, sem dans upala da bo enako, pa zgleda slabo kaže, če bo takle bogo vremeuser posted image
Mi bomo tud šibnal aprila nekje čez mejo, pa bomo šli sprot v Ikeo pogledat, bolj al manj samo za tiste drobnarije, ki nam mankajo.

Kar se pa socialne tiče, js bom šla kr konc aprila po papirologijo, pa bom izpolnala si vse, pol maja pa odposlala..  mislim da lahko začneš 60 dni pred pošilat to? Oz. vsaj za paket je tako, za ostalo pa zajle nisem ziher..

_Mavrica_ js takoj, ko sem na netu našla Lux4Kids, sem rekla, ga grema gledat (malo je tečno, ker je samo v mb trgovina), in ko sem ga v živo vidla, je bla še samo nadgradnja tistega kar sem vidla na netu in nisem sploh tud pomisla na drugega ne.. Meni je super, pa še komplet vsega, za dokaj ugodno ceno. Plus meni je rekla prodajalka, da je enkrat ga ena gospa naročila, pa je potem prej rodila, in ker je dostava par tednov, ni mela jajčke in nič.. Pa so ji pol posodli do takrat, da je dobla svoje naročilo. V glavnem, meni so super user posted image


aloje mi bomo tudi LUX4KIDS vzeli, naročiti ga moramo še.. Kak dolgo pa si čakala na dostavo? Povej mi, če mogoče veš, me je ati spraševal (ker bo to njegovo darilo), če majo mogoče kaki popust na gotovino?
Drugače pa poznam te sosedske fore, ko je sprehod za njih, da spustijo psa, pa se šeta celi dan sem pa taj, oz. hodi na wc k nam pred bajto,pa ne smeš nič rečit, pol čez en mesec pa najdeš mačka z zlamano hrbtenico, za katerga ti veterinar taprvo reče "vi mate pa žleht sosede"--- mi smo najprej misli, da ga je avto zbiu, pa nam je pol hit blo jasno ka je blo..user posted image

Uživajte punce, pa pazite nase pa na user posted image


< Sporočilo je popravil Suziiika -- 1.4.2011 9:50:05 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 10:02:27   
bubu_bibi
Punce še en lep pozdrav od mene. Danes imam frei (ni vajuser posted image ) in se mi zdi, da je kar sobotauser posted image . Samo na cesti zunaj se toliko dogaja, da se vsakič prepričam, da ni...user posted image

Sem se malo bolj naspala (vstala šele ob 8:30user posted image ), pa so nočne more popustile - hvala vam za lepe besede user posted image .

Oj, ti psi. Samo, da nisem edina...user posted image Še vedno pa prosim za kak komentar/mnenje/nasvet, kako potem na obiske k ljudem, ki imajo svoje kužote tako radi, da jim vse pustijo (nakako tako, kot je opisovala aloje)? Včasih se ne bo tega dalo izognit... Jaz že zdaj preden pridem kam, kjer imajo psa (ok, samo eni v družini ga imajo), pokličem in prosim, da naj ga privežejo. Sicer vem, da ne bo ugriznil, skače (od veselja, pa ljubčke daje) pa kot idiot! Še na poštarja. Pa se vsem zdi kao smešno in luštno. Samo tale 'lubček' ima svoje kilograme in meni niti podrazno ni do tega, da skače name. Sploh pa zdaj, ko je moj zakladek center mojega telesa. Pa še z gobcem in tacami rine tja, kamor ne bi smel - na trebušček, samo, da lahko prosto pride k meni, kot bi želel se usesti meni v naročje. Prej pa tega ni nikoli počenjal. Če pa je privezan in se mu približam, niti ne mrdne gor, ker ga že od daleč kregam...user posted image

Samo si ne predstavljam, da mi potem oni rečejo, da naj pes spozna user posted image in naj ga malo 'poljubčka'. Meni (pa itak je drugo, če je pes tvoj - ni dvoma, ni primerjave) pes (oz njegov gobec, sploh pa od dotičnega 'lubčeka') in user posted image (ok, moj user posted image ) ne gresta skupaj in pika. Samo je že zdaj dosti užaljenosti, ker kao druge ne komplicirajo toliko, samo jaz ne želim iti preko sebe. A je to grozno?

No in ko tako debatiramo včasih na faksu se mi res zdi, da imam samo jaz neke čudne ideje - vsak, ki pride na obisk, najprej v kopalnico in si z milom umiti roke npr. - in da nihče ne 'komplicira' toliko, kot jaz. Samo če se meni drugače ne zdi ok. Saj tudi jaz, če pridem domov si vedno najprej umijem roke... Tako da se bova z user posted image dogovorila, kako pa kaj in se tega držala in potem naj se obiski odločijo: ostanejo (ali sploh pridejo) ali kar grejo domov. Samo po drugi strani se mi zdi kar grdo. user posted image

Oj, očitno mi pomanjkanje vaj škodi, ker navse zgodaj začnem filozofirati...user posted image Lepo bodite, pa vesela bom kakšnega komentarja. Pa še sonček je pokazal obrazek. Hitro na sprehod! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Julijke 2011
1.4.2011 10:49:59   
Anonimen
Dobro jutro vsem skupaj, upam, da ste se naspale in da je pred vami lep dan. Se moram na hitro še jaz malo javiti, mi zaradi obilice dela zmanjkuje časa za RR.

Danes zjutraj sem bila pri ginekologinji...user posted image se ni premikal tako intenzivo kot ponavadi, pa sem šla pogledat, če je vse OK. Mi je naredila vaginalni in UZ pregled in vse je b.p. user posted image maternični vrat je lepo zaprt, user posted image pa pridno raste in pridobiva na teži. Poslušale smo še user posted image in prav lepo bije. Saj vem, da sem zagnala paniko za prazen nič,  toda to je moja 1. user posted image in me pač vsaka stvar malce prestraši. Sicer pa bolje, da se greš pokazat in ni nič, kot pa da čakaš doma.

Glede kg...jaz sem jih pridobila v 24. tednih +5.

Vidimo, da imate debato o spuščenih psih...naj vam zaupam svojo zgodbo...Ko sem bila 10 tednov noseča, sem šla sama ven na sprehod in sredi travnikov, kjer ni bilo žive duše, je en moški sprehajal svojega dobermana (!) brez povodca, brez nagobčnika...in ta user posted image pes priteče do mene in me podre na tla...lastnik pa nič...jaz sem se skušala pobrati in me še enkrat z gobcem sunil v glavo, da mi je zbil očala...potem sem ugotovila, da je bolje, da se ne premikam in sem se zvila v klobčič, da sem zaščitila trebuh...nato pride zraven lastnik in mi smeje odvrne ''Nič bat, se samo igra'' IGRA!?!?!?!? Jaz sem bila tako šokirana in prestrašena, da se niti ne spomnim kaj sem mu odvrnila, samo pobrala sem se stran in ko sta bila dovolj daleč sem se usedla v travo in od strahu zajokala. Mož je bil potem ves iz sebe, ko je to izvedel in sedaj ne grem nikoli več sama ven.

Saj imam rada pse , ne maram pa ignorantskih lastnikov psov, ki dajejo svojim mrcinam preveč svobode.

Lep dan drage souser posted image in čuvajte user posted image

< Sporočilo je popravil piccolina1983 -- 1.4.2011 10:52:11 >

(odgovor članu bubu_bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Zdravilni čaji za nosečnice in mamice po p...
Ali nosečnice lahko pijejo pripravke iz plahtice? Ali malinovi listi res lajšajo bolečine ob porodu? Kako zdrav je za no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?