|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:41:43   
pikapolonice
Valči bosta imela na Zagorski tržnici svoje izdelke?
Šele sedaj vidim kolkrat mi je objavilo zgorajuser posted image ga pa res nekaj user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 16:10:10   
valči
user posted image user posted image pikapoloniceuser posted image ,morem se smejat,ker je tako hecno,ko ti tako objavlja poste.Ja v Zagorju ob Savi bova imela svoje izdelke,drugih ne prodajava.Sedaj hodiva v Kisovec vsak drug petek,potem pa bova hodila v Zagorje ob sredah.V soboto pa gorenjska.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 16:37:24   
tejci1981
Dan!

Brezvezna nedelja,...slabo vreme, nič vozičkanja user posted image
Upam, da se uprem hladilniku!

Z: Kefirjev kruh + maslo + marmelada + kava z mlekom
K: Goveje roladice + zelenjava
M: 70% čokolada
V:????

Za enkrat še brez The Grehov,...upam, da tak ostane,...


IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

tejči bravo za post! a ta sok grenivke piješ sveže stisnjen namesto zajtrka al kako?


Ne,.... Monti predlaga en sadež al pa sok grenivke pol urce pred zajtrkom, ker se sadje lažje prebavi,...

Ljupka - ti samo redno na spoved pridi, ko boš grešila, ti bo pol oproščenouser posted image user posted image user posted image

Komaj čakam jutrišnje tehtanje,...če nebo minusa bo vaga umrlauser posted image !

Lep dan še naprej!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 17:05:52   
ljupka
Punce jaz mam tako krizo,da se mi bo zmešalo,tako bi se rada nabasala spet s salamo in žemljami in z vsem tistim ,ki redi.Sedim tle pred računalnikom in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punce kaj naj naredim?

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 17:15:36   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Punce jaz mam tako krizo,da se mi bo zmešalo,tako bi se rada nabasala spet s salamo in žemljami in z vsem tistim ,ki redi.Sedim tle pred računalnikom in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punce kaj naj naredim?


Neeeeeeeeeeeee, zdrži!!! Saj bo, se boš lahko še nabasala, ampak sedaj NE! Boš zmogla, ker si trdna in močna in zavoljo uspeha se bomo mal potrudile. Pojdi in zeksaj pol litra vode, pa malo na orbitrek, pa te bo lakoti minila!!!
Fuj suhe salame...fuj!!! user posted image

_____________________________



(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:02:43   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

miškaaa.....si ti tudi na fb?:)




Nisem, ker ne znam iti na FB. Bo tudi tukaj na RR uredo. Pomembno je, da se spodbujamo in hujšamo skupaj ter da ne obupamo.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:08:20   
Majchi
ljupka upam, da še nisi grešila! Kot je pety rekla, fuj, fuj fuj!!! Kdo pa še je touser posted image ?

Drugač gre pa men teža gor kljub temu, da ne grešimuser posted image . A to je zato, ker sem migat začelauser posted image ? Pišuka no... Ta teden mi je šla že cela kila spet dol, včeraj pa o,3 gor, danes pa še 0,4user posted image .
V glavnem, dons sem pa tud jaz grešila. Na zajtrk sem povabla bratrance z družinami in sestro, in sem pojedla 2 manjša kosa kruha (ki ni bil PZ) s salamo in sirom. Ok, to še ni taka kriza, ampak potem sem pa spekla Žitove rogljičke z marmelado za zraven za h kavi, in sem jih do prejle uspela požret 4 komadeuser posted image  Al pa celo 5user posted image ? Bemtiš! Ok, vsaj nič drugega nisem jedla vmes, nobenega kosila, nič.
Sem se skoz veselila ponedeljka, zdaj me je pa prov strah jutrišnjega tehtanja. Ah klinc, tko je včasihuser posted image !

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:08:59   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Punce jaz mam tako krizo,da se mi bo zmešalo,tako bi se rada nabasala spet s salamo in žemljami in z vsem tistim ,ki redi.Sedim tle pred računalnikom in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punce kaj naj naredim?


Željo si izpolni ob obroku v zmernih količinah. Po moje za večerjo zdaj okoli 18:00ure: 1 žemljico in 3 rezine salame pa pol litra vode. Lahko si to željo izpolneš tudi jutri za zajtrk.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:15:22   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Punce jaz mam tako krizo,da se mi bo zmešalo,tako bi se rada nabasala spet s salamo in žemljami in z vsem tistim ,ki redi.Sedim tle pred računalnikom in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punce kaj naj naredim?


Ljupka,pojej salamo,žemlje pa se ne dotikaj-te bo samo napihnilo in se boš potem še cel večer tolkla po glavi kaj ti je bilo tega treba!!!
Ali pa najdi kaj drugega,kaki jogurt ali si naredi kako solato,popeci zelenjavo...pojej nekaj malega,ker če boš dolgo strmela v hladilnik boš potem pojedla vse povprek...

Karkoli boš pa naredila,eno stvar obljubi-da ne boš ubupala...ostani z nami,pa čeprav z današnjimi grehiuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:17:42   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: mami_1979

Pozdravljene!
Jutri je ponedeljekuser posted image
Jaz bi pa morala pričet z izgubljanjem kg, saj sem jih v nosečnosti pridelala skoraj 30user posted image , izgubila pa dosedaj  samo 10, torej me čaka vsaj še 20user posted image . Razmišljala sem o ločevanju hrane pri obrokih, saj med dojenjem ne smeš imeti ločevalne diete po dnevih. Hči bo stara 4 mes. Rada bi shujšala,hkrati pa se bojim, da bi izgubila mleko.
Prosim za nasvete.

Jaz sem začela hujšat z novim letom in takrat je bil Luka star 6 tednov. Ta teden je bil 3 mesece in je še zmer polno dojen. Delam pa isto kot ti, samo ločujem hrano pri obrokih in se čist lepo obnese.
Sem se pa zredila za 23 kil. V prvih 6ih tednih (torej do novega leta) jih je šlo samo od sebe dol 13,5 (v bistvu v prvih 3 tednih, potem pa cel december nič). Potem pa z mojim trudom še 5,5 od novega leta do zdaj. Imam še 4 nosečniške, pa še enih 8 starih grehov.
Ta teden sem pa k vsemu temu še vadbo dodala. Mleko se ni spremenilo, tamali isto pije, tko da nadaljujem, dokler je vse ok. Sem pa seveda pozorna. In če mu karkoli ne bi pasal, bom nehala.
Aja, sem pa na ta način hujšala že po 1. porodu. Približno 3 mesece po porodu sem začela in v 2,5 mesecih zgubila 7 kg ter tako prišla na prednosečniško težo.
Če imaš voljo, ti kar začni.user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:21:20   
aleksa83
pozdravljene!

a komaj zdaj sem vas zasledila,...

rabim pomoč. do srede aprila bi mogla izgubiti 10 kg, ker imam poroko. decembra sem rodila in dokler sem rodila so šli kg kar lepo dol, pol pa je mleka zmanjkalo, pa ne grejo nikam več,....

Ima katera kakšen način ali dieto?
prejšnji teden sem začela delati trebušnjake, vsak daj jih naredim nekje od 50 do 60. in po 17:00 uri zdaj 4 dan nič ne jem. Pa še ni nobenega učinka.

In ker imate tu zgoraj tako prijetno temo, imate verjetno več izkušenj s tem,...

Mislim,d a je to vse premalo kaj delam,..., bi šla tečt, pa ne morem mal pustiti,...

Najhuje pa je to da sem šla dva kg nazaj gor, namesto dol user posted image

Help!!!!


_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:27:10   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: mami_1979

Pozdravljene!
Jutri je ponedeljekuser posted image
Jaz bi pa morala pričet z izgubljanjem kg, saj sem jih v nosečnosti pridelala skoraj 30user posted image , izgubila pa dosedaj  samo 10, torej me čaka vsaj še 20user posted image . Razmišljala sem o ločevanju hrane pri obrokih, saj med dojenjem ne smeš imeti ločevalne diete po dnevih. Hči bo stara 4 mes. Rada bi shujšala,hkrati pa se bojim, da bi izgubila mleko.
Prosim za nasvete.



Dobrodošla!

Najprej si uredi urnik hranjenja: 5 obrokov čez cev dan. Količine zmanjšaj, vendar ne preveč ker dojiš. Pij 2litra na dan čaja za dojenje in prični redno vozičkat z tvojo punčko. Odvisno od tvoje kondicije čas vozičkanja povečuj. Imej cilj 1uro dnevno vozičkanj ali hoje. Pa redno telovadi za trebušne mišice in keglove vaje. Naj ti bo vozičkanje,telovadba v veselje in sprostitev po vseh naporih. Potrebuješ tudi čas zase. Lahko hujšaš, več gibaš in dojiš vendar količine hrane zmerno znižaj.

To so moji  nasveti zate.
Lp

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 18:29:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksa83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 18:33:46   
miška17
aleksa83 provaj z vozičkanjem vsaj 1uro dnevno v hiterm tempu. Skupaj bosta z otokom in kili bodo šli dol. Poleg popazi na prehrano in seveda zraven gre tudi telovadba.


< Sporočilo je popravil miška17 -- 20.2.2011 18:35:00 >

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 19:07:35   
aleksandra123
Čao bejbe, 17 km hoje za menoj, The grehov nobenih. Tinaaja je pisala o tem, da telo pove, kaj rabi, to debato sem imela včeraj z mojim možem, ko sem pro drinku še jedla vse žive OH. On trdi, da telo pokaže, kaj potrebuje, in da če se takrat odzoveš, ni problem(včeraj sem po kosilu zaljubljeno gledala kruh, danes sem bila na polovici enakega kosila sita).

Ha, končno  sem dobila kompliment mojega deca, pravi, da imam že čisto suhe noge(verjetno ni čisto res, hotel je, da jaz plačam kosilo).

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 19:55:40   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Punce jaz mam tako krizo,da se mi bo zmešalo,tako bi se rada nabasala spet s salamo in žemljami in z vsem tistim ,ki redi.Sedim tle pred računalnikom in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punce kaj naj naredim?


ljupka ne obupaj!!!!!! vse smo na istem. tudi jaz sem imela prejšnji vikend veliko krizo, na veliko sem grešila.. ampak s ponedeljkom sem se pa spet skulirala in nadaljevala s telovadbo in zdravo prehrano. pride tak dan, ko samo iščeš hrano in ješ. važno pa je, da se s tem sprijazniš in potem nadaljuješ svojo pot proti cilju! če si se že pregrešila, samo pametno jutri naprej in uspelo ti bo!!!!! zato pa smo tukaj da se spodbujamo. user posted image

meni sta pa dve osebi, ki jih nisem videla nekaj časa rekli, da se mi vidi, da sem shujšala. user posted image user posted image user posted image občutek je res fenomenalen in to da še dodatno voljo, da vztrajaš.

jutri pa tehtanje, tokrat se ga veselim, ker sem bila pridna cel teden. user posted image danes še 1 ura aerobike potem pa spat. lahko noč vsem user posted image

< Sporočilo je popravil naomy -- 20.2.2011 19:56:30 >

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 19:57:58   
kiara85
eto očitno jz ne prenesem vikendov! med tednom sem zelo pridna in komot zdržim, včeraj še kar ok, razn večerje, dans pa do kosila ok, potem pa malica- kos torte, kava, večerja pol pice-sir, šunka, gobiceuser posted image tak da jutr zihr ne bo takega minusa kot je kazal v petek- me je kr strah tehtanja jutriuser posted image no danes sem pa po dolgem času hodla celo uro, ampak hrana pa je bla katastrofalno nezdrava in kaloričnauser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:00:35   
tinaaja
Moje telo je danes rabilo 200g cokolade user posted image user posted image user posted image user posted image Morda 250... Jutri dobi pa post user posted image user posted image user posted image user posted image Tak cuden dan za mano.. Komaj cakam,da mine...

Aleksandra  user posted image za hojo in lepe opazke mozeka user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:00:50   
mojamoj
Živjo!
Se vam pridružujem tudi jaz. To temo občasno spremljam od 14.1. ko sem začela hujšat. Takrat sta moja dva imela 6 mesecev, jaz pa toliko kg kot na dan ko sem ju rodila. No, huje je, da je danes še vedno enako user posted image . V dveh tednih sem z montignacom izgubila 4,5 kg, potem pa spet zapadla v stare tire...
No zdaj bom večkrat tu, kjer je res toliko pozitivne energije in medsebojnega spodbujanja, da sem prepričana da mi bo šlo bolje!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:23:34   
vila
Nove dobrodošle

Ljubka, ne obupaj, misli na prihodnost, pa na čase, ko boš malce lažja, pa kako fajn bo, vsi ti bodo zavidali, verjemi.

Dajte mi povedat tiste, ki hujšate na tej temi od začetka, kdaj se pojavi kriza. Jaz bom 24 imela mesec hujšanja, pa me zanima, kdaj naj krizo pričakujem????

Lep večer, jutri pa naj bodo tehtnice čim bolj prijazne in veliko minus kg vam želim

Nočko


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu mojamoj)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:37:19   
valči
user posted image spet me je vrglo venuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mojamoj)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:39:37   
špica84
Jaz bi se vam tudi pridružila
Začela sem z 93kg,sedaj jih imam 85.Želja je pa priti na težo izpred postopka za oploditev  72kg.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:45:02   
aleksa83
vau pohvala vsem,...

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:45:17   
valči
Pa to ni res,ne da se mi več pisat.....
Hotela sem le tinaji,ljubki in ostalim,ki vas grehi mučijo napisat,da to se vsaki izmed nas dogaja in da gremo dalje po teh grehih,ni se za sekirat,kar je,je.Meni ponavadi to traja dva dni.Glavo gor in it na pravo pot,saj bouser posted image
Vse bomo uspele,ker smo zato tukaj gor,predvsem zahvala velja naši Miški 17,ki se trudi z našim seznamom,ima veliko dela,da se prebije čez to našo kolobocijo,tako miška 17,pridna si,hvala za nazaj in v naprejuser posted image

Mene je zelo mučila ta user posted image ,mi je kar nabijala gor deke in še apetit sem imela taki,samo sladko se mi je luštalo,ma hotla sem it na ta lunin post,da se te svinjarije spucam.Mam sedaj tak fajn filing,da sem nekak bolj čistauser posted image ,ker dva tedna res nisem veliko šla v minus,tako da vredu odločitev.Razen,če odmislim glasvobol dan za tem in vrtoglavico.A se še je keri tako vrtelo v glavi?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 20:46:14   
pikapolonice
Valči pol se pa lohk pri men ustaviš, ker greš mimo.

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?