|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2011
7.3.2011 19:54:43   
Subsonica
Jaz imam zelo, ampak res zelo nizek prag bolečine in prvi porod je trajal 8h.Ni mi
niti jasno kako sem zdržala user posted image Drugač pa nimam nekih pripomb čez P v Šempetru.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Goriška 2011
7.3.2011 22:38:20   
fragola
jaz misli, da vsak kot se odloči se odloči prav! 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 10:54:37   
Subsonica

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

jaz misli, da vsak kot se odloči se odloči prav! 


user posted image user posted image

A lahko jaz malo zamorim z vozički user posted image Pri prvi sem kupila nov voziček.Takrat sem mislila, da je
brezveze dajat preveč denarja za njega ker ga itak ne bomo tolk rabili in se seveda zafrknila user posted image
Sem se odločila, da bom kupila novega + košaro.Se mi pa ful dopade od Jane Slalom Pro Reverse.Cena je
sicer ubitačna če vzameš cel komplet.Ma vse krame pa res ne bom rabila, ker nisem zakompliciran tip (vsaj zdi se mi user posted image )
A mogoče katera pozna kakšno mamico ki ga ima in kako so / je zadovoljna z njim.
Druga, cenejša opcija je Quinny Speedi.
Uživajte na sončku, 8.marcu in pustu :)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 11:48:23   
anchika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse nas!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 12:07:14   
bucibirba
Hvala anchika!!! Tudi jaz vam pošiljam en lep user posted image user posted image user posted image  in vam želim lep dan!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 12:55:17   
LunaSonce
Subsonica - glede vozička Jane. Prijateljica ima tak voziček - sicer lanski model in ne ta reverse oz. ne ta nov model. Je ekstra zadovoljna! Kupila je komplet modularni sistem in je uporabljala vsse troje (košaro, lupinico in sedaj športni del). kolkor vem, je res zadovoljna in ne more prehvalit vozička.

Midva sva pred kratkim tudi nabavljala voziček in sva skori diplomirala iz tega. Jane je odpadu glih zaradi cene. Sva šla pogledat vozičke tudi v Monfalkon. Na koncu sva imela zoženo izbiro med Queeny Speedy in Chicco trio S3 in sva se odločla za Chiccota. Spet zaradi vsega skupi  - za tako ceno sva dobila ful stvari zraven. Zdej tko, midva sva gledala, da je trikolesnik (zložljivost trikolesnikov je itak poglavje zase ampak na to moreš bit pripravljen če se odločiš za trikolesnika), da ima ročno zavoro, vzmetenje (da lahko greva po različnih tudi strmih terenih) in da se športni del da nastavit v več položajev (od čim bolj ležečega do čim bolj pokončnega-sedečega). Na koncu, ku sm rekla sva vzela Chiccota, kjer sva dobila vse troje (lupinico, košaro in športni del), zravn pa še nahrbtnik s previjalno podlogo, zimsko vrečo, dežno prevleko in druge stvari, ki jih sploh še nism odpakirala. Cena pa se mi je zdela kar ugodna (560€ na netu), saj je bil tak voziček v Monfalkonu celih 100 evrov dražji.

Glede Speedyja - sva imela tudi tega ogledanega v babycentru (ko je akcija za športni del oz. za voziček trajala do nekje sredine februarja - mislim, da je bil 269 €) in potem sva mislila dokupit še košaro in vzet lupinico v kompletu (Maxi cosi), ki ga dobiš od državne pomoči (novorojenček.com). Tko, da na ta način je prišlo kar ugodno skozi, seveda brez previjalne torbe, zimske vreče in ostalih dodatkov. Nama je bil pa tudi Speedy všeč - sploh zlaganje, ampak je na koncu prevagal Chicco.
Za več informacij in glede zadovoljstva pa sporočim junija.user posted image

Uživajte punce!!!!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 17:33:57   
Subsonica
No, pa gre še en Pust mimo user posted image
LunaSonce verjetno bom kar Jane vzela.Voziček & košaro.Jajčko že imam od prejšnjega.
Bo pa itak samo za v avto tko da ni panike user posted image Malo mimo meni deluje otroka vozit
v jajčku.Ne vem....že zgleda tko grozno user posted image
No ja....uglavnem.... čim manj kompliciranja, pa bo user posted image

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 20:33:13   
fragola
jaz mam prejšnji model janeja in sem res zadovoljna, predvsem je fajn, ker je lahek. Ta ta nov pa je še boljši, ker ga lahko obračaš v obe smeri, je pa res drag, že moj prejšnji je bil.


pa vesel afžuser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Goriška 2011
8.3.2011 21:01:28   
anchika
No pa je dan mimo, najedli smo se krofov in dobili polno rožic upam da ne bodo kmalu umrle, kar pri meni je zelo verjetno.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Goriška 2011
9.3.2011 10:50:02   
Subsonica

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

jaz mam prejšnji model janeja in sem res zadovoljna, predvsem je fajn, ker je lahek. Ta ta nov pa je še boljši, ker ga lahko obračaš v obe smeri, je pa res drag, že moj prejšnji je bil.


pa vesel afžuser posted image



Joj meni je fantastičen user posted image Že prejšnji mi je bil super.Take super barve imajo user posted image
Financ' minister je že odobril nakup tako da.... user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anchika

No pa je dan mimo, najedli smo se krofov in dobili polno rožic upam da ne bodo kmalu umrle, kar pri meni je zelo verjetno.


Sej si jih dala v vodo,ane user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Goriška 2011
9.3.2011 17:25:29   
Subsonica
Imam eno popolnoma levo vprašanje.A ma mogoče katera od vas doma Siol X Box ? Nam je crknil
konektor pa zdej ne vem kaj naj naredim.

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Goriška 2011
10.3.2011 14:37:26   
fragola
žal mi ga nimamo , tako, da ti ne morem pomagat. Jaz bi klicala kar na siol!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Goriška 2011
10.3.2011 20:57:02   
anchika
subsonica: kliči na siol!!!!!!!11

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Goriška 2011
11.3.2011 8:57:03   
Vanček*
ojla...

evo mene jaz sem še vedno tukaj...PDP imam 16.03., sicer me že 1 teden pošteno špika in se umiri in spet špika in se umiri, ampak zaenkrat še čakamo vsak dan....
najhuje je zvečer ker ne morem več spat in lulat hodim non stop....pa mi je vroče in me zebe itd...standardno...
Upam, da bo čez vikend....ker se mi ne ljubi it na pregled v sredo....spet .....

Tako grem malo ven na sončka uživat s psom....

Lepo božajte bušijeuser posted image in se beremo....
Vanček*


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Goriška 2011
11.3.2011 9:55:25   
pumpkin23
Ker vidim da se pogovarjate o vozičkih JANE bi tudi jaz dodala da sem uporabnica tega vozička in ga ne morem prehvalit. Edino kadar smo v Gorici me moti to, da se ga ne da obračat, da bi otrok bil kontra vetru. Cena je vrtoglava samo da se dobiti ful ceneje na spletu naprimer o-baby.de. Jaz tam nism kupila vozička ker sem prepozno opazila to spletno trgovino, sem pa kupila vse dodatke in avtosedež, ko smo prerastli lupinico.

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Goriška 2011
11.3.2011 10:28:59   
fragola
pumpkin23, sej ta novi pa zdaj majo se obračajo v obe smeri, ma jaz ne bom zdaj kupovala novega, bo kar ta star pršu prav, so pa res dragi!

vanček držim pesti, da greš kamlu rodit!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Goriška 2011
11.3.2011 11:27:40   
Subsonica
IZVIRNO SPOROČILO: anchika

subsonica: kliči na siol!!!!!!!11


"Ja gospa verjetno bi blo najboljš naročit Siol Box"... mi je človek odgovoril.Ma bejš no,a res.... user posted image user posted image

Uživate,ja.Komaj čakam pomlad.Ta zima je začela že utrujat malo.
Vanček,še malo pa bo user posted image
Pumpkin23, ta novi se obrnejo okoli.Včeraj je prišel mini letak od Pikapolonice.Noter je en tak simpatičen vijola.
In če v drugo rodiš fantka?? user posted image user posted image user posted image

Uživajte....

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Goriška 2011
11.3.2011 14:00:06   
medko
ooooj
a se vam lahko še jaz pridružim??? rok imam 20.julija, pričakujemo drugega user posted image . sem pa priseljena v okolico Ajdovščine.
tak fajn dan je danes, upam da bo popoldne še zdržalo vreme, da ko se mulček zbudi greva še malo ven ...

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Goriška 2011
12.3.2011 8:13:59   
Subsonica
user posted image medko user posted image
Ti imaš še malo user posted image

Včeraj sem bila v Q v NG.Ej smeha...Sem šla gledat vozičke.In je bil tam novi Jane.Joj,joj rabiš orožni
list da ga sestaviš skupaj.Na koncu mi še zmeraj ni uspelo ugotovit kako se obrne user posted image .Če
bi nas snemali s skrito kamero .... user posted image user posted image V H&M nisem dobila niti enih pametnih
noseč. hlač, pa še ena iz okolice se je motala tam okrog tako, da mi ni uspelo nič kupit. Bom šla
kar v Benetton.Tam zmeraj dobim kar mi paša.

Uživajte v tem oblačnem dnevu user posted image

(odgovor članu medko)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Goriška 2011
14.3.2011 16:25:04   
Vanček*
jaz sem še vedno doma....
PDP imam v sredo, že celi teden imam popadke ampak se potem ob treh ali štirih ponoči umiri in je OK....
V sredo imam tudi pregled in upam, da bom zadosti odprta da ostanem v kar tam...sedaj mi je že tečno....svojo prvo pupo sem rodila dva dni prej kot sem imela PDP mi je odtekla voda....pripravljeno je vse  tako da komaj čakamo.....
Toliko zaenkrat ... Vam javim v sredo kako in kaj če ne pa potem ko prinesem Nejca domov....

Lepo božajte bušije in se beremo....


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu Subsonica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Goriška 2011
14.3.2011 16:54:39   
bucibirba
Vanček*, držimo pesti, da bo ta mali čimprej v tvojem naročju!

Medko, midve sva pa obe julijki, jaz mam 21.7. rok user posted image

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Goriška 2011
14.3.2011 22:33:32   
fragola
vanček držim pesti, da boš v sredo rodila al pa še prej.

Meni tudi postaja mučno, otrok je zelo živahen, mene pa vse boli! V postelji se hmali ne morem obračat!
Še malo bo treba potrpet!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Goriška 2011
15.3.2011 8:51:02   
Vanček*
hvala punce za spodbudne besede....
če ne prej bo za vikend ko pravijo da je luna, ki bo v petek tako blizu zemlji kot še ni bila nikoli....in takrat bo zagotovo prišel Nejc v moje naročje....

Ojoj kako turobno vreme je danes....mi kar ni za nič....resnično...

Ja nič grem si naredit kafe in potem se bom odločila kaj bomo danes....

Jutri se spet javim ko pridem od ginekologa...ta čas pa božajte si bušije in uživajte....

Vanček*


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Goriška 2011
15.3.2011 12:40:15   
fragola
vanček samo pogumno in sigurno bo dej ta teden, bomo držale fulll pesti!
Vidim, da si napisala da bo Nejc, lepouser posted image

Mi pa nevemo kaj bomo imeli, naj bo presenečenje!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Goriška 2011
15.3.2011 15:56:32   
Vanček*
jaz pa sem v drugo prav tako imela amnio...in zato vem kaj bo.....in tudi ful sem si želela v drugo fanta da boom imela par.....

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!