|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
6.3.2011 22:01:35   
hillmagic
ČER. Pa je šel vikend. Najedla sem se mišk. Danes sem pa kar pizzzo naredila. karuna je bila maškara čarovnica.
Neki se ne počutim najboljše in sem zopet sitnauser posted image . Saj priznam si da sem smotanauser posted image  Samo sebe težko prenašam. Pride tak dan.
Mislim da se mi jutri začne materinska šola za starše. Mi je čist iz glave ušlo. Še dobro da ste se o tem pogovarjale.
Trebuh se mi veča. Se moram zopet malo slikat. Imam občutek da mi je v enem tednu fullll zrasel. Tudi več priboljškov sladkih pojem, ker prej jih res še povohala nisem ker mi je bilo toliko slabo do več kot polovice nosečnosti.
Naj se vam teden lepo značne.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mojcadrugič)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:01:21   
hillmagic
kaj je zdej to...a ste šle že ven na sonček se martinčkat....Jaz sem že nazaj iz jutranjega sprehoda. Oddala Karuno v vrtec, šla po sveži kruhek pa sir in slamco za moje dva. Kupila sem Karuni nove copatke za v vrtec. Evrčki kar grejo bajbaj...sej ta denar pride in gre...
Želim si da dan mine brez moje sitnobe user posted image  pa da se bomo imeli popldne lepo ko pride mož domov in Karuna iz vrteca. Sedaj pa sesalec v roke pa krpo pa GAS po stanovanju, pa malo okno odpreti, fajn muziko si naštimati pa se bo do 14 ure vse svetilo....Aja kosilo HMmm kakšen predlog ;))


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:11:08   
vesna_b
ooo, ste bile pa pridne ta vikend... user posted image
absolventka - o že belite. ja super, res! user posted image  in kako je bilo na povorki? po slikah sodeč... so bli kar mal kruti. za našo ne bi bilo...

predavanja - ma jaz filma ne bi ravno gledala... pri nas so ga kazali v zdravstvenem domu, v bolnišnici pa ne, tako da sva kar tukaj šla. smo pa imeli 4* predavanja. prvič. sedaj še nisem tam...

no, pa še naš vikend: vikend je za nami user posted image . krofi - v soboto uspeli na polno, in moj jih je že naročil spet za jutri. hm, moje kile pa... ne bi o tem... user posted image
včeraj smo šli malo na bazen, in je blo prav luštno. ati se je s tamalo ukvarjal, jaz sem pa lenarila user posted image . res, full jo je moj mel. razen ko je šel v jakuzi na masažo, smo se me afnale, drugače sta se pa onadva lovila po bazenu. luštno. še lulat je hodil on z njo. user posted image . smo prišli domov, se je najedla, umile smo še zobke (vzamem gel in šampon s sabo, pa se kar tam stuširamo), in je zaspala ko top, do zjutraj...
midva sva pa mela pol eno super malčko... v hoferju sva vzela tiste francoske, bagete, za dopečt, in sem jih spekla, narezala sva pršuta (ja, sedaj se ga imam namen najest, ker med dojenjem ne bom smela), pa paradižnik, njami, in sem takooo jedla user posted image  (ja, saj veste, o kilah psssst user posted image )

komaj čakam četrtek. imam pregled, pa bom mela frej dan spet. aja, pa Qlandijo odprejo v NM, tako da... joj, spet bodo euri šli...

aja, me je pa začela vsak dan po malem zgaga matrat. če pa pojem kaj s smetano, al pa banano, al pa kej bolj kislega... boga pol jaz. ej, hudo. in to me čaka še skor 3 mesece... user posted image  - vsaj prvič je bilo tako. kokice pomagajo. ampak za en čas. cel dan pa tud ne morem kokic natepavat...

danes mi ni treba kuhat, smo povabljeni na kosilo, tako da so same lepe novičke... user posted image

se še kaj tipkamo

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:33:48   
kokapoka
oooo čvekeuser posted image user posted image
kakšn krasn dan...js ga bom izkoristla za pospravljanje ker pričakujem zvečer obiske...pridejo sodelavke pogledat stanovanje pa še za moj roj.dan morm častituser posted image sm pa ugotovila da je s tem trebuhom kr težko postle problečt...dobr da me noben ni viduuser posted image user posted image
v sredo pa pregled iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  res se že veselim da bom vidla našo user posted image user posted image user posted image

aha Angel miss zdj ko so bli krofi na sporedu sem se mal prekršla in sem mela tud dvakrat višji sladkor ko sem si merla...kdaj ti dajo pa inzulin v kerem primeru...kok ga morš met preveč...za ti dve meritvi vem da so od tega ker sem se prekršla...me je pa mal strah kaj bodo na polikliniki rekl...

no tko...grem js naprej pospravlat ker tale sonček mi daje fuuuuuulllll energijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uživajte

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:43:25   
fluf
Vse neki pospravljate... jest pa jemebtiš... ne da se mi user posted image pa bi tud rada, pa sem bla že tok pridna da mam tok mal za pospravt zdej... ajej...

Jest sem zdej doma, pa bi skoz za malčka neki štimala, pa prala... sam sm rekla da počakam še mal... ah punce moje,,.. zdej grem pa še jest pospravlat, pol bom pa mal igrce špilala,vmes grem pa še s sestro na kavo :D

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:45:22   
Angel miss
aha Angel miss zdj ko so bli krofi na sporedu sem se mal prekršla in sem mela tud dvakrat višji sladkor ko sem si merla...kdaj ti dajo pa inzulin v kerem primeru...kok ga morš met preveč...za ti dve meritvi vem da so od tega ker sem se prekršla...me je pa mal strah kaj bodo na polikliniki rekl...


to pa ne bi vedla. Mislim pa, da moraš imeti več dni zapored sladkor čez mejo. Najbolje, da si zabeležiš, da si naredila prekršek in to je to. Meni so rekli, da če gre dva dni zapored čez mejo, si moram povečati enote inzulina. Jaz sem tudi malo krofa pojedla (za malico). Ma kakšen je pa to lajf, če moraš gledat na vse kar daš v usta, no. Sem imela pa za tem žur v trebuhu. Očitno user posted image  paše, ko mami kaj sladkega prigrizne user posted image  (sej, na koncu bo pa podhranjen). Jaz imam tudi v sredo pregled pri G, jutri pa še kontrolo dnevnika na polikliniki.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:52:57   
Angel miss
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

Vse neki pospravljate... jest pa jemebtiš... ne da se mi user posted image pa bi tud rada, pa sem bla že tok pridna da mam tok mal za pospravt zdej... ajej...

Jest sem zdej doma, pa bi skoz za malčka neki štimala, pa prala... sam sm rekla da počakam še mal... ah punce moje,,.. zdej grem pa še jest pospravlat, pol bom pa mal igrce špilala,vmes grem pa še s sestro na kavo :D


fluf, a veš kaj jst naredim, če se mi ob takem sončku ne da nič pospravljati? Malo grem ven, da si nafilam baerije (pa tut, če je 8 zjutraj), pol pa pridem nazaj s ful energije in mi paše malo pospravljat (ker valda vidim, da je razmetano in me to moti). Jaz moram tudi še vse oprati, pa zlikati. Nimam sušilca in moram počakati, da se mi ostale cunje posušijo na štriku (valjda je to zdaj prioriteta), potem so pa na vrsti user posted image  cunjice in tetra pleničke.

Mmmm, kavica, ravnokar spila eno belo kavo (ne morem brez, si jo kar doma na mašini naredim). Božansko.

Od danes sem na bolniški do konca. Uf, to bo še fajn, ko bo lepo vreme. Če se ne motim tudi rakica2007 danes zaključuje z delom user posted image . Go girl, stranke za eno leto kar pozabi.


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:55:10   
kokapoka
js mam pa kontrolo dnevnika v četrtek...fino fajnuser posted image user posted image ja tud pr men če pojem kej sladkega tamala čist ponori v trebuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image je tko sladkosneda k mamiuser posted image kdaj imaš pa v sredo pri g pregled?js mam ob pol enih...mogoče se vidimouser posted image morm pa v sredo tud pelat tamauga k tršinarju k smo mel čez vikend vnetje ušeska pa mava kontrolo...pa še ne vem kako nj to izpelm...a nj kr tamauga k g s sabo vzamem??user posted image user posted image ker ma tud popoldne oz. sploh nimava ure...

js pa dele zračm stanovanje na veliko prov paše tale svež zrak noro norouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 10:58:40   
Angel miss
kokapoka - jaz imam v sredo ob 13h. Ta malega pa kar s sabo vzemi. Itak boš imela verjetno UZ (vsaj jaz ga imam) in bo vesel, ko bo videl user posted image  na ekranu.

Vidiš, svež zrak daje energijo. Zdaj pa pospravljat.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 11:40:56   
hillmagic
da ne bomo preveč zglancale naše domove user posted image  danes..vse pucate...user posted image  evo en hecan komad malo za hec http://www.youtube.com/watch?v=QJQeiy3BIdA&feature=related


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 12:08:36   
absolventka2
vesna na žalost še ne belimo mogli bi ta vikend pa je moj zboluuser posted image .. Na povorki je blo pa super sam ledeno k user posted image .... Naš tamali je presenetljivo užival in laufal do kurentov ter jih božal in se dru beeee user posted image user posted image najberš je mislu da so ovčke..Ful so mu ble maske zanimive sm ga kumej domuh spravla..Ej katere slike si pa ti vidla? Aja kaj si pogledla za materinsko kdaj gremo?

Punce ful ste pridne s pospravljanjem vam kr malo zavidam saj je pri nas bomba časa pa nobenega za pospravljat.. Zjutrej sem tamalega v vrtec pelala pol pa tankat pa direk v nm na pregled..Na pregledu je blo vredi vse štima zmenle smo se zaradi porodniške papirjev sicer nisem dobila ker jih baje ni sam fotokopijo materinske rabim...Je pa rekla da bo NASLEDNJI PREGLED 30.3. UZ in se ga že veselim user posted image (aja pa ni mi ga treba plačat user posted image , pravim zato ker ste mnoge pisale da ta tretji uz plačate). Pol sem pa še letela v trgovino in sedaj sem si končno privoščla eno user posted image no sedaj grem pa mojega dohtaru pelat pol pa kosilo kuhat...Je pa res da tale sonček kr neko energijo daje...

Izkoristite tale sonček..

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 12:28:43   
bambika
O ste pa res vse pridne s čiščenjem,lahko pride še katera k meni malo spucat,se mi ne da najbolj,no saj za silo je vedno pospravljeno.user posted image
Krofov sem se najedla kot še nikoli,bom mogla majn dobre spečt pa bo,na vago pa rajši ne bom stopla,smo v soboto bli še na praznovanu je od mojga sestra mela rd,pa smo dobro večerjali pa še torto na vrh. Tako,da me bo res verjetno kap,ampak pred petkom se ne bom vagala.
Sem pa danes bila na banki,potem sem pa še hitro v kika zavila,pa sem spet nekaj kupila zauser posted image ,zdaj bom pa počasi nehala kupovat mi bo soseda dala oblekce do 6.meseca,ker ona ne bo več mela otrok(je že v letih),pa bom vidla če je treba še kaj dokupit,tako da pranje bo še počakalo.
Sonček je tud pri nas,samo tako grdo piha,da sma ble s tamalo samo eno urco od zunaj,zdaj pa ona počiva mami pa uživa.user posted image

Lep dan

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 12:45:17   
vesna_b
absolventka - ja, točne datume prečekiram popoldne, pa ti javim, danes ali jutri, ok? komaj čakam, da se spoznamo user posted image
slike smo pa na netu gledal. ma naša itak ni navdušena nad šemami, tako da... bomo še vidl, kako bo jutri user posted image

sonček imamo, ampak pa full piha zunaj. groza ej... sicer mam pa itak namen jit čez kake pol urce domov iz službe...

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 12:53:50   
bučkabb
POZDRAVLJENE ČVEKICE.......ups

no vidim da kr kipite od energije, vidim,da vam sonček res daje energijouser posted image user posted image user posted image

no pri men je pa danes ravno nasprotno, se tako slabo počutim, da ne vem če ne bom šla kr v vodoravni položaj ko pridem domov, boli me grlo, pa križ v predelu ledvic, pa celo telo mam tak teško, da se komaj premikamuser posted image user posted image user posted image
ma sej bo boljš, sam upam da me ne skuha ornk

fajn da ste vse tako v elanu za čiščenje, men se pa nič kaj ne da, no sej razmetano tud neki ne vem kaj nimam, sam bojo pa okna za oprat, takoj ko bo mal bolj toplo in postelnina tudi kliče,.... skratka bi bla dobrodošla taka mala generalka, sam user posted image user posted image , bo enkret.......

no drgač smo pa tud pri nas meli pestri vikend, zato pa sem mende takšna kot sem...., v soboto smo tud bili na pustnem karnevalu in je tamala tud uživala, se ni prav nič bala, no včeraj smo pa tudi mi bili na praznovanju in je bilo lušno, hranila se nisem ne vem kaj veliko, ni bilo časa, ko je bil takšen živ žav z otročki, da smo se mamice kr tam zaposlile in na obložene mize pozabileuser posted image
tak je če se zberemo skupaj in je kr naenkrat 12 otrok starih od 2 m do 4 let, tak da je bilo pestro.....

no uživajte in božajte svoje bušije

< Sporočilo je popravil bučkabb -- 7.3.2011 12:57:51 >

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 14:11:31   
lili8
user posted image user posted image Živjo!
 
Pri nas je tudi danes tak lep sonček, ampak piha pa ko user posted image .  
 
Krofov sem se najedla (preveč!!), ampak kaj ko so bili pa tako dobriuser posted image . Jih je mami delala, tako da so bili čisto sveži, sploh ni bilo varjante, da se človek upreuser posted image .
 
Včeraj zvečer sem bila pa tako čudna. Kar nekaj slabo mi je bilo pa kar taka »švoh« sem bila, pa še danes nisem preveč v redu.  Je moj user posted image  Zalo zrihtu za spat. Je bila revca tudi tako utrujena, ker jo čez dan včeraj nismo nič spat dajali, ker smo bili dopoldan na čarovniku, pa potem je bila še na karnevalu (je tako, da gre kar mimo naše hiše), pa obiske smo imeli...
 Sem malo razmišljala, da je možno da mi železa primanjkuje. Prejšnjič ko so mi kri jemali, sem bila bolj na meji, ampak je rekla, da zaenkrat mi še ne bo predpisovala tablet. Tako da sem šla prej med malico do lekarne in sem si kupila sirup z železom, bomo videli, če je to to.
 
Pospravljanje jaz sem z generalno več ali manj zaključila, ampak kaj ko imam sedaj toliko dela z vzdrževanjem pospravljenegauser posted image . Se moram zavestno nazaj držat, da kar naprej nekaj ne pucamuser posted image .

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 14:15:09   
fluf
user posted image a dejte punce... jest sm prezračla stanovanje, pa šla vn, da me je prepihal, pa na kavico s sestro... sam pospravlat pa... jest sm bla ful pridna tko da je generalka ta velika za nama... jest skoz neki pospravlam, tko da prva razmetano in umazano in si pol lahko privoščim kakšno lenarjenje... jest sem res ful pridna s tem pospravljanjem, sploh ne vem kako...

sej vem, pol k bo malček bo vse druače, zdej sva še sama user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 14:53:49   
bobica
vidim da nisem edina ki skozi neki spravljauser posted image ...

jst komi čakam naslednji torek ko imam UZ in bom spet vidla našega user posted image ..danes sem celo noč gledala na uro in nisem mogla spat, ker je user posted image imel akcijo....

jst bom tudi počasi začela prat oblekce za našega user posted image ..ker se bojim da me kaj prehiti....ziher je ziher user posted image

lep sončen dan..čeprav pri nas je spet burja

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 15:49:41   
fluf
pridne steeee...

jest sem rekla, da ta tedn ko še nimam šole pospravim vse, sem bla pa tok pridna, da je blo že v soboto vse fertik... joooj... mam za prat, samo to so pa vikendaška opravila... dans je bla dnevna mal pospravljena, sam k ne vem več kaj nej posrpravljam user posted image če pa na 2 dni prah brišem se pa sama seb zdim mal ku-ku user posted image

dans zvečer me pa čaka peglanjeeee... ne vem zakaj, ampak najraje peglam zvečer pa zraven gledam TV... mi gre pol ful hitro... jest bom s pranjem dojenčkovih stvari počakala do aprila... pol grem pa počas v akcijo...

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 16:58:01   
najkica
joj ste pridne.... Jst sem tud mahnjena na čistočo, ampak sem se že s prihodom 1.sina malce "umirila".... Sicer redno pospravljam, pa še majhno stanovanje imamo tako da imam 1,2,3 vse narejeno... Ampak zdej se zaradi bolečin v križu in otrdevanja trebuha sploh ne smem preveč naprezat. Me pa matra, da bi v stanovanju naredila generalno čiščenje preden pride dojenček in nameravam konec marca poklicat eno gospo, ki pospravlja pri mojemu očetu, da mi pomaga.
Drugače nimam pa še nič prištimano (oprano in zlikano). Sem v službi le še 2 tedna, nato pa začnem s pripravami. user posted image user posted image  Komaj čakam!!! Bi sicer najraj kar že zdej začela s pranjem in likanjem, ampak se zadržujem.... Sicer imam rok že 2.5., ampak vseeno nočem prehitevat....pa še vem, da če bi mi stvari predolgo ležale v omari, bi jih na koncu hotla ponovno oprat...user posted image  
Sem pa šla danes plačat za prisotnost mojega dragega pri porodu. Stane 20EUR...  V sredo grem pa na CSD odnest papirje za porodniško.... potem morva pa z mojim uredit še priznanje očetovstva in bo vse zrihtano!

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 18:23:40   
borovnicica
pozdravljene!

se počutim kar nosečko :) že nekaj časa nazaj sem morala začet hodit počasneje, ker drugače me boli tik nad sramno kostjo.
z mojim sva šla na 3D. joj, je bilo ČUDOVITO. sva videla našo pikico v vsej svoji veličini. grem pa v sredo na test za sladkorno.
me pa čaka še 10 delovnih dni in potem dopust in nato porodniška :)
nabavili smo večino osnovnih stvari, nekaj sva dobila izposojeno...vse ostalo pa sva se odločla, da bova nabavila po porodu, ko bomo videli če še kaj potrebujemo.

sem pa začela premišljevat kako bo na dan D oz. kako bo takrat vse potekalo. mogoče bo kdo rekel, da sem mahnjena vendar nočem, da v porodnišnici ravnajo z mano kot po tekočem traku. rada bi vsaj delček naravnega poroda, kateri se odvija že odkar obstaja človeštvo. tiste, ki ste že rodile bi vprašala ali ti v porodnišnici pustijo kaj "svobode" npr. ali se bom lahko gibala, hodila, med prvo fazo poroda, ali pa me bom morala ležat na postelji? ali lahko odklonim prerez presredka itd. sej mogoče pretiravam, sam nočem, da me nafilajo z vsemi raznimi zdravili, dokler ni 100% da drugače ne gre.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 18:35:01   
ninasiki
ojla na hitro

pregled uspešen veliki oz težki 1340g še zmer sedimo na ritki ampak pravi da ni panike da ma še dost placa tko da to je iz pregleda je pa rekla če lahko delam al je že problem pa sm rekla da za enkrat še lahko in če bo problem da ji bom rekla

naslednji pregled 28.03

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu borovnicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 21:21:49   
absolventka2
user posted image super za preglede in za pospravljena stanovanja....

vesna prej sm pozabla komentirat vašo včerajšnjo malčko njamsika je ni boljšeuser posted image , kar se tiče kil se pa ni treba sekirat jaz se tudi ne pa sm že na +9...

Drgač pa punce jaz ne vem kaj se to nam zadnje čase dogaja eno samo sruser posted image ..Danes sem mojga pelala dohtarju in je dubu antibijotike no čez eno uro smo pa že leteli nazaj saj sem mu kuhala čaj in natočim vrelo vodo v vrč potem pa da bom dvignila vrč je pa dno ostalo na šanku ker je počlo in celoten krop se je zlil direktno na moj trebuščekuser posted image ...Na urgenci so HB rekli da je le površinsko in da to user posted image nič ne škodi...Jaz pa že cel dan lepo razkazujem moj nagi trebušček in ga hladim z aloe vero...NORO je pri nas kot da bi nas eden začaraluser posted image ....

Drgač pa tudi mi nismo meli kaj dost od tega sonca ker je pihalo k user posted image in upam da bo jutri za pusta hrusta kej bolš..

Lp

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Majčice 2011
7.3.2011 22:20:50   
kokapoka
absolventka2 ajaj to so pa nevarne stvari...vem ko je kolegici se prav tako razbil je dubla vrelo vodo po nogah...grozno pa boli ane...drži se pa da bi vam začele stvari tečt v pravo smer!!!!

čuvaj se...user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Majčice 2011
8.3.2011 7:40:59   
Klaraklara30
Dobro jutro,

mi smo včeraj končno dočakali sonček, se vidi, da so bile nedeljske maškare učinkovite. Danes pa še veter odpihnemo (včeraj je bilo namreč ful vetrovno) in potem bo super.

Moje počutje je nekaj srednjega. Sicer imam več časa za počitek, vendar me še vedno boli spodnji del trebuha in križ. Da ne govorim, kako me bolijo medenične kosti...jooooj, auuuuč....zvečer komaj hodim, ponoči pa se komaj obrnem z enega na drugi bok. Zdej spim z blazino, ampak ne pomaga dosti. user posted image Ja, vem, telo se pripravlja na veliki dogodek. Samo upam, da zdržim še te slabe 3 mesece.

borovnicica Meni se ne zdi nič čudno, če se zanimaš za te stvari in si želiš vsaj en del naravnega poroda. Je pa veliko odvisno od samega poteka, npr.: če ti odteče voda ali če imaš popadke. Če ti odteče voda, je menda bolje, če ležiš. Vsaj dokler se dete z glavico ne spusti dol. Če imaš pa popadke, pa lahko hodiš gor in dol, sediš na žogi, čepiš..vse, kar ti bo olajšalo in skrajšalo prvo porodno dobo. Celo bolj priporočljivo je, da si v pokončnem položaju, da dete pritiska in se spodaj odpira. Je pa spet dobro, da je takrat nekdo s teboj, ker te lahko kakšen popadek fajn preseneti kar se bolečine tiče in te more malo podpreti.
Kolikor je meni znano, lahko tudi odkloniš prerez presredka. Mislim, da je pa odvisno od porodnišnice in babice, koliko se trudijo za tvoj presredek in ga varujejo. Ene kar avtomatsko prerežejo kar vsem po vrsti, ene pa samo v primeru, da preprečijo raztrganine.
Jaz sem že slišala za primere, ko so ženske šle pred porodom v P in se z babico pogovorile, kaj si želijo in jim predstavile porodni načrt. Sicer ne vem, kako so vedele, katera babica bo pri njihovem, ampak zgleda, so se dogovorile. Med porodom se namreč vse tako hitro dogaja (vsaj pri meni se je), pa še v nekem takem drugem stanju si, da si jaz težko predstavljam, da bi tam razlagala, kaj si želim in kaj ne.

absolventka2 user posted image user posted image user posted image user posted image Naj se vse kar takoj obrne v pravo smer in se vam začnejo dogajati prijetnejše stvari.

Joj, vse ste nekaj pisale o pospravljanju...ja, sej sproti pospravim, kar je treba, samo generalno me pa še ni prijelo. Sploh ko je tako sonce, grem rajši malo ven in pol ne vidim tistega prahu, ki se itak kar naprej nabira in bi ga lahko vsak dan brisala.
Kar se pa cunjic za dojenčka tiče, tudi ne bom prehitro prala, ker se potem razdišijo, če so predolgo v omari. Enkrat aprila bom to začela. No, sigurno bom pa kaj brskala po starih cunjicah in malo sestavila seznam, če še rabim kaj novega. Za eno stvar že vem (sem se včeraj spomnila): nov kovterček user posted image .

Lep sončen dan vam želim.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Majčice 2011
8.3.2011 8:22:21   
Klaraklara30
Kako sem lahko pozabila...

Vseeeeeee najlepše za dan žena.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naredite danes nekaj zase :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?