|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2011
15.3.2011 21:22:17   
anchika
NO jaz sem bila danes na pregledu. Sem v 31+4 tednu. Zdaj bom hodila na pregled vsakih 14 dni. Se pravi naslednji pregledimam  29.3.
Naredila mi je UZ, težka sta  vsak po 1,5 kg. Ni nobene razlike. Še vedno je eden glavično drugi medenično. Rekla je da dvomi da se bosta zdaj kej obrnila ker že tako nimata večč veliko prostora. Je pa vodilni glavično tako da če bo vse ok bom lahko rodila naravno. Seveda mal je odvisno od dohtarjev in mora vse potekat kot  je treba. Želim si da bi rodila naravno ker vem kako je roditi naravno in vem kako je roditi s CR. VEndar ni važno kako sam da bo vse ok.
Uglavnem vse kar lahko vidi je rakla da je ok.
Dala sem tudi kri  in vodo in voda je vredu, kri se mi je tudi izbolšala. Tako da sem prov vesela. Imam pa malček vnetja , nič hudega , sem dobila vaginalne tablete.
Železo tud moram pit do konca.
To je to.
Vanček upam da kmalu zagledaš tvojega sončka.
Jaz tudi ne vem kaj bo in ne bom vedela dokler ne prideta na svet.

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Goriška 2011
16.3.2011 7:34:34   
bucibirba
Anchika, super, da je vse ok!!! user posted image

Jaz imam pa jutri morfologijo, držite pesti, da bo vse ok! user posted image

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Goriška 2011
16.3.2011 17:27:28   
Vanček*
ha..ha, evo mene doma, odprta sem sicer 2 cm ampak je vse OK, plodovnica je OK, delala mi je UZ in moj pubec je težak verjeli ali ne 4500g, tak da če ne prej v petek spet na pregled.....

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Goriška 2011
16.3.2011 20:38:01   
Subsonica
Da ne boš ti šla že ponoči user posted image user posted image

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Goriška 2011
16.3.2011 22:44:03   
fragola
vanček uhh je pa že kar težak tvoj user posted image , upam, da te prime pred petkom!

jaz sem mela danes tudi pregled in zdaj  ga bom mela spet čez slabih 14 dni 28.3, takrat bom imela tudi ctg


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Goriška 2011
17.3.2011 9:21:56   
Vanček*
sem še vedno doma.....in čakam....

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Goriška 2011
17.3.2011 9:44:43   
LunaSonce
V soboto je polna luna...mogoče bo pomagalo user posted image
Zdrži, sej si skori pri cilju. A greš rodit v Šempeter?!
Drži se in srečno!!!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Goriška 2011
17.3.2011 19:45:47   
anchika
venček. srečno , tvoj koreneja je pa res korenjak

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Goriška 2011
17.3.2011 22:42:14   
tropical
Pozdravljene,
mene zanima a  katera  ve če je v stari Gorici trgovina Benetton. Ali imajo oblačila tudi za otročke. 

HvAla Vam

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Goriška 2011
18.3.2011 7:30:38   
bucibirba
Dobro jutro!

Da se še tle  malo javim user posted image  Včeraj smo imeli MF in vse je super! user posted image  Naš piščanček se lepo razvija in raste, imamo že 550g user posted image . Sem prav vesela!!!

Tropical, trgovina je, na sproti Oviesse, bi pa mogli imet tudi za ta male, čisto na koncu trgovine. Sama sicer nisem bla že celo večenost... Ulica pa je : GORIZIA, VIA CONTAVALLE 2
 
 Lep dan!


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Goriška 2011
18.3.2011 8:15:53   
Vanček*
evo jaz sem še vedno doma, grem sedaj spet na pregled v Šempeter pa da vidimo kaj bodo rekli.
Ni mi več.....

Vanček*


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Goriška 2011
18.3.2011 9:15:58   
LunaSonce
Bucibirba user posted image  za morfologijo in srečno naprej!
Ja, Benetton je točno tam, kamor praviš in imajo tudi kar neki cunjic za otročke...
Vanček...sej si že na koncu! Držimo pesti, da bo čim prej! Drži se!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Goriška 2011
19.3.2011 17:35:43   
Vanček*
tak punce moje vse ki že zibate in se cartate čestitke, jaz pa grem jutri ob 7h v bolnico in bomo sprožili porod, ker je moj dečko zelo velik in težak in bomo kar hitro, ker je gin. ki me je nazadnje pregleda tudi jutri dežirna....
tak da jutri bom dočakala tudi jaz, ker drugače pa mislim, da bi moj korenjak ostal noter še kakih več kot 14 dni....

Ko pridem Vam pa takoj napišem....Vanček*

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Goriška 2011
19.3.2011 18:19:21   
bucibirba
Jej user posted image  Venček*, pa ga boš le dočakala, svojega Nejca! user posted image  Naj porod mine čimprej, da bo tvoja štručka čimprej v tvojem naročju!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Goriška 2011
20.3.2011 12:12:08   
medko
ojla punce. kmalu po prvem postu mi je crknu računalnik, no zdej ga je moj popravu nazaj user posted image
no v ponedeljek sem bila na pregledu, mi je naredila MF, posteljica je zelo nizko in moram počivat, počivat in še 1x počivat. je kar malo težko, saj sem bila od novega leta non stop na nogah, ker sem mogla še praxo naredit. sam šele zdaj vidim, kako sem bila res utrujena od vsega in prav paše ta počitek. ni prov 100%, ker imam doma še enga 2letnika in se mora ves čas kej dogajat, ampak bo že.
bucibirba midve bova pa lahko še skupaj v porodnišnci user posted image
Vanček* nej ti danes hitro mine, da čimprej cartaš svojga user posted image
zdej grem pa še malo v ležečki.. lepo nedeljo!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Goriška 2011
21.3.2011 9:40:05   
anchika
MOram povedati da sem nekje zasledila da je naš venček rodila Nejca težkega 4880 in 49 cm velikega. ČESTITAM, ko pa prideš k sebi nam pa kaj sporoči!!

(odgovor članu medko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Goriška 2011
21.3.2011 10:44:42   
fragola
čestitke venček za Nejca!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Goriška 2011
21.3.2011 12:46:01   
bucibirba
Dobrodošel Nejc!!! user posted image user posted image user posted image  Čestitke Vanček*!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Goriška 2011
21.3.2011 12:54:15   
medko
user posted image user posted image čestitke vančku in nejcu!!!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 10:22:43   
Anonimen
Ojla punce, tudi jaz sem iz Goriškega konca in na frišno nosečka. Pregleda še nisem imela.
Po mojih izračunih bo proti koncu novembra. Imam pa že enga najstnika dom ki je tudi novemberski.
Anonimna ostanem dokler ne opravim prvega pregleda, ker sem imela en SS.
Lep sončen dan.
A.user posted image

(odgovor članu medko)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 15:15:25   
anchika
anonimna dobrodošla pa čimprejšni pozitivni pregled ti želim in lepo nam piši naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 15:23:34   
LunaSonce
Dobrodošla in čestitke za pozitiven test Anonimna user posted image !!
Punce, kako pa imate kaj ve izkušnje s temi okužbami in testiranjem za streptokoka?
Sem v 29. tednu in mi je ginekologinja rekla, da če se bom želela testirati, mi bo odvzela bris v 35. tednu.
Tiste, ki ste že rodile, kako so obvladali situacijo v šempeterski porodnišnici v primeru okužb? Zadnje čase me vedno več stvari skrbi in imam nešteto vprašanj...

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 15:25:18   
LunaSonce
Vanček - a sta z malim princem že doma?!
Fajn se imejte, cartajte, pa da bi vam uspelo čim prej na toplo sončke! Srečno!

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 15:36:20   
bucibirba
Dobrodošla anonimna! Naj ti do prvega pregleda mine čimhitreje! user posted image

LunaSonce, to testiranje naj bi se delalo v 35. tednu, delal pa naj ti bi ga tvoja G. Kako pa je s tem v Šempetru, pa ne bi vedla.

Uf, končno sem se vsedla dol...user posted image  Tak lepo sonček je danes, da sem vse prezračla...in ko je sonček tako lepo sijal noter v stanovanje, sam videla kolko praha se je nabralo user posted image  In ni blo druge kot čistilna akcija, sem se lotila kuhinje, pa kopalnice (imamo dveuser posted image ), pa seveda vse posesat pa pobrisat po tleh...in še mi ni blo dovolj, je blo treba še sobo v nulo spucat...in zdaj sem krepanaaaaaa!

Sem pa danes uredila tudi spominski album za dojenčka. Sem se lotila že prej, sam potem sem nekaj zabušavala in zdaj je blo treba vse dopisat in prilimat slikice user posted image  V planu je bila sicer tudi dekoracija sobice z stenskimi nalepkicami, sam to bo za jutri, ker nimam več moči...  
Zdaj pa eno user posted image  in počitek, potem pa se lotim kosila za mojega dragega.

Lep pozdravček!

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Goriška 2011
23.3.2011 15:40:28   
TLF
LunaSonce: jaz sem se v 1. nosečnosti testirala, a sem bila negativna.
Moja svakinja pa se v 1. ni testirala (ginekologinja je ni opozorila, sama pa ni vedela) in se je ta mali okužil. Sicer blžja oblika, a sta morala ostat v Šempetru nekje 10 dni ker je bil pod lučko in na antibiotikih.  V 2. je testirali niti niso, češ da je sedaj praksa, da če je imela bakterijo že prej, da avtomatično dajo ob porodu materi in otroku to injekcijo. Ona je imela v materinski to zapisano in takoj ko je prišla v porodno je o tem osebje tudi opozorila, vendar injekcij nista dobila. In tudi ta se je seveda okužil. Ko je vprašala kako to, so ji dejali da je šlo vse preveč hitro in da niso utegnili (čeprav pravi da je imela občutek da so se samo neki izgovarjali) ter da itak ni rečeno da bi 100% primlo. Halooo! kakšen odgovor pa je to. Tudi če je le 1% možnosti da prime bi mogli to storit.
Tako da ona absulutno ni imela dobre izkušnje s tem, za druge pa ne vem....
Torej če boš pozitivna, potem v porodnišnici večx in vsakega posebej ki bo okol tebe na to opozorit!

Upam da sem ti bila kaj v pomočuser posted image

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!