|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 9:46:42   
bobica
jst sm pa danes začela dopust....ja zdej se morem navadit kako je bit domauser posted image

uz imam 15.3. in komaj čakam......za user posted image imamo že skoraj vse napravljeno edino še oprat morem vse...in to bom počasi tud začela, ker ne bi rada da me potem kaj preseneti...

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 9:46:43   
RAKICA2007
oooo punce moje user posted image
kdaj bo moje nespečnosti konec user posted image  
danes ponovno ob 04.30 pokonci user posted image ... to ni več za nikamor...


kako ste kaj drugače?
Jaz sem ok... vsak dan boljše...
hmmmm - katera je že od 01.03. doma ?! pa se nič ne javlja user posted image
uuuuu še malo... pa bom tudi jaz malo več tukaj naokoli strašila... predvsem na FBju in gmailu, saj v službi nimam dostopa - že dolgo dolgo me ni bilo na gmailu... se bom morala prav potruditi spomniti geslo user posted image user posted image user posted image  (a, ne ne... ga še vem user posted image )

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 9:48:37   
vesna_b
najkica - vse naj tvojemu škratku za 2 leti user posted image . ja, otročki nas znajo okol prinest...

hillmagic - ojoj, pozdravi se. in super za tako socialno delavko!

mikroBB - ja veš da? ja seveda, še mal pa nam bodo rojevanje računal. pismo no. čeprav meni je napovedala za 10.3. UZ. hm, a naj mam kar polno denarnico s sabo? just in caseuser posted image

drugače pa čestitke vsem za uspešne preglede in za uspešne shoppinge user posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 9:51:48   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: bobica

jst sm pa danes začela dopust....ja zdej se morem navadit kako je bit domauser posted image



user posted image user posted image user posted image

želim ti prijetno navajanje user posted image

prihajamo počasi za teboj - sezona lova na dopust je odprta!!!... jeeeee


NAJKICA user posted image user posted image  vse najboljše tvojemu malemu škratu za dve svečkici user posted image  lepo praznujte

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 10:51:18   
rockstar
Že 2 dni brez soli sta bila dovolj, da so moje noge spet normalne in gležnji vidni, tut na tehnici se je številka takoj spustila  user posted image
Bo treba res vse v zvezi z soljo dat na minimum, vodo pa na maksimum user posted image
Zdaj si kuham rižoto pa tko lepo diši, bom pa vidla al je tut za jest brez soli, drugač pa si bom že kuhano čist mal posolila.

Jaz že tudi komaj čakam, da bom doma, sem vam kr mal fauš tistim, ki ste že daleč stran od službe, no malo še pa bomo vse user posted image

Rakica2007 jaz se tut včasih zbudim sredi noči in pol se kake dve urce prematavam po postelji preden nazaj zaspim, a k sreči to ni pogostokrat. Nimam pa pojma, kaj nardit da bi prespala celo noč?

Lepo se imejte in cartjate svoje trebuščke user posted image



(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 14:08:03   
najkica
Jupiiii, danes je 2 leti odkar je moj škratek privekal na svet in obrnil moje življenje v popolnoma novo smer!! user posted image  Ta dan mi je res nepozaben in komaj čakam, da spet doživim ta občutek, ko bom mojega drugega sončka prvič držala v naročju! In ta čas se vsem nam hitro bliža..... user posted image user posted image user posted image  
Hvala za čestitek! user posted image  Imamo v petek in soboto praznovanje tako da bom tud jst veliko papala... user posted image  Potem pa še pust in krofi......

Vidim, da ste vse čist zapaljene za tegale Viperja. user posted image  Je res hud in fuuuuul ugoden, ampak meni je malce prevelik. Jst sem imela od Chicco-ta S3 in sem ga ravno zaradi tega prodala....ja no, pa tud zato, ker sem hotla novega. user posted image  Konec marca grem iskat v Mothercare voziček MY4, ki se res na majhno zloži in še športni del se v bistvu lahko zloži v košaro, tako da res ne zavzame veliko prostora. Ga drugače mogoče katera pozna?? 

Aja, jst imam pa naslednji pregled šele čez 1 mesec!!!??? 1.4. Mislim, takrat bom že skoraj polnih 36. tednov.... Jst včasih res ne vem....nekje berem, da naj bi bili pregledi v zadnjih dveh mesecih na 2-3 teden, jst ga imam pa čez skoraj 5 tednov? Me res jezijo te razlike....

Joj, kok vas že uživa doma....na dopustu. Sem vam kar fouš! user posted image  Jst imam še cela 2 tedna, potem sem pa tudi jaz doma in bom takrat veselo prala, likala in rihtala za bebico.

Lepo se imejte in upam, da bo res kmalu sonček posijal, ker tale mraz in zima se že pošteno vlečeta!     

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 14:11:16   
najkica
Tale nespečnost je pa hudič! Jst imam isti problem....se sredi noči zbudim in buljim v luft ter ne morem zaspati. Res ne vem kaj bi lahko naredile proti temu.... Pismu, glih zdej bi mogle spat, da si naberemo moči za prihajajoče leto, ko pa res ne bomo mogle spat... (razen kakšne srečnice) user posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 14:45:36   
fluf
user posted image tud jest doma... drage moje... juhuhuhuhuhu... zdej pa še mal študija, da spedenamo izpitke, drugače pa uživancija doma :D sam hudič ko mam tak gnezditveni sindrom da bi pol skoz neki pospravlala, pa prestavlala, pa... user posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 14:58:19   
aniv
Najkica Vse najboljše tvojemu sončku za 2. rojstni dan! Lepo praznujte :)

Danes imela UZ -dobila slikce user posted image -še eno 3D user posted image . Z bebo je vse ok. Naslednji pregled pa imam 5.4.
Z mojim greva jutri po trgovinah na lov za vozički. Zaenkrat imava v mislih Jaguar car ali pa Baby-spa. Bomo videli ali nama bo tudi v živo tako všeč kot preko neta user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 19:45:47   
zaspana zvezdica
bambika v trgovini v mariboru ne boš kaj velik vidla. jaz sem upala, da bo kak rdeč voziček razstavljen, pa ni bil. sem se najprej za matrix reloaded zagrela. sam pol sva se nekako za viperja odločla, ker je menda mal ožji in gre v manjši avto tud skupi s kolesi. sam zdaj je še sam barva vprašanje. bom počakala, do naslednjega tedna ko mam UZ, da dobim potrditev še enkrat da je res punčka. ker če ej kaka sprememba pol opustim jaz moje rožce, pa naj obvelja rjavo - bež, z oranžno črto.
drugač pa jaz mam rok proti koncu maja, tak da se mi še ne mudi tak zelo.

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 21:56:33   
bambika
Dober večer!
Prva peka krofov uspela,jih je zmanjkalo skoraj takoj, dva sem prišparala za mojga da bo mal večerjal,ko
pride počasi iz službe. Jutri pa spet začnem,vsi hočejo met krofe, meni pa sploh ne dišijo,no upam da uspejo tako kot danes.
Saj jaz mam tud na koncu maja rok,pa upam da se malo prej odloči rodit,kot se je našauser posted image prvič.Saj mam namen prej poklicat,če ga imajo,ker zastonj se ne mislim vozit 80km.
Vsem čestitke za preglede in pa najkica tvojmu malčku za 2 svečki.user posted image user posted image

Lahko noč




(odgovor članu zaspana zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Majčice 2011
3.3.2011 23:17:34   
ninasiki
ojla evo da se mal jsavim sm švoh zelo zaspana tud kančka energije nimam tole sm se komi spraula pisat ampak vm MORAM da me ne pozabte k sm bl redkobesedna mal smo mel tud doma problemou zdej je še aleksej zbolu tko da mi tud to uzame tisto malo energije kar jo še mam ampak bomo že

v pondelk mam pregled pol pa na bled po voziček jeeeeeeeeeeeeeeej

ŠE ENA INFORMACIJA JST SM UČER KLICALA NA NAŠ CSD IN SPRAŠEVALA ZA PORODNIŠKO ZDEJ NEVEM A ŽE VETE TO AL NE AMPAK JST JO BOM ODDALA ŠELE APRILA KER MI BOJO POL ZAJEL ŠE APRILSKO PLAČO TO POMENI 6 PLAČ IN OSTALO PREJŠNA PORODNIŠKA mi je pa rekla da pa lahko se pridem zment že za paket in da mi bo tud papirje dala in k bo april ji prnesem izpounjene nazaj fuuuuuul je prjazna ta teta tko da če mate šanso in če vam aprilska plača pomaga zvišat porodniško počakite še en mesc

zdej pa grem sam še spat ker bom kle za računalnikom zaspala user posted image

aja pozabla (ja skleroza je še kr prisotna) mam samo še 80 okroglih dni do konca jeeej user posted image

< Sporočilo je popravil ninasiki -- 3.3.2011 23:19:32 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 8:28:14   
vesna_b
evo, čedalje več vas je, užitkaric, ki ste doma. čeprav saj vem, delo vas počaka...
no, jaz bom pa drug teden vzela po 4 ure bolniške, zato bom kar čimprej oddala vlogo, takoj v začetku aprila. (lahko jo od 28.3.dalje al tle nek)
drugače mi bolniška sam zmanjša porodniško. sam ne morem več. so me spet ženske napadale, kako sem boga v primerjavi s prvič. da sem prvič tako hodila kake 2 tedna pred porodom, kot hodim sedaj. v glavnem, papirje bom oddala vse naenkrat, tako za paket, kot za porodniško.

u, bambika - krofi. ja, pri nas jih je prva runda tud prec šla, si jih je pa moj zaželel za jutri, tako da... danes imajo pa mašo za njegovega očeta, in bom pekla pehtranovo potico in pa mačje oči. in to je vse, kar danes naredim... saj smo se zmenil za eno vrsto peciva, sam kaj, ko mi je takooooo potička zadišala... user posted image
ja, vem, bom zihr shujšala user posted image

ninasiki - vse bo šlo mimo in vse bo ok. boš videla, vsi problemi bodo kmalu pozabljeni. saj tud mene zanima, kako bo pri nama, ko bomo začel gradit. še dober mesec... jej!!!user posted image user posted image user posted image  sam moram pa rečt, da zaenkrat mamo kar podobne ideje in želje. nasploh. od vidikov vzgoje, nekompliciranja pri otroku, do opremljanja stanovanja (to sem videla, ko sva spodnji štuk urejala), do dopustnikovanja, do želj pri izbiri načrta za hišo... vem pa, da trenja bodo. ha ha ha, še ko sem rekla, da bo spalnica rdeča (da bo ja strastna), ni kompliciral - je pa mal debel pogledal, zakaj, sam se je ob besedi strastna nasmejal.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 8:34:18   
mami411
Ninasiki tako sem jaz naredila, papir za paket sem že oddala februarja, odločba je že doma, evrčki bodo pa v sredini marca, papirje za porodniko bom pa tudi oddala aprila, pa grem 9.4. že na porodniško, tako da mi bodo tudi še marčevsko plačo lahko upoštevali.

Mi smo se tudi dokončno odločili za ta voziček http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=301

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 9:33:25   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: mami411


Mi smo se tudi dokončno odločili za ta voziček http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=301



Kje pa si naročila ta voziček!!! In koliko časa si čakala na njega? Jaz imam naročenega podobnega in ga čakam že 10 tednov....user posted image user posted image user posted image user posted image , čist razočarana, če bi vedela ga nebi nikoli naročila!!!
No upam da drugi teden končno pride.....


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 9:37:05   
mami411
Zvezdica nisem ga še naročila, sem ga šla gledat pa v LJ, je bil podoben model, pa mi je bil všeč. Naročila bi ga pa tu http://www.otroski-vozicki.com/si/page/group/grp/177/o/0/ . Avans si jim dala, pa kej poklicala?

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 9:43:11   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Zvezdica nisem ga še naročila, sem ga šla gledat pa v LJ, je bil podoben model, pa mi je bil všeč. Naročila bi ga pa tu http://www.otroski-vozicki.com/si/page/group/grp/177/o/0/ . Avans si jim dala, pa kej poklicala?


Jaz sem ga tud preko njih naročila....ja plačala v celoti, potem so mi pa narobno barvo poslaliuser posted image user posted image user posted image , in sem naročila zavrnila in zdej čakam spet 3-4 tedne da pošljejo tapravega. Glih včeraj sem spet klicala, baje je na poti....pride drug teden. Upam da pride prava barva in vse tako kot sem naročila. Ker če ga ne bo zahtevam takoj denar nazaj in grem naprej v lov za vozičkom.
Mal me je tud začelo skrbeti, kaj bi se zgodilo npr. da uveljavljam garancijo (če bi se z vozičkom kaj zgodilo), sej sem lohka 3-4 tedne brez vozička....kr neki....a tačas pa ne bom vozičkala????




_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 9:58:53   
zmaja2
aniv glede vozička baby spa - sva šla midva gledat in je ta nov model štirikolesnika rahlo neroden, ker se ne zloži lepo zarad koles. Skratka preverita, kako se zlagajo. Sicer ne vem, za kaj se odločaš - za trikolesnik ali štirikolesnik. Drgač so pa luštni.

bambika občudujem vse, ki vam ratajo krofi. Js sm prejšjni tedn nekaj eksperimentirala. Saj okusni so bli, edin eno napako so imel - veeeelikoooo lukno v sred. Se priporočam za vsak nasvet.

Drgač sm pa včer se mogla it spet vagat - zdaj na 14 dni in sm se zredila za 1 kg, pa sm pol poslušala mal da ne litanije od sestre in morem zdaj pisat jedilnik. grrrr. Drgač sm zdaj na +10 kg skupaj. A še kateri tok komplicirajo zarad kg?

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 10:02:09   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: zmaja2

bambika občudujem vse, ki vam ratajo krofi. Js sm prejšjni tedn nekaj eksperimentirala. Saj okusni so bli, edin eno napako so imel - veeeelikoooo lukno v sred. Se priporočam za vsak nasvet.



ej, jaz sem imela zmeraj probleme, dokler... nisem dobila recepta, full simpl, delam pa kar z mikserjem, potem hajam, potem z roko oblikujem kroglice - da so manjši, še malo hajam, in pečem. že prvič so ratali odlično, in vedno so uspeli.
si je zadnjič mami prepisala recept, pa je kuharica po prvotni izobrazbi, in že 30 let peče krofe...

kile pa... nazadnje sem imela +7 kg, pa mi ni nič rekla. imam še skor 3 mesece do konca. ja pa saj je normalno, da se zrediš nekje do 13 kilogramov, a ne? meni ni nič rekla, tako da...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 4.3.2011 10:03:16 >

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 10:03:25   
bučkabb
pozdravljene!!!!!

no pa se spet jaz mal javljam, sem bla včeraj na pregledu, sicer nič posebnega, kot sem tudi pričakovala. dala vodo in kri in je vse vredo, potem mi je še gin. poslušala srček in tudi lepo bije, tak da je to bilo tudi vse, sma se še mal pošalile glede bušija, ki lepo raste in seveda tudi kilce grejo fajn gor tak da sem že na 12+user posted image , ma sej bo se sploh ne sekiram, no naslednji pregled pa mam čez 4 tedne in sicer 30.3. in bo takrat UZ, da bomo vedeli če se bo obrnil pravilno

drgač pa se jaz tudi povabim na krofe, ko jih peče mama al pa tašča, jaz se jih letos še nisem lotla in ne vem če se mi jih splač sam za nas tri delat, pol pa tamala tak poje enega jaz tud kaj več ne smem, moj jih ma pa rat takoj tople, pol pa se jih tudi ne prtakne kaj velik......

pridne ste tiste, ki tako lepo že gnezdite, no jaz še kr nič, saj bom.......

fajn vas je brat tiste, ki ste že doma in uživate, no jaz bom še encajt delala, tak da bom tud mal več tuki gor, ker potem ko bom doma bom tudi tuki majn, ker doma enostavno ne prižgem rač. in ne brskam po internetu, .. takda da je pri men glede tega povsem obrnjena slikauser posted image

no uživajte, mislim, da bo sonček, tak da privoščite si tiste ki lahkooooo
cao

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 13:32:47   
mami411
Zvezdica1980 no sej v bistvu je potem dobavni rok 4 tedne, če ti pošljejo pravilno. Jaz jim bom itak samo pol plačala, tolk kot moram.


(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 14:48:32   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Zvezdica1980 no sej v bistvu je potem dobavni rok 4 tedne, če ti pošljejo pravilno. Jaz jim bom itak samo pol plačala, tolk kot moram.



ja dobavni roik naj bi bil od 3-4 tedne, meni so rekli da prej 3 tedne....jaz sem komplet plačala k sem še 5% popust dobila.
upam da se ti ne bo tako zakompliciralo kot pri meni in da ga dobiš v čim krajšem možnem času. Jaz vem da če ga drug teden ne dobim grem drugam v nabavo....si sploh ne predstavljam da bi ga zdej naročila in nakoncu prej rodim(čez 10 tednov mam rok) glede na njihovo hitro dostavo.


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 16:12:55   
mami411
Jest imam še 8T, no sej še vedno mi ostane potem Viper za naročit user posted image

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 18:15:31   
hillmagic
super nabavljate vozičke. jaz sem šla danes po flaške od aventa, da sem uni popust izkoristila. bolje da jih imam doma če dojenje ne steče kot naj bi. Karuno nisem dolgo dojila zaradi bolečin in vnetih bradavic 3 mesece je bilo to zame matranje pri hranjenju in nespanje. Ko sem pa flaško vključila je končno spala več kot 2 uri..Čist sem bila fertik v teh prvih mesecih...tako da sem rekla da se sedaj ne bom toliko matrala..če bo šlo lepo pol ok, če ne pa flaška...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Majčice 2011
4.3.2011 18:30:22   
kokapoka
js sm pa dons začela z dopustom krajšim...bom celih pet dni domauser posted image user posted image user posted image pol pa pride taglavn kmal....
dons sem zvedla da je od bratranca žena rodila punčko Nežo!!!!!!!user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeej...mela je rok 25.2. pa je blo dons s CR.zdj pa pravjo sorodniki no zdj si pa ti naslednjauser posted image user posted image uau ne morm vrjet kako beži čas...
je pa dons tud naš mali bolčkan...ma 38.6 vročine sem mu jo prejle merla pa sm pol kr hitr mu dala calpol sirup.ne vem a je to še kšna reakcija od torkovega cepljenja...k je že od takrat tak sitkan ni čist taprav...
tud js morm še flaško pa dudico nabavt...sicer u prvo je dojenje ful steklo in nisem rabla nobene flaške...tud za pit ne...šele potem ko smo začel dodajat smo rabil...pa bom počakala do srede še k mam uz da še enkrat pogledamo spol...
user posted image drugač sva že zberala ime za punčko in nej bi bla Lana...sam zdj mi pa ni več tok všeč...se pa bol nagibam k Lariuser posted image user posted image kaki problemi
lep vikend vsem

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?