|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:02:44   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem tudi na FB  drugač, samo raje sem tukaj.No danes pa nisem bila preveč pridna in sem kar pregrešila seuser posted image

Meni se včasih zdi,da celi teden po malem grešim...ampak zgleda,da ni take krize,če je potem vseeno minus...mam jaz tudi kazen-samo jaz prečrtam večerjouser posted image


sami jaz imam že cel mesec krizo kakor sem dala mireno notri men samo paše sladko jesti user posted image user posted image user posted image  tako veliko krizo imam upamm da sedaj po mesečnem perilu da se kaj pomiri res upam , pa še tko sem napihnena da ni resuser posted image user posted image

Ej,samo resuser posted image
Se te spomnim lani...so ti kile kar letele dol,letos te pa konkretno zeza...mogoče je res kaj na tem...upam,da se stvar pomiri,ker...ta potreba po sladkem....


rečeno sem nazaj pridobila dobre 2,5kg in mi sedaj stoji hvala bogu,ker tok kok jaz sedaj pojem čokolade in čokoladnih bonbonu to ni res res sem vesela d ase ne zredim.Ja lansko leto sem bila res oreng pridna sej sedaj sem rekla da od 1.3 se v roke vzamem da pridem do cilja in se bor res poskusila da se držim stran od o,ar z dobrotami user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:07:42   
tejci1981
Večeruser posted image !

Postiranje uspevauser posted image user posted image user posted image ,...je pa res da dans ni neke panike ker je bil še itak zajtrk dovoljen!
Jutri bom pa tudi z lahkim dnem nadaljevala, pa upam, da me v ponedeljek prijetno preseneti,...

Dnevno tehtanje - se ga izogibam user posted image in se striktno vagam le v ponedeljek na tešče, po opravljenih vseh potrebah user posted image user posted image user posted image ..... tehtnica je pa tudi v omari pospravljena, tako da je niti ne vidim!

Beachgirl - te pa še prosim za strelca najdi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: vila

Ob mlaju (prazna luna) se čim bolj izogibajmo tekočinam, ker jih zadržujemo v telesu, tisti, ki so nagnjeni k otekanju stopal, meč in trebuha, to najbolj občutijo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa samo pijem ob postu,....kaj pa lahko če ne tekočine????Ničuser posted image user posted image user posted image
Zato pa zadnjič ni blo minusa na vagiuser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Piške, a je katera na fb?


lahko bi na FB odprle novo skupino, npr "hujšarce na dolgi rok", ki bi bila zaprta ...




Se strinjam user posted image user posted image user posted image

FB in RR - oboje, sam upam, da nebo pol tu tema zamrlauser posted image , ker bi blo prav škoda!

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz sem tudi da ostane ta tema,tam pa katera želi,punce spoznat tudi mal drugač.


Se podpišem pod to!!!

V Leclercu danes imeli degustacijo Oreo piškotov,....z mlekom ali brez user posted image sem se jim ognila,.....pravzaprav so imeli danes ful dosti degustacijuser posted image , al pa sem jih sam jaz tolko vidla, ko sem postilauser posted image user posted image

Otrok je spravljen v postelji, dragi se odpravlja v nočno,...jaz pa počasi spat.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:12:09   
tinaaja
Rakica - zakaj cakas na 1.3. - jutri je ravno tako super dan za zacet.. do takrat sta se 2 tedna in ce ga bos srackala, lahko se +2kg.. A ni skoda vsega truda...

Ma jaz bi se tokrat nekam brcnila, ker ko hujsas vidis, kok smo neumne,da se naziramo, ker je tok hudo tezko dol dat pol te kg user posted image user posted image user posted image Za une trenutke uzitkov.. Res smo smesni ljudje..

A vam neki povem.. JAz sem danes zjutraj videla 6 na tehtnici user posted image ampak nekako me je strah, da je to na racun nesportanja,da misicna masa pada.. ampak po drugi strani pa sem M dobila, torej naj bi imela rahlo vec kot dejansko imam.. ajd, se bom pustila presenenit v ponedeljek.. al 1.3. hocem imet zanesljivo 6 spredaj user posted image user posted image

a katera gleda zavca?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:14:26   
Eva19
punce, jaz grem spat ker sem zmatraaaaaaaaanaaaaaaaaaa...jutri pa obljubim da kaj več napišem user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:31:41   
RAKICA1
Tinaja ja odločila sem se zato takrat ,ker imajo sedaj otroci počitnice in še možek je rekel če bi šli kam mal vživat tko da morem mal počakat user posted image  takrat pa potem zares začnem ponovno

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:32:45   
tejci1981
Men FB ne najde skupine!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 21:34:42   
kiara85
hojla, da se na hitro javim. spet sem prišla lačna domov in malo prej zmazala skledo solate s tuno pa eno veliko žemljo. jz ne vem kaj se dogaja z mano, men se skoz solate s tuno lušta in sm jo dans 2x jedlauser posted image sam spet tak poznuser posted image grem mal potelovadit, pod tuš, pol pa še neki za fax nardit-mam jutr dopoldan predavanjeuser posted image

kaj več počvekamo jutri popoldan, uživajteuser posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 23:15:50   
majakla
Evo spakirano. user posted image
 
Punce zapuščam vas do naslednje nedelje,
pridne bodite, eh, pa to itak ste skoz, te pa
malo manj pridne bodite, uživajte, čvekajte,
the greh-ov ne pozabite, ...
 
Pa paaaaaaaa ...
 
Pa LAHKO NOČ. user posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 23:22:00   
2ursae
jaz sembial vsa pridna, 35 min na orbiju plus vaje za noge in trebuh user posted image

Zdaj pa tuš in nočko


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 7:14:49   
naomy
dobro jutro punce!!

jaz sem post zdržala! user posted image ok, saj je še 2 uri in pol, ampak nisem lačna in me nič ne skrbi, da ne bi zdržala. ni bilo tako težko, mislila sem, da bo težje. itak sem zjutraj takoj tekla na tehtnico in rezultat je kar vzpodbuden. user posted image edino kar pa zdajle res pogrešam je pa moja jutranja kavica. user posted image

bravo vsem, ki ste tudi zdržale post!! pa bravo vsem, ki ste tako pridne pri telovadbi in pri hrani!!! samo še 2 dni zdržimo do naslednjega tehtanja....

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 7:30:29   
tinaaja
Naomy user posted image user posted image user posted image Jaz kave ne skinem iz repertoarja v NOBENEM primeru, razen ce bi bilo kaj v zvezi z zdravjem... Ker pol nisem cist ok user posted image Sem tok navlecena nanjo ..

2ursae - ja bravo,da si si se spravila sportat user posted image

Majakla - uzivaj na dopustu user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 7:58:56   
lija34
Dobro jutro!

Čestitke vsem, ki ste se odločile za hujšanje z luno. Jaz ne bi zdržala, morem kuhat za družino. Mi gre pa vseeno ta teden lepo dol (upam da ne zaserjem vikend), res veliko, veliko, veliko telovadim, jem pa tud velik, pa še grehi so bili.

fb jaz ga nimam, mi je kar žal da vas ne bom mogla tam gor brat (premišljujem ali naj si ga naredim samo za vas), ali je mogoče da vas me beremo, ki smo tu z vami? Drugače pa upam, da nas ne boste zapustile, men je tale forum res ful fajn in brez vas bi bilo težje.

Včeraj sem si šla kupit eno srajčko, sem se počutla kot suhica (v resnic mi še velik manjka).

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 8:28:40   
vila
Dobro jutro. Zdržala sem post, oziroma bom, saj je samo še dobra ura, potem pa jabolko, se mi že kar sline cedijo Kriza mi je bila pa ponoči, sem se zbudla od lakote, ampak se nisem dala Bravo jaz user posted image

Pa čim manj pregreh še danes in  jutri, kajti potem je dan D


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 9:03:45   
ljupka
Jaz tudi kuham za družino,ampak sem tudi zdržala.
Sam nisem mogla otpelat svoje fure na orbitreku,sem prej odnehala.Sem pa včeraj že imela v rokah piščančji ocvrti zrezek,sam sem ga takoj dala nazaj.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 9:08:51   
ljupka
Da vam povem.Moja dvojčka ,ko je polna luna teško spita ponoč,vsaj tri dni.In ob 1:30,se je Eva zbudila pa smo šle dol v dnevno ,ker ati zutraj dela,da ga ne zbudimo.Sem šla mal na FB ,sem imela kaj brat,sem se tko nasmejala,za umret,punce so ful zakon.Morte prit še ostale poškilt.In preverla na moževi strani,noben drug ne more tega brat sam me ki smo v skupin.
Pa sedaj sem postavla eno vprašanje ,ki ni za širno javnost,rada bi da mi katera odgovori.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 9:29:31   
Eva19
dobro jutro punceeee user posted image kako ste?jaz se prav fino počutim..sem bla že po opravkih, zdele bo pa treba mal pospravlat začet, pri nas to ob sobotah počnemo bolj temeljito user posted image

še dva dni do tehtanja, punce mormo bit pridne, da bo v ponedeljek čim boljši rezultat. jaz grem zvečer spet na kolo, zvečer pa na ladies night user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 9:33:54   
miška17
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: lija34




fb jaz ga nimam, mi je kar žal da vas ne bom mogla tam gor brat (premišljujem ali naj si ga naredim samo za vas), ali je mogoče da vas me beremo, ki smo tu z vami? Drugače pa upam, da nas ne boste zapustile, men je tale forum res ful fajn in brez vas bi bilo težje.





Jaz pravtako nimam fb in tudi meni je žal da vas ne bom mogla brati. In kot je nabisala lija34 ste ta forum obogatile in marsikomu z vašo odprtostjo pomagale.

Ste se pa kar raspisale v treh dneh, ko  nisem imela dostopa do interneta. Na fb pa me verjetno nebo, ker sem bol zadržana oseba in fb ne zaupam. Razmišlam pa, da morda bi prišla na vseslovensko srečanje. Tu na rr pa sem zadovolna in bom tudi ostala.

Danes sem že odtekla svojo urico rekreacije. Čestitke vsem za vaš trud.user posted image user posted image user posted image

Na tabelo bom dopisala podatke v nedeljo zvečer.user posted image

Enodnevni post bi me pobral. Nebi mogla nič delati in zaradi pomankanja hrane nebi mogla nič misliti in opravljati svoje obveznosti. Zame osebno enodnevni post ni.

Lp

< Sporočilo je popravil miška17 -- 19.2.2011 9:34:48 >

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 10:18:51   
kai1
ojla,

post je za mano.user posted image Sem se že najedla zajtrka in sedaj še kavica. Sem pa še vedno tako lačna, da bi vse pojedla. Moram čimprej ven, na vozičkanje.
Aja, ponoči se mi je 2x sanjalo o hraniuser posted image , sploh pa o Majchini čokoladni peni, čeprav jo še nisem poskusila.

Čestitke vsem za uspešno opravljen postuser posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 11:16:31   
ljupka
Bi prosim še enkrat kaj napisale o tej čokoladni peni,sem se pozneje vklučla,tako da ne vem kaj je to.Za nazaj iskat bi bredolgo trajalo.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 11:27:31   
sami0804

Jutro!

Pridne vse si ste zdržale s postomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz nisem za take hece-z mojo disciplino bom itak 3 leta na temi,če ne še večuser posted image user posted image

Ampak v glavnem se kar držim,količine so še vedno majhne,glavnino hrane pojem do 3 ure popoldan,potem še samo kaj malega za večerjo...pa še kar uspeva zaenkratuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 11:31:24   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Bi prosim še enkrat kaj napisale o tej čokoladni peni,sem se pozneje vklučla,tako da ne vem kaj je to.Za nazaj iskat bi bredolgo trajalo.

Sama sem prejšnjikrat,ko sem pekla Sacherco za valentinovo,naredila maso za to čokoladno torto po Montiju-samo pa je je bilo res malo,pa sem jo kar v modelčke za muffine vlila....sicer so potem padli skup in so zgledali pravuser posted image ....ampak okus je bil pa fantastičenuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 11:33:53   
sami0804

Aja...naredla sem po tem receptuuser posted image

http://www.kulinarika.net/recepti/11487/sladice/cokoladna-torta-prosto-po-montignacu/

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 11:43:49   
miška17
Recept čokoladne pene :

Sestavine:
150g nakoščke nalomljene čokolade(70% kakavovih delcev)
1 žlica slaske smetane, ogreta na sobno temperaturo
4 velika jajca, ločimo rumenjake od beljakov
250g zmečkanih malin

1. Nalomljeno čokolado damo v posodo in to postavimo na kozico z vrelo vodo, da se dno posode ne dotika vode. Ko se čokolada stopi, jo ohladimo in vmešamo vanjo smetano.
2.Rumenjake penasto umešamo in jih vmešamo v čokoladno zmes.
3.Beljake stepemo v trd sneg in ga z lopatico postopoma- tretjinoza tretjino- narahlo vmešamo v čokoladno zmes. Pazimo, da ne mešamo preveč, sicer pena ne bo lahka in zračna.
4.Peno nalijemo v primerno posodo in jo hladimo vsaj 4 ure preden jo serviramo. 

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 13:49:26   
ječi12
v tisti peni je samo 10 jajc in 300g temne čokolade pa nič drugega če se ne motim!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.2.2011 14:01:37   
ječi12
ČOKOLADNA TORTA

SESTAVINE:
310g na koščke nalomljene temne čokolade ( 70% kakavnih delcev ),
dodatno 185g za preliv
10 velikih jajc, ki jih ubijemo in ločimo beljake od rumenjakov


POTEK
Okrogel tortni model premera 20cm obložimo s papirjem za peko. Papir, s katerim je obložen obod modla, naj sega nekaj cm čez model. Pečico segrejemo na 250'C.
Veliko suho posodo postavimo nad kozico z rahlo vrelo vodo tako, da se dno ne dotika vode. V posodo damo 310g čokolade in jo med zmernim mešanjem stopimo ( 15-20 min).
Jajčne beljake stepemo v trd sneg, tako da se delajo vršički.
Skledo s topljeno čokolado odstavimo na delovno površino, Stepemo rumenjake in jih narahlo zmešamo v čokolado. Dodamo dve žlici snega in zmešamo. Nato na hitro vmešamo še preostali sneg, da nastane rahla penasta zmes. Ne smemo mešati predolgo, saj se nam lahko zmes sesede.
Čokoladno mešanico nalijemo v model in pečemo natanko 8 minut.
Model vzamemo iz pečice in 30 minut hladimo, nato postavimo za 12ur ali za čez noč še v hladilnik.
Preden torto ponudimo jo zvrnemo na veliki pladenj ali na prozorno folijo. Preostalo čokolado stopimo in jo na tanko prelijemo po torti. Postavimo za 5min v hladilnik da se čokolada strdi in nato razrežemo z nožem, ki ga pomakamo v vročo vodo.







(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?