|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:28:04   
Tanja_
leela kakšne sindikalne prodaje?Komplet misliš več kot 1 lonec?Koliko je pa stalo, če smem vprašat?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:37:20   
PapuaNG
ekonom-ga nimamo. Prej sem ga imela, ampak ni za indukcijo, tko da je ob selitvi ostal v starem fletu. Bi ga mela, pa se še nismo spravili kupit. Bi mogoče večkrat delala tudi kakšno stvar, ki sicer zahteva daljše kuhanje. Itak pa ne vem, kam bi ga dala, tko da bo ideja o ekonomu še malce počakala. Bolj rabim kakšno dobro posodo ala teflon za indukcijo. Smo uničili oz. so se uničile že tri posode, zadnja od WMF. Se je enkrat nekaj bolj prijelo, pa sem malo dlje časa drgnila in je šla zgleda zgornja plast stran. Na prvih dveh se je pa dno dvignilo user posted image Enkrat so nam jo zamenjali, drugič se nam pa ni dalo še enkrat menjat, zdej pa vprašanje, če jo sploh še imajo... ima katera kak dober predlog? Neki, kar bo dobro za palačinke, omake, kaj popečt (pa da se ne zalepi). Pa da je za indukcijo seveda user posted image

Sicer pa-sem končno končala s pisanjem sklepa jeiiiii...tko da se zdej lahko lotim službenih zadev user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:44:13   
Leela
decembra so imeli pri sindikatu znižane te piskre

http://www.mimovrste.com/artikel/3950042629/lonec-na-zvisan-pritisk-6-l-in-ponev-25-l-fissler

nekaj takega je. 6l in mislim, da je 3,5l. Sta pa dva lonca in en pokrov.
Prišlo je 25€ ceneje kot na linku in plačilo na obroke.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 12:03:15   
eelyy
Dan!

Pri nas pa že drugi dan kuhamo...včeraj je bilo grozno,ker sploh temparature nisem mogla zbiti,ponoči žurka(sem ga k sebi naštimala spati,ko je zagledal,da je pri nas je vstal no in nekako smo zaspali po dveh urah truda),ponoči je vstajal za čaj,sirup sem dajala in 4 ure spanja sem imela).Lina je tudi nekaj čudna zgleda se je loteva.

Sam pri T. ni nobenih znakov prehlada(nekašlja,nekiha nič)le iz noska mu teče vročino pa ima.

Uglavnem paše mir in tišina.
lepo bodite

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 12:36:00   
Leela
elly pikepoke

nikolet v reviji naša lekarna (zastonj dobiš v lekarni) je en članek o bolezni ščitnice in kar veliko piše.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 12:37:36   
šivilja
Tanja - jaz imam WMF (še od poroke) in nam dobro služi


Smo bili v ZD in ni angina. Jutri bo pomoje dedi in babi servis, bom bonus bolniške šparala za drugič, ko bo huje


Čez tri leta, ko se bom prebila čez knjigo, jo dam pa v skupno uporabo user posted image

Zvečer bom poskusila priti, če le ne bo kakšnega drastičnega poslabšanja.

Spet en dan dopusta vržen v smeti - nisem naredila nič razen zajtrka, obiska v ZD in kosila, itak bom šla kmalu po H. pol je pa konec vsega

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 12:39:23   
šivilja
Papua - o indukciji nimam pojma, sem pa jaz načeloma zadovoljna z WMF. Samo imam piskre za gospodinjstvo z dvema članoma in je včasih umetnost v njih skuhat za pet ali šest ljudi. BI nujno rabila nove oz. dodatne, samo nimam več prostora v kuhinji, zato nakup odlašam

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 13:12:24   
koala.cek
nimam pojma o ekonom loncih. bi ga bilo pa fajn imet. priznam. user posted image  no si ga bom za rojstni dan zaželela.

sicer pa pijem starbucks kofe user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 13:16:56   
majana79
koalka, da te ne bom s taško user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 13:35:47   
ivanamdb
majana - uh to bi bilo super! hm glih ta teden planirava pocitnice za celo leto...oz. to pomeni da bom jst morala vse izplanirat...user posted image potem pa se lahk zmenimo

narocila knjige user posted image user posted image komaj cakam! tole o chinese mother pa se slummy mummy in se 2 za mojega. upam da mi uspe kaj prebrat, ni na wcju ne utegnem vec....D vedno dela sit-in pred mano....potem pa se moj pride in je group sit-in.... no comment
(leela ti sposodim ko preberem)

eelyy in sivilja user posted image user posted image


uh indukcija....men osebno ni vsec. moj je imel eno kuhalo dokler ni zmontiral kuhnjo....vsakic moras iskat katera ponev lahk gre ali ne.... tko da je moko (tole italijansko zadevo za kavo) moral vsak dan na prenosni likalnik dat... user posted image user posted image


neki sm malo KAO rihtala stanovanje...zdaj se obrnem in pogledam...pa je vse kot prej user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 14:18:39   
PapuaNG
na, pa jih mamo-norice. So me klicali iz vrtca, da ima pikice po nogah. Ravno ob nepravem času. Še dobro, da ima moj zdej dva dni kokr tok frej, da ni treba meni domov, ker ni šans, da grem na bolniško. Naslednji teden pa tut, če sem doma user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 14:44:29   
ledenka
ou, sem skor zaspala prejle... sem se morala na roko naslonit in za 5 min zapret oči, da sem mal k sebi prišla. pa na wc me, se mi pa ne da riti dvignit in se odsprehajat user posted image  

bom rezervirala za danes, sam da gre cimer iz pisarne... ker pol skos sprašuje, kaj pa kam pa s kom. tako da vpričo njega bol mal čvekam po tel. no, zato pa tolk več mailov pišem user posted image  

kuhanje - men je najbolj všeč plin, indukcija pa je tudi ok, če plina ni user posted image  ne maram pa steklokeramične, jo mam na vikendu in enostavno ne znam tam kuhat. al se ne segreje dost, al pa zažgem.

sicer pa prisegam na WMF, kvalitetna in glede na kvaliteto ugodna cena po mojem, sploh če kako akcijo uloviš. pri piskrih mi je pa res vseeno, al je lanski al letošnji model user posted image   

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 14:47:39   
ledenka
papua, pridemo na obisk user posted image  

sej ne vem, a je boljše, da zdaj prebolijo, al še malo počakamo? sicer časovno bi mi ustrezalo zadnji teden marca, ko mamo en projekt za končat user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 23.2.2011 14:48:17 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 15:00:34   
ledenka
rezervirano, sem kar za 6 oseb, pa bomo videli, koliko nas bo. user posted image

pa še za depilacijo se moram naročit user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 15:01:58   
ledenka
pa sama s sabo se lahk neham pogovarjat user posted image  vsaj en razumevajoč sogovornik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 15:37:43   
PapuaNG
ledenka, komot. Sicer ne vem, kok časa so kužni. Sem klicala P, pa so rekli, da mu lahko dam claritine pa kako mazilo, da ga ne srbi. Kaj kej priporočate? Da se že prej oborožim :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 16:03:40   
šivilja
sem vse napisala pa pozabla pritisnit copy, pa je bil itak sorry


torej:

Ledenka - norice čimprej tem bolje, pri naših zna biti malo težav zaradi plenic (nipa nujno)
Papua - kolikor jaz vem, naj se ne bi nič mazalo - če se zakomplicira in moraš na infekcijsko, te tam skor na križ pribijejo, če ugotovijo, da si kaj pacal. Prioporočajo Claritine ali Zyrtec

razmišljam, da mi meni tudi zdaj čisto ustrezale norice - ni nobenih počitnic in praznikov blizu in jih bo dosti v službi. Naredimo norice party, kot imajo to v tujini?

Aja, kužni so pa dokler imajo mokre mehurčke.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 16:06:42   
ledenka
norice party user posted image  prinesemo likohol za mame user posted image  

papua, ena reklama se vrti tule na RR, za srbenje.

sej pravim, jaz bi raj čez 1 mesec user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 16:10:00   
ledenka
grem domov... mam dost user posted image  

se vidimo zvečer!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 17:00:50   
maja1488
O žabonke!

Vidim da bi vsi radi bili nori user posted image  Z je imela norice pri 8 mesecih in je blo znosno. Sicer jih je imela ful več kot M, ampak to je znano, dA jih ima tisti, ki je dalj časa izpostavljen virusu več. Je bilo pa pod pleničkami kr hudo, tko da sem jo imela doma v terta plenički in previjala na pol ure, da je bila skozi suha. Ene 3 noči nismo spali, ker jo je srbelo, potem je šlo na bolje.

Pri nas stanje mal boljše, Z je šla danes v vrtec. Bomo vidli, kolko časa bo zdržala.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 17:41:25   
PapuaNG
maja, a si jo tut kej mazala? Sem sicer kupila claritine, ampak da vem, če bo hudo....

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 18:04:51   
majana79
jaz bi tudi prišla, če ne bi bila prejšnji teden doma, in sem od teh bolnišk že totalno izmozgana user posted image

mah, jih bo že dobil, še prehitro...

se je pa danes, ko sem ga prišla iskat, držal za roko z eno punco user posted image player, ni kej user posted image

ledenka, zakaj imam občutek, da bova imeli date v dvoje user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 18:32:25   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, zakaj imam občutek, da bova imeli date v dvoje user posted image user posted image



kaj pa jaz????user posted image user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 18:39:50   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, zakaj imam občutek, da bova imeli date v dvoje user posted image user posted image



kaj pa jaz????user posted image user posted image
uuuu, trojček user posted image  
grem nahranit M. trenutno sedi na mizi v dnevni in gleda spričevalo user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 18:44:53   
nikolet
čer

no danes sem bila frej, pa sem cel dan delala, najprej sem ustala, kavo si skuhala, otroke v vrtec popokala, pote pa dve uri peglala, pa troje hlače zarobla, posesala, pomila, južno skuhala, pol sta pa že otroka bila spet doma, smo šli pa al vn, no zdej pa en je že skopan, tadrug gre pa se kopat po risankah.... in zaključek frej dneva je tak da sem cel dan delala...

aja... še nekaj da vam povem.. sem deaktivirala FB ker sem pogruntala da je moj račun prijavljen nekje v trzinu... in ko sem pisala tem k se s tem ukvarjajo so rekl naj se deaktiveram in bojo pol vidl kdo je... no ampak so mi tud rekl da se naj z drugi imenom prijavim... sam naj mal počakam da najdejo posnemalca... tak da zdaj ne bom kakšen teden na FBuser posted image user posted image user posted image user posted image

.............


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?