|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 9:03:14   
nikolet
vsem bolančko pošiljam cel koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 9:18:11   
majana79
nikolet, sej bo user posted image  

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 9:32:38   
petrazg
Jutro... končno bomo tudi v Ljubljani deležni malo več sončka... lepo

Bolančki user posted image user posted image user posted image , pa J. no, zdej je bilo pa dost vseh bolezni za nekaj časa...nekaj let.

Nikolet pri vas se pa tudi zrihtajete. Kako je z učkom?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 10:03:09   
ledenka
jutro! rabim pestke... v petek izveste, zakaj user posted image

šivilja, lak je od Essence, ime Right, girl

user posted image

user posted image user posted image user posted image  za bolančke!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 11:51:16   
eelyy
Dannn!!

Evo T. je doma včeraj v vrtcu je imel gnojne učke mu je teklo ven,pa je ostal doma,sicer je siten hb da spi.Uglavnem,danes je kot srela nič mu neteče in nekaže bolezni.

Sem se stušerala oprala lase in sem lažja nekaj kguser posted image ,otročki pa nej še spijo. Pri nas je sončekkk tudi,zjutraj nisem imela energije,da bi jih obadva sama ven peljala,že ko je T ustal je bil po svoje trmast,bolje,da ga doma mirim,gremo raje potem,ko vstane in bo boljši vsaj srčno upam.

Včeraj sem potem klicala agencijo in bi morala 10% celotnega zneska pustiti od akontacije v tistem apartmaju(kao zaradi rezervacije),tako,da sem kar pustila nej ostane,se bomo drugam zapeljali in si bomo naredili lepouser posted image

Nikolet; za tvojo N pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 11:53:55   
eelyy
Sem pozabila napisati,da nebo pomote za vsee bolančke veliko velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 12:00:34   
PapuaNG
daaaan :)


Imam totalno gužvo v službi in komaj uspem prebrat, kaj šele kaj napisat. Ampak sej bo bolje, še malo, pa bo gužva mimo. Popoldne pa raje izkoristimo za igrišče in kurjenje energije, ki je ima mali še pa još.
Bolančkom en kup zdrave energije user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 12:26:04   
koala.cek
helu, jaaa sonček. to čakam. user posted image
justovanje - super da vam je uspelo in da ste se imele lepo. sicer pa nisem niti kanček dvomila o šiviljinem gostoljubju. user posted image

ledenka - seveda držimo pesti. naj se ti uresniči, kar si si zastavila. user posted image

ostali pa: **** THE FUTUREuser posted image  


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 14:28:34   
Leela
evo mi smo bolje, danes gremo malo ven.

Ostalim bolančkom pošiljam user posted image user posted image user posted image . ja je vzgojiteljica rekla, da v vrtcu razsaja črevesna viroza.

Za preprečitev vnetij ušes najbolj pomaga obilno spiranje nosa in operil 3x na dan. Nekaterim pa nič ne pomaga.
Za ušesno maslo pa nimam pojma. Mi imamo tudi to težavo, je rekel v nedeljo doktar naj mu ušesa kar z vodo tuširam, da drugače ne bo šlo ven. Eni pa pravijo, da se ne sme user posted image  sem že probala z različnimi preparati za to pa nič ne pomaga.

super za vaše popoldansko druženje pri šiviliji. pa da niste preveč zapravile user posted image  Sem jaz zadnjič nabavila pomarančno olje pa ga nisem še enkrat sprobala.

ledenka lep lak, mi je všeč. Pa imena lakov so tudi superca.

majana pa kot si zadnjič napisala včasih se kar kakšna bakterija nalima in ne moreš nič pomagat.

< Sporočilo je popravil Leela -- 22.3.2011 14:32:57 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 15:25:47   
ivanamdb
ooo leela! super da ste boljse!user posted image
za usesno maslo, jp tud men so rekli da ne smemo veliko cistit, moj mi vedno S@@@e ko vidi palcke... jst sm enkrat v lekarni dol na HR kupila en sprej "Vaxol" notr ima olivno olje, vsake tolk se nasprica v uho in maslo samo gre vn... res priporocam, ker jst tud imam "tovarno masla".

majana - a tvoj ima vedno isto stvar? mislim "kronicna" bolezen recimo. ker neki sem slisala o PFAPA, kao kronicna bolezen ki se javlja enkrat na mesec in sama izgine tam okrog 4. leta, in da AB ne pomaga prevec...


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 15:46:20   
ledenka
za čiščenje masla priporočam svečke Otosan, res potegnejo ven iz ušes vraga in pol. pa škodijo ziher ne user posted image  

leela, super, da ste boljše!

uf, jaz si bom pa jutri privoščila popoldan off, bo šel M z varuško na telovadbo... mioram mal po nakupih, pa nimam cajta. zmanjkalo mi je čaja, pa ene kozmetike... in če bo ratalo, si bom še kavo v stari LJ privoščla user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 15:52:56   
majana79
leela, samo da ste boljše! user posted image upam da bo tale marčevska runda bolezni res zadnja no user posted image nam spiranje ne pomaga, če mu dam operil, se pa samo notr vse zabaše user posted image

ivana
, bom poguglala, tnx. J. nima vedno isto, večinoma ima viroze, zadnjič je imel bakterijsko vnetje, tokrat je pa baje virusno, še čakamo, kaj se bo razvilo

ledenka, uživaj, enkrat upam da se ti pridružim user posted image a ta Otosan je sigurno tut za otroke? si vprašala dr. G? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 15:59:24   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

a ta Otosan je sigurno tut za otroke? si vprašala dr. G? user posted image


to so eni taki tulci, ki jih daš v uho in prižgeš. s toploto in po principu dimnika ti potegnejo ven svinjarijo. ne more škodit. drugo vprašanje je, kako mulca ukrotiš, da leži 5 min user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 16:03:32   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

a ta Otosan je sigurno tut za otroke? si vprašala dr. G? user posted image


to so eni taki tulci, ki jih daš v uho in prižgeš. s toploto in po principu dimnika ti potegnejo ven svinjarijo. ne more škodit. drugo vprašanje je, kako mulca ukrotiš, da leži 5 min user posted image


ja, sem šla googlat - google moj najboljši prjatu user posted image

ma pr nas ni šans da to prakticiramo na otroku user posted image

moj že pol ure čaka izvide na ORL... a pa res ne morjo tega hitrej nardit? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 16:37:06   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

a ta Otosan je sigurno tut za otroke? si vprašala dr. G? user posted image


to so eni taki tulci, ki jih daš v uho in prižgeš. s toploto in po principu dimnika ti potegnejo ven svinjarijo. ne more škodit. drugo vprašanje je, kako mulca ukrotiš, da leži 5 min user posted image


ja, sem šla googlat - google moj najboljši prjatu user posted image

ma pr nas ni šans da to prakticiramo na otroku user posted image

moj že pol ure čaka izvide na ORL... a pa res ne morjo tega hitrej nardit? user posted image



Majana - kaj pa pričakuješ od slov. zdravstva. Bi bil to prehud precedens - bi pol vedno mogl v prej kot treh urah kaj narest. A k se mu je vrtelo je bilo potem od vnetja?

Tele tulce za ušesa si pa me kar same delamo v službi. K. in He. kar pridno ležita, H. pa ni šanse. Sem pa opazila pri njej, da kadar ima res veliko, se ji kar ven pricedi in potem tisto umijemo.


Danes je imela He. sistematiko za vstop v šolo - sem zvedela, da smo spustili sistematiko pri petem letu (pojma nimam zakaj - nas pač niso klicali očitno). Je dobila dve pikici, pa jaz sem skor oglušela zraven. potem sva šli na sladoled in po H. - do zdajle smo pa izkoriščale sonček na vseh možnih prevoznih sredstvih (tricikel, kolo, skiro). Prav paše. Bi šla še sama na en krog hitre hoje, pa ni nikogar, da bi mu dekleti nagrmadila.


Skratka včerajšnje srečanje je bil pri nas popoln uspeh, otroka kar ne moreta nehat govort  - He. je bila H. od Tanje strašno všeč (pomoje zato, ker je tudi H.), pa zanimalo ju je kdaj se bomo šli k Petri igrat, glede na to, da so tako blizu, pa kdaj bo spet varuška prišla, pa kdaj spet vsi pridejo, da se bojo igrali...

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 19:21:27   
ledenka
upam, da se bomo zdaj večkrat dobivale, ko bo lepše vreme in dalje svetlo. ampak to z varuško sploh ni slaba ideja. pri njej so se mirno igrali, me pa bi lahko popile liker v miru user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 19:35:28   
Tanja_
Čer!

Še dobro da je konec torka-meni se bolj vleče kot ponedeljek.
Zdele sva bile s H.v Mečaktorju v Šiški-sem ji kupla še ene čevlje za spomladi. Pa seveda sebi eneuser posted image Pa rada bi si kakšno jakno kupila ali trenč, v črni, pa imajo tok malo izbire povsod. Jutri ima pa navsezgodaj cepljenje za KME.

šivilja jaz sem pa mislila, da bo He.rekla, da H. ne sme več prit, ker ji je vse knjige v sobici prenesla iz omare na posteljo. He.jih je pa nazaj pospravljala.

ledenka lak je bil pa res lep. Ampak na tej sliki pa čist drugačen zgleda.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 19:52:30   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


šivilja jaz sem pa mislila, da bo He.rekla, da H. ne sme več prit, ker ji je vse knjige v sobici prenesla iz omare na posteljo. He.jih je pa nazaj pospravljala.




Ma prakso in potrpljenje od druge H. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 20:00:29   
Dudica1
Čer!
Pikepoke za vse ki jih potrebujete user posted image

Še malo pa bo težko pričakovani dopustuser posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 20:04:09   
nikolet
čer

no pa je šel dan okol... sve z N. bolj ležale in počivale...

petrazg: oko je malo bolje, boli me ne, rdečica je malo izginla... mi je pa zatekel... pa nimajo pojma zakaj... uglavnem zdej sem zmerom bolj prepričana da bom šla na lasarsko operacijo ko našparam...







_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 8:00:12   
koala.cek
jutro, kuhamoooo na 40 user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 9:25:43   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

jutro, kuhamoooo na 40 user posted image


ojej uboščkiuser posted image user posted image

no jz sem pa danes sinka peljala v vrtec pa v lekarno in v trgovino...

zdej pa je N. zaspala in šibam pospravlat

papa
uživajte....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 9:48:27   
ledenka
ojej, še več user posted image user posted image user posted image

tule pa kot običajno - kup dela... Mjev prehlad je končno boljši. vsaj upam.

ampak en projekt je prestavljen na jesen, in ako bog da i sreća junačka me takrat ne bo več na tem oddelku user posted image user posted image user posted image  in to me je neznansko razveselilo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 9:52:31   
koala.cek
no vročina je padla, junak je dobre volje, sicer pa se bo crkljal pri babici. moram dones Putina videtuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.3.2011 10:12:14   
PapuaNG
jutro,

jst sem pa en del oddelala, zdej pa počasi v nove borbe. Še ta dva-tri tedne preživim, pol pa upam, da bo malo bolj na izi. Pa še mulo je nekaj prehlajen-čist hripav in kašlja, upam, da ostane pri tem in da se ne razvije v kaj hujšega, ker zdej res ni cajt za bolniško. No, sem ga zjutraj nafilala z vsem možnim, upam, da kaj pomaga. Pa še moj ma ful za delat, tko da nanj ne morem računat.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Koga je težje vzgajati: fantka ali deklico?
Disciplina, spoštovanje, šola - kdo vam bo delal več težav: deklica ali deček? Čeprav so si otroci različni, so otroški ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?