|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 14:27:59   
koala.cek
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 14:34:52   
ivanamdb
hm, ko sem ze pri tej temi, ena zenska je neki sr@@@a v enem casopisu v italiji, kako ona zivi v angliji, in kako tam zenske prevec "iscejo pravice in hocejo veliko" ko so nosece in ko imajo otroke, ker da je to prevec imet placan porodniski, da ne mores kar tako ko te vzamejo na delovno mesto takoj bit noseca in bla bla bla (v italiji je placan porodniski mislim 4-5 mes. v angliji eno leto)....in da ona ko gre na razgovor za novo delo vedno rece da ni porocena, nima in noce imet otrok, in da si zeli ful dobro karijero... (stvari ki jih a) delodajalec ne more vprasat, b) stvari ki ne bi smel vzet v upostev ).... in da ji ful gredo na zivce otroci, da kricijo, da ne vem se kaj.... mislim.... a) pa kaksno otrostvo je ta imela? b) en dan ko bo stara in v domu za stare, kaj misli, kdo ji bo rit cistil? mislim, zenske mi se zdi da so slabse od moskih!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 14:36:57   
majana79
ah ja, kaj vse ne hodi po tem planetu...

moram rečt da tut moje izkušnje kar se tiče prijaznosti do otrok niso lih pozitivne

komi čakam da pridem domov, morm limonce ruknt, ker kiham že cel dan

utrujena sem fuuuuuul user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 14:42:49   
Leela
F. še ni vredu. Še težko diha, kašlja, spat ne more. Če pa že spi pa jaz ne morem, ker mu vdihe štejem. Sem se kar na off dala.

petrazg Kakšen je razlog ti bom na fb pisala. me zanima tudi tvoje mnenje.

ivana saj sem rekla da ne boš nazaj prišla user posted image , še tisto trgovino si najdla gor...Sem včeraj videla enega otroka z glih tako bundico kot jo ima D. sem se najnjo spomnila.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 15:45:00   
ledenka
leela user posted image user posted image user posted image  za F!

sem skor ponorela pr ginekologu... čakala eno uro, ker je G zamujala. eh...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 16:08:29   
šivilja
Majana - bo gospa ravno pri meni, pa jo lahko povprašam o ušesih in ti potem napišem ali te pokličem


_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 16:46:45   
majana79
šivilja, sej res user posted image joj pa moj spomin, to je že za zjokat, moram res s kako kuro bilobila začet... user posted image

bom ti ful hvaležna user posted image

drugače pa... a sem zadnjič omenila, da je imel moj vneta ušesa? kmalu za tem, ko so se J.
no in je danes rekla P, da je čisto možno da se je nalezel, ker ko pride bakterija v dihala, se to lepo širi... in jaz ga reveža prepričujem, da tega pa res ni mogel dobit od otroka
matr sem grozna.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 17:48:28   
nikolet
živjo punce

vas lepo pozdravljam... smo ravno domov pršli iz enodnevnega in nočnega izleta infekcijske klinike, no in imamo rota virus pr hišuser posted image

nč grem počivat k sem fizično in psihično čist fuč

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 18:35:11   
majuška10
ojla! najti vas je pa skoraj kot bi na loteriji zadela. Sicer sem nekako izvedela kje ste, pa kljub temu, ni šans da vas najdem.... do zdaj :-)


kot vidim ste še vedno v lepem številu, te najbolj pridne in nabolj vztrajne... jaz skoraj nimam časa,.. pa tudi tle na RR nisem bila že celo večnost...

no sem hotla sam vas malo pozdravit...

drgač smo ok, naš mali je res pravi trmoglavček in hoče da je vse po njegovem... je kar težko, sicer je pa ful faca, me nasmeji in spravlja v dobro voljo sleherni dan... ja pa sej so itak vsi taki...

mejte se..lp

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 19:15:32   
majana79
nikolet, pikepoke! upam da se hitro pocajtate in da je najhujše že mimo

kdo pa je bil na infekcijski? oba tamala?

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 19:49:49   
ledenka
šivilja, za gostoljubje! tiramisu in oba likerja so odlični user posted image

nikolet user posted image user posted image user posted image

grem umit M. pa upam, da ne bom spet zaspala prej kot on user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:15:02   
petrazg
Šivilja super je bilo... hvala za gostoljubje!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:43:28   
šivilja
Je blo res kar fino - bomo še kdaj ponovili. So bli tako fini otročki!

H. pa sploh - v glavnem je bolj boječ otrok, danes se je pa stiskala k Petri, potem zvečer je pa še varuški v naročje zlezla in sta se cartali. Sem ju skor spat poslala user posted image  Jo moram kmalu spet poklicat, da je ne pozabijo čisto.

SO pa mislim, da čisto vse lego kocke ven zvlekli, pa še ves playmobil. Še to zmešnjavo jutri rešim, pa ni več znakov žurke - čeprav za osem otrok je bilo kar mirno.


Majana - sem jo vorašala takoj ko je prišla - petkrat na dan komot mažeš (če se ti zdi nujno celo še večkrat)- z oljem na vhodu v uho in s kremo materina dušica zadaj za ušesom. Upam, da je to to kar te je zanimalo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:53:35   
šivilja
Ledenka še tole - kater lak si imela danes - mi je ful všeč

Petra tebe sem pa tudi hotela nekaj vprašat - ti pošljem en mail

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:53:45   
majana79
šivilja, to je to, najlepša hvala!

no naslednjič pa mogoče tut midva prideva...

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:58:56   
Tanja_
šivilja hvala za super popoldne!Je blo fino.

majana ti k se spoznaš na Paypal. Moj je zdej dvakrat nekaj plačal in obakrat so mu zraven poleg prodajne cene zaračunali še 1 €. Kaj to je njihova provizija, al kako imajo?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 20:59:22   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, to je to, najlepša hvala!

no naslednjič pa mogoče tut midva prideva...



bomo še kakšen piknik na vrtu priredili, pa bojo otroci rili po pesku

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 21:35:58   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, to je to, najlepša hvala!

no naslednjič pa mogoče tut midva prideva...



bomo še kakšen piknik na vrtu priredili, pa bojo otroci rili po pesku


tako ja user posted image

Tanja, ja možno da je to. Meni se je to zgodilo, ko sem nakazovala kolegici, kadar pa plačujem na ebayu ali kje drugje pa nikoli, mi vedno obračuna samo napisano ceno, ker očitno prodajalec prevzame to breme oziroma vkalkulira v ceno. Vsekakor bi moralo bit kje opozorilo o tem, preden izvede transakcijo oziroma sploh nakup.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 21:36:05   
petrazg
Šivilja sem vidla, poslala naprej user posted image  

Sej H. je A. rekel, da lahko domov odpeljemo, ko je tako pridna user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 21:52:59   
Anonimen
A za vneta ušeska uporabljate materino dušico al tee tree? Jst sem kr neke kapljice kupila v lekarni z antiseptičnim učinkom... Pa nisem ziher da kej pomagajo user posted image

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 22:20:47   
lake
Šivilja Hvala za gostoljublje, liker in tiramusu sta bila odlična.

Živa Za ušeska se uporablja tea tree olje in krema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.3.2011 22:39:54   
Anonimen
Sej vem, da ste verjetno to že vse 1000 tisočkrat povedale ampak, a mi pomagate? Tee Tree olje mam doma user posted image Kaj nej nardim?
In če katera pozna kakšen dober recept, kako dobit ven maslo iz ušeska - se priporočam user posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 7:35:50   
majana79
Jutro!

V ušeska se načeloma nič ne kapa...

Tea tree olje daš na prst (jaz samo podrgnem po ustju, ker se mi zdi ena kapljica ful veliko za ušesa in meni in J. naredi ornk rdečino), ter s tem nežno namažeš začetek ušesa. Kot mi je še flaškona rekla, samo toliko kolikor se ti prst ''usede'' v uho. Potem sem mazala uhelj še s tea tree kremo, no včeri sem pa zvedla, da z materino dušico namažeš za ušesom.
Aja, če nimaš olja, pa namažeš samo s tea tree kremo, na istem mestu oziroma na isti način. Jaz načeloma ne pretiravam s količinami, prej dam manj kot več, ker mu koža drugače reagira.

Ušeska mu jaz čistim s palčko, ampak samo na začetku ušesa. Če se ti zdi da se mu ful nabira, vprašaj P za nasvet, itak na ORL pravijo da si (nasplošno) preveč čistimo ušesa oziroma pregloboko, kar pomeni da porinemo maslo še bolj notr in da se potem vse skupaj zna zabasat.

Drugače pa, za nami je ena totalno neprespana noč, non stop se je premetaval, brcal, skratka spanja nič od nič. user posted image

Ah ja. Upam da prebrodimo ta teden.

< Sporočilo je popravil majana79 -- 22.3.2011 7:37:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 8:14:51   
betty.ford
seveda boste, majana!

s tistim pritiskom in požiranjem sline si me spomnila na moje otroštvo. so tudi meni to govorili zaradi pogostih vnetij ušes,... sem se potem trudila s tem požiranjem in se nadzorovala, a ne vem, če je kaj pomagalo... sčasoma sem prerasla.
se pa spomnim, da me je vedno motilo, ko sem si umivala lase, da mi gre voda v ušesa... in potem je tam kar ostala kljub čiščenju s palčkami,... neprijetno. pri kakšnih potapljanjih mi v glavi začne kar piskati - tako da se tega rajši izogibam.
user posted image  za J. da bo kmalu bolje in da se ne ponovi več.
vas, drage moje, je bilo pa danes prav luštno prebirati! super za justovanje!user posted image  morate res večkrat kaj takšnega organizirati.

nikolet, user posted image

ivana, hvala - sem si pogledala in ugotovila, da kar obvladam zadevo user posted image
kako je bilo na večerji?

včeraj sem si privoščila družaben večer po službi in sem domov prišla šele ob polnoči. pričakal me je hlipajoči zmajček in bil potem vso noč čisto zraven mene. seveda me je izpil. saj znam biti včasih pametna, a glede tega dojenja se mi pamet kar izgubi.
jutri bosta imela day off, da preživita še malo časa z mano.

tako da imam danes nekaj neprecenljivih trenutkov za pospravljanje in čiščenje,... zunaj pa taaako lep dan!
izkoristite sonce! čeprav izza šipe!

pa user posted image  za Leeline in majine otročiče - je danes bolje?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.3.2011 9:02:42   
nikolet
jutro

N. je bila na infekcijski... T. je še za enkrat zdrav...

smo spali skoraj celo noč sam dvakrat smo se zbudili zarad kakanjauser posted image saj bo vsaj upam....




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Koga je težje vzgajati: fantka ali deklico?
Disciplina, spoštovanje, šola - kdo vam bo delal več težav: deklica ali deček? Čeprav so si otroci različni, so otroški ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?