|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 10:28:20   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

no vročina je padla, junak je dobre volje, sicer pa se bo crkljal pri babici. moram dones Putina videtuser posted image
majhen je user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 10:51:26   
zoja10
oh kakšen čudovit dan,....user posted image ... sem dobila že navsezgodaj sms od mojga z neko osladno izpovedjo, najbrž je falil številko al pa ima koga za ubit user posted image user posted image

sm peljala gospodično v vrtec, kupla zajtrk še za kolegico ki mi je skuhala kavo, zdej sm že dala prat in šipe opucala,... uf takih dni je malo v mojem življenju user posted image  
danes hitim mogoče se bom jutri zapeljala do trsta na eno šetnjo ob morju...mmm....

grem na kolo in iskat kakšno žrtev da mi skuha kavo, je že cajt za tadrugo user posted image


vsem bolančkom miljavžnt pikicpokic,.... še en mesec ne? pol pa nič več bolezni user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 10:56:30   
koala.cek
no Vladimir je šel...user posted image zamujal debelo uro...je samo še mene čakaluser posted image . ampak ni moj tip, sorry...res je nekam majhen...user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 12:31:04   
eelyy
Dan!

Evo tkole kuham golaž L. spančka zjutraj sva šle že potni list delat končno sem se spravla(ker ga ni imela še).Pospravila sem stanovanje in čakam,da ko T pride iz vrtca da vse razmeče.

Dejte mi povedat,kateri jogi nej kupim za T ali je kakšen pohvaljen ali se splača kakšen dormeo nabaviti ali ne(ker bo še obdobje odvajanja lulanja ponoči).

kolacek;user posted image user posted image
zoja:iskoristi dan čimbolje se da

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 12:45:15   
koala.cek
jogi - mi imamo vsi dormeo - fleksi. oba mulčka imata še prevleko čez, če komu kaj uide. smo zadovoljni.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 12:56:49   
majana79
Dan!

Mi smo spet vsi doma, ker je moj zakuhal in ne more met še J. user posted image user posted image

J. ni nič boljše, zjutraj je imel še čist zagnojen uček, tako da ga mažem s tea tree in ker danes ni naše P, se gremo šele jutri pokazat...

zoja
, iz tvojih ust v... če ne se grem sama prijavit v Polje, ker ne prenesem več

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 13:05:56   
eelyy
kolacek;Hvala za odgovor bom pogledala in verjetno naročila res dormeo.

majana;Uh sej vem kako jeuser posted image ,tale life je napet,hiter otroci bolani skos.Meni je zaenkrat dobro ker sem doma,pa pride včasih kakšen dan k razmišljam o polju res! Z mojim iščeva kakšno službo zame drugo,pa ni nič,ki bi mi ustrezalo zaradi urnika in sem vsak dan bolj zbita in skos sam padci...pa mi tko nič nemanjka,le ta služba me tare....pa seveda,ko je T bolan vedno imam doma ludnico.
Jst vem,kako bo ko bom začela tam delati vse bo nameni otroci,doma vse za zrihtat jih odpeljat v vrtec če bo potrebna bolniška bom jst vedno morala in v službi nebom ič vredna,le po strani me bojo vsi gledali.In zdrži vse to...ah



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 13:32:05   
koala.cek
ja eely točno tako jeuser posted image  

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 13:33:00   
ledenka
majana, sam zarad očesa ga ne vozi k P, sam pokliči, da ti recept pripravijo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 14:49:20   
ivanamdb
aaaah sh@t majana user posted image user posted image user posted image user posted image

a punce da vi vse skupi greste kolektivno v lourdes??? (hec) to res celo zimo ze traja!!!! ali pa relocation na kaksne karibe?

jst sm koncala en lepo placan prevod user posted image (crknjena) zdaj grem neki pod zobke user posted image , pa neki skuhat za vecerjo, a ja in eno panna cotto. mljac

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 14:57:48   
ledenka
relocation.... mmmmmm, sounds great!

eh nič, grem dalje v papirje... danes je mal nor dan.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 15:43:22   
majana79
ledenka, ne samo zarad učka (ki je zdej ful boljše, očitno tea tree pomaga), ampak zarad ušes na kontrolo, ker je mel v ponedeljek pordele

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 18:17:29   
petrazg
Pikepoke za vse bolančke user posted image user posted image user posted image

Kako je fino, ko je lepo vreme... sta se nadivjala zunaj in sedaj samo še sedita lahko in risanke gledatauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 19:46:37   
eelyy
Čer!!

Tudi mi smo se sprehodili T je pičla trma in se je drl hotel metat po tleh,uglavnem skos sem ga motivirala hoče v voziček,potem ven pa spet noter.
Je bilo lepo in pasalo je,malčka že spita uživam v tišini in miruuser posted image
Jutri bo spet en lep dan treba ga bo izkoristit.

Še vlogo sem odnesla v vrtec za L bomo vidli,kaj bo konec aprila,ko bomo dobili odgovor.

Kolacek;Točno tako je,držite pesti,da dobim drugo službo do takratuser posted image

Za bolančke pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 20:23:36   
majana79
limonce so zakon! user posted image

koalka je pa zgleda jezus v ženski obliki, ker jih nikol ne zmanjka pa jih pijem že zihr 2 meseca user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 8:12:07   
koala.cek
jutro,

pri nas vročine včeraj ni bilo več. otrok je opoldne spal tri ure in izgleda da je to potreboval.

danes so šli fantje v vrtec. jutri imam pa dopust. aleluja. jih bom imela doma, bomo šli regrat nabirat, pa na kakšna igrala, skratka dan bomo preživeli na sončku. v nedeljo pa sneg.bljak. še dobro, da nismo menjali gum.

no, pa potepanje po evropi tudi odpade. prestavili za en teden. bo že. nima smisla v dežju in snegu okoli kolovratiti.

uživajte.




(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 8:23:57   
nikolet
jutro

men je crknu telefonuser posted image ga je šel mož novga iskat....

naša tud spi, še vedno deristamo....

T. je šel v vrtec, jz pa spet gkedam up cujn in gruntam kdo bo jih speglal...




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 9:28:58   
betty.ford
dobro jutro!

sonček! kar ne verjamem, da bo ta vikend slab.

danes smo šli v vrtec peš - oz s koleščki. cukrčka sta, ko lovita veter! zmajčku moramo samo še en fajn poganjalček za ven kupit/zdaj se vozi z enim starim, ki počasi že razpada. zadnjič si je na igrišču prilastil poganjalček - motorček in ga ni hotel vrniti, ko je bil čas za odhod. in je baje svojega kar brcnil češ kaj mu ponujajo to škrpeto!user posted image
pa sem gledala, da niti ni tako drag - cca 20€ ta, ki mu je bil všečen.

in jaz ne bi bila jaz, če ne bi še en krog do narave naredila. ptički so krasni! tisti na drevesih in tisti v vodi!

eelyy, upam, da najdeš željeno! držim pestke!

nikolet, pusti cunje in si malo odpočij.

user posted image user posted image user posted image  za bolančke - nekaj jih še je, a vem, da bodo kmalu v redu.

izkoristite dan!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 9:31:56   
betty.ford
grem čistit okna, da bom imela kristalen pogled v svet!user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 9:33:53   
ledenka
jutro user posted image  

sem upravičila moj avatar in prišla s kolesom. za M je zjutraj le še malce hladno, jaz pa si zavijem šal in je super user posted image  

user posted image user posted image user posted image  za bolančke!

kolikor sem jaz gledala napoved, je za nedeljo napovedan dež in 8 stopinj v LJ. ne vem, kje bi bil sneg? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 9:47:01   
majana79
Jutro!

ledenka, za nedeljo je napovedano max. 4, vsaj tako so zjutrej napovedovali. Pa ob močnejših padavinah je lahko sneg do nižin.

Že to, da se bo ohladilo za 15 stopinj bo spet šok in eni bomo spet doma. Ali še vedno? No, bomo videli kaj bo danes. Me živcira čakanje na P...

Pri nas nič novega, razen tega da imam vsak dan manj živcev. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 10:13:53   
ledenka
majana, morš limonce na tešče, pol je življenje lepše... pa upam, da je J končno boljši.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 10:26:55   
majana79
ja sej, sem jih pozabila na tešče, sem šla rajši ovsene kosmiče jest, koza user posted image

boljši? kaj pa vem... isto je, ni slabše

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 10:27:42   
koala.cek
majana kako fantič ?

betka - dej dej ptički....user posted image  a te pomlad daje ? pri nas vse po kerozinu diši..mmmm

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.3.2011 10:31:55   
koala.cek
naš zmajček je včeraj pogruntal, da se lahko s kolesom spusti po hribu navzdol. z dvignjenimi nogami. jest sem mislila da se bo ubil. user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?