|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2011
24.3.2011 17:27:20   
Vanček*
Evo pa sem rodila tudi jaz in sicer v nedeljo 20.03. ob 16.38 in to dečka mojga princa Nejca....in sedaj pozor...teža 4880g in dolžina 59 cm in to naravno in brez šivanja...včeraj sva prišla domov in se že polno dojiva, cartava in uživava....

Ob tej priložnosti bi rada pohvalila sestro oz. babico Renato iz Šempetrske porodnišnice in dr. Krkočevo....sploh babica Renata je bila pravi angel tisti dan moj porod je trajal moj dragi je prišel noter ob 16h in sem že imela popadke in potem 38 min in Nejc je bil tukaj....

Seveda tudi potem na oddelku so bile sestre enkratne tak da pohvala vsem.....

Vanček*


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu TLF)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Goriška 2011
24.3.2011 18:58:26   
bucibirba
Uauuuu Vanček*, cel korenjak! user posted image  Čestitke še enkrat!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Goriška 2011
25.3.2011 8:10:35   
fragola
ooo vanček čestitke še enkrat in zdaj pa veselo cartanje!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Goriška 2011
25.3.2011 10:06:06   
LunaSonce
Vanček, čestitke za fanta ku toka!!! Lepo se cartajte in čim več prespanih noči! Uživajte!!!!

TLF, tebi pa hvala za informacije glede streptokoka. Ma sej verjetno sm se bolj prestaršla in nardila paniko, kot je potrebno... samo bolj kot berem, slabše je user posted image  No, ma sej bomo v dobrih rokah in bodo verjetno vse pošlihtali ku bo treba.
Punce, lep dan in še lepši vikend!!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Goriška 2011
25.3.2011 10:15:30   
bucibirba
Drage moje, tiste, ki ste že mamice in tiste, ki boste to zelo kmalu postale user posted image  - vse najlepše ob materinskem dnevu!

user posted image  

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Goriška 2011
25.3.2011 14:51:18   
Vanček*
hvala vsem za lepe želje....

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Goriška 2011
27.3.2011 18:45:47   
hanna80
Vanček - čestitke!!!!

No jst sem se javila samo enkrat na začetku, vidim da ste kar zaživele. Rok imam 18.5. in se psihično že počasi pripravljam...:)

Punce ki ste že rodile, kakšne oblike lajšanja bolečin pa sploh imajo v Šempetru? EA vem da ne. Kaj pa Ulitva, al kaj drugega, nekja "učinkovitega" ti pa le dajo kaj? :)


(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Goriška 2011
29.3.2011 12:46:12   
sunny24
Hello! Še ena Goričanka tukaj...user posted image   Kako smo?  Mi je tko fajn, ker mamo spet sonček, da sem kr puhna energije...Po 2 dneh postelje mi prov paše...Me je neka viroza napadla in polegla...
No, PDP mam 17.7., tako, da bomo meli še pestro poletje. Mamo pa doma že eno bejbo-Gajo, februarja je mela 2 leti.

Rodit nameravam it spet v Postojno, ker mi je blo že v prvo mega. Pa še EA majo, tko da... user posted image

hanna, kaj majo v Šempetru za lajšanje bolečin nimam pojma, verjetno se da zment za kako ultivo, drugače pa pomojem klasika, kaka maska in gremo...Ti bo katera k je tam rodila več povedala.



(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Goriška 2011
29.3.2011 22:53:14   
fragola
Drage moje jaz sem vsak dan malo bolj sitna še malo in grem rodituser posted image , hvala bogu. Komaj čakam, da vidim našo bebico, smo že zelo nestrpni, da jo spoznamo, ker tudi spola nevemo smo še tolk bolj radovedni.

Drugače sem kar ok, postajam kar utrujena zvečer ma bo že!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Goriška 2011
30.3.2011 23:10:11   
anchika
Že 2x rodila v Šempetru in nameravam tudi tretjič. O lajšanju bolečin nisem nikoli niti pomislila zato ne vem če kaj imajo.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Goriška 2011
1.4.2011 11:44:49   
hanna80
fragola- ti si pa blizu.... joj...srečno. 

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Goriška 2011
8.4.2011 10:41:48   
fragola
No drage moje, jaz se vam oglašam iz doma z mojo štručko že v naročju!

Rodila sem 01.04.2011 ob 8.13 fantka Tilena, včeraj sem pršla domov in se že lepo cartamo in uživamo, velika sestrica pa ga je zelo lepo sprejela, skozi mu daje ljubčke in ga božauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Goriška 2011
8.4.2011 10:49:21   
LunaSonce
Fragola čestitke!!!!
Uživajte!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Goriška 2011
8.4.2011 11:22:03   
hanna80
Čestitke, zdaj samo uživajte! 

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Goriška 2011
9.4.2011 9:15:18   
bucibirba
Čestitke fragola user posted image !

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Goriška 2011
10.4.2011 11:16:05   
fragola
hvala za čestitke!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?