|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 13:11:27   
theirchy
In je za nami morfologija user posted image . G pravi, da je vse OK user posted image , se pa prav nič ne spoznam na njegove hireoglife v materinski knjižiciuser posted image

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 13:18:07   
škrpijonka
Ne skrbi za hiroglife, glavno da jih on razume in da je z malo pikico vse ok. user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu theirchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 13:18:25   
MetiLu
Dan punce, da se še jaz malo javim user posted image

V petek je šel naš mulček na mini počitnice k babi, midva pa v kino in je prav pasalo. Sem se najedla kokic in napila kokakole, ki je drugače sploh ne pijem ... v soboto sem možeka zvlekla v šoping, sva malo investirala v njegovo spomladansko garderobo - je bilo treba izkoristit, ker ga v štacuno dobim lih 2x na leto, pa še to s pogledom, kot da ga na vislice peljem user posted image user posted image  Pa še moja prijateljica se nama je pridružila, tako da mu ni bilo dolgčas user posted image  za nagrado naju je pa še na kosilo peljal user posted image  Popoldan sva šla po tamalga, nedeljo smo pa preživeli bolj lenobno ...

Dones sem se pa lotila pospravljanja tistih zadev, ki se jih lotim enkrat na par let in to je raznih papirjev ... odločbe, zavarovanja, dohodnine ... je bilo treba vse popredalčkat, pa fascikle uštimat, pa tisti predal (ali več), ki obstaja v vsakem gospodinjstvu, v katerega se mečejo vse stvari,ki nimajo svojega mesta user posted image  ... ja tud tega sem pospravila in zdej sedim in se bašem s karat napolitankami user posted image  zasluženo user posted image  To se dela, kadar ti postane res dolgčas ...

Sem pa danes že dobila ****is, ker še vedno nisem dobila odločbe od zavoda za zaposlovanje user posted image  je že več kot 30 dni preteklo, pa zadeva sploh še ni bila nič rešena in so me vezali od ene do druge referentke, vsaka je imela pa telefon zaseden vsaj pol ure user posted image  mater jim in tale javna uprava, res znoriš, ko je treba kaj zrihtat ...

Sem pa za vikend pospravila vozek, da nam ne bo v napoto in prinesla cunjice za user posted image  ... user posted image  sem jih malo pregledala in so vse še v dobrem stanju. Pranje pa pride šele čez kakšne 3 mesece na vrsto user posted image

Domač recept za boleče grlo: Jaz prakticiram 2x na dan, da eno žlico medu zmešam s sokom ene stisnjene limone. In to spijem po požirkih.





_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 14:58:12   
bubu_bibi
Hej hoj!

Samo, da vas na hitro pozdravim, šibam se učit za ponavljalni kolokvij, ki bo v sredo... user posted image

Jaz sem se tudi resno lotila teh vaj za mišice medeničnega dna, samo ne tako 'po malem', pravi trening 3x dnevno (ok, včasih le 2x), ker brez nič ni nič - in vam povem, da je vsak dan lažje! Tako da ne obupat! Ko boste pripravljene za nadgradnjo, mi sporočite. user posted image Aja - 'tipljive' opise (lahko tudi s sliko - pa ne, ni nič hudega user posted image ) pripravim v sredo popoldne in pošljem na maile, ok zabica81 in rakica82? Da tu ne bom smetila, pa še slik ne znam nalagat.

Lepo vas pozdravljam in se beremo! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 16:47:37   
aloje
No evo mene nazaj.
Sem fullllll vesela-MF- z našo pikico vse okuser posted image juhuu,joj kako smo zrastli pa kako smo živahni.
Še G je rekla,da smo res živahni,ko je merila se je še sama nasmehnila kakšne akrobacije počnemo.
Me je še vprašala,če že vem za spol,pa sem ji odgovorila,da tudi nočem vedeti,samo da bo vse ok
pa ni važno kaj bo.Pa mi je odgovorila,da super in da je takšnih zelo malo.Pa ne me narobe razumet,vsak ima svoje mišljenje.Dobila sem še veliko lušnih slikic.
Za mene danes sije sonček pa čeprav je oblačno,samo malo sem bila razočarana ker moža niso spustili iz službe,da bi bil zravenuser posted image .
V sredo moram dati še vodo,potem pa malo začeti zapravljati,da ne bo na koncu prehudo.
Nasledni pregled imam pa 30.3.
Lepo se imejteuser posted image .

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 17:44:27   
petrussa
total - midva sva ga kupila v Italiji in je bil cel komplet 480€ (znižan 20%), zato sva se tudi takoj odločila za nakup; brez lupinice ne vem koliko je
kolesa so polna (niso za napihniti); nama zaradi terena to bolj ustreza
zloži se pa zelo na hitro in enostavno; je pa res da tadi zložen zavzame nekaj prostora (naju to ne moti, imamo precej velik avto)

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Julijke 2011
28.2.2011 18:23:37   
MagicSpell77
Pozdravček vsem!

Petrussa kje v Italiji sta nabavila voziček? Jaz grem zdaj v marcu z mami v Italijo, pa nimam ravno izkušenj z baby trgovinami, ker do zdaj nismo rabili :)

Vsem, ki ste iz morfologije čestitke za lepo napredujoče pikice. Jaz imam jutri in komaj čakam, da se spet vidimo z našim bebijem. Brcamo že kot ta velki. Jaz čutim prav povsod in lepo na vsake dve uri ali pa še bolj pogosto. Vsem, ki še čakate morfoligjo in rezultate AC, želim, da čim prej mine in same lepe rezultate prosim!

Se javim kaj jutri.


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 7:13:57   
maca84
bubu_bibi sem ti poslala mail na ZS samo ne vem če je bil poslan user posted image bi se pa tudi jaz priporočila za podrobnejše opise,če si tako prijazna user posted image

sicer se pa jaz trenutno pripraljam na zadnji izpit pred diplomo, ki ga imam jutri popoldne, dopoldne (prav tako jutri) se bova pa spet s pikico našo vidle,ker imam še pregled in komaj čakamuser posted image pa da zvemo še kdaj bomo imeli MF. Predvidevam da bo kar z naslednjim pregledom skupaj,ker sem zdaj v 19 tednu in me naroča na 1 mesec pa bo potem glih nekje 23 tednov,primerno tudi za MF.user posted image bomo videli.

lepo se imejte,naj vas čimmanj zabe. Tiste ki čakate kakršnekoli rezultate preiskav naj vam čimprej mine in naj bo čakanje čimmnaj stresno,rezultati bodo pa itak vsi ok,da bote lahko potem uživale v nosečnosti user posted image

pa LP

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 8:23:02   
smuki
Kar se tiče Keglovih vaj, bi morala vsaj ena enkrat na dan napisat tle gor, da bi se jst spomnila, ker drugače kr pozabim, da bi bilo fajn kaj stiskat  user posted image .

user posted image user posted image user posted image za vse, ki se uspešno opravile MF. Mi jo imamo danes in me je kr na enkrat malo strah... če je vse OK.
Upam, da je no... in že komaj čakam, da vidim malo bibo.

Držim pesti pa tudi za vse, ki imate ta teden izpite - dobre ste punce...

Da povem svojo štorijo glede spola otroka - pri prvi tudi nisva hotela vedet, vendar se mi je G tam nekje okoli 30. tedna nehote zarekel - ker na NS nismo videli mehurčka, je to res na vsakem pregled pogledal, če je tam kjer mora bit... in je enkrat samo rekel... uuuu... danes se ji pa tako lepo vidi mehurček... jst pa "se ji???"
Ampak jst sem bila tako vesela kot radio, ko sem zvedela, da je punčka...

Glede sleepy wrap-a... kolegice so ful pohvalile tega http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=279&detailID=717
Jaz si ga bom kupila, vendar rabljenega, od ene kolegice.... Za malo kasneje imamo pa itak kengerujčka, s katerim smo bili tudi super zadovoljni in smo ga dolgo uporabljali, pa tud tamala je bila zadovoljna, ker je vse lepo videla (firbčna po mami user posted image ).

Aja, pa še nekaj- boste šli kaj v maškare? Jst že komaj čakam!!! Ta teden šivam kostum zase - mogoče nahecam še atija, da se nama pridruži....

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 8:27:12   
dekle23
hej julijke lep pozdravček user posted image sem bolj lenobna kar se pisanja tiče. ampak preletim pa vsak dan ta forum, da ja česa ne zamudim,user posted image

vidim, da se že pripravljate na morfologijo oziroma ste jo že imele. pa me mal zanima, kaj vse ti tam zmerijo, ter kako veliki so kaj vaši pikci pri teh tednih? jaz jo imam naslednjo sredo in že komaj čakam :)  ker potem bom pa šla malo v shoping, ker do sedaj se lepo zadržujem, ampak po morfologiji sm pa rekla, grem pa vsaj kak mali body kupit user posted image user posted image

lep dan vsem, čeprav zunaj ni nič kaj prijetno videt :)

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 9:10:35   
rakica82
Hej,

najprej čestitke vsem za dobro opravljene morfologijeuser posted image . Zdej se sept ful dogaja, ker mamo v parih tednih vse preglede, drug teden sem tudi jaz končno na vrstiuser posted image .

Aloje kar se spola tiče, tudi midva ne bova vprašala, mi je tako lepše. Pa še moj mož je že takoj na začetku rekel, da ne bova vprašala, ker kar sva nredila sva i nda je važno ,da bo vse v redu. Tako, da bova počakala do julija user posted image .

Pa nič nimam proti temu, da vprašate, da ne bo katera narobe razumela, to je itak odločitev vsakega posamezika.Jst mam pač rada, da je presenečenje.
Pa še pri nama je pač tako, da jaz roza barve sploh ne maram, modra je moja najljubša in tudi, če bo punčka bo imela moder vozičekuser posted image .

Metilu si me prav nasmejala kako pelješ moža po nakupih. Pri nama je ista zgodba, dvakrat na leto, prej tri dni jamra, če res more, pol bi najraje v pol ure šel že domov...Se mu vsakič prov nasmejim, ker mu je to taka muka.

Bubu_bibi pridno študiraj. Vaje boš že poslala po kolokviju.

lp



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu dekle23)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 9:13:42   
rakica82
Prehitro pošljem in pozabim ,da sem hotla še nekaj vprašat.

A mi lahko poveste v katerem H&M ali pa C&A imajo nosečniška oblačila? Upam ,da ni preveč butasto vprašanje, samo nisem nikoli gledala po trgovinah zdej pa res ne vem, a majo mogoče tudi v Kranju?

Hvala

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 9:40:45   
spetko
oj punce..

čestitke vsem za dobro opravljene MF..tiste ki nas še čaka pa da bo tudi vse ok..kar itak bo user posted image

tiste ki se pridno učite in študirate..pa vso srečo pri opravljanju izpitov in diplom.

aloje...mi smo se tudi odločili da ne bomo vprašali..pri prvem nismo in tudi zdej pri drugem ne bomo....sicer pa me vsake tolko prime da bi kr vprašala..user posted image

ok punce..eno vprašanje...a se vam zdej v nosečnosti dogajajo same nore stvari...
moj user posted image  bo znorel z mano...prejšnji teden sem pustila likalnik za lase prižgan ko sem šla v službo....kaj pa se mi je danes zgodilo..zjutraj preden sem šla v službo in tamalega peljat v vrtec šla tankat in namesto diesel tankala bencin..user posted image user posted image user posted image ..da ne govorim kako je moj znorel..pa še 150eur stroškov sem nam naredilauser posted image ...groza..zamudila v službo 1h...itd itd...res da sem skoraj 2 mesca vozila služben avto in non stop tankala bencin..in zdej  šla v mojega in avtomatsko spet bencin...user posted image gggrrrr..jezna, ne morem se umirit...ker zdej nam ni rablo še teh stroškov...
odpadejo kakšni šopingi zame..user posted image ..pa še mojemu moram it kupit darilo ki ima 30let drug teden in se mu moram dobro odkupit..user posted image

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 9:58:31   
juhica
Ja spetko da te potolažim, jst sm totalno pozabljiva in zmedena - zdej med nosečnostjouser posted image . Sicer materialne škode na srečo še nisem povzročila, je pa skoz neki. Pozabim na antibiotik za tamalega - dobro da mam alarme na mobitelu naštimane. Potem sem skor pozabla neki na davčni oddat do včer, enostavno sem pozabila, pa stvari iz trgovine, pa kaj se zmenim z ljudmi, ker dan je.... Ma čist adijouser posted image ...
Ja stroški vedno pridejo takrat ko jih najmanj rabišuser posted image ...

Jst pa poznam dosti ljudi ki nočejo vprašati - ampak nisem med njimi, če ve moj ginekolog bom pa ja vedla še jst user posted image user posted image . Je pa moja ginekologinja tut firbčna kot midva in se tudi veseli, ko gleda kaj je, sem jo pogruntala... Sicer pa še vedno ne smeš tega kar ugotovi vzeti za sveto, se tudi danes še zmotijo, pa nabavit tone roza ali modrih cotk... jst sm kljub temu da sem vedela, da bo fantek, kupila rumene, zelene, rjave in bele stvari za sam začetek.

Meni je čisto vseeno ali kdo vpraša ali ne, me je pa zmotil mnenje določenih punc iz vasi, kjer sem se priselila, češ firbčna ljubljanska frajla k mora vse vedeti, pa met vse splanirano user posted image user posted image  - to je ena rekla mojmu možu, ko ji je povedal da verjetno pričakujeva fantka - kar je fuuuuuuuuuuul daleč od mene, ne bi mi škodlo če bi res kej mal splanirala včasih....

Eh tamal je siten, ker ma revček mal "driske" od antibiotika in ma zapečeno rito, spet ga moram iti umiti reveža....Drugače se je pa pozdravu, je spet isti, poln energije....

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 10:45:05   
Suziiika
Pozdravljene punce user posted image

Nekej nas slabo vreme lovi spet user posted image  prši neki ful drobn sneg iz lufta, pa še ta mraz user posted image  Prav komi že čakam, da bo malo bolj toplo res..
Pa da vam sporočim super novico, naš user posted image  je tudi začel migat user posted image  Takoj drugi dan po morfologiji, se pravi v petek, se je začela akcija..kak je zanimivo, ker sem prej skos razmišlala, češ kak bom vedla, da je to to.. Ampak, ko se zgodi veš da je to to in pika user posted image  me je dragi vprašu če sm ziher da je to to (mogoče malo zard tega ker je biu žalostn da še sam nič ne čuti), pa sm rekla "jap to je to".. pa je reko "kak ti vela" user posted image  ampak sej bo on tudi počasi, prav lepo je res user posted image

Kar se pa opreme tiče, sma pa zdaj za vikend mela mal izleta po žlahti, pa jih je nama kr ene par ponudl neke stvari,(poslco, pa avto sedež za kasneje, pa previjalno..) tak da neki boma ziher pršparala.. Sem vesela res, ker niso niti tak pocen stvari, tak da fajn.. Nisma pa niti tok aklih, da bi ne hotla vzet rablenih stvari,..
Jutri pa šibam na zdiranje modrostnega, tak da uuuh user posted image  bo še zanimivo user posted image

dekle23 če ti iskreno povem sem js od morfologije, vsaj kar se teh meritev tiče, odnesla samo da je najin user posted image  težek 377g pa da je vse okej user posted image  poslušali smo tudi srček, ona pa vmes meri tisto kar mora, preveri obsege organov oz. velikost, pa take zadeve, sej pove vmes kaj dela, če ne pa še sama kaj vprašaš pa je user posted image  Midva sma takrat samo čakala kdaj bo kej zaradi spola rekla, pa se pol ni dalo vidit user posted image  Super bo, boš vidla..

smuki fajn zrihtite na MF danes, pa javi nam kej user posted image  v maškarce boma pa šla, kr sama ker sma zaenkrat še sama (no pardon 3je smo zdej user posted image ), ker sma glih na ptuju, pa boma šla pogledat malo kak majo za vikend..

rakica82 pa MetiLu so smešni tile naši dragi z nakupi ja, samo moj je pa tak posrečen ko grema v kako otroško, ko otrok je, vse igrače sproba, pa take zadeve user posted image  sma pa včer v Pikapolonici našla take luštne bodije, pa res dost teh nevtralnih barv majo (zelena, oranžna, rumena, svetlo rjava), pa na enem je pisalo "Made in Slovenija" user posted image
Kar se pa tiče teh javnih uprav pa zavodov pa tak vemo kak so.. škoda besed..  Meni je reko zadnič na borzi edn, da zakaj se bi prijavla na borzo sploh, če pa bom tak mela porodniško kmal? user posted image  

frcafella maš čis prav glede tega kreganja na forumu, dejstvo je, da ma vsak svoje mnenje in konc koncu smo punce tu, da ta mnenja delimo, tak da ne vem zakaj bi se sploh blo treba kregat.. Res ste super vse user posted image user posted image

Punce, ki mate preglede v bližnji prihodnosti, fajn zrihtite, vse skupaj pa pazite nase.






(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 10:52:31   
spetko
juhica...ja na žalost so tukaj še stroški...in sem prav jezna..ker se nam je vse nakopičlo od enkrat..ma dobro..bomo preživeli...so mi rekli v službi, da se moj sigurno ne bo odločal več za otroka ker kaj se dogaja mi zdej..:D
kar se tiče pa oblekic se popolnoma strinjam s tabo, tudi če bi vedla kateri je spol, bi kupila samo nevtralno..pri prvem itak nisem vedla in imam vse nevtralno tako da bo zdej enako...preveč primerov sem slišala ko so jim rekli en spol pa je pol bil drugi...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 12:11:39   
frcafella
Pozdravček!

Že dolgo nismo jedle nič sladkega, tako da izvolite drage moje



smuki, takle ki ga bom jaz vzela, je v bistvu enak kot sleepy wrap, prav tako elastičen, samo da je od proizvajalca Hoppediz... Pa tudi sem prebrala res same pohvale.

spetko, jaz pa samo polivam in razbijam... Ma groza, res. Sicer sem tudi drugače med bolj nerodnimi kar se tega tiče, zdaj pa je res cela štala. Ma če bo šlo tako naprej, do konca nosečnosti ne bomo imeli nobenega krožnika in kozarca večuser posted image  Ma nimaš kaj proti temu...
Suziiika, user posted image  za brcike. In res je čudovit občutekuser posted image  Ej, glede modrostnega pa ti res ne zavidam....

Spol: ma mi bomo vprašali; prvič sem prvo mislila, da ne bom vprašala, potem pa me je premamilo. Pa potem, ko smo zvedeli, kaj bomo dobili, se mi je vse skupaj zdelo drugače... Tudi drugače se mi je bilo pogovarjati z otrokom. Vsekakor pa vsak po svoje...

papa

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 13:17:57   
theirchy
Za spol sma pa midva z mojim imela neko slutnjo kaj bi lahko bilo, pač filing in bi bil res "greh" ne preverit če prav mislima ali pa ne. Drugače se pa strinjam, da ima tako vprašat kakor čakati na d dan nek poseben čar user posted image

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 13:40:20   
soncek_25
Pozdravljene!
Najprej se opravičujem, ker takole vdiram v temo
Tudi jaz sem bila lani na tem forumu v pričakovanju, danes pa sem mamica 5 mesece staremu fantku
Pišem vam, ker prodajam voziček Jane Slalom Pro.
Voziček je sivo zelene barve, star 5 mesecev. Rabljena je bila samo globoka košara, športni del je čisto nov, nikoli rabljen. Zraven dam še čisto novo prevleko za noge (Jane), torbo in prevleko za dež (Jane).
Za informacije pokličite na: 040 438 736

Lastnosti vozička:
- snemljiva kolesa, kar lahko zelo olajša transport.
- stranski odsevniki poskrbijo za večjo varnost na prometnih poteh
- hrbtni del ima nastavljiv do skoraj ležečega položaja
- nastavljiva opora za noge.
- pet točkovni sistem zapenjanja
- zračno tlačilko
- teža vozička samo 8 kg

Uživajte v nosečnosti!!!!

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu theirchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 13:47:01   
aloje
Hojla user posted image !
Rakica82 jaz sem kupila nos.hlače na Rudniku,za Kranj pa res ne vem,pomoje,da bi mogli kaj imet.
Spletko tudi meni se dogajajo res čudne stvari sem pozabljiva,sitna(dobra sta moj mož in sine,da me prenašata),pa sej bo kmalu bolše.
Suziiika tudi jaz nimam nič proti rabljeni opremi sem že dobila posteljico,pa stolček za hranjenje(je kot novo,kot da ni noben otrok to sploh uporabljal).
Jutri grem tudi jaz malo zapravljat kupit malo bodijev,........ komaj čakam,čeprav se kar bojim zaviti v trgovino,da ne bom preveč zapravilauser posted image .
Lepo se imejte.


(odgovor članu theirchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 14:02:51   
juhica
Mi smo pa že vse rabljeno dobili (posteljico, 4 vozičke, čeveljčke za okoli bajte, tudi kako obleko še dobim od kolegice, pa stola dva za pri mizi, lupinico, 2 ležalnika za dojenčka, pa kake igrače, pa en kolo), tko da smo samo cotice kupovali, pa čeveljčke... je fajn če kaj dobiš, se ful pozna, je pa res, da smo mi na vasi in je vseeno, če je vse staro, v mestu bi pa tudi jst hotela kej novega, se mi zdi, da tam vsi bolj gledajo kaj imaš in kako si napravljen....

Da se malo pohvalim - sem spekla dobre mafineuser posted image  in smo se jih tok najedli (zraven mleka), da bo kosilo precej kasneje, zdej gremo pa spat (no starejši samo malo počiva....). Rabim ta počitek, če ne sem tudi jst sitna do onemoglostiuser posted image  - ponoči imam noro s tamalim, dons je bil nasredi noči čez polulan in ko ga začnem previjati, vidim, da je še pokakan in seveda ima vneto rito grozno, vse to zaradi antibiotika.... Ja vem, da je že velik, ampak ima še kr pleničko, ta pa ni prav hiter pri temu, ta prvi je bil že pri dveh letih in dveh mesecih brez podnevi in ponoči....

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 14:38:45   
smuki
MF za nami... vse je OK. Tiste bolečine v dimljah, pa je vzrok kila oz. pruh. Razlog bi bil lahko zaradi ene nosečnosti zda drugo... in je še vse bolj razrahljano notri. Počivat počivat počivat.. pa če se le da nič dvigovat. To mi je res shit, ker treba malo še kr met po rokah oz. jo dvigovat. Ampak bomo že, bo ati še bolj prevzel tamalo.
Dobila bolniško, tako da bom po vsej verjetnosti res do konca doma.



(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 15:49:51   
lulx
MagicSpell77 sem ti poslala ZS z naslovi trgovin v Italiji. Če potrebuje še katera pa naj javi! 

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 18:01:25   
maca84
lulx za italijo in naslove bi se tudi jaz priporočala. Bova šla za opremo tudi pogledati mal čez mejo, ker so pri nas cene user posted image zasoljene user posted image

hvala pa LP

(odgovor članu lulx)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Julijke 2011
1.3.2011 18:12:52   
total

http://www.mimovrste.com/artikel/4030069426/otroski-vozicek-abc-design-3-tec-cream-olive

Punce pozna kera ta vozek,men je ful lušken..????

< Sporočilo je popravil total -- 1.3.2011 18:21:04 >


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lulx)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?